PDA

View Full Version : Πρωτάθλημα SUPERGT series GT6 by NMN r.f.



Pages : 1 2 [3] 4

AWD_POWER
17-03-2014, 14:59
Εννοώ το πρόβλημα με τα δεύτερα σετ ελαστικών

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

petaloudas
17-03-2014, 15:30
Εννοώ το πρόβλημα με τα δεύτερα σετ ελαστικών

Ναι, κι αυτό δυστυχώς συνεχίζει...

STR-GTR35
17-03-2014, 15:31
Καλησπέρα !....καλό αγώνα ! όπως πάντα προσοχή στην πρώτη στροφή ! Ομαδάρα ...πάμε γερά ! πήρα και νέο υλικό ...ξέρεις ! κροτίδες - καπνογόνα - κανόνια - άρματα ......φτάνουν ?:a098::bang:

toumpas__
17-03-2014, 16:47
Καλησπερα παιδες!!!

Καλο αγωνα σε ολους στην πιο δυσκολη και κουραστικη για εμενα πιστα του πρωταθληματος.
Πολυ προσοχη στο slipstream και στα φρενα.
Αδερφε κραταμε Autan,απο εναν ματατζη και βουρρρρρ.

ReDWeeD-1-
17-03-2014, 16:48
kalo agona se olous.. anipomono gia ton agona.

den masame oute hooligans oute toumpasbrothers, gia tous hooligan tha feroume ta mat kai gia ta aderfia mia kantina me raki kai paksimadia!! :D

afieromeno!!:a025dfg:

http://www.youtube.com/watch?v=PWaP5mTy_9o

aetosliapis
18-03-2014, 03:46
θελω να ευχαριστησω τον μανωλη τουμπα για το καταπληκτικο σετ απ που μου εδωσε. στον αγωνα τωρα μεχρι το πρωτο πιτ στοπ ειχα ενα αρκετα καλο ρυθμο με το που εβαλα τα μετρια ελαστικα αλαξαν ολα γλυστρουσα παντου με αποτελεσμα να εχω εξοδους και να χασω αρκετο χρονο και την συγκετρωση μου τα πραγμα καλητερεψαν στο 2 στοπ που εβαλα τα μαλακα αλλα ηταν πολυ αργα δεν μπορουσα να φτασω κανεναν . κωστα για μενα δεν υπαρχει θεμα η 2 εξοδος ηταν απο τα λαστιχα ειχαν χωμα οποτε ξανα εφυγα εξω για μαχη σιγουρα θα ειχαμε

- - - Updated - - -

ξεχασα να πω μπραβο στους πρωτους και γενικα σε ολους και αν εγινα αιτια να για οτιδιποτε δεν εγινε με προθεση απλως στην προσπαθεια να μην κοψω κανεναν ειχα και εξοδους

AWD_POWER
18-03-2014, 08:28
Τι να πω;
Άλλες φορές δεν προλαβαίνω στο τσακ
και άλλες με πετάει στο τσακ.
Ελπίζω να μπορέσω στον επόμενο αλλιώς θα αποσυρθώ.
Μπράβο στον Παναγιώτη που μας βάζει έναν πολύ δύσκολο γρίφο κάθε φορά.
Μπράβο στους αφούς Τούμπα για έναν άψογο αγώνα.
Μπράβο και σε όλους τους υπόλοιπους για μια εξαιρετική προσπάθεια.
Ομάδα, αν δεν έχανες την συγκέντρωση σου στην αλλαγή των ελαστικών, θα ήσουν σίγουρα στη 3/4 θέση.

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

petaloudas
18-03-2014, 11:09
Καλημέρες! :)

Ένα μπράβο σε όλους. Δύσκολος αγώνας σε μια "ζόρικη" πίστα!!

Εγώ πάλι... τι 'χες Γιάννη τι 'χα πάντα... η κατάρα των εκκινήσεων εξακολουθεί... :doh:
Αλλά πού θα πάει... θα σβήσουν τα καρβουνάκια... :whistle:

Έκανα και 2 σημαντικά λάθη, που μου στοίχησαν πάνω από 25" στους πρώτους 4 γύρους και με έριξαν και πολύ πολύ πίσω σε θέσεις.
Στο πρώτο, χτύπησα από πίσω το Μανώλη (Τ) στο τέλος της ευθείας, κι έφαγα 10" ποινή (ευτυχώς δεν τον παρέσυρα να του χαλάσω κι εκείνου τον αγώνα!! (το περιστατικό ελέγχεται από τους αγωνοδίκες!)).
Στο δεύτερο, πέτυχα τον Κώστα (Β) μόλις μπήκε στην πίστα από μία έξοδο που είχε, ακριβώς στο τελείωμα της ανηφόρας στην είσοδο της corkscrew, και μη έχοντας πού να πάω αφού τον πέτυχα στη μέση της πίστας, έριξα κλήρο και διάλεξα δεξιά, πάτησα όμως λίγο έξω και κολλητά έφερα σβούρες!!
Και στις 2 περιπτώσεις, μάλλον όφειλα να κόψω περισσότερο και να τ' αποφύγω... θα έχανα 5" κι όχι 25...

Αυτά.

Α... το σύνθημα πλέον είναι... ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΟΛΗ... :k020:



Ηλία είσαι ολίγον από άτυχος... αλλά βάστα, θα στρώσουν τα πράγματα...

STR-GTR35
18-03-2014, 12:19
Καλημέρα στα καλά παιδιά ...δηλ. σε όλους ! Μπράβο Πάνο ..άπιαστος ! Κώστα ..αν και ξέρουμε πως είσαι πολύ γρήγορος ...μάλλον δεν προπονηθήκες για αυτών τον αγώνα . ...Μπράβο στον Νίκο και στον Μανώλη για το βάθρο τους ! ...και την σταθερή πρωτιά στην βαθμολογία του ομαδικού . (μέχρι στιγμής)! ....Oμαδάρα ...πρέπει σιγά σιγά να το αλλάξουμε αυτό !....δύσκολος αλλά ωραίος αγώνας ! η καλά μελετημένοι κανονισμοί μας επιτρέπουν να επιλέγουμε διαφορετική στρατιγηκή και γι αυτό να έχουμε αρκετές εναλλαγές στην πρωτοπορία στον αγώνα και έτσι να είναι πολύ πιο ενδιαφέρον !........ένα μεγάλο Μπράβο σε όλους ! ..γιατί για έναν ακόμα αγώνα και ανεξάρτητα από το αποτέλεσμα δεν παρατήρησα να έχουμε κάποιο θέμα μετάξι οδηγών που να μην τακτοποιείτε με αμοιβαίες εξήγησης ..

petaloudas
18-03-2014, 15:03
Ανανεώθηκαν στην πρώτη σελίδα:

Καλεντάρι / Βαθμολογίες / Αποτελέσματα / Στατιστικά.

:pop2:

ReDWeeD-1-
18-03-2014, 19:27
bravo bravo bravo bravo.. ..bravo pano ekseretikos!!(ta pola bravo einai kai gia tous epomenous agones hahahha)
bravo ta aderfia polu statheri kai i duo.. alla bre paidia to na bazete sinexia entomoapothitika na kserete tha sas katagkilo stous oikologous!!! bravo se olous sas!!

egw ekana to lathos kai sto trito pit stop patisa grigora to ok me apotelesma na min balo ta metria, eipa den pirazi tha paro tin poini ton 100 kai ola kala alla meta skeutika oti mporei na prokalouse kapious auti i kinisi opote mpika ston teleuteo gia ta metria

omadara den thelo tetia!! tha to palepsoume mexri telous!!!

niko (a) oxi stin katastoli akouo alla sto simio me ton kosta to ekopses DEKSIA.. hahahhahahahahahahahahahahahahah

petaloudas
18-03-2014, 20:24
Προστέθηκαν τα στιγμιότυπα από τη Laguna!! Enjoy! :pop2:




Red...xaxaxa είναι δεξιοτίμονο τ' αμάξι ρε συ.. γι' αυτό μπερδεύτηκα... αλλά ας μείνει μεταξύ μας ε... μη μας πάρουν στο ψιλό... :a050:

Όσο για αυτό με τα λάστιχα... καλύτερα έτσι ρε Μανώλη.. έτσι έχασες.. πόσα; 30; 40 δευτερόλεπτα;; Με την ποινή θα έχανες 100... είναι κάμποσα παραπάνω νομίζω...

AWD_POWER
18-03-2014, 20:52
Σε έχω καταδικάσει να αγωνίζεσαι μόνος απέναντι στα θηρία βρε Μανώλη.
Αντί να βοηθώ είμαι βάρος στην εξαίρετη δουλειά σου!

ΥΓ. Σε αυτόν τον αγώνα δεν είμαι NS Νίκο αλλά σοβαρό μηχανικό πρόβλημα στα φρένα
του αυτοκινήτου δεν μου επέτρεψαν να συνεχίσω από τα κατατακτήρια στον αγώνα..

Send while racing, heavily braking & downshifting

ReDWeeD-1-
18-03-2014, 21:05
Σε έχω καταδικάσει να αγωνίζεσαι μόνος απέναντι στα θηρία βρε Μανώλη.
Αντί να βοηθώ είμαι βάρος στην εξαίρετη δουλειά σου!

ΥΓ. Σε αυτόν τον αγώνα δεν είμαι NS Νίκο αλλά σοβαρό μηχανικό πρόβλημα στα φρένα
του αυτοκινήτου δεν μου επέτρεψαν να συνεχίσω από τα κατατακτήρια στον αγώνα..

Send while racing, heavily braking & downshifting

aaaa omada tha anevo sapan kai tha ginoum apou duo xouria xouriatis!! min ksana akouso tetia!! panta isoun mesa kai me upostirizes kai se euxaristo giauto!! extes pantos prepei na xalase to team radio.. :P

AWD_POWER
18-03-2014, 21:32
Δεν είχε τίποτα το Team Radio απλά δεν υπήρχε χώρος να σου μιλήσω χωρίς να επηρεάσω την προσοχή σου.
Στενή πίστα, μικρές ευθείες χωρίς προσήλωση θα σε χαντάκωνα..
Σ' ευχαριστώ, όμως για τα καλά σου λόγια..!

petaloudas
18-03-2014, 21:56
ΥΓ. Σε αυτόν τον αγώνα δεν είμαι NS Νίκο αλλά σοβαρό μηχανικό πρόβλημα στα φρένα
του αυτοκινήτου δεν μου επέτρεψαν να συνεχίσω από τα κατατακτήρια στον αγώνα..

Ε τότε αλλάζει..
’κυρο το NS...
Θα καταχωρηθείς σαν ATS-BDTHMPOBSIWNATCFQTR :blink:

Attempted To Start- But Due To Heavy Mecanical Problems On Breaking System I Was Not Allowed To Continue From Qualifying To Race

:makefun:





Εεεεεε... παιδιά...


Σε έχω καταδικάσει να αγωνίζεσαι μόνος
Αντί να βοηθώ είμαι βάρος


panta isoun mesa kai me upostirizes kai se euxaristo giauto!!


δεν υπήρχε χώρος να σου μιλήσω χωρίς να επηρεάσω την προσοχή σου.
Σ' ευχαριστώ, όμως για τα καλά σου λόγια..!

Μήπως να βρίσκατε ένα δωμάτιο...;;; :love2:

tubeg
18-03-2014, 21:59
χθες είχα ένα καταστροφικό αγώνα από την πρώτη στροφή που έφαγα τρελή ποινή για υποψία επαφής… και έτσι συνέχισα μέχρι τον 10 γύρο οπού μετά αρχίσαν και τα εξωαγωνιστικα προβλήματα και αναγκάστηκα να διακόψω στο πρώτο pit stop στον 16ο για οικογενειακούς λόγους.

μπράβο στους νικητές, στον από άλλο πλανήτη Πάνο και σε όσους τον κυνηγούσαν (απο μακρυα)
είχε χαθεί η επαφή μαζί του για κάνα δυο βδομάδες και που τον είδαμε μονό στην εκκίνηση τον είδαμε, αμέσως χάθηκε!

toumpas__
19-03-2014, 01:44
Μπραβο σε ολους πολυ ωραιος αγωνας.Μπραβο Πανο απιαστος για αλλη μια φορα.
Ειδα πολλους οδηγους ανεβασμενους και το χαρηκα,τα supra με Αλεξ και leparanoik πολυ καλοι αλλα και εσυ Μανο(red)αν δεν εκανες το λαθος και εκανες μια καλυτερη στρατηγικη θα ησουν πολυ πιο ψηλα.
Αδερφε επιτελους βαθρο!!!παμε γερα.

Zz_sonic_zZ
19-03-2014, 03:29
Καλημερα Ομαδες!!
Κατ'αρχην συγχαρητηρια σε ολους για τον προχθεσινο αγωνα! Η αληθεια ειναι οτι πιεστηκα αρκετα. Οι διαφορες εχουν μειωθει οποτε το επιπεδο εχει ανεβει σιγουρα! Κωστα_Β η επομενη πιστα ειναι στα μετρα σου! Αλλα δεν θα σου χαριστω να ξερεις!!

Θελω να ζητησω συγγνωμη για την απουσια μου αλλα και του Κωστα (να δικαιολογησω και αυτον!) στον προηγουμενο αγωνα αλλα και γενικα απο το forum ομως ειχαμε ετοιμασιες για αλλου ειδους αγωνες!
Αν και ο χρονος ειναι μηδαμινος προσπαθω να μην κρεμασω το πρωταθλημα και να παιξω ολους τους αγωνες (η τουλαχιστον οσους καταφερω μιας και δεν ειναι στο χερι μου!).

Ο λογος της απουσιας μου την προηγουμενη Δευτερα ηταν η προετοιμασια η μαλλον ο απολογισμος και η δουλεια που επρεπε να γινει μετα τον αγωνα (π.χ ξεφορτωμα ελαστικων) της αναβασης Ριτσωνας οπου συμμετειχα! Βεβαια εχωσα και τον Κωστα_Β μιας και τον ειχα μαζι σε ολη αυτη τη ταλαιπωρια!

Παντως παρολο που δεν καταφεραμε να τρεξουμε στην βροχινη Spa πρεπει να πω πως καναμε πολυ προπονηση με τον Κωστα και αν κρινω απο το αποτελεσμα του αγωνα σιγουρα βγηκε σε καλο μιας και τις ιδιες συνθηκες αντιμετωπισα!



https://www.facebook.com/photo.php?v=1416818458569175

Geopan973
19-03-2014, 08:48
Καλημέρα και από εμένα.

Καταρχάς: Μανώλη και πάλι συγγνώμη. Είχα πραγματικά την εντύπωση πως έκανα δεξιά, αλλά τελικά και βλεποντας το replay, μόνο την εντύπωση είχα, ήμουν αλλού για αλλού. Απλά είναι δύσκολο να αντιληφθώ πόσο κοντά ή μακριά είναι ο επερχόμενος για να διαλέξω σημείο να κόψω.

