PDA

View Full Version : NBA 2K8 Online



Pages : 1 [2] 3 4 5

litanies
25-02-2008, 02:16
ok, cu online :-)
αν υπάρξει κάποια αλλαγή με ενημερώνεις απο εδώ.

ALEO
25-02-2008, 12:26
22:30 ora elladas tha ime mesa an den tihi kati aproopto opios theli pm

gergeo
25-02-2008, 19:22
sorry gia xtes X-NEC,nomiza oti metraei kai i diafora gia auto epexa etsi..

X-NEC
25-02-2008, 21:26
Όχι ρε δεν μετράει η διαφορα. Από ότι έχω καταλάβει στις ισοβαθμίες μετράνε οι πόντοι που έχεις δεχθεί συνολικά οποτε από το μεταξύ μας match δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα! Απλά καταλαβαίνεις το game με τσάκισε και ήταν κουραστικό να μην μπορώ να μπω στη ρακέτα...
Γι αυτό και την πρώτη μέρα πρώτος ήταν ο Chill που νίκησε 60-59 και όχι ο Aleo που νίκησε 86-80...

markos69
25-02-2008, 22:48
Pedia thelo na mbo ke ego sto protathlima sas pos ginete ?

X-NEC
25-02-2008, 22:54
Κοίταξε Μάρκο ο αριθμός των ομάδων δεν μπορεί να αλλάξει... Η μονη περίπτωση για να μπεις στη λίγκα είναι να βγάλω κάποιον άλλο (για τον Johnlit7 λέω) Εάν δω ότι δεν παίζει μπορεί να πάρεις την θέση του...

markos69
25-02-2008, 23:45
mpeno sto epomeno pote telionete afto?

X-NEC
25-02-2008, 23:47
Προχθές αρχίσαμε...

litanies
26-02-2008, 02:01
σήμερα το Menu είχε δυο αγώνες με τον X-Nec και τον Aleo.

ο φίλτατος X-Nec ήταν καλυτερος από εμένα και κέρδισε τον αγώνα με 68-60

με τον Aleo όμως , έκανα ίσως το καλυτερο παιχνίδι μεχρι στιγμής και κερδισα το Match με 93-64

από ότι βλέπω τα περισσότερα παιδιά είναι αρκετά καλά και τώρα βλέπω σε τι επίπεδο είμαι εγω.

ήδη έχω παίξει με τους: Chillman, X-Nec, Aleo και Markus.

τώρα σειρά έχουν: gergeo, oddin και johnlit

σωστά?

ALEO
26-02-2008, 02:52
tipota den ebene simera me ton litanies tipota !!!!!!


den pirazei ,eipame kali fasi i liga

markos69
26-02-2008, 04:19
ok stile mou ena minima an tha mbo ...

ime ke ego admin se ena league me ellines alla sto xbox ke ine fovero alla teliono tous agones mou se 2 meres ke varieme :P

Chill
26-02-2008, 11:46
ήδη έχω παίξει με τους: Chillman, X-Nec, Aleo και Markus.

τώρα σειρά έχουν: gergeo, oddin και johnlit

σωστά?

Και ένα ματς ακόμα με μένα :P. Ελπίζω να μην έμαθες να εκτελείς βολές xaxa :prayer: !!!!!!!

Oddin, aleo σας έστειλα μηνυματάκια χτες που ήσασταν online απάντηση δεν πήρα :/..... Ε πλησίαζε και η ώρα που θα έπιανε ο Μάκης και βγήκα (όχι δεν βλέπω Μάκη τον βάζω για να με...... νανουρίζει, σε 10 λεπτά από την ώρα που πιάνει κοιμάμε σαν πουλάκι. Ανωμαλία ε :rofl:?)

ALEO
26-02-2008, 11:56
simera to vrady opios theli pm alla ipame e perimenete ke 5-8 lepta oxou

bori kapios na mou eksigisi ti enoeite me playoffs ,diladi pos tha peksoume pios me pion

thanks

Chill
26-02-2008, 12:42
Λογικά ο πρώτος με τον τέταρτο και ο δεύτερος με τον τρίτο. 3 ματσάκια όποιος κερδίσει τα 2 πάει στον τελικό.

20 λεπτά περίμενα χτες. Δεν κατηγορώ κανέναν παρά μόνο το άθλιο σύστημα επικοινωνίας του ps3. Hi end κονσόλα με απαρχαιωμένους μηχανισμούς επικοινωνίας gg.

ΟΧΙ SONY ΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ MINIMIZE ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΠΟΥ ΤΡΕΧΕΙΣ ΘΕΛΕΙ ΤΡΕΛΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ. ΕΙΝΑΙ ΠΑΤΕΝΤΑ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ!!!!!!!!!!

Στο online ότι και να λέτε το xbox και κυρίως το pc κερδίζoυν κατά κράτος.

litanies
26-02-2008, 14:51
σήμερα κατά τις 12:00 το βράδυ μπορεί κανεις?

litanies
26-02-2008, 14:52
Και ένα ματς ακόμα με μένα :P. Ελπίζω να μην έμαθες να εκτελείς βολές xaxa :prayer: !!!!!!!

Oddin, aleo σας έστειλα μηνυματάκια χτες που ήσασταν online απάντηση δεν πήρα :/..... Ε πλησίαζε και η ώρα που θα έπιανε ο Μάκης και βγήκα (όχι δεν βλέπω Μάκη τον βάζω για να με...... νανουρίζει, σε 10 λεπτά από την ώρα που πιάνει κοιμάμε σαν πουλάκι. Ανωμαλία ε :rofl:?)

με εσένα θα τα πούμε μέσα στον αγώνα :bgrin2:
θα δεις αν έμαθα να εκτελώ βολές :)

gergeo
26-02-2008, 15:54
opoios thelei 3:30 me 5(to mesimeri) kai 9:30 me 11:30(to vradu) as mou pei..:)

X-NEC
26-02-2008, 18:08
Και ένα ματς ακόμα με μένα :P. Ελπίζω να μην έμαθες να εκτελείς βολές xaxa :prayer: !!!!!!!
Δεν έμαθε δεν έμαθε!:p 2-3 φορες που τον έκανα φάουλ ούτε τις μισές δεν έβαλε! Ας μην το ανοίξουμε αυτό το θέμα διότι πονάει! Το πρώτο μου sixaxis όταν ήμουν στην αρχή της online καριέρας μου ενώ είχα μάθει πως είναι οι βολές στον κάθε παίχτη ξεχωριστά από ένα σημείο και μετά άλλαξε ο τρόπος! Τα Χριστούγεννα πήρα δεύτερο και ξαναεμαθα πως μπαίνουν οι βολές. Και δυστυχώς πριν από μια εδβομάδα ξανάλλαξαν! Και γι αυτό και εγώ χθες έχασα κάποιες... Γενικά είναι πολύ ευαίσθητες και με το παραμικρό λαθάκι μπορεί να μην μπούν. Βεβαια το πρώτο είχε φάει μερικές γερές αλλα το δεύτερο το προσέχω σαν τα ματια μου! Τέλος πάντων έτσι όπως έγιναν τα πράματα με τις βολές δεν νιώθω σιγουριά στον αγώνα ενώ πριν πήγαινα στο τέλος του αγώνα στις βολές τις έβαζα όλες και νικούσα! :(


Λογικά ο πρώτος με τον τέταρτο και ο δεύτερος με τον τρίτο. 3 ματσάκια όποιος κερδίσει τα 2 πάει στον τελικό.
Έτσι ακριβώς!

Όσο για τον χθεσινό αγώνα litanies - X-NEC θα έλεγα ότι ήταν λίγο περίεργος! Στο πρώτο ημίχρονο είχαμε ξεπατωθεί στα τρίποντα αλλα στο δεύτερο δεν μπορούσαμε να βάλουμε ούτε τρίποντο ούτε δίποντο. Εντάξει μπήκαν μερικά αλλα με το ζόρι! Και εμείς το παραχέ... κάναμε με τα τρίποντα είναι η αλήθεια αλλα τέλος πάντων!:angry: Το match ήταν derby και στο τέλος νίκησα.


Ρε Γιώργο τώρα το είδα γιατί μου έβαλες Neutral; Δεν βαθμολογείς την απόδοση μου στο παιχνίδι αλλα το ποσο σωστός ήμουν σαν αντίπαλος! Εσύ θα ήθελες να είσαι στη θέση μου και να σου βάλω Neutral χωρίς λόγο;...

oddin
26-02-2008, 18:14
Oddin, aleo σας έστειλα μηνυματάκια χτες που ήσασταν online απάντηση δεν πήρα :/..... Ε πλησίαζε και η ώρα που θα έπιανε ο Μάκης και βγήκα (όχι δεν βλέπω Μάκη τον βάζω για να με...... νανουρίζει, σε 10 λεπτά από την ώρα που πιάνει κοιμάμε σαν πουλάκι. Ανωμαλία ε :rofl:?)
Συγνώμη,αλλα το είδα αφου είχες βγεί.
Θα επανορθώσω.:)

markos69
26-02-2008, 18:14
o admin pios ine pou tha mou pi an tha mbo i oxi?

Chill
26-02-2008, 19:19
Gergeo κάποιος πρόβλημα είχε η γραμμή σου γι'αυτό και δεν παίξαμε. Έπαιξα πριν από σένα και μετά από σένα ματς - εκτός της λίγκας φυσικά - και όλα κύλησαν ρολόι. Με εσένα ούτε στα public lobbies δεν κατάφερα να αρχίσω ματσάκι οπότε λογικά κάτι έπαιζε.

Xnec σήμερα το πρόβλημα με τις βολές το είχα εγώ σε ένα random ματσάκι. Με τον duncan δεν χάνω βολή ΠΟΤΕ. 0-7 σήμερα και 1/15 γενικά απογοήτευση πλήρης. Ο αντίπαλος μου που είχε celtics έβαζε τα ΠΑΝΤΑ. 21 πόντοι διαφορά έλεος.......

Oddin ανυπομονώ μετά από δυο μήνες που το λέμε να αναμετρηθούμε. Το 2k9 πλησιάζει ελπίζω να προλάβουμε xaxa.

ALEO
26-02-2008, 19:43
oute ego me ton X-NEC katafera na sindetho ehtes ,eno prin 3-4 meres peksame kanonika hm.....

simera to vrady opos pada tha eimai mesa (sto eye fisika lol)ara pm

X-NEC
26-02-2008, 19:52
Chill δεν είναι θέμα γραμμής απλά μερικές φορές δεν μπορείς να παίξεις με κάποιον σε ΚΑΝΕΝΑ lobby.
Oddin και εγώ σου έστειλα μήνυμα και αμέσως βγήκες offline…
Μάρκο προς το παρόν δεν μπορείς να μπεις…
Σήμερα όποιος θέλει μου λέει!:)

Σας άρεσε καλέ η υπογραφή μου;:angry:

ALEO
26-02-2008, 19:58
:) kali kali alla vale ke ton dirk vre nektarie

oddin
26-02-2008, 20:03
Σε μισή ώρα θα μπώ,για λίγο και μετά το βράδυ.
Νec δεν είδα το μνμ σου,δεν θα σε έγραφα.
Chill,αντε να παιξουμε να μονομαχήσουμε ..:lol

Chill
26-02-2008, 20:26
Oddin logάρω τώρα στο ps3 και σε περιμένω στο lobby της λίγκας μας.

oddin
26-02-2008, 20:42
Ειμαι μεσα!

X-NEC
26-02-2008, 21:19
:) kali kali alla vale ke ton dirk vre nektarie
Θοδωρή η 2Κ δεν έχει δώσει πολλές φωτογραφίες και αφού βρήκα μερικές του Kobe έπρεπε να βάλω πρώτα αυτές! Ε και μετά λείπουν ένα σωρό παιχταράδες. Δεν χωράνε όλοι σε μια υπογραφή!


Νec δεν είδα το μνμ σου,δεν θα σε έγραφα.
Οddin δεν είπα ότι με έγραψες βρε!

gergeo
26-02-2008, 21:20
se kana 2wro to poli tha mpw..isws kai nwritera...:)

X-NEC
26-02-2008, 21:27
Ρε Γιώργο τώρα το είδα γιατί μου έβαλες Neutral; Δεν βαθμολογείς την απόδοση μου στο παιχνίδι αλλα το ποσο σωστός ήμουν σαν αντίπαλος! Εσύ θα ήθελες να είσαι στη θέση μου και να σου βάλω Neutral χωρίς λόγο;...
Δεν μου απάντησες...

litanies
27-02-2008, 01:16
πέρα απο το ακαδημαικο τέταρτο, πόσο μπορουμε να περιμένουμε για ένα match?

Chill
27-02-2008, 01:35
Υποβάλω ένσταση στον αγώνα μου με τον oddin και ζητώ επανάληψη γιατί ήταν πολύ καλός στις βολές και δεν με είχε προειδοποιήσει!!!!!!Χμμμμμμμ άκυρη η ένσταση τελικά παιδιά last time i checked i had balls in my trousers (καρφί για τους γαύρους xoxoxoxoxo). Έχασα γιατί ο iverson ήταν σκιά, ούτε 1 τρίποντο ρε, αν δεν ήταν και ο carmelo θα είχα φάει τα μούτρα μου πολύ άσκημα. Την ώρα που το σκορ ήταν 72-68 και ο nene έχασε το καλάθι από κάτω χωρίς πίεση κατάλαβα ότι δεν είχα τύχη......Anyways κάναμε την αρχή (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ :angry:) ελπίζω να σε αντιμετωπίσω και με την ομάδα μου τους spurs κάποια στιγμή.


Xnec στο λέω από τώρα, για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις, πως αν με κερδίσεις με πολλούς πόντους διαφορά θα σου βάλω negative :rofl:. Επίσης αν ασκείς πίεση στον carmelo την ώρα του σουτ θα σε χαρακτηρίσω κακό παίχτη στην αξιολόγηση και θα στείλω και email διαμαρτυρίας στην 2k8 για την παρουσία σου στους servers της :giggle:.

Σκέψη : Οk κλείσαμε και με τον xnec. Θα ηττηθούμε με μικρή διαφορά και δεν θα ξεφτιλιστούμε :P. Τώρα πρέπει να βρούμε κάτι και για τους υπόλοιπους πέντε.

ALEO
27-02-2008, 11:40
xaxaxaxaxaxaa kalos o Chill

X-NEC
27-02-2008, 15:01
A ρε Chill ωραίος! Βασικά και εγώ θέλω να στείλω e-mail στην 2K για το αθλιο online (και για κάποιον Gordon_Chillman που με απειλεί:p) αλλα δεν βρίσκω!
Σήμερα αν μπορεί κάποιος από τώρα μέχρι τις 8 το βραδυ ας μου πει!:)

gergeo
27-02-2008, 15:50
mpainw se kana tetarto opoios thelei na paixoume as me eidopoiisi mesw psn..:)

oddin
27-02-2008, 16:47
Υποβάλω ένσταση στον αγώνα μου με τον oddin και ζητώ επανάληψη γιατί ήταν πολύ καλός στις βολές και δεν με είχε προειδοποιήσει!!!!!!Χμμμμμμμ άκυρη η ένσταση τελικά παιδιά last time i checked i had balls in my trousers (καρφί για τους γαύρους xoxoxoxoxo). Έχασα γιατί ο iverson ήταν σκιά, ούτε 1 τρίποντο ρε, αν δεν ήταν και ο carmelo θα είχα φάει τα μούτρα μου πολύ άσκημα. Την ώρα που το σκορ ήταν 72-68 και ο nene έχασε το καλάθι από κάτω χωρίς πίεση κατάλαβα ότι δεν είχα τύχη......Anyways κάναμε την αρχή (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ :angry:) ελπίζω να σε αντιμετωπίσω και με την ομάδα μου τους spurs κάποια στιγμή.

A ρε chill,πραγματικά,άτυχος,δεν σου έμπαινε τπτ,αφου μέχρι και εγώ εκνευρίστηκα με το παιχνίδι.Στο τέλος όμως το κάναμε derby...:bgrin2:

Αντε να παίξουμε και με την ομάδα σου.:)

X-NEC
27-02-2008, 16:53
Oddin θες να παίξουμε σε καμια ωρίτσα τον ένα από τους δυο μας αγώνες?

Chill
27-02-2008, 17:03
Βασικά oddin δεν ξέρω γιατί αλλά ο iverson καθυστερούσε να κάνει release τα αμαρκάριστα τρίποντα. Ελευθέρωνα το κουμπί δηλαδή για να πετάξει την μπάλα αλλά αυτός περίμενε μέχρι να φτάσει στο τελευταίο σημείο που μπορεί να την ελευθερώσει (λίγο πριν το travelling που ευτυχώς δεν υπάρχει στο παιχνίδι). Το έκανε μια δυο τρεις απηύδησα. Lag δεν είχα με όλους τους υπόλοιπους τα shout ήταν μια χαρά. Anyways κακό ξεκίνημα σε έναν ακόμα αγώνα, πρέπει να το βελτιώσω αυτό. Και στα 2 ματς έτρεχα να καλύψω διαφορές.......

Πάλι καλά που η παρέα μου παραμένει άσχετη και βγάζω τα σπασμένα σε αυτούς. Μια ήττα έχω σε 2 μήνες a0x0a0xa0x0a0xa...........καταλαβαίνετε :D!!!!!!!!!!!!

oddin
27-02-2008, 17:13
Oddin θες να παίξουμε σε καμια ωρίτσα τον ένα από τους δυο μας αγώνες?
Είμαι γραφείο ακόμα.
Μετα της 17:30 θα είμαι σπίτι.

X-NEC
27-02-2008, 17:17
(λίγο πριν το travelling που ευτυχώς δεν υπάρχει στο παιχνίδι).
Πως δεν έχει traveling βρε!:fryingpan: Μάλιστα οποιος κάνει τα περισσότερα βήματα θα πάρει δώρο ένα εισιτήριο προσφορα της X-NEC Travel για να παρακολουθήσει από κοντά έναν αγώνα του ΝΒΑ μπας και ξεστραβωθεί και σταματήσει να... παίρνει την μπάλα σπίτι του!!!:rofl:

Oddin 18:00 είναι καλά;

oddin
27-02-2008, 17:52
Oddin 18:00 είναι καλά;

Καλά είναι

gergeo
27-02-2008, 17:55
egw x-nec vathmologw tin apodosi tou antipalou se kathe mats,gi'auto sou evala neutral"had better-had worst"..eixes kai kales stigmes alla kai arketes kakes..
EGW etsi vathmologw,den tha apologithw kiolas..:mad:

X-NEC
27-02-2008, 18:07
egw x-nec vathmologw tin apodosi tou antipalou se kathe mats,gi'auto sou evala neutral"had better-had worst"..eixes kai kales stigmes alla kai arketes kakes..
EGW etsi vathmologw,den tha apologithw kiolas..:mad:

Συγγνώμη αλλα είσαι εντελώς λάθος. Δεν έχεις καταλάβει το νόημα τις βαθμολόγησης. Το had better- had worst σημαίνει ότι ΕΣΎ είχες και καλύτερο και χειρότερο αντίπαλο. Αυτό σημαίνει. Διότι δεν σε ρωτάει πως έπαιξε ο αντίπαλος αλλα πως ήταν η εμπειρία σου μαζί του... Απλά αγγλικά! Δεν σημαίνει ότι έπαιξα έτσι και έτσι! Αν ειναι δυνατόν!!! Θέλω μια φορα να παίξουμε και να μην σε αφήνει το game να βάλεις τίποτα όπως εμενα να δω πως θα παίξεις... Και δεν σου είπα να απολογηθείς μια ερώτηση σου έκανα διότι έπαιξα πολύ δικαια και σαν αντάλλαγμα πήρα neutral. Κατάλαβες? Και τα ΕΓΏ με κεφαλαια άστα κατά μέρος...

gergeo
27-02-2008, 18:10
kala-kala,apo edw kai pera tha sou vazw great all-around experiance..euxaristimenos?:angry:

o kathe enas eklamvanei opws pisteuei tin vathmologisi..

X-NEC
27-02-2008, 18:17
o kathe enas eklamvanei opws pisteuei tin vathmologisi..


δεν σε ρωτάει πως έπαιξε ο αντίπαλος αλλα πως ήταν η εμπειρία σου μαζί του...
.....

v.rotas
27-02-2008, 18:23
Geia sas...

molis agorasa ena ps3 kai exo to 2k8.fovero pexnidi alla prospatho na sindetho on line na pekso me enan filo moy kai otan kano challenge mou leei oti den ginete sindesi kai prepei na mpo sto site tis 2k8. eki omos den vrisko tipota na me voithisi. afiste po otan pao na kano register to game ekei den exei stis epiloges to 2k8 para mono to 2k7.

sas efxaristo ek ton proteron

gergeo
27-02-2008, 18:27
den mou aresei na malwnw X-NEC..apo edw kai pera tha eimai pio prosektikos..:)

gergeo
27-02-2008, 18:29
rotas prepei na kaneis port forward tin port,pou sou leei sto vivliaraki,sto router sou..:)

v.rotas
27-02-2008, 18:35
rotas prepei na kaneis port forward tin port,pou sou leei sto vivliaraki,sto router sou..:)

Mporis na mou pis pos ginete pls...

gergeo
27-02-2008, 18:39
arxika tha mpeis sto router sou meta tha pas sto portforward.com tha vreis to router sou(exei oles tis markes)kai tha akolouthiseis tis odigies gia na kaneis portforward tin port pou sou leei sto vivliaraki tou nba2k8..ok?

v.rotas
27-02-2008, 19:07
arxika tha mpeis sto router sou meta tha pas sto portforward.com tha vreis to router sou(exei oles tis markes)kai tha akolouthiseis tis odigies gia na kaneis portforward tin port pou sou leei sto vivliaraki tou nba2k8..ok?

s' efxaristo

an exo kapia aporia tha sou stilo:)

X-NEC
28-02-2008, 02:56
den mou aresei na malwnw X-NEC..apo edw kai pera tha eimai pio prosektikos..:)
Γιώργο ούτε εμενα μου αρέσει αλλα θεώρησα ότι έκανες λάθος. Τέλος πάντων ας το αφήσουμε στην άκρη!:)

Λοιπόν σήμερα παίξαμε με τον Oddin. Ούτε σήμερα είχαμε τρίποντα αλλα το γέλιο ήταν που δεν είχαμε ούτε δίποντα κάτω από το καλάθι! Πραγματικά σήμερα χαθήκανε τα απίστευτα! Εντωμεταξύ εγώ έπαιζα με το παλιό sixaxis και από βολές στην αρχή τίποτα! Αφήστε που σε κανένα από τα φάουλ που κέρδισα δεν μπήκε καλάθι! Πρέπει να έχασα 4-5 καρφώματα με τον φίλο μου τον Σαχλamare!:rant: Oddin sorry για το foul που έκανα αλλα νόμιζα ότι θα πάρω το rebound και έτσι πάτησα για time-out αλλα τα παλικαρια μου έριχναν ύπνους! Ευτυχώς παρα το γεγονός ότι όλα έδειχναν ότι στο 4Q θα έχουμε μάχη, οι Celtics έκαναν αρκετά άστοχα σουτ και ως αποτέλεσμα είχαμε το τελικό 79-63(?) Κάτι τέτοιο...:angry:

Chill
28-02-2008, 05:13
Πως δεν έχει traveling βρε!:fryingpan: Μάλιστα οποιος κάνει τα περισσότερα βήματα θα πάρει δώρο ένα εισιτήριο προσφορα της X-NEC Travel για να παρακολουθήσει από κοντά έναν αγώνα του ΝΒΑ μπας και ξεστραβωθεί και σταματήσει να... παίρνει την μπάλα σπίτι του!!!:rofl:

Όταν σηκώνεσαι να σουτάρεις την μπάλα θα την αφήσεις όπως και να έχει χωρίς να ελευθερώσεις το κουμπί, δεν μπορείς να την πάρεις μαζί σου στην ..... κάθοδο :P.

ALEO
28-02-2008, 19:46
anaferomeshetika me ta mats ipame kathe vrady boro na pezo KATHE VRADY
1.an den kimithi o mikros den boro(to ps3 ine sto sirtari )
2 .an bo stilte pm

gergeo mallon 22:30-23:00 ora Elladas simera bes mesa an pezo eye perimene vre pedimou ke 10 lepta taho ksanapi vgeno pezo

filika

p.s NEC ehtes epezes street kalo?

MaRkUs_
28-02-2008, 20:34
ελατε ρε παιδιά μεταξύ μας βάζουμε την πιο ψηλή βαθμολογία!
απλά....

ALEO
28-02-2008, 20:36
ε ναι τι ξενοι ειμαστε !

αμαν πια αφτα τα γκρεκγλισ λολ

X-NEC
28-02-2008, 21:31
p.s NEC ehtes epezes street kalo?
Μάπα το καρπούζι! Είναι καθαρά παιχνίδι ημέρας όπως ακριβώς και η κατηγορια του στα Seven! Δυο μέρες το έχω και έχω παίξει μια ώρα!

Δυστυχώς έχω πρόβλημα πάλι με το ps3 και δεν ξέρω αν θα μπορέσω να παίξω σήμερα.:mad:
Κώστα με ποιον έπαιξες και ποσο έληξε?

ALEO
29-02-2008, 12:09
ALEO -Johnlit7 sto 19-64 το παρατησα ......σαν τα κυματα ερχονταν ο φιλτατος ΤΖΟΝ και ειχαμε ακομα 2 περιοδους ......παναγια μου

εμ αφτο ειναι αμα δεν παιζεις καποιο γκειμ συχνα /πυκνα

gergeo
29-02-2008, 15:10
meta tis 3:30 kai mexri tis 5:30 tha eimai mesa,opoios thelei na paixoume as mou pei..:)

ALEO
01-03-2008, 01:38
δεν τρεχει τιποτα Νεκταριε

απλα εγω κερδιζα εσενα με 8 ποντους εσυ βγηκες εγω εχασα το ματς

no problem

αρα λογικα εγω εχω 2/2 τοτε σωστα?
στο τελος να μετρησει η νικη αφτη στην ταμπελα γινετε

X-NEC
01-03-2008, 01:45
Λοιπόν σήμερα πήγαμε να παίξουμε με τον Θοδωρή και δυστυχώς από το πρώτο δευτερόλεπτο όπως και στο πρώτο μας παιχνίδι είχα απίστευτο lag. Η εικόνα πάγωνε συνεχεια δεν μπορούσα να παίξω καθόλου. Έπαιζα μονο και μονο επειδή ο Τέο είναι φίλος. Δυστυχώς όμως το παιχνίδι κατάλαβε ότι δεν μπορούσα να παίξω καθόλου και μου έβγαλε μήνυμα ότι λόγο lag μπορώ να πάρο την νίκη. Μου το έχει βγάλει και άλλη φορα δεν το βλέπω πρώτη φορα. Όσοι παίζουν αρκετά σίγουρα θα το έχουνε δει. Έτσι και έκανα επέλεξα Quit και τελειωσε το παιχνίδι. Μου έδωσε την νίκη δηλαδή αλλα επειδή έχανα 8 πόντους έπεσα στην πέμπτη θέση. Στην ουσία έχασα δηλαδή...
1. Να μην βγείς από την λίγκα
2. Θοδωρή και άλλες φορες παρεξηγείσαι χωρίς να με ακούσεις πρώτα
3. Αυτό που σου είπε ο Κώστας ισχύει μονο στο lobby του superstar και μονο αν ο άλλος πατήσει το νόμιμο quit.
4. Το είχα πει στους κανόνες ότι όταν έχουμε κακή σύνδεση δεν θα παίζουμε...
5. Αν ξαναγίνει κάτι και δεν το καταλάβεις από τα μηνύματα στο psn θα έρχεσαι εδώ και δεν θα μου κρατάς μούτρα όπως τώρα... Είναι κουραστικό να γράφω εκεί πέρα.
6. Αν έχεις καμια ερώτηση πες την μου...
7. Μόλις είχα φάει μιση παστα και μου έκαστε στο στομάχι...

markos69
01-03-2008, 02:22
ante the mbo ego :P

ALEO
01-03-2008, 03:05
no problem

MaRkUs_
01-03-2008, 03:10
για το λαγκ με τπτ τέτοιο..μάλλων μπερδεύτικες νεκτάριε.μόνο για της βολές βγάζει τέτοιο πράγμα

X-NEC
01-03-2008, 03:22
Όχι ρε Κώστα δεν μπερδεύτηκα μου το έχει βγάλει άλλες 2 φορες... Σας λέω το παιχνίδι δεν παιζότανε με τίποτα... Με το ζόρι έπαιζα... Σου έχει τύχει ποτε να κολλάει η εικόνα συνεχεια σε όλο το πρώτο ημίχρονο? Και να μην φτιάχνει με τίποτα? Τα ίδια είχα και όταν ξαναέπαιξα με τον Θοδωρή όπου μου έβγαλε 3 φορες το Waiting for Opponent. Την τρίτη φορα μάλιστα τον επανέφερε στα 6 δευτερόλεπτα κάτι που γίνεται πολύ σπανια... Συνήθως οποιος περάσει τα 10 δεν επανέρχεται... Και γι αυτό το λόγο σημερα διέκοπτα συνεχεια το παιχνίδι για 2-3 δευτερόλεπτα. Δεν το έκανα για να περνάει η ώρα... Και αν ήθελα να πάρω το game Θοδωρή θα το έκανα στο 15-8... Τέτοια δεν έχω κάνει ποτε και ούτε πρόκειται να κάνω...

ALEO
01-03-2008, 10:42
no problem :)

X-NEC
01-03-2008, 16:25
Ρε Θοδωρή αν είναι no problem άσε τον άλλο να εξηγήσει και μετά πες και εσύ ότι θες. Αλλα δεν γίνεται κάθε φορα να παρεξηγείσαι, να κάθομαι να γράφω ολόκληρη παράγραφο για να σου εξηγήσω και στο τέλος να πετάς ένα no problem... Τέλος πάντων ποιος θέλει να παίξουμε σήμερα?

litanies
02-03-2008, 14:18
σήμερα μέχρι τις 16:00 είμαι ελεύθερος.
όποιος θέλει στελνει ενα μηνυμα εδώ και μπαινω online αμεσως.

oddin
02-03-2008, 15:22
σήμερα μέχρι τις 16:00 είμαι ελεύθερος.
όποιος θέλει στελνει ενα μηνυμα εδώ και μπαινω online αμεσως.
Θα μπεις αν είναι να παίξουμε τώρα?

litanies
02-03-2008, 15:33
ενταξει

X-NEC
03-03-2008, 00:40
Chill πάμε να παίξουμε?

Chill
03-03-2008, 00:46
Φίλε μόλις μπήκα σπίτι - ήμουν γήπεδο από τις 5 - #@$@βάζελοι - και δεν την παλεύω :/. Πάω να αράξω καναπέ να δω Πανούτσο - Καρπετόπουλο ε και αργά ή γρήγορα θα παραδοθώ στην αγκαλιά του Μορφέα. Αύριο στάνταρ, να σου ρίξω αυτό το negative επιτέλους που σου λέω τόσο καιρό :D!!!!!!

X-NEC
03-03-2008, 00:52
Με έφαγες πια με αυτό το negative! καλύτερα να σου βγει το μάτι παρα να σου δώσουν negative!!!:rofl: Aντε να προχωράμε παιδιά γιατί ο litanies κοντεύει να τελειώσει και οι περισσότεροι είμαστε στη μέση.:paperbag: Αίντε κουνηθείτε!

X-NEC
03-03-2008, 13:48
Λοιπόν σήμερα λέω να παίξω 2-3 ματσάκια. Λοιπόν Chill, Oddin, Markus περιμένω ποτε σας βολεύει...

Chill
03-03-2008, 14:24
Μπαίνω τώρα να σου σκάσω το negative. Ετοιμάσου!!!!!!

gergeo
03-03-2008, 14:27
meta tis 2:00:) mpainw kai gw..

oddin
03-03-2008, 16:11
Λοιπόν σήμερα λέω να παίξω 2-3 ματσάκια. Λοιπόν Chill, Oddin, Markus περιμένω ποτε σας βολεύει...
Mετα της 17:00 θα είμαι μέσα!
2 παιχνίδια παίζουμε??

ΜaRkUs αν μπορεις να παίξουμε και το δικό μας game.

X-NEC
03-03-2008, 18:32
Oddin oχι δεν παίζουμε δυο παιχνίδια εκτος από τον αντίπαλο που κληρωθούμε την πρώτη αγωνιστική ώστε να συμπληρώσουμε οχτώ παιχνίδια όλοι.. Να δώσουμε ραντεβού σε ένα τεταρτάκι?

oddin
03-03-2008, 19:08
Eίμαι μέσα τώρα!

Chill
03-03-2008, 19:16
Κέρδισε τον Oddin μήπως και δω playoffs :D!!!!!! Αν χάσεις μπλέκει το πράγμα πολύ. Μας βλέπω για τρελές ισοβαθμίες :P.

Ουσιαστικά μόνο ο gergeo είναι ήδη στα playoffs (και μάλλον και νικητής της διοργάνωσης) όλοι οι άλλοι στο ίδιο καζάνι.

p.s. ΚΑΙ ΒΑΛΤΟΥ negative!!!! Εγώ κατά λάθος (και καλά) του έριξα positive γαμώτο :P.

Edit: Τώρα είδα ότι είσαστε και οι δυο στο 3-2 οπότε δεν υποστηρίζω κανέναν :D!!!!!!!! Ο νικητής πάντως νομίζω ότι εξασφαλίζει θέση στα playoffs. Θεωρώ ότι με 4 νίκες ουσιαστικά έχεις προκριθεί.

X-NEC
03-03-2008, 21:19
Δυστυχώς εγώ σήμερα με δυο ήττες περνώ τα παπάκια μου! Xαχαχα! Με τον Chill η CPU μας άλλαξε τα φώτα (εμενα λίγο περισσότερο) αλλα το πάλεψα το παιχνίδι, γύρισα στο 3Q αλλα στο 4Q ξαναπέρασε ο Chill και καθάρισε το match. Mε τον Oddin εκεί που έπαιζα ωραία και είχα πάρει και μια διαφορα 12+ σιγά σιγά μείωνε ο Oddin και μετά με πέρασε... Ξαφνικά βλέπω ότι ήμουν στο -3 50" πριν τη λήξη. Ούτε κατάλαβα πως πέρασε η ώρα! Πρώτη φορα το παθαίνω αυτό!:rofl: Λοιπόν ετοιμάζομαι σιγά σιγά για την επομενη λίγκα. Παρακαλούνται οι Markus, Chill και Aleo να συντομεύουνε λιγάκι! Ευχαριστώ!

MaRkUs_
03-03-2008, 21:40
βασικά δεν έχω τον projectora και δεν μπορώ να παίξω ρε....αν θέλει κάποιος με sd ανάλυση!!!αλιός απο παρασκεύη!!!:(

Chill
03-03-2008, 22:44
Στην τρίτη περίοδο Χ-NEC στο μεταξύ μας με πήδηξε το παιχνίδι. Είχα μια διαφορά 20 πόντων και που έπαιξες 14-0 χάνοντας τα απίστευτα......Γενικά πιστεύω ότι μεταξύ ισοδύναμων παιχτών αυτό που μετράει από ένα σημείο και μετά είναι ο παράγοντας τύχη. Και ρίχνοντας μια ματιά στα αποτελέσματα των αγώνων πλην ελαχίστω εξαιρέσεων οι διαφορές είναι μικρές. Πολύ καλό τουρνουά.

Με τον geo μετράω 3 συνεχόμενες ήττες αλλά σήμερα το πάλεψα αρκετά καλά πιστεύω και ήμουν σε απόσταση αναπνοής σε όλη τη διάρκεια αλλά ατύχησα. Πληρώνω βέβαια και το γεγονός ότι έχω την χειρότερη ομάδα και από τις 8 σε στατιστικά αλλά και ότι μετράω μόλις 4 ματσάκια με τους denver και ο iverson είναι απογοητευτικός, συνέχεια ο carmello καλείται να βγάλει το φίδι από την τρύπα.

Τα πάντα είναι ρευστά ακόμα. 2 θέσεις μένουν ανοιχτές ακόμα για τα playoffs. Στο επόμενο tournament καλό θα είναι αν γίνεται να βάλουμε διπλά ματς. Το λέω αυτό γιατί στον Markus έκατσαν δυο αναμετρήσεις με τον geo και μπορεί να αισθάνεται αδικημένος μιας και βάσει αποτελεσμάτων είναι ο killer της λίγκας (μόνο ένα ματς κέρδισε με λιγότερους από 10 πόντους όλα τα άλλα ήταν σχετικά άνετες νίκες).

Επίσης x-nec είσαι στο 3-3, θεωρητικά μια νίκη θες για να σαι απόλυτα βέβαιος 2 νίκες, και χωρίς να έχεις τον οδοστρωτήρα YAO σε αυτά τα ματς οπότε μην πτοείσαι δεν έχει κριθεί τίποτα.

X-NEC
03-03-2008, 23:18
Δεν ξέρω ρε Chill δεν βλέπω να έχω ελπίδες λόγο του αγώνα με τον Θοδωρή τον οποιο ενώ νίκησα στα χαρτιά που λέμε, στην ουσία έχασα και γι αυτό πριν ήμουν πιο κάτω από αυτόν που είχε ίδιο ρεκόρ. Στην ουσία είμαι 2-4. Οποτε δεν νομίζω να περάσω στην επομενη φάση. Είναι βεβαια και το γεγονός ότι δεν έχουμε όλοι τα ίδια παιχνίδια οποτε ίσως να έχω και ένα μικρό ποσοστό πρόκρισης (που δεν το βλέπω!:p)
Μα και διπλα match να έχουμε πάλι νομίζω ότι με αυτόν που θα κληρωθεις την πρώτη αγωνιστική θα πρέπει να παίξεις 4 games. Έτσι πιστεύω δεν νομίζω να σου αλλάζει αντίπαλο. Τώρα για το online τα έχουμε πει. Δυστυχώς έτσι είναι. Αν είναι μοιρασμένες η σχεδόν μοιρασμένες οι ευστοχίες όπως στο δικό μας match έχουν και οι δυο ελπίδες αλλιώς τα παιχνίδια κρίνονται στο πρώτο ημίχρονο...:fryingpan:

oddin
03-03-2008, 23:59
Ωραιο game,σήμερα ε nec...:giggle:...επιτέλους σε νίκησα,και δεν προκειτέ να ξαναπάρεις νίκη πλέον :bgrin2:
Βασικά,εκνευριστικό όπως πάντα το game στην αρχή,να μην χάνεις 3πόντο,και κάπου πίστεψα οτι το έχασα,αλλα στην συνέχεια σιγά σιγά έπαιζα πιο ελεύθερα.

X-NEC
04-03-2008, 00:25
E όχι και όλα ρε συ! Ένα παρα ένα!:p Αλλα τι να το κάνω που στο τέλος ξέχασα να κοιτάξω το χρόνο?
Αλτσχάιμερ κανονικό! Και έπαιξα ωραία ρε gmt! Δεν πειράζει next time!:D

Chill
04-03-2008, 02:31
2η περίοδος με τον john αποτέλεσμα 2-26.......τα όποια σχόλια περιττεύουν. Τι αμαρκάριστα σουτ τι από κάτω μόνος Τ-Ι-Π-Ο-Τ-Α μέσα......και τα νεύρα μου τσατάλια!

ALEO
04-03-2008, 11:28
σημερα κανονικα το βραδυ οποιος θελει


Chil στειλε οπωσ εχτες πμ και περιμενε θα βγω αν τελιωσω οπως εχτες

τα λεμε

MaRkUs_
04-03-2008, 16:36
Στην τρίτη περίοδο Χ-NEC στο μεταξύ μας με πήδηξε το παιχνίδι. Είχα μια διαφορά 20 πόντων και που έπαιξες 14-0 χάνοντας τα απίστευτα......Γενικά πιστεύω ότι μεταξύ ισοδύναμων παιχτών αυτό που μετράει από ένα σημείο και μετά είναι ο παράγοντας τύχη. Και ρίχνοντας μια ματιά στα αποτελέσματα των αγώνων πλην ελαχίστω εξαιρέσεων οι διαφορές είναι μικρές. Πολύ καλό τουρνουά.

Με τον geo μετράω 3 συνεχόμενες ήττες αλλά σήμερα το πάλεψα αρκετά καλά πιστεύω και ήμουν σε απόσταση αναπνοής σε όλη τη διάρκεια αλλά ατύχησα. Πληρώνω βέβαια και το γεγονός ότι έχω την χειρότερη ομάδα και από τις 8 σε στατιστικά αλλά και ότι μετράω μόλις 4 ματσάκια με τους denver και ο iverson είναι απογοητευτικός, συνέχεια ο carmello καλείται να βγάλει το φίδι από την τρύπα.

Τα πάντα είναι ρευστά ακόμα. 2 θέσεις μένουν ανοιχτές ακόμα για τα playoffs. Στο επόμενο tournament καλό θα είναι αν γίνεται να βάλουμε διπλά ματς. Το λέω αυτό γιατί στον Markus έκατσαν δυο αναμετρήσεις με τον geo και μπορεί να αισθάνεται αδικημένος μιας και βάσει αποτελεσμάτων είναι ο killer της λίγκας (μόνο ένα ματς κέρδισε με λιγότερους από 10 πόντους όλα τα άλλα ήταν σχετικά άνετες νίκες).

Επίσης x-nec είσαι στο 3-3, θεωρητικά μια νίκη θες για να σαι απόλυτα βέβαιος 2 νίκες, και χωρίς να έχεις τον οδοστρωτήρα YAO σε αυτά τα ματς οπότε μην πτοείσαι δεν έχει κριθεί τίποτα.
δεν έχω πρόβλημα....σήμερα μιας και ήρθε ο προτζέκτορας chill xnec να παίξουμε τα games μας....
chill στείλε ένα μνμ εδώ όταν μπείς γιατί είμαι φουλ στο psn!:x

oddin
04-03-2008, 17:02
δεν έχω πρόβλημα....σήμερα μιας και ήρθε ο προτζέκτορας chill xnec να παίξουμε τα games μας....
chill στείλε ένα μνμ εδώ όταν μπείς γιατί είμαι φουλ στο psn!:x
Και το δικός μας αν μπορείς να παίξουμε.
Θα στείλω και εγω εδώ,μετά της 17:30 αν μπορείς.

MaRkUs_
04-03-2008, 17:03
Και το δικός μας αν μπορείς να παίξουμε.
Θα στείλω και εγω εδώ,μετά της 17:30 αν μπορείς.

και πιο νορίς αν θέλεις!:)

oddin
04-03-2008, 17:06
και πιο νορίς αν θέλεις!:)
Θα προσπαθήσω και πιο νώρις,θα στείλω εδώ μνμ stay tuned.;)

MaRkUs_
04-03-2008, 17:07
Θα προσπαθήσω και πιο νώρις,θα στείλω εδώ μνμ stay tuned.;)
okkkkkkkkk!!!!

Chill
04-03-2008, 17:15
Markus μπαίνω τώρα. Συνάντηση στο lobby της λίγκας mr δημοφιλή :P!!!!!!!!

MaRkUs_
04-03-2008, 17:16
loooool
οκ να κλεισο πορτες και παραθυρα να νυχτώση και μπένω!

MaRkUs_
04-03-2008, 17:53
εγω δεν κάθομαι αλο να παλεύο με την 2κ.....να πανε να γα....θουν ελεος πια με το ελλεινο ονλινε που εφτιαξαν....το πυδηξαν το 2κ7 κλάσεις ανωτερο...εγώ δεν χαλαω αλο την λαμπα του προτζεκτορα γ'αυτη την μαλακία....τα επόμενα θα τα παίξω απο το psp.τόσο μικρή εικώνα τους αξίζει

X-NEC
04-03-2008, 17:56
2η περίοδος με τον john αποτέλεσμα 2-26.......τα όποια σχόλια περιττεύουν. Τι αμαρκάριστα σουτ τι από κάτω μόνος Τ-Ι-Π-Ο-Τ-Α μέσα......και τα νεύρα μου τσατάλια!

εγω δεν κάθομαι αλο να παλεύο με την 2κ.....να πανε να γα....θουν ελεος πια με το ελλεινο ονλινε που εφτιαξαν....το πυδηξαν το 2κ7 κλάσεις ανωτερο...εγώ δεν χαλαω αλο την λαμπα του προτζεκτορα γ'αυτη την μαλακία....τα επόμενα θα τα παίξω απο το psp.τόσο μικρή εικώνα τους αξίζει

Λοιπόν επειδή παραέγινε το κακό με τις ευστοχίες κάντε υπομονή να τελειώσει αυτή η λίγκα και από την επομενη όλα θα φτιάξουν. Σου δίνει την δυνατότητα να ανεβάσεις τα ποσοστά ευστοχίας της λίγκας και εγώ επειδή επέλεξα All Star δυσκολία δεν τα πείραξα. Οποτε στην επομενη λέω να αφήσω το επίπεδο και τα τρίποντα ως έχουν(50%), αλλα τα μεσαίας απόστασης και τα κοντινής απόστασης σουτ θα τα πάω στο 60% και 70% αντίστοιχα. Έτσι τα παιχνίδια θα είναι πιο όμορφα διότι με τα τρίποντα δεν είχαμε πρόβλημα ως τώρα, θα μπαίνουν και καλάθια από μέση απόσταση και φυσικά τα κοντινά καλάθια θα είναι αρκετά εύστοχα και δεν θα έχουμε το απαράδεκτο φαινόμενο της αστοχίας κάτω από το καλάθι. Εγώ στη season που χθες τελειωσα (και πήρα το δαχτυλίδι) είχα βάλει 55%, 65%, αι 75% αντίστοιχα αλλα στο Superstar και τα παιχνίδια ήταν πολύ ωραία και δεν είχα φαινόμενα εκνευριστικής αστοχίας. Ήξερα ότι ακόμα και από τις βολές να σουτάρω μάλλον θα μπει! Πιστεύω -5% για το All Star είναι ότι πρέπει τι λέτε και εσείς?

MaRkUs_
04-03-2008, 17:59
Λοιπόν επειδή παραέγινε το κακό με τις ευστοχίες κάντε υπομονή να τελειώσει αυτή η λίγκα και από την επομενη όλα θα φτιάξουν. Σου δίνει την δυνατότητα να ανεβάσεις τα ποσοστά ευστοχίας της λίγκας και εγώ επειδή επέλεξα All Star δυσκολία δεν τα πείραξα. Οποτε στην επομενη λέω να αφήσω το επίπεδο και τα τρίποντα ως έχουν(50%), αλλα τα μεσαίας απόστασης και τα κοντινής απόστασης σουτ θα τα πάω στο 60% και 70% αντίστοιχα. Έτσι τα παιχνίδια θα είναι πιο όμορφα διότι με τα τρίποντα δεν είχαμε πρόβλημα ως τώρα, θα μπαίνουν και καλάθια από μέση απόσταση και φυσικά τα κοντινά καλάθια θα είναι αρκετά εύστοχα και δεν θα έχουμε το απαράδεκτο φαινόμενο της αστοχίας κάτω από το καλάθι. Εγώ στη season που χθες τελειωσα (και πήρα το δαχτυλίδι) είχα βάλει 55%, 65%, αι 75% αντίστοιχα αλλα στο Superstar και τα παιχνίδια ήταν πολύ ωραία και δεν είχα φαινόμενα εκνευριστικής αστοχίας. Ήξερα ότι ακόμα και από τις βολές να σουτάρω μάλλον θα μπει! Πιστεύω -5% για το All Star είναι ότι πρέπει τι λέτε και εσείς?

εγώ ξέρω οτι επόμενη δεν παίζω....καλά το είχα στο κουτί του και ήμουν ήρεμος!!!ισός λίγκα 2κ7 να έπεζα...8 δεν παίζω με τπτ....

oddin
04-03-2008, 18:01
Markus είσαι έτοιμος να εκνευριστούμε μαζί???
Εγω σε κανε 10 λεπτο θα είμαι έτοιμος,να μπω lobby στη λίγκα μας?

MaRkUs_
04-03-2008, 18:03
Markus είσαι έτοιμος να εκνευριστούμε μαζί???
Εγω σε κανε 10 λεπτο θα είμαι έτοιμος,να μπω lobby στη λίγκα μας?
πάμε πάμε....το μόνο σίγουρο είναι οτι θα κερδίσεις!....το βαρέθηκα αυτό το παιχνίδη φέτος...κριμά που το 2κ7 απλά τα έσπαγε σε όλους τους τομείς!

X-NEC
04-03-2008, 18:04
Δεν θα έχει πρόβλημα έτσι ρε Κώστα. Τουλάχιστον όχι αυτό το χαλι που είναι τώρα... Το πρόβλημα είναι ότι στα online οι ευστοχίες είναι για όλα τα σουτ 50% και αυτό πιστεύω κάνει την δουλειά. Αυτό δηλαδή να βάζεις καλάθι μια στο τόσο δεν νομίζω να επαναληφθεί διότι το δοκίμασα πολύ στο offline. Σίγουρα μπορεί να μην εξαλειφθεί τελείως αλλα θα είναι πολύ καλύτερο. Εγώ έμεινα πολύ ευχαριστημένος από την season. 40 παιχνίδια έπαιξα και τα περισσότερα στον πόντο κρίθηκαν...

Chill
04-03-2008, 18:08
Εγώ xnec πιστεύω πως και τα stats να αλλάξουμε το φαινόμενο θα παραμείνει. Ώρες ώρες είναι τραγικά αυτά που συμβαίνουν.

Ο Markus το κατάλαβε νωρίς και άρχισε τα τρίποντα από το γάμο του καραγκιόζη, εγώ ο καημένος χτες κυνήγαγα τη νίκη μέχρι το τελευταίο λεπτό :P.

X-NEC
04-03-2008, 18:13
Εντάξει το ξέρω τι γίνεται εξάλλου έχω 220+ online games... Απλά στο offline επειδή πειραματίστηκα αρκετά, ακόμα και 5% όταν πείραζα πχ τα τρίποντα έβλεπα διαφορα. Σκεφτείτε το και αν θέλετε τα κάνουμε και παραπάνω.:)

Chill
04-03-2008, 18:47
Εγώ μέσα είμαι όπως και να έχει και για το επόμενο και για το μεθεπόμενο και για όλα τα tournaments που θα γίνουν. Με διαφορά το αγαπημένο μου παιχνιδάκι. Single player έχει, online έχει, 2πλό με φίλους έχει, τσάμπα τιμή 45 ευρώ το καλύτερο παιχνίδι απλά. Και αν έπρεπε να πάρω μόνο έναν τίτλο από δω και πέρα δεν θα ήταν ούτε το mgs, ούτε το gt ούτε κανένα άλλο παρά μόνο το nba 2k9 :P!!!!

MaRkUs_
04-03-2008, 18:48
δεν μπορώ να το καταλάβω το game...παίξαμε με τον oddin ελεεινό το παιχνίδη....έχανε τα πάντα....48% τρίποντα εγώ 21% αυτός....και μιλαμε...για 14/29....ο πάρκερ 6/8 και ο oddin 4/19...μην μιλίσο τι έχανε απο κάτω!!! εντάξει το παιχνίδη είναι απλά έλεος...μέχρι και ο elson πανω απο 10 πόντους έβαλε!:χ

oddin
04-03-2008, 18:50
Εχω να καταγγείλω οτι με κορόιδεψε ο Markus...:lol
Διαβαζα τα μνμ του και έλεγα εντάξει θα νικήσω λέει,πάμε χαλαρά το game...αλλα...αλλα,τα τρίποντα πέφταν βροχή.
Αποτέλεσμα να πέσω πολλές θέσεις..πάνε τα Playoff για μένα,το βλέπω.
Markus θέλω ρεβάνς,ετκός λίγκας..χεχεχεχε

MaRkUs_
04-03-2008, 18:56
Εχω να καταγγείλω οτι με κορόιδεψε ο Markus...:lol
Διαβαζα τα μνμ του και έλεγα εντάξει θα νικήσω λέει,πάμε χαλαρά το game...αλλα...αλλα,τα τρίποντα πέφταν βροχή.
Αποτέλεσμα να πέσω πολλές θέσεις..πάνε τα Playoff για μένα,το βλέπω.
Markus θέλω ρεβάνς,ετκός λίγκας..χεχεχεχε

αφου ξεσκίστικαν ρε....ιδίος ο πάρκερ???με αυτόν μια ζωη 10-12 πόντους βάζω και έβαλε 31....έλεος είναι το παιχνίδη!!θα το κανονίσουμε το εκτός λίγκας το game

X-NEC
04-03-2008, 19:50
Έτσι ρε Chill και εγώ συμφωνώ 100%. Έχει πολλά ελαττώματα ιδίως στο online αλλα όταν βλέπεις το animation τα ξεχνάς ΌΛΑ... Αν δεν είχα το Uncharted από τις Αρχές Δεκμβρίου μέσα στο ps3 θα το είχα!!! Μακάρι κανένα μαγαζί να βάλει preorder από τώρα με κάνα 40άρι να πάμε να το τσιμπήσουμε!!!:angry:
Oddin μπες λίγο msn που σε θέλω.:)

ALEO
05-03-2008, 11:34
eimai doulia giafto greekglish

simera ehi CHELSEA ,meta tha pekso bam-bam 1mats EYE giati den argai toso kai paw nanakia
avrio eho ta imitelika tou tournoua EYE 8x8 ime stous 4
apo paraskevi -ADE na teliono ta pehnidakia mou-ipame pm ke perimenete an eimai sto eye teliono vgeno pezoume -tipota to diskolo

X-NEC
05-03-2008, 14:35
Θοδωρή έχεις μείνει πίσω ρε συ, συντόμευε λιγάκι σε παρακαλώ και άσε το EYE για μετά... Οι περισσότεροι 1-2 αγώνες θέλουμε για να τελειώσουμε... Aντε να πηγαίνουμε στα Play-offs...

ALEO
05-03-2008, 14:39
eipa ke elalisa :)

apo paraskevi
etsi ki allios ego mesa eimai-opios theli pm -ke perimenei

X-NEC
05-03-2008, 14:52
Εσύ να δούμε ποτε θα περιμένεις καμια φορα!:fryingpan:
Ούτε έγκυος να ήσουν!:angry:
Μαρία Αντουανέτα!:frog:

ALEO
05-03-2008, 14:57
ela vre nektarie mou
pao gia tin koupa avrio -imitelika eimai

pos pos ke ego perimeno-tin enourgia seira kartwn tou EYE stis 26.3 :)

X-NEC
05-03-2008, 15:04
pos pos ke...
Πως και πως βρε!:rofl::p

ALEO
07-03-2008, 02:29
kerdisa!
81-79 ton CHILL

kalo mats ki apo tous 2 mas

litanies
07-03-2008, 03:01
έχασα απο τον Chill, δεν θυμάμαι σκορ, κανα 10 πόντους περίπου. nice game as usual.

και επίσημα ειμαι τελευταίος :-)

Chill
07-03-2008, 03:45
Εγώ τελείωσα τη regular. 4-4 και λογικά αποκλεισμός, πιστεύω ότι 5-3 χρειάζεται για playoffs αλλά ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται οπότε περιμένω τα αποτελέσματα σας, άντε συντομεύετε για να πάμε και στο επόμενο σιγά σιγά.

MVP της regular με διαφορά ο Carmello. Μιλάμε ο άνθρωπος ΒΕΝΤΟΥΖΑ όλους σας χαχα. Ποιος dirk, ποιος cobe, ποιος yao, ποιος duncan? CARMELLO ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ. Όχι και τίποτε άλλο αλλά με πώρωσε με τους nuggets και με βλέπω να ξεκινάω και δεύτερη full season με αυτούς. Ακόμα να τελειώσω το πρωτάθλημα με τους spurs. 3 ματσάκια στη regular ακόμα και μετά αρχίζω playoffs εκτός και αν χάσω και τα 3 οπότε παίζει να μείνω και απέξω ίδωμεν. 6os στην conference 40W-39D (και παίζω σχεδόν full time matches τρέλα με το game).

:bowdown:Carmello carmello :bowdown:

:bowdown::bowdown:ΝΒΑ 2Κ8 :bowdown::bowdown:

:bowdown::bowdown::bowdown:Δάφνη <3 :bowdown::bowdown::bowdown:(άσχετο αλλά το βάζω xaxa)

ALEO
07-03-2008, 11:18
afou den vgika telefteos pali kala me 10 mats online sto nba2k8 ke mono gia plaka to pezo
eimai poly efharistimenos apo ton eafto mou
ehasa ke ena me dikeologies (hartia )kapioi (thelan/theloun) me to zori na boune sta play-off .....

ade na pekso ke ta ipolipa na telionoume :)
eimai tora 2-4 nomizo alla den thimame ke kala

to game sinehizete ston planiti EOJ

X-NEC
07-03-2008, 15:16
ehasa ke ena me dikeologies (hartia )kapioi (thelan/theloun) me to zori na boune sta play-off .....

Κοίτα Θοδωρή κόψε τις εξυπνάδες και τα υπονοούμενα ok? Αρκετή υπομονή έκανα... Αν έμπαινες συχνά στην κατάταξη θα έβλεπες ότι τα άτομα που είχαν το ίδιο ρεκόρ με εμενα ήταν πάντα 3-4 θέσεις πάνω μου. Εχθές με τον Chill είχαμε το ίδιο ρεκόρ 3-3. Αυτός ήταν 3oς και εγώ ήμουν 7ος... Τα σχόλια δικά σου... Ποτε επιτέλους θα καταλάβεις ότι στο παιχνίδι μας ΝΊΚΗΣΕΣ και απλά εμενα μου έδωσε μια νικη στο ρεκόρ και τίποτα παραπάνω... Και στα play offs δεν πρόκειται να παω εξ αιτίας αυτού του γεγονότος... Γιατί όταν μιλάμε δεν μπορούμε να συνεννοηθούμε δεν μπορώ να καταλάβω...

ALEO
07-03-2008, 15:29
edaksi more einai sa na exases !

i ypomoni den katalaveno ti shesi ehi ke ekanes ke gia pio logo

p.s ama tilefonisis stin ypiresia tou pehnidiou ,sou lei oti den vgazi pote gia lag quit
2.eprepe na teliosis to game
3.nai pirahtika giati imoun 8 pontus brosta -mou halai ti statistiki bori naha 3-4 tora
4.esy eipes ama den ehoune kali sindesi den pezoume esy giati epekses

tespa asto ta leme sto allo tournoua

:)

gergeo
07-03-2008, 15:30
ALEO,paizoume se kana 30lepto to mats?

ALEO
07-03-2008, 15:32
ohi afou eimai sti douleia ,pada vrady meta tis 23:00 elladas 100%

ade na me riksis kamia 50aria pontous lol

ALEO
07-03-2008, 15:33
nex ke gia to tilefono pou lew pio panw to enoow ,apla me kinouse i periergia giafto pira

gergeo
07-03-2008, 15:36
den mporw na paizw to vradu,dustixws..:(mono metaxu 2 kai 6 to apogeuma..

ALEO
07-03-2008, 15:37
tote den tha gini pote mallon aftos o agwnas!!

ego doulevo kathe mera os tis 19:00 ora elladas file mou

gergeo
07-03-2008, 15:39
tha pw ton adelfo mou na paixei simera stis 23:30..an dexthei tha sou to pw edw mexri tis 5..ok?

ALEO
07-03-2008, 15:46
nai vre np

X-NEC
07-03-2008, 15:52
edaksi more einai sa na exases !

i ypomoni den katalaveno ti shesi ehi ke ekanes ke gia pio logo

p.s ama tilefonisis stin ypiresia tou pehnidiou ,sou lei oti den vgazi pote gia lag quit
2.eprepe na teliosis to game
3.nai pirahtika giati imoun 8 pontus brosta -mou halai ti statistiki bori naha 3-4 tora
4.esy eipes ama den ehoune kali sindesi den pezoume esy giati epekses

tespa asto ta leme sto allo tournoua

:)

1. Η υπομονή έχει να κάνει διότι κάθε τρεις και λίγο χωρίς λόγο υπάρχουν εντάσεις και γιατί δεν λες να καταλάβεις τι έγινε.
2. Δεν ξέρω τι μπορεί να σου είπανε στο τηλέφωνο αλλα το μήνυμα το βγάζει και μου το έχει βγάλει και άλλες φορες... Και όταν το βγάζει το δείχνει και σε σένα. Αλλα στην αρχή γραφει προς εμενα που σημαίνει ότι ο αντίπαλος έχει το lag και όχι εγώ. Διότι αν είχα εγώ lag θα σου έβγαζε εσένα το μήνυμα. Σκέψου το λίγο... Δεν μπορεί να μου δώσει την νίκη επειδή έχω lag. Αν είναι δυνατόν! Όλα αυτά περί κανόνων απλα δεν ισχύουν για μένα αλλα για σένα! Και φυσικά ώσπου να το διαβάσω θα πρέπει να το διάβασες και εσύ... Για θυμήσου τι έλεγε...
3. Εξακολουθείς να μην λες να καταλάβεις ότι νίκησες... E δεν πρόκειται να προσπαθήσω άλλο λεγε ότι θες... Το μονο που σου λέω είναι ότι αφού δεν πήρα την νίκη εγώ, την πήρες εσύ. Δεν γίνετε να μην την πήρε κανένας..

ALEO
07-03-2008, 15:57
kernao birres eisai?

oddin
07-03-2008, 17:06
δεν τα αφήνουμε όλα αυτά λέω,να τελειώσουμε το τουρνουά,που πήγε μια χαρά,τουλάχιστον εγώ το ευχαριστήθηκα.αντε να το τελειώσουμε να αρχήσουμε το επόμενο!:)

gergeo
07-03-2008, 18:37
ALEO,den mporei o adelos mou..:(ti les gia to apogema tis deuteras?

ALEO
07-03-2008, 21:35
to ps3 mou den anigi prin tis 21:30 ora elladas
parapona ston gio mou ke an eho tihi ke kimithi, ke to vgalo apo to dulapi

mono vrady ,pes ton aderfo sou na bi tha kano quit meta apo 1 lepto
tha kerdisis ke teliose ,5 nikes ehis ego tha se kerdiso ?lol
opia mera thes pesmou

ALEO
10-03-2008, 12:35
Αντε απαντησε η αδικα περιμενω Gergeo

ναι η τσου ?

gergeo
10-03-2008, 14:27
sumera to vradu..ok?
tha to paixei to mats(den einai kalos...!:))

ALEO
10-03-2008, 18:47
ok
as einai anoihtos ,tha stilo pm

ALEO
10-03-2008, 23:26
gergeo to psn id sou tohis krifo?

stile add esy sto friendlist ,emena fenete
ta leme
allios pos tha vlepo oti eisai on
na peksoume

gergeo
11-03-2008, 15:24
sorry ALEO gia xtes alla logw provlimatos sto internet den mporousa na sundethw pouthena..tha se enimerwsw gia to pote mporw na paixw..ok?

ALEO
12-03-2008, 11:21
nai vre

MaRkUs_
12-03-2008, 13:38
εγώ σήμερα απο της 9 μέχρι της 11 θα είμαι διαθέσημος για nba:P όσοι έμειναν ας γράψουν να μου πουν αν μπορούν σήμερα

ALEO
12-03-2008, 13:43
ama den vris kanena kolite se kano ena filiko me BT

MaRkUs_
12-03-2008, 18:36
Ok Teo :)

ALEO
13-03-2008, 10:26
ehtes ekana ena mats me enan kseno pire Celtics ton kerdisa me 2 pontus,telika den eimai kai toso ashetos oso nomiza ke as eho peksi kamia 10aria mats ola ki ola
meta bika mesa stin liga na do mia ke den asholithika pote os tora ke psahtika sta menus
Nektarie emena les alla einai kai alloi pou theloun agones na peksoun kai pio pollous apo emena aftoi na sidomevoun

Chil ? Neutral giati? zoristikes pou ehases megale?

JohnLit7 negative giati?epidi to eklisa e kai ?me 40 pontus diafora ti na pekso?
ego eimai o mal.......pou se olous evaza to anotato ,mehri ke o nec pou se game basket den me kerdise akoma evale to pio aplo positive eno ego to pio anotero-eno o idios elege na vazoume positive -mallon ksehases,
nec den eho tipota mazi sou apla leo
mallon mono ego nomiza oti pezoume fia plaka kai na pernai i ora efharista ,merikoi (eksero to markus giati tapame se BT)to piran egoistika kai sovara
lipon den hriazete na me enohlisi kanis gia agona pleon tis ligas
den eimai thimomenos apla moufige i oreksi
efharisto

gergeo
13-03-2008, 15:09
den tha pexoume ALEOto vradu?

Chill
13-03-2008, 15:31
Ωπα ρε παιχτάρα aleo χαλάρωσε. Άκου "ζορίστηκες μεγάλε". Σε όλους positive έβαζα σε σένα έκατσε και έβαλα neutral γιατί πάταγα τα κουμπιά γρήγορα γρήγορα. Και το γνωρίζει και ο xnec με τον οποίο μιλήσαμε για αρκετή ώρα αργότερα στο msn. Τώρα παραπέρα δεν θα σχολιάσω μου είναι πολύ εύκολο να υιοθετήσω το υφάκι δεκαπεντάχρονου που σε διακρίνει και να απαντήσω ανάλογα. Άκου "ενοχλήσει"....... Άντε περαστικά σου, μάλλον τραβάς πολλά ζόρια εκεί στο κρύο δεν σου φταίμε εμείς.

ALEO
13-03-2008, 16:05
μια χαρα περναω εχει και εδω ζεστα!

και δεν περναω τιποτα ,ισα ισα χλιδη την περναω και αποκλειω να περνας καλυτερα
α και δεν καταλαβα γιατι πειραχτικες και εστειλες τοσες κακιες ,εγω απλα μια διαπιστωση εκανα

φιλικα

oddin
13-03-2008, 16:45
ALEO,το παραπάνω Post που έκανες μόνο διαπιστώσεις δεν ήταν.Καλό είναι μεταξύ μας να είμαστε λίγο άνετοι,και να μην τα πέρνουμε όλα τις μετρητοίς.Εγω βάζω πάντα positive,αλλα δεν κοιτάω τι positive βάζω,αλίμονο αν κοιτάμε,αν βάλαμε το ανώτερο μεταξύ μας.
Καλό θα ήταν να μην σε χάσουμε απο τα game,και να παίζουμε.

ALEO
13-03-2008, 17:00
μπα περναω ζορια και κρυωνω και δεν εχω καιρο

πριν σε προηγουμενα κατι ποστς και ο νεκταριος εκανε την ιδια διαπιστωση με τον γκεργκεο οταν τουβαλε neutral

δεν τρεχει τιποτα Oddin

εκτος λιγκας οποτε θελεις

Chill
13-03-2008, 18:10
Και για του λόγου το αληθές η απάντηση μου στον xnec για το neutral που έβαλα στον Aleo.

http://i212.photobucket.com/albums/cc90/PanosGre/DSC00153.jpg

Περιέργως το μύνημα δεν είχε σβηστεί αν και συνηθίζω να σβήνω τα πάντα.

Να είσαι καλά Aleo που μας έβγαλες και από το friend list σου. Τι να κάνουμε αυτά έχουν όσοι λένε τη γνώμη τους. Αφού δεν μπορείς να δεχτείς κριτική έπραξες σωστά. Ίσως κάποια στιγμή να ωριμάσεις και να να αναμετρηθούμε ξανά στο nba και αλλού, μέχρι τότε καλά να περνάς.

Εμμμμ ναι
"Φιλικά" πάντα....

ALEO
13-03-2008, 19:47
δεν δινω σημασια σε τετια φιλε σε neutral kai positive δε με γνωριζεις καλα ,απλα δεν μπορει να κερδιζω και να με χωνεις neutral εκει τα πηρα και εγραψα σημερα εδω
ενταξει καταλαβaiνω ειχες χασει και τα πηρες ε και εγω δεν φταιω
ειμαι αρκετα ωριμος απλα με τη δινει οταν καποιος δεν ξιγιετε ντομπρα

καταλαθως σε εβγαλα ταχα παρει εκεινη την ωρα απο κατι και πατουσα στο friendlist γρηγορα τα κουμπια μετα το update

ευχαριστω θα περναω καλα ,πιανουν και οι ζεστες τωρα εδω στην ξενιτια και δεν θα κρυωνω

εγω θα απαντουσα ετσι >και δεν θα εκανα τοσο ντορο αποτο πρωι

θα εβαζα την φωτο με ενα μικρο comment και τελιωνε
α φιλικα παντα

SQP_GR
13-03-2008, 20:23
Aleo Pote Tha Se Paixw On Line

litanies
13-03-2008, 20:25
ελπίζω σε όλους να εβαλα positive μην υπαρχει καμία παρεξηγηση.....
πάντως κάποια games είναι και τιποτε παραπάνω.
cu online

ALEO
13-03-2008, 21:26
Aleo Pote Tha Se Paixw On Line

Γιωργακη οποτε θελεις
σημερα πολυ ARMY OF TWO επαιζες λολ

X-NEC
14-03-2008, 00:37
Γεια σου ρε Θοδωρή καιρό είχες να μας την πεις! Και βλέπω βρήκες την ευκαιρία να τα χώσεις και σε άλλους! Ξεκολλα λιγάκι έχεις κουράσει.
Εγώ είπα και τον Markus και στον Chill να συντομεύει όχι μονο εσένα! Αλλα άμα έχεις την μύγα...
Παρακαλούνται οι Markus, Chill και Aleo να συντομεύουνε λιγάκι! Ευχαριστώ!

Αυτό το μέχρι και o Nec τι είναι πάλι? Τι είμαι εγώ δεν κατάλαβα? Επειδή δεν σε έχω νικήσει σημαίνει κάτι αυτό? Τι το λες για να δείξεις ότι κάποιος είσαι? Στο πρώτο μας game αν ήθελα θα νικούσα αλλα όταν παίζω με φίλους δεν με νοιάζει αυτό... Θα ήσουν πιο ευχαριστημένος αν σου έβαζα Neutral η Negative? Διότι με τέτοια χαλια σύνδεση που είχες μονο Negative έπρεπε να σου δώσω... Τι ξέχασα? Εγώ έκανα παράπονο επειδή πήρα Neutral όχι επειδή πήρα Positive. Έλεος είσαι παραπονιέσαι που σου έβαλα positive αν είναι δυνατόν!!! Πες μου τώρα ότι παίζεις για πλακα που στο Homecourt δεν με άφηνες να βάλω καλάθι και δεν έλεγα τίποτα! Όσο για το αν έχεις κάτι μαζί μου αυτό το βλέπω...

litanies
14-03-2008, 03:37
παιδιά ηρεμία....εγώ τελείωσα όλους τους αγώνες μου.
και επισημα είμαι ο χειρότερος παίχτης με 1 νικη κ 7 ήττες.

καλή συνέχεια σε όλους, αν ξεκινήσετε νεα League, εδω είμαι.

markos69
14-03-2008, 03:49
ke ego tha mbo sti nea apla stilte mou ena minima apo to forum na ksero

MaRkUs_
14-03-2008, 13:20
σήμερα κανένας για game??????

gergeo
14-03-2008, 14:07
meta tis 3:30 paizoume to 2o mats,MARKUS?

oddin
14-03-2008, 14:08
Εγω που έχω ένα game με ALEO,και δεν θα παίξει άλλο στην λίγκα τι γίνεται?

gergeo
14-03-2008, 14:10
kai egw exw..tha pezame xtes alla den...

MaRkUs_
14-03-2008, 14:54
gergeo κατά της 4 μέσα θα είμαι..

X-NEC
14-03-2008, 15:33
θοδωρή άσε τις βλακείες. από την στιγμή που μπήκες στην λίγκα και από την στιγμή που κανένας δεν σου έχει κάνει τίποτα είσαι υποχρεωμένος να τελειώσεις τους αγώνες σου.

ALEO
14-03-2008, 15:49
νεκταριε μου!!,φυσικα και θα τελειωσω τους αγωνες μου !!

κανα αξεσουαρ θα παρεις ? σχεδον τελειωσαν ολα!!

kai stin alli Liga htipao mehri kai play-off:bgrin2:

X-NEC
14-03-2008, 16:05
επειδή εσύ γουστάρεις να τρώγεσαι για εβδομάδες δεν πρόκειται να σου απαντήσω και κυρίως με το υφάκι που εσύ έχεις υοθετήσει... αλλα κόψε τις ειρωνείες διότι παραέγινε το κακό...

ALEO
14-03-2008, 16:10
καλα τι ειπα τωρα ?δεν καταλαβαινω

δεν ειμαι θυμωμενος ,κανονικα θα παιξω,γιατι θυμωσες και αφτο

και κυρίως με το υφάκι που εσύ έχεις υοθετήσει δεν το καταλαβαινω τι ενοειται ολοι ,σε μερικα εχω μεινει πισω στα ελληνικα μου

ALEO
14-03-2008, 17:17
GERGEO ANIKSE TO ps3 twra

vale nba 2k8

MaRkUs_
14-03-2008, 17:27
gergeo μας το έκοψαν το ρεύμα και δεν μπορώ να μπω....αύριο το μεσημέρι αν είναι γμ την δεή γμ

ALEO
14-03-2008, 17:28
gergeo eimai spiti akoma 15 lepta aniksto twra !!

X-NEC
18-03-2008, 15:35
Παιδιά τι θα γίνει με την λίγκα γιατί την παρατήσατε? Γιώργο έχεις να παίξεις δυο βδομάδες τουλάχιστον! Κώστα, Θοδωρή πάνω κάτω τα ίδια. Aντε τρία ματσάκια μείναν.
Σας ενημερώνω ότι μέχρι να ξαναμαζευτούμε οχτώ άτομα για την επομενη λίγκα λέω να κάνω μια με 4 άτομα. Κατά πασα πιθανότητα με τους Oddin, Chill, Litanies και εμενα επειδή ασχολούμαστε πολύ με το παιχνίδι και επειδή ήμασταν καλά παιδιά και τελειώσαμε γρήγορα τους αγώνες μας!:angry:

MaRkUs_
18-03-2008, 15:36
Παιδιά τι θα γίνει με την λίγκα γιατί την παρατήσατε? Γιώργο έχεις να παίξεις δυο βδομάδες τουλάχιστον! Κώστα, Θοδωρή πάνω κάτω τα ίδια. Aντε τρία ματσάκια μείναν. Σας ενημερώνω ότι μέχρι να ξαναμαζευτούμε οχτώ άτομα για την επομενη λίγκα λέω να κάνω μια με 4 άτομα. Κατά πασα πιθανότητα με τους Oddin, Chill, Litanies και εμενα επειδή ασχολούμαστε πολύ με το παιχνίδι και επειδή ήμασταν καλά παιδιά και τελειώσαμε γρήγορα τους αγώνες μας!:angry:

θα σε πυδήξω σήμερα το βράδυ εσένα!!!μην μου στεναχωριέσαι:ΡΡΡΡ

gergeo
18-03-2008, 15:38
poios paizei meta tis 3:30 mexri tis 6?markus?johnlit?aleo?

X-NEC
18-03-2008, 15:39
θα σε πυδήξω σήμερα το βράδυ εσένα!!!μην μου στεναχωριέσαι:ΡΡΡΡ

Aντε πες με μια ώρα να τελειώνουμε εγώ έτσι και αλλιώς δεύτερος από το τέλος θα βγω! Να στο δώσω το match? Ποσα δίνεις?:rofl::rofl::rofl:

MaRkUs_
18-03-2008, 15:44
poios paizei meta tis 3:30 mexri tis 6?markus?johnlit?aleo?

gergeo εγώ 4-8 έχω σχολή.
αν μπορείς τέτοιες ώρες πέμπτη που λογικά δεν θα έχω μάθημα.
αλιος παρασκευή σαββάτο κυριακή μπορώ:)

νεκτάριε ξέρεις τι θα σου χαρίσω ε??:Ρ

gergeo
18-03-2008, 16:03
ok pempti stis 4..

MaRkUs_
18-03-2008, 16:14
ok pempti stis 4..
έκλεισε:)

Soprano13
18-03-2008, 20:22
Στην επομενη ειμαι και γω μεσα.

MaRkUs_
18-03-2008, 22:31
Aντε πες με μια ώρα να τελειώνουμε εγώ έτσι και αλλιώς δεύτερος από το τέλος θα βγω! Να στο δώσω το match? Ποσα δίνεις?:rofl::rofl::rofl:

nec κατά της 11:30 να είσαι μέσα baby:P

oddin
19-03-2008, 17:21
Στην επομενη ειμαι και γω μεσα.
Νεκτάριε,αν επιβεβαιώσει και την συμμετοχή του ο soprano,μαζί με έναν φίλο μου που θα παίζει σίγουρα,πάμε 6,κανεις άλλος?gergeo-markus???

gergeo
19-03-2008, 17:33
me too..:)

MaRkUs_
19-03-2008, 18:27
αι και εγώ μέσα....gergeo αύριο 4 ε?
xnec εγώ σου είπα θα σε πυδήξω....αλλα δεν με πίστευες:ΡΡΡΡ

gergeo
19-03-2008, 18:28
nai markus..

X-NEC
19-03-2008, 19:58
αι και εγώ μέσα....gergeo αύριο 4 ε?
xnec εγώ σου είπα θα σε πυδήξω....αλλα δεν με πίστευες:ΡΡΡΡ

Κώστα έπαιζα για πλακα το είδες εξ αρχής αυτό. Αν ο αγώνας είχε νόημα για μένα να είσαι σίγουρος ότι και καλύτερα θα έπαιζα και θα συνέχιζα να πατάω στο start στις βολές σου (το οποιο το έκανα φυσικά για πλακα) διότι τα ήθελε ο κώLος σου να μου κανεις dt στην τελευταία επίθεση... Εγώ όταν παιζω με φίλους δεν μου περνάει καν από το μυαλό να κάνω dt... Ήθελα να παίξω έτσι, νίκησες αλλα μην μου τη λες και από πάνω...
Όσον αφορά την λίγκα αν μπει άλλος ένας εγώ την κάνω. Αλλα να παίζουμε πιο συχνά ρε παιδιά. Οχτώ ματσάκια είναι, κάλλιστα βγάνουν σε μια βδομάδα...

Soprano13
19-03-2008, 20:08
Tωρα φερνω "τεχνικο" να μου συνδεσει το ps3 με το ιντερνετ και ειμαι ετοιμος.Πιστευω οσο πιο πολλοι ειμαστε τοσο καλυτερη θα ειναι η λιγκα,αρκει να παιζουν ολοι συχνα τα παιχνιδια τους.
Αυτο που μου εκανε τρομερη εντυπωση με το παιχνιδι ειναι οτι ενω στο ps2 ημουν παιχταρας και επαιζα στο τελευταιο επιπεδο,στο ps3 παιζω στο επιπεδο pro και με δυσκολια σταυρωνω νικη..:badpc:

oddin
19-03-2008, 20:14
Ωραια δικό μας είσαι!χεχεχεχε!

X-NEC
19-03-2008, 20:15
Tωρα φερνω "τεχνικο" να μου συνδεσει το ps3 με το ιντερνετ και ειμαι ετοιμος.Πιστευω οσο πιο πολλοι ειμαστε τοσο καλυτερη θα ειναι η λιγκα,αρκει να παιζουν ολοι συχνα τα παιχνιδια τους.
Αυτο που μου εκανε τρομερη εντυπωση με το παιχνιδι ειναι οτι ενω στο ps2 ημουν παιχταρας και επαιζα στο τελευταιο επιπεδο,στο ps3 παιζω στο επιπεδο pro και με δυσκολια σταυρωνω νικη..:badpc:
Δεν είναι τίποτα να το συνδέσεις στο internet. Βάζεις το router στην μπρίζα, συνδέεις router-τηλεφωνική μπρίζα και router-ps3 με το καλώδιο ethernet και είσαι έτοιμος!
Είναι δύσκολο το παιχνίδι, θέλει αρκετή εξάσκηση... Αλλα εντάξει στο Προ πλέον όσοι έχουν παίξει αρκετά το game δεν αντιμετωπίζουν δυσκολία. Εκεί που γίνεται παλούκι είναι το online στο οποιο τα έχουνε κάνει σαν τα μούτρα τους αλλα για αυτό θα φροντίσω στην επομενη λίγκα αυξάνοντας τα ποσοστά ευστοχίας.:angry:

MaRkUs_
19-03-2008, 20:27
Κώστα έπαιζα για πλακα το είδες εξ αρχής αυτό. Αν ο αγώνας είχε νόημα για μένα να είσαι σίγουρος ότι και καλύτερα θα έπαιζα και θα συνέχιζα να πατάω στο start στις βολές σου (το οποιο το έκανα φυσικά για πλακα) διότι τα ήθελε ο κώLος σου να μου κανεις dt στην τελευταία επίθεση... Εγώ όταν παιζω με φίλους δεν μου περνάει καν από το μυαλό να κάνω dt... Ήθελα να παίξω έτσι, νίκησες αλλα μην μου τη λες και από πάνω...
Όσον αφορά την λίγκα αν μπει άλλος ένας εγώ την κάνω. Αλλα να παίζουμε πιο συχνά ρε παιδιά. Οχτώ ματσάκια είναι, κάλλιστα βγάνουν σε μια βδομάδα...

αι μωρή ....1 DT σε ολόκληρο αγώνα:Ρ ε και εγώ δεν το πήρα σοβαρά αλιός δεν θα έβγαζα καθόλου 1.5 περίοδο τους βασικούς:Ρ
αλά είχαμε ευστοχία μπορώ να πω:Ρ

X-NEC
19-03-2008, 23:01
αι μωρή ....1 DT σε ολόκληρο αγώνα:Ρ ε και εγώ δεν το πήρα σοβαρά αλιός δεν θα έβγαζα καθόλου 1.5 περίοδο τους βασικούς:Ρ
αλά είχαμε ευστοχία μπορώ να πω:Ρ

Τι ευστοχία ρε που από κάτω από τη μπασκέτα δεν έμπαινε τίποτα για 2-3 λεπτά στην 3Q!!! Τι ήταν και αυτό!:giggle:

MaRkUs_
20-03-2008, 17:56
δυστηχώ λόγο το ότι μου διέριξαν το αμάξι.....Γ@$# τους ρωσοπόντιους....δεν μπόρεσα να παίξω με τον georg επιδεί έτρεχα στα τμήματα:Χ

gergeo
20-03-2008, 20:10
ase MARKUS oute kai egw tha mporousa..are ΔΕΗ..:banghead:gia duo wres kommeno to reuma ,apo tis 4 mexri tis 6!!!:mad:

gergeo
20-03-2008, 21:41
MARKUS paizoume meta tis 22:00"?

ALEO
21-03-2008, 10:48
pedia ade ke ego thelo na tous teliono na arhisoume tin alli liga

oddin sorry man alla eprepe na figo ekini tin stigmi pou estiles minima
gergeo kapos prepi na ta vroume na peksoume
chill elpizo man na teliosei i fasi ego ta ksehasa kiolas

ade perimeno kounithite stis 26 vgeni to uodate sto EOJ me nees 100 kartes kai tote pios me vriskei lol ,oute i mana mou !!

p.s simera edo einai megali paraskevi -katholiko pasha vlepis

gergeo
21-03-2008, 13:47
simera mporw apo tis 1:30 mexri tis 4:30...

MaRkUs_
21-03-2008, 13:53
εγώ είμαι στο τρέξιμο με το αμάξι.....αν μπορέσω να μπω θα παίξουμε:Χ

gergeo
21-03-2008, 14:01
an einai pes mou edw..

ALEO
21-03-2008, 18:03
simera mporw apo tis 1:30 mexri tis 4:30...

xaramata vre lol eipame alla oxi kai etsi

ade 13:00-16:30 na to katalavo .....

tetia wra den boro oute me sferes ksimeromata

gergeo
21-03-2008, 22:57
gia mesimeri ennousa,vre..:angry:

X-NEC
24-03-2008, 02:51
Τι λέει ρε παιδιά θα ξεμπερδεύετε καμια φορα? Όσοι είναι για την επομενη λίγκα ας δηλώσουν συμμετοχη. Δεν θα δεχτώ άτομα τα οποια δεν παίζουν...Ειδικά τώρα που από ότι είδα ο Markus πήρε το RSV2 και ο Θοδωρής περιμένει το νέο πακέτο του EOJ πιστεύω ότι αν είναι να αργούν ακόμη πιο πολύ καλύτερα να μην μπούν στην επομενη... Εκτος και αν γίνει όπως είχα πει πριν από λίγες μέρες. Να κάνουμε μια με 4 άτομα μέχρι να τελειώσετε αυτήν και αν ξαναμαζευτούμε 8 βάζουμε μπρός και την τρίτη...

Chill
24-03-2008, 04:23
Εγώ μέσα είμαι Nec, απλά να φροντίσουμε να γίνει εβδομαδιαίο ή δεκαπενθήμερο πρωταθληματάκι. Με αυτό παρατράβηξε το θέμα....

MaRkUs_
24-03-2008, 10:13
Τι λέει ρε παιδιά θα ξεμπερδεύετε καμια φορα? Όσοι είναι για την επομενη λίγκα ας δηλώσουν συμμετοχη. Δεν θα δεχτώ άτομα τα οποια δεν παίζουν...Ειδικά τώρα που από ότι είδα ο Markus πήρε το RSV2 και ο Θοδωρής περιμένει το νέο πακέτο του EOJ πιστεύω ότι αν είναι να αργούν ακόμη πιο πολύ καλύτερα να μην μπούν στην επομενη... Εκτος και αν γίνει όπως είχα πει πριν από λίγες μέρες. Να κάνουμε μια με 4 άτομα μέχρι να τελειώσετε αυτήν και αν ξαναμαζευτούμε 8 βάζουμε μπρός και την τρίτη...

πρέπει να παίξω το game με τον gergeo αλλά τώρα που δεν είχα μαθήματα δεν τον είδα μέσα το σ/κ μια μέρα με έστειλε αλλά δεν ήμουν θεσσαλονίκη:Χ

ALEO
24-03-2008, 13:57
exei dikio o nek ,den tha pekso stin alli logo eye 2

alla thelo poly na telioso tous agones mou

alla den petiheno kai kanenan online 3 meres tora vrady

oddin
24-03-2008, 14:15
Εχετε δίκιο παιδιά.
Αleo ενα game έχουμε μαζί,αλλα δεν μπήκα και πολύ το ΣΚ.
Για την επόμενη λιγκα δεν θέλει ρώτημα μέσα είμαι.

litanies
24-03-2008, 14:43
count me in, αντε γιατι την τελευταια εβδομαδα βαρεθηκα τους ξένους στο Online :)

X-NEC
24-03-2008, 14:49
Λοιπόν είμαστε 4...

Oddin
Chill
X-NEC
litanies

Προτείνω για τελευταία φορα να γίνει λίγκα με 4 άτομα (με διπλα match) για να ξεμπερδεύουμε γρήγορα...
Όταν με το καλο επανέλθουν ο Κώστας και ο Θοδωρής ξανακάνουμε μια μεγάλη...

oddin
24-03-2008, 14:55
οκ απο εμένα ;)

X-NEC
24-03-2008, 15:08
Ωραία θα την κάνω το απόγευμα και δηλώστε συμμετοχη. Όνομα λίγκας PS3forums2k8_2 και pass 2403.

litanies
24-03-2008, 15:17
ok Οταν, γυρισω απο την δουλειά το βράδυ θα δηλωσω συμμετοχή online

gergeo
24-03-2008, 16:22
emena giati den me valate mesa?

Soprano13
24-03-2008, 16:46
Μην ξεχασετε και μενα..

X-NEC
24-03-2008, 16:51
Γιώργο στα εξήγησα στο Shoutbox.:) Φιλε Soprano δυστυχώς το game δεν σε αφήνει να κανεις λίγκα με όσα άτομα θες...
Όταν μαζευτούμε 8 άτομα θα κάνουμε αμέσως την λίγκα άσχετα αν τελειώσουμε αυτήν που θα κάνουμε τώρα...

X-NEC
24-03-2008, 23:17
Λοιπόν επειδή δεν γίνεται λίγκα με 4 άτομα έκανα τουρνουά. Όνομα ps3forums2K8, password: 2403. Δυο ζευγάρια θα παίξουν στις δυο νίκες. Οποιοι νικήσουν θα πάνε στον τελικό όπου αναδεικνύεται ο νικητής επίσης με δυο νίκες. Δηλώστε συμμετοχη να αρχίσουμε. Δυστυχώς για κάποιους (όπως εγώ), ευτυχώς για κάποιους άλλους έγινε update στα roster των ομάδων..

Chill
25-03-2008, 00:39
Ωραίος mate. Μόλις το ανοίξω σπεύδω να μπω. Και σιγά σιγά να μαζευόμαστε για την νέα λίγκα. I LOVE THIS GAME <3.

Chill
25-03-2008, 02:26
Βρε X χρειάζεται κάτι διαφορετικό για να μπούμε? Ψάχνω στο my leagues αλλά δεν την βρίσκω....τι παίζει?

EDIT: Άκυρο ok το βρήκα. Im in.

litanies
25-03-2008, 03:03
i am in too

Chill
27-03-2008, 17:56
Νεκταριούλη, ετοιμούλη το τουρναμεντούλι?

Sorry αλλά το πρωί ξύπνησα με Αυτιά και μου έμεινε η σλουρπ σλουρπ ομιλία του xaxa.

oddin
27-03-2008, 18:49
Ετοιμο είναι,μαζί παιζουμε ;)

αααα..μου πείραν και την ομάδα μου....

Chill
27-03-2008, 18:53
Ναι το είδα. Οπότε αυτή η κόντρα spurs vs celtics και πάλι αναβάλετε xaxa. Ποιο βραδάκι θα αναμετρηθούμε?

markos69
27-03-2008, 19:12
kala re ego de sas ipa oti thelo na mbo an arxisete nea league? apla sas ipa stilte mou ena minima

Chill
27-03-2008, 19:18
Δεν είναι league markos69 dont worry δεν σε ξέχασε ο x-nec. Ένα mini tournament είναι με 4 συμμετέχοντες.

Άντε άντε να δούμε αν στο 2k8 θα σου πάρω τη ρεβάνς για το ξεβράκωμα που μου έκανες στο fifa xaxa.

markos69
27-03-2008, 19:21
hehe sto 2k den iparxi periptosi na me nikisete

Chill
27-03-2008, 19:23
Challenge accepted :P.

Στο 2κ8 έχω λιώσει μην νομίζεις ότι θα ανάψεις τσιγάρο, θα φτιάχνεις καφέ και θα βάζεις και 10 goal όπως στο fifa :D!!!!!!!

oddin
27-03-2008, 19:25
Λοιπον,εμείς μπορούμε να παίζουμε το μινι-tournament,αλλα ας ετοιμαζόμαστε και για το επίσημο,να ξέρουμε τι γίνεται και με συμμετοχές!

x-nec
chill
oddin
markus
litanies
soprano13
gergeo
markus69
ALEO ??

Ας κάνουμε και μια προεπιλογή ομάδων μέχρι να το φιξάρουμε.

oddin
27-03-2008, 19:27
Επίσης ενας κολλητός μου έχει ήδη γραφτεί στο φορουμ,και θα ποστάρει και αργότερα,την συμμετοχή,οπότε +1 ακόμα για το πρωταθλημα μας!

markos69
27-03-2008, 19:27
ta sliders ine opos ine i ta alazete?

markos69
27-03-2008, 19:28
ego thelo lakers

markos69
27-03-2008, 19:29
chill des to league pou exoume sto xbox na fovithis :P

http://online.2ksports.com/league/?p=360&l=264972&t=NBA2K8

oddin
27-03-2008, 19:29
ta sliders ine opos ine i ta alazete?
Θα σου απαντήσει ο X-nec σε αυτό που θα κάνει και την λιγκα.:)

Εγώ προτιμώ boston.

X-NEC
27-03-2008, 19:52
Νεκταριούλη, ετοιμούλη το τουρναμεντούλι?

Sorry αλλά το πρωί ξύπνησα με Αυτιά και μου έμεινε η σλουρπ σλουρπ ομιλία του xaxa.

Χαχαχα!!!:rofl: Καλά ρε βλέπεις Αυτιά? Ο Βερύκιος και ο Βλάχος όλα καλά?:angry:


ta sliders ine opos ine i ta alazete?

Τα sliders από εδώ και πέρα θα τα αλλάζω (όπως ήδη έκανα με το τουρνουά μας) διότι το online του παιχνιδιού είναι πολλές φορες απαράδεκτο.
Σας ενημερώνω ξανά ότι το παιχνίδι θέλει για λίγκα 8 άτομα...

markos69
27-03-2008, 19:55
diladi pos tha ta valis na kseroume pos na pezoume

oddin
27-03-2008, 19:57
Σας ενημερώνω ξανά ότι το παιχνίδι θέλει για λίγκα 8 άτομα...
Νεκτάριε τα έχουμε περάσει αυτό το νούμερο όπως φαίνετε.

X-NEC
27-03-2008, 19:57
Αυτά ισχύουν για το τουρνουά μας και αν είμαστε ευχαριστημένοι θα τα κρατήσω...
Diskolia: All Star
3pt:50%
mid 2pt:60%
close 2pt: 70%

Θα δούμε όταν έρθει η ώρα Oddin... Μετά πάμε στα 12 που πιστεύω είναι παρα πολλά και θα πάμε μέχρι το καλοκαίρι και δεν θέλω... Καλύτερα πολλά και μικρά παρα μεγάλα και λίγα...

Και δεν με λένε Νεκταρία!!!:rant:

markos69
27-03-2008, 19:59
poo den tha xani kanis

oddin
27-03-2008, 20:02
Και δεν με λένε Νεκταρία!!!:rant:
looooooooooooooooooooool
O δαίμων του τυπογραφείου αγαπημένη....χαχαχαχα.

X-NEC
27-03-2008, 20:07
Δεν βλέπω edit Oddin...:rant:
Κανε edit τώρα μην πάρεις πόδι από το τουρνουά!:angry:

touristas
28-03-2008, 00:08
paidia eimai poli ampalos sto 2k8 giati eixa nba live alla apofasisa na paro auto epeidi exete kanei vlepo oreo pareaki.thelete kanenan sto protathlima sas na tou rixnete 40ares?

X-NEC
28-03-2008, 00:10
Φιλε όταν θα κάνουμε την επομενη λίγκα (ελπίζω σε 1-2 εβδομάδες) θα σε ενημερώσουμε. Ρίχνε και εσύ καμια ματια στο thread...:)

touristas
28-03-2008, 00:23
ok,to pro id mou kai to online id mou einai to idio
touristas

Soprano13
28-03-2008, 01:29
paidia eimai poli ampalos sto 2k8 giati eixa nba live alla apofasisa na paro auto epeidi exete kanei vlepo oreo pareaki.thelete kanenan sto protathlima sas na tou rixnete 40ares?Εισαι απαραιτητος σ'αυτο το τουρνουα..:angry:
Για ομαδα διαλεγω τους Denver αν δεν τους εχει κανενας.

touristas
28-03-2008, 01:35
pou vlepoume poies omades dialegoume?fadazomai9 dsen mporoume na dialeksoume tin idia e?poia einai ta kritiria genika?

Chill
28-03-2008, 03:46
Ρε που πήγε ο barry? Όχι ο barry white, αυτός των SA με το μαγικό 3point......Ήμαρτον γιατί το άλλαξαν το online. Σε ποιον θα βασίζεται η ομάδα όταν ο αντίπαλος μας έχει πάει βεντούζα :/?

markos69
28-03-2008, 04:28
o barry an den kano lathos pige nets

touristas
28-03-2008, 05:05
ego thelo phoinex suns an den tous exei kanas allos

oddin
28-03-2008, 09:27
ego thelo phoinex suns an den tous exei kanas allos
Επειδή ήμασταν λίγα άτομα,έπερνε ο καθένας την ομάδα που του άρεσε και τα βρίσκαμε.Τωρα που μαζευτήκαμε αρκετοί,ίσως να πρέπει να βρούμε ένα τρόπο επιλογής ομάδων.

X-NEC
28-03-2008, 14:33
Καταρχήν με τον litanies παίξαμε χθες τα 3 μας (τα match) και με νίκησε! Κάναμε γενικά πολύ καλά παιχνίδια στο πρώτο με δυσκόλεψε στην αρχή η CPU, ο litanies έπαιξε καλύτερα και κέρδισε. Στο δεύτερο πηγαίναμε μαζί αλλα στο ημίχρονο και λίγο μετά πήρε μια διαφορα 10-12 πόντων και άρχιζα να παίζω σαν τρελός! Του έκανα ένα σερί 15-3 με μπόλικα κλεψίματα και νίκησα. Στο τρίτο οποιος και να νικούσε θα το άξιζε. Πηγαίναμε πάλι μαζί αλλα το τέλος έκανα 2-3 λαθάκια που μου κόστισαν την νίκη.
Όσον αφορά τις ομάδες, εγώ έχω τους Suns και δεν με βλέπω να αλλάζω (αν και μετά το update νιώθω αρκετά ριγμένος) αλλα την συμπαθώ αυτή την ομάδα και μάλλον θα συνεχίσω να την επιλέγω. Για να μην γίνει της άννας με τις ομάδες διαλέξτε από τώρα ποίες θέλετε.
Τέλος τι θα γίνει παιδιά με την λίγκα που έχουμε σε εξέλιξη? Ούτε ένα game δεν παίξατε. Λυπάμαι αλλα δεν μπορώ να δεχτώ άτομα που δεν θα παίζουν. Gergeo, Aleo και Markus για σας το λέω. Θα μπείτε μονο αν μας λείπουν άτομα. Με συγχωρείτε αλλα καταλαβαίνετε ότι δεν γίνετε να καθυστερούμε τόσο πολύ...
Συγγνώμη και ευχαριστώ.

gergeo
28-03-2008, 15:15
X-NEC egw prepei na sou pw oti lwgo tou provlimatos pou exw den mporw na eima sunexeia mprosta sto playstation..exw pei sta paidia pou xrwstaw mats oti mporw mono apo tis 15:30 mexri tis 17:30..dystixws den me exoun enoxlisi eite apo edw(me pm)eite otan eimai sto ps..epomenws den ftaiw egw..prepei na me enoxlisoun ka ta alla paidia kai na kanoun kai mia thisia(gia tin wra milaw),etsi wste na ta pexoume ta mats..

PISTEUW oti me ta parapanw na allaxeis tin gnwmi sou gia tin mi sumetoxi mou sto neo tournoua..:)

MaRkUs_
28-03-2008, 15:23
Καταρχήν με τον litanies παίξαμε χθες τα 3 μας (τα match) και με νίκησε! Κάναμε γενικά πολύ καλά παιχνίδια στο πρώτο με δυσκόλεψε στην αρχή η CPU, ο litanies έπαιξε καλύτερα και κέρδισε. Στο δεύτερο πηγαίναμε μαζί αλλα στο ημίχρονο και λίγο μετά πήρε μια διαφορα 10-12 πόντων και άρχιζα να παίζω σαν τρελός! Του έκανα ένα σερί 15-3 με μπόλικα κλεψίματα και νίκησα. Στο τρίτο οποιος και να νικούσε θα το άξιζε. Πηγαίναμε πάλι μαζί αλλα το τέλος έκανα 2-3 λαθάκια που μου κόστισαν την νίκη.
Όσον αφορά τις ομάδες, εγώ έχω τους Suns και δεν με βλέπω να αλλάζω (αν και μετά το update νιώθω αρκετά ριγμένος) αλλα την συμπαθώ αυτή την ομάδα και μάλλον θα συνεχίσω να την επιλέγω. Για να μην γίνει της άννας με τις ομάδες διαλέξτε από τώρα ποίες θέλετε.
Τέλος τι θα γίνει παιδιά με την λίγκα που έχουμε σε εξέλιξη? Ούτε ένα game δεν παίξατε. Λυπάμαι αλλα δεν μπορώ να δεχτώ άτομα που δεν θα παίζουν. Gergeo, Aleo και Markus για σας το λέω. Θα μπείτε μονο αν μας λείπουν άτομα. Με συγχωρείτε αλλα καταλαβαίνετε ότι δεν γίνετε να καθυστερούμε τόσο πολύ...
Συγγνώμη και ευχαριστώ.
μπα συγχώρεση δεν χρειάζεται....αφού το game είναι για το πέος στο online...θα προτιμούσα λίγκα στο 2κ7!καλό παιχνίδη :)

ProEvo
28-03-2008, 15:26
....αφού το game είναι για το πέος στο online...

Τώρα σοβαρά, κανένα αθλητικό game που να έχει online της προκοπής υπάρχει? Το pro για το πέος, το fifa για το πεος. το 2κ8 για το πέος... :confused:

X-NEC
28-03-2008, 15:31
Γιώργο το καταλαβαίνω και θα δούμε τι θα γίνει (και αν θες ενημέρωσε με με pm για το πρόβλημα σου) απλά βλέπεις ότι κάποιοι προχωράνε πιο γρήγορα από τους άλλους. Εμείς εχθές με τον litanies κάναμε 3 σερί αγωνες και ξεμπερδέψαμε. Το ίδιο και τα αλλα δυο παιδιά που παίξανε δυο παιχνίδια.
Κώστα μου το πρόβλημα δεν είναι το online του παιχνιδιού το οποιο βελτιώθηκε αρκετά μετά τις αλλαγές που έκανα αλλα το γεγονός ότι δίνετε βάση σε αλλα παιχνίδια (και καλά κάνετε.) Απλά καλο θα ήταν να πηγαίνουμε όλοι μαζί με μια καλή ταχύτητα...:)

oddin
28-03-2008, 15:39
Το online πάντως και έμενα μου φαίνετε οτι βελτιώθηκε!

Eχτες είχαμε 2 game με chill.Πολυ ώραιος αντίπαλος.Και τα 2 παιχνίδια ηταν ματσάρες και θα μπορούσε να τα πάρουμε και οι 2.Μας μένει ένα για σήμερα,για να δούμε ποιος πάει τελικό!

X-NEC
28-03-2008, 15:58
Το online πάντως και έμενα μου φαίνετε οτι βελτιώθηκε!

Είδατε βρε τι κάνει ο X-NEC;:bgrin2:

litanies
28-03-2008, 16:42
όπως τα λέει ο Νεκτάριος είναι.
Και τα 3 παιχνίδια ήταν καταπληκτικά και μπορούσε να τα κερδίσει ο καθένας.
απο λάθη εκατέροθεν κριθηκαν οι νίκες.

όσο αναφορα, τα ωράρια, είναι ένα θέμα που πρέπει να συζητηθεί.
για παράδειγμα, λόγο της δουλειάς μου, είμαι ελευθερος καθημερινά μετά τις 23:00. Τώρα αν κάποιο παιδί δεν μπορεί εκείνη την ώρα, υπάρχει κ το ΣΚ που λίγο πολύ όλο και έχουμε περισσότερες ώρες ελεύθερες.

X-NEC
28-03-2008, 17:23
Και σας παρακαλώ πολύ όσοι έχετε παιχνίδια με τον Γιώργο να τα παίζετε τις ώρες που τον βολεύουνε. Ευχαριστώ.