PDA

View Full Version : PSN Mercenary Kings



FotisGRC
28-03-2014, 15:33
Μιας και έρχεται σύντομα για τους Plus χρήστες, πιστεύω καλό θα ήταν να υπάρχει ένα thread.. Βάζω Exclusive γιατί αν δεν κάνω λάθος κυκλοφορεί μόνο σε υπολογιστές.


http://2.bp.blogspot.com/-Mf0IgB3nmv4/UCR5jA1nftI/AAAAAAAABg4/S39s_GovZl0/s1600/Promo02.png

"We’re really excited to tell you guys about the game we’re currently working on here atTribute Games (http://tributegames.com/). Mercenary Kings is a four-player co-op run and gun shooter with a compelling crafting system. Team up with up to three friends to take on an evil organization named CLAW.

What really makes Mercenary Kings stand out is the depth of its crafting system. While you’re on missions, defeating enemies and completing objectives will reward you with loot. This loot can be used to craft new gun parts and combine them to fit your play style! Want to put a shotgun barrel on that sniper rifle receiver? Why not!? Each gun is split up in five (receiver, magazine, stock, sight and barrel) with a selection of ammo types. We have over 300 gun parts already in the game so the possibilities are endless.

Enough rambling about customisation. The game really starts to shine when you play with friends. A lot of people ask us why we went with split screen over forcing everyone in one screen. With our mission system, we quickly realised we wanted to give players the freedom to split up, and tackle various objectives separately and then possibly meet back up to take on the bigger main objective. Since our levels aren’t linear and bosses don’t necessarily always appear at the same spot, it’s a good idea to split up to find where the boss appeared this time and meet back up once found and take him down together!"



https://www.youtube.com/watch?v=97Q1ksP2TyY

odytsak
28-03-2014, 16:34
Aφού κυκλοφορεί σε PC πως είναι exclusive? :P

hakoo
28-03-2014, 16:37
Eιναι exclusive στις καρδιες μας τι θες τωρα? :pound:

odytsak
28-03-2014, 16:43
Τώρα που το σκέφτομαι κυκλοφορεί και σε arcade καμπίνα του 1983. :a050:

FotisGRC
28-03-2014, 16:55
Χαχαχα.. Εννοώ exclusive σε κονσόλες! Αν θες Ody κάνε με ban για 24 ώρες και άλλαξε τον τίτλο! :P

odytsak
28-03-2014, 17:09
Θα σε κάνω ban για 30 δευτερόλεπτα. :a050:

djpar
28-03-2014, 17:43
το παιχνιδακι πρεπει να τα σπαει...κλασσικο metal slug και απο οτι ειδα εχει και πολλα οπλα!

Nek_Food
28-03-2014, 17:52
Πάντως το exclusive ακόμη στον τίτλο. Μην αρχίζουμε και εδώ, τη ίδια κουβέντα που είχα γα το Titanfall στο φόρουμ του Xbox. Εφόσον κυκλοφορεί σε άλλη πλατφόρμα (πλην Sony Playstation brand), όποια κι αν είναι αυτή παύει να είναι exclusive. Τώρα για το αν είναι καλό ή όχι θα δείξει αφού λίγο πολύ όλοι θα το παίξουμε μέσω plus, από ότι φαίνεται δηλαδη. Οπότε θα επανελθω για σχόλια σύντομα.

FotisGRC
28-03-2014, 17:56
Για το exclusive οπως ειπα το έβαλα κατα τη δική μου κρίση, λογικά κάποιος Mod μπορει να το αλλάξει.

Στην αρχή ήμουν αρνητικός για το παιχνιδάκι αλλα με αυτά που διαβάζω ψιλο αλλάζω γνώμη.. Customise τα όπλα, 300 gun parts, για να δούμε..

Ξέρουμε αν μπορείς να παίξεις και Offline co-op? Με ένα φίλο π.χ. στο σπίτι..

Slay
28-03-2014, 17:58
Το εβγαλα εγω, γιατι οντως αφου κυκλοφορει και σε PC δεν ειναι αποκλειστικο.

