PDA

View Full Version : Ελληνικό online κατάστημα για PSN κάρτες - www.maxplay.gr



Pages : [1] 2

Maxplay
26-03-2014, 22:33
www.maxplay.gr (http://www.maxplay.gr)

http://s6.postimg.org/mswb23f0h/maxplay_logo_3small.jpg (http://www.maxplay.gr/)

Γεια σας φιλοι και φίλες.

Θέλω να ενημερώσω οτι ήδη υπάρχει online Ελληνικό καταστημα που μπορείτε να προμηθευτείτε Ελληνικές PSN κάρτες ευκολα και αυτόματα στο email όλο το 24ωρο.
Οι κάρτες ειναι έτοιμες σε μορφή φωτοτυπίας και ανεβασμενες στο σερβερ και αποστέλλονται στο email του πελάτη αυτόματα με την ολοκληρωση της πληρωμής.
Επισης η φωτοτυπία παραδίδεται και στη σελίδα της πληρωμης ώστε ο πελάτης να μην χρειάζεται να κάνει εισοδο στο email του για να την ανακτησει.
Εφτιαξα αυτό το site γιατι θα διευκολύνει πολύ ειδικά τους χρήστες που

1. Μένουν σε περιοχές που δεν υπάρχουν φυσικά καταστήματα που πωλούν κάρτες και πρεπει να περιμενουν εως και 2 ημέρες να τους παραδωθει η παραγγελία με ταχυδρομειο

2.Θέλουν να αγοράσουν καποια κάρτα αλλά δεν προλαβαν το ωράριο το καταστημάτων και η ώρα που πέζουν ειναι νυχτερινή (το site λειτουργεί όλο το 24ωρο και παραδίδει τις κάρτες άμεσα με την πληρωμή)

3.Οι τιμές στο site ειναι ελαφρώς καλύτερες απο τις ονομαστικές αξίες των καρτών και μάλιστα μερικές φορές θα προσπαθω να κάνω και σημαντικές προσφορες κατα περιόδους.

4.Επειδή το site στις επομενες ημέρες θα φέρει και καρτες για ξένους λογαριασμούς, θα ειναι χρησιμο για όσους δεν εμπιστευονται να αγοράζουν απο καταστηματα του εξωτερικού, γιατι το site ειναι Ελληνικό και μπορείτε ανα πάσα στιγμή να επικοινωνείτε μαζί μου στο κινητό ή το σταθερό για οποιαδηποτε απορία ή βοήθεια.

Το site ειναι το www.maxplay.gr (http://www.maxplay.gr) (στoν browser του PS4 δεν εμφανίζονται οι τιμές γιατι δεν υποστηρίζει Java).
Προς το παρόν δεχεται πληρωμές μονο με πιστωτική κάρτα και με Paypal αλλά στις επομενες ημέρες ενεργοποιείται το συμβόλαιο και με την Paysafecard ωστε ο χρηστης να μπορεί να πληρώνει και με μετρητα μεσω Paysafecard.

Θέλω να ευχαριστήσω θερμά τους admin και το ps4forums για τη φιλοξενία και την προσφορά στην κοινότητα.

dlevel
26-03-2014, 23:06
αν λειτουργεί σωστά και αυτόματα κατα την πληρωμή, θα το τιμήσω. επίσεις να σε ενημερώσω οτι το site δε φαίνεται σωστά απο το safari του iphone 5 που το άνοιξα, δε σε αφήνει να κανείς drag και να δεις όλη την σελίδα

Maxplay
26-03-2014, 23:23
Νομιζω στο κινητό φαινεται πιο καλά μονο αν γυρισεις το κινητο πλαγια.Θα προσπαθησω να το διορθώσω το προβλημα με το κινητό ωστε να προσαρμόζεται η σελίδα αυτοματα στο ευρος οθόνης του κινητού.Σε ευχαριστώ που με ενημέρωσες αλλά και για την εμπιστοσύνη σου :).Επισης η σελίδα δεν δουλευει στον browser του PS4 και αυτό δεν νομίζω οτι μπορώ να το φτιάξω γιατι οι τιμές εμφανίζονται απο το καλαθι αγορών με κάποιο τρόπο που δεν υποστηρίζει ο browser της κονσόλας.

dlevel
26-03-2014, 23:28
λεπτομέρειες εντάξει, το θέμα είναι οτι δέχεσαι paysafe και θα διευκολήνεις πολλούς, απλά να είναι άμεσα και αυτόματα η αποστολή του κωδικού

FotisGRC
26-03-2014, 23:32
Oντως, ωραία κίνηση.. Ειδικά αν φέρεις και κάρτες US, θα το τιμήσω κι εγώ όταν χρειαστώ..

phoenix7
26-03-2014, 23:36
αν κρατήσεις την τιμή για 1χρόνου στα 30 ευρώ, σίγουρα θα έχεις πελάτες, αυτή την στιγμή δεν έχω χρήματα, αλλιώς θα αγόραζα μια :)

dlevel
27-03-2014, 00:43
Νομιζω στο κινητό φαινεται πιο καλά μονο αν γυρισεις το κινητο πλαγια.Θα προσπαθησω να το διορθώσω το προβλημα με το κινητό ωστε να προσαρμόζεται η σελίδα αυτοματα στο ευρος οθόνης του κινητού.Σε ευχαριστώ που με ενημέρωσες αλλά και για την εμπιστοσύνη σου :).Επισης η σελίδα δεν δουλευει στον browser του PS4 και αυτό δεν νομίζω οτι μπορώ να το φτιάξω γιατι οι τιμές εμφανίζονται απο το καλαθι αγορών με κάποιο τρόπο που δεν υποστηρίζει ο browser της κονσόλας.

fyi ούτε κάθετα όταν το κάνεις το iphone μπορείς να πλοηγηθείς σωστά στη σελίδα

επίσης δεν βλέπω την επιλογή paysafecard http://img.tapatalk.com/d/14/03/27/me8anype.jpg

SPARTIAN-GR-
27-03-2014, 14:11
αψογος μπραβο φιλε το συστηνω

odytsak
27-03-2014, 16:29
Παιδιά θα παρακαλούσα όσοι αγοράσατε/αγοράζετε από το maxplay.gr ν'αφήσετε ένα feedback εδώ στο φόρουμ.

Είναι σημαντικό να γνωρίζει η ελληνική PlayStation κοινότητα
ότι ο φίλος Maxplay είναι άτομο εμπιστοσύνης, οι αγορές είναι άμεσες-απροβλημάτιστες και γενικώς δηλαδή ότι το site του είναι αξιόπιστο.

Ευχαριστώ.

dlevel
27-03-2014, 16:36
θέλω να ξανα-θέσω το θέμα για την paysafecard που αναφέρεται στο Site οτι υποστηρίζεται , αν θα βάλεις τρόπο να γίνετε αυτόματα πληρωμή-αποστολή κωδικού με paysafe.

ευχαριστώ.

Maxplay
27-03-2014, 21:33
Καταρχήν σας ευχαριστώ πολύ ολους γιατι δειχνετε ενδιαφερον για το site όπως ευχαριστώ πολύ και τα παιδια που ήδη με εμπιστευθηκαν και αγόρασαν απο το site.Και εγώ να ζητήσω αν ειναι ευκολο όταν κάποιος αγοράσει και έχει το χρόνο, ας γραψει τις εντυπώσεις του στο forum πως του φάνηκε η διαδικασία και αν ειίναι απλή ώστε να το γνωρίζει και ο κόσμος του φόρουμ.Το site ειναι καινούργιο και το έχω κοινοποιήσει μόνο εδώ και σε λιγους απο τους φίλους που έχω στη λίστα μου.Απο εχθες που το κοινοποιησα 4 ανθρώποι έχουν αγοράσει.Ο ένας ειναι σιγουρα ο Spartian που τον έχω και στη λίστα μου στο PS4 και μου το είχε πει οτι θα αγοραζε (έγραψε ήδη σχόλιο στο φόρουμ).Ο άλλος ειναι επισης απο τη λίστα μου και θα τον ρωτήσω το βράδυ που θα μπω online αν έχει λογαριασμό στο φόρουμ να γραψει τις εντυπώσεις του.Ειναι και αλλοι δύο άνθρωποι που λογικά ειναι απο το φόρουμ γιατι δεν το έχω κοινοποιήσει κάπου αλλου ή μπορεί κάποιος απο το φόρουμ να το ειπε σε κάποιο φίλο του και να αγόρασε.
Για την Paysafecard ασφαλως και η παραδοση θα γίνεται με τον ίδιο τρόπο όπως γίνεται με την πιστωτική κάρτα.Η κάρτα PSN θα παραδίδεται αυτόματα στη σελίδα της Paysafecard στο τέλος της πληρωμής και φυσικά θα πηγαίνει και στο email του πελάτη.Τα δικά μου τεστ ήδη ολοκληρώθηκαν και λειτουργούν άψογα, αναμενω το τεχνικό τμήμα της εταιρείας να τεσταρει και όταν περασει το τεστ, το site μπαίνει σε live mode και ενεργοποιείται το συμβόλαιο.

three_brothers1
28-03-2014, 13:56
σου εχω στειλει ενα μηνυμα στην φορμα επικοινωνιας στο site σου..

tsoupas70
31-03-2014, 19:13
πολυ καλη δουλεια maxplay θα το δοκιμασω θελω να παρω μια 20αρα καρτα για το call of duty θα γραψω και εντυπωσεις αμεσα

djpar
31-03-2014, 20:39
για να βαλω 50€ στο πορτοφολι θελει 45€...ωραιος. Παντος γενικα θα σε τιμησω αν ειναι και θελω να αγορασω κατι απο eu store

odytsak
31-03-2014, 21:28
Πάρη έχω μιλήσει με τον Maxplay, θα φέρει και αμερικάνικες καρτούλες.

Maxplay
01-04-2014, 02:33
Παιδια σας ευχαριστώ παρα πολύ για την στηριξή σας.Ευχαριστώ παρα πολύ τον ιδιοκτητη του φορουμ και τον admin γιατι έδειξαν απο την πρωτη στιγμή ενδιαφέρον και στηρίζουν την προσπάθεια αυτή.Σημερα είχα και τηλεφωνα απο κόσμο που ήθελαν να μάθουν πως γίνεται η αγορά και αν χρειάζεται να περιμένουν για την παραλαβή της κάρτας.Θελω να επαναλάβω οτι οι κάρτες ειναι ήδη έτοιμες και αποθηκευμένες σε μορφή εγχρωμης φωτοτυπίας (scan) στο σερβερ και παραδίδονται απο το συστημα επιτοπου και σε μηδενικό χρόνο με τη συναλλαγή , τόσο στο email (για να υπάρχει και ως αντιγραφο) όσο και στην οθόνη της πληρωμής, όπου γίνεται ανακατευθυνση στη σελίδα που εμφανίζει τη φωτοτυπία της κάρτας (για να μην χρειάζεται να μπενετε στο email σας).Ετσι παραλαμβάνετε αυτόματα όλο το 24ωρο !
Σε περίπτωση που κάποιος θέλει βοήθεια στη συνάλλαγή ή αντιμετώπισει καποιο σπάνιο πρόβλημα (πχ αν κάποιος έκλεισε την σελίδα κατα λαθος ενώ ταυτόχρονα έχει γράψει λάθος και το email του και έτσι δεν μπορεσε να πάει η κάρτα στο σωστό email), επικοινωνείστε άμεσα μαζί μου στα τηλέφωνα που γραφω στη σελιδα και το στέλνω ξανα χειροκίνητα στη σωστή διεύθυνση σε 5 λεπτά.
Επίσης όλες οι συναλλαγές με πιστωτική ή προπληρωμένη τραπεζική, γίνονται στη σελίδα του Paypal (ακόμα και αν δεν έχετε λογαριασμό Paypal, η χρέωση της κάρτας γίνεται στο Paypal) και έτσι εγώ δεν έχω καμια προσβαση στον αριθμό της πιστωτικής κάρτας του πελάτη.Επισης σε λίγες ημέρες ολοκληρώνεται η εγκατασταση και της Paysafecard ώστε να γίνονται και συναλλαγές απολύτου μετρητοις για όποιον δεν θελει να χρησιμοποιεί πιστωτικές ή προπληρωμένες τραπεζικές καρτες.
Πράγματι στις επομενες ημέρες θα υπάρχουν και Αμερικάνικες και Αγγλικές κάρτες :) .

tsoupas70
01-04-2014, 19:53
Σημερα πηρα μια καρτα 12μηνη plus και μεσα σε 10δευτερα απο την πληρωμη ο κωδικος ηρθε στο email μου μπραβο maxplay πολυ καλες τιμες και γρηγορη εξυπηρετηση!!!!!

three_brothers1
02-04-2014, 14:06
πηρα και εγω σημερα μια τριμηνη στα 10Ε.πολυ γρηγορος και ακουραστα απο το σπιτι...φερε και αμερικανικες και τρελανε μας μετα..

donkixoths
02-04-2014, 15:47
Πριν λίγο αγόρασα και εγώ από το φίλο maxplay ομολογώ άψογη συναλλαγή και σε τηλ επικοινωνία μαζί του πολύ εξυπηρετικός! Μπράβο φίλε συνέχισε έτσι!

Στάλθηκε από το GT-N7100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

odytsak
02-04-2014, 19:12
Μεγάλη κλήρωση PS4forums.gr: μπείτε και κερδίστε κάρτες για το PSN (http://www.ps4forums.gr/vb/showthread.php/14983-ΜΡγάλη-ΞΊΞ»Ξρωση-PS4forums-gr-μπΡίτΡ-ΞΊΞ±ΞΉ-κΡρδίστΡ-κάρτΡς-Ξ³ΞΉΞ±-το-PSN)

Οι καρτούλες είναι προσφορά του www.maxplay.gr (http://www.maxplay.gr/) το οποίο κι ευχαριστούμε πολύ.

http://s6.postimg.org/mswb23f0h/maxplay_logo_3small.jpg (http://www.maxplay.gr/)

thomaskarkas
03-04-2014, 01:17
Και εγω πριν λίγο πήρα μια... Τα πάντα άψογα!


Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Maxplay
03-04-2014, 03:08
Μεγάλη κλήρωση PS4forums.gr: μπείτε και κερδίστε κάρτες για το PSN (http://www.ps4forums.gr/vb/showthread.php/14983-%CE%9E%C2%9C%CE%9E%CE%85%CE%9E%C2%B3%CE%9E%C2%AC%C E%9E%C2%BB%CE%9E%C2%B7-%CE%9E%CE%8A%CE%9E%C2%BB%CE%9E%EF%9F%85%CE%9F%C2%8 1%CE%9F%C2%89%CE%9F%C2%83%CE%9E%C2%B7-PS4forums-gr-%CE%9E%CE%8C%CE%9F%C2%80%CE%9E%CE%85%CE%9E%E2%80%9 5%CE%9F%C2%84%CE%9E%CE%85-%CE%9E%CE%8A%CE%9E%C2%B1%CE%9E%CE%89-%CE%9E%CE%8A%CE%9E%CE%85%CE%9F%C2%81%CE%9E%CE%84%C E%9E%E2%80%95%CE%9F%C2%83%CE%9F%C2%84%CE%9E%CE%85-%CE%9E%CE%8A%CE%9E%C2%AC%CE%9F%C2%81%CE%9F%C2%84%C E%9E%CE%85%CE%9F%C2%82-%CE%9E%C2%B3%CE%9E%CE%89%CE%9E%C2%B1-%CE%9F%C2%84%CE%9E%CE%8F-PSN)

Οι καρτούλες είναι προσφορά του www.maxplay.gr (http://www.maxplay.gr/) το οποίο κι ευχαριστούμε πολύ.

http://s6.postimg.org/mswb23f0h/maxplay_logo_3small.jpg (http://www.maxplay.gr/)

Και εγω σας ευχαριστώ πολύ.Επίσης ευχαριστώ όλα τα μέλη του φόρουμ και όλον τον κόσμο που συμμετέχει στην κληρωση.

vangelistm
04-04-2014, 11:24
Καλησπέρα forum-ίτες & forum-ίτισσες!

