PDA

View Full Version : Πρωτάθλημα--SUPERGT '13



Pages : 1 2 3 [4]

toumpas__
24-07-2013, 14:45
Οχι προβληματακι προβληματαρα!!!!!θελει πολυ προσοχη.

ReDWeeD-1-
24-07-2013, 17:01
thelei prosoxi kai idika otan duo odigi maxonte! na thimaste pos den sinxori smproksimata giati ligo ektos na bgei o alos apo to smproksimo tou alou tin evapse!

o laos apeti na mpoune i stigmes agona :fans:

toumpasn
24-07-2013, 18:36
o laos apeti na mpoune i stigmes agona :fans:

Μπηκαν οι στιγμες αγωνα και οι συνεντευξεις...
Ο αγωνας αυριο θα ειναι 38 γυροι και οποιος αντεξει.....:f014::weights:

Υ.Γ.Μπηκε το pre race news για τον 11 αγωνα.

toumpasn
25-07-2013, 07:41
Καλημερα σε ολους.Ημερα αγωνα.Εκανα μια μικρη διορθωση,αντι για 39 γυροι θα ειναι 38.Start your engines.

petaloudas
25-07-2013, 09:19
Έχει δίκιο ο δημοσιογράφος... ένας πρώιμος τελικός σήμερα...

Καλό αγώνα να έχουμε... :drive:

Καλημέρα! :)

RED@PLANET
25-07-2013, 09:35
Καλημέρα,

καλά τα λέει ο δημοσιογράφος, σήμερα παίζονται όλα για Μανώλη και Στράτο! (Δεν θέλω να σας αγχώσω...:whistle:)

AWD_POWER
25-07-2013, 10:16
Ημέρα αγώνα!
Πολύ ωραία πίστα με ιδιόμορφες στροφές.
Καλή επιτυχία σε όλους.
Προσωπικά, θα ήθελα σήμερα να δω κάποιον άλλο νικητή
έτσι για να μπερδευτεί ακόμη περισσότερο η κατάσταση..!
Α Ν Υ Π Ο Μ Ο Ν Ω ! ! !

STR-GTR35
25-07-2013, 11:07
καλημέρα ....οι χρόνοι που έχω σε αυτή την πίστα ..απέχουν από τους καλύτερους (1.33.2xx).:confuzed:......ευχή μου είναι η τύχη να μην παίξει κανένα περίεργο παιχνίδι και να κερδίσει ο ταχύτερος και ικανότερος !.......καλό αγώνα σε όλους !

RED@PLANET
25-07-2013, 11:15
Για να πέφτουν τα στοιχήματα... :yes:

- - - Updated - - -


καλημέρα ....οι χρόνοι που έχω σε αυτή την πίστα ..απέχουν από τους καλύτερους (1.33.2xx).:confuzed:......ευχή μου είναι η τύχη να μην παίξει κανένα περίεργο παιχνίδι και να κερδίσει ο ταχύτερος και ικανότερος !.......καλό αγώνα σε όλους !

Αποκλείεται, μας δουλεύεις! Εγώ έκανα 1.33.1xx :scratch:

toumpas__
25-07-2013, 13:25
Καλο αγωνα παιδες προσοχη στα φρενα οταν περνουμε το splitstream του αλλου.
Ο δικος μου χρονος ειναι 1.32.8**
ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟ.

http://www.youtube.com/watch?v=EsK7jOD2Em0

STR-GTR35
25-07-2013, 16:17
Για να πέφτουν τα στοιχήματα... :yes:

- - - Updated - - -



Αποκλείεται, μας δουλεύεις! Εγώ έκανα 1.33.1xx :scratch:

γεια σου ’ρη....δεν το έχω εδώ ..τώρα το μεσημέρι μετά από πολλούς γύρους έκανα ( 1.33.036) εάν έγραφα για χρόνο κάτω από (1.33) ..τότε θα έλεγα ψέματα !

RED@PLANET
25-07-2013, 16:43
γεια σου ’ρη....δεν το έχω εδώ ..τώρα το μεσημέρι μετά από πολλούς γύρους έκανα ( 1.33.036) εάν έγραφα για χρόνο κάτω από (1.33) ..τότε θα έλεγα ψέματα !

Ε! τότε έχω ελπίδες να κάνουμε "παρέα" μερικούς γύρους όπως στη Daytona:swordfight:

STR-GTR35
25-07-2013, 18:35
Ε! τότε έχω ελπίδες να κάνουμε "παρέα" μερικούς γύρους όπως στη Daytona:swordfight:ωραία ...χαχαχ :bang:

Geopan973
25-07-2013, 21:06
Μακριάααααα, πολύ μακριά. Στο 1:33:900... Δεν μπορώ να φτιάξω το κιβώτιο, μου βγαίνει πολύ μακρύ ή πολύ κοντό.

Και έχω κάνει πολύ λίγη προπόνηση και πάλι γιατί μου αφήσαν ελεύθερη την τηλεόραση στις 11:30 το βράδυ...:frusty: χθες.

Και σήμερα πρέπει να τη "βοηθήσω" να κάνουμε την αίτηση για τον παιδικό σταθμό... Γμ το κέρατό μου το τράγιο, το βερνικωμένο!!!

Τουλάχιστον να προλάβω να μπω στις 10:00 και ότι γίνει ας γίνει.

Geopan973
26-07-2013, 01:01
Μπαρμπούουουουουτσαλα... Εντάξει δεν περίμενα και κάτι καλύτερο, εξήγησα και παραπάνω τους λόγους, αλλά να φάω γύρο και πάλι???

Αφού εγώ σιχαίνομαι τον γύρο. Τρώω μόνο καλαμάκι! Τι δεν καταλαβες τώρα???

Ρε παιδιά το Στέλιο, που από τα συμφραζόμενα κατάλαβα ότι κέρδισε, και τον Χρήστο δεν τους είδα ποτέ. Τι έγινε???

petaloudas
26-07-2013, 03:07
Ανάμεικτα συναισθήματα...