Nek_Food
28-03-2014, 18:14
Στην αρχή ήμουν αρνητικός για το παιχνιδάκι αλλα με αυτά που διαβάζω ψιλο αλλάζω γνώμη.. Customise τα όπλα, 300 gun parts, για να δούμε..

Ξέρουμε αν μπορείς να παίξεις και Offline co-op? Με ένα φίλο π.χ. στο σπίτι..
Ναι λέει για local co-op από ότι είδα στο βίντεο του plus, εκτός αν δεν κατάλαβα καλά, αλλά και σε ένα άλλο βίντεο που έβλεπα, έπαιζαν δύο παίκτες στην ίδια οθόνη.

Επισης, αν άκουσα καλά, 100 διαφορετικά μαχαίρια; BF4 eat this... :a050:

Kapa
28-03-2014, 18:36
Το παιχνιδάκι θα τα σπάει...Το περιμένω πως και πως....

Co-op all the way!

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

odytsak
28-03-2014, 19:03
Πάντως το exclusive ακόμη στον τίτλο. Μην αρχίζουμε και εδώ, τη ίδια κουβέντα που είχα γα το Titanfall στο φόρουμ του Xbox. Εφόσον κυκλοφορεί σε άλλη πλατφόρμα (πλην Sony Playstation brand), όποια κι αν είναι αυτή παύει να είναι exclusive. Τώρα για το αν είναι καλό ή όχι θα δείξει αφού λίγο πολύ όλοι θα το παίξουμε μέσω plus, από ότι φαίνεται δηλαδη. Οπότε θα επανελθω για σχόλια σύντομα.

Βρε θα το έβγαζα αλλά μετά αρχίσαμε τα χαχαχα και τα χουχουχου μπήκα να παίξω και BF και το ξέχασα τελείως. :a050:

memix
28-03-2014, 19:07
Ξέρουμε αν μπορείς να παίξεις και Offline co-op? Με ένα φίλο π.χ. στο σπίτι..

Ναι αλλά θα είναι split screen στο offline coop

FotisGRC
28-03-2014, 19:09
Ναι αλλά θα είναι split screen στο offline coop

Χαζή υλοποίηση.. Για ποιο λόγο να ειναι split-screen.. Τζάμπα να χάνεις οθόνη..

memix
28-03-2014, 19:14
Λόγω του ότι σε κάθε mission θα υπάρχουν πολλά objectives ώστε ο κάθε παίχτης να κινείτε ανεξάρτητα , σε offline co-op με 4 παίχτες είναι να ξεράσεις :)


https://www.youtube.com/watch?v=mMZ1gOuy_qI

FotisGRC
28-03-2014, 19:16
χαχαχα.. δες εδώ! :P

pafralis30
29-03-2014, 16:33
Παλι θα λιωσουνε οι μοχλοι......!

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Nek_Food
29-03-2014, 16:43
Λόγω του ότι σε κάθε mission θα υπάρχουν πολλά objectives ώστε ο κάθε παίχτης να κινείτε ανεξάρτητα , σε offline co-op με 4 παίχτες είναι να ξεράσεις :)

LoL μπερδεύτηκα, ποιος είναι ο δικός μου, σε ποια οθόνη κοιτάζω εγώ; :)

Πάντως, να ένα κακό από το βιντεάκι που είδα. Αν διαλέξουν όλοι τον ίδιο χαρακτήρα, πλην του όπλου δεν βλέπω να υπάρχει άλλος διαχωρισμός οπτικός. Δηλαδή έχουν όλοι τα ίδια ακριβώς ρούχα, και αν μαζευτούν όλοι μαζί, άντε να βγάλεις άκρη. Ίσως θα έπρεπε να αλλάζει το χρώμα στην στολή ανάλογα με τον παίκτη ή έστω κάτι πιο μικρό όπως το κασκόλ για παράδειγμα. Θα μου πεις, έχεις σκοπό να παίξεις 4πλο και όλοι να έχουν τον ίδιο χαρακτήρα; Όχι απαραίτητα, αλλά να στο βίντεο που συμβαίνει, θα έπρεπε να το είχαν προβλέψει νομίζω.