Εν όψη του επικείμενου διαγωνισμού του forum μας, μπήκα στην σελίδα του maxplay και είδα πως και οι κάρτες αλλά και οι συνδρομές στο ps plus είναι σε αρκετά χαμηλότερη τιμή από αυτήν που δίνει η SONY. Αυτό με παραξένεψε κάπως, καθώς πχ η ετήσια συνδρομή του ps plus κοστίζει 50€ αλλά στο εν λόγω site πωλείται στα 30€... Είναι ασφαλές το συγκεκριμένο site; Έχει αγοράσει κανείς σας από το συγκεκριμένο;;

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!

odytsak
04-04-2014, 11:41
Δες πιο πίσω τα feedback που αφήνουν οι συμφορουμίτες,
υπάρχει μάλιστα και παλιό μέλος με πάνω από 2000 posts στο φόρουμ που δεν επιδέχεται αμφισβήτησης στα λεγόμενά του.

vangelistm
04-04-2014, 11:54
Ναι ναι το είδα και σε ευχαριστώ πολύ που με μετέφερες εδώ! Έψαξα λίγο στο ίντερνετ και είδα και άλλα καταστήματα px public, media markt που είχαν τέτοιες προσφορές για κάποιο περιορισμένο χρονικό διάστημα! Οπότε θα το τιμήσω και εγώ με την σειρά μου σύντομα!

Giorgos78
04-04-2014, 12:44
Τσίμπησα μια 20ευρη στα 18,50 εύρο. Πολύ καλές τιμές! Άψογος!

three_brothers1
04-04-2014, 20:11
Δες πιο πίσω τα feedback που αφήνουν οι συμφορουμίτες,
υπάρχει μάλιστα και παλιό μέλος με πάνω από 2000 posts στο φόρουμ που δεν επιδέχεται αμφισβήτησης στα λεγόμενά του.
με κανεις να ντρεπομαι. :sing:

- - - Updated - - -


Καλησπέρα forum-ίτες & forum-ίτισσες!

Εν όψη του επικείμενου διαγωνισμού του forum μας, μπήκα στην σελίδα του maxplay και είδα πως και οι κάρτες αλλά και οι συνδρομές στο ps plus είναι σε αρκετά χαμηλότερη τιμή από αυτήν που δίνει η SONY. Αυτό με παραξένεψε κάπως, καθώς πχ η ετήσια συνδρομή του ps plus κοστίζει 50€ αλλά στο εν λόγω site πωλείται στα 30€... Είναι ασφαλές το συγκεκριμένο site; Έχει αγοράσει κανείς σας από το συγκεκριμένο;;

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!
φιλαρακι ο maxplay εχει και τηλεφωνο στην σελιδα του.μπορεις να παρεις τηλεφωνο να ρωτησεις...επισης εφοσον πληρωσεις με paypal,δεν γινεται να χασεις τα λεφτα σου αν κατι παει στραβα (που δεν θα παει)

Maxplay
05-04-2014, 01:03
Ναι ναι το είδα και σε ευχαριστώ πολύ που με μετέφερες εδώ! Έψαξα λίγο στο ίντερνετ και είδα και άλλα καταστήματα px public, media markt που είχαν τέτοιες προσφορές για κάποιο περιορισμένο χρονικό διάστημα! Οπότε θα το τιμήσω και εγώ με την σειρά μου σύντομα!
Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου.Επισης σε ευχαριστώ γιατι μου δίνεις την ευκαιρία να πω λιγα λογια που πρεπει να ξερετε.
Πράγματι οι τιμες που βλέπεις στις συνδρομες ειναι χαμηλες επειδη ειναι σε προσφορά.Εννοειται οτι δεν θα ειναι για παντα έτσι και το καλυτερο ειναι να επωφεληθει κάποιος όσο υπάρχει η προσφορα.Όμως και μετα την εξαντληση του στοκ που ειναι σε προσφορα, οι τιμες αν και θα ανεβουν σημαντικά , όμως και παλι θα ειναι χαμηλότερες απο την κανονική τιμη.Για παραδειγμα οι καρτες των 20 και 50 ευρω δεν ειναι σε προσφορά και η τιμή τους θα ειναι αυτή γενικότερα.Σε συνδρομές υπάρχει ακομα αρκετό στοκ και η προσφορά θα συνεχιστει για αρκετες μερες ακομα.
Όσο για το site , το διαχειριζεται και το κατεχει νόμιμη εταιρεια που κάνει και τις πωλησεις.Οι καρτες φυσικά αγοράζονται όλες χοντρικής απο τον αντιπρόσωπο της Sony , και ειναι νομιμότατες.Αλλωστε δεν υπάρχουν μαιμούδες καρτες και αν θελει καποιος να προμηθευτει για μεταπωληση, μπορει να το κάνει μονο εφόσον ειναι νομιμη εταιρεια και τις αγοράσει απο την αντιπροσωπεια της Sony με τιμολογιο χοντρικής που κοβεται στην εταιρεια.Ειδάλλως αν αγοράσει λιανικής απο καταστημα, δεν θα μπορει να πουλησει στις τιμες που πουλαω εγω.Θελω να πω οτι μονο επαγγελματίας μπορει να κανει τετοιες τιμες.
Επισης για να διαλυσω κάθε ιχνος υποψιας φυσικά να πω οτι, όποια κάρτα περνετε, μπορειτε να την καταχωρήσετε στην κονσόλα όποτε θελετε , ακομα και υστερα απο μηνες μετά την αγορά.Αν τις καταχωρισετε για παραδειγμα μετα απο 3 μηνες απο την αγορά, θα ειναι αναγνωρίσιμη κανονικά απο το συστημα και σε ισχυ για να την καταχωρησετε.

sakis1984
05-04-2014, 13:50
μολις αγορασα την καρτα με την ετησια συνδρομη με τα 30 ευρο ευκολα και γρηγορα.
πολυ καλη δουλεια παιδια μπραβο για το site...ειδικα που εγω μενω ζακυνθο αν την αγοραζα απο αλλου θα χρεωνομουν και με επιπλεον τα εξοδα αποστολης και φυσικα θα περιμενα και 2-3 μερες για να την παραλλαβω.

απ'οτι ειδα μετα ημουν και ο τελευταιος που εκανε την ετησια αγορα της καρτας αφου τωρα λεει OUT OF STOCK :)

Maxplay
05-04-2014, 17:07
Ευχαριστώ πολύ ! .Μην ανησυχειτε έχω στοκ αρκετες κούτες απο 12μηνες στην ίδια τιμή και λογικά θα φτασουν για αρκετο καιρό ακομα.Ηδη ανεβασα κι άλλες στο σερβερ :)

lak100
12-04-2014, 12:51
φιλε maxplay υπαρχει περιπτωση να φερεις αγγλικες καρτες?

memix
12-04-2014, 13:39
Η και αμερικάνικες κάρτες ;
Paysafe ;

odytsak
12-04-2014, 13:56
To ερώτημα δεν είναι αν θα φέρει αλλά το πότε θα φέρει.

http://www.ps4forums.gr/vb/showthread.php/14976-Ξ•Ξ»Ξ»Ξ·Ξ½ΞΉΞΊΟŒ-Ξ·Ξ»Ξ΅ΞΊΟ„ΟΞΏΞ½ΞΉΞΊΟŒ-κατάστημα-Ξ³ΞΉΞ±-PSN-κάρτΡς?p=511961&viewfull=1#post511961

...στις επομενες ημέρες θα υπάρχουν και Αμερικάνικες και Αγγλικές κάρτες :) .

Maxplay
14-04-2014, 23:47
Εχω κάνει ήδη παραγγελίες και θα εχω σύντομα τις αμερικάνικες πιστευω σε 2 μερες θα ειναι διαθεσθιμες στο site αλλά και οι αγγλικές δεν θα αργήσουν.H Paysafecard χρειαζεται μια διαδικασία για να ενεργοποιηθει το συμβόλαιο.Εχουν γίνει όλα τα απαιτουμενα και δεν θα αργήσει πολύ να ενεργοποιηθει.Πιστευω μαλλον απο την επομενη εβδομάδα.Ευχαριστω :)

enstikto
15-04-2014, 15:03
Φίλε maxplay σου προτείνω να μπεις και skroutz για να σε μάθει και άλλος κόσμος!

Maxplay
15-04-2014, 17:42
Ναι νομιζω οτι θα βοηθουσε και αυτό.Θα το κανω όταν ολοκληρωθει και η paysafe και μπουν όλα τα εδη.Ευχαριστώ πολύ :)

phoenix7
15-04-2014, 17:57
μια πρόταση δική μου αν θες να προσθέσεις και άλλους τρόπους πληρωμής, νομίζω και η επιλογή Skrill θα ήταν πολύ καλή, είναι πολύ διαδεδομένος τρόπος για αγορές πλέον (κάτι σαν το Paypal)

piterakos
18-04-2014, 00:48
Πήρα και γω μια σημερα παιδια..
Τελειος συνεργασιμος και πανω απο ολα καλο παιδι.. σε ευχαριστω αγορινα !

dlevel
19-04-2014, 00:00
Χίλια ευχαριστώ τον φίλο για την τεράστια εξυπηρέτηση τέτοια ώρα και μέρα που ήθελα μια καρτούλα και δεν είχα διαθέσιμη πιστωτική λόγω κλοπής.

phoenix7
20-04-2014, 20:29
όποτε μπορέσεις φίλε Maxplay τσέκαρε λίγο τα μηνύματά σου (σου έστειλα ένα μήνυμα) , θα ήθελα την βοήθεια σου σε κάτι για αγορά 1 κάρτας, σε ευχαριστώ!

vangelistm
22-04-2014, 12:45
Μόλις τσίμπησα μια ετήσια κάρτα αλλά θα την ενεργοποιήσω τον Μάιο για να δω τι games θα δίνει δωρεάν!!! Λέει btw στην κάρτα που έλαβα ότι μπορώ να την ενεργοποιήσω μέχρι 31/12/2015!!!

Thanks maxplay!

Maxplay
23-04-2014, 00:00
Ευχαριστώ πολύ φίλε μου.Ναι οι συνδρομές εχουν ημερομηνία λήξης για την καταχωρηση στην κονσόλα.Αυτή η παρτίδα μπορεί να καταχωρηθει εως το τελος του 2015.Οι προπληρωμένες PSN σε ευρώ δεν λήγουν ποτέ.

Starlord
23-04-2014, 17:59
Και εγώ σήμερα πήρα μια καρτούλα! Πέραν της εξαιρετικής τιμής, η όλη διαδικασία είναι απλή, γρήγορη και άψογη! Μπράβο στα παιδιά του Maxplay!

AriStos13
24-04-2014, 18:42
Πηρα και εγω μια σημερα απο τον φιλο maxplay και μονο καλα λογια εχω να πω..ταχυτατος χωρις εγγραφες σε 5 λεπτα ειχα τον κωδικο της καρτας στα e-mail μου..!αψογος φιλε!

Giorgos22
25-04-2014, 05:06
Αψογος ο Maxplay...
ταχυτατη συναλλαγη και μεσα σε 2 λεπτα ειχα την playstation plus καρτα μου.

spyros arianara
26-04-2014, 15:17
μολις αγορασα καρτα απο τον φιλο Παναγιωτη(maxplay) πολυ καλη τιμη και αμεση εξυπηρετηση ,απολυτα ικανοποιημενος!ευχαριστω!

Maxplay
28-04-2014, 05:46
Παιδια σας ευχαριστώ πολύ :) .Μόλις ανεβασα και Αμερικάνικες συνδρομές και PSN καρτες.Σε λίγες μέρες έρχονται και οι Αγγλικές :) .

odytsak
29-04-2014, 01:41
Δεν ξέρω αν εγκαινίασα εγώ τις αμερικάνικες, τσίμπησα μια 10 δολλάρια να δοκιμάσω την όλη εμπειρία,
μια χαρά, γρήγορα, χωρίς εγγραφή, απλά με paypal είχα τον PSN κωδικό και στη σελίδα απ'ευθείας αλλά και σε e-mail με συνημμένο.

Mόνη μου ένσταση το χρώμα του πεδίου που βάζεις τον 4ψήφιο κωδικό,
θέλει λιγάκι φαντασία για να το βρεις και να συμπληρώσεις τα ψηφία. :a050:

Maxplay
30-04-2014, 01:20
Ευχαριστώ πολύ!Ναι πραγματι χρειαζεται να χρωματίσω το περιγραμμα γιατι λογω του ότι ειναι σχεδόν ασπρο δεν φαινεται καλα σε όλες τις οθόνες και θα το κάνω με την πρωτη ευκαιρια μόλις ειναι ευκαιρος ο προγραμματιστής.Πάντως ως προσωρινή λύση έκλεισα το πεδίο αναμεσα σε 2 βελη ωστε να φαινεται καλύτερα που πρεπει ο χρηστης να γραψει τον 4ψηφιο κωδικό :).

TZANNSPY
30-04-2014, 13:25
Καλημέρα, μόλις αγόρασα κάρτα 12μηνης συνδρομής από το κατάστημα/φίλο MaxPlay.gr, όλα καλά και άψογα...
Τον ευχαριστώ και για τηλεφωνική επικοινωνία για τις οδηγίες που χρειάστηκαν...
ΝΑΙ έγινε και αυτό... :-Ρ

Gokussjin
30-04-2014, 15:17
Με τη σειρά μου και εγώ χτύπησα μία συδρομή ενός έτους για το αμερικάνικο πλας και μπήκα να κατεβάσω μάνι μάνι 2 παιχνιδάκια που ήταν δωρεάν..

Γρήγορή η συναλλαγή και χωρίς μπερδέματα , ευχαριστώ πολύ!

phoenix7
02-05-2014, 16:51
Θα βάλω στην Paypal από εβδομάδα , και θα πάρω την 30αρα, γιατί δεν με βλέπω να ξεφορτώνομαι την 1 μήνα που έχω ακόμα αχρησιμοποιητη :D

paysafe ακόμα δεν έχει μπει ε;

three_brothers1
03-05-2014, 15:07
αλλη μια τσακ μπαμ αγορα απο maxplay..μια 50$ psn card και μια 10$ μπηκαν στο πορτοφολι μου για αγορα bf4 (συνολο 45Ε)

memix
13-05-2014, 14:43
Ευχαριστώ τον Παναγιώτη (maxplay) άψογος στην βοήθεια του για αγορά US prepaid card.

Kapa
13-05-2014, 15:03
Προς ενημερωση του Maxplay, το Amazon.com εβγαλε σε διαθεσιμοτητα καρτες των 75$ και 100$.

