PDA

View Full Version : Pro 2008 vs Uncharted vs Nba 2k8 vs Ut3 vs ds3



klepidas
13-12-2007, 19:14
ti na paro?

NonBorn
13-12-2007, 19:18
ti na paro?

Uncharted + UT3 (αν σ' αρέσουν τα fps) + Ratchet!

Αν έχεις ps3 και δεν έχει πάρει τα παραπάνω παιχνίδια δεν έχεις παίξει τίποτα! Μετά απ' αυτά πάει το dual shock 3 αν και εμένα δε μου έκανε wow... Απλά είναι καλό! Τίποτα παραπάνω! Ακόμα παίζω με τα sixaxis...

klepidas
13-12-2007, 19:22
εχεις ut3?????Αν υπάρχει και κανα αλλο καλο παιχνιδι προτεινετε το μου

greekteo
13-12-2007, 20:48
Οπα τι βλεπω.... Η επιστροφη του μεγαλου κλεπιδα!!! Ευτυχως λογικευτικες.
Στο θεμα μας τωρα.. Απο τα παιχνιδια αγορασε ή UT3 ή Uncharted...

mania
13-12-2007, 21:02
?? uncharted ?????????? ????????? ????????,???? ??? ?????????.?? ???????? ?? 3 ????? ??? ???? ??? ?? ????????..?????? ?? nba 2k8 ?? ?? ??????? ???? ??? ????? ???? ????.???? ?? ????????.
________
Weed (http://wwweed.com/)

SPOWN
13-12-2007, 21:14
pare paixnidia pou exoun kai online, ta alla apla noikiaseta kai termatiseta ena ena....egw auto kanw pantws.

WolfRathmA
14-12-2007, 06:24
Ωραιο αυτο που λετε με την ενοικοιαση αλλα οταν ενας τιτλος ειναι must have τοτε ειναι φυσικα και must buy! Δε με πειραζει που θα το παιξω μια φορα και μετα θα το αφησω εκει. Ειναι οτι μου αρεσει, ειναι ενα τελειο παιχνιδι με τελεια φραφικα και καποτε θα το ξαναβαλω γιατι θα μου ερθει η πορωση να το ξαναδω! Οπως με το Uncharted οπως το Bioshock οπως Ratchet και αλλα single player παιχνιδια!
Εγω θα σου προτεινα να παρεις σιγουρα το Unreal και το Uncharted οπως ειπε και ο Κωστας και φυσικα το Dual Shock 3 για να τα ευχαριστηθεις περισσοτερο!

Δικη σου επιλογη οτι κανεις.

TopGunZ
14-12-2007, 08:52
Uncharted και UT3. Η χιλιοστή επανέκδοση παιχνιδιών που η μόνη ποικιλία είναι διαφορετικά χρώματα ρουχάκια δε θα με ενθουσίαζε. Καλύτερα να παίξεις λίγες μέρες κάτι ενδιαφέρον παρά 500 χρόνια τα ίδια και τα ίδια...

gepe13
14-12-2007, 09:26
uncharted

jimbrav
14-12-2007, 09:59
Ωραιο αυτο που λετε με την ενοικοιαση αλλα οταν ενας τιτλος ειναι must have τοτε ειναι φυσικα και must buy! Δε με πειραζει που θα το παιξω μια φορα και μετα θα το αφησω εκει. Ειναι οτι μου αρεσει, ειναι ενα τελειο παιχνιδι με τελεια φραφικα και καποτε θα το ξαναβαλω γιατι θα μου ερθει η πορωση να το ξαναδω! Οπως με το Uncharted οπως το Bioshock οπως Ratchet και αλλα single player παιχνιδια!
Εγω θα σου προτεινα να παρεις σιγουρα το Unreal και το Uncharted οπως ειπε και ο Κωστας και φυσικα το Dual Shock 3 για να τα ευχαριστηθεις περισσοτερο!

Δικη σου επιλογη οτι κανεις.

Συμφωνω με Αποστολη.....ασε που εαν δεν παιζεις και πολυ συχνα εστω και τα single θα αργεις να τα τελειωσεις...
Τωρα αμα τα games τα τελειωνεις σε μια μερα αλλα αυτο.:)

grscream
14-12-2007, 11:02
Uncharted και UT3. Η χιλιοστή επανέκδοση παιχνιδιών που η μόνη ποικιλία είναι διαφορετικά χρώματα ρουχάκια δε θα με ενθουσίαζε. Καλύτερα να παίξεις λίγες μέρες κάτι ενδιαφέρον παρά 500 χρόνια τα ίδια και τα ίδια...

ωραίος. και εγώ βαρέθηκα τα ίδια και τα ίδια..νέες ιδέες θέλουμε!