Πάνο επίσης συγγνώμη, είχα την εντύπωση πως ήσουν ο Κώστας και δεν σου άνοιξα αμέσως. Εδώ που τα λέμε ούτε που φαντάστηκα ότι θα έτρωγα πιτόγυρο τόσο νωρίς στον αγώνα! Τέσπα... Μάλλον δεν επηρέασα τον αγώνα σου ούτως ή άλλως:pound:.

Για εμένα ήταν καλό το αποτέλεσμα, δεδομένου ότι το Σάββατο είχαμε επισκέψεις και την Κυριακή εκδρομή τα πιτσιρίκια, άρα η μόνη προπόνησή που έκανα ήταν 45' πριν τον αγώνα σε μια πίστα που μισώ αφάνταστα. Θεωρώ πως ήμουν ο πιο αργός αλλά και ο πιο συντηρητικός και αυτό μου βγήκε σχετικά σε καλό.

Τα συγχαρητήρια μου στον Χρήστο. Στο 1ο και στο 3ο σετ ελαστικών ήταν ΑΠΙΑΣΤΟΣ! (από εμένα τουλάχιστον).

Κωστή τι έγινε;

AWD_POWER
19-03-2014, 10:53
Μήπως να βρίσκατε ένα δωμάτιο...;;; :love2:

Εμείς την βρίσκουμε σε τραπέζια με καρό τραπεζομάντηλο, ουζοτσιπουρορετσινομπυροκρασο καταστάσεις και εκλεκτά εδέσματα... :e055gf::d030:

ReDWeeD-1-
19-03-2014, 17:32
Εμείς την βρίσκουμε σε τραπέζια με καρό τραπεζομάντηλο, ουζοτσιπουρορετσινομπυροκρασο καταστάσεις και εκλεκτά εδέσματα... :e055gf::d030:

etsi hlia!! ta edesmata einai ta eksis.. stridokeftedopatatokimpap!!

petaloudas
19-03-2014, 20:24
Καλησπέρα.

Προστέθηκε και το onboard του 5ου γύρου. :pop2:

toumpas__
20-03-2014, 15:02
1.54.046 για παμε.....

STR-GTR35
20-03-2014, 16:33
1.54.046 για παμε.....

ωχ μπριζωμα:a010bg: !! .......σε μισή ώρα και πέντε χρονομετρημένους γύρους έφτασα στο απίστευτο ..........(1.55.4xx):a038-1:................. μάλλον έμεινα λίγο πίσω :help:!

petaloudas
20-03-2014, 16:43
Στο 1:54,145 για την ώρα...

Το κατηφορικό κομμάτι (Κ12-Κ17) μου δημιουργεί πονοκέφαλο λέμε... :frusty:

AWD_POWER
20-03-2014, 18:17
1.57 κάτι στην πρώτη μεταμεσονύκτια προπόνηση.
Έχουμε δρόμο μπροστά μας, ομάδααααα!

send while racing, heavily braking & downshifting

STR-GTR35
21-03-2014, 00:34
Καλησπέρα ..... (1.53.770) :a025dfg:..τίποτα άλλο δεν θυμαμαι !

toumpas__
21-03-2014, 14:34
http://www.youtube.com/watch?v=Uk_jvU3cULM

AWD_POWER
21-03-2014, 19:59
http://www.youtube.com/watch?v=7kUNTtvMOtQ

petaloudas
21-03-2014, 20:02
Γιατί τέτοια καούρα με τον Ayrton σήμερα; Μάιο δε σκοτώθηκε;; :scratch:

AWD_POWER
21-03-2014, 20:10
Τα γενέθλια του ήταν σήμερα Νίκο

send while racing, heavily braking & downshifting

toumpasn
21-03-2014, 22:21
Καλησπερα...1,54,6χχ πρωτη μερα σημερα...για να δουμε για να δουμε....:blink:

kostas1982
22-03-2014, 10:57
Καλημέρα ! Μετα από έναν καταστροφικο αγωνα στη laguna,ερχεται ακομα ενας που μαλλον θα τα παω χειροτερα. Ηλπιζα ότι θα τα παω καλυτερα αφου ειχα καταφερει να κανω 1:16.xxx. Άλλο πραγμα ο αγωνα όμως. Μετα τις πρωτες εξοδους εχασα κάθε συγκεντρωση και αλλαξα στρατηγικη . Εκανα 2 πιτστοπ, ελπιζοντας στα λαθη των υπολοιπων. Δεν υπολογισα όμως τα δικα μου... Εχασα και πολύ χρονο με τα ντουμπλαρίσματα , αφου από δικια μου βλακεια βγηκα και εκτος πιστας για να μην εμποδισω καποιους. Τελος παντων , περσινα ξινα σταφυλια .

Παμε στα φρεσκα τωρα. Εντελως αγνωστη πιστα και το ps3 εχει να ανοιξει από τη Δευτερα. Νομιζω ότι εχω παιξει ένα challenge σε αυτην με το διαστημοπλοιο της mercedes , και δε μου ειχε καθισει καλα στο ματι. Ας ελπισουμε ότι το ΣΚ θα μπορεσω να κανω τουλάχιστον κανενα γυρο, γιατι δεν τα βλεπω καλα τα πραγματα.Παλι το κινητο εμποδιο θα κανω!

ps: Mιας και τεθηκε θεμα Senna, οποιος δεν εχει δει το ντοκιμαντέρ που βγηκε πριν λιγα χρονια http://www.imdb.com/title/tt1424432/ ,να το κανει αμεσα! Εξαιρετικο , αν και ελαφρως υποκειμενικο.
Και τα δυο βιβλια του Βασιλη Τσακίρογλου είναι εξαιρετικα με φοβερες λεπτομεριες :
https://www.greekbooks.gr/books/viografies/ayrton-senna-a-deus-tomos-a.product
http://www.greekbooks.gr/books/viografies/ayrton-senna-a-deus-tomos-v.product

AWD_POWER
22-03-2014, 11:11
Παρόλα αυτά Γιώργο είναι όντως μια πίστα Πανόραμα!
Την παρακολουθώ χρόνια με τα V8.
Ειδικά η κατάβαση με τα φίλερ από τους βρυχώντες, πακτωμένους προφυλακτήρα προφυλακτήρα, V8 με φτιάχνει κάθε φορά!
Μου αρέσει πολύ αυτή η πίστα

send while racing, heavily braking & downshifting

petaloudas
22-03-2014, 12:28
Καλημέρα!

Ενημερώθηκε το καλεντάρι. 30 οι γύροι του αγώνα.

toumpasn
24-03-2014, 09:33
Καλημέρα.Καλο αγωνα για σημερα σε μια δυσκολη πιστα αλλα και τοσο ομορφη.

petaloudas
24-03-2014, 10:49
Καλημέρα!!

Αγώνας σήμερα, σε μια πίστα πάρα πολύ δύσκολη... το "κυκλοφοριακό χάος" είναι πολύ εύκολο να συμβεί... ας δώσουμε όλοι μια παραπάνω προσοχή, ειδικά στους πρώτους γύρους...

Καλό αγώνα σε όλους!!

Κι όσοι στενοχωρέθηκαν χθες με την 4αρα στο εκτός έδρας 3-4... :whistle: πιθανόν να θελήσουν να ξεσπάσουν σήμερα... για να δούμε... :c025:

AWD_POWER
24-03-2014, 10:58
Απίστευτα φορτωμένο το πρόγραμμα σήμερα και με απρόβλεπτο δρομολόγιο για Θεσσαλονίκη. Για να δούμε

send while racing, heavily braking & downshifting

Kokoraki13
24-03-2014, 12:04
Παιδια γεια σας..Χθες επεστρεψα απο Αθηνα για τη σχολη.Ειδα οτι διαγραφθηκα.Πριν φυγω ειχα ενημερωσει οτι θα φυγω για λιγο καιρο και δυστυχως καποια πραγματα εκει πανω με αναγκασαν να μεινω πολυ παραπανω καιρο πανω χωρις προσβαση στο ιντερνετ.Ξαναλεω οτι ειχα ειδοποιησει πριν φυγω και εχω καθε προθεση να τρεξω σε ολους τους εναπομηναντες αγωνες..

STR-GTR35
24-03-2014, 12:54
Καλημέρα ! δύσκολη αλλά ωραία πίστα ...υπομονή και ψυχραιμία συστήνω ! καλό αγώνα σε όλους !

g10rg0s
24-03-2014, 13:05
Θα ηθελα να ενημερωσω τους διοργανωτες οτι ενα προβλημα υγειας θα με αφησει και αυτη την αγωνιστικη μακρια απο την πιστα ... ευελπιστω να γυρισω σιδερενιος ... ευχαριστω.

toumpas__
24-03-2014, 13:25
Καλημερα καλο αγωνα σε ολους με πολυ προσοχη ιδιαιτερα στην πρωτη στροφη μετα την ευθεια αλλα και στα ντουμπλαρισματα.

Σταθη με ειχες ενημερωσει οτι θα ληψεις στους δυο πρωτους αγωνες στους οποιους και σε περιμεναμε αλλα στον τριτο δεν ενημερωσες εδω στο forum η στο psnetwork που μπηκες για λιγο online και σου ειχα στειλει μηνυμα στο οποιο δεν απαντησες για να ξερουμε και εμεις τι θα κανουμε.
Φτασαμε αισιως στον πεμπτο αγωνα για να ενημερωσεις.Θεωρησαμε σωστο να βαλουμε αλλον στην θεση σου γιατι ηταν κριμα να μενει αδεια ενω υπηρχε ατομο ετοιμο να τρεξει αλλα και να μην μεινει ξεκρεμαστος ο teamate σου.
Εαν κατα την διαρκεια του πρωταθληματος αδειασει θεση θα την παρεις εσυ,αλλιως απο το επομενο.

kostas1982
24-03-2014, 14:41
Θα ηθελα να ενημερωσω τους διοργανωτες οτι ενα προβλημα υγειας θα με αφησει και αυτη την αγωνιστικη μακρια απο την πιστα ... ευελπιστω να γυρισω σιδερενιος ... ευχαριστω.

Περαστικα Γιωργο και με το καλο να επιστρεψεις!

Δυσκολο βραδυ προβλεπεται...Καλο αγωνα σε ολους!

petaloudas
24-03-2014, 15:42
Θα ηθελα να ενημερωσω τους διοργανωτες οτι ενα προβλημα υγειας θα με αφησει και αυτη την αγωνιστικη μακρια απο την πιστα ... ευελπιστω να γυρισω σιδερενιος ... ευχαριστω.


Όλοι ευελπιστούμε να γυρίσεις σιδερένιος... Η υγεία πρώτα και πάνω απ' όλα!! :d055:

Kokoraki13
24-03-2014, 17:27
δεν ημουν εγω μεσα...η αδερφη μου θα μπηκε λογικα,δεν ημουν σπιτι μου και εκει που ημουν δεν ειχα προσβαση στο ιντερνετ να σας ενημερωσω.

leparu
24-03-2014, 19:42
Καλό αγώνα σε όλους.

kyrtzo
24-03-2014, 20:04
Παιδιά σήμερα δεν θα μπορέσω να τρεξω θα τα πούμε στον επόμενο αγώνα.

tubeg
25-03-2014, 01:44
Ω τι αγώνας!
μαζεψα πάνω απο 3 λεπτά ποινές.
Το σύστημα δοκίμαζε πάνω μου τι είδους ποινές μπορεί να ρίξει. Ειναι τρελό να τρως ποινή επειδη κάνεις στη άκρη για να περάσει αυτός που σου ρίχνει γύρο η επειδή υπάρχει επαφή με το προπορευόμενο που κάνει σβουρες επειδή το έχασε. Ξεχωρίζω μια, έφαγα ποινή 8΄΄ για σύγκρουση σε ντουμπλαρισαμα ενώ είχα σχεδόν σταματήσει στο γκαζόν για να περάσει! Μέχρι και στα pits έφαγα ποινή!
στα του αγώνα τώρα στους πρώτους 7-8 γύρους υπήρχε μια μάχη για τις τελευταίες θέσεις με geo και xrhsto μετά... λάθη, ποινές και πήρα τη φυσική μου θέση.
Κάτι που παρατηρώ για άλλη μια φορά, μετά τα pits λες και εχω άλλο αυτοκίνητο! Γιατί γίνεται τόσο χάλια;;; Με τα μεσαία λάστιχα δε, στρίβει μόνο με αίτηση!

συγνωμη όσους καθυστέρησα όταν μου ρίχνανε γύρο, εκαμα οτι μπορούσα για να μην είμαι στη αγωνιστική γραμμή αλλα κάποιες φορές δεν τα κατάφερα.
Μπραβο σε νικητές και σε όλους για την προσπάθεια.

STR-GTR35
25-03-2014, 11:02
Καλημέρα ..Χρόνια πολλά ! ένας ακόμα ωραίος αγώνας που εξελίχθηκε στον καλύτερο για μένα, απρόσμενα οφειλώ να πω ! καθώς σίγουρα δεν είμουν ο ταχύτερος στον αγώνα ......ωστόσο απέφυγα λάθη εγώ και την ίδια στιγμή σχεδόν όλοι οι υπόλοιποι είχαν κάποιες ατυχίες ......αλλά και όσους πιο άργους, σε αυτόν τον αγώνα, έφτασα και θέλησα να προσπεράσω βοήθησαν με τον καλύτερο τρόπο ...και μπράβο τους ...και εγώ έκανα το ίδιο όταν με έφταναν οι γνωστοί υπερηχητικοί συναγωνιστές μου όπως έκαναν και εκείνοι ...........και έτσι είχαμε για άλλη μια φορά πολλές ωραίες μάχες και εναλλαγές στην πρωτοπορία του αγώνα .......γνωρίζω καλά πως αυτός αλλά και άλλοι αγώνες δεν εξελίχθηκαν gia όλους το ίδιο καλά .....παρόλα αυτά είναι γεγονός πως η ποιότητα της αγωνιστικής μας συμπεριφοράς είναι πλέον εξαιρετική ......τέλος να πω μπράβο στον Πάνω και Μανώλη για το βάθρο τους .....Omadara κάτι κόψαμε από τους πρώτους της βαθμολογίας .....πάμε γερά στο δαχτυλίδι - της ολικής ανατροπής .

petaloudas
25-03-2014, 12:51
Καλημέρες!! :)


Τρομερά κουραστικός αγώνας!! Στους τελευταίους 3-4 γύρους άρχισα να ζαλίζομαι... αυτά τα σφιχτά s ανάμεσα στους τοίχους, με την αντανάκλαση των φώτων και τις αλλαγές στην κλίση άρχισαν να μου δημιουργούν πρόβλημα προσήλωσης... Αυτή τη φωτεινή επιγραφή της Firestone, στο κατηφορικό s... πόσο ήθελα να κατέβω απ' το αμάξι και να τη σπάσω...