Το wallet εχει οριο τα 150$.

http://www.amazon.com/10-PlayStation-Store-Gift-Card/dp/B00GAC1D2G/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1399978247&sr=8-2&keywords=psn+cards

katalanos_7
23-05-2014, 20:43
Καλησπέρα και από μένα.Νέο μέλος στην παρέα και πήρα και την πρώτη μου συνδρομήΆψογος ο maxplay όπως και στο παρελθόν όταν έπαιρνα από αυτόν συνδρομές για το 360•

odytsak
23-05-2014, 22:19
Πρώτο post βλέπω, καλώς ήρθες. :welcome:

|WISE|
27-05-2014, 07:06
Να ρωτησω κατι βρε παιδια και εγω λιγο ακυρο επειδη εχω καιρο να ασχοληθω. θελω να παρω μια ετησια, εχω χασει τη μπαλα με τα αμερικανικα και αγγλικα που λετε! :p
Ποια πρεπει να διαλεξω και απο τι εξαρταται;

Asus MemoPad HD 7

djpar
27-05-2014, 09:14
αν εχεις φτιαξει account με χωρα την Ελλαδα και μπαινεις στο ελληνικο-ευρωπαικο store τοτε πας για την ελληνικη καρτα.
Αν εχεις φτιαξει account με χωρα την Αμερικη τοτε παιρνεις απο εδω καρτα us.
Καποιοι επειδη ηταν/ειναι Αγγλια εχουν Αγγλικο account και θελουν αγγλικη καρτα

odytsak
27-05-2014, 10:24
To account σου όπως βλέπεις την σημαιούλα κάτω αριστερά στην τροπαιοκάρτα
http://card.psnprofiles.com/1/WISE_linkinpark.png (http://psnprofiles.com/WISE_linkinpark)
είναι ελληνικό οπότε θα πάρεις καρτούλα για ελληνικό psn (συνδρομή plus Ελλάδος που λέει)
δηλαδή αυτή που σε βγάζει με το που μπεις στο www.maxplay.gr (http://www.maxplay.gr)

Πολλοί έχουμε κάνει (και) αμερικάνικο account αφού οι τιμές στο εκεί store είναι χαμηλότερες και κερδίζεις και από την ισοτιμία.

Επίσης αρκετοί έχουνε αγγλικό account (λόγω γλώσσας) αφού στην αρχή του PSN δεν υπήρχε Ελληνικό store και δεν μπορούσες να κάνεις Ελληνικό account.

|WISE|
27-05-2014, 15:26
Ευχαριστω παρα πολυ παιδια! :)

Sony Xperia Z

AriStos13
30-05-2014, 10:53
εχω προβλημα με το site. ειναι η δευτερη φορα που ψωνιζω. την πρωτη φορα εγιναν ολα τσακ-μπαμ τωρα δεν μπορω να αγορασω.. εκει που μου βγαζει το παραθυρο toy paypal παω να φταιξω λογαριασμο για να αγορασω αλλα δν με αφηνει και μου λεει οτι εχω ηδη λογαριασμο.. παω να κανω log in αλλα μου λεει οτι ειναι λαθος τα στοιχεια..!
τι πρεπει να κανω?

odytsak
30-05-2014, 11:04
To site δεν απαιτεί εγγραφή, τα στοιχεία email & pass που έχεις στο paypal συμπληρώνεις στα πεδία για να ολοκληρωθεί η πληρωμή.

AriStos13
30-05-2014, 11:13
ευχαριστω Οδυσσεα το βρηκα.. οπως παντα ταχυτατος στις απαντησεις σου!

odytsak
30-05-2014, 12:52
Βλέπω έχει πλέον και αγγλικές καρτούλες και συνδρομές σε ανταγωνιστικές τιμές για όποιον ενδιαφέρεται,
ειδικά οι Κυπραίοι, οι περισσότεροι έχουνε αγγλικά account αφού άργησε αρκετά να έρθει το PSN στην Κύπρο.

Συνδρομη Plus Αγγλιας
http://www.maxplay.gr/index.php/sindromi-plus-agglias/

Prepaid PSN cards Αγγλίας
http://www.maxplay.gr/index.php/prepaid-psn-cards-uk/

Maxplay
31-05-2014, 11:24
Ευχαριατώ πολύ Οδυσσέα.Επισης αν κάποιος φίλος χρειάζεται άμεση βοηθεια μπορει να επικοινωνεί μαζί μου όλες τις ώρες στα τηλέφωνα που γραφω στη σελίδα.Μην ανησυχείτε για το ωράριο γιατι στο άλλο site κάνω πωλήσεις και στο εξωτερικό και έτσι η εξυπηρέτηση λειτουργεί όλο το 24 ωρο (όπως και η αγγλικη εκδοση www.maxplay.co (http://www.maxplay.co) ειναι ετοιμη και θα κανει και αυτή πωλήσεις σε Αμερική και ετσι η εξυπηρέτηση λειτουργει και σε ώρες εκτος του Ελληνικού ωραρίου).

Nikoladim
31-05-2014, 12:25
Μαξ καλημερα, μολις αγορασα μια ετησια συνδρομη αλλα εχω λαβει εμειλ πως πρεπει να γινει πρωτα τηλεφωνικη επικοινωνια.
Μπορεις να βοηθησεις σε παρακαλω?
Καλημερα.

Maxplay
31-05-2014, 23:13
Να πω επισης οτι το site παραδίδει αυτόματα την κάρτα στο email όταν ο λογαριασμος στο Paypal ή η πιστωτική κάρτα ειναι απο Ελλάδα και Κυπρο.Αν ο λογαριασμός Paypal ή η πιστωτική ειναι άλλης χώρας (δηλαδή κατοικείτε στο εξωτερικό), τοτε για την πρωτη αγορά χρειάζεται τηλεφωνική επιβεβαιώση (για λόγους ασφαλείας) και αποστέλλω χειροκίνητα την κάρτα PSN.Στη συνέχεια καταχωρώ το email σας στη λίστα με τους εμπιστευτικούς πελάτες και απο την επομενη αγορα σας το συστημα αναγνωρίζει το email σας και λαμβάνετε αυτόματα την κάρτα PSN.

Nikoladim
01-06-2014, 00:15
Ευχαριστω πολυ, ολα καλα +1 απο εμενα για το site.

Akrida79
03-06-2014, 12:41
Πολύ καλή υπηρεσία! Αγόρασα pre-paid card ταχύτατα και χωρίς κανένα πρόβλημα! +1

vadergr
21-06-2014, 00:40
Αγόρασα από το max play μια ετήσια psn plus.
Δοκίμασα να κάνω redeem code από το account settings του pc και μου γράφει ότι αυτός ο κωδικός δεν πάρει να γίνει redeem από το pc, είναι λογικό?
Πρέπει να το κάνω από την κονσόλα?

phoenix7
21-06-2014, 01:02
Αγόρασα από το max play μια ετήσια psn plus.
Δοκίμασα να κάνω redeem code από το account settings του pc και μου γράφει ότι αυτός ο κωδικός δεν πάρει να γίνει redeem από το pc, είναι λογικό?
Πρέπει να το κάνω από την κονσόλα?

ναι, πρέπει από την κονσόλα

vadergr
21-06-2014, 01:07
Σε ευχαριστώ πολύ.

phoenix7
26-06-2014, 23:16
φίλε Maxplay πότε θα έχεις διαθέσιμες ξανά τις 1 χρόνου κάρτες για PS+ ; γιατί μου λέει Out of stock (ελληνικές)

Maxplay
03-07-2014, 01:58
Συγνωμη γιατι λόγω φόρτου δεν προλαβα να κοιτάξω το φορουμ για λίγες μέρες.Έχω ήδη διαθεσιμες Ελληνικές 12μηνες συνδρομες και θα τις έχω ανεβασει στο σερβερ μεχρι αυριο το βράδυ.Επισης η ενσωμάτωση της Paysafecard ολοκληρώθηκε ενω ολοκληρώθηκαν επιτυχώς και τα τεστ της εταιρειας στο site.Αναμένω απο μερα σε μερα να μπει και ο λογαριασμός σε κανονική κατασταση (απο test mode που ειναι τωρα) για να μπορει να δεχεται πληρωμές.Εμφανισιακά η σελίδα δειχνει οτι λειτουργει η Paysafecard στο site αλλά το συστημα όταν θα φτασετε στη σελίδα της Paysafecard δεν θα σας αφήσει να πληρωσετε γιατι ειναι σε κατασταση TEST (το γράφει και ψηλά στη σελίδα της Paysafecard).Μολις ενεργοποιηθει απο την εταιρεια θα μπορείτε κανονικά να κάνετε τις αγορές και να παραλαμβάνετε αυτόματα τις κάρτες PSN όπως γίνεται και με την πιστωτική.Ευχαριστώ :) .

chronohill
11-07-2014, 15:08
καλησπερα...υπαρχουν διαθεσιμες καρτες γιατι ενδιαφερεται ενας φιλος...

james9
11-07-2014, 16:27
Στα ποσα ευρω θα μας κανεις δωρο καμια καρτα γιατι σου εχω φερει στο σαιτ καμια 500αρια ευρω απο φιλους που εψαχναν. Λολ!

phoenix7
20-07-2014, 17:02
μόλις έκανα μια αγορά 3μηνης συνδρομής. όλα καλά , θα την περάσω όταν λήξει η άλλη :) ευχαριστώ!

odytsak
20-07-2014, 17:16
Αρθροιστικα προστιθεται οποτε δεν υπαρχει λογος να περιμενεις.

phoenix7
20-07-2014, 20:08
Αρθροιστικα προστιθεται οποτε δεν υπαρχει λογος να περιμενεις.


βασικά δεν θα την βάλω αμέσως μετά για αυτό , μην πάει χαμένη

Maxplay
22-07-2014, 09:40
καλησπερα...υπαρχουν διαθεσιμες καρτες γιατι ενδιαφερεται ενας φιλος...

Παιδια συγνωμη δεν εμπενα για μερικες μερες λογω τρεξιματος.Συνδρομες 12μηνες θα εχω μεχρι το τελος της εβδομαδος.H Paysafecard εχει εγκατασταθει περιμενουμε ακομα τη γραφειοκρατία :( .

chronohill
22-07-2014, 11:12
Κριμα ρε γαμωτο αναγκαστηκε ο φιλος και αγορασε συνδρομη μεσω psn...

odytsak
23-07-2014, 22:07
Παναγιώτη ήθελα να βάλω 20 δολλάρια στο αμερικάνικο account και διαπίστωσα ότι συμφέρουν οι 10δόλλαρες
οπότε φέρθηκα γύφτικα και πήρα δύο αντί για μία 20δόλλαρη. :P

Πως γίνεται η μικρότερη κάρτα να είναι η φθηνότερη?
ακόμη και συνδρομή plus να θέλεις να βάλεις συμφέρει να αγοράσεις 10δόλλαρες και να κάνεις συνδρομή από το PS store.

Kapa
23-07-2014, 22:13
Ναι δεν ειναι λογικο. Ακομα και 5 να παρεις γλυτωνεις 1,5 ευρο στη 50$.

Αλλα οδυσσεα δεν χρειαζοταν να το αναφερεις... :P

odytsak
23-07-2014, 22:15
Mοναχοφάη... :a050::a050::a050:

Kapa
23-07-2014, 22:19
Τωρα που θα βαλει την 50$=40 ευρο, θα σου πω εγω...

20 ευρο θα μου κοστισει το TLOU. Ντροπη...

(μη πεταχτει κανενας και ρωτησει πως θα το παρω 20 ευρο)

Maxplay
28-07-2014, 20:05
Ναι όντως οι 10$ ειναι σε καλή τιμή γιατι σε καποιες περιοδους γίνονται καλύτερες τιμές απο τις εταιρείες σε συγκεκριμένες κάρτες.Όπως για παραδειγμα ετρεχε μια προσφορα απο τη Sony Ελλάς πριν μερικους μηνες για τις καρτες συνδρομών η οποία σταματησε αλλά ακομα έχω κομματια και θα συνεχίσω την προσφορα μεχρι εξαντλησης των αποθεμάτων.Αυτή τη φορα βρήκα προσφορά σε κάρτες αμερικής 10$ και πηρα αρκετα κομάτια και ελπίζω στο μέλλον θα βρω και για άλλες κάρτες.Σε αυτό οφείλεται η ανωμαλία στις τιμές.Η κάρτα που αναλογικά βγαίνει μικρότερη η τιμη της ειναι σε προσφορά (ίσως εδω θα έπρεπε να βάλω και καποιο σηματακι που να το γραφει).

lak100
31-07-2014, 19:08
φιλε ποτε θα φερεις ελληνικες ετησιες?

modecris
19-08-2014, 15:13
Θυμάμαι που αναρωτιόμουν τί τους ήθελα τοοοοσους μήνες που είχα πάρει με την θρυλική προσφορά, σε 13 μερες λήγει!

Ο φίλος Maxplay δεν έχει στο site του και δεν εχουμε ενημέρωση για το πότε. Εναλλακτική λύση υπάρχει;

odytsak
21-08-2014, 13:54
Εναλλακτική λύση υπάρχει;

Εναλλακτικά μπορείς να βάλεις μια τρίμηνη με 10 ευρώ που είναι αρκετά καλή προσφορά και βλέπεις και κάνεις μετά.

Στη θέση σου θα έπαιρνα τον φίλο Τάκη ένα τηλέφωνο στο 6985561162 (ή θα έστελνα sms) και θα ενημέρωνα μετά και το φόρουμ.

modecris
21-08-2014, 15:06
Εναλλακτικά μπορείς να βάλεις μια τρίμηνη με 10 ευρώ που είναι αρκετά καλή προσφορά και βλέπεις και κάνεις μετά.

Στη θέση σου θα έπαιρνα τον φίλο Τάκη ένα τηλέφωνο στο 6985561162 (ή θα έστελνα sms) και θα ενημέρωνα μετά και το φόρουμ.

Ο Τάκης είναι ο Maxplay φαντάζομαι ε? αν και μάλλον έχεις δίκιο, θα βάλω για την ώρα μια τρίμηνη.

odytsak
21-08-2014, 18:27
Δεν έχεις πάντως να χάσεις κάτι αν του κάνεις ένα τηλ ή έστω ένα μήνυμα στο κινητό.

freakygeo
23-08-2014, 19:56
ειναι αξιοπιστο;το εχει δοκιμασει καποιος απο το φορουμ;

Kapa
23-08-2014, 20:00
Πιο αξιόπιστο ακόμα και από το ps store...

three_brothers1
23-08-2014, 20:02
ειναι αξιοπιστο;το εχει δοκιμασει καποιος απο το φορουμ;
Από την μερα που τον ανακάλυψα έχω πάρει 3 συνδρομές psn. 60$ για να παρω ένα παιχνίδι και έχω προτείνει σε 3 φίλους που ψωνίζουν 100% συνδρομές και παιχνίδια μέσω του maxplay

freakygeo
25-08-2014, 19:18
Ξερουμε ποτε θα ειναι διαθεσιμος ο τροπος πληρωμης paysafe?και ποτε θα παραλαβει νεες καρτες(γτ οι prepaid psn αμερικης 50$ και 10$ ειναι out of stock)..σκεφτομαι να βαλω plus και στο us account αξιζει τα 37 ευρω ή να κρατησω μονο το gr psn plus?απο θεμα παιχνιδιων free εννοω..

odytsak
25-08-2014, 20:06
Κράτα το Ελληνικό plus.
Aπό τον Ιούνιο έχει αλλάξει τακτική το us plus και έχει πλέον κοινή γραμμή με το eu plus, τα ίδια παιχνίδια βάζουν.

|WISE|
29-08-2014, 11:14
Υπαρχει κανενα νεοτερο για το ποτε θα ξαναειναι διαθεσιμες οι ετησιες συνδρομες;

Xperia Z1

Kapa
29-08-2014, 13:54
Όταν επιστρέψει από διακοπές... :p

|WISE|
29-08-2014, 15:10
Όταν επιστρέψει από διακοπές... :p
Οκ George.. :)