Godweeder
31-03-2014, 03:52
Φαινετε awesome !!!
Γουσταρω να παιζω oldshoolιες τωρα τελευταια .
Θυμιζει το κλασικο Μetal slug !
Δεν μας χαλασε καθολου που θα το τσιμπησουμε στο τζαμπε!!!

Με ξινησε λιγο το split screen στο coop..Mικρο το κακο ομως .

pafralis30
01-04-2014, 17:17
Τι ωρα αυριο....; δεν κρατιεμε!

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

odytsak
01-04-2014, 18:06
Δεν θα κυκλοφορήσει αύριο, επειδή έχει πολλές απαιτήσεις το παιχνίδι δεν μπορούσε να το τρέξει το PS4,
ή θα γίνει downgrade για να μπορέσει να ανταπεξέλθει η κονσόλα ή θα κυκλοφορήσει κατ'ευθείαν στο PS5.

pafralis30
01-04-2014, 18:16
Ps5.....; ε; μμμμ τελεια, αν εχει κατω απο 500€ θα το παρω αμεσα, λεω να κανω προκρατηση στο πλαισιο..... το mk θα το δινουν δωρο λες; ε; χα χα χα χαχαχαχα χα χα χα!

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Kapa
01-04-2014, 18:22
Σημερα δεν βγαινει αυτο?

Α συγγνωμη εχω αμερικανικο...

odytsak
01-04-2014, 18:50
Θα βαρεθείς να κατεβάζεις όλο το βράδυ όμως, παίζει να είναι καμμιά 200ΜΒ. :P

odytsak
01-04-2014, 18:56
Πλάκα-πλάκα μέχρι και platinum έχει.
http://psnprofiles.com/trophies/2525-Mercenary-Kings

odytsak
02-04-2014, 10:23
https://www.youtube.com/watch?v=hYwEkVPld28

Nek_Food
02-04-2014, 10:50
Ξεζουμίζει το μηχάνημα βλέπω. Τέλος πάντων, αυτό που βλέπω μέχρι ένα βαθμό μου αρέσει, πλην όμως πρέπει να το ξεκαθαρίσω ότι το σχόλιο μου αυτό σχετίζεται με επιθυμία να το έπαιζα στο PS Vita και όχι τόσο για την υλοποίηση στο PS4. Nevermind, τσάμπα είναι μέσω του plus θα κατέβει και θα το παίξω, αν και δεν μου άρεσαν τα πρώτα σχόλια σας στο θέμα του plus. Ίσως φταίει που το παίζεις σε πόσο 55"~60" τηλεόραση; Μήπως φταίει αυτό; Λέω εγώ τώρα. Περίεργο πάντως έχει καλές κριτικές γύρω στο 80% από κριτικούς και χρήστες (από την έκδοση για PC, λες να έχει καλύτερη εικόνα εκεί και περισσότερα FPS; λέμε τώρα αστειάκια να περνάει η ώρα). Τέλος πάντων, πιθανόν να επανέλθω για σύντομη κριτική.

odytsak
02-04-2014, 10:56
Ωραία το προσέγγισες το θέμα, αν ήταν για Vita δεν θα είχα κανένα πρόβλημα.

mihalis13
02-04-2014, 20:56
Εμένα με κούρασε στο 5λεπτο...Θα του δώσω άλλη μια ευκαιρία το ΣΚ

Nek_Food
02-04-2014, 21:02
Βρίστε με, κοροϊδέψτε με, ειρωνευτείτε με... Εμένα μου άρεσε τελικά περισσότερο από ότι περίμενα. Σίγουρα υπάρχουν αρκετά πράγματα που με ενοχλούν, όπως τα loading times, button configuration, κλπ αλλά γενικά μου αρέσει. Δεν ξέρω, μου ξυπνάει ωραίες αναμνήσεις και γενικά περνάω καλά με αυτό. Θα δείξει βέβαια στην πορεία αν θα συνεχίσω να γουστάρω η θα το βαρεθώ αλλά μέχρι τώρα δεν με χάλασε κιόλας.