Τρομερό πρώτο session, αφού αποφεύγοντας τα λάθη και εκμεταλλευόμενος τα λάθη των άλλων παρέμεινα στο τρενάκι των πρωτοπόρων, κάτι που ήταν ιδιαίτερα έντονο.. μια ουρά 4-6 αυτοκινήτων σε αυτή την πίστα πήγαινε προφυλακτήρα, κι όσο μέσα σ' αυτή την ουρά ήμουν κι εγώ, ήμουν κάπως έτσι :a010bg:... ένας λάθος υπολογισμός στον πρώτο ανεφοδιασμό μου στέρησε τη δυνατότητα να κάνω όσους γύρους ήθελα με το 2ο σετ ελαστικών, κι αναγκάστηκα να μπω νωρίτερα 2-3 γύρους για το 2ο pitstop... είχα και μια-δυο εξόδους στο 3ο session, οπότε ξέμεινα πιο πίσω χωρίς καμία πιθανότητα να μείνω μαζί με τους μπροστά...


Ένυγουέι, την ταχύτητα σ' αυτή την πίστα δεν την είχα, κι ούτε ήμουν ιδιαίτερα ανταγωνιστικός σε χρόνους, οπότε η 5η θέση μου ήταν ένα πολύ καλό αποτέλεσμα!!

Ομαδάρααααα... ήρθε η καρό επιτέλους!! Μπράβο!! Τους τον ακουμπάμε σιγά σιγά... τον προφυλακτήρα μας... :a050:

Ένα μπράβο σε όλους και μόνο για την προσπάθεια και ολοκλήρωση του αγώνα!!

Οι βαθμολογίες αρχίζουν να παίρνουν φωτιά σιγά σιγά... :boxing:

leparu
25-03-2014, 13:05
Καλημέρα και χρόνια πολλά!Μπράβο Στράτο κ μπράβο σε όλους. Συγνώμη Παναγιώτη δεν σε έβλεπα όταν σε έστειλα εκτός όπως μου είπες. Εσύ με έβλεπες από την αρχή του αγώνα, εγώ σε έβλεπα από την στιγμή που μπήκες για πρώτη φορά στα πιτ.Κάποιο bug ίσως.

toumpasn
25-03-2014, 14:53
Καλησπερα.
Ο ωραιοτερος (μεχρι τον επομενο) αγωνας κατα τη γνωμη μου μεχρι στιγμης.Καταπληκτικη πιστα.Πολλα μπραβο στο νικητη και σε ολους για τη συμμετοχη.

Αποφασισυηκε απο τη διοργανωση σε ολους τους εναπομειναντες αγωνες του πρωταθληματος να ειναι με καθαρο καιρο και χωρις αλλαγες.
Λογο του προβληματος που παρουσιαστηκε μετα την αναβαθμιση του παιχνιδιου δεν μπορουμε δυστηχως να βρουμε μια λυση για να προσαρμουσουμε αλλαγη καιρου.

Φιλε Σταθη εγραψε και ο Μανωλης το λογο που διαγραφηκες.Τωρα αν καποιος φυγει ή εχει σκοπο να το κανει πιο μετα μπορεις να παρεις τη θεση του.

Geopan973
25-03-2014, 15:05
Δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι γίνονται αγώνες σε αυτήν την καρμανιόλα, κι όμως ...


https://www.youtube.com/watch?v=OJ2nnEE11UI

Βέβαια έχουμε και ...


https://www.youtube.com/watch?v=NPaZHPyR6jY

Μη αναμενόμενο το αποτέλεσμα για μένα. Ακόμα και μετά την προχθεσινή προπόνηση, πιο πολύ έκλινα να "δηλώσω κώλυμα" παρά να συμμετέχω. Οι χρονομετρικές διαφορές με τους γρήγορους ήταν τεράστιες και δεν έβλεπα και κάποιο περιθώριο βελτίωσης, και περισσότερο από ολα ήταν αυτό που με στεναχωρούσε.

Τέλοσπάντων, ήρθε η μέρα του αγώνα και με κάπως βαριά καρδιά (το παραδέχομαι) μετακίνησα καναπέ, έστησα τιμονιέρα και κατέβασα το κάθισμα. Τα προκριματικά ήταν τραγικά. Χαρακτηριστικά ο πρώτος γύρος μου στο 1:59 ψηλό,ήταν και ο ταχύτερός μου,οι επόμενοι σημαδεύτηκαν από μικρά ή μεγαλύτερα λάθη και από γραμμές συναγωνιζομένων που αποσπούσαν την προσοχή μου. Δεν έκανα παραπάνω από 3 προσπάθειες τελικά και αρκέστηκα στην τελευταία ή προτελευταία θέση.

Ο αγώνας ξεκίνησε καλά σχετικά. Απέφυγα ένα ατύχημα που συνέβη στην γραμμή της εκκίνησης, πράγμα που μου έφτιαξε κάπως την ψυχολογία και ολοκλήρωσα τους πρώτους 3 γύρους χωρίς ιδιαίτερες επιπλοκές μέχρι που έκανα την παπαριά στο τέλος της πίσω ευθείας και μάλιστα όχι στα φρένα αλλά στην έξοδο της 1ης κλειστής στροφής :frusty:. Νομίζω πως πλησίαζα κάποιον που δεν περίμενα να συναντήσω και μάλλον αγχώθηκα.

Και έμεινα τελευταίος με την ψυχολογία στο ναδίρ. Είχα κάποιες καλές μάχες με Χρήστο και Γιάννη που προσέθεσαν κάποιο ενδιαφέρον στον αγώνα, αλλά πάλι έξοδο (ή τρακάρισμα, δεν κατάλαβα ακριβώς) και ξανά τελευταίος.

Μετά τα πιτ, αν θυμάμαι καλά στις αρχές του 14ου γύρου, αρχίσαν τα ντουμπλαρίσματαααααα....
Άντε πάλι άγχος, να μην καταστρέψουμε τον αγώνα κανενός, άντα και μια-δυο έξοδοι στην προσπάθεια να αφήσω όσο περισσότερο χώρο μπορούσα, ξενέρωμα. Συνεχίζω να έχω πρόβλημα στη συγκεκριμένη περίπτωση. Αφήνοντας το γκάζι, δεν πλησιάζουν αρκετά γρήγορα οι επερχόμενοι, και πατώντας φρένο καταστρέφω την όποια υποτυπώδη προσπάθει να κάνω τον αγώνα μου. Anyway...

Τώρα πως στα κομμάτια, προσπέρασα Ηλία και Μανώλη πριν τον τερματισμό, εγώ δεν το κατάλαβα. Υποθέτω πως είχαν πρόβλημα, άκουσα τον Ηλία στο δωμάτιο χθες να αναφέρεται στο πρόβλημα των ελαστικών.Ο Μάνος δεν ξέρω τι έπαθε.

Ο αγώνας πάντως ήταν πολύ κουραστικός και η μία ώρα μου φάνηκε ... τρίωρο. Ειδικά όταν βράδυασε και στο κατηφορικό κλειστό κομμάτι με έπιανε ίλιγγος, πράγμα που δεν έχω ξανανοιώσει παίζοντας οποιοδήποτε game. Τα γάντια, στο τέλος του αγώνα ήταν μούσκεμα επίσης.

Τέλος μια απορία. Υπάρχει περίπτωση να αναβόσβηναν φώτα κάποιοι χθές όταν ρίχνανε γύρο; Ή ήταν οι ανωμαλίες του οδοστρώματος που κάνανε τα φώτα να ανεβοκατεβαίνουν; Αν ισχύει το πρώτο, παρακαλώ αναθεωρήστε λίγο την τακτική, εμένα προσωπικά με ενοχλεί και με αγχώνει ακόμα παραπάνω.

Υ.Γ. Τι πρόβλημα υπάρχει με την αλλαγή του καιρού; Εμένα μου αρέσει η βροχή ... και ξέρω και κάποιον άλλον που περιμένει πως και πως να βρέξει ...https://fbcdn-profile-a.akamaihd.net/hprofile-ak-ash2/t1.0-1/p48x48/420746_350775494967285_915289447_t.jpg

petaloudas
25-03-2014, 15:50
Τέλος μια απορία. Υπάρχει περίπτωση να αναβόσβηναν φώτα κάποιοι χθές όταν ρίχνανε γύρο; Ή ήταν οι ανωμαλίες του οδοστρώματος που κάνανε τα φώτα να ανεβοκατεβαίνουν; Αν ισχύει το πρώτο, παρακαλώ αναθεωρήστε λίγο την τακτική, εμένα προσωπικά με ενοχλεί και με αγχώνει ακόμα παραπάνω.



Αυτό δυστυχώς ισχύει, και έχει γίνει και σε προηγούμενους αγώνες, παρότι το έχουμε πει αρκετές φορές... Και μάλιστα έχει γίνει και σε στιγμές που πρόκειται για απλό προσπέρασμα, ούτε καν για διαφορά γύρου...

Κόρνες, σινιάλα με τα φώτα, και λοιπά "προειδοποιητικά" ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ!!

AlexandrosQV
25-03-2014, 16:30
Θα βρέξει Γιώργο... Και θα βρέξει και πολλά νέα πράγματα... Στο επόμενο πρωτάθλημα όμως.

toumpas__
25-03-2014, 18:13
Χρονια Πολλα.
Πολυ ωραιος αγωνας με μαχες μεχρι το τελος,μπραβο Στρατο σταθεροτατος μπραβο Γιωργαρα(lepa)πολυ καλος!!!

petaloudas
25-03-2014, 19:18
Ανανεώθηκαν στην πρώτη σελίδα:

Καλεντάρι - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα - Στατιστικά. :ranger:



Edit:

Προστέθηκαν και τα στιγμιότυπα από το Panorama.!!

AWD_POWER
25-03-2014, 20:45
Συγγνώμη για την ερώτηση όμως τι θέμα υπάρχει με τις ρυθμίσεις του καιρού;

send while racing, heavily braking & downshifting

petaloudas
25-03-2014, 21:27
Πολύ απλά, Ηλία, αυτή τη στιγμή δεν υφίσταται "αλλαγή καιρού"...
Η ρύθμιση "πιθανότητα αλλαγής" για κάποιο λόγο αντί να επηρεάζει τη μεταβολή των καιρικών συνθηκών επηρεάζει την υγρασία οδοστρώματος...

Zz_sonic_zZ
25-03-2014, 21:42
Για εμενα ο χθεσινος αγωνας ηταν καταστροφη. Ξεκινοντας με το σκηνικο που εγινε με τον Γιωργο μου δημιουργησε εκνευρισμο και μετα χαλασε η διαθεση για το υπολοιπο του αγωνα. Ακομα χειροτερο ηταν πως επαιρνα ποινη καθε φορα που καποιος σβουριζε μπροστα μου και δεν μπορουσα να τον αποφυγω.. Εφαγα 3-4 ποινες σιγουρα. Αν και εφτασα τον Στρατο στον τελευταιο γυρο μαλλον ξεχασα να φρεναρω (ειναι και αυτο το υπερβολικο slipstream) και εφυγα στον τοιχο με αποτελεσμα να χασω ακομα μια θεση, αντι να κερδισω μια.
Οσο για τα φωτα νομιζω πως δεν μπορουν να απαγορευτουν.. Αλλωστε χρησιμοποιουνται για καποιο λογο, και αυτος ειναι για προσπεραση.
Κορνες νομιζω πως δεν εχουν τα GT500...
Συγχαρητηρια στους νικητες και παλι!


http://www.tubechop.com/watch/2398265

Geopan973
25-03-2014, 23:09
Ειδικά στο βίντεο που έχεις βάλει Πάνο, ο 4ος που αναβοσβήνει τα φώτα, δεν έχει καμμία πιθανότητα να προσπεράσει, οπότε μάλλον ψυχολογικό πόλεμο κάνει, παρά προειδοποίηση.
Και τέλοσπάντων, μέχρι στιγμής δεν έχω δει κανέναν από εμάς τους αργούς οδηγούς να εμποδίζει ντουμπλάρισμα και σίγουρα όχι εσκεμμένα. Οπότε το επιπλέον οπτικό ερέθισμα που προστίθεται, και μιλώντας για τον εαυτό μου πάντα, περισσότερο με εκνευρίζει παρά με βοηθάει.

Zz_sonic_zZ
25-03-2014, 23:35
Ειδικά στο βίντεο που έχεις βάλει Πάνο, ο 4ος που αναβοσβήνει τα φώτα, δεν έχει καμμία πιθανότητα να προσπεράσει, οπότε μάλλον ψυχολογικό πόλεμο κάνει, παρά προειδοποίηση.
Και τέλοσπάντων, μέχρι στιγμής δεν έχω δει κανέναν από εμάς τους αργούς οδηγούς να εμποδίζει ντουμπλάρισμα και σίγουρα όχι εσκεμμένα. Οπότε το επιπλέον οπτικό ερέθισμα που προστίθεται, και μιλώντας για τον εαυτό μου μιλάω πάντα, περισσότερο με εκνευρίζει παρά με βοηθάει.

Σε καμια περιπτωση δεν ειπα πως καποιος εμποδισε καποιον σε προσπερασμα ισα ισα που ολοι δινουν καθαρα περασματα. Απλα θεωρω πως ειναι και αυτο μερος του παιχνιδιου και της στρατηγικης και δεν το βρισκω ενοχλητικο. Τουλαχιστον εγω...
Το βιντεο το εφερα σαν παραδειγμα μιας και καποιος ειπε οτι απαγορευεται το σινιαλο...

leparu
26-03-2014, 11:47
Καλημέρα κύριοι.

leparu
26-03-2014, 11:59
Μπράβο Πεταλούδα για άλλη μια φορά όμορφη δουλειά, σε βλέπω με πολύ flair.

Kostas_B
26-03-2014, 12:48
Θα ξεκινησω με ενα μεγαλο μπραβο στους νικητες μεχρι στιγμης!!
Για μενα οι αγωνες μεχρι στιγμης ειναι ολοι καταστροφη! Το Ζ ενω δειχνει γρηγορο, ιδρωνω κυριολεκτικα να το κρατησω στο δρομο.. και μολις φαγωθουν λιγο τα λαστιχα ξεκιναει το ντριφτ, και μαζι μ αυτο η καταστροφη..!


Νομιζω οτι για το Nuerb πρεπει να ασχοληθω λιγο παραπανω με το σεταπ και τη φθορα των ελαστικων..

AlexandrosQV
26-03-2014, 13:06
Κώστα, Δυστυχώς τα Ζ και τα Supra δεν μπορούν να δουν κατάματα τα αλλα δυο αυτοκίνητα, οπότε...