Maxplay
03-09-2014, 05:08
Παιδια ευχαριστώ παρα πολύ για τα καλά σας λόγια και την στηριξή σας! Συγνώμη γιατι το τελευταίο διαστημα τρεχω πολύ και δεν προλάβαινα να μπω στο φορουμ.Επισης ελειπα και τις περισσότερες μερες τον Αυγουστο.Σαν να μην εφταναν όλα αυτά, ανακαλυψα οτι η συζητηση με τις ερωτήσεις που έχετε κάνει στο maxplay.gr ενω απαντουσα , η συζητηση αποθηκευόνταν στον πινακα ελεγχου του admin αλλά δεν εβγαινε στην εξωτερική ιστοσελιδα και τελικά σχετιζονταν με μια ρυθμιση στη βαση δεδομένων που ειχα αλλάξει και ξεχασα να την επαναφέρω.Το διορθωσα μολις εχθες και τωρα αν θα πατε στο site, μπορειτε να δειτε και τις παλαιές συζητησεις με τα ερωτηματα που δεν εμφανίζονταν.Επισης αν θελετε να επικοινωνήσετε μαζί μου όπως ειπε και ο Οδυσσέας ειναι πάντα διαθεσιμα και τα τηλέφωνα που έχω στη σελίδα και μπορείτε να καλειτε ελευθερα.
Λοιπον για τις 12 μηνες θα εχω λίγα κομματια ακομα και θα ειναι διαθεσιμα μαλλον προς ΣαββατοΚύριακο.Μολις εξαντληθουν και αυτά, όπως και οι 3 μηνες , οι τιμες για την νεα παραλαβή που θα κάνω, θα ειναι στα 18 ευρω η 3μηνη και 45 ευρώ η 12μηνη καθως οι τιμες αυτες που ειχα ως τωρα ήταν προσφορα.
Επισης λειπουν και οι κάρτες των 50 δολλαρίων.Εχω παραγγείλει αλλά θα αργησουν λιγάκι δηλαδή προς το τέλος της ερχόμενης εβδομάδας.
Για την Paysafecard θα περιμένουμε λίγο ακομα γιατι όπως με ενημερωσε ο αντιπροσωπος , ο χρόνος αναμονης έχει αυξηθει πολυ λόγο αυξημενων αιτησεων και ειναι το λιγοτερο 45 ημερες (εμενα πάντως εχουν περασει κοντα 2 μηνες απο την τεχνικη εγκατασταση στο site).Παρόλα αυτά αν κάποιος θελει να κάνει αγορά με Paysafecard , μπορω να τον εξυπηρετησω φτανει να με καλεσει στο τηλεφωνο και θα το κανονισουμε ευκολα.
Ευχαριστώ πολύ και συγνωμη για την αναμονη :) .

modecris
03-09-2014, 18:08
Ελπίζω να προλάβω το ΣΚ δηλαδή γιατί οι νέες τιμές ενώ εξακολουθούν να είναι καλές παύουν πλέον να είναι super deal..

odytsak
07-09-2014, 19:13
Παιδιά στο site (http://www.maxplay.gr) έχει μπει ειδοποίηση πως οι ετήσιες plus συνδρομές στα 30 ευρώ θα είναι και πάλι διαθέσιμες από αύριο Δευτέρα 8/9.

freakygeo
07-09-2014, 19:27
εγω που πριν 1 μηνα εβαλα ετησια plus..αν παρω 1 απο το site και την ενεργοποιησω,αυτη η δευτερα ετησια plus θα ισχυει απο την ημερα που θα την βαλω ή απο την ημερα που θα τελειωσει η πρωτη plus ?

odytsak
07-09-2014, 19:44
To δεύτερο, αθροιστικά προστίθενται οι κάρτες,
δες πότε λήγει η συνδρομή μου για να καταλάβεις. :P

https://pbs.twimg.com/media/BnNx8l6IIAAEOtr.jpg:orig

freakygeo
07-09-2014, 20:00
χαχαχα..ολες 30αρες πιστευω ε?ολες με την μια τις πηρες?

odytsak
07-09-2014, 20:04
Mέχρι το 2015 είχα βάλει με 22 ευρώ τον χρόνο (το γνωστό λαθάκι του PS Store τα Χριστούγεννα του 2012),
τα υπόλοιπα μέχρι το 2018 με 30 ευρώ.

|WISE|
08-09-2014, 01:33
Εγω πηρα μια τριμηνη μεχρι να μπω φανταρος και θα παρω αλλη μια αυριο ετησια να την εχω μετα το φανταριλικι. Αφηστε μου παιδια καμια! :p

freakygeo
08-09-2014, 02:44
νοεμβρη μπαινεις? εγω τοτε μπαινω...

Tilemaxx
08-09-2014, 03:12
χαχα, και εγώ Νοέμβρη!

|WISE|
08-09-2014, 15:19
Γεναρη μπαινω για να μην χασω το ps+!! Πλακα κανω..:p
απλα δουλευω και θελω να κατσω λιγο καιρο ακομ?. Γεναρη θα μπω. :)

modecris
08-09-2014, 15:24
Πού είναι οι κάρτες οέω? τί περιμένει ο maxplay, να το ξεχάσω αργότερα και μετά να τις πληρώσω 49.99???? :a010bg:

Maxplay
08-09-2014, 17:52
Παιδια οι 12μηνες θα έχουν ανεβει στην επομενη 1 ωρα.Ευχαριστώ :) .

odytsak
08-09-2014, 18:29
Μόλις το τσέκαρα.
Είναι διαθέσιμες οι ετήσιες με 30 ευρώ, όποιος είναι ας κάνει την κίνηση γρήγορα πριν εξαντληθούνε.

freakygeo
08-09-2014, 18:46
τσιμπησα μια και την εβαλα..odytsak αθροιστικα μου το εκανε..16/8/2016 ληγει..

odytsak
08-09-2014, 19:04
Ωραίος γιατί πρέπει να έγινε χαμός, πάλι out of stock είναι.

Maxplay
08-09-2014, 20:01
Παιδια σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλους.Εγινε πραγματικά κατακλυσμος και μεσα σε μιση ώρα φυγανε όλες γιατι ειχα δημοσιευσει ημερομηνια διαθεσιμότητας για περιορισμενη ποσοτητα και περιμενε πολύς κοσμος να αγορασει.Η προσφορα και στα 2 ειδη τελείωσε και πλεον υπάρχουν λιγα κομματια στην κανονική τιμή.Αναμενω νεα παραγγελία απο Σονυ σε λίγες μερες αλλά θα ειναι στην κανονική τιμή.Όταν πρόκειται να υπάρξει νεα προσφορά (δεν θα γίνει πάντως στο αμεσο διαστημα) θα ενημερώσω εγκαίρως εδώ το φορουμ.Ευχαριστώ πολύ :) .

freakygeo
08-09-2014, 20:03
Παιδια σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλους.Εγινε πραγματικά κατακλυσμος και μεσα σε μιση ώρα φυγανε όλες γιατι ειχα δημοσιευσει ημερομηνια διαθεσιμότητας για περιορισμενη ποσοτητα και περιμενε πολύς κοσμος να αγορασει.Η προσφορα και στα 2 ειδη τελείωσε και πλεον υπάρχουν λιγα κομματια στην κανονική τιμή.Αναμενω νεα παραγγελία απο Σονυ σε λίγες μερες αλλά θα ειναι στην κανονική τιμή.Όταν πρόκειται να υπάρξει νεα προσφορά (δεν θα γίνει πάντως στο αμεσο διαστημα) θα ενημερώσω εγκαίρως εδώ το φορουμ.Ευχαριστώ πολύ :) .
Eυχαριστουμε πολυ Maxplay..να σε ρωτησω ,ενδεχεται να ερθει 50$ για το us store;Αν ναι,σε τι τιμουλα περιπου αν γνωριζεις;

rookie
08-09-2014, 21:13
re gmt...olo to prwi perimena....epesa na koimithw 2 writses kai tote mpikane.....skata!

Kapa
08-09-2014, 21:15
Μονο ενα Black Friday θα μας σωσει... :)

modecris
09-09-2014, 15:43
+1 και από μένα στον maxplay, στο τσακ πρόλαβα με την παλιά τιμή/ με την βοήθεια του "θεού" βέβαια (+1 και σε αυτόν! :Ρ)

phoenix7
22-09-2014, 11:15
Για άλλη μια φορά +1 από εμένα , έγινε αγορά σήμερα US PSN Prepaid κάρτας! Κρίμα δεν υπάρχει stock στις 20$ αλλά δεν πειράζει! Ευχαριστούμε maxplay!

broxopios
22-09-2014, 15:52
Αγόρασα κι εγώ πριν μερικές μέρες 2 US PSN prepaid κάρτες. Άψογος ο φίλος και άμεσος.

FotisGRC
22-09-2014, 16:55
Aψογο το κατάστημα.. Πήρα κι εγώ 2 US PSN κάρτες..

Σε 1 λεπτό στο e-mail μου μέσω paypal. Μπράβο..

Kapa
22-09-2014, 16:59
Πηρα κι εγω χτες 2 αμερικανικες. +2

Υπαρχει περιπτωση να ανοιξει ο τροπος πληρωμης απευθειας με καρτα χωρις τη χρηση paypal?

Θυμαμαι παλιοτερα γινοταν, εκτος και αν το μπερδευω με το αδελφακι του maxplay(goldxbox)

Viper
22-09-2014, 17:56
Και εγω μολις πηρα 2 US PrePaid. Ολα αψογα:)

alexadrinos
22-09-2014, 18:14
Ποια η διαφορά αγγλικής, ελληνικής κάρτας;υπάρχει ελληνικό και αγγλικό psn και πως ξέρεις σε ποιο έχεις κάνει εγγραφή;
ίσως χαζές ερωτήσεις για παλιούς αλλά δεν το γνωρίζω το θέμα.

odytsak
22-09-2014, 18:20
Kαμμιά ερώτηση δεν είναι χαζή, ότι χώρα έχεις δηλώσει κατά την δημιουργία του account εκεί ανήκεις δια παντός.
Αν έχεις δηλώσει Ελλάδα έχεις ελληνικό account.

Εναλλακτικά μπορείς να συμπληρώσεις στο πεδίο στην αρχική του psnprofiles οποιοδήποτε psn id για να δεις την χώρα.
http://psnprofiles.com/

alexadrinos
22-09-2014, 21:40
οκ κατάλαβα,ευχαριστώ!

freakygeo
23-09-2014, 00:36
+1 και εγω στο maxplay μολις πηρα 2 us psn καρτουλες

sakis1984
23-09-2014, 03:04
μολις εκανα αγορα μιας 50αρας us καρτας και μιας 10αρας μεσω paypal και στο τελευταιο σταδιο οπου και εγινε η πληρωμη και μετα σου λεει οτι αν σε 10 δευτερολεπτα δεν μεταφερθεις στην σελιδα πατα εδω,φόρτωνε αρκετη ωρα και στο τελος μου εβγαλε σφαλμα και δεν με εβγαλε στην σελιδα για να μου δωσει τους κωδικους.
εστειλα μειλ στον maxpaly και του το ειπα και εστειλα και την αποδηξη πληρωμης.ελπιζω να βρει ακρη γιατι εχω αγχωθει με τα χρηματα που πληρωσα και δεν πηρα τους κωδικους

freakygeo
23-09-2014, 03:13
μπες στο email που εχεις ως username την paypal καρτα σου

sakis1984
23-09-2014, 03:25
δεν καταλαβα τι εννοεις,μου εξηγείς λιγο?

update:
ολα οκ φιλε σ'ευχαριστω πολυ.ηταν στα ανεπιθύμητα μειλ.ολα κομπλε!

freakygeo
23-09-2014, 04:13
αφου τα βρηκες ολα μια χαρα...απλα ετσι κανει και εμενα κολλαει στο refresh αλλα σου ερχονται mail με τους κωδικους...

Crazy_vision
24-09-2014, 23:23
Πηρα και εγω 2 US (50 + 10 ευρω) & μια 3μηνη ευρωπαικη για PSN

Ευχαριστω, αψογο service :)

Maxplay
25-09-2014, 09:06
Παιδια σας ευχαριστώ πολύ!Πρεπει να πω οτι το Paypal (για πρωτη φορά μετα απο τουλάχιστον 5 χρόνια που χρησιμοποιώ αυτό το συστημα) άλλαξε το πρωτοκολλο επικοινωνιας με τους σερβερς των εμπορων (κυρίως για λόγους ασφαλείας).Η διαδικασια ξεκινησε προχτες το πρωι και ολοκληρωθηκε το απογευμα της ίδια μερας όταν πλεον όλοι οι σερβερς του Paypal λειτουργούσαν στο νεο συστημα.Αυτή ειναι η αιτια που σε μερικούς κολλησε η σελιδα στην ανακατευθυνση αφού ο σερβερ του maxplay λογω οτι χρησιμοποιούσε το παλιό συστημα, δεν ηταν σε επικοινωνια με το σερβερ του Paypal για να εχει ενημέρωση για την ολοκληρωση της συναλλαγης και ετσι ανεμενε χωρις να εμφανίσει την κάρτα.Ετσι απο εχθες το απογευμα μεχρι τωρα που ολοκληρωθηκαν οι εργασιες στο σερβερ , το συστημα αυτόματης παραδοσης το ειχα κλειστο και υπήρχε μηνυμα στην πρωτη σελιδα του site (η σελιδα με τις συνδρομες ) οτι οι καρτες θα παραδιδονται προσωρινα χειροκινητα.
Η αναβαθμιση στο νεο συστημα ολοκληρωθηκε επιτυχώς σημερα το πρωι και πλεον οι παραδοσεις λειτουργουν και παλι αυτόματα όπως και πριν δηλαδη στη σελιδα της αγοράς με περιπου 20-30 δευτερολεπτα αναμονη και ταυτοχρονα στο email του πελάτη.Ευχαριστω πολύ και συγνωμη για την αναστατωση που υπήρξε σε αυτό το διαστημα :) .

giannislazy
25-09-2014, 10:07
Το τελευταίο μήνα έχω αγοράσει: plus + κάρτες για store αξίας 120$ και σε κανένα δεν αντιμετώπισα το παραμικρό πρόβλημα.... Εύγε...

three_brothers1
25-09-2014, 10:33
[και εγώ χθες αντιμετώπισα το πρόβλημα ανακατευθυνσης αλλά πήρα τηλ και σε ένα λεπτό μου έστειλε τους κωδικούς. Εύγε.

christos-sonyboy
25-09-2014, 11:01
εχεις θεμα με τη σελιδα σου αυτη ακριβως τη στιγμη που γραφω.δεν μπορω να κανω αγορα.τι εγινε?

odytsak
25-09-2014, 12:07
Αν όντως δεν λειτουργεί η σελίδα και βιάζεσαι για αγορά πάρτον ένα τηλέφωνο στο κινητό.
6985561162
Τάκης

manos_tav
25-09-2014, 12:08
καλημερα
αν αγορασω plus καρτα για αμερικανικο λογαριασμο ,για να ενεργοποιηθει θα πρεπει να καταχωρησω και πιστωτικη με εδρα τις ηπα?επισης γνωριζει καποιος τι μπορει να εχει συμβει κ δεν μπορω να εξαργυρωσω τον 1 μηνα δωρεαν plus που εχω απο την αγορα της κονσολας?(δεν εχω ξαναυπαρξει plus member)μου γραφει maybe incorrect or no longer valid

odytsak
25-09-2014, 12:13
Ο ενας μήνας δωρεάν με το PS4 bundle χρειάζεται πιστωτική
και οπωσδήποτε η πιστωτική να έχει διεύθυνση κατοικίας Ελλάδας για ελληνικό psn account και ούτω καθ' εξής για κάθε χώρα
π.χ. αμερικάνικη πιστωτική για αμερικάνικο psn account.