MarVell
02-04-2014, 21:24
Εντελώς απαράδεκτο για PS4 παιχνίδι κατα την γνώμη μου...

BillyFlo81
02-04-2014, 22:33
Βρίστε με, κοροϊΔέψει με, ειρωνευτείτε με... Εμένα μου άρεσε τελικά περισσότερο από ότι περίμενα. Σίγουρα υπάρχουν αρκετά πράγματα που με ενοχλούν, όπως τα loading times, button configuration, κλπ αλλά γενικά μου αρέσει. Δεν ξέρω, μου ξυπνάει ωραίες αναμνήσεις και γενικά περνάω καλά με αυτό. Θα δείξει βέβαια στην πορεία αν θα συνεχίσω να γουστάρω η θα το βρεθώ αλλά μέχρι τώρα δεν με χάλασε κιόλας.

Μαζι σου.Το παιχνιδακι εχει φαση αν το δει κανεις με retro-γυαλια και πιστεψει για λιγο οτι αντι για dualshock κραταει στα χερια του ενα joystick tomahawk.
Η μουσικη με ταξιδεψε χρονια πισω, ακομα και οι επιλογες στα μενου και τα Loading Times(οπου καποτε πεταγοταν μυνημα κατα τη φορτωση "Please insert Disk 2") :P
Σιγουρα δε πηραμε Ps4 για να παιξουμε παιχνιδια τυπου Mercenary Kings, αλλα προσωπικα εμενα δε με χαλαει να κανω ενα διαλειμα σε retro style παιχνιδακια και το συγκεκριμενο θα το ευχαριστηθω περισσοτερο απο το Don t Starve.

Συμφωνω οτι ο χερισμος και τα loading times ειναι λιγο εως πολυ σπαστικα για τα σημερινα δεδομενα..
Co op εχει δοκιμασει κανεις?

Christos33
02-04-2014, 23:17
Θα βαρεθείς να κατεβάζεις όλο το βράδυ όμως, παίζει να είναι καμμιά 200ΜΒ. :P
Όχι και 200MB είναι μεγαλύτερο 330 ολόκληρα MB.:a010bg:Δεν περίμενα στο ps4 να πάρω δώρο games που είναι ούτε για το ένα .
Πιστεύω να έχει φάση σαν σαν το metal slug.

Akrida79
03-04-2014, 01:40
Ωραιο γενικα, αλλα σπαστικο που δεν εχει checkpoints (το συνεχεια απο την αρχη με κουρασε), και το θεμα του χρονου... Θα το δω καλυτερα απο αυριο με καθαροτερο μυαλο.
Αλλα θα συμφωνησω οτι δεν εινα για PS4... Ζηλευω τα δωρεαν του PS3...

Stergios
03-04-2014, 02:59
Το έβαλα και εφαγα απογοήτευση μεγάλη..αλλα μετα σκέφτηκα και το χειρότερο...φανταζεσαι λεω στον εαυτό μου να το είχες πληρώσει..αμέσως σκάω χαμόγελο και delete..οχι για τον χώρο που πιάνει..ουτε σι άλλος 1,5tb το εχω,απλα και μονο για να μην το ξαναπαιξω!!ευτηχως θα ασχοληθώ με το sly αυτόν τον μήνα(για το άλλο το ψέμα ουτε λόγος ουτε καν το κατέβασα) αυτα απο μενα


Sent from my iPhone using Tapatalk

corsaopc3071r
03-04-2014, 08:51
5 λεπτα και delete...

Nek_Food
03-04-2014, 09:08
Ωραιο γενικα, αλλα σπαστικο που δεν εχει checkpoints (το συνεχεια απο την αρχη με κουρασε), και το θεμα του χρονου... Θα το δω καλυτερα απο αυριο με καθαροτερο μυαλο.
Αλλα θα συμφωνησω οτι δεν εινα για PS4... Ζηλευω τα δωρεαν του PS3...
Έχει checkpoints. Αν δεις στις πίστες που παίζεις έχει κάτι σπίτια που είναι red crossed, εάν μπεις μέσα σε αυτά και στην συνέχεια προχωρήσεις παρακάτω και χάσεις, σε μεταφέρει σε αυτά.