AWD_POWER
26-03-2014, 16:57
Προσωπικά η φθορά στο β σετ ελαστικών στα πίσω είναι αδιανόητη για οποιοδήποτε σετ απ

send while racing, heavily braking & downshifting

petaloudas
27-03-2014, 01:02
Αξίζει να περάσετε από την πρώτη σελίδα... Εγώ προσωπικά, πέρασα ένα πολύ ευχάριστο 10λεπτο... :d055:

Προστέθηκε το onboard από το δαχτυλίδι.!!

petaloudas
27-03-2014, 01:56
Από τη διοργάνωση όχι, δεν απαγορεύονται τέτοιες τακτικές...
’λλωστε δεν νομίζω να αναφέρει κάτι τέτοιο και στους κανονισμούς...

Προσωπική μου άποψη ήταν, και παραμένει βεβαίως, αφού στο επίπεδο που εμείς αγωνιζόμαστε, γνωστό και σαν video game, τέτοιες στρατηγικές δεν έχουν νόημα!!

STR-GTR35
27-03-2014, 10:06
Καλημέρα ...ωραίο το (on Board lap) ...σε προδιαθέτει να μπείς και να το ακολουθήσεις :weights: .....να προσθέσω ενδεικτικά τον χρόνο μου στην πρώτη προπόνηση στο δαχτυλίδι ..(7.43,670)

AWD_POWER
27-03-2014, 19:34
Εγώ έκανα μια ψιλοπροπόνηση και μάλλον έχω καταλήξει στο set up εκτός των αεροδυναμικών..
θα έχουμε και νύκτα;
Τα κατατακτήρια θα είναι ένας η δύο γύροι;

Μανώλη, πρέπει να κάνουμε προπονησούλα παρέα να βρούμε τα βήματα μας..

ReDWeeD-1-
27-03-2014, 20:37
diskola ta pragmata katholou proponisi, tha to palepsoume omos!
emena pantos me gemizi to Z teriaksane i psixes mas :a025dfg:

omada tha to kanonisoume gia aurio, tha se paro thl.

toumpasn
28-03-2014, 08:42
Καλημέρα...στην ερχομενη πιστα οι γυροι θα είναι 8 και τα κατατακτηρια 20 λεπτα.

AWD_POWER
28-03-2014, 09:24
Καλημέρα...στην ερχομενη πιστα οι γυροι θα είναι 8 και τα κατατακτηρια 20 λεπτα.

Δηλαδή εμείς που γυρίζουμε οριακά κάτω από τα... 7 λεπτά θα κάνουμε 3 γύρους! :P

send while racing, heavily braking & downshifting

petaloudas
28-03-2014, 12:13
Δηλαδή εμείς που γυρίζουμε οριακά κάτω από τα... 7 λεπτά θα κάνουμε 3 γύρους! :P



Γιατί οριακά κάτω απ' τα 7' ρε παλικάρι...;;; Με τα μέτρια θα μπεις;;;:scared:

AWD_POWER
28-03-2014, 12:16
Με μέτρια και μαλακά δεν τρέχω πότε για να υπάρχει ανταγωνισμός.... :D

send while racing, heavily braking & downshifting

leparu
28-03-2014, 13:15
Καλημέρα σας. Ωραίο βίντεο έφτιαξες Νίκο, μπράβο.

petaloudas
28-03-2014, 14:20
Ο Νικολάτσης (aka toumpasn) το έφτιαξε Γιώργο...
Αυτός είναι ο Κόπολα της διοργάνωσης...

Geopan973
28-03-2014, 21:50
Δηλαδή εμείς που γυρίζουμε οριακά κάτω από τα... 7 λεπτά θα κάνουμε 3 γύρους! :P

send while racing, heavily braking & downshifting


Γιατί οριακά κάτω απ' τα 7' ρε παλικάρι...;;; Με τα μέτρια θα μπεις;;;:scared:


Με μέτρια και μαλακά δεν τρέχω πότε για να υπάρχει ανταγωνισμός.... :D

send while racing, heavily braking & downshifting


Ωχχχχ...
:a062:
:c026:

petaloudas
31-03-2014, 00:00
Καλησπέρα! :)

Έχουμε μία νέα προσθήκη στην πρώτη σελίδα...

Κάτω από το spoiler των στατιστικών προστέθηκε ένα ακόμα spoiler, το οποίο είναι ένα αφιέρωμα στους ταχύτερους γύρους των αγώνων, τους οποίους μπορούμε να απολαύσουμε μέσα απ' το onboard video τους...

Έχουν ήδη προστεθεί οι ταχύτεροι γύροι των 5 πρώτων αγώνων, και κάθε βδομάδα θα προστίθεται το καινούριο βίντεο!

toumpas__
31-03-2014, 00:22
Και γαμω τις φασεις!!!μου αρεσε πολυ :a038::a038::a038:

ReDWeeD-1-
31-03-2014, 08:13
bravo paidia olo kaii kalhtero ginete to protathlima!!

leparu
31-03-2014, 13:16
Καλημέρα, πολύ ωραίο. Καλό αγώνα σήμερα σε όλους.

STR-GTR35
31-03-2014, 13:53
Καλημέρα !....ψυχραιμία και υπομονή ιδιαιτερα όταν νυχτώσει .....ένας καλός ..η και μέτριος ρυθμός σε βοηθάει να αποφύγεις λάθη !...και εάν γίνει το λάθος ? ..με ψυχρεμία και υπομονή προσπαθείς να ξαναβρείς ρυθμό ! πιστεύω πως είναι απαραίτητα συστατικά για ένα καλό αποτέλεσμα (σε όλους τους αγώνες φυσικά):a045fgf: ....καλό αγώνα !

tubeg
31-03-2014, 15:02
καλό αγώνα, στην μακράν πιο αντιπαθητική πίστα, λόγο μεγέθους κυρίως δεν μαθαίνεται με τίποτα! μια δοκιμή έκανα και ίσα που κατέβηκα τα 8μιση λεπτά!!!

toumpas__
31-03-2014, 16:10
Καλο αγωνα σε ολους σε μια πιστα θρυλος.
Υπομονη ψυχραιμια και ξεκουραστα χερια οσοι εχουν τιμονια.
Οσο πιο λιγα λαθη τοσο πιο καλα.

leparu
31-03-2014, 18:48
Σήμερα εχω συνέντευξη για δουλειά ώρα 21:00. Ελπίζω να προλάβω τον αγώνα.

kostas1982
31-03-2014, 18:48
Δυσκολος αγωνας σε μια πιστα που μου αρεσει πολύ ομως. Άλλο πραγμα το μου αρεσει και άλλο το είμαι γρηγορος όμως. Ειμαι αρκετα πισω σε χρονο , αφου εχω κανει 7:53.xxx. O μονος τροπος να καταφερω κατι είναι να μην κανω εξοδους και γι' αυτό θα πηγαινω συντηρητικα, ελπιζοντας στα λαθη των αλλων.

Καλο αγωνα σε ολους.

tubeg
31-03-2014, 19:11
Σήμερα εχω συνέντευξη για δουλειά ώρα 21:00. Ελπίζω να προλάβω τον αγώνα.
Να ελπίζεις να πάρεις τι δουλειά, καλή τύχη.

Geopan973
31-03-2014, 21:09
Σήμερα εχω συνέντευξη για δουλειά ώρα 21:00. Ελπίζω να προλάβω τον αγώνα.

Καλή επιτυχία, το βασικότερο, Γιώργο!

ReDWeeD-1-
31-03-2014, 21:13
kalh epitixia se olous!!

ECONews: apagorevonte olon ton idon entomoktona!!!

kostas1982
31-03-2014, 21:53
Λογω απρόοπτης επισκεψης στο σπιτι, ισως δεν προλάβω. Ελπιζω να μην αργησω!

g10rg0s
01-04-2014, 00:13
Δυστηχως η πορεια της υγειας δεν ηταν η αναμενομενη ... θα ηθελα να σταματησω εδω και να ζητησω προκαταβολικα συγνωμη για την οποια απουσια μου ... καποια πραγματα - αν οχι ολα - δεν προγραμματιζονται στη ζωη ...

Geopan973
01-04-2014, 01:34
Δυστηχως η πορεια της υγειας δεν ηταν η αναμενομενη ... θα ηθελα να σταματησω εδω και να ζητησω προκαταβολικα συγνωμη για την οποια απουσια μου ... καποια πραγματα - αν οχι ολα - δεν προγραμματιζονται στη ζωη ...

Γιώργη το βασικότερο από όλα είναι υγεία. Εύχομαι περαστικά πάνω από όλα, και αγύριστα!

AWD_POWER
01-04-2014, 01:51
Δυστηχως η πορεια της υγειας δεν ηταν η αναμενομενη ... θα ηθελα να σταματησω εδω και να ζητησω προκαταβολικα συγνωμη για την οποια απουσια μου ... καποια πραγματα - αν οχι ολα - δεν προγραμματιζονται στη ζωη ...

Περαστικά φίλε. Οτιδήποτε άλλο απλά δεν έχει σημασία. Σε περιμένουμε γρήγορα πίσω.

AlexandrosQV
01-04-2014, 02:15
Περαστικά Γιώργο!

petaloudas
01-04-2014, 04:22
Δυστηχως η πορεια της υγειας δεν ηταν η αναμενομενη ... θα ηθελα να σταματησω εδω και να ζητησω προκαταβολικα συγνωμη για την οποια απουσια μου ... καποια πραγματα - αν οχι ολα - δεν προγραμματιζονται στη ζωη ...

Δε χωράνε συγνώμες σε θέματα υγείας Γιώργο...
Μακάρι τα πράγματα να αλλάξουν και να τελειώσει άμεσα η όποια ταλαιπωρία σου!!

toumpas__
01-04-2014, 04:39
Περαστικα Γιωργο και μην ζητας συγνωμη.


Λοιπον παιδες απ'οτι ειδα και ακουσα ειχε πολλα προβληματα και αυτος ο αγωνας τα οποια εγω δεν ειχα.
Για αλλη μια φορα ο Ηλιας δεν μπορεσε να αλλαξει λαστιχα,ο Νικος(agapoulas)κολισε για πολλοστη φορα στην εκκινηση και μαζι με αυτον χαντακωσε και τον πισω του,ο Αλεξ ειχε θεμα με το χρονομετρο το οποιο ειχε ρυθμηστει σωστα,ο Γιωργος(lepara)εχασε τον καθρεπτη του και οι μισοι δεν εβλεπαν τους αλλους μισους.
Δυστηχως το GT6 εχει πολλα πολλα προβληματα το εχουμε εμπεδωσει τωρα και δεν αμφισβητειτε,απο την αρχη του πρωταθληματος τρεχουμε και προσπαθουμε να μαζεψουμε πραγματα και ατελειες που εχει το παιχνιδι.
Σε αυτο που σηγουρευτηκα σημερα ομως ειναι οτι το προβλημα που καποιοι δεν βλεπουν καποιους αλλους δυστηχως το δημιουργει η σηνδεση του Πανου,το ειχα δει και σε προηγουμενους αγωνες και στο ειχα αναφερει Πανο στην silverstone δυστηχως η συνδεση σου δεν δημιουργει μονο σε εσενα προβληματα αλλα και σε αλλους,σημερα μολις σε πεταξε εξω ξεκολλησε ολο το συστημα και εμφανιστηκαν ολοι.
Τα προβληματα ομως που τοσο καιρο εσπαγα το κεφαλι μου να καταλαβω τι τα δημιουργει και πως ειναι δυνατον να εμφανιζονται τετοια προβληματα σε συγκεκριμενα ατομα και σε αλλους οχι ειναι αυτα του Ηλια και του Νικου.
Το πιθανοτερο να δημιουργουντε και αυτα απο την συνδεση του Πανου κατι που ειδηκα στη περιπτωση του Ηλια μου φαινεται πολυ παραξενο,θα το εξακριβωσουμε αυριο και αναλογως θα πραξουμε.
Γι'αυτο Πανο,Ηλια και οσοι μπορειτε αυριο μπειτε online εστω και για λιγο για να δουμε τι γινετε.

STR-GTR35
01-04-2014, 13:39
Καλημέρα σας !..Καλό μήνα ! μετά και τα χθεσινά ....αγανακτισμένος πήρα τηλέφωνο τον (Kazounori) ..του τα έψαλα και μου υποσχέθηκε πως εντός της ημέρας θα λύση όλα τα προβλήματα του παιχνιδιού ....και για να μας αποζημίωση θα μας στείλει από ένα (GT7) και μια κονσόλα (PS4) ..δώρο :a050:! ..καλό μήνα !!!....... τώρα να πούμε και κάτι σοβαρό ! ..καταρχήν ένα μπράβο σε όλους για έναν πολύ ωραίο αλλά και κουραστικό αγώνα !...δυστυχως έχω εικόνα μόνο από τους πρώτους επτά όπως ήμασταν μέσα στην αίθουσα ...δεν έβλεπα για πρώτη φορά τα υπόλοιπα παιδιά , μόλις βγήκες από την αίθουσα Πάνο, εμφανίστηκαν όλοι αλλά όχι με την σωστή σειρά ...σε συνδιασμό με το γεγονός πως και στον προηγούμενο αγώνα δεν σε έβλεπε ο Γιώργος (leparu) και σε χτυπήσε άθελά του βέβαια καταλήγω στο συμπέρασμα πως η σύνδεση σου παραμένει προβληματική γιατί μπλοκάρει αρκετά παιδιά σε κάθε αγώνα !...δεν ξέρω εάν η λύση είναι να μπαίνεις τελευταίος στην αίθουσα η εάν μπορείς να κανείς (typ1) την σύνδεση σου και να βελτιωθεί η κατάσταση ....κάτι πρέπει να γίνει πάντος !

leparu
01-04-2014, 13:51
Καλημέρα και καλό μήνα παιδιά. Γιώργη περαστικά μην μασάς. Μπράβο Στράτο για την νίκη, μπράβο στα Τούμπανα, Νίκο κ Μανώλη κ μπράβο σε όλους. Μου άρεσε ο χθεσινός αγώνας μας γιατί σας έβλεπα όλους από την αρχή. Βέβαια άρχησε να μου αρέσει περισσότερο από την στιγμή που βγήκαν τα παιδιά, γιατί μου εξαφανίστηκε ο καθρέφτης πάνω από τους δείκτες. Μπορεί να ήθελε να μου πει κάτι το παιχνίδι. Ποιος ξέρει; Στον επόμενο αγώνα θα παρουσιαστώ πιο έτοιμος. Σας ευχαριστώ.

leparu
01-04-2014, 14:00
http://youtu.be/AyIrRMcy5Cs

ReDWeeD-1-
01-04-2014, 18:53
sas barethika apoxoro kai pao se alo protathlima

toumpas__
01-04-2014, 19:01
Μανωλη εχεις δικιο και εγω εχω ξενερωσει.
Αποχωρω και εγω.

- - - Updated - - -

Σε ποιο πας να ερθω και εγω?