Oι psn κωδικοί δεν χρειάζονται πιστωτική, εξαργυρώνεις τον 12ψήφιο κωδικό απλά και άμεσα στο ανάλογο store του εκάστοτε psn account.

manos_tav
25-09-2014, 13:11
Για να βαλω πλας σε αμερικανικο πρρπει να αγορασω πλας καρτα απο το maxplay πχ η να γεμισω το πορτοφολι; επισης δεν εχω καταχωρηση πιστωτικη... Θα εχω θεμα; ευχαριστω για την γρηγορη απαντηση

Miou07
25-09-2014, 13:25
Έχει ένα θέμα το site τώρα ή το pc μου τα έπαιξε;
Θέλω να πάρω Prepaid αλλά δείτε πως μου τα δείχνει

5596

odytsak
25-09-2014, 13:30
Για να βαλω πλας σε αμερικανικο πρρπει να αγορασω πλας καρτα απο το maxplay πχ η να γεμισω το πορτοφολι; επισης δεν εχω καταχωρηση πιστωτικη... Θα εχω θεμα; ευχαριστω για την γρηγορη απαντηση1. Το ίδιο είναι, το ένα είναι συνδρομή απ'ευθείας, το άλλο βάζεις λεφτά και αγοράζεις την συνδρομή από το ps store.

2. Δεν είναι απαραίτητη η πιστωτική σε καμμία περίπτωση.


Έχει ένα θέμα το site τώρα ή το pc μου τα έπαιξε;
Θέλω να πάρω Prepaid αλλά δείτε πως μου τα δείχνει

5596

Δες στο post #140, στην προηγούμενη σελίδα.

Miou07
25-09-2014, 13:35
Δες στο post #140, στην προηγούμενη σελίδα.

Σόρρυ δεν πρόσεξα ότι είχε ειπωθεί ξανά.. Δεν επείγει, τιμή ήθελα να δω. Θενκς πάντως

odytsak
25-09-2014, 13:44
H αμερικάνικη που έχεις στο screenshot, η 50δόλλαρη αν θυμάμαι καλά έχει 36μισό ευρώ.
Αν κάνω λάθος ας με διορθώσει κάποιος που αγόρασε πρόσφατα.

Maxplay
25-09-2014, 13:51
Παιδια συγνώμη εκλεισα για λιγο το σερβερ για αυτό δεν δειχνει τις τιμες και θα ανοιξω σε περιπου 1-2 ώρες.

Viper
25-09-2014, 13:52
Αυτα πληρωσα στις 22 του μηνος

Prepaid PSN card 50 USD
€39.00 EUR 1 €39.00 EUR

odytsak
25-09-2014, 14:04
Θα το μπέρδεψα τότε Κώστα με την ετήσια αμερικάνικη συνδρομή, κάτι θυμάμαι για 36μισό πάντως. :P

Miou07
25-09-2014, 14:20
Θα το μπέρδεψα τότε Κώστα με την ετήσια αμερικάνικη συνδρομή, κάτι θυμάμαι για 36μισό πάντως. :P

Ναι η ετήσια αμερικάνικη συνδρομή κάνει τόσο τελικά!

btw δουλεύει κανονικά το site τώρα! Θενκς για το info.

odytsak
25-09-2014, 14:48
Τάκη υπάρχει περίπτωση να βάλεις και ασιατικές καρτούλες και συγκεκριμένα για το Ηong Κong?

Αναγκάζομαι και βάζω συνδρομή plus και χρήματα στο Hong Kong account μου από ξένα sites.

Εχει πολύ καλές τιμές και τα πάντα είτε το store είτε τα παιχνίδια είναι στα αγγλικά.

Maxplay
25-09-2014, 15:12
Ναι το εχω πει ήδη στον προμηθευτη και μου ειπε οτι θα φερει.Μολις ειναι διαθεσιμες θα παρω και Χονκ Κονκ.

christos-sonyboy
27-09-2014, 00:19
Αν όντως δεν λειτουργεί η σελίδα και βιάζεσαι για αγορά πάρτον ένα τηλέφωνο στο κινητό.
6985561162
Τάκης

οχι ενταξει δεν βιαζομουν κ τοσο.ευχαριστω παντως.

christos-sonyboy
27-09-2014, 00:28
εχτες εκανα αγορα στο maxplay με προπληρωμενη καρτα της eurobank που εχω, κ κανω ολες τις αγορες μου μεσω internet μ'αυτη παντα.γιατι σωνει κ καλα να κανω λογαριασμο στο paypal για να πληρωσω με την καρτα μου? τελοσπαντων εκανα λογαριασμο εκει κ μολις εκανα πληρωμη,μου εβγαλε την πιστη μεχρι να πιασει.μου ελεγε συνεχεια να επικοινωνησω με την τραπεζα μου κ δως του εγω πληρωμη κ πληρωμη κ δως του επικοινωνησε με την τραπεζα σου.με τα πολλα το δεχτηκε,ομολογω οτι με εκνευρισε μεχρι να κανω την αγορα.
ειχε καποιος αλλος παρομοιο προβλημα ποτε στο maxplay?

sakis1984
27-09-2014, 03:12
κι εγω προπληρωμενη καρτα απο eurobank εχω και στο maxplay πληρωνω μεσω της καρτας μου αλλα με paypal.αφου ο τροπος πληρωμης ειναι με paypal ή με πιστωτικη.οποτε ειναι λογικο να σου ζηταει να φτιαξεις λογαριασμο paypal

christos-sonyboy
27-09-2014, 03:41
δε με ενοχλησε τοσο το paypal οσο οι 4-5 προσπαθιες που εκανα για να γινει αγορα.

StarRider
29-09-2014, 10:49
Φίλε θα ξαναέχεις σύντομα τις κάρτες των 20 ευρώ; αν γίνεται πριν τις 7 Οκτωβρίου που βγαίνει το driveclub

Maxplay
30-09-2014, 01:07
Καρτούλες των 20 εχω, απλά δε βρηκα χρονο να ανεβάσω.Πάω τωρα να τις σκαναρω και θα ανεβουν σε 1-2 ώρες.
Επι τη ευκαιρια αυτού που λέει ο φίλος Sonyboy πρεπει να πω οτι το Paypal εχει ενα συστημα ασφαλείας αυτόματο που σε μερικές πειρπτώσεις (εσφαλμένα) μπορει να σας εμποδίσει προσωρινά να χρησιμοποιήσετε την κάρτα.Οι λόγοι ειναι διαφοροι ( και το Paypal εχει ενημερώσει επ αυτού αναλυτικά όλους του εμπορους εδω και πολύ καιρό) και δεν εχει νόημα να μπω σε λεπτομέρειες.Αυτό που πρεπει να γνωρίζει ο χρηστης όμως ειναι οτι σε ειδικές περιπτωσεις που κρίνει το αυτόματο συστημα, για λόγους ασφαλείας το διαθεσιμο υπολοιπο της προπληρωμένης, πρεπει να ειναι μεγαλύτερο απο την αξια του προιόντος τουλαχιστον κατα 1 ευρώ (οχι δεν χρεωνεστε παραπάνω αλλά το απαιτει το συστημα ασφαλειας του Paypal ως όρο για τις περιπτωσεις αυτές αλλιως υπάρχει χρονοκαθυστερηση).Ειδάλλως, το διαθεσιμο υπολοιπο και βεβαια μπορει να ειναι ακριβώς ίσο με την αξια του προιόντος, αλλα αν σας βγαλει μηνυμα οτι η συναλλαγη δεν εγινε δεκτή, τοτε αφηστε να περασουν 1-2 ώρες πριν απο την επομενη προσπαθεια, και τοτε η πληρωμή θα εκτελεστεί.
Βεβαια αυτός ειναι μονο ενας απο τους λόγους που δεν προχωράει μια πληρωμη.Αν κάτι τετοιο δεν ταιριαζει με την περιπτωση σας, ειναι προτιμοτερο να επικοινωνήσετε με την τράπεζα στο τηλέφωνο που αναγράφεται στο πισω μερος της κάρτας (συνηθως λειτουργει 24 ώρες) γιατι η τράπεζα βλεπει στο συστημα της το λόγο που δεν περνάει η κάρτα.

christos-sonyboy
30-09-2014, 01:18
θα εχω το νου μου την επομενη φορα να βαλω κατι παραπανω.ευχαριστω!

StarRider
30-09-2014, 14:12
Aψογο το κατάστημα. Σε μισό λεπτό είχα τον κωδικό στο e-mail μου.

antoniss
01-10-2014, 15:32
μιας και δεν είχα ξανα αγοράσει , μόλις πήρα και εγώ μια US των 50$ , μια χαρά μέσω paypal όλα γρήγορα και ωραία !

...κανείς για Counter τώρα μήπως ??

Maxplay
04-10-2014, 06:13
Την Δευτερα ή Τριτη λογικά θα πεζει και η Paysafecard :) με ειδοποησαν οτι ειμαστε ετοιμοι.Επισης έκανα καποιες βελτιώσεις στο σερβερ όπως να παραδιδονται τα μηνυματα του Hotmail στα εισερχόμενα αντι στο φακελο με τα διαφημιστικά που πηγαιναν μεχρι τώρα.Παντως η αυτοματη εμφάνιση των κωδικων στη σελιδα του Paypal τις τελευταίες μερες σε καποιο ποσοστο έβγαζε σφαλμα και κολαγε γιατι για αυτή την ενεργεια απαιτειται πρωτα η ανταποκριση του σερβερ του Paypal που όπως βλέπω τις τελευταιες μερες ο σερβερ τους δεν ήταν παντα ενεργος γιατι καποιες αλλαγες κανουν γιατι το Paypal εξαγοράστηκε απο άλλη εταιρεια και γινονται αλλαγες στους σερβερς.
Παντως όπως βλέπω ομαλοποιείται η κατασταση και απο χθες το συστημα πλεον ειναι γρηγοροτερο.Οπως και να έχει, οι κωδικοί παραδιδονται ετσι και αλλιως ταυτοχρονα και στο email.

dream21
05-10-2014, 15:36
Καλησπέρα μόλις αγόρασα συνδρομή 12 μήνες Plus για USA λογαριασμό , όλα μια χαρά μέσω paypal γρήγορα και ωραία.

Maxplay
06-10-2014, 17:11
Εχω καλα νεα :) .Η Paysafecard ενεργοποιηθηκε και πεζει κανονικά απο σημερα.Μπορείτε να πληρώνετε ειτε με συνδεση στο λογαριασμο της Paysafecard ειτε και χωρις συνδεση ή λογαριασμο αλλά με απλη καταγραφη του κουπονιού της Paysafecard στην σελιδα :) .Ο κωδικος του PSN σε κάθε περίπτωση παραδιδεται αυτόματα στη σελιδα της πληρωμής και στο email :) .

AriStos13
07-10-2014, 12:14
Υπαρχουν αμερικανικες prepaid των 20$ ? Ειμαι απο κινητο και δεν μπορω να δω!!

Στάλθηκε από το HTC One mini μου

odytsak
07-10-2014, 12:20
Nαι, στα 15μιση ευρώ είναι.

AriStos13
07-10-2014, 12:25
Δηλαδη με paysafe δεν γινετε!! Αρα παμε τραπεζα αυριο!!
Thanx Οδυσσεα!!

Στάλθηκε από το HTC One mini μου

odytsak
07-10-2014, 12:27
Tι εννοείς δεν γίνεται, αφού έχει ποστάρει ο Τάκης πιο πάνω ότι δουλεύει κανονικά το paysafe μέσω του site.


Εχω καλα νεα. :)
Η Paysafecard ενεργοποιηθηκε και πεζει κανονικά απο σημερα.Μπορείτε να πληρώνετε ειτε με συνδεση στο λογαριασμο της Paysafecard ειτε και χωρις συνδεση ή λογαριασμο αλλά με απλη καταγραφη του κουπονιού της Paysafecard στην σελιδα. :)
Ο κωδικος του PSN σε κάθε περίπτωση παραδιδεται αυτόματα στη σελιδα της πληρωμής και στο email. :)

AriStos13
07-10-2014, 12:31
Αφου βγαινει στα 15,50€ η καρτα και οι paysafe καρτες βγαινουν 10, 25 και 50€ πως θα βαλω εγω 15,50€ ??

Στάλθηκε από το HTC One mini μου

odytsak
07-10-2014, 12:34
Δηλαδή θέλεις να πεις ότι στο paysafe δεν έχεις δυνατότητα account όπου τα λεφτά αυξομειώνονται ανάλογα με το τι προσθέτεις μέσω καρτών και το τι αγοράζεις?

AriStos13
07-10-2014, 12:40
Ακριβως αυτο!! Ειναι σαν τις προπληρωμενες του psn αλλα εκει εχεις εναν λογαριασμο να μεινουν τα χρηματα!! Εδω δεν εχεις!!!

Στάλθηκε από το HTC One mini μου

odytsak
07-10-2014, 12:45
Mήπως έχει αλλάξει το καθεστώς, δεν μπορείς να κάνεις αγορές έτσι από κανένα site γενικότερα.
Αν παρατραβήξει η κουβέντα θα τα μεταφέρω τα post σ'ένα καινούριο thread με ονομασία περί paysafe card.

AriStos13
07-10-2014, 12:48
Το μεσημερι που θα παω σπιτι θα το κοιταξω στο site του και θα δω τι παιζει και θα ποσταρω!! Καλο θα ηταν να εφτιαχνες ενα καινουριο thread!!

Στάλθηκε από το HTC One mini μου

katalanos_7
07-10-2014, 14:07
Συνήθως μπορείς να χρεώσεις όσα χρήματα θέλεις από μια paysafe card. Δεν ξέρω για το συγκεκριμένο site λόγω του ότι αγοράζω με πιστωτική, αλλά π.χ. σε στοιχηματικά site πριν πληρώσεις σε ρωτάει πόσα λεφτά θέλεις να καταθέσεις. Οπότε ας πούμε πως έχεις μια κάρτα των 25€ και θέλεις να κάνεις κατάθεση 20€, τότε πληκτρολογείς το ποσό, μετά βάζεις τον αριθμό της paysafe και αυτό χρεώνει μόνο τα 20€. Τα υπόλοιπα 5€ σου μένουν και μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις βάζοντας πάλι τον ίδιο αριθμό paysafe.

AriStos13
07-10-2014, 14:32
Αληθεια?? Αυτο δεν το γνωριζα παντως!! Θα το δοκιμασω το μεσημερι και θα σου πω!!

Στάλθηκε από το HTC One mini μου

odytsak
07-10-2014, 14:34
Aρη μεταξεταστέος και αύριο με τον κηδεμόνα σου. :P

AriStos13
07-10-2014, 14:38
Xaxaxaxa στον τοπο εμεινα!! Ουτε καν για Σεπτεβρη!! :-P :-P

Στάλθηκε από το HTC One mini μου

AriStos13
07-10-2014, 15:58
Συνήθως μπορείς να χρεώσεις όσα χρήματα θέλεις από μια paysafe card. Δεν ξέρω για το συγκεκριμένο site λόγω του ότι αγοράζω με πιστωτική, αλλά π.χ. σε στοιχηματικά site πριν πληρώσεις σε ρωτάει πόσα λεφτά θέλεις να καταθέσεις. Οπότε ας πούμε πως έχεις μια κάρτα των 25€ και θέλεις να κάνεις κατάθεση 20€, τότε πληκτρολογείς το ποσό, μετά βάζεις τον αριθμό της paysafe και αυτό χρεώνει μόνο τα 20€. Τα υπόλοιπα 5€ σου μένουν και μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις βάζοντας πάλι τον ίδιο αριθμό paysafe.
Επιβεβαιωνω τον φιλο μιας και ετσι ειναι οπως το ειπε.. μολις πατας να πληρωσεις με paysafe και αφου συμπληρωσεις τα στοιχεια σου δεν πληκτρολογεις το ποσο εσυ αλλα μπαινει αυτοματα το ποσο που αναγραφει το site..
αγορασα μια us prepaid 20$ και ειμαι μια χαρα..!

