PDA

View Full Version : PS4 σφραγισμένο με εγγύηση με PS3 Slim + διαφορά



Narayan
17-12-2013, 09:28
Καλημέρα,

Έχω ένα σφραγισμένο PS4, το βασικό πακέτο με ένα χειριστήριο, εντός εγγύσης από Ελληνικό κατάστημα το οποίο δυστυχώς δεν μπορώ τελικά να κρατήσω.

Για να μην μείνω τελείως χωρίς PS, ψάχνω να το ανταλλάξω με ένα PS3 Slim σε καλή κατάσταση, συν χρηματική διαφορά. Οι όροι της ανταλλαγής είναι οι ακόλουθοι:



Μαζί με το PS3 Slim ζητώ επιπλέον €300 χρηματική διαφορά. Θερμή παράκληση μην μου στέλνετε αντιπροτάσεις με χαμηλότερη διαφορά, τόσα χρειάζομαι και θεωρώ πως είναι λογική διαφορά βάσει των τρέχοντων τιμών της αγοράς.
Σε περίπτωση που υπάρχουν περισσότερες από μία προτάσεις, θα προτιμήσω αυτή που θα έχει τα καλύτερα συνοδευτικά ή/και υπόλοιπο εγγύησης.
Παρακαλώ οι προτάσεις να είναι από Αθήνα/Πειραιά ώστε να ελεγθεί η καλή ποιότητα των δύο κονσολών κατά την ανταλλαγή.


Επαναλαμβάνω μην μου στέλνετε παρακαλώ αντιπροτάσεις με χαμηλότερη χρηματική διαφορά, θα μπορούσα να το βάλω αγγελία και να βγάλω περισσότερα από αυτά τα χρήματα αλλά αφού θα ξαναπάρω PS3 προτιμώ να εξυπηρετήσω και κάποιον που θέλει να κάνει τη μετάβαση στη νέα κονσόλα.

Narayan
27-12-2013, 11:00
http://fabrizio.me.uk/wp-content/uploads/2010/07/11949848541326072700padlock_aj_ashton_01.svg_.hi1_ .png