STR-GTR35
01-04-2014, 19:03
εε για που το βαλατε ??...ερχομαι και εγω !

toumpasn
01-04-2014, 19:13
Να φυγετε κυριοι,να πατε αλλου.

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

AlexandrosQV
01-04-2014, 19:24
Άνοιξα νέο θέμα. Δηλώστε συμμετοχή.

petaloudas
01-04-2014, 19:45
Ωραία, θα μείνω μόνος μου... ευκαιρία να πάρουμε κάνα βάθρο...

AWD_POWER
01-04-2014, 20:01
Τι συνέβη ρε παιδιά....;

AWD_POWER
01-04-2014, 21:05
Φεύγω και εγώ ρε!
Παίρνω τα ανυπόστατα πιτ στόπ μου και την κάνω για άλλες πολιτείες!

ΥΓ. Αγαπητέ Κε Αγαπούλας...
Σαν πολύ στο ραχάτι δεν το ρίξαμε, μοσιού..;
Για ποστάρισε σε περικαλώ φωτογραφικά λευκώματα και τα συναφή...A.S.A.P!

toumpas__
01-04-2014, 21:09
Πανο,Ηλια οποτε μπορειτε μπειτε στο gt.

AWD_POWER
01-04-2014, 21:11
Το ταχύτερο δυνατό είναι μετά τις 21:30... τώρα έχει εργασιοθεραπεία στο μαγαζί

petaloudas
01-04-2014, 21:49
Καλησπέρα! :)

Ανανεώθηκαν στην πρώτη σελίδα:

Καλεντάρι - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα - Στατιστικά - Στιγμιότυπα.


:pop2:

ReDWeeD-1-
01-04-2014, 21:57
re si skefteria eiste eseis!! den psarosa kanenan?? hahahhahahahahahahaha
bad boy ksexases na grapsis.. kai emeis exoume protathlima.. oxi omos tetia koumoutsa!!

Geopan973
01-04-2014, 23:54
Λοιπόν... Επειδή αποχώρησε ο συνονόματος μου ...
Επειδή το GT6 είναι απόλυτα προβληματικό ...
Επειδή σε όλους τους αγώνες τρέχω μόνος μου (εκτός από όταν μου ρίχνουν γύρο οι γρηγορότεροι)...

... αποφάσισα να αποχωρήσω και εγώ από το πρωτάθλημα.

Σας ευχαριστώ για την υπομονή σας ...

AWD_POWER
01-04-2014, 23:57
Μισό να τελειώσουμε την προπόνηση

leparu
02-04-2014, 15:18
http://youtu.be/riEBi8BJ9Tw

leparu
02-04-2014, 15:37
http://youtu.be/Bn5tiuZU4JI

AWD_POWER
02-04-2014, 17:08
Ελπίζω να αλλάξατε όλοι σας γνώμη και να επιστρέψετε διότι αλλιώς θα έχουμε ντέρμπι με τον Αγαπούλα για το ποιος θα πάρει το πρωτάθλημα δια περιπάτου....! :p

STR-GTR35
02-04-2014, 17:09
http://youtu.be/Bn5tiuZU4JI

Καλησπέρα ....αφού (Nina) ..τότε το (Feeling Good):d030tr: Γιώργο!

STR-GTR35
02-04-2014, 19:22
αυτή την φορά έχω την εντύπωση πως είναι ξεχωριστές η φωτοφραφίες ...μπράβο Νίκο !:a023:

petaloudas
02-04-2014, 19:33
Ο Μανώλης είναι ο φωτογράφος, Στράτο... και είναι καλλιτέχνης...
Όλες οι φωτογραφίες είναι πολύ ωραίες, αλλά όντως κάποιες πραγματικά ξεχωρίζουν, είναι τρομερές!!

STR-GTR35
02-04-2014, 20:20
διορθώνοντας ....μπράβο Μανώλη :a023:! πάντα της βλέπω και η περισσότερες είναι πολύ καλές ...αλλά αυτήν την φορά είναι ιδιαίτερες !

Geopan973
02-04-2014, 20:42
Δεν τσιμπάει κανείς τελικά,παρόλο που προσπάθησα να το κάνω αληθοφανές, ε;

Geopan973
02-04-2014, 22:22
Παιδιά δεν πρέπει να μπεί ο Στάθης, εφόσον ο Γιώργος δεν μπορεί να συνεχίσει;

ReDWeeD-1-
02-04-2014, 22:55
oles i foto ta spane, kathe fora taksidevo ston agona pou perase. bravo manoli!!!

petaloudas
02-04-2014, 23:03
Ελάτε, πείτε την αλήθεια τώρα... οι πιο ωραίες είναι αυτές που είμαι εγώ μέσα... :P


@geo
Γιώργο όλα έχουν πάρει το δρόμο τους...

AWD_POWER
02-04-2014, 23:05
Ελάτε, πείτε την αλήθεια τώρα... οι πιο ωραίες είναι αυτές που είμαι εγώ μέσα... :P


@geo
Γιώργο όλα έχουν πάρει το δρόμο τους...

Πρίτς! :p

STR-GTR35
03-04-2014, 00:55
αφού, όπως το υποψιάστηκα ,είμαστε ακόμα όλοι εδώ και :a036:...για να μην ξεχνιόμαστε :idea:.....(Monza)..σε (1.38,121) .:c026:...μέχρι στιγμής

toumpas__
03-04-2014, 01:07
Σας ευχαριστω πολυ παιδια για τα καλα σας λογια για τις φωτογραφιες κανω οτι μπορω.

1.38.121 γιατι ακομα δεν εχω μπει εγω:bike:

Γιωργο κομματαρα αυτο της nina simone!!!!

AWD_POWER
03-04-2014, 10:04
Πάντως είναι αλήθεια ότι στο Nurburgring περίμενα περισσότερα αλλά οι συνδέσεις με το διαδίκτυο και τα συνήθη, απογοητευτικά
προβλήματα με το pit stop δεν με βοήθησαν καθόλου αν και προσπάθησα να μην χάσω το κέφι μου.
Ένιωθα ότι είχα επιλέξει λάθος set up από την στιγμή που ξεκίνησαν τα προκριματικά και ο αγώνας έως το σημείο που έβγαλε τον Παναγιώτη
και αυτόματα απέκτησα πρόσφυση και αεροδυναμικά! Μου πήρε λίγο χρόνο να το συνηθίσω και πάλι μια και έστριβα πλέον υπερβολικά νωρίς
με αποτέλεσμα κόστος σε χαμένο χρόνο και ρυθμό...
Ας ελπίσω ότι επιτέλους στη Monza θα βοηθήσω την ομάδα να ανεβεί λιγάκι, μέχρι τώρα μόνο βαρίδιο είμαι.

Μανώλη ευτυχώς έβγαλες και μερικές φωτογραφίες και είδαμε και τους υπόλοιπους γιατί στον αγώνα, άλλο άγχος και αυτό μην καταστρέψω τον αγώνα κάποιου που δεν βλέπω.. τσουκ!

leparu
03-04-2014, 12:18
http://youtu.be/KLpkXtM-VI8

- - - Updated - - -

Καλημέρα παιδιά. Εχθές έκανα κάποιους γύρους στη Monza έφτασα μέχρι το 38.936, αλλα ο μέσος όρος μου ήταν μέσα στο 39.

petaloudas
03-04-2014, 13:28
Καλημέρες! :)

Ενημερώθηκε η πρώτη σελίδα. Προστέθηκαν τα 2 βίντεο, next race - Monza / best lap - Nurburgring.!

1.
Στο πρώτο spoiler που είχαμε την παρουσίαση του επόμενου αγώνα με τα onboard, το βίντεο τροποποιήθηκε λίγο. Αφαιρέθηκε το onboard, και το βίντεο αφορά πλέον αποκλειστικά την παρουσίαση του επόμενου αγώνα.

2.
Ο ταχύτερος γύρος στο Nurburgring ήταν του Πάνου (sonic - 7:39,161). Δυστυχώς τα προβλήματα που παρουσιάστηκαν στον αγώνα αναμενόμενα υπάρχουν και στο replay, οπότε δεν ήταν δυνατό να καταγραφεί ο γύρος του. Γι αυτό, έχει καταγραφεί και παρουσιάζεται ο 2ος ταχύτερος γύρος του αγώνα, του Στράτου (str - 7:41,238 / +00:02,077).


Αυτά. :pop2:

STR-GTR35
03-04-2014, 15:23
πολύ ωραίο το βίντεο παρουσίασης ..αλλά και ο (Toto:d030tr:) που ακούμε !:bravo-009:

steliosvolos
03-04-2014, 19:19
Μπραβο παιδια,σας παρακολουθω φανατικα!!!Δεν ειχα προλαβει να μπω στο πρωταθλημα καθως πηρα το παιχνιδι λιγες μερες μετα!!!θα περιμενω το επομενο!!!!παντως να πω την αληθεια μου οταν ανακοινωνεται την πιστα κανω προπονηση να δω ποσο κοντα ειμαι!!!Θα ηταν καλα να υπηρχε και τροπος να παρακολουθουμε και live τον αγωνα χωρις να επιβαρυνονται η θεσεις του room!!!!Δεν πειραζει!!!!Κeep racing!!!!!!

Kokoraki13
03-04-2014, 20:39
Εμαθα οτι αδειασε μια θεση με ενα Supra.Επιθυμω να επιστρεψω στο πρωταθλημα ID Kokoraki13

Zz_sonic_zZ
03-04-2014, 23:45
Ηλια το ιδιο προβλημα εχω και εγω!! Ενω σε δωματιο δικο μου μονος μου εκανα 7.35.000 με μια εξοδο και αρκετα λαθη οταν βρεθηκαμε ολοι μαζι το αμαξι εκανε κουλα πραγματα... Εκανα 7.35.900 και ειχα την ταυτοτητα στο στομα!

Ελπιζω να λυθει το οποιο προβλημα. Επισης ανακαλυψα ενα προβλημα στον υπολογιστη μου. Κατι σαν ιος που αποτι διαβασα επιδρα και στην συνδεση. Εφαγα 2 ωρες μεχρι να δω τι ειναι. Ενω ειχα αρχικη σελιδα το Google στον browser του υπολογιστη μου εβγαζε αυτοματα σελιδα QoneS...
Ελπιζω να μην εχουμε προβληματα στην Monza...

AWD_POWER
03-04-2014, 23:59
Δεν πειράζει Πάνο. Όλα θα πάνε καλά. Προχθές στην δοκιμή όλα πήγαν τέλεια.

ReDWeeD-1-
04-04-2014, 00:11
tha diokso ton ilia apo tin omada giati etsi opos ta paei na xaso sto telos to epathlo tou enos ekatomiriou...
omada an ksana peis kati tetio tha anevo sapan kai tha gin xamous!! tha se balo na pinis raki gia mia evdomada!!

oso anafora ton agona to apotelesma gia emena itan san na bgika protos.. i stratigiki mou bgike, katafera kai ekana oikonomia sta kausima! bravo se olous gia ton agona!! me ton nikagapoula ixame maxi thesis oxi idietera se prosperasis kati pou proti fora to ezisa toso entona, an den ekane kapia lathakia tha me ixe nikisi sigoura!! stin ekinisi ekana enan eligmo kathos o kostas kolise mprosta mou, poli gelio i fasi!!

omada tha tis ksisoume oloi ee.! mi masas!! tha erthi o rossi ektaktos meta to gp stin ameriki, kai tha mas setari ta frena.. i ipolipes omades na zilevete!! hahahahahahahha

toumpas__
04-04-2014, 00:36
Να εισαι καλα Στελιο σε ευχαριστουμε να ξεκαθαρισω οτι ο Σταθης(kokoraki)ειχε συμμετασχει εξαρχης στο πρωταθλημα και μετα εφυγε γι'αυτο και πηρε αυτος την κενη θεση που εμεινε αλλιως θα ησουν εσυ.


Ρακι για μια εβδομαδα ακουω!!!!!
Α ρε Μανωλη δεν θα πεσουμε σε κανα πρωταθλημα στην ιδια ομαδα,διασωληνομενοι θα ειμαστε...φαντασου τι ονομασια και τι logo θα εχουμε.....χαχαχαχα

Zz_sonic_zZ
04-04-2014, 01:52
Ειδα σε αλλο ποστ κατα λαθος μια κατασκευη θεσης οδηγησης.. Μετα απο πολυ σκεψη μιας και ο χωρος που διαθετω τωρα ειναι πιο μικρος (στην κοζανη οπου σπουδαζα ειχα φτιαξει κατασκευη με γωνιες ντεξιον και ξυλο που επιανε αρκετο χωρο) και επειδη η γκρινια της Μητερας αν εφερνα κατι μυστηριο σπιτι δεν θα σταματαγε βρηκα μια διακριτικη αλλα καταπληκτικη λυση.

4545

Με ενα καθισμα αυτοκινητου που μπορειτε να το βρειτε και με 20 ευρω και ενα ξυλινο κουτι το οποιο θα φτιαξετε ωστε να φερετε το καθισμα στο υψος που σας βολευει μπορειτε να φτιαξετε την τελεια θεση! Το καλυτερο ειναι πως απευθυνεται και σε μεγαλυτερες ηλικιες :a045fgf::a045fgf: μιας και ειναι πολυ ξεκουραστη και αναπαυτικη η θεση καθως ολα τα καθισματα αυτοκινητου ειναι σχεδιασμενα για αυτο.

leparu
04-04-2014, 12:45
Ειδα σε αλλο ποστ κατα λαθος μια κατασκευη θεσης οδηγησης.. Μετα απο πολυ σκεψη μιας και ο χωρος που διαθετω τωρα ειναι πιο μικρος (στην κοζανη οπου σπουδαζα ειχα φτιαξει κατασκευη με γωνιες ντεξιον και ξυλο που επιανε αρκετο χωρο) και επειδη η γκρινια της Μητερας αν εφερνα κατι μυστηριο σπιτι δεν θα σταματαγε βρηκα μια διακριτικη αλλα καταπληκτικη λυση.

4545

Με ενα καθισμα αυτοκινητου που μπορειτε να το βρειτε και με 20 ευρω και ενα ξυλινο κουτι το οποιο θα φτιαξετε ωστε να φερετε το καθισμα στο υψος που σας βολευει μπορειτε να φτιαξετε την τελεια θεση! Το καλυτερο ειναι πως απευθυνεται και σε μεγαλυτερες ηλικιες :a045fgf::a045fgf: μιας και ειναι πολυ ξεκουραστη και αναπαυτικη η θεση καθως ολα τα καθισματα αυτοκινητου ειναι σχεδιασμενα για αυτο.


Kalhmera thelw k egw...