Maxplay
07-10-2014, 18:08
Στο Maxplay τα πραγματα ειναι ακομα πιο ευκολα γιατι
1. Δινεται η δυνατότητα να φτιαξεις ή να εχεις λογαριασμο Paysafecard όπου και κανεις εισοδο (στο δεξι μερος της σελιδας) και να καταχωρεις εκει τις καρτες Paysafecard και να πληρωνεις απο το διαθεσιμο υπολοιπο του λογαριασμου της Paysafecard που σημαίνει οτι τα ρεστα μενουν στο λογαριασμο σου στη Paysafecard και μπορεις να τα χρησιμοποιήσεις αργότερα σε άλλες πληρωμές.Πχ για μια πληρωμη 15.50 βαζεις 2 καρτες των 10 συνολο 20 και εχεις ρεστα που μενουν στο λογαριασμο 4,5 ευρώ για την επομενη πληρωμή.
2.Μπορεις να πληρώσεις κατευθειαν χωρις λογαριασμο Paysafecard, απλά γραφοντας στη σελιδα τον κωδικό της καρτας Paysafecard (στο αριστερο μερος της σελιδας εκει που εχει τα κουτάκια) και τοτε τα ρεστα μενουν στην καρτα Paysafecard αντι στο λογαριασμο.Στη δευτερη περιπτωση πρεπει να φυλάξεις καπου το χαρτακι ή τον κωδικό της καρτας για να τον χρησιμοποιησεις την επομενη φορα και να προστεθουν τα ρεστα μαζι με την αξία των επομενων καρτων Paysafecard στην επομενη πληρωμη.
Βεβαια ανα πασα στιγμη, αν εχεις μια καρτα με ρεστα, μπορεις να μπεις στη σελιδα της Paysafecard και να κάνεις ενα λογαριασμο και να καταχωρήσεις στο λογαριασμο σου τις κάρτες ώστε μετα μπορεις να πεταξεις τα χαρτακια και να εχεις τα ρεστα στο λογαριασμο σου.

dream21
07-10-2014, 22:02
Καλησπέρα μόλις αγόρασα συνδρομή 12 μήνες Plus για Ελληνικό λογαριασμό , όλα μια χαρά μέσω paypal γρήγορα και ωραία

Maxplay
08-10-2014, 01:13
Να διευκρινησω για όσους δεν το γνωρίζουν, οτι το "Thanks" κουμπι στη σελιδα του φορουμ δεν δουλευει για αυτούς που βρισκονται στην πρωτη θεση καθε σελιδας όπως τωρα για τον φίλο dream21 γιατι καλύπτεται απο το banner της διαφημισης.Θελω να ευχαριστήσω τον φίλο dream21 και όλον τον κόσμο του φόρουμ για τη στηριξη σας και τα καλα σας λόγια :) .

odytsak
08-10-2014, 01:16
Μια χαρά περνάει το thanks και φαίνεται όταν μετακινηθεί το μπανεράκι,
πάτα π.χ. εδώ να δεις πως το μπανεράκι θα πάει κάτω από το δικό σου post.
http://www.ps4forums.gr/vb/showthread.php/14976-Ξ•Ξ»Ξ»Ξ·Ξ½ΞΉΞΊΟŒ-online-κατάστημα-Ξ³ΞΉΞ±-PSN-κάρτΡς-www-maxplay-gr?p=545241&viewfull=1#post545241

katalanos_7
09-10-2014, 00:04
Επιβεβαιωνω τον φιλο μιας και ετσι ειναι οπως το ειπε.. μολις πατας να πληρωσεις με paysafe και αφου συμπληρωσεις τα στοιχεια σου δεν πληκτρολογεις το ποσο εσυ αλλα μπαινει αυτοματα το ποσο που αναγραφει το site..
αγορασα μια us prepaid 20$ και ειμαι μια χαρα..!
Χαίρομαι που σε βοήθησα. Επίσης να ξέρετε ότι στο site της paysafe αν πας στο μενού υπηρεσίες, μπορείς να πληκτρολογήσεις την κάρτα σου και να δεις το υπόλοιπο που έχει.

Maxplay
12-10-2014, 22:52
Να ενημερωσω οτι ανεβηκαν στο site και καρτες για λογαριασμους Χονκ Κονκ.

odytsak
13-10-2014, 18:55
Δεν βλεπω συνδρομες plus ομως.

Maxplay
13-10-2014, 19:36
Δεν εφερα γιατι αποτι βλέπω τουλαχιστον απο τα αμερικάνικα, οι συνδρομές πιο πολύ που χρησιμοποιει ο κόσμος ειναι Ελληνικές (για να εχουν και την υποστηριξη της Ελληνικής Σονυ μαλλον) και φτιαχνουν ενα free προφιλ αμερικάνικο όποιοι θελουν να χρησιμιοποιούν αμερικάνικες προπληρωμενες.Στη συνεχεια πεζουν με το Ελληνικό προφιλ το παιχνιδι που αγοράζουν με αμερικάνικη καρτα.Μαλλον για αυτό και δεν πουλάνε πολύ οι αμερικάνικες συνδρομες αλλά αντιθετα οι αμερικάνικες προπληρωμένες εχουν ζητηση.
Κατι αντιστοιχο δεν γινεται και με τα προφιλ του Χονκ Κονκ;Ή πρεπει ο χρηστης να πληρωσει ξεχωριστη συνδρομη εκει αν θελει να χρησιμοποιησει κάρτα Χονκ Κονκ;Πειτε μου αν ειναι να φερω και συνδρομες για Χονκ Κονκ.

Kapa
13-10-2014, 19:42
Μονο ο odytsak εχει Hong Kong συνδρομη. Για ενα ατομο θα φερεις συνδρομες? :a050:

odytsak
13-10-2014, 20:02
Τακη η ετησια συνδρομη απο hong kong βγαινει γυρω στα 30 ευρω απο οτι βλεπω σε ξενα αναλογα sites,
μιλαμε για κανονικη τιμη με την ισοτιμια δολλαριου hong kong και ευρω, οχι προσφορα,
ειναι καποιοι που θελουνε μονο την προσβαση στο multiplayer (εννοειται δινει και free games) και με 30 ευρω μπορουν να κανουν τη δουλεια τους.

Maxplay
13-10-2014, 23:03
Ωραία θα φερω και συνδρομές.Παντως και η αμερικάνικη εχει 36.5 αλλά η Ελληνική πουλάει πολύ περισσότερο ακομα και τωρα που εχει 45 και το εξηγω στο οτι ειναι Ελληνική και μπορεις να εχεις support απο τη Σονυ Ελλάς αν πάθει κάτι το προφιλ.Εγινε θα φερω συντομα και συνδρομες Χονκ Κονκ παντως :) .

freakygeo
14-10-2014, 00:55
Εισαι ωραιος Maxplay...Μπραβο σου!!!

StarRider
14-10-2014, 12:19
ωραιος ο maxplay οσες περισσοτερες επιλογες υπαρχουν τοσο καλυτερα για ολους μας

Maxplay
15-10-2014, 01:23
Θελω να ξεκαθαρισω κάτι γιατι επεσε στην αντιληψη μου κατι πολύ περιεργο που δεν μπορω να το αφησω να περασει ετσι.Μπηκα σε ενα παρτι και καποιος ευτυχως ειλικρινης μαζι μου, μου ειπε "ακουστηκε οτι δεν εισαι Ελληνας.Μενεις Ελλάδα;Εισαι αλλοδαπος;".Θελω λοιπον να απαντησω γιατι και οι πιο αστειες φημες ευκολα διαδιδονται και μενουν στον κοσμο ως εντυπωση.
Αν καποιοι ενοχλούνται που προσπαθουμε να κάνουμε ενα καλο , και να βοηθησουμε την Ελληνική κοινοτητα του PSN, μπορουν να μην προτιμησουν το Maxplay.Μπορουν ακομα, να αγοραζουν και ακριβότερα τα προιόντα φτανει να μη στηριξουν την προσπάθειά μας.Αλλά δεν εχουν δικαίωμα να διασπειρουν τετοια αθλια ψεμματα και να προσπαθουν με οποιοδήποτε τρόπο σκαρφιστουν, να βλαψουν την προσπάθεια αυτή.Αν και δε με ενδιαφερει το ποιών τους ουτε και θελω να ασχολουμαι μαζί τους, εντουτοις πρεπει να γνωρίζει ο κοσμος την αληθεια για να αντιμετωπιζει τον όποιον πικρόχολο και κακοψυχο προσπαθει να κανει ζημια σε ότι καλο δημιουργουμε υπερ της κοινοτητας του PSN.Ειμαι 100% γνησιος Ελληνας στην καταγωγη, ο πατερας μου απο το Καρπενησι και η μητερα μου απο την Τριπολη Αρκαδίας γεννηθηκα και μεγαλωσα στην Αθηνα , υπηρέτησα κανονικοτατα την πατριδα μας ως στρατιωτης με ειδικοτητα στα αντιαεροπορικα οπλα (μπατζής για όποιους γνωρίζουν), και μαλιστα δεν ειχαμε την τυχη ουτε να ταξιδεψουμε εστω μια φορα στο εξωτερικό ουτε εγω, ουτε οι γονεις μου.Αυτα ας τα γνωρίζουν καποιοι πικροχολοι που βρηκαν λάθος ατομο να λασπωσουν χωρις να τους ενοχλήσω.
Παρόλα αυτά, πρεπει να γνωρίζουν (τουλάχιστον κατα τη γνωμη μου), οτι σημασια δεν εχει πάντα απο που καταγεται καποιος, αλλά η καλη του πρόθεση.Στην ιστορια της πατριδας μας υπήρξαν και πολλοί ξενοι φιλέλληνες που βοηθησαν σημαντικά την πατριδα μας και την εσωσαν απο δύσκολες καταστασεις και η πατριδα μας τους τιμησε και τους τιμά με διαφορους τρόπους και ενας απο αυτούς τους τρόπους ειναι η προς τιμην τους ονομασια της οδού Φιλελλήνων στο Συνταγμα.
Αντίθετα υπήρξαν και καποιοι Ελληνες (οπως σε αυτή την περίπτωση καλη ώρα) που εβαζαν τρικλοποδιες σε ότι καλο πήγαινε να γινει στη χωρα μας, για λόγους που δεν ειναι δυσκολο να μαντεψουμε.

eternalife
15-10-2014, 11:08
Θελω να ξεκαθαρισω κάτι γιατι επεσε στην αντιληψη μου κατι πολύ περιεργο που δεν μπορω να το αφησω να περασει ετσι.Μπηκα σε ενα παρτι και καποιος ευτυχως ειλικρινης μαζι μου, μου ειπε "ακουστηκε οτι δεν εισαι Ελληνας.Μενεις Ελλάδα;Εισαι αλλοδαπος;".Θελω λοιπον να απαντησω γιατι και οι πιο αστειες φημες ευκολα διαδιδονται και μενουν στον κοσμο ως εντυπωση.
Αν καποιοι ενοχλούνται που προσπαθουμε να κάνουμε ενα καλο , και να βοηθησουμε την Ελληνική κοινοτητα του PSN, μπορουν να μην προτιμησουν το Maxplay.Μπορουν ακομα, να αγοραζουν και ακριβότερα τα προιόντα φτανει να μη στηριξουν την προσπάθειά μας.Αλλά δεν εχουν δικαίωμα να διασπειρουν τετοια αθλια ψεμματα και να προσπαθουν με οποιοδήποτε τρόπο σκαρφιστουν, να βλαψουν την προσπάθεια αυτή.Αν και δε με ενδιαφερει το ποιών τους ουτε και θελω να ασχολουμαι μαζί τους, εντουτοις πρεπει να γνωρίζει ο κοσμος την αληθεια για να αντιμετωπιζει τον όποιον πικρόχολο και κακοψυχο προσπαθει να κανει ζημια σε ότι καλο δημιουργουμε υπερ της κοινοτητας του PSN.Ειμαι 100% γνησιος Ελληνας στην καταγωγη, ο πατερας μου απο το Καρπενησι και η μητερα μου απο την Τριπολη Αρκαδίας γεννηθηκα και μεγαλωσα στην Αθηνα , υπηρέτησα κανονικοτατα την πατριδα μας ως στρατιωτης με ειδικοτητα στα αντιαεροπορικα οπλα (μπατζής για όποιους γνωρίζουν), και μαλιστα δεν ειχαμε την τυχη ουτε να ταξιδεψουμε εστω μια φορα στο εξωτερικό ουτε εγω, ουτε οι γονεις μου.Αυτα ας τα γνωρίζουν καποιοι πικροχολοι που βρηκαν λάθος ατομο να λασπωσουν χωρις να τους ενοχλήσω.
Παρόλα αυτά, πρεπει να γνωρίζουν (τουλάχιστον κατα τη γνωμη μου), οτι σημασια δεν εχει πάντα απο που καταγεται καποιος, αλλά η καλη του πρόθεση.Στην ιστορια της πατριδας μας υπήρξαν και πολλοί ξενοι φιλέλληνες που βοηθησαν σημαντικά την πατριδα μας και την εσωσαν απο δύσκολες καταστασεις και η πατριδα μας τους τιμησε και τους τιμά με διαφορους τρόπους και ενας απο αυτούς τους τρόπους ειναι η προς τιμην τους ονομασια της οδού Φιλελλήνων στο Συνταγμα.
Αντίθετα υπήρξαν και καποιοι Ελληνες (οπως σε αυτή την περίπτωση καλη ώρα) που εβαζαν τρικλοποδιες σε ότι καλο πήγαινε να γινει στη χωρα μας, για λόγους που δεν ειναι δυσκολο να μαντεψουμε.

Ρε φιλε γιατι καθεσαι και δικαιολογησαι χωρις λογο για το αν εισαι Ελληνας ή οχι; Λογαριασμο θα δωσεις επειδη "κατι" ακουστηκε; Αν καποιον τον χαλαει να αγοραζει φθηνα επειδη ο πωλητης ισως ειναι αλλοδαπος, τι να πω... Φερε μας τωρα καρτουλες συνδρομης απο οπου να ναι, και ας ειναι και απο την Αφρικη αν ειναι πιο φθηνα, και μη καθεσαι να δινεις ανουσιες εξηγησεις σε κανεναν για την καταγωγη σου....

jden
15-10-2014, 14:19
Συμφωνώ με τον φίλο απο πάνω. Γιατι δικαιολόγησε.;εχεις μια επιχείρηση κ πουλάς κάτι,αν θέλω αγοράζω αν θέλω όχι.οπως τον συμφέρει τον καθένα. Αυτοί που τα λένε αυτά οταν αγοράζουν απο online shop ρωτάνε πρώτα απο που ειναι ο πωλητής;δεν νομίζω. Μπράβο σου για την προσπάθεια σου μόνο αυτό έχω να πω


Sent from my iPhone using Tapatalk

alexadrinos
15-10-2014, 15:12
Αν καποιοι ενοχλούνται που προσπαθουμε να κάνουμε ενα καλο , και να βοηθησουμε την Ελληνική κοινοτητα του PSN, μπορουν να μην προτιμησουν το Maxplay..Συγνώμη για να καταλάβω και γω,Εμένα σαν μέλος της Ελληνικής κοινότητας του PSN πως ακριβώς με βοηθάς;;;;;
Όπως το αντιλαμβάνομαι εγώ εδώ μιλάμε για τον πανάρχαιο νόμο αγοράς και ζήτησης.Πουλάς ένα προϊόν αν η τιμή που το πουλάς με συμφέρει αγοράζω.Απο την συναλλαγή αυτή κερδίζουμε και οι δύο οπότε ως προς τι έγκειται η βοήθεια.
Πέρα από αυτό προσωπικά ΝΑΙ εγώ θα προτιμήσω να πάρω ένα προϊόν από μια αμιγώς ελληνική εταιρεία παρά από μια ξένη
εφόσον βέβαια υπάρχει η επιλογή.Γιατί;;;Για πάρα πολλούς λόγους.Και για να μην τους αναφέρω όποιος θέλει βλέπει μερικούς από αυτούς εδώ.

http://www.ellinikoproion.gr/index.php/2012-05-28-12-11-32

υγ.Το παραπάνω μήνυμα(για να μην παρεξηγηθώ) έχει γραφεί καλοπροαίρετα και η άποψη μου δεν είναι απαραίτητα και σωστή.
Επίσης το μήνυμά μου είναι και εκτός θέματος οπότε αν το κρίνει σκόπιμο κάποιο μέλος της διαχειριστικής ομάδας μπορεί να το σβήσει.