Εμένα χθες πάντως περισσότερο μου την έσπασε το Hotline Miami που μάλλον είναι λάθος να το παίζω στο Vita γιατί πάσχει ο χειρισμός, λογικά στο PS3 θα είναι πιο εύκολο αλλά πάλι είναι τίτλος αυτός για το PS3; Retro comeback!!!

Akrida79
03-04-2014, 11:21
Δεν τα είχα δει Nek... Θα το παλέψω λίγο σήμερα...

giwrgos2001
03-04-2014, 12:29
ο παρανοικος:

απο τη μια λεω στον εαυτο μου τζαμπα ειναι ρε αχαριστε! κανε υπομονη και θα ρθουν καλυτερα..ειναι νωρις ακομα, τι θες? tomb raider οπως το ps3? καλοδεχουμενο!

απο την αλλη λεω: τι σοι μ@λακιες μας ταιζουν ρε π@υστη μου?!! κοροιδια! καλυτερα να λεγαν οτι αυτο το μηνα κατεβαστε νεα θεματα για την αρχικη οθονη ή αλλες επιλογες οπως αλλαγη στο μουσικο θεμα (πχ το πιανακι/αρμονιο(?) που παιζει μου τη σπαει)

τελικα λεω: αστο! κατεβασε το, αστο στην ακρη και οταν ξεμεινεις απο παιχνιδια-φραγκα ισως σου φανει χρησιμο..

...αλλα απο την αλλη ειναι σαν να χεις παρει φερραρι και σου μενουν μονο χωματοδρομοι να την οδηγησεις!.. αντε κ μια φορα το μηνα 2μηνο αττικη οδο!!

(χιουμορακι κ λιιιγο ειρωνια κανω ε?!)

Snk
03-04-2014, 12:40
Πάνω που έλεγα ότι δεν γίνεται να μας δώσουν χειρότερο παιχνίδι από το dont starve, τελικά ήρθε το mercenary kings να το ξεπεράσει

the master
03-04-2014, 12:58
Πάνω που έλεγα ότι δεν γίνεται να μας δώσουν χειρότερο παιχνίδι από το dont starve, τελικά ήρθε το mercenary kings να το ξεπεράσει

ναι?
γτ φαινεται αρκετα καλουτσικο το ατιμο,,,

djpar
03-04-2014, 13:04
δυστηχως δεν ειναι οτι περιμενα,εγω περιμενα metal slug αυτο ειναι αλλο στυλ που δεν μου αρεσει καθολου

Arikoc
03-04-2014, 13:34
Να και οι πρώτες εικόνες από το free game Μαίου!!!

4544

Πέραν της πλάκας, νομίζω ότι μετά από 5 μήνες κυκλοφορίας μπορούν να δώσουν κάτι καλύτερο στο plus, όπως το knack ( δε νομίζω να υπάρχει άνθρωπος που θα δώσει 60 ευρώ για το knack αυτή τη στιγμή), το killzone, ή κανένα πακέτο demo καινούριων παιχνιδιών... Αν ήθελα να παίζω τέτοιου είδους παιχνίδια θα κατέβαζα το snes από το πατάρι, δε θα έδινα 410 ευρώ για ps4 + 50 (30) για plus.

enstikto
03-04-2014, 13:39
Να και οι πρώτες εικόνες από το free game Μαίου!!!

4544

Πέραν της πλάκας, νομίζω ότι μετά από 5 μήνες κυκλοφορίας μπορούν να δώσουν κάτι καλύτερο στο plus, όπως το knack ( δε νομίζω να υπάρχει άνθρωπος που θα δώσει 60 ευρώ για το knack αυτή τη στιγμή), το killzone, ή κανένα πακέτο demo καινούριων παιχνιδιών... Αν ήθελα να παίζω τέτοιου είδους παιχνίδια θα κατέβαζα το snes από το πατάρι, δε θα έδινα 410 ευρώ για ps4 + 50 (30) για plus.