ReDWeeD-1-
04-04-2014, 16:33
Να εισαι καλα Στελιο σε ευχαριστουμε να ξεκαθαρισω οτι ο Σταθης(kokoraki)ειχε συμμετασχει εξαρχης στο πρωταθλημα και μετα εφυγε γι'αυτο και πηρε αυτος την κενη θεση που εμεινε αλλιως θα ησουν εσυ.


Ρακι για μια εβδομαδα ακουω!!!!!
Α ρε Μανωλη δεν θα πεσουμε σε κανα πρωταθλημα στην ιδια ομαδα,διασωληνομενοι θα ειμαστε...φαντασου τι ονομασια και τι logo θα εχουμε.....χαχαχαχα

Den mpori.. tha mas katsi na ginoume omada! pistevo pos meta apo duo tris rakies tha ftiaksoume to logo tis xronia!! hahahahah

Kokoraki13
04-04-2014, 17:29
Παιδια οποιος θελει να μπει να τρξει μαζι μας την κυριακη μετα τον αγωνα της F1. GT6 event εδω:https://www.facebook.com/events/498032356969102/

AWD_POWER
04-04-2014, 19:17
Όλα ωραία ρε Πάνο ΑΛΛΑ ζώνη ασφαλείας 3ων σημείων και κλωβό ασφαλείας δεν βλέπω και με τις ταχύτητες που κινείσαι εντός πίστας είναι επικίνδυνο.:a045fgf:
Σε παρακαλώ πολύ να κόψεις, εμφανώς ταχύτητα μέχρι να παρθούν τα κατάλληλα μέτρα ασφαλείας..! :makefun:

steliosvolos
04-04-2014, 21:56
Να εισαι καλα Στελιο σε ευχαριστουμε να ξεκαθαρισω οτι ο Σταθης(kokoraki)ειχε συμμετασχει εξαρχης στο πρωταθλημα και μετα εφυγε γι'αυτο και πηρε αυτος την κενη θεση που εμεινε αλλιως θα ησουν εσυ.

Δεν υπαρχει προβλημα παιδια!!!Εσεις να ειστε καλα!!!!εγω κανω προπονηση ''στο σκοταδι'' για να ειμαι ετοιμος για το επομενο!!!!

petaloudas
05-04-2014, 00:52
Καλησπέρα.

Ενημερώθηκε το καλεντάρι. 35 οι γύροι αγώνα.

steliosvolos
05-04-2014, 12:02
Παιδια οποιος θελει να μπει να τρξει μαζι μας την κυριακη μετα τον αγωνα της F1. GT6 event εδω:https://www.facebook.com/events/498032356969102/

εχω δηλωσει κι εγω συμμετοχη με το νουμερο 14 στο event.εκανες κανενα δοκιμαστικο στην πιστα?

toumpasn
05-04-2014, 12:17
εχω δηλωσει κι εγω συμμετοχη με το νουμερο 14 στο event.εκανες κανενα δοκιμαστικο στην πιστα?

Καλημερα.Θα παρακαλουσα οτιδηποτε δεν αφορα το πρωταθλημα μας να μην συζητητε εδω.Ανοιξτε ενα νεο θεμα αν θελετε.
Ευχαριστω.

steliosvolos
05-04-2014, 15:30
Καλημερα.Θα παρακαλουσα οτιδηποτε δεν αφορα το πρωταθλημα μας να μην συζητητε εδω.Ανοιξτε ενα νεο θεμα αν θελετε.
Ευχαριστω.


sorry....!!!!:a025dfg:

leparu
06-04-2014, 12:16
Καλημέρα παιδιά. Sharάρω ένα αλμπουμ που εφτιαξα μαζι με εναν συναδελφο το 2005. Ονομάζεται ISOLATION - Yiorgos Laliotis & Theodore Moustakas.
https://soundcloud.com/yiorgos-laliotis/sets/isolation-2

toumpas__
07-04-2014, 14:32
Καλησπερα καλο αγωνα σε ολους.
Πολυ προσοχη στο πρωτο s και στις ποινες,προβλεπεται αγωνας με πολες μαχες!!!

AWD_POWER
07-04-2014, 15:24
Καλό αγώνα παίδες. Προσοχή στα φρένα από το slip stream εγώ εκεί δυσκολεύομαι

STR-GTR35
07-04-2014, 15:27
Καλησπέρα !...είναι ο πρώτος αγώνας όπου το να σε προσπεράσουν δεν είναι αρνητικό !!!......αρκεί να μείνετε κοντά σε όποιον σας περάσει !.....συμφωνώ με τον Μανώλη πως θα έχει πολλές και διαρκείς μάχες μέχρι τέλους ......Καλό Αγώνα !

Kokoraki13
07-04-2014, 16:22
Παιδια θελω να ανακοινωσω οτι δεν θα τρεξω στον σημερινο αγωνα γιατι χαλασε το ps3 μου.Αλλα δεν θελω να βγω απο το πρωταθλημα ακομα γιατι ενδεχωμενως να παρω ενα καινουριο ps3 μεχρι τον επομενο αγωνα.Αν δεν γινει κατι τετοιο θα ενημμερωσω να με βγαλετε.Ευχαριστω

toumpasn
07-04-2014, 16:33
Καλησπερα.Καλο αγωνα σημερα και μεγαλη προσοχη στην εκκινηση και στο πρωτο γυρο.

toumpas__
07-04-2014, 20:46
Παιδια εχει update σημερα μην το αφησετε τελευταια στιγμη.

Geopan973
07-04-2014, 22:05
https://www.youtube.com/watch?v=qzWg9FH4NiU

Πάλι μόνος μου θα τρέχω ...

Geopan973
08-04-2014, 01:26
:heyyy:...

STR-GTR35
08-04-2014, 13:13
Καλημέρα σας .......πολύ ωραίος αγώνας ! μπράβο σε όλα τα παιδιά ! στον Μανώλη και στην Ομαδάρα για το βάθρο τους !.....κάναμε τον καλύτερο (μέχρι τον επόμενω) αγώνα έστω κατά το ήμιση Ομαδάρα Νίκο .....πάμε έτσι γερά γιατί είμαστε μόλις στα μισά του δρόμου ! ....κρίμα Μανώλη (red) που έχασες αρκετές θέσεις λίγο πριν τον τερματισμό .....σίγουρα άξιζες κάτι παραπάνω ! λοιπάμε και για τον Πάνο (τον γρηγορότερο με διάφορα ) που εχασε έναν ακόμα αγώνα με τα προβλήματα σύνδεσεις που έχει αλλά και για τον Ηλία (με τον οποίο κάναμε φοβερή Ομάδα σε προηγούμενο πρωτάθλημα) τον οποίο δεν του επιτρέπει να αλλάξη γόμα ελαστικών και έτσι χρεώνετε με εκατό δευτερα σε κάθε αγώνα αλλά γεναία δεν το βάζει κάτω και παλεύει για το καλύτερο !

Kokoraki13
08-04-2014, 16:05
εχω κανει στο 2:23 ,θα σε δω αυτη τη κυριακη που θα τρεξουμε τελικα

- - - Updated - - -

Παιδια πηρα ps3 οποτε θα τρεξω κανονικα στο υπολοιπο πρωταθλημα!

kyrtzo
08-04-2014, 18:18
Να πω μερικα πραγματα για τον αγωνα χθες, παροτι ξεκινησα καλα και ειχα καλο ρυθμο καταφερα σταδιακα να ανεβω στην 7η θεση γυρνωντας κοντα στο 1.40 μεχρι να ερθει το pitstop. Ειναι περιττο να αναφερω οτι για μια ακομη φορα δεν μου επιτρεπει να διαλεξω λαστιχα, αυτο εχει μικρη σημασια γιατι απο εκει ξεκινα το μαρτυριο. Μπηκα στην πιστα και ηταν σαν να μην αλλαξα ελαστικα σπινιαριζε με 3η στην ευθεια μην αναφερω τι γινοταν σε καθε φρεναρισμα και σε καθε στροφη. Δεν γινοταν και αναγκαστικα μπηκα 2η φορα στα πιτ 6 γυρους μετα (παλι δεν με αφησε να διαλεξω λαστιχα) και βγηκα μαζι με τους πρωτους 1 γυρο πισω παλευοντας να μεινω στην πιστα και να μην ενοχλησω τα παιδια (sorry Στρατο). Δυστηχως δεν μπορουσα αλλο να το κρατησω στην πιστα παροτι με φρεσκα λαστιχα και αποχωρησα με πολλα νευρα.

Γνωριζω τα προβλήματα του online του τιτλου απο την αρχη, ξερω οτι υπαρχει προβλημα αλλα πλεον εχει γινει πολυ κουραστικο, βλεπω οτι αλλα παιδια δεν εχουν τα ιδια θεματα σε τετοιο βαθμο δεν με νοιαζει αν σε καθε αγωνα βγαινω τελευταιος απλα θελω να τον απολαμβανω και οχι να παλευω με το τιμονι σε καθε στροφη, ο αγωνας διαρκει 1 ωρα και ειναι μετα το πρωτο πιτστοπ βασανιστηριο.
Τοσο δυσκολο ειναι ρε καζουνορι να το διορθωσεις ???? ελεος !!!

STR-GTR35
08-04-2014, 19:34
Να πω μερικα πραγματα για τον αγωνα χθες, παροτι ξεκινησα καλα και ειχα καλο ρυθμο καταφερα σταδιακα να ανεβω στην 7η θεση γυρνωντας κοντα στο 1.40 μεχρι να ερθει το pitstop. Ειναι περιττο να αναφερω οτι για μια ακομη φορα δεν μου επιτρεπει να διαλεξω λαστιχα, αυτο εχει μικρη σημασια γιατι απο εκει ξεκινα το μαρτυριο. Μπηκα στην πιστα και ηταν σαν να μην αλλαξα ελαστικα σπινιαριζε με 3η στην ευθεια μην αναφερω τι γινοταν σε καθε φρεναρισμα και σε καθε στροφη. Δεν γινοταν και αναγκαστικα μπηκα 2η φορα στα πιτ 6 γυρους μετα (παλι δεν με αφησε να διαλεξω λαστιχα) και βγηκα μαζι με τους πρωτους 1 γυρο πισω παλευοντας να μεινω στην πιστα και να μην ενοχλησω τα παιδια (sorry Στρατο). Δυστηχως δεν μπορουσα αλλο να το κρατησω στην πιστα παροτι με φρεσκα λαστιχα και αποχωρησα με πολλα νευρα.

Γνωριζω τα προβλήματα του online του τιτλου απο την αρχη, ξερω οτι υπαρχει προβλημα αλλα πλεον εχει γινει πολυ κουραστικο, βλεπω οτι αλλα παιδια δεν εχουν τα ιδια θεματα σε τετοιο βαθμο δεν με νοιαζει αν σε καθε αγωνα βγαινω τελευταιος απλα θελω να τον απολαμβανω και οχι να παλευω με το τιμονι σε καθε στροφη, ο αγωνας διαρκει 1 ωρα και ειναι μετα το πρωτο πιτστοπ βασανιστηριο.
Τοσο δυσκολο ειναι ρε καζουνορι να το διορθωσεις ???? ελεος !!!

δεν το ήξερα πως έχεις και εσύ το ίδιο θέμα με τον Ηλία ! αυτό εξηγή και την επαφή μας .....αλλά από την στιγμή που το κράτησα ...όλα καλά !....τη να πω ? χάλια κατάσταση ..αυτή με τα θέματα του παιχνιδιού ......εύχομαι (καθώς τη άλλο μπορούμε ?) να το διόρθωση στην συνέχεια !

STR-GTR35
08-04-2014, 19:39
να με συγχωρέσουν τα φιλαρακια που εχουν προβλήματα ! και να απευθυνθώ στα άλλα φιλαράκια ! ......(Askari) (1.50.523) σε μια πρώτη ανίχνευση

AWD_POWER
08-04-2014, 19:51
Συγχαρητήρια στους νικητές και ειδικότερα στον Στράτο για ακόμη μία, άξια νίκη.
Το μπράβο μου όμως θα το δώσω στον team mate για την άριστη επίδοση του
άσχετα από την ατυχία του λίγα μέτρα πριν το τέλος του αγώνα...
Μπράβο Μανώλη είσαι πολύ κοντά στο στόχο σου και θα τα πας ακόμη καλύτερα.
Θα ήθελα να σταθώ λιγάκι και στην επαναλαμβανόμενη ατυχία η οποία πλέον δεν μπορεί
να λογίζεται ως τέτοια αλλά ως πρόβλημα της γραμμής του Παναγιώτη.
Παρότι δεν μου πέφτει λόγος καθότι ο κανονισμός είναι σαφής ίσως θα έπρεπε να επανεξετάσουμε
την δυνατότητα να κάνουμε μια άμεση επανεκκίνηση της διαδικασίας στην περίπτωση που πετάξει
κάποιον έξω στο πρώτο πεντάλεπτο των προκριματικών, από εκεί και πέρα ω γέγονε γέγονε!
Παναγιώτη, θα ήταν καλό πάντως, να μιλήσεις με τον πάροχο σου για εύρεση λύσης η καλύτερης ρύθμισης.
Για μένα τι να πω...;
Άστα καλύτερα, πάμε στον επόμενο αγώνα ο οποίος αποτελεί για τους περισσότερους άγνωστη ποσότητα.

petaloudas
08-04-2014, 20:28
Ηλία καταλαβαίνω το σκεπτικό σου, και δε διαφωνώ μ' αυτό.
Όμως το έχουμε συζητήσει άπειρες φορές, και εντός παιχνιδιού με μικρόφωνα που είναι και πιο εύκολο από το γραπτό λόγο..

Δυστυχώς δε γίνεται να αλλάξει αυτό. Οι λόγοι είναι απλοί, και όπως είπα έχουν ήδη αναλυθεί πολλάκις...

Συμφωνώ ότι το να χάνεις τον αγώνα που περιμένεις όλη τη βδομάδα, είναι συναίσθημα απερίγραπτα τραγικό!! Όμως αυτό το συναίσθημα το έχουμε όλοι σχεδόν κάποια στιγμή αντιμετωπίσει, κάποιοι λιγότερο, κάποιοι περισσότερο...
Δυστυχώς δεν είναι στο χέρι κανενός μας να επιδιορθώνει συνδέσεις internet, να αποκλείει διακοπές και κολλήματα, και γενικώς να εξασφαλίζει ότι αυτή τη μία ώρα όλα θα πάνε ρολόι... Όλοι ελπίζουμε...

toumpas__
08-04-2014, 21:10
Καλησπερα μπραβο σε ολους για εναν πολυ ωραιο αγωνα με μαχες μεχρι το τελος.
Μπραβο Στρατο για την νικη.
Μπραβο Νικολα για το βαθρο,Μανωλη πολυ καλος αλλα τραγικο λαθος επρεπε να εβαζες 10-20 λιτρα παραπανω.

petaloudas
08-04-2014, 23:14
Καλησπέρα.