Kapa
15-10-2014, 15:36
Δεν μπορω να καταλαβω γιατι να ασχοληθει καποιος με την Καταγωγη καποιου που εχει επιχειρηση.

Αλλοδαποι ειναι και οι Γαλλοι, Γερμανοι, Ιταλοι κτλ στη χωρα μας. Μην αγοραζετε τοτε προιοντα και υπηρεσιες απο μεγαλες αλυσιδες γιατι διοικουνται απο αλλοδαπους.

Εχουμε συνδεσει τη λεξη αλλοδαπος με χωρες οπως Πακισταν, Ινδια, Τουρκια, Αλβανια κτλ.

Maxplay
15-10-2014, 16:01
Παιδια να διευκρινήσω οτι το παιδι αυτό μου ειπε για ποια εθνικοτητα του ειπαν, (δεν μου ειπε τη λέξη αλλοδαπος δηλαδή, αλλά ετσι το μεταφερα εγω εδω για να μην θιξω εμμεσα καμια εθνικότητα).Οχι για όλους, αλλά ξερω οτι για μερικούς Ελληνες, συγκεκριμένες (λίγες) εθνικότητες δεν ειναι και σε μεγάλη εκτιμηση (για να το πω όσο πιο ευγενικά γίνεται).
Κρινω λοιπον οτι έγινε εσκεμενα αυτο το ψεμα και θεωρησα σωστο όχι να απολογηθω αλλά να αποκαταστησω την αληθεια.Κατι που σε καποιον ακουγεται αδιαφορο, ίσως σε καποιον άλλον να μην ειναι τοσο αδιαφορο (και για αυτους εγραψα τη διευκρίνηση αυτή) για αυτό και επρεπε να πω την αληθεια.Δεν ειναι απολογια.

odytsak
15-10-2014, 23:11
Tελείωσε με επιτυχία το τουρνουά FIFA 15 για PS4,
http://www.ps4forums.gr/vb/showthread.php/15528-Fifa-15-Official-Tournament-(PS4)
συμμετείχαν 30 μέλη του φόρουμ από τα οποία ο phoenix7 και ο FotisGRC φτάσανε στον τελικό όπου επικράτησε ο πρώτος,
δωράκι για τον μεγάλο νικητή phoenix7 είναι μια καρτούλα PSN αξίας 20 ευρώ ευγενική χορηγία του φίλου Maxplay.

Kapa
15-10-2014, 23:15
Ευχαριστουμε πολυ το(ν) Maxplay (http://maxplay.gr/) για την καρτουλα στον νικητη του πρώτου τουρνουα στο Fifa 15.

Kudos!

odytsak
15-10-2014, 23:18
Kι εμείς όλοι ευχαριστούμε εσένα που διοργάνωσες το τουρνουά με επιτυχία.

phoenix7
16-10-2014, 00:00
Θα ήθελα να ευχαριστήσω και εγώ τον maxplay για την κάρτα που κέρδισα και διέθεσε δωρεάν για το Τουρνουά του FIFA 15

tzinos
28-10-2014, 18:29
εφτιαξα αμερικανικο λογαριασμο χωρις plus και για πρωτη φορα τιμισα και εγω το σαιτ του maxplay. πηρα 60 δολλαρια καρτες και αγορασα το evil within. Ολα μια χαρα. Εχω μια ερωτηση, επειδη εχει προσφορα το αμερικανικο ps store για 15 δολλαρια αν ξοδεψεις 100, ισχυει και για απλο λογαριασμο? Και πως γινεται, ξοδεβεις 100 δολαρια και σου πιστωνουν αλλα 15 στον λογαριασμο για αργοτερα? ή πληρωνεις ουσιαστικα 85? Θαρω οτι ληγει σημερα, προλαβενω να παρω το assasins unity?

Maxplay
29-10-2014, 20:26
Το πιο πιθανο είναι η προσφορά να ισχύει για τους Plus λογαριασμους.Και όπως το φανταζομαι αν και δεν το εχω δοκιμάσει, οταν επιχειρει ο χρήστης να πληρώσει 100 δολλάρια θα του δειχνει τελική τιμή 85 με την εκπτωση να αναγραφεται και να αφαιρειται επι τόπου.
Θελω επισης να ενημερώσω οτι προστέθηκε μια ακομα σελίδα με σημαντικές πληροφορίες σχετικά με την ασφάλεια και τις κρυφές χρεώσεις που πληρωνει πολύς κοσμος στο Paypal όταν ψωνίζει σε ξένα sites χωρίς να το γνωρίζει.Ο συνδεσμος ειναι εδω και αξίζει τον κοπο να ρίξετε μια ματια http://www.maxplay.gr/index.php/asfalia/

axilleas
30-10-2014, 18:45
εφτιαξα αμερικανικο λογαριασμο χωρις plus και για πρωτη φορα τιμισα και εγω το σαιτ του maxplay. πηρα 60 δολλαρια καρτες και αγορασα το evil within. Ολα μια χαρα. Εχω μια ερωτηση, επειδη εχει προσφορα το αμερικανικο ps store για 15 δολλαρια αν ξοδεψεις 100, ισχυει και για απλο λογαριασμο? Και πως γινεται, ξοδεβεις 100 δολαρια και σου πιστωνουν αλλα 15 στον λογαριασμο για αργοτερα? ή πληρωνεις ουσιαστικα 85? Θαρω οτι ληγει σημερα, προλαβενω να παρω το assasins unity?

ισχυει για ολους τους λογαριασμους. ξοδευεις 100 δολαρια, και σου ερχεται με μυνημα στο xmb κωδικος για εξαργυρωση..

nikon
22-11-2014, 08:07
Έκανα και εγώ την πρώτη μου αγορά πριν λίγο, με 0 ευρώ στο πορτοφόλι μου στο store και αγοράζοντας 2 prepaid psn cards μέσα σε 3 λεπτά (και πολύ λέω) είχε ξεκινήσει να κατεβαίνει το παιχνίδι που ήθελα.....τόσο απλά.:a042:

tzinos
26-11-2014, 18:50
το αμερικανικο πσν εχει προσφορα το ea ufc στα 20 δολλαρια, δηλαδη 16 ευρο! Μαλιστα με psplus αμερικανικο, κατεβενει 14 δολλαρια, κανα 13ρι ευρο. Τρελη τιμη. Στο ευρωπαικο το βαλανε προσφορα στα 28 ευρο και μου φανηκε μεγαλη εκπτωση λολ. Ημουν ετοιμος να τσιμπισω. Αλλα δεν μου αρεσε το ντεμο και δεν προχωρησα. Ειμαι ομως χαρντοκιριλα φαν του μμα αθληματος και στα 13-16 ευρο, θα το χτυπησω. Μια ερωτηση μονο, με απλο λογαριασμο, πληρωνο, κατεβαζω, παιζω. Το εκανα ηδη με το evil within. Αν κανω και us psplus λογαριασμο, θα μπορω να παιζω μονο οσω ισχυει το Plus? Δηλαδη πες οτι κανω ενα 3μηνο, μετα απο αυτο, μπορω να παιζω ea ufc? Παλιοτερα ειχαν διαφορετικα τζαμπα παιχνιδια το ευρωπαικο με το αμερικανικο, οποτε ηταν σουπερ να εχεις και τα δυο. Τωρα δεν εχει νοημα, διοτι δινουν τα ιδια παιχνιδια. Αλλα εχουν διαφορες στις προσφορες, οπως εδω με το Ufc. Αλλα ειναι σπανιες, οπωτε δεν ξερω αν αξιζει να εχεις και us ps plus.

odytsak
26-11-2014, 19:40
Δηλαδη πες οτι κανω ενα 3μηνο, μετα απο αυτο, μπορω να παιζω ea ufc?

Oτιδήποτε αγοράζεις με έκπτωση plus (ακόμη κι αν το πληρώσεις με 0.01 ευρώ/δολλάριο) μένει δικό σου για πάντα
σε αντίθεση με τα δωρεάν plus παιχνίδια που κλειδώνουν όταν λήξει η συνδρομή σου.

criter
27-11-2014, 11:30
Aγορασα κι εγω μια 12 μηνη συνδρομη Plus, ολα πολυ γρηγορα, αμεσως ηρθε ο κωδικος με e-mail και κοστισε φθηνοτερα απο οτι αν την επαιρνα μεσα απο το PSN. Στην αποδειξη του paypal αναγραφοταν το ονομα Game cards και οχι maxplay ή καποιο Ελληνικο ονοματεπωνυμο οπου αναρωτηθηκα και ισως καποιος που δεν ξερει τον maxplay να νομιζε οτι ειναι καποια ξενη εταιρια απο το εξωτερικο. Δεν γινεται κακοπροερετα νομιζω ουτε με καχυποψια, εδω αγοραζαμε καρτες απο διαφορα αγνωστα ξενα sites, η εξυπηρετηση εχει σημασια, απλα πρεπει να υπαρχει εμπιστοσυνη και να ξερει κανεις με ποιον εχει να κανει, γιατι στο ιντερνετ γινονται και απατες.

arisks13
02-12-2014, 00:54
Τωρα ανακαλυψα την σελιδα maxplay και ειλικρινα με σωζεις..μια ερωτηση μονο ποσες καρτες σου ερχονται σε μια παραγγελια?οχι τιποτα αλλο αν ειναι περιορισμενος αριθμος να τρεξω να προλαβω χαχαχα.(δεν χρειαζεται να απαντησεις στο email για την 20αρα prepaid τωρα ειδα την απαντηση σου εδω).και παλι μπραβο καιρο εψαχνα για ενα τετοιο καταστημα online

Maxplay
02-12-2014, 05:24
Οσο περισσοτερες παρω τοσο καλύτερη τιμη πετυχαίνω.Κατω απο 100x για την κάθε κάρτα δε συμφέρει να παρω.Απο εκει και πανω οι περισσοτερες εχουν και καλύτερη τιμη όπως για παραδειγμα οι 500x.

nikon
02-12-2014, 10:03
^^
Πάρε όμως γιατί θέλουμε να ψωνίσουμε και δεν μπορούμε.

arisks13
02-12-2014, 15:54
για την 20 ευρω εννοω στο email max..περιμενω ανα πασα στιγμη σημερα να χτυπησω μια..και τα χριστουγεννα βεβαια θα χτυπησουμε κι αλλη μολις πληρωθουμε :)

Maxplay
02-12-2014, 15:56
Παιδια συγνωμη γιατι τις τελευταίες 2-3 μερες ειχε πολυ κινηση στο site και σηκώσανε όλες τις προπληρωμένες ίσως και λόγω των προσφορών που υπηρχαν τις τελευταίες μερες στο store.Κανω ότι μπορω για να γεμισω το στοκ γρηγορα.Ισως σημερα να έχω πολλες 20$ και 10$ και σιγουρα θα ανεβάσω το απογευμα μερικές 20 ευρω και 50 ευρω που έχουν μεινει αλλά όχι πολλές.Η νέα παραγγελία αν φτασει μεχρι Παρασκευη απο Σονυ Ελλάς πρεπει να ειμαι ευχαριστημένος αλλιως απο εβδομάδα.

arisks13
02-12-2014, 16:03
πανω απο το refresh θα την βγαλω σημερα να προλαβω :p

arisks13
02-12-2014, 16:39
βεβαια εχω δυο paysafe των 10 ελπιζω ετσι ξεχωριστα 10+10 να μην δημιουργει αυτο καποιο προβλημα

Maxplay
02-12-2014, 19:33
Μολις ανεβηκαν μερικές Ελληνικες προπληρωμένες.Για τις δολλαρίου (10+20) ειχα ενημέρωση οτι θα παραλάβω σημερα αλλά μεχρι στιγμής τιποτα.Εστειλα στην εταιρεια email και αναμενω απαντηση.

arisks13
02-12-2014, 19:44
Λιγο ασχετο αλλα ας δωσω και εγω feedback μιας και σημερα εκανα πρωτη φορα αγορα..απο την ωρα που εβαλα την Paysafe μεσα σε 5 λεπτα ειχα 20 ευρω στο psn μου με συνοπτικες διαδικασιες..το σαιτ ειναι εξαιρετικα αξιοπιστο και εγω προσωπικα θα το προτεινω σε φιλους φιλες γιαγιαδες παππουδες :p..περα απο την πλακα μπραβο maxplay κανεις πολυ καλη δουλεια συνεχισε ετσι..το maxplay.gr το συνιστω σε ολους ανεπιφυλακτα :) εψαχνα καιρο για κατι τετοιο

tzinos
02-12-2014, 21:41
σχετικα με αυτο που ελεγα για καρτα 5 δολλαρια, η 15 η 25......ειδα οτι το αμαζον το αμερικανικο εχει μια ps store gift card των 75 δολλαριον. Αρα ειναι σαν να περνεις μια 25ρα και μια 50ρα, και μπορεις να στρογγυλεψεις το υπολοιπο σου στο ps store αν εχεις 5-6 δολλαρια υπολοιπο. Ισως ειναι κατι που θα μπορουσες να φερεις, εστω απο λιγες? Σιγουρα καλυτερα ειναι να υπαρχουν 5ρες, 25ρες, αλλα ισως ειναι η μοναδικη εναλλακτικη λυση.

arisks13
04-12-2014, 17:45
ειναι ασφαλες να αφησω τα λεφτα απο την prepaid στο psn ή να τα ξοδευω αμεσως μην γινει καμια στραβη?

odytsak
04-12-2014, 17:50
Τα χρηματα στο πορτοφολι του PSN κινδυνευουν μονο απο την αυτοματη ανανεωση του plus,
αν την απενεργοποιησεις δεν εχεις να φοβασαι τιποτα.

Δες εδω
http://www.ps4forums.gr/vb/showthread.php/15655-%CE%A0%CF%89%CF%82-%CE%B2%CE%BB%CE%AD%CF%80%CE%BF%CF%85%CE%BC%CE%B5-%CF%83%CE%B5-PS4-%CF%80%CF%8C%CF%84%CE%B5-%CE%BB%CE%AE%CE%B3%CE%B5%CE%B9-%CE%B7-Plus-%CF%83%CF%85%CE%BD%CE%B4%CF%81%CE%BF%CE%BC%CE%AE

Maxplay
04-12-2014, 17:51
Ειναι ασφαλές.Κρατησε τα χρηματα στο προφιλ σου και οταν χρειαστεις ξανα καποιο παιχνιδι συμπληρωνεις με καρτα και αγοράζεις.

