PDA

View Full Version : GT5P απίστευτο spin



Akolov
17-12-2007, 19:20
Κρίμα που δεν έχει damage . :(:rant::rant::rant::rant::rant:

YouTube - GT5p spin

Darth_Ioannis
17-12-2007, 19:55
Tι ρεαλισμος...!

NonBorn
17-12-2007, 19:58
Κρίμα που δεν έχει damage . :(:rant::rant::rant::rant::rant:

YouTube - GT5p spin (http://www.youtube.com/watch?v=zpUR9ZuTlEE)


Tετακέ δε λέγεται αυτό???!! :p


Tι ρεαλισμος...!

Πολύ θα θελαν να έχουν αυτή την κίνηση μετα τη σύγκρουση...Κοίτα την περιστροφη στους άξονες και μετά τα ξαναλέμε! Το ότι δεν έχει damage και δε διαλύεται και συνεχίζει σαν να μη συμβαίνει τίποτα αυτό πλήτει όντως την εικόνα. Αλλά το τετακέ είναι απίστευτο! Αν δε μπορείς να το δεις μάλλον πρέπει να δεις άλλες αιτίες... Σορρυ.

Akolov
17-12-2007, 20:02
Έδωσα το όνομα του τίτλο αυτουνού που το ανέβασε το βίντεο .

Και επίσης ναι έχει πολύ καλή φυσική αλλά μπρος στο βουνό να βάλουν damage στα μοντέλα τους , δεν είναι τίποτα . Προφανώς το σχόλειο του Ιωάννη πάει προς το damage , αλλά καλό θα είναι μα μιλήσετε ΟΛΟΙ όταν βγει το GT5 ! Όχι από το demo ούτε από το prologue . Μέσα και εγώ φυσικά . Το prologue θα το πάρω λόγο του online !!!! (και φυσικά επειδή είναι ιαπωνικό , και έχει και τρελλά γραφικά , και είναι και δυσκολούτσικο , και επειδή έχω και g25 και επειδή το demo μου καλάρεσε !! )

modecris
17-12-2007, 20:25
Πολύ θα θελαν να έχουν αυτή την κίνηση μετα τη σύγκρουση...Κοίτα την περιστροφη στους άξονες και μετά τα ξαναλέμε!

Το πρόβλημα κατά την γνώμη μου δεν εντοπίζετε τόσο πολύ στην στην κίνηση αλλά στην κλήση που έχει το αυτοκίνητο ως προς το οδόστρωμα την ώρα που κάνει τις...πιρουέτες.
Πιο πολύ πάντως μου αρέσει η φάση και η έλλειψη ελέγχου -εκεί με τα 2 ανάποδα- πριν από αυτές!

tasioskis
17-12-2007, 20:26
εγω θελω να εχει damage ρε γαμωτο,

Proevofan
17-12-2007, 21:21
h kinish einai oraia...vevaia se kapoia fash eprepe na parei toubes...k safos an eixe damage na mh borouse na synexisei kan...e...elpizoume sto gt5 to teliko na exoume damage k na mhn einai kolhmena sto edafos ta amaksia...

greekteo
17-12-2007, 21:36
Η κινηση ειναι πολυ ρεαλιστικη. Εαν ειχε ενα εστω στοιχειωδες damage θα ηταν απιστευτο. Κριμα, ομως περιμενω να χει damage το ολοκληρωμενο παιχνιδι

tasioskis
18-12-2007, 10:53
παιδια τοσο καιρο απο gt ελειπε μονο το damage για φανταστειτε να βαλουν τελικα στην τελικη του εκδοση damage? θα γινει απιαστο το παιχνιδι.