Αναννεώθηκαν στην πρώτη σελίδα:

Καλεντάρι - Αποτελέσματα - Βαθμολογίες - Στατιστικά - Στιγμιότυπα - Βίντεο Παρουσίαση Επόμενου Αγώνα - Best Lap Onboard Monza.


:pop2::pop2:

Geopan973
08-04-2014, 23:15
Εγώ πάντως δεν μπορώ να καταλάβω, γιατί υπάρχουν συγκεκριμένες περιπτώσεις συμπαιχτών που έχουν θέμα, και άλλοι που δεν έχουν απολύτως κανένα. Ηλία, σε περιπτώσεις που κάνεις μόνος σου προπόνηση online αντιμετωπίζεις το ίδιο πρόβλημα;
Συμφωνώ πάντως με το θέμα της αναθεώρησης για τα 5', χωρίς να θέλω να επιφέρω όμως κάτι ρηξικέλευθο στους διοργανωτές.

Μου άρεσε ο χθεσινός αγώνας, γιατί είχα αρκετές μάχες τις οποίες και ευχαριστήθηκα. Καλή θέση στα προκριματικά (τηρουμένων των αναλογιών), δυστυχώς όμως έφαγα μια "καλή" στις Lesmo και πήγα να σπείρω ...Και αν βγεις στο χώμα στη Monza, shit in many years ...

Μετά την πρώτη αλλαγή ελαστικών είχα μια πολύ ωραία μάχη με τις Supra των Lepa και Alex, των οποίων τα νεύρα έσπασα γιατί οδηγούσα φουλ αμυντικά, όντας πιο γρήγορος στις ευθείες και προσπαθώντας να χαλάσω τις εισόδους τους. Ελπίζω να μην έκανα κάτι αθέμιτο παίδες. Δυστυχώς και αυτή η μάχη έληξε άδοξα.

Εν κατακλείδι, και σε πίστες που γνωρίζω, έχω παρατηρήσει κάποια πολύυυυυυυυυυυ μικρή βελτίωση από πλευράς μου, πράγμα όπως και να το κάνουμε, με κάνει και χαίρομαι.

Και με αυτήν την παρατήρηση θα ήθελα να ευχαριστήσω όλη την παρέα, παλιά και καινούργια μέλη, αργούς, γρήγορους και εξωγήινους.

STR-GTR35
09-04-2014, 12:15
χαχαχα ..ο καλλιτεχνης που επιμελειται τα βιντεάκια παρουσίασης και φροντιζει για την μουσική επένδυση τους , όπως βέβαια και για τα πανέμορφα στιγμιότυπα (φωτογραφίες) περνάει φοβερή περίοδο :bravo-009:!.....δείτε τον οριακό τερματισμό του Νίκου (Ομαδάρα) με τον Κώστα.Β ..

ReDWeeD-1-
09-04-2014, 18:21
bravo se olous apolaustikos agonas!! signomi manoli kai kosta pou ston teleuteo giro pou emina apo kausima paraligo na tous xalaso kai autos ton agona.. molis katalava oti emina apo kausima trelathika.. den epikinonousa.. pragmatika me akouse oloi i gitonia na brizo ton eauto mou. den tha peso omos!! tha prospatho na mpeno gia proponisi.. tha matho apo to lathos mou kai tha gino pio dinatos!!

PAME OMADAAAAAA an kai sta misa prepei na exoume ipsilo ithiko!

mipos ta paidia pou exoune provlima na kanoune delete ta update's kai na ta ksana egkatastisoune??

ReDWeeD-1-
10-04-2014, 14:45
ela na anevenoume ligoooo!! pou einai ta post?? pou einai o antagonismos?? tha sas patisoume olous re!! hahahahahahha

toumpasn
10-04-2014, 16:03
Μια πληροφορια για τον επομενο αγωνα:
Γνωριζατε οτι οι 26 στροφες που εχει ειναι 13 δεξιες και 13 αριστερες?Εντυπωσιακο.

petaloudas
10-04-2014, 16:09
Από τις 26 έχω μάθει τις 4, 2 αριστερές και 2 δεξιές... χα.. εντυπωσιακό... :rolleyes:

AWD_POWER
10-04-2014, 18:52
Μάλλον έχω βρει που οφείλετε το θέμα των πίτ στόπ.
Ελπίζω να είναι αυτό και να λυθεί άμεσα γιατί έχω σοβαρό θέμα στην Ascari
ακόμη και στις δοκιμές.

AWD_POWER
11-04-2014, 10:28
Αλεπόν, το θέμα παραμένει αλλά θα το παλέψω να το διορθώσω αλλιώς... 100 στο κεφάλι.
Όσο αφορά την πίστα, θυμάμαι σε παλαιότερες επαφές ότι ήταν ενδιαφέρον το άπλωμα της.
Μετά τις δοκιμές όμως, μπορώ να πω ότι την γουστάρω, ειδικά μερικές στροφές είναι προκλητικά ενδιαφέρουσες
για να τις περάσεις όσο το δυνατόν τέζα...
Για τον Μανώλη τι να πω;
Αν βρει χρόνο για να κάνει σοβαρή προπόνηση, γενικώς, θα εκπλήξει πολλούς με τις δυνατότητες του...

petaloudas
11-04-2014, 10:52
Καλημέρα.
Ενημερώθηκε το καλεντάρι. 32 οι γύροι αγώνα.

leparu
11-04-2014, 14:49
Καλημέρα σε όλη την παρέα.
http://youtu.be/344OpaQCAQI

ReDWeeD-1-
14-04-2014, 00:08
kalo agona se olous gia aurio!! provlepete na tsimpisoume polous pisinous!! hahahhaahhahahahahahah

Geopan973
14-04-2014, 01:16
Εγώ είμαι εκτός για αύριο.

toumpasn
14-04-2014, 10:26
Καλημέρα και καλή μεγάλη βδομάδα. Καλό αγώνα να έχουμε σε μια πίστα με πολλές απαιτήσεις.

Προσοχή στο πρώτο εσακι

STR-GTR35
14-04-2014, 11:41
Καλημέρα ! καλό αγώνα !

leparu
14-04-2014, 13:35
Καλημέρα κ καλή μεγάλη εβδομάδα παιδιά. Καλό αγώνα...

toumpas__
14-04-2014, 14:10
Καλημερα και καλη μεγαλη εβδομαδα!
Καλο αγωνα προσοχη στο πρωτο εσακι και στα ντουμπλαρισματα.

petaloudas
14-04-2014, 14:44
Καλημέρα παίδες!
Καλό αγώνα σε όλους!!

tubeg
14-04-2014, 21:09
Έχει αρχίσει το πάρε δώσε της λαμπάδας, δύσκολα θα προλάβω των αγώνα σήμερα :(
αν δεν με δείτε online στις 22:00 τρέξτε.

kostas1982
14-04-2014, 21:49
Αααααα, καταλαβα... Παλι μονος στη γαλαρια θα είμαι. Δεν πειραζει ρε ,αφήστε με μονο μου!

Καλο αγωνα σε ολους και από εμενα και καλα να περασετε οσοι φυγετε. Εγω αυριο αναχωρω για Θεσσαλονικη και μαλλον θα χασω τον επομενο αγωνα , γιατι επιστρεφω την άλλη Τριτη.

Τα λεμε το βραδυ. Μαλλον θα αποχωρησω αμεσως μετα τον αγωνα , γιατι ακομα οι βαλιτσες είναι αδειες και ποιος το ακουει το <<αφεντικο>>!!!

toumpas__
14-04-2014, 22:46
Οσοι παρουν ποινη λογο ελαστικων θα εφαιρεθει μετα τον αγωνα και απο τον επομενο η αλλαγη ελαστικων το πιθανοτερο να ακυρωθει.

STR-GTR35
15-04-2014, 11:25
Καλημέρα ! ακόμα ένας ωραίος αγώνας ! μπράβο Πάνω ...άξιος Νικητής ! μπράβο Μανώλη για το βάθρο ! και σε όλα τα παιδιά ! μπράβο και στην Ομαδάρα μου!.. που αν και (λάτρεψε) αυτήν την πίστα είχε της ατυχίες του αλλά το πάλεψε ... πάμε δυνατά στον επόμενο Νίκο ! για μένα έχει αξία να αναφέρω πως η επιλογή για δύο (pit-stop) , ήταν λαθασμένη .....καθώς από πρώτος στον δέκατο γύρο ,βρέθηκα δεύτερος με διαφορά προς το τέλος και με ένα λαθάκι ακόμα τελικά στην τρίτη θέση .... παρόλα αυτά είμαι φυσικά ευχαριστημένος ! αυτά ! στα παιδιά που συνήθως δεν βλέπουμε μέσα στην εβδομάδα στης προπονήσεις ,να ευχηθώ '' καλή Ανάσταση "!

toumpas__
15-04-2014, 14:39
Καλησπερα!
Μπραβο σε ολους ηταν ζορικη πιστα και ηθελε πολυ προπονηση.
Μπραβο Πανο απιαστος για ακομα μια φορα,Μπραβο Στρατο φοβερη μαχη στο τελος.
Αδερφε πηραμε μια ανασα στο +7 παμε γερα!!!
ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ.

petaloudas
16-04-2014, 16:58
Καλησπέρα.

Αναννεώθηκαν στην πρώτη σελίδα:

Καλεντάρι - Αποτελέσματα - Βαθμολογίες - Στατιστικά - Στιγμιότυπα - Βίντεο Παρουσίαση Επόμενου Αγώνα.



Καλή ανάσταση, καλό πάσχα σε όλους!!

leparu
17-04-2014, 11:23
Καλημέρα παιδιά καλό πάσχα κ καλή ανάσταση. Μάλλον Δευτέρα δεν θα μπορέσω...
http://youtu.be/SYlP7C_hYhc

ReDWeeD-1-
17-04-2014, 12:14
kalhmera se olous sas. egw auti ti deutera den tha mporeso elpizo na enimerosa grigora. pantos gia opia ali mera thelete eimai mesa!!

toumpasn
17-04-2014, 12:17
Καλημέρα. Ο αγώνας για την ερχόμενη Δευτέρα αναβάλλεται για την Δευτέρα 28/04.

Καλό Πάσχα, καλή ανάσταση με υγεία και ευτυχία.

AlexandrosQV
17-04-2014, 13:45
Καλή Ανάσταση.


Sent from my iPhone using Tapatalk

ReDWeeD-1-
17-04-2014, 19:41
kalh anastasi kai me to makalo to arni.. athlites imaste!! hahahahahahahhaha

AWD_POWER
17-04-2014, 19:46
kalh anastasi kai me to makalo to arni.. athlites imaste!! hahahahahahahhaha

Α! Το αρνί βλάπτει. ..; Ε τότε θα τιμήσω το κατσικάκι και θα προσπεράσω το αρνάκι! ;) :D

Geopan973
17-04-2014, 21:08
Καλή ανάσταση παιδιά, Υγεία σε εσάς και στις οικογένειές σας.

http://takourelia.files.wordpress.com/2008/04/kalo-pasxa.jpg


BTW πολύ ωραίο το βίντεο για την παρουσίαση του Le Mans!!!

petaloudas
18-04-2014, 14:11
http://takourelia.files.wordpress.com/2008/04/kalo-pasxa.jpg


:a050::a050::a050::pound::pound::pound:

AWD_POWER
18-04-2014, 14:44
Δεν ξέρω αν θα μπω και αύριο στο forum, οπότε...

Να έχετε καλό ταξίδι όσοι βγείτε στο δρόμο για να ταξιδέψετε
και αφήστε τους άλλους να βιάζονται και να κάνουν χαζομάρες.
Με μέτρο το φαγητό και το ποτό και καλή επιστροφή να έχουμε όλοι.

ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ και ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ, φίλοι μου.

aetosliapis
18-04-2014, 14:51
ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ και ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΜΕ Υγεία σε εσάς και στις οικογένειές σας

ReDWeeD-1-
20-04-2014, 11:10
xristos anesti!! xronia pola se olous sas :a010: oxi me pop corn alla me arni!!

STR-GTR35
20-04-2014, 11:21
Αληθώς Ανέστη & Χρόνια Πολλά

petaloudas
20-04-2014, 11:27
Χρόνια πολλά παίδες!!
Καλή όρεξη λέμε....

toumpas__
20-04-2014, 11:50
Χρονια πολλα Χριστος Ανεστη,και τωρα αρνακι....

toumpasn
20-04-2014, 12:26
Όταν με φως τσ'αναστασης ανάψεις το κερί σου, κάθε αχτίδα μια χαρά να είναι στη ζωή σου.

Χρόνια πολλά,Χριστός ανέστη. Και του χρόνου με υγεία και ευτυχία.

STR-GTR35
20-04-2014, 18:55
για όσους θέλουν να κάψουν καμία θερμίδα ,μετά το πλούσιο πασχαλινό φαγοποτη .....(NISSAN-GTR)-(3.43,450) και με το (Nissan-Z)-(3.41,845)

Geopan973
21-04-2014, 00:15
Χριστός Ανέστη παιδιά. Υγεία πάνω από ολα και ότι καλύτερο για εσάς και τους δικούς σας.

http://apeleytheros.files.wordpress.com/2011/04/kalo-pasxa-arni.jpg

petaloudas
21-04-2014, 12:20
Καλημέρες!!

Προστέθηκε και το Onboard του καλύτερου γύρου στην Ascari.

AWD_POWER
21-04-2014, 12:44
Πρώτη επαφή σήμερα με ελάχιστες προσαρμογές, αεροδυναμικά & κιβώτιο, 1,44,χχχ και πάει όντως ακόμη πολύ κάτω..
Ερώτηση:
Ποια La Sarthe θα τρέξουμε...; την 2013 έκδοση;
Γιατί σήμερα μπερδεύτηκα!
Παρεμπιπτόντως, μου άρεσαν πολύ οι τροποποιήσεις στην 2013!

leparu
21-04-2014, 21:19
Χρόνια πολλά σε εσας κ τις οικογενειες σας, Χριστος Ανεστη υγεία ευτυχία κ αγαπη πανω απ'ολα...

petaloudas
23-04-2014, 01:16
Καλησπέρα!

Ενημερώθηκε το καλεντάρι, 16 οι γύροι αγώνα στο LeMans!

Ηλία η πίστα είναι η 2013.

Kokoraki13
23-04-2014, 01:45
Παιδια like στη σελιδα μου παρακαλω πολυ.Οσοι εχετε facebook.Κανουμε events και ετοιμαζουμε πολλα πρωταθληματα(εννοειται οχι τις μερες που τρεχουμε εδω) και ελπιζω να συμμετασχετε ολοι σας.Link για την σελιδα εδω:https://www.facebook.com/GT6EventsPage

toumpasn
23-04-2014, 10:17
Καλημέρα
Από τον ερχόμενο αγώνα και μέχρι το τέλος του πρωταθληματος ακυρώνεται η διαδικασία υποχρεωτικής αλλαγής γομας ελαστικών.
Το απόγευμα θα γραφτεί και στο πίνακα ανακοινώσεων.