Zeichef
05-12-2014, 20:57
Εγώ μόλις πριν λίγο πήρα μια $20 PSN card για το αμερικάνικο store, όλα τζάμι, σε 30 δευτερόλεπτα και 4 κλικς είχα τον κωδικό δούλεψε μια χαρά. Σου βγάζει τον κωδικό αμέσως μετά την επιβεβαίωση της πληρωμής αλλά σου την στέλνει και με email στο καπάκι ο τσάκαλος από πάνω. Μια χαρά.

arisks13
06-12-2014, 00:02
μιας που το θυμηθηκα max δεν ξερω αν ειναι μονο σε μενα αλλα οταν πηγα να δωσω τα στοιχεια μου την περασμενη φορα δυσκολευομουν πολυ να βρω τα πεδια εβλεπα μια λευκη οθονη και κλικαρα στην τυχη..ισως το μονο κακο(οσο κακο θεωρειται αυτο τελος παντων γιατι λεω και παλι μπορει να ειναι μονο σε μενα)σε μια κατα τα αλλα εξαιρετικη δουλεια

Maxplay
06-12-2014, 00:24
μιας που το θυμηθηκα max δεν ξερω αν ειναι μονο σε μενα αλλα οταν πηγα να δωσω τα στοιχεια μου την περασμενη φορα δυσκολευομουν πολυ να βρω τα πεδια εβλεπα μια λευκη οθονη και κλικαρα στην τυχη..ισως το μονο κακο(οσο κακο θεωρειται αυτο τελος παντων γιατι λεω και παλι μπορει να ειναι μονο σε μενα)σε μια κατα τα αλλα εξαιρετικη δουλεια
Ναι ζητάω συγνωμη ειναι ενα προβλημα του καλαθιου που συμβαίνει στον τροπο πληρωμής με Paysafecard που ζητάει στοιχεια στη σελίδα ενω η φόρμα δεν κανει αυτοματη προσαρμογη στο μεγεθος της οθονης και ετσι υποστηριζει αναλύσεις απο 1280Χ720 και επανω για να φανουν όλα τα πεδια.Στα επομενα update θα το διορθψσω αλλά μεχρι τότε αν εχετε χαμηλη αναλυση ικαι δεν βγαίνει το κουμπι στο τελος "Continue" ο πιο ευκολος τρόπος ειναι να κρατησετε πατημενο στο πληκτρολογιο το Ctrl και ταυτοχρονα να κάνετε λιγο προς τα πισω το ροδακι του ποντικιου ώστε να κάνει η οθονη του browser zoom out και να δειτε όλο το περιεχομενο της φόρμας.

Desmond
08-12-2014, 12:41
Bonjour!
Ενημερωτικά μήπως συμβεί και σε κάποιον άλλο: Για κάποιο λόγο στο αμερικάνικο store δεν αναγνώριζε τον κωδικό μέσα από το cart στο checkout.Μόλις τον δοκίμασα από την αρχική σελίδα στο redeem codes, τον δέχτηκε κανονικά.
Κατά τ'άλλα, ταχύτατη συναλλαγή και, το πιο σημαντικό, o maxplay απίκο στο τηλέφωνο για να εξυπηρετήσει.

odytsak
08-12-2014, 12:48
Στο cart στο checkout το πεδιο ειναι για εκπτωτικους κωδικους, οι psn κωδικοι εξαργυρωνονται στο redeem codes.

Desmond
08-12-2014, 12:52
Στο cart στο checkout το πεδιο ειναι για εκπτωτικους κωδικους, οι psn κωδικοι εξαργυρωνονται στο redeem codes.
Εκεί που επιλέγουμε τρόπο πληρωμής με credit paypal ή κωδικό, είναι για εκπτωτικούς?

Maxplay
08-12-2014, 15:18
Ενδιαφέρον.Δεν ειμαι σιγουρος για το cart δεν εχω δοκιμάσει αλλα δεν αποκλειεται να ζητάει μονο κωδικο που σχετίζεται με το προιον (ώστε να το παρεις ειτε δωρεάν ειτε με εκπτωση) και όχι κωδικο PSN.Πρεπει να έχουμε τον κωδικο σφαλματος για να ξερουμε για ποιο λόγο απορριφθηκε στο καλάθι.Εδώ ειναι η επεξηγηση των κωδικων του PSN https://support.us.playstation.com/app/answers/detail/a_id/5111/~/ps4%3A-error-codes . Στις οδηγίες χρησης για το PS4 παντως, στον τροπο εξαργύρωσης των κωδικων δεν αναφερεται το καλάθι αγορών αλλά μονο η περιοχή του "wallet" στο λογαριασμο και του "redeem code" https://support.us.playstation.com/app/answers/detail/a_id/508/~/how-to-redeem-a-code-or-playstation-network-card .Παντως αφου τον πηρε με την πρωτη στο redeem code πρεπει να ειναι όπως το λέει ο Odytsak (και εγω δεν το γνωριζα).

DJTaurus
09-12-2014, 09:48
Κάτι offtopic μιας κ μπορεί να απαντήσει άμεσα ο maxplay: μου κάνουν εντύπωση οι πολύ χαμηλές τιμές για τις gold συνδρομές του Xbox live. Ήθελα να ρωτήσω αν είναι προσφορές των ημερών ή αν ισχύουν από καιρό και θα συνεχιστούν ως έχουν μιας κ δεν με ενδιαφέρει να βάλω ακόμα....;

Maxplay
09-12-2014, 11:53
Κάτι offtopic μιας κ μπορεί να απαντήσει άμεσα ο maxplay: μου κάνουν εντύπωση οι πολύ χαμηλές τιμές για τις gold συνδρομές του Xbox live. Ήθελα να ρωτήσω αν είναι προσφορές των ημερών ή αν ισχύουν από καιρό και θα συνεχιστούν ως έχουν μιας κ δεν με ενδιαφέρει να βάλω ακόμα....;

Οι τιμές αυτές ειναι μονιμες και δεν χρειάζεται να το επισπευσεις γιατι υπάρχει πάντα διαθεσιμότητα,Απο το Goldxbox φαινεται ποσο "κερδοσκοπος" ειμαι.Η τιμη της Microsoft έχει 60 ευρω και την δίνω 32.Που πηγε εδώ η φιλοσοφια του ΦΠΑ; (60-23%= θα επρεπε να πουλάω 46!!) Που πηγαν οι φιλοσοφιες και τα μαθηματικά ;Πολλοί με πέρνουν τηλέφωνο και με ρωτάνε αυτό που ρωτησες και εσυ και βεβαια δικαιολογημένα.Και 35 αλλά και 40 να την εδινα παλι θα πουλαγε.Κάνω όμως την τιμη όσο πιο χαμηλά μπορώ ώστε και ένα μικρο κερδος να έχω αλλά και να μένει ευχαριστημενος ο κόσμος στο μεγιστο των δυνατοτήτων μου.Για μενα δεν υπάρχει "μια λογική τιμή".Οι τιμές δεν βγαίνουν βασει της λογικής αλλά βασει των τιμών χοντρικής.Και αυτες τις τιμες δεν τις βγαζω εγω.Μου τις δινουν και λεω και ευχαριστω.Επισης κάθε κάρτα έχει την δική της τιμή και μερικές φορες η τιμής της μπορει να μην ειναι αναλογικά σωστη με άλλες καρτες.Καθε καρτα ειναι ξεχωριστο ειδος και μπορει να έχει διαφορειτκη πολιτιική απο την εταιρεια.Απλά περνω την τιμή χοντρικής, βαζω ένα μικρο κερδος και την πουλάω.Ειναι ακριβη; Ναι ειναι ακριβη.Ειναι φτηνη ; Ναι ειναι φτηνη.Δεν φταίω εγώ όμως για αυτό.Αυτό ειναι όλο.
Ειλικρινα μιλάω για το Maxplay αλλά μερικοι δεν με πιστευουν.Στις τιμες χοντρικης της Σονυ δεν μπορω να κάνω κατι καλυτερο.
Ας δουμε λίγο στο xbox αντιστοιχα την 50αρα την εχω μόλις 37 ευρω και ειμαι παγκοσμίως ίσως και ο πιο φτηνος που υπάρχει.

odytsak
09-12-2014, 12:01
Ας δουμε λίγο στο xbox αντιστοιχα την 50αρα την εχω μόλις 37 ευρω και ειμαι παγκοσμίως ίσως και ο πιο φτηνος που υπάρχει.

Eπειδή ψωνίζω συνέχεια από έξω με paypal, σε όλους υπάρχουν έξοδα paypal ή έξοδα μετατροπής συναλλάγματος,
στο maxplay.gr (ή στο goldxbox.gr) όταν τα 50 δολλάρια λένε 40 ευρώ αυτή είναι και η τελική τιμή που θα πληρώσεις,
όποιος ψωνίζει γνωρίζει ότι άλλα λένε στα site κι όταν έρχεται η στιγμή να πας στο paypal βλέπεις την τελική τιμή τσιμπιμένη 1-2 ευρώ.

Να λέμε και του στραβού το δίκιο.

Viper
09-12-2014, 12:07
Να ρωτησω και εγω κατι, δυνατοτητα για power buy υπαρχει? Δηλαδη να μαζευτουμε για παραδειγμα 20-30-100 ατομα (τυχαια νουμερα) ωστε να πετυχουμε καλυτερες τιμες?

Maxplay
09-12-2014, 12:30
Να ρωτησω και εγω κατι, δυνατοτητα για power buy υπαρχει? Δηλαδη να μαζευτουμε για παραδειγμα 20-30-100 ατομα (τυχαια νουμερα) ωστε να πετυχουμε καλυτερες τιμες?

Ειλικρινα ειναι τόσο χαμηλα το κερδος που δεν βγανει να κανω κατι καλυτερο.Εχω πελάτες που ψωνιζουν συχνα και σιγουρα θα δικαιουνταν μια καλυτερη τιμή αλλά οι τιμες που βαζω ειναι ηδη οι χαμηλότερες που μπορω να κάνω εξ αρχης.Ξερω οτι ειδικά στο Maxplay ίσως φαινονται υψηλές αλλά ειναι οτι πιο χαμηλο μπορω να κάνω σε σχεση με το ποσο μου κοστιζουν.

DJTaurus
10-12-2014, 13:55
Πολλοί με πέρνουν τηλέφωνο και με ρωτάνε αυτό που ρωτησες και εσυ και βεβαια δικαιολογημένα.Και 35 αλλά και 40 να την εδινα παλι θα πουλαγε.Κάνω όμως την τιμη όσο πιο χαμηλά μπορώ ώστε και ένα μικρο κερδος να έχω αλλά και να μένει ευχαριστημενος ο κόσμος στο μεγιστο των δυνατοτήτων μου.Για μενα δεν υπάρχει "μια λογική τιμή".Οι τιμές δεν βγαίνουν βασει της λογικής αλλά βασει των τιμών χοντρικής.Και αυτες τις τιμες δεν τις βγαζω εγω.Μου τις δινουν και λεω και ευχαριστω.Επισης κάθε κάρτα έχει την δική της τιμή και μερικές φορες η τιμής της μπορει να μην ειναι αναλογικά σωστη με άλλες καρτες.Καθε καρτα ειναι ξεχωριστο ειδος και μπορει να έχει διαφορειτκη πολιτιική απο την εταιρεια.Απλά περνω την τιμή χοντρικής, βαζω ένα μικρο κερδος και την πουλάω.Ειναι ακριβη; Ναι ειναι ακριβη.Ειναι φτηνη ; Ναι ειναι φτηνη.Δεν φταίω εγώ όμως για αυτό.Αυτό ειναι όλο.
Ειλικρινα μιλάω για το Maxplay αλλά μερικοι δεν με πιστευουν.Στις τιμες χοντρικης της Σονυ δεν μπορω να κάνω κατι καλυτερο.
Ας δουμε λίγο στο xbox αντιστοιχα την 50αρα την εχω μόλις 37 ευρω και ειμαι παγκοσμίως ίσως και ο πιο φτηνος που υπάρχει.

Έχω αγοράσει αρκετές συνδρομές και Microsoft points στο παρελθόν για το 360. Απλώς δεν θυμάμαι τότε οι τιμές σου να ήταν τόσο χώμα. Anyway μόλις αγόρασα μια 13μηνη για το one... Thanks man :)

odytsak
12-12-2014, 15:40
Διαγράφτηκε όλη η σαβούρα γιατί περί σαβούρας επρόκειτο,
παρακαλώ μείνετε ontopic με feedback και ερωτήσεις ουσίας περί αγορών από το κατάστημα.

Οτιδήποτε παράπονα, απορίες που αφορούν την λειτουργία του φόρουμ εδώ
http://www.ps4forums.gr/vb/showthread.php/3048-Ξροβληματα-αποριΡς-παραπονΞ

arisks13
12-12-2014, 18:31
μπραβο για το σκουπισμα χρειαζοταν..παμε σε ερωτηματα που καινε τον λαο..max η παραγγελια με τις psn prepaid ποτε ερχεται?και ερωτημα νο2 αν θα εχεις την αλλη πεμπτη συγκεκριμενα 18 δεκεμβρη γιατι τοτε πληρωνομαι :p

Maxplay
12-12-2014, 19:40
Νομίζω θα έχουν έρθει μεχρι Πεμπτη ή Παρασκευή :) .

arisks13
12-12-2014, 21:18
μια χαρα..ειμαστε ετοιμοι για χριστουγεννιατικες αγορες :)

arisks13
13-12-2014, 17:04
για καποιο λογο τωρα ειδα το ποστ με την απενεργοποιηση της αυτοματης ανανεωσης ειλικρινα με σωζεις εχω χασει 2 φορες λεφτα απο αυτο..τωρα οτι καρτουλα παιρνω θα την αφηνω μεσα αφοβα περιμενοντας για προσφορες

arisks13
16-12-2014, 20:22
max αυτες οι καρτες που εχεις τωρα στην σελιδα ειναι αυτες της παραγγελιας?

Maxplay
17-12-2014, 00:19
Οι Ελληνικές προπληρωμενες οχι ειναι σε μικρη διαθεσιμοτητα αυτή τη στιγμή και αναμενω να παραλάβω μαλλον προς τελος εβδομάδας.Σε όλες τις άλλες υπάρχει πλεον μεγαλη διαθεσιμοτητα.

arisks13
17-12-2014, 01:15
ωραια αν προλαβω θα τσιμπησω και αυριο μια 20αρα αλλιως αναμενουμε για μεγαλυτερες αγορες προς το τελος της εβδομαδας :)

arisks13
17-12-2014, 17:00
αλλη μια αγορα σημερα παλι σε χρονο μηδεν :)μονο max ηθελα να ρωτησω γινεται η αγορα με paysafe να φτασει την τιμη της πιστωτικης και να μην ανεβαινει(πχ η τιμη της 20αρας ενω την εχεις 18,5 με paysafe παει 20) ή αυτο ειναι fix φορος απο την paysafe?

Maxplay
17-12-2014, 19:02
Ακριβως όπως το ειπες.Ειναι η προμηθεια της Paysafecard +10% που όμως περιλαμβάνει : την προμηθεια του καταστηματος που πουλάει το χαρτάκι, το κέρδος της Paysafecard , της τραπεζας, και την προμηθεια τρίτων εξουσιοδοτημένων μεταπωλητων που εγκαθιστουν τα μηχανακια στα καταστηματα για να εκδιδουν τους κωδικους paysafecard.Η συναλλαγη γινεται με μετρητά και εχει δυστυχώς περισσότερα εξοδα , αλλά ειναι και μεγαλύτερη εξυπηρέτηση.

Nikoladim
18-12-2014, 23:43
ΟΛΕ !!! ;-)


Sent from my iPhone using Tapatalk

FotisGRC
19-12-2014, 00:03
Aψογος και στην κλήρωση ο φίλος maxplay. Μόλις με πήρε τηλέφωνο και με ενημέρωσε οτι κέρδισα καρτούλα των 20 ευρώ! Μου έφτιαξε το βράδυ! Οτι πρέπει για τις Χριστουγεννιάτικες αγορές. ;)

Ευχαριστώ πολύ!

Maxplay
19-12-2014, 00:34
Σας ευχαριστώ όλους για τη συμμετοχή !Χρόνια Πολλά και συγχαρητήρια στους τυχερους! :)

phoenix7
19-12-2014, 01:02
Ευχαριστούμε για τον διαγωνισμό φίλε Maxplay! Χρόνια Πολλά και Καλές Γιορτές!

nikon
19-12-2014, 10:59
Μόνο με e-mail έγινε η ενημέρωση των νικητών;;;;