PDA

View Full Version : episima tournoua COD4 sto forum



HiKoLaOs1983
09-12-2007, 07:20
sto episimo site tis SONY www.ps3multiplayer.com
diorganononte episima tournoua COD4
ego eimai organotis sto site i alios
live event coordinator
tha parakaletso ton administration na me boithisi na organoso kai se auto to site tournoua
pisteuo oti mporume i ellines pextes na ginoun diethnis pextes me diakrisis i apodiksi eimai ego o protos organomenos ellinas

MaRkUs_
09-12-2007, 14:31
sto episimo site tis SONY www.ps3multiplayer.com
diorganononte episima tournoua COD4
ego eimai organotis sto site i alios
live event coordinator
tha parakaletso ton administration na me boithisi na organoso kai se auto to site tournoua
pisteuo oti mporume i ellines pextes na ginoun diethnis pextes me diakrisis i apodiksi eimai ego o protos organomenos ellinas

nice είμαι και εγώ γραμμένος στο ps3multiplayer....είχα παίξει rainbow six πιστεύω ότι πολλά παιδιά θα θέλουν να παίξουν...
ότι βοήθεια θέλεις για να μαζευτούμε πες μας :)
εγώ πάντος είμαι μέσα

Akolov
09-12-2007, 15:04
Γεια σου ρε οργανωμένε Ηικολα !!


Αν είχα χρόνο θα έμπαινα και εγώ αλλά δεν μπορώ να βάλω στο μυαλό μου και άλλα deadlines και "υποχρεώσεις" ! Η ιδέα όμως μπορεί να ενδιαφέρει κάτι παιδάκια που ακόμα δεν έχουν τελειώσει το σχολείο και ξίνονται κάθε βράδυ βλέπε Greekteo . Αν δεν γράφει Βιολογία το επόμενο πρωί μπορεί να κάνει τα αμερικανάκια να τρέμουν......ΑΕΕΕΕΕΕΡΑΑΑΑΑ!!!

GedoGt
09-12-2007, 16:50
πρέπει να παίξαμε χτες αντίπαλοι.

HiKoLaOs1983
09-12-2007, 18:29
nice είμαι και εγώ γραμμένος στο ps3multiplayer....είχα παίξει rainbow six πιστεύω ότι πολλά παιδιά θα θέλουν να παίξουν...
ότι βοήθεια θέλεις για να μαζευτούμε πες μας :)
εγώ πάντος είμαι μέσα add m

Γεια σου ρε οργανωμένε Ηικολα !!


Αν είχα χρόνο θα έμπαινα και εγώ αλλά δεν μπορώ να βάλω στο μυαλό μου και άλλα deadlines και "υποχρεώσεις" ! Η ιδέα όμως μπορεί να ενδιαφέρει κάτι παιδάκια που ακόμα δεν έχουν τελειώσει το σχολείο και ξίνονται κάθε βράδυ βλέπε Greekteo . Αν δεν γράφει Βιολογία το επόμενο πρωί μπορεί να κάνει τα αμερικανάκια να τρέμουν......ΑΕΕΕΕΕΕΡΑΑΑΑΑ!!!
re megale proton to poli 1 ora tin imera paizo kai gama.... kata deuteron makari na mazeutoume kalli pextes giati xtes mpika kai epeksa me kati magkes apo to forum sas kai oute kan mporusan na plisiasoun ta kill mou kai kata triton ego milisa na organoso agones se auto to forum ....... ok


πρέπει να παίξαμε χτες αντίπαλοι.

malon mpori na peksame

john
09-12-2007, 18:34
ego eime mesa alla to problima eine me ti doulia moy lipo arketes ores gamo
an eine pados eime mesa pistebo na pexoume domination (to latrebo)

HiKoLaOs1983
09-12-2007, 18:42
ego eime mesa alla to problima eine me ti doulia moy lipo arketes ores gamo
an eine pados eime mesa pistebo na pexoume domination (to latrebo)

ego sinithos pezo kata tis 00:00 pote to proi giati douleuo.....