Αν έδιναν demo θα τους κράζαμε ακόμα περισσότερο...
Το knack θα ήταν καλύ περίπτωση αλλά λογικά πουλάει σε μικρές ηλικίες οπότε δεν το δείνουν ακόμα...

Arikoc
03-04-2014, 13:52
Αν έδιναν demo θα τους κράζαμε ακόμα περισσότερο...
Το knack θα ήταν καλύ περίπτωση αλλά λογικά πουλάει σε μικρές ηλικίες οπότε δεν το δείνουν ακόμα...

Κοίτα, θα προτιμούσα κάθε παιχνίδι που κυκλοφορεί να έχει και διαθέσιμο demo (ειδικά για τα plus members), αλλά από τη στιγμή που αυτό δε γίνεται, θα μου άρεσε σαν ιδέα, και θα το προτιμούσα,να δώσουν ένα πακετάκι από demo παιχνιδιών που δε κυκλοφόρησαν ακόμα, ή μια κομμένη έκδοση κάποιου καινούριου παιχνιδιού, αντί του MK. Θα μου πεις, έτσι χάνεται η έννοια του free game, αλλά προσωπικά θα ήμουν πιο ικανοποιημένος.

djpar
03-04-2014, 14:40
1000 φορες ενα φουλ παιχνιδι παρα ενα demo τι λετε ρε παιδια τωρα...

pafralis30
03-04-2014, 16:38
Το παιχνιδι ειναι απλα τελειο, για εμενα, ισως γιατι μου ξυπναει αναμνησεις ισως για το νοσταλγικο της υποθεσης..... μονο μειονεκτημα τα loading times! Και μουσικη απο τα τοτε χρονια... πολυ καλο κατ εμε!
Χειροτερο παιχνιδι απο το starve νομιζω δεν υπαρχει εστω και για free! Το mk για free δεν νε χαλασε καθολου. Αλλωστε η κονσολα ειναι νεα ακομα και το lara για το ps3 plus που το δωσανε τσαμπα το δωσανε κατ εμε για να γλυκανουνε λιγο και να ευχαριστησουνε και να δειξουν πως δεν ξεχνανε τους ps3 εχοντες....
Εγω παλι αν ηταν να δωσουν ενα παιχνιδι απο τα κ α λ α (μιας και αναφερθηκε το knack) θα ηθελα το rivals!

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Kapa
05-04-2014, 00:23
Ναι κυρίες και κύριοι, το παιχνίδι ξεζουμιζει το ps4 με αποτέλεσμα να κρασαρει....

http://img.tapatalk.com/d/14/04/05/a2uneha4.jpg

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

pafralis30
06-04-2014, 21:16
Και εμενα μου εβγαλε ακριβως το ιδιο εχθες μετα απο 6 ωρες παιχνιδι..... με κανα update του παιχνιδιου αλλαζει αυτο;

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

FotisGRC
07-04-2014, 11:26
Και εμενα μου εβγαλε ακριβως το ιδιο εχθες μετα απο 6 ωρες παιχνιδι


ΗΡΩΑΣ.... ΗΡΩΑΣ!!! χαχαχαχα...!

odytsak
07-04-2014, 11:35
6 ώρες???
Oύτε 5 λεπτά συνεχόμενα δεν μπόρεσα να παίξω. :a050:

giwrgos2001
07-04-2014, 11:41
Εγω παλι αν ηταν να δωσουν ενα παιχνιδι απο τα κ α λ α (μιας και αναφερθηκε το knack) θα ηθελα το rivals!

μαλλον κανα THIEF θα δωσουν αν κρινω απο την μειωση 50% που του κανανε στο PSN μετα απο σχεδον 2 μηνες κυκλοφοριας. αλλα κ αυτο καποιους μηνες αργοτερα. το knack μπορει να το αγοραζουν ακομα για τα πιτσιρικια τους γονεις που εχουν την κονσολα. το rivals δεν ειναι το καλυτερο της σειρας, αλλα πουλαει οποτε σιγα μην το δωσουν τσαμπα!

pafralis30
07-04-2014, 12:27
Εστω thief μιας και δ ε ν προκειτε να το αγορασω το συγκεκριμενο ας μου το δωσουν fred δεν με χαλαει!