Ο καλύτερός μου γύρος στα κατατακτήρια έτυχε να είναι τη στιγμή που μπήκε στην αίθουσα ο Μανώλης (red).. και ξαφνικά πετάγονται τα αυτόματα μηνύματα ο τάδε μπήκε στην αίθουσα, + το αυτόματο μήνυμα αυτού που μπαίνει... πάει ο γύρος..

Ο αγώνας τώρα, δυστυχώς, τελείωσε για μένα μόλις στο 4ο γύρο, μέσα σε δύο -συνεχόμενες- στροφές... τρίτωσε και στον 7ο.. ε, κι αποτελείωσε...

Οφείλω να ομολογήσω πως εκείνη ακριβώς τη στιγμή, "κατάλαβα" τον Στράτο και το Γιώργο (paranoik) σχετικά με το "το κλείνω τώρα", που είχε γίνει κάποιους αγώνες πριν... στο τσακ ήμουνα όμως... Ευτυχώς δεν το έκανα, συνέχισα, και τελικά τερμάτισα με: 1.αίσθημα χαράς, καθώς νομίζω πως έκανα έναν πολύ καλό αγώνα, και 2.αίσθημα απογοήτευσης, καθώς η εξέλιξη του αγώνα μου μπορεί και να ήταν πολύ διαφορετική... Εξού και τα ανάμεικτα συναισθήματα...

Τώρα, η πρώτη τετράδα...

Δεν κατάλαβα τον τερματισμό του Στράτου και του Νίκου (Τ)... Τι έγινε...;;;

Μέσα σ' όλα αυτά, το συμβάν στον τερματισμό επισκίασε ΔΥΣΤΥΧΩΣ μία άξια νίκη του Στέλιου, και μία επίσης άξια πιθανή νίκη του Μανώλη... Και το κυριότερο, επισκίασε τον εορτασμό του τίτλου, από έναν πανάξιο πρωταθλητή...

Μανώλη (toumpas__) μπράβο, ΑΞΙΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ!!! :d055:

toumpasn
26-07-2013, 08:03
Καλημερα σε ολους.Ο τιτλος που θα εβαζα εγω στο post race news θα ηταν ''Ενας περιεργος αγωνας''.Απο τα κατατακτηρια μεχρι και τον τερματισμο.Με εναν Στρατο στα κατατακτηρια να μας αφηνει ολους αφωνους για δευτερη συνεχομενη φορα αφου εσπασε το 1.33.χχχ ενω ολες τις προηγουμενες μερες δεν μπορουσε.(Μολις το ειδα μου κοπηκαν τα ποδια...)Στη διαρκεια του αγωνα ενω τα πηγενα πολυ καλα και ειμουν μαζι με τον αδερφο μου σε μαχη μπροστα,ξαφνικα παλι με τα pit γινετε ενα πραγμα που δεν μπορω να το καταλαβω.Λες και οι δικοι μου βαριουντε να αλλαξουν τα λαστιχα.Ετσι βγενω πιο πισω του χανοντας το slip stream και μετα και απο κατι μικρο επαφες με τον Στελιο βρισκομε ακομα πιο πισω να δινω μαχες με τον Στρατο.Και ερχετε ενας τερματισμος ακρως περιεργος.....Με τον Στρατο να παταει φρενο τελευταια στιγμη πριν τη γραμμη τερματισμου και να τον περναω(λεγοντας μου μετα οτι το εκανε γιατι αξιζα εγω την θεση του),τον ευχαριστω αλλα αυτος την αξιζε γιατι εγω ειμουν αυτος που καποια στιγμη τον εμβολισα.Και με εναν τερματισμο μπροστα μεταξυ Στελιου και Μανωλη που χριζει κουβεντας.Με τον Στελιο να περνει τελευταια στιγμη το slip stream του teammate του Μανωλη (redweed) που εμεινε ενα γυρο πισω:blink: και να περνει τη Νικη.Για μενα οτι εγινε εγνε αφου ετσι κ αλλιως το αποτελεσμα βαθμολογικα ειναι το ιδιο για ολους.Εχουμε πρωταθλητη εναν αγωνα πριν το τελος.Εναν παναξιο πρωταθλητη κατα την γνωμη μου που ειχε φανει απο τους πρωτους αγωνες οτι δυσκολα θα χασει την πρωτια.Μπραβο Αδερφε.Ο τελευταιος αγωνας θα ειναι η χαρα του πρωταθληματος.

RED@PLANET
26-07-2013, 10:46
Να ξεκινήσω με την απολογία μου.
Χτες αισθάνθηκα δυνατός μέσα στην Fuji καθώς είναι μια πίστα που την γνωρίζω αρκετά καλά - την έπαιζα από το prologue, παρ' όλο που δεν πρόλαβα να κάνω αρκετή προπόνηση και να στήσω ένα πολύ καλό set-up. Μέχρι την τελευταία στιγμή αμφιταλαντευόμουν ανάμεσα σε δύο set-up τα οποία όμως δεν πρόλαβα να δοκιμάσω αρκετά για να καταλήξω, έτσι διάλεξα τυχαία την τελευταία στιγμή. Παρ' όλα αυτά τα πήγα καλά στις κατακτήτριες και αυξήθηκαν οι ελπίδες μου για μια καλή θέση. Η εκκίνησή μου όμως ήταν κακή και βρέθηκα αμέσως σε αρκετά μειονεκτική θέση καθώς πάσχιζα να "ανοίξω" δρόμο προς το πρωτοπόρο "μπουλούκι". Μόνο αν κρατιόμουνα πίσω από το slipstream τους θα είχα κάποια ελπίδα για διάκριση.
Πάνω στο άγχος και στη βιασύνη μου, είχα στον 4ο γύρο μια μικρή (σχεδόν ανύπαρκτη:whistle:) επαφή με τον προφυλακτήρα του Νίκου (αγαπούλα) που έφερε όμως καταστροφικά αποτελέσματα - ένα μεγαλοπρεπές τετ-α-κε γι' αυτόν με μεγάλη απώλεια χρόνου και για τους δυο μας αφού το ελάχιστο που θα μπορούσα να κάνω για εξιλέωση:sad6: ήταν να περιμένω να ανακτήσει την θέση του. "Ένοχος" το ομολογώ, ελπίζω να με συγχωρέσεις Νίκο:respect7:!

Παρακάτω, φτου και απ' την αρχή. Αυτήν την φορά όμως ξεκίνησα το κυνηγητό ήρεμος αφού συμφιλιώθηκα (ακαριαία) με την ιδέα ότι δεν έχει πια κανένα νόημα να "βιαστώ". Αυτό ήταν και ο καταλύτης του παρακάτω καταπληκτικού αγώνα που έκανα. Αφού έφτασα και πέρασα τον Μανώλη (RedWeed) (που είχε μια άτυχη στιγμή) βρέθηκα στη γνώριμη για μένα κατάσταση - "σαν την καλαμιά στον κάμπο". Από εκεί και πέρα ο ρυθμός μου καλυτέρεψε ακόμη ποιο πολύ, τόσο που στους τελευταίους γύρους άρχισα μάλιστα να κατεβάζω σταθερά χρόνους - τα 31 δεύτερα διαφοράς έγιναν μέχρι το τέλος 27!

Η πατάτα που έκανα βέβαια με τον Νίκο χαλάει την αξία της μικρής μου επιτυχίας, δηλώνω μετανιωμένος:e055gf:


Πάμε στα ωραία τώρα! Συγχαρητήρια στους νικητές που ανέβηκαν στο βάθρο! Μανώλη (toumpas) το έχεις το κύπελο στο τσεπάκι! Άξιος!

Δευτέρα κανονικά θα πρέπει να είναι μια γιορτή αποχαιρετισμού για την ωραία προσπάθεια που έγινε εδώ, από την παρέα μας. Ελπίζω να μην μας τα χαλάσει ο καιρός...:pound:

AWD_POWER
26-07-2013, 11:28
Καταρχήν συγχαρητήρια στον Πρωταθλητή μας πλέον.
Μανώλη ήσουν σταθερότατος και σε πολύ υψηλό επίπεδο συνεχώς
οπότε σου άξιζε ο τίτλος.
Για τα υπόλοιπα δεν θέλω να αναφερθώ.
Να συμπληρώσω μόνο ότι ο επόμενος αγώνας πέρα από γιορτή
είναι και ένας αγώνας που θα κρίνει το πρωτάθλημα στο ομαδικό
οπότε θέλει προσοχή.
Αν δεν ήταν τόσο ζόρικα τα πράγματα θα ήθελα να συμμετέχω και εγώ
αλλά φοβάμαι πολύ μήπως σε καμία άτυχη στιγμή στερήσω το οτιδήποτε
από τον οποιοδήποτε...
Μου έλειψε πολύ ο συναγωνισμός και οι μάχες σε αυτό το επίπεδο
με κάνατε και ζήλεψα τα μάλλα! Μπράβο σε όλους.

petaloudas
26-07-2013, 12:28
Ο τιτλος που θα εβαζα εγω στο post race news θα ηταν ''Ενας περιεργος αγωνας''.

:ranger:



Η πατάτα που έκανα βέβαια με τον Νίκο χαλάει την αξία της μικρής μου επιτυχίας


Σε καμία περίπτωση Άρη..!!!

Αυτά είναι μέσα στον αγώνα, και δεν μειώνουν καθόλου την επίδοσή σου... Άξια μετά στάθηκες μπροστά μου, αν ήσουν κακός θα σε είχα φτάσει ξανά... δεν ήσουν όμως, ήσουν ταχύτατος και για αυτό η "μικρή σου επιτυχία" είναι πλήρης αξίας...!!!

Άλλωστε, ήταν και το δεύτερο μπλακάουτ, καπάκι στα φρένα πριν το εσάκι, όπου έφαγα και δύο ποινές, μία βγαίνοντας και μία μπαίνοντας στην πίστα... :a050:

Geopan973
26-07-2013, 12:51
Πάντως εγώ τις ευχαριστήθηκα τις ψιλοκόντρες που είχα με τον Άρη, τον Νίκο (Π) και τον Μανώλη (Red), ασχέτως με το αν ηττήθηκα σε όλες παταγωδώς. Και μάλλον πρέπει να έσπασα και τα νεύρα του Μανώλη στην ευθεία, γιατί μου έριξε και ένα φιλικό σκούντημα ...

Πάντως στις περιπτώσεις που ήμουν από πίσω, ήμουν συνέχεια σε φάση "Τον έχω, τον έχω, θα κάνει λάθος και θα τον προσπεράσω..." και σε όλες τις φάσεις τελικά το λάθος το έκανα εγώ:c030:...

Δε βαριέσαι, πλάκα είχε. Να μην είχα και τη γυναίκα μου κάθε 20 λεπτά να μου λέει σήκω να αλλάξεις την μικρή, να πλύνεις την μεγάλη, να δώσεις την αντιβίωση μπλα μπλα μπλα ... και να προσπαθώ να της εξηγήσω οδηγώντας ότι όταν τρέχω on line δεν μπορώ απλά να σταματήσω με ένα κουμπι ξανά και ξανά και ξανά!!!

Τα νεύρα μου!!!:a122:

Όσοι απο εσάς δεν έχετε παντρευτεί και το σκέφτεστε ... ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΤΟ!!! ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ!!!



Πλάκα κάνω βέβαια, αλλά πραγματικά μου λείπουν οι εποχές που τελείωνα από τη δουλειά και γύρναγα σπίτι για να κάνω τους γύρους μου στο GT4 Nurburgring σχεδόν με όλα τα αυτοκίνητα δρόμου του τίτλου!!! Και ποτέ δεν έκανα λιγότερους από 5 γύρους με το κάθε αυτοκίνητο... Πωπωωωω!!! Πόσο πολύ χρόνο είχα τότε!!!

STR-GTR35
26-07-2013, 13:44
καλησπέρα .......συγχαρητήρια στον άξιο πρωταθλητή μας Μανώλη ..:first:.....μπράβο και για την χτεσινή σας απόδοση Μανώλη - Στέλιο - Νίκο .....ωραίος αγώνας ....πολλές ωραίες μάχες με τον Νίκο .........να πω πως και για μένα ήταν έκπληξη ο χρόνος μου στης κατατακτήριες δοκιμές ........για να εξηγήσω λίγο την παραχώρηση της τρίτης θέσεις στον Νίκο πρέπει να κάνω μια αναφορά στης προηγούμενες μέρες ............(πρώτον )..από την πρώτη μέρα ο Νίκος ήταν ο ταχύτερος με διάφορα και μέχρι και της κατατακτήριες παρέμεινε πρώτος και ταχύτερος ........για αυτό και πιστεύω αλλά και έλπιζα να είναι εκείνος ο νικητής .....να γευτεί και ο Νίκος την χαρά της νίκης ............(δεύτερον )..εγώ είχα σαν στόχο να καιρδίσω η να τερματίσω μπροστά από τον Μανώλη για να έχει ενδιαφέρον και ο τελευταίος αγώνας αλλά και να διαικδικήσω ότι παραπάνω μπορούσα τέλος πάντων ..............από την στιγμή που δεν τα κατάφερα και έχασα τον στόχο μου για μένα δεν είχε πια σημασία να τερματίσω τρίτος η τέταρτος ................και έχοντας κατά νου την μεγάλη προσπάθεια του Νίκου για ένα καλύτερο αποτέλεσμα ήταν η παραχώρηση της τρίτης θέσεις ένα πολύ μικρό δωράκι (φιλικό και με αγάπη ).......ελπίζω να μην πρόσβαλα κανέναν ..ούτε και τον Νίκο ....ξέχασα να αναφερθώ Νίκο στην περίπτωση που έχασες τα φρένα .......εάν είχαμε τα μικρόφωνα ανοιχτά ..θα σου έλεγα άμεσος ." μην σταματάς -δεν πειράζει - πάμε να προλάβουμε τους Στέλιο - Μανώλη "....για να μην χάνουμε χρόνο ........

STR-GTR35
26-07-2013, 14:42
και για να μην τα αφήσουμε όλα για την τελευταία αγωνιστική ........θέλω να δηλώσω συμμετοχή από τώρα για το επόμενο πρωτάθλημα .... και ας επιδέχεται κάποια ποινή η βιασύνη μου .:a036:....χαχα.............και ο λόγος είναι πως περνάω καλά με την παρέα σας :fans:..χαίρομαι το παιχνίδι ..........και με τα πρωταθλήματα να γίνονται ολοένα και ποιο ποιοτικά και ενδιαφέρον η επιλογή είναι μονόδρομος ........να συμπληρώσω πως είναι και μια σαφής ψήφος εμπιστοσύνης στα αδέρφια Μανώλη -Νίκο για το εξερετικό πρωτάθλημα με την υπερπολυτιμη βοηθεια τον συνεργατών Νικου και Στελιου που πλησιάζει στο τέλος του ............στον Αλέξανδρο έχω δώσει ψήφο εμπιστοσύνης διαρκίας ........οπότε όποιος και εάν είναι ο διοργανωτής η απόφαση μου δεν διαφοροποιείται

ReDWeeD-1-
26-07-2013, 14:53
:first: BRAVO RE MANOLIO!! :respect7: AKSIOS!! o xthesinos agonas... ti na po... to apotelesma milah apo mono tou... etsi einai otan exeis kosmo sto spiti.. prin apo ton agona epsines pansetes sto patriko sou (den efaga kai evlepa olo kantines kai psistaries stin pista :modecris:) mia kai eixame ta petherika mou sto spiti. alla bgika tritos apo to telos kai auto einai ena mikro brathro hahahahaha

afou ida oti den mporo na ftaso kanenan.. pines.. glistrimata.. eipa na perimeno ton giorgo pou itan piso mou na kanoume kamia maxi.. gia gelia i katastasi den mporousa na sigkentrotho, giorgo to xtipima den itan apo nevra file mou eitane gia na paris xiliometra :ban:
kai afou ida oti exrete o stelios me ton manoli ipa na bohthiso ton stelio me slipstream na pari tin proti thesi mia kai etsi kai alios o manolis einai protathlitis. an auto pou ekana peirakse ton manoli 1000 signomi den ithela na thimosi kai na gini kamia pareksigisi.. eitane gia tin omada mou mias kai exoume tin maxi ton omadon.

ti akousa pame gia 2oro finale????? euxome mono na min breksi :a062:

F1_STK
26-07-2013, 16:03
Αν δεν ήταν τόσο ζόρικα τα πράγματα θα ήθελα να συμμετέχω και εγώ
αλλά φοβάμαι πολύ μήπως σε καμία άτυχη στιγμή στερήσω το οτιδήποτε
από τον οποιοδήποτε...
Μου έλειψε πολύ ο συναγωνισμός και οι μάχες σε αυτό το επίπεδο
με κάνατε και ζήλεψα τα μάλλα! Μπράβο σε όλους.

Συγχαρητηρια Μανωλη, αξιος πρωταθλητης!
Εγω θελω πολυ να συμμετεχεις, μου εχει λειψει να σε βλεπω ΜΕΣΑ στον αγωνα και προσωπικα δε με νοιαζει καθολου αν κρινεται το κατασκευαστων ακομα. Οι Ninjas εχουν αποδειξει οτι το αξιζουν και με το παραπανω, μιας και ειναι μπροστα στη βαθμολογια ακομα και ας ειχαν τρεις απουσιες. Και στο κατω κατω, ακομα και ετσι να μην ηταν, πιστευω οτι η συμμετοχη σε αυτο εδω το πρωταθλημα εχει πολυ μεγαλυτερη αξια απο τους αριθμους και τις βαθμολογιες. Ελπιζω και θελω να εισαι μεσα στον τελευταιο αγωνα του πρωταθληματος, αλλα και δικο μου για την ωρα σε πρωταθλημα, μιας και θα παω φανταρος και δεν ξερω ποτε θα ξανασυμμετεχω με το καλο. Παρακαλω τους διοργανωτες να το σκεφτουν και να συμμετεχεις κανονικα!

petaloudas
26-07-2013, 17:28
kai afou ida oti exrete o stelios me ton manoli ipa na bohthiso ton stelio me slipstream na pari tin proti thesi mia kai etsi kai alios o manolis einai protathlitis....
eitane gia tin omada mou mias kai exoume tin maxi ton omadon.


Προσωπική μου άποψη Μανώλη...
Η αυτού του είδους βοήθειά σου ήταν περιττή... Και μάλιστα είναι πολύ πιο ιδιαίτερο, γιατί δεν ήσασταν καν μαζί στην μάχη, δηλαδή να παλεύετε και οι τρεις για τη θέση, και με κάποιο τρόπο-κόλπο-στρατηγική να βοηθήσεις κάποιον... ήσουν ένα γύρο πίσω... κοινώς παντελώς άσχετος με αυτή τη μάχη, την οποία και επηρέασες και μάλιστα εσκεμμένα...
Τον σκοπό σου τον καταλαβαίνω, τον τρόπο σου όμως όχι... Θα μπορούσες ας πούμε, αφού δεν "έβλεπες" διάκριση, να κυνηγήσεις τον Αλέξανδρο και να του "προσφέρεις" μία μάχη, μπας και τον πέρναγες ή τον ανάγκαζες σε λάθος, ώστε να του κόψεις βαθμούς...

Ελπίζω να γίνομαι κατανοητός, και επαναλαμβάνω ότι είναι προσωπική μου άποψη και την εκφράζω στα πλαίσια του "γινόμαστε καλύτεροι και κρατάμε το επίπεδο σε αξιοζήλευτα επίπεδα"... :)

toumpasn
26-07-2013, 18:06
Καλησπερα.
Λοιπον τα πραγματα εχουν ως εξης.Αφου εγω(οπως λεει και ο λαος μας)εχω τα γενια:a045fgf:,εχω και τα χτενια θα δωσω τη λυση.Πρωτον και κυριοτερο ειναι τιμη του Μανωλη(red) που παραδεχτηκε το τι εκανε χθες.Για εμενα ειναι ενα λαθος που δεν επρεπε να γινει.Ποσο μαλλον οταν το πρωταθλημα στο ομαδικο παιζετε ακομα.Η αποφαση μου ειναι οτι στις 2 πρωτες θεσεις δεν αλλαζει τιποτα.Η πρωτη παραμενει στον Στελιο γιατι στην ουσια δεν φταιει σε τιποτα,βρηκε ενα αμαξι μπροστα του και πηρε το slip stream.Η δευτερη παραμενει στο Μανωλη παρολο που θα αισθανετε αδικημενος απο την εκβαση του αγωνα,αλλα ολα ειναι μεσα στο παιχνιδι γιαυτο υπαρχουν και οι ποινες και οι αποφασεις.Ο Μανωλης(red) μηδενιζετε γιατι επηρεασε ηθελημενα την καταταξη του αγωνα ενω δεν επρεπε.Τυπικα θα μου πειτε δεν υπαρχει τετοιος κανονισμος,ατυπα ομως καταλαβαινετε ολοι ποσο λαθος κινηση ειναι αυτη.Δεν γινοταν να το αφηνα το θεμα ως εχει γιατι θα υπηρχε αδικια και θα ακολουθουσε ενα αλισβερηση αποψεων που δεν θα μας οδηγουσε πουθενα.Ενα παραδειγμα θα δωσω μονο:αν επιτρεποταν αυτο τοτε θα μπορουσε ο Στρατος που εχει για teammate του εναν πιο αδυναμο οδηγο να του ελεγε....''Χρηστο αφου βγαινεις τελευταιος να με περιμενεις οσες φορες μπορεις στην ευθεια για να σου περνω το slip stream.''Δεν παει ετσι...θα ηταν πολυ ασχημο.Ποσο μαλλον τωρα που υπαρχει ενδιαφερον στο ομαδικο και που απο αυτο επηραζετε και η 2η θεση στο πρωταθλημα των οδηγων με το δωρο που της αναλογει.Προς θεου δεν κατακρινω το Μανωλη.Για μενα μετα απο αυτο το ποστ εχω ξεχασει οτι εγινε και παμε παρακατω.Ερχετε ο τελευταιος αγωνας και θελω να τελειωσουμε οσο ομορφα ξεκινησαμε.Παμε γερα για την la sarthe.Οσο για το θεμα με τον Ηλια θα το ηθελα παρα πολυ να συμμετεχει (και ειμαι σιγουρος οτι το ξερει)αλλα αφου δεν εχουν ξεκαθαρισει τα πραγματα βαθμολογικα ακομα ισως να μην ειναι σωστο να μπει.Ειναι και απο τους γρηγορους ο ευλογημενος και θα εχουμε προβληματα στις μπροστινες θεσεις...:a068:

Geopan973
26-07-2013, 18:29
Καλησπερα.
Λοιπον τα πραγματα εχουν ως εξης.Αφου εγω(οπως λεει και ο λαος μας)εχω τα γενια:a045fgf:,εχω και τα χτενια θα δωσω τη λυση.Πρωτον και κυριοτερο ειναι τιμη του Μανωλη(red) που παραδεχτηκε το τι εκανε χθες.Για εμενα ειναι ενα λαθος που δεν επρεπε να γινει.Ποσο μαλλον οταν το πρωταθλημα στο ομαδικο παιζετε ακομα.Η αποφαση μου ειναι οτι στις 2 πρωτες θεσεις δεν αλλαζει τιποτα.Η πρωτη παραμενει στον Στελιο γιατι στην ουσια δεν φταιει σε τιποτα,βρηκε ενα αμαξι μπροστα του και πηρε το slip stream.Η δευτερη παραμενει στο Μανωλη παρολο που θα αισθανετε αδικημενος απο την εκβαση του αγωνα,αλλα ολα ειναι μεσα στο παιχνιδι γιαυτο υπαρχουν και οι ποινες και οι αποφασεις.Ο Μανωλης(red) μηδενιζετε γιατι επηρεασε ηθελημενα την καταταξη του αγωνα ενω δεν επρεπε.Τυπικα θα μου πειτε δεν υπαρχει τετοιος κανονισμος,ατυπα ομως καταλαβαινετε ολοι ποσο λαθος κινηση ειναι αυτη.Δεν γινοταν να το αφηνα το θεμα ως εχει γιατι θα υπηρχε αδικια και θα ακολουθουσε ενα αλισβερηση αποψεων που δεν θα μας οδηγουσε πουθενα.Ενα παραδειγμα θα δωσω μονο:αν επιτρεποταν αυτο τοτε θα μπορουσε ο Στρατος που εχει για teammate του εναν πιο αδυναμο οδηγο να του ελεγε....''Χρηστο αφου βγαινεις τελευταιος να με περιμενεις οσες φορες μπορεις στην ευθεια για να σου περνω το slip stream.''Δεν παει ετσι...θα ηταν πολυ ασχημο.Ποσο μαλλον τωρα που υπαρχει ενδιαφερον στο ομαδικο και που απο αυτο επηραζετε και η 2η θεση στο πρωταθλημα των οδηγων με το δωρο που της αναλογει.Προς θεου δεν κατακρινω το Μανωλη.Για μενα μετα απο αυτο το ποστ εχω ξεχασει οτι εγινε και παμε παρακατω.Ερχετε ο τελευταιος αγωνας και θελω να τελειωσουμε οσο ομορφα ξεκινησαμε.Παμε γερα για την la sarthe.Οσο για το θεμα με τον Ηλια θα το ηθελα παρα πολυ να συμμετεχει (και ειμαι σιγουρος οτι το ξερει)αλλα αφου δεν εχουν ξεκαθαρισει τα πραγματα βαθμολογικα ακομα ισως να μην ειναι σωστο να μπει.Ειναι και απο τους γρηγορους ο ευλογημενος και θα εχουμε προβληματα στις μπροστινες θεσεις...:a068:

Γιατί δεν τρέχουμε έναν φιλικό με τη λήξη του πρωταθλήματος (αν προλάβουμε) τιμής ένεκεν. Δεν χρειάζεται να είναι διάρκειας μιας ώρας...
Και μποορούμε να το κάνουμε και ενδιαφέρον και να τρέξουμε ένα shuffle race (και αν δεν κατουρηθείτε από τα γέλια - ειδικά με μικρόφωνα on - εγώ θα φάω την τιμονιέρα μου και θα χρησιμοποιήσω to Wheelstand για οδοντογλυφίδα...)

Αχχχχχχ... την είπα την μ@λ@%!@ μου και σήμερα και ησύχασα...

STR-GTR35
26-07-2013, 18:46
Γιατί δεν τρέχουμε έναν φιλικό με τη λήξη του πρωταθλήματος (αν προλάβουμε) τιμής ένεκεν. Δεν χρειάζεται να είναι διάρκειας μιας ώρας...
Και μποορούμε να το κάνουμε και ενδιαφέρον και να τρέξουμε ένα shuffle race (και αν δεν κατουρηθείτε από τα γέλια - ειδικά με μικρόφωνα on - εγώ θα φάω την τιμονιέρα μου και θα χρησιμοποιήσω to Wheelstand για οδοντογλυφίδα...)

Αχχχχχχ... την είπα την μ@λ@%!@ μου και σήμερα και ησύχασα...
wraiiiiooos ...xaxax:pound:

ReDWeeD-1-
26-07-2013, 20:12
ok paidia signomi kai pali apla epidi otan parakoloutho enan agona leman den nomizo na min epitrepete to sliptream otan kapio autokinito ite exei mini enan i kai perisoterous girous piso i akomi kai an einai alis katigorias.. to skeptiko mou den itane na kano pou kai stia den emina apo tin arxi i apo to meso tou agona piso epitides... ida ti ginete piso mou stous teleuteous girous kai apofasisa krinontas apo tous pragmatikous agones oti den tha ekana kati pou tha piraze tin parea mas.

kai pali signomi ston manoli... den thelo na xalasi i kali sxesi filias pou exoume

AWD_POWER
26-07-2013, 20:25
Να πω ένα μπράβο στον Νίκο για την ολοκληρωμένη και δίκαια απόφαση του για τον Μανώλη.
Επίσης θα αποσύρω την αίτηση μου για συμμετοχή μια και ήδη το γνώριζα ότι δεν θα ήταν εφικτό.
Σας ευχαριστώ όμως για τα καλά σας λόγια.
Εφόσον οι διοργανωτές αποφασίσουν επιπλέον αγώνα, εορταστικό, φιλικό τότε ναι θα συμμετέχω ευχαρίστως.

toumpasn
26-07-2013, 23:41
Εφόσον οι διοργανωτές αποφασίσουν επιπλέον αγώνα, εορταστικό, φιλικό τότε ναι θα συμμετέχω ευχαρίστως.

Θα το συζητησουμε να γινει ενα αποχαιρετηστηριο-φιλικο.Εγω ειμαι μεσα.

Ανανεωθηκαν οι βαθμολογιες-αποτελεσματα-στατιστικα-ειδησεις.

petaloudas
27-07-2013, 00:59
Θέλουμε οπωσδήποτε τουλάχιστον 11 βαθμούς στο LeMans... Πρέπει να φύγουμε από αυτό το κακάσχημο διψήφιο...

Go Bandits Go :a038:

toumpasn
27-07-2013, 10:11
Καλημερα.Θα ηθελα να μου πειτε αν θελετε τελικα να ανεβασουμε την διαρκεια του τελευταιου αγωνα και ποσο.15 λεπτα?30λεπτα?παραπανω?καθολου?Εισης θελω να μου στειλουν την διευθυνση τους οσοι δεν μου εστειλαν.Αλεξανδρος-Χρηστος-Γιωργος(leparanoik)

ReDWeeD-1-
27-07-2013, 10:51
Καλημερα.Θα ηθελα να μου πειτε αν θελετε τελικα να ανεβασουμε την διαρκεια του τελευταιου αγωνα και ποσο.15 λεπτα?30λεπτα?παραπανω?καθολου?Εισης θελω να μου στειλουν την διευθυνση τους οσοι δεν μου εστειλαν.Αλεξανδρος-Χρηστος-Γιωργος(leparanoik)


egw psifizo 15 lepta parapano ti pososto broxhs tha exoume?

petaloudas
27-07-2013, 11:10
Κι εγώ 15 λεπτά λέω, άντε 30 το πολύ...
Αν υπήρχε τρόπος για ένα ψιλοδιάλλειμα στη μέση, 10 λεπτά ας πούμε, και να συνεχίζαμε μετά.. θα γινόταν και παραπάνω, αλλά δύο ώρες καρφωμένοι... θα γίνουμε μπιφτέκια...

Επίσης, δώστε ποσοστό βροχής, πιθανότητα αλλαγής, και χρονική περίοδο... θα τον κάνουμε κι αυτόν 24ωρο..;;

toumpasn
27-07-2013, 11:20
Επίσης, δώστε ποσοστό βροχής, πιθανότητα αλλαγής, και χρονική περίοδο... θα τον κάνουμε κι αυτόν 24ωρο..;;
Το απογευματακι θα σας πω για ολα...

AlexandrosQV
27-07-2013, 11:34
Καλημερα. Θα μπω κατευθειαν στΑ ψητΑ. Αυτο που εγινε στο τελος του αγωνα κατα τη γνωμη μου ηταν απλα τραγικο.....! Δεν θα το περιμενα με τιποτα απο κανεναν και ειδικα απο τον Μανωλη. Θελω να πιστευω οτι ηταν απλα μια λαθος σκεψη της στιγμης οπως και αυτη του Στελιου πανω στην αδρεναλινη να μην αφησει το γκαζι στην ευθεια μιας και μαλλον ειχε καταλαβει τι συνεβαινε μπροστα του. Απο κει και περα ισως ο διοργανωτης θα επρεπε να σκεφτει μηπως θα ηταν καλυτερα να αλλαξει τις θεσεις η εστω να ξεκινησει τον Μανωλη τελευταιο στον επομενο αγωνα, γιατι η ποινη που βγηκε, του απλου μηδενισμου στον αγωνα ειναι αστεια. Αστεια γιατι και στην ουσια οι μπλε βγαινουν κερδισμενοι παρα χαμενοι στους ποντους. Δηλαδη αν ειναι ετσι το πρωταθλημα το εχουμε παρει απο τωρα εγω με τον Μανωλη. Τι εννοω; Στον επομενο αγωνα μενω τελευταιος και μολις με φτασουν οι μπλε γλιστραω, πεφτω πανω τους και τελειωσε το θεμα. Καταλαβες Νικο τι εννοω; Χρειαζεται κατι πιο τρανταχτο! :P Οχι επειδη ειναι ο Μανωλης η επειδη μας περνανε σε βαθμους η επειδη στραβολεμιασα απο το ερκοντισιον το βραδυ, αλλα για να μην ξαναεπαναληφθει απο καποιον καποτε κτλ. Να γινει παραδειγμα προς αποφυγη ρε παιδι μου. Επισης θεωρω τραγικοτατο και το περιστατικο με τον Στρατο που αφησε το γκαζι στα τελευταια μετρα για να περασει ο Νικος (αν δεν κανω λαθος) επειδη οπως ειπε απλα, "αξιζε τη θεση παραπανω"! Πραγματικα ρε Στρατο, δηλαδη κατα το σκεπτικο σου, εμενα ο Μανωλης στη βροχινη Μονζα με τοσες εξοδους που ειχα και που εν τελει καταφερα να βρεθω απο τις τελευταιες θεσεις στην δευτερη πισω του, επρεπε να με περιμενει ση γραμμη τερματισμου με κοκκινα χαλια, προβολεις, δαφνες και κορδελες στον τερματισμο;; Θα εσπαγα το σιντι και δεν θα ξαναπαιζα αν γινοταν κατι τετοιο (παραχωρηση θεσης)...! Ενταξει, εχουμε φτιαξει μια πολυ καλη παρεα και ολοι εκτιμαμε ο ενας τον αλλον, δεν χρειαζεται να γινονται τετοια πραγματα! Αν ειναι πια να κανουμε απλους αγωνες! Δεν μπορει να συμβαινουν αυτα σε ενα πρωταθλημα ακομα και αν δεν κρινεται τιποτα. Στο φιλικο αγωνα που θα (αν) γινει μετα το τελος του πρωταθληματος, εκει ναι, ολα αυτα χωρανε να γινουν. Λαμογιες και χάρες δεν εχουν θεση σε ενα τετοιο πρωταθλημα. Τρεχουμε ανταγωνιστικα μεσα στα πλαισια των κανονισμων παντα. Αλλιως τρεχουμε σκετους αγωνες για χαβαλε, εγω δεν εχω κανενα προβλημα να το κανουμε και ετσι! Ολα αυτα τα γραφω φιλικα για να διατηρησουμε οσο περισοτερο γινεται το υψηλο επιπεδο των πρωταθληματων μας.

toumpasn
27-07-2013, 14:40
Το απογευμα θα τοποθετηθω για ολα.Και σαν διοργανωτης και σαν συμμετεχοντας.Θα παρακαλουσα μεχρι τοτε να μην γραφτει αλλο ποστ για το θεμα αυτο και μπουμε σε διαδικασιες αντιπαραθεσεων που δεν θα ηθελα καθολου.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

STR-GTR35
27-07-2013, 15:01
Καλημερα. Θα μπω κατευθειαν στΑ ψητΑ. Αυτο που εγινε στο τελος του αγωνα κατα τη γνωμη μου ηταν απλα τραγικο.....! Δεν θα το περιμενα με τιποτα απο κανεναν και ειδικα απο τον Μανωλη. Θελω να πιστευω οτι ηταν απλα μια λαθος σκεψη της στιγμης οπως και αυτη του Στελιου πανω στην αδρεναλινη να μην αφησει το γκαζι στην ευθεια μιας και μαλλον ειχε καταλαβει τι συνεβαινε μπροστα του. Απο κει και περα ισως ο διοργανωτης θα επρεπε να σκεφτει μηπως θα ηταν καλυτερα να αλλαξει τις θεσεις η εστω να ξεκινησει τον Μανωλη τελευταιο στον επομενο αγωνα, γιατι η ποινη που βγηκε, του απλου μηδενισμου στον αγωνα ειναι αστεια. Αστεια γιατι και στην ουσια οι μπλε βγαινουν κερδισμενοι παρα χαμενοι στους ποντους. Δηλαδη αν ειναι ετσι το πρωταθλημα το εχουμε παρει απο τωρα εγω με τον Μανωλη. Τι εννοω; Στον επομενο αγωνα μενω τελευταιος και μολις με φτασουν οι μπλε γλιστραω, πεφτω πανω τους και τελειωσε το θεμα. Καταλαβες Νικο τι εννοω; Χρειαζεται κατι πιο τρανταχτο! :P Οχι επειδη ειναι ο Μανωλης η επειδη μας περνανε σε βαθμους η επειδη στραβολεμιασα απο το ερκοντισιον το βραδυ, αλλα για να μην ξαναεπαναληφθει απο καποιον καποτε κτλ. Να γινει παραδειγμα προς αποφυγη ρε παιδι μου. Επισης θεωρω τραγικοτατο και το περιστατικο με τον Στρατο που αφησε το γκαζι στα τελευταια μετρα για να περασει ο Νικος (αν δεν κανω λαθος) επειδη οπως ειπε απλα, "αξιζε τη θεση παραπανω"! Πραγματικα ρε Στρατο, δηλαδη κατα το σκεπτικο σου, εμενα ο Μανωλης στη βροχινη Μονζα με τοσες εξοδους που ειχα και που εν τελει καταφερα να βρεθω απο τις τελευταιες θεσεις στην δευτερη πισω του, επρεπε να με περιμενει ση γραμμη τερματισμου με κοκκινα χαλια, προβολεις, δαφνες και κορδελες στον τερματισμο;; Θα εσπαγα το σιντι και δεν θα ξαναπαιζα αν γινοταν κατι τετοιο (παραχωρηση θεσης)...! Ενταξει, εχουμε φτιαξει μια πολυ καλη παρεα και ολοι εκτιμαμε ο ενας τον αλλον, δεν χρειαζεται να γινονται τετοια πραγματα! Αν ειναι πια να κανουμε απλους αγωνες! Δεν μπορει να συμβαινουν αυτα σε ενα πρωταθλημα ακομα και αν δεν κρινεται τιποτα. Στο φιλικο αγωνα που θα (αν) γινει μετα το τελος του πρωταθληματος, εκει ναι, ολα αυτα χωρανε να γινουν. Λαμογιες και χάρες δεν εχουν θεση σε ενα τετοιο πρωταθλημα. Τρεχουμε ανταγωνιστικα μεσα στα πλαισια των κανονισμων παντα. Αλλιως τρεχουμε σκετους αγωνες για χαβαλε, εγω δεν εχω κανενα προβλημα να το κανουμε και ετσι! Ολα αυτα τα γραφω φιλικα για να διατηρησουμε οσο περισοτερο γινεται το υψηλο επιπεδο των πρωταθληματων μας.

αν και του δίνεις μια δόση υπερβολής ......στο τέλος θα συμφωνήσω μάζη σου ......αυτό με οδηγή στην σκέψη πως πρέπει να τιμωρηθώ και εγώ ...αυτό είναι και το σωστό .......όχι μόνο τον Μανώλη ..και δεν υπάρχει ίχνος ειρωνείας η οτιδήποτε άλλο σε αυτό που γράφω

toumpasn
27-07-2013, 20:06
Καλησπερα.
Δεν εχω σκοπο να σας κουρασω αλλα μαλλον θα το κανω.Δεν ειναι και το πιο ευκολο πραγμα μεσα απο το γραπτο λογο να πεις αυτα που εχεις στο μυαλο σου,αν ηταν τοτε δεν θα ειμουν ο Νικος ενας απλος υπαλληλος αλλα ενας που τα βιβλια του θα κοσμουσαν το βιβλιοπωλειο του Ηλια.Λοιπον ολα αυτα που θα γραψω δεν τα γραφω για κανεναν αλλο λογο παρα μονο για να καταλαβετε λιγα πραγματα για μενα και να σεβαστειτε τον κοπο που εχω κανει για αυτο το πρωταθλημα.Δεν τα γραφω ουτε για να με λυπηθειτε,ουτε να το παιξω μαγκας και αρχηγος, ουτε να μου πειτε μετα και γιατι μας τα λες ολα αυτα αφου ηθελες και το εκανες,ουτε οτιδηποτε αλλο σας ερθει στο μυαλο.Μονο για να γνωρισετε καποια πραγματα.Για το τι εγινε προχθες και για το τι θα γινει θα σας πω πιο κατω.Ειμαι ενας ανθρωπος που σηκωνετε καθημερινος απο τις 6,30 ωρα το πρωι και καταληγει πισω σπιτι του στις 5.Ειπαμε με τον αδερφο μου να φτιαξουμε ενα πρωταθλημα που να ειναι λιγο διαφορετικο απο τα αλλα και πιστςυω οτι το ειδατε και εσεις.Για να εχει ενδιαφερον προσπαθησα και βρηκα μεχρι και χορηγους.Ολα