john
09-12-2007, 18:45
mia xara ego kata tis 11.00 to bradi sxolao opote na pexoume
eime kalos oxi kanenas noobas :p opote an thes kane me add alla den exo headset:(

Akolov
09-12-2007, 19:10
re megale proton to poli 1 ora tin imera paizo kai gama.... kata deuteron makari na mazeutoume kalli pextes giati xtes mpika kai epeksa me kati magkes apo to forum sas kai oute kan mporusan na plisiasoun ta kill mou kai kata triton ego milisa na organoso agones se auto to forum ....... ok



Υπάρχουν και pm για να κανονίζετε μεταξύ σας , meetings .

Επίσης , Νικόλα πρόσεξε γιατί το ύφος του πρώτου σου post δεν είναι και το καλύτερο , για να σχηματίσουμε άποψη για σένα . Επίσης , δεν γνωρίζω να έχει μάγκες το forum , δεν είμαστε τέτοια παρέα εδώ μέσα και αν υπάρχουν τέτοιοι , οι υπόλοιποι να ξέρεις δεν τους κάνουμε παρέα και τους αποφεύγουμε .

Τέλος , προσπάθησε να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες , μας βοηθάς όλους να διαβάζουμε τα post σου χωρίς προβλήματα και καθυστερήσεις .

Ακόμα , αν διαβάσεις άλλα post για το COD online , ήδη είμαστε πάνω από 40 άτομα , και παίζουμε καθημερινώς online . Το προβλημά μας είναι ότι δεν μπορούμε εξορισμού λόγω lobby και max player του COD να παίξουμε όλοι μαζί , όχι να δημιουργήσουμε και να αργανώσουμε αγώνες .

Από την άλλη , το θέλημα σου από το πρώτο σου post να θέλεις να δώσεις ζωή και ενεργητικότητα στο forum , σου δίνει credits , άρα keep up .

HiKoLaOs1983
09-12-2007, 19:18
Υπάρχουν και pm για να κανονίζετε μεταξύ σας , meetings .

Επίσης , Νικόλα πρόσεξε γιατί το ύφος του πρώτου σου post δεν είναι και το καλύτερο , για να σχηματίσουμε άποψη για σένα . Επίσης , δεν γνωρίζω να έχει μάγκες το forum , δεν είμαστε τέτοια παρέα εδώ μέσα και αν υπάρχουν τέτοιοι , οι υπόλοιποι να ξέρεις δεν τους κάνουμε παρέα και τους αποφεύγουμε .

Τέλος , προσπάθησε να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες , μας βοηθάς όλους να διαβάζουμε τα post σου χωρίς προβλήματα και καθυστερήσεις .

Ακόμα , αν διαβάσεις άλλα post για το COD online , ήδη είμαστε πάνω από 40 άτομα , και παίζουμε καθημερινώς online . Το προβλημά μας είναι ότι δεν μπορούμε εξορισμού λόγω lobby και max player του COD να παίξουμε όλοι μαζί , όχι να δημιουργήσουμε και να αργανώσουμε αγώνες .

Από την άλλη , το θέλημα σου από το πρώτο σου post να θέλεις να δώσεις ζωή και ενεργητικότητα στο forum , σου δίνει credits , άρα keep up .

enoo tournoua pigene sto www.ps3multiplayer.com kai tha katalabis ti enoo

jorgedept
09-12-2007, 19:59
Επίσης , Νικόλα πρόσεξε γιατί το ύφος του πρώτου σου post δεν είναι και το καλύτερο , για να σχηματίσουμε άποψη για σένα . Επίσης , δεν γνωρίζω να έχει μάγκες το forum , δεν είμαστε τέτοια παρέα εδώ μέσα και αν υπάρχουν τέτοιοι , οι υπόλοιποι να ξέρεις δεν τους κάνουμε παρέα και τους αποφεύγουμε .