ProEvo
14-12-2007, 11:08
Κλεπίδα το κάθε παιχνίδι από αυτά έχει τη δική του αξία άρα επέλεξε ανάλογα με το τι θες να παίξεις.
Όσο για το θέμα με τις ενοικιάσεις που λέτε ρε παιδιά, το ξέραμε και από χθες το online; Τι μανία είναι αυτή; Ένα παιχνίδι θα το πάρεις επειδή το γουστάρεις και σου αρέσει, είτε έχει είτε δεν έχει online.

georgios
14-12-2007, 11:09
to pro ine to kalitero multiplayer paxnidi ke tha ine ke gia pola xronia akoma. to uncharted ine to kalitero single player pexnidi mexri stigmis sto ps3. to pro pantos gia mena prepi na iparxi sti silogi opiudipote pezi athlitika games. to uncharted exi ta kalitera grafika sto ps3 ala tha to termatisis. to pro tha to pezis mexri na vgi to epomeno. pantos an paris uncharted pare ke DS3

UT3 ke NBA2k8 den aksizun toso gia mena

grscream
14-12-2007, 11:10
σωστός και ο evo ;)

το uncharted αξίζει να το αγοράσεις μόνο και μόνο για την ποιότητα του σαν παιχνίδι.

TopGunZ
14-12-2007, 11:34
ποτέ δεν κατάλαβα πως κάποιος παίζει το ίδιο και το ίδιο ξανά ονλάιν παιχνίδι, βλέπε ποδοσφαιράκι, ένα πράσινο ορθογώνιο και 22 μπαρμπαδέλια πάνω κάτω πάνω κάτω, και δεν παίζει ξανά και ξανά ένα παιχνίδι όπως το αντσάρτεντ ή το ράτσετ.

ProEvo
14-12-2007, 11:39
ποτέ δεν κατάλαβα πως κάποιος παίζει το ίδιο και το ίδιο ξανά ονλάιν παιχνίδι, βλέπε ποδοσφαιράκι, ένα πράσινο ορθογώνιο και 22 μπαρμπαδέλια πάνω κάτω πάνω κάτω, και δεν παίζει ξανά και ξανά ένα παιχνίδι όπως το αντσάρτεντ ή το ράτσετ.

Νομίζω ατυχής η σύγκριση γιατί πάντα ένα ματς είτε μπάσκετ είτε ποδόσφαιρο, είτε γενικότερα online είναι διαφορετικό και κρύβει το απρόοπτο και την έκπληξη μέσα του. Χωρίς ποτέ αυτό να σημαίνει (όπως είπα και παραπάνω) ότι πρέπει να απορρίπτουμε τα offline παιχνίδια, τα οποία σε πολλές περιπτώσεις μπορεί να είναι και καλύτερα.

TopGunZ
14-12-2007, 11:49
Καθόλου ατυχής σύγκριση ότι και να γίνει θα είναι τα ίδια πράγματα τα ίδια μπαρμπαδέλια και υποτυπώδης δράση. Πάνω κάτω πάνω κάτω. Σιγά το διαφορετικό, επειδή τη μια φορά θα παίζεις με τον GayLover9879 και την άλλη με τον HailToTheChief987097. Δεν είναι δα και ραλάκια να πεις ότι έχει ένταση, απλά ανθρωπάκια που πάνε ΑΡΓΑΑΑΑΑΑΑΑ.... γούστα είναι αυτά...αν δεν έχει μια ιστορία....κανά οπλάκι....κανά αυτοκινητάκι.... τους ίδιους αμόρφωτους που μας πρήζουν κάθε Τετάρτη αντί να βάζουν καμιά ταινιούλα στην τηλεόραση θα βλέπω και στα παιχνίδια μου, ήμαρτον...αλλά είπαμε....γούστα είναι αυτά... εδώ τα fps καταντάνε βαρετά τις 2-3 το πολύ πρώτες εβδομάδες...

PDS
14-12-2007, 11:56
Καθόλου ατυχής σύγκριση ότι και να γίνει θα είναι τα ίδια πράγματα τα ίδια μπαρμπαδέλια και υποτυπώδης δράση. Πάνω κάτω πάνω κάτω. Σιγά το διαφορετικό, επειδή τη μια φορά θα παίζεις με τον GayLover9879 και την άλλη με τον HailToTheChief987097.

Kανεις τεραστιο λαθος TopGunZ.Δεν εισαι ποδοσφαιροφιλος γι αυτο σε καταλαβαινω:)
Τα καλα ποδοσφαιρακια εχουν αντοχη στον χρονο μεγαλυτερη απο καθε παιχνιδι.Σταματας να παιζεις μονο οταν βγει το επομενο.