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

odytsak
07-04-2014, 12:31
Kαι ζεστό cap να μας το δώσουν μια χαρά θα είναι πάλι. :a068:

Nikoladim
10-04-2014, 12:02
Το επαιξα λίγο στην αρχή , πρεπει να είναι απο τις χειρότερες εισαγωγές σε παιχνιδι ολων των εποχών. Σε αντίθεση με το metal slug που σε βάζει με τη μια στο ψητο ,στο Mk πυροβολας κότες και πουλιά στο tutorial !!!! Έλεος !!!!

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Kapa
10-04-2014, 12:06
Το επαιξα λίγο στην αρχή , πρεπει να είναι απο τις χειρότερες εισαγωγές σε παιχνιδι ολων των εποχών. Σε αντίθεση με το metal slug που σε βάζει με τη μια στο ψητο ,στο Mk πυροβολας κότες και πουλιά στο tutorial !!!! Έλεος !!!!

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Αν το προχωρησεις κι αλλο, θα δεις οτι το delete ειναι οτι καλυτερο προσφερει το παιχνιδι...:a050:

Nek_Food
10-04-2014, 12:49
Πω, πω κακίες... Βλέπω στο τέλος να είμαι ο μόνος που θα παίζει με αυτό. :p

aopanos72
10-04-2014, 13:51
Ευτυχώς το είδα σε pc και δεν μπηκα καν στον κόπο να το κατεβάζω.....

στάλθηκε απο το S8Q και το auto correct τον παιρνει :P

nikon
10-04-2014, 13:56
Eντάξει μην το θάβουμε τόσο έχει και κάτι καλό....όταν γεμίσει ο δίσκος θα ξέρεις ποιο να σβήσεις πρώτο.:P

Nek_Food
10-04-2014, 14:07
Είστε απίστευτα κακοί και ξέρω τι φταίει... που σας το δίνουν τσάμπα, αλλιώς θα το εκθειάζατε όπως κάνετε με το Hotline Miami που πληρώσατε. :p :p :p

pafralis30
10-04-2014, 20:26
Νταξη φρικη..... ακουσα πιο πολλα αρνητικα σχολια απο οτι για το starve το οποιο ειναι ο τ ι χειροτερο ακομα και για free....! Εμενα το mk μου αρεσει πολυυυυυ..... χα χα χα αντε Nek_Food μειναμε δυο...

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

evo481
11-04-2014, 18:15
πραγματικό χάλι αυτο το παιχνίδι, θα προτιμούσα να σου δινανε μια εκπτωση σε κάτι αλλο! :a050:

Zyonii
12-04-2014, 22:52
Το πιο γρηγορο Delete απο το PS4...Περίμενα κατι σε Metal Slug και λεω στον κολλητο μου αγοραζω δευτερο DS4 και ετοιμασου για λιωσιμο....Τσαμπα φτιαχτηκα...

gonzalez
25-04-2014, 20:37
Ρε παιδιά, κάθε φορά που βάζω το παιχνίδι ο ανεμιστήρας μετά από λίγο γυρίζει σα τρελός. Συμβαίνει και σε άλλους αυτό?

Έλεος, πότε θα βάλουν πλέον κανα παιχνίδι της προκοπής.

nikon
25-04-2014, 20:39
Πως αλλιώς να αντέξει η κάρτα;;;....έχει τρελές απαιτήσεις το παιχνίδι από θέμα ανάλυσης μη το βλέπεις έτσι.

gonzalez
25-04-2014, 20:41
Ναι ισχύει, το δοκίμασα χτες και δεν πίστευα στα μάτια μου. Γενικά θα αποφύγω να το ξαναβάλω, πλησιάζει και καλοκαίρι μην έχουμε δράματα με υπερθέρμανση..