+1 για αυτό που είπες Νάσο

και

-1 στον μάγκα του COD

greekteo
09-12-2007, 20:48
Εγω ειμαι μεσα, αλλα δεν ξερω αν θα μπορω καθε φορα, γιατι εχω κι εγω υποχρεωσεις.
@ifrit Εμεις οι μαθητες ειμαστε οι πιο βαρια εργαζομενοι :p:p:p
Και οχι και παιδακι... περιπου τρια χρονια μεγαλυτερος απο μενα εισαι :rofl::rofl:
Btw hikolaos προσεξε λιγο αυτα που σου ειπε παραπανω ο ifrit. Μετριοφροσυνη και σεβασμος κανει καλο, φιλικα.
Η κινηση σου για ενα τουρνουα ειναι πολυ καλη παντως!

NonBorn
09-12-2007, 21:13
sto episimo site tis SONY www.ps3multiplayer.com (http://www.ps3multiplayer.com)
diorganononte episima tournoua COD4
ego eimai organotis sto site i alios
live event coordinator
tha parakaletso ton administration na me boithisi na organoso kai se auto to site tournoua
pisteuo oti mporume i ellines pextes na ginoun diethnis pextes me diakrisis i apodiksi eimai ego o protos organomenos ellinas

- Δυστυχώς δεν έχω χρόνο να βοηθήσω εγώ σε αυτό. Αν παρόλα αυτά θες κάποια βοήθεια σε κάτι μπορείς να μου στείλεις pm να δω τι μπορώ να κάνω.

- Επίσης το site που δίνεις δεν είναι "επίσημο site της Sony" όπως λες. Τουλάχιστον αν δε κάνω πολύ λάθος.


We are not affiliated nor seek to represent any partnership with SONY Corporation. We are a site for Playstation 3 fans. "PLAYSTATION" and "PS3" are trademarks or registered trademarks of Sony Computer Entertainment Inc. All titles, content, publisher names, trademarks, artwork, and associated imagery are trademarks and/or copyright material of their respective owners. All rights reserved.- Τέλος προφανώς εμείς παίζουμε και το χαιρόμαστε και το να λες "kata deuteron makari na mazeutoume kalli pextes giati xtes mpika kai epeksa me kati magkes apo to forum sas kai oute kan mporusan na plisiasoun ta kill mou" και να ξεχωρίζεις έτσι τους υπόλοιπους γνώμη μου είναι ότι δεν είναι και η καλύτερη προσέγγιση γι αυτό και πήρες αυτές τις απαντήσεις.


Κατά τ' άλλα καλωσόρισες! :welcome:

HiKoLaOs1983
09-12-2007, 21:47
Εγω ειμαι μεσα, αλλα δεν ξερω αν θα μπορω καθε φορα, γιατι εχω κι εγω υποχρεωσεις.
@ifrit Εμεις οι μαθητες ειμαστε οι πιο βαρια εργαζομενοι :p:p:p
Και οχι και παιδακι... περιπου τρια χρονια μεγαλυτερος απο μενα εισαι :rofl::rofl:
Btw hikolaos προσεξε λιγο αυτα που σου ειπε παραπανω ο ifrit. Μετριοφροσυνη και σεβασμος κανει καλο, φιλικα.
Η κινηση σου για ενα τουρνουα ειναι πολυ καλη παντως!

basika ego eimai 28 3xronia den nomizo

greekteo
09-12-2007, 21:48
basika ego eimai 28 3xronia den nomizo

οχι εσυ, σε αλλον πηγαινε αυτο :p

HiKoLaOs1983
09-12-2007, 21:51
- Δυστυχώς δεν έχω χρόνο να βοηθήσω εγώ σε αυτό. Αν παρόλα αυτά θες κάποια βοήθεια σε κάτι μπορείς να μου στείλεις pm να δω τι μπορώ να κάνω.