Χρόνια πολλά και καλά στους Γιωργηδες.

STR-GTR35
23-04-2014, 11:18
Καλημέρα και Χρόνια Πολλά στους Γιώργηδες ....ότι Επιθυμείτε

AWD_POWER
23-04-2014, 11:19
Χρόνια Πολλά και καλά σε όλους τους εορτάζοντες!

petaloudas
23-04-2014, 11:28
Χρόνια πολλά στους Γιώργηδες!!
Να είστε καλά παίδες, με υγεία κι ότι άλλο κάνετε κέφι!!

toumpas__
23-04-2014, 14:25
Χρονια πολλα στους Γιωργηδες με υγεια και οτι επιθυμειτε.

STR-GTR35
27-04-2014, 09:57
μπράβο στον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΌ :first:....κέρδισε σίγουρα η καλυτερη Ομάδα :a023:

AlexandrosQV
27-04-2014, 14:40
Ήταν τόσο καθαρό το ματς που πρώτη φορά (μαλλον) στεναχωρήθηκα που έχασε η άλλη ομάδα, περισσότερο για τους φιλάθλους που ήρθαν από Θεσσαλονίκη. Μακάρι να κάνανε όλες οι ομάδες ένα νέο πρωτάθλημα και να έμενε απέξω η πιο ξεφτιλισμενη ομάδα του κόσμου. Ναι ναι ξέρω, ήρθε η ώρα να γυρίσω στην πραγματικότητα.

toumpasn
28-04-2014, 13:04
Καλημέρα και καλή εβδομάδα.
Καλό αγώνα να έχουμε σήμερα.

Προσοχή. ...Δεν υπάρχει πλέον η υποχρεωτική αλλαγή γομας ελαστικών.

STR-GTR35
28-04-2014, 13:18
Καλημέρα & Καλό Αγώνα !

toumpas__
28-04-2014, 14:42
Καλησπερα καλο αγωνα σε ολους.

Geopan973
28-04-2014, 22:13
Καλησπέρα. Παρακαλώ τα οπαδικά να παραμείνουν εκτός νήματος,γιατί:

1) Δεν έχουν καμμία θέση εδώ

2) Ως πειραιώτης προσβάλομαι όταν διαβάζω τέτοια σχόλια, που πάντα είναι είτε από πικραμένους παναθηναϊκούς ή από "εμείς πότε θα πρωτάθλημα;" παοκτζήδες.

Εγώ προσωπικά είμαι λογικά σκεπτόμενος άνθρωπος και μπορώ να διακρίνω πότε η ομάδα μου αξίζει το αποτέλεσμα που παίρνει και πότε πέφτει μαγείρεμα και δεν χρειάζομαι κανένα κατεστραμμένο να μου το αναφέρει (no offense, αλλά αυτά τα σχόλια, για 2η φορά, αυτήν την εντύπωση μου αφήνουν).

Και πολύ πιθανόν αγαπητέ φίλε να ήσουν μικρός επί την εποχή του καπτάν-Γιώργου του καραβοβουλιαχτή ... και να μην θυμάσαι ή να μην σου έχουν πει τι έκανε.

Αυτά. Παρένθεση τέλος και καλό αγώνα.

Υ.Γ. Στράτο προκειμένου να αποφευχθούν παρεξηγήσεις, η μητέρα μου είναι Σαλονικιά, και πριν κάνω οικογένεια ανέβαινα στην αγαπημένη μου πόλη τουλάχιστον 2 φορές τον χρόνο.
Αλλά ... μετά τον Ολυμπιακό υποστηρίζω το αντίπαλο δέος ... σκουλήκι για. Αυτά για την περίπτωση που είσαι παοκτζής.

STR-GTR35
29-04-2014, 00:52
Καλησπέρα. Παρακαλώ τα οπαδικά να παραμείνουν εκτός νήματος,γιατί:

1) Δεν έχουν καμμία θέση εδώ

2) Ως πειραιώτης προσβάλομαι όταν διαβάζω τέτοια σχόλια, που πάντα είναι είτε από πικραμένους παναθηναϊκούς ή από "εμείς πότε θα πρωτάθλημα;" παοκτζήδες.

Εγώ προσωπικά είμαι λογικά σκεπτόμενος άνθρωπος και μπορώ να διακρίνω πότε η ομάδα μου αξίζει το αποτέλεσμα που παίρνει και πότε πέφτει μαγείρεμα και δεν χρειάζομαι κανένα κατεστραμμένο να μου το αναφέρει (no offense, αλλά αυτά τα σχόλια, για 2η φορά, αυτήν την εντύπωση μου αφήνουν).

Και πολύ πιθανόν αγαπητέ φίλε να ήσουν μικρός επί την εποχή του καπτάν-Γιώργου του καραβοβουλιαχτή ... και να μην θυμάσαι ή να μην σου έχουν πει τι έκανε.

Αυτά. Παρένθεση τέλος και καλό αγώνα.

Υ.Γ. Στράτο προκειμένου να αποφευχθούν παρεξηγήσεις, η μητέρα μου είναι Σαλονικιά, και πριν κάνω οικογένεια ανέβαινα στην αγαπημένη μου πόλη τουλάχιστον 2 φορές τον χρόνο.
Αλλά ... μετά τον Ολυμπιακό υποστηρίζω το αντίπαλο δέος ... σκουλήκι για. Αυτά για την περίπτωση που είσαι παοκτζής.

από μένα Γιώργο ..κανένα θέμα .......έχω οικογένεια και πολλούς φίλους Aριανους

toumpasn
29-04-2014, 09:36
Καλημέρα
Ωραίος αγώνας ο χθεσινός. Μπράβο Στράτο για τη νίκη και μπράβο σε όλους για τη συμμετοχή.

Τα χουλιγκανια μείωσαν αλλά που θα πάει,θα έρθουν και οι πίστες οι στροφατες. ..χεχεχε

Υ.Γ Παρακαλώ να τελειώσει εδώ το θέμα με τα αθλητικά.

AWD_POWER
29-04-2014, 09:48
Ωραίος ο αγώνας έχθές αλλά λίγο η ολοκληρωτική αλλαγή του σετ απ και του κιβωτίου 20 λεπτά πριν τον αγώνα, αρκετά το λάθος με τον ανεφοδιασμό, ουσιαστικά με έκανε να προσπαθήσω απλά να μην βγω τελευταίος.
Μπράβο στο Στράτο και σε όλους τους υπόλοιπους.
Ομάδα μείναμε πολύ πίσω...

petaloudas
29-04-2014, 13:06
Για τα οπαδο-αθλητικά "έξω" είναι η θέση τους (http://www.sport-fm.gr/article/dia-biou-apokleismos-ston-filathlo-pou-erikse-tin-mpanana/763343)...


Ο χουλιγκανισμός όμως συνεχίζεται... :k020:

:a094:

STR-GTR35
29-04-2014, 13:12
Καλημέρα ! ...Μπράβο Μανώλη.Τ - Κώστα.Β για το βάθρο ......Μπράβο σε όλα τα παιδιά ! Μπράβο στον Στάθη γιατί ήταν πολύ γρήγορος στους πρώτους γύρους ! .....Μπράβο στην Ομαδάρα μου ! :a055:


....μόνο δύο βαθμοί μας χωρίζουν, από την μέχρι στιγμής, καλύτερη Ομάδα !

ReDWeeD-1-
29-04-2014, 16:35
ta spasate ekei mprosta!! bravo se olous kai moutza se emena me tis makakies pou kano!!

omada tha to anatrepsoume keep the faith opos leme edw stin ael!! oso gia ta opadika an einai mesa sto plesio tou xioumor tote epitreponte!! den tha stamatisoume tin plaka gia xazomaritses.. gauri lagoudakia ptina kai tiria.. oloi ellhnes eimaste!!

AWD_POWER
29-04-2014, 16:44
Ορθώς λαλήσας, ομαδάρα!

kyrtzo
29-04-2014, 17:53
Παιδια συγνωμη για χθες ειχα σκοπο να μπω αλλα η δουλεια δεν με αφησε και δεν μπορουσα και να ενημερωσω. Δυστηχως τον επομενο μηνα θα εχω βαρυ προγραμμα και δεν θα μπορω να συμμετεχω σε ολους τους αγωνες, οποτε προλαβαινω θα παιρνω μερος κανονικα.

toumpas__
29-04-2014, 19:15
Καλησπερα.
Πολυ ωραιος αγωνας μπραβο σε ολους,μπραβο Στρατο για την νικη μπραβο Κωστα για το βαθρο.

STR-GTR35
30-04-2014, 12:35
Monte Carlo :drive: και για αρχή 1.24,083

petaloudas
30-04-2014, 20:26
....μόνο δύο βαθμοί μας χωρίζουν, από την μέχρι στιγμής, καλύτερη Ομάδα !



:transformer: :transformer:

petaloudas
01-05-2014, 02:19
Καλησπέρα.

Αναννεώθηκε η πρώτη σελίδα:

Καλεντάρι - Αποτελέσματα - Βαθμολογίες - Στατιστικά - Στιγμιότυπα - Βίντεο Παρουσίαση Επόμενου Αγώνα - Best lap onboard video.

:d055:

STR-GTR35
01-05-2014, 10:30
Καλημέρα & καλό Μήνα .....μπράβο Νίκο (Πετ.) για τους πίνακές & kai τους καλητέχνες Μανώλη - Νίκο (Τούμ.) που επιμελούνται φωτογραφίες και βίντεο παρουσίασης

AWD_POWER
01-05-2014, 10:31
Καλό μήνα!

ReDWeeD-1-
01-05-2014, 11:07
kalo mina se olous.

diskoli pista ligo pou ekana proponisi eftasa to 1.25.6 i ipolipi?

STR-GTR35
01-05-2014, 11:23
kalo mina se olous.

diskoli pista ligo pou ekana proponisi eftasa to 1.25.6 i ipolipi?

1.24,083:blink:

petaloudas
01-05-2014, 12:59
Καλημέρα και καλό μήνα!!

Zz_sonic_zZ
01-05-2014, 14:04
Καλημερα και καλο μηνα! Συγχαρητηρια στους Νικητες (και οχι μονο) της Δευτερας!! Δυστυχως δεν προλαβα να τρεξω αλλα ουτε και να μπω να συγχαρω γιαυτο το κανω σημερα καθυστερημενα!

ReDWeeD-1-
01-05-2014, 22:12
1.24,083:blink:

tha diskoleuto na se ftaso daskale!!:weights:

petaloudas
02-05-2014, 01:27
Καλησπέρα κι από μένα!! :)
Καλό μήνα!

Έγινε ένας πολύ καλός αγώνας στο lemans!
Μία αστεία ποινή 10" (σόρρυ Νικόλα) ήταν αρκετή για να μείνω εκτός επαφής από το πρωτοπόρο γκρουπ, και αρκετά πίσω. Εκεί χρειάστηκε να δώσω αρκετές ωραίες μάχες, και να έχω ένα καλό αποτέλεσμα στο τέλος κάνοντας έναν σταθερό αγώνα!!

Μπράβο ομαδάρα!! Μεγάλη νίκη!! :d055:

2 (δυο) βαθμουλάκια τώρα... σιγά τα ωά... :what:


Ένα μεγάλο μπράβο στο Μανώλη, όχι μόνο για τη 2η θέση στο λεμαν, αλλά και για την αξιοθαύμαστη σταθερότητα... η καρτέλα (http://s25.postimg.org/drs9qy46n/Stats12.jpg) σου στα στατιστικά Μανωλιό είναι για σεμινάριο... :d055::d055:

Κι επιτέλους ένα βάθρο για τον Κώστα που το άξιζε καιρό τώρα... :d055:

Κι ένα μπράβο σε όλους για τον τερματισμό!! :yes:


Ο επόμενος αγώνας θα είναι ΤΡΟΜΕΡΑ δύσκολος. Γενικώς, θα έλεγα ότι είναι ένας αγώνας που είναι απαραίτητη έστω και λίγη προπόνηση!!


Το βίντεο παρουσίασης που επιμελήθηκε ο Νικολιός παίζει να το 'χω δει 5-6 φορές... ο τύπος με το μερσεντές λίγα λεφτά έχει :help:
Νίκο τρομερή δουλειά!! :d055:

STR-GTR35
02-05-2014, 01:52
tha diskoleuto na se ftaso daskale!!:weights:

ναι είναι δύσκολη περίπτωση το (Monte Carlo) και εύχομαι να τα καταφέρεις .......με έχει ξεπεράσει ήδη ο (Teammate) μου ο Νίκος ....έχει μπει πρώτος στο (1.23,xxx) .........όπως όμως αποδείχτηκε περίτρανα σε αυτό το πρωτάθλημα ,δεν φτάνει να κάνεις έναν καλό η πολύ καλό χρόνο !......έτσι και στο (Monte Carlo), πιο καθοριστικό είναι να κάνεις λιγότερα λάθη από άλλους και σίγουρα θα διαικδικήσεις μια καλή θέση .....αυτά τα λέω για όλους μας !

Zz_sonic_zZ
02-05-2014, 02:15
Πολυ ωραια πιστα η επομενη... Καθοριστικο ρολο παιζει η πρωτη στροφη και η θεση εκκινησης! Μετα απο λιγη προπονηση (απαραιτητη οπως πολυ σωστα ειπε ο Νικος) με τον Μανωλη και τον Κωστα καταφερα να μπω στο 1.22.8xx. Παραλιγο να κατεβασω 3 δεκατα ακομα αλλα δεν εκατσε ο γυρος. Kostas_B λειπει η γατα χορευουν τα ποντικια ε?:scratch: Βαθρο στο Λε Μαν ε?:scratch: Στο μονακο θα κανεις παρεα στις βαρκουλες! :makefun:

petaloudas
02-05-2014, 22:42
Ενημερώθηκε το καλεντάρι. 42 οι γύροι στο Monaco.

ReDWeeD-1-
04-05-2014, 15:26
polu wraies i foto!! kapios efage tin skoni mou se mia toulaxiston strofi :P hahahahhaha

toumpasn
05-05-2014, 09:25
Καλημέρα
Καλό αγώνα σήμερα στη πιο δύσκολη πίστα του πρωταθληματος.
Μια λέξη για όλους μας.ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΡΟΣΟΧΉ

STR-GTR35
05-05-2014, 10:25
Καλημέρα !.....περισσότερο από ότι σε οποιαδήποτε άλλη πίστα θέλει πολύ προσοχή στην πρώτη στροφή , καθώς και στην διάρκια του αγώνα , μιας και είναι η πιο στενή από όλες ......υπομονή από τους πιο γρήγορους & συνεργασημοι οι πιο αργοί στα ντουπλαρίσματα γιατί θα έχουμε πολλά !..........καλό Αγώνα !