TopGunZ
14-12-2007, 12:06
Εγώ πάντως έκανα φιλότιμες προσπάθειες να παίξω τα ντέμο των δύο υπαρχόντων. Αφού δεν πέταξα το χειριστήριο στην τηλεόραση πάλι καλά. Είναι θεόαργα και παίζει όποιος να 'ναι, ποτέ δεν κατάφερα να καταλάβω τη φιλοσοφία (για να μην πω το νόημα) αυτών των παιχνιδιών. Και εννοείται πως μετά τις γυναίκες, η μανία τόσων αντρών με κάτι τόσο gay όσο το ποδόσφαιρο θα είναι για μένα ένα από τα μεγάλα αναπάντητα ερωτήματα. Θα ου πεις και το πάκμαν και το τέτρις δεν το βαριέσαι...τέσπα

ProEvo
14-12-2007, 12:08
Και εννοείται πως μετά τις γυναίκες, η μανία τόσων αντρών με κάτι τόσο gay όσο το ποδόσφαιρο θα είναι για μένα ένα από τα μεγάλα αναπάντητα ερωτήματα.

Σωστός! Και εγώ θα παρατήσω τη μπάλα και θα αρχίσω να ασχολούμαι με το...μπαλέτο :rofl::rofl: Νομίζω ότι θα μου πηγαίνουν αυτά τα πανέμορφα ροζ παπουτσάκια :giggle:

TopGunZ
14-12-2007, 12:12
22 μαντράχαλοι με σορτς.......μπαλαρίνες με καλογυμνασμένα μπουτάκια..... προτιμώ το δεύτερο.

σημείωση....δεν αναφέρομαι στο να αθλείσαι ο ίδιος, αλλά στο να κάθεσαι και να βλεπεις τους γιδοβοσκούς.... το 5χ5 ας πούμε το γουστάρω αφάνταστα, αλλά όχι να κάθομαι και να χάνω 2 ώρες από τη ζωή μου και να βλέπω ένα μάτσο αγράμματους να τρέχουν πάνω κάτω...να έπεφτε τουλάχιστον λίγο ξύλο μάλιστα....

desperate_gamer
14-12-2007, 12:23
:rofl::rofl::rofl::rofl:

Χιχιχι... TopGunZ γράφεις.

Anyway, κι εγώ προτιμώ Uncharted με τα μπούνια. Το DualShock3 έχω την αίσθηση ότι θα αξίζει μόνο αφού βγει το Metal Gear Solid 4!

TopGunZ
14-12-2007, 12:25
Κοίτα για να μην παρεξηγηθώ ούτε gay ούτε ηλίθιο αποκαλώ όποιον ασχολείται, είμαι προσεκτικός με τις εκφράσεις μου, απλά εγώ δεν πρόκειται ποτέ να το καταλάβω...

grscream
14-12-2007, 13:34
η μανία τόσων αντρών με κάτι τόσο gay όσο το ποδόσφαιρο

εδώ είσαι λάθος :fryingpan: αλλά σε συγχωρώ :)

X-NEC
14-12-2007, 14:36
Εν μέρη συμφωνώ με τον TopGunz. Εάν δεν παίζει κάποια από τις ομάδες μου σπανίως θα καθίσω και θα δω ποδόσφαιρο. Ακόμη και ο ΠΑΟΚ να παίζει το πιο πιθανό είναι να μην τον δω. Σιγά να μην κάθομαι 2 ώρες να περιμένω ποτε θα φιλοτιμηθούν να κάνουν καμια ευκαιρία! Από την άλλη αν παίζει η Arsenal θα κάτσω να την δω γιατί ξέρω ότι θα δω ποδόσφαιρο! Στο θέμα μας τώρα είμαι μεταξύ Uncharted και ProStreet. Τρέχω να παραγγείλω το πρώτο και για το δεύτερο θα αποφασίσω μέχρι την Δευτερα. Καλο σας σαββατοκύριακο!:)

PDS
14-12-2007, 15:53
Παιδια τα πραγματα ειναι απλα.Αν δεν εχει ποτισει(:)) μεσα σας η φιλοσοφια του ποδοσφαιρου δεν προκειται να καταλαβεται γιατι το ποδοσφαιρο ειναι ο βασιλιας τον σπορ.Σιγουρα δεν ειναι 22 παιχτες που τρεχουν απλα σε ενα γηπεδο.Ειναι κατι πολυυυυυ παραπανω.Απλα δεν το καταλαβαινετε.

Τα ποδοσφαιρακια λοιπον εχουν τεραστια διαρκεια.Προσωπικα μονο για το Edit mode δεν μου φτανει ενας χρονος.(γιατι ασχολουμαι πολυ).

stratisd
14-12-2007, 17:04
Αν θέλεις να τα "παίξεις" κυριολεκτικά με τα γραφικά και το story, μην το σκέφτεσαι καθόλου και χτύπα το Uncharted, θα παραμιλάς για αρκετές μέρες.
Αν σου αρέσει το μπασκετάκι σαν άθλημα, θα αγαπήσεις το NBA 2K8 και θα έχεις και ένα παιχνίδι με pολύ καλά γραφικά (1080p) και πολύ μεγάλο time value.
Με αυτή τη σειρά τα αγόρασα και εγώ...και δέν το έχω μετανιώσει καθόλου.

SeLanmere
15-12-2007, 15:49
Topgunz , μαλλον ο πατερας σου δεν σε πηγαινε γηπεδο μικρο...