PDA

View Full Version : Fifa ή Pro???



ngiatras
21-12-2007, 17:54
Καλησπέρα από μένα ,

ειμαι αρκετό καιρό στο φόρομ αλλά δεν έγραφα λόγω οτι

νο πλέι 3 καρδιά μου,μεχρί σήμερα που σε λίγη ώρα θα το παραλάβω.

Στην ερώτηση μου μπορείτε να βοηθήσετε;

Ta τελευταία 4 χρόνια την έβγαζα με προ αλλα΄φέτος έχω ακούσει πολλά καλά

για το φιφα,επίσης με ενδιαφέρει πολύ το online κομμάτι.

WolfRathmA
21-12-2007, 18:57
Ε τοτε να παρεις σιγουρα το Fifa και δε θα το μετανιωσεις καθολου :)

ngiatras
21-12-2007, 19:37
Thanks WolfRathmA για την απάντηση σου,
κάτι ακόμα : δοκίμασα το προ σε ενα φίλο με συνδεση scart και ειλικρινά έχασα πάσα ιδέα.Υπάρχει τόσο μεγάλη διαφορά με σύνδεση hdmi;

NonBorn
21-12-2007, 19:38
Thanks WolfRathmA για την απάντηση σου,
κάτι ακόμα : δοκίμασα το προ σε ενα φίλο με συνδεση scart και ειλικρινά έχασα πάσα ιδέα.Υπάρχει τόσο μεγάλη διαφορά με σύνδεση hdmi;

Ναι κι όμως...

Doctorm
24-12-2007, 01:25
Το pro εχει τεραστια προβληματα,αν δεν ειχε τον αερα οτι ειναι το καλυτερο ποδοσφαιρακι τελευτεα,δεν θα το αγοραζε ουτε αυτος που πινει μπαφους οπως λεει το ομονυμο τραγουδι.με στεναχωρησε πολυ το επιπεδο γραφικων,τα σπασιματα που κανει in action,τα replay εχουν προβλημα, οι κερκιδες ειναι σαν αταρι επιπεδο, οι παιχτες οπως φαινονται οταν παιζεις ειδικα στην wide camera ειναι χαλια.Τελος ας μην αναφερω το on-line,ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ αυτοι της konami στο κομματι αυτο.Πιστευω οτι πρεπει να μας αποζημιωσει η εταιρια,για το ελλατωματικο προιον που μας πουλαει,δεν γινεται το παιχνιδι να μην εχει δυνατητα on-line και να μας το πουλαει οτι εχει. Αν με ρωτησεις τωρα για το FIFA ,να σημειωσω οτι ειχα να το παιξω απο 2000,ειναι σαφως βελτιωμενο απο πλευρας γραφικων-κινηση,εχει διαφορετικο gameplay απο το pro.θελει χρονο να το συνηθισεις,μεγαλη διαφορα ειναι οτι ειναι πολυ δυσκολο να σημειωσεις γκολ απο αποσταση και φυσικα παιζεις πραγματικα ON-LINE.
Τελος θα πρεπει ολοι εμεις οι θαυμαστες του ποδοσφαιρακι γενικα, να αρχισουμε να αναθεωρουμε/αγοραζουμε οτι το pro ειναι το καλυτερο μηπως και η Konami να παρει το μηνυμα και επιτελους δουμε κανα καλυτερο και οχι χειροτερο παιχνιδι.

ngiatras
24-12-2007, 14:00
μια ερώτηση πάλι και παρακαλώ δώστε μου μια απάντηση.οταν παίζω φιλικό γιατί δεν εχει φιλάθλους????????????