- Επίσης το site που δίνεις δεν είναι "επίσημο site της Sony" όπως λες. Τουλάχιστον αν δε κάνω πολύ λάθος.

- Τέλος προφανώς εμείς παίζουμε και το χαιρόμαστε και το να λες "kata deuteron makari na mazeutoume kalli pextes giati xtes mpika kai epeksa me kati magkes apo to forum sas kai oute kan mporusan na plisiasoun ta kill mou" και να ξεχωρίζεις έτσι τους υπόλοιπους γνώμη μου είναι ότι δεν είναι και η καλύτερη προσέγγιση γι αυτό και πήρες αυτές τις απαντήσεις.


Κατά τ' άλλα καλωσόρισες! :welcome:

to www.ps3multiplayer.com (http://www.ps3multiplayer.com) einai ena apo ta episima forum tis sony
ama mpis kai dis to forum tha katalabis pos exei amesi antapokrisi me tin SCEE opos kai to site playstation underground


οχι εσυ, σε αλλον πηγαινε αυτο :p

sou exo stili friend request

jorgedept
09-12-2007, 21:55
πως γίνετε να είναι επίσημο site της SONY εφόσον το disclaimer τους λέει το αντίθετο?

"We are not affiliated nor seek to represent any partnership with SONY Corporation. We are a site for Playstation 3 fans. "PLAYSTATION" and "PS3" are trademarks or registered trademarks of Sony Computer Entertainment Inc. All titles, content, publisher names, trademarks, artwork, and associated imagery are trademarks and/or copyright material of their respective owners. All rights reserved."

greekteo
09-12-2007, 21:55
sou exo stili friend request

Οκ, οταν μπω θα κανω accept

HiKoLaOs1983
09-12-2007, 22:02
πως γίνετε να είναι επίσημο site της SONY εφόσον το disclaimer τους λέει το αντίθετο?

"We are not affiliated nor seek to represent any partnership with SONY Corporation. We are a site for Playstation 3 fans. "PLAYSTATION" and "PS3" are trademarks or registered trademarks of Sony Computer Entertainment Inc. All titles, content, publisher names, trademarks, artwork, and associated imagery are trademarks and/or copyright material of their respective owners. All rights reserved."

www.ps3media.com (http://www.ps3media.com) opos kai to playstation underground
dioti pepi na legontousan SCEEmultiplayer.com


www.ps3media.com (http://www.ps3media.com) opos kai to playstation underground
dioti pepi na legontousan SCEEmultiplayer.com

einai episimo apo tin stigmi to playstation underground diloni oti to site to diaxirizete to playstation underground
gia perisoteres plirofories pigene sto www.ps3multiplayer.com (http://www.ps3multiplayer.com) kai tha katalavis pos exei 100% ipostiriksi apo tin SCEE


www.ps3media.com (http://www.ps3media.com) opos kai to playstation underground
dioti pepi na legontousan SCEEmultiplayer.com

sou eksigi oti allios tha eixai onoma SCEEmultiplayer.com

NonBorn
09-12-2007, 22:21
Επίσημο forum από τη Sony: http://boardsus.playstation.com/playstation
Eπίσημο blog από τη Sony: http://blog.us.playstation.com/
Και βέβαια τα υπόλοιπα σε Ευρώπη κλπ.

Τα υπόλοιπα είναι made by fans... Όπως βέβαια το λένε. Τώρα εσύ γιατί λες ότι είναι επίσημα... Δε ξέρω! Αλλά ας σταματήσει όλο αυτό εδώ, και ας μείνουμε στο COD4.

Ευχαριστώ!

jorgedept
09-12-2007, 22:23
πως γίνετε να είναι επίσημο site της SONY εφόσον το disclaimer τους λέει το αντίθετο?

"We are not affiliated nor seek to represent any partnership with SONY Corporation. We are a site for Playstation 3 fans. "PLAYSTATION" and "PS3" are trademarks or registered trademarks of Sony Computer Entertainment Inc. All titles, content, publisher names, trademarks, artwork, and associated imagery are trademarks and/or copyright material of their respective owners. All rights reserved."


δεν μου αρέσει να κάνω quote τον εαυτό μου....αλλά διάβασε λίγο τι λέει το disclaimer


"Δεν συνδεόμαστε ούτε επιδιώκουμε να αντιπροσωπεύσουμε οποιαδήποτε συνεργασία με την εταιρία της SONY. Είμαστε μία σελίδα για Playstation 3 οπαδούς. "PLAYSTATION" και "PS3" είναι εμπορικά σήματα ή καταχωρημένα εμπορικά σήματα της Sony Computer Entertainment Inc. Όλοι οι τίτλοι, το περιεχόμενο, τα ονόματα εκδοτών, τα εμπορικά σήματα, το έργο τέχνης, και τα σχετικά καλολογικά στοιχεία είναι εμπορικά σήματα ή/και υλικό πνευματικών δικαιωμάτων των αντίστοιχων ιδιοκτητών τους. Τα δικαιώματα που διατηρούνται όλα."

*η μετάφραση έγινε με ένα πρόγραμμα :P

seven77
13-12-2007, 15:41
εγω επειδη ειμαι ασχετος μην με βαλετε!!!

urquattros
13-12-2007, 16:42
Ego Eimai Mesa Meta Tis 7 To Apogeyma Mexri Oti Ora Kai Na Nai

MaRkUs_
13-12-2007, 22:20
και εγώ έξω...δυστηχώς το παιχνιδάκι δεν με τραβάει με τα αστεία kill μέσα απο τους τοίχους!!! urquattros γράφε ελληνικά plz

mootsChios
13-12-2007, 22:30
και εγώ έξω...δυστηχώς το παιχνιδάκι δεν με τραβάει με τα αστεία kill μέσα απο τους τοίχους!!! urquattros γράφε ελληνικά plz
Aν εχεις το perk (δεν θυμαμαι το ονομα του) που ειναι για να διεισδυει η σφαιρα πιο βαθια ειναι λογικο οτι λαμαρινες, ξυλα και πλινθοχτιστους τοιχους τους τρυπαει για πλακα. Ασε που υπαρχει και challenge (το x-ray vision) που πρεπει να σκοτωνεις ατομα πισω απο εμποδια για να το κανεις. Παντως τα επισημα τουρνουα ειναι λιγο μουφα. Χτες επαιξα ενα και σκοτωνοσουν μονο με headshot, μαχαιριες και βομβες. Ουτε xp παιρνεις ουτε τιποτα. Μονο που μπορει να δεις το ονομα σου στο ps3multiplayer.com. Προτιμω το κανονικο, χιλιες φορες

MaRkUs_
13-12-2007, 23:07
Aν εχεις το perk (δεν θυμαμαι το ονομα του) που ειναι για να διεισδυει η σφαιρα πιο βαθια ειναι λογικο οτι λαμαρινες, ξυλα και πλινθοχτιστους τοιχους τους τρυπαει για πλακα. Ασε που υπαρχει και challenge (το x-ray vision) που πρεπει να σκοτωνεις ατομα πισω απο εμποδια για να το κανεις. Παντως τα επισημα τουρνουα ειναι λιγο μουφα. Χτες επαιξα ενα και σκοτωνοσουν μονο με headshot, μαχαιριες και βομβες. Ουτε xp παιρνεις ουτε τιποτα. Μονο που μπορει να δεις το ονομα σου στο ps3multiplayer.com. Προτιμω το κανονικο, χιλιες φορες

moots τέτοια χαζά δεν είχαμαι στο r6!!!

Katana
13-12-2007, 23:40
+1 στον κωστα!

WolfRathmA
14-12-2007, 03:23
Aν εχεις το perk (δεν θυμαμαι το ονομα του)

Double impact νομιζω... που διαπερναει η σφαιρα το τοιχο.

Εμενα παντος το παιχνιδι με τρελενη... Δε ξερω γιατι.. Το εχω λιωση πραγματικα...

HiKoLaOs1983
14-12-2007, 05:17
Aν εχεις το perk (δεν θυμαμαι το ονομα του) που ειναι για να διεισδυει η σφαιρα πιο βαθια ειναι λογικο οτι λαμαρινες, ξυλα και πλινθοχτιστους τοιχους τους τρυπαει για πλακα. Ασε που υπαρχει και challenge (το x-ray vision) που πρεπει να σκοτωνεις ατομα πισω απο εμποδια για να το κανεις. Παντως τα επισημα τουρνουα ειναι λιγο μουφα. Χτες επαιξα ενα και σκοτωνοσουν μονο με headshot, μαχαιριες και βομβες. Ουτε xp παιρνεις ουτε τιποτα. Μονο που μπορει να δεις το ονομα σου στο ps3multiplayer.com. Προτιμω το κανονικο, χιλιες φορες

xtes eitan FUN event
kai head soot only
otan bgis protos se 3 event kerdidis 1 games ps3 tis epilogi sou
den nomizo pos einai tzampa kopos

mootsChios
14-12-2007, 05:27
xtes eitan FUN event
kai head soot only
otan bgis protos se 3 event kerdidis 1 games ps3 tis epilogi sou
den nomizo pos einai tzampa kopos
AAA αυτο δεν το ηξερα, να προσπαθουσα λιγο πιο δυνατα. Πακετο. Ασε που μετα το πρωτο την εκανα. Αυτα να μας τα λετε πιο νωρις.

Katana
14-12-2007, 11:16
Double impact νομιζω... που διαπερναει η σφαιρα το τοιχο.

Εμενα παντος το παιχνιδι με τρελενη... Δε ξερω γιατι.. Το εχω λιωση πραγματικα...

Σωστος.Αυτο που ειναι πολυ σημαντικο ειναι οτι με τον συνδυασμο των perks, αλλαζει τελειως ο τροπος παιχνιδιου!

Ας πουμε, θελω να δοκιμασω μια φορα να παιξω full stealth.Επισης, εχω ξεσκισει τα rifles αλλα οχι και τα μεγαλα machineguns.Ουτε που τα εχω αγγιξει!:confused:

seven77
14-12-2007, 14:10
και πως γινεται να μπουμε??
(8α προσπα8ησω..εστω και ασχετος)

fsss
15-12-2007, 21:46
Ας την ανεβάσω και εδώ ...
Καλύτερη παρέα και παιχνίδι από αυτό ?
Σε τι θα άλλαζε το πιο official ?

SQP_GR
15-12-2007, 21:59
Re Kai Mena Vale Mesa

geodlord7
23-12-2007, 17:11
πως γινεται να συμμετασχω και εγω??
Edit:πολυ μπερδεμενο ειναι το site...δεν σε βοηθαει καθολου...:badpc:

urquattros
28-12-2007, 16:51
prepei na eggrafteis sto www.ps3multiplayer..com (http://www.ps3multiplayer..com) kai pano pano me kitrina i mple (Next US Events): grammata anaferei pote pezoume omadika me ksenous.

urquattros
07-01-2008, 17:31
HiKoLaOs1983? μπορει στο δικο σας φορουμ να εισαι event coordinator
αλλα εδω εισαι Junior Member..:1appl:

TopGunZ
07-01-2008, 17:51
εγώ έχω μια απορία, επειδή προφανώς δεν είμαι μάγκας και δεν τα πιάνω με τη μία, γιατί κάποιος 28 χρονών έχει το 1983 στην υπογραφή του? εννοώ, έγινε κάτι όταν ήταν το παλληκάρι ...3-4 χρονών?

καλό το σαιτάκι, ψιλοπρόχειρο, με την καμία επίσημο βέβαια. αφού έχει και δωράκια, αξίζει για όποιον έχει παραπάνω ελέυθερο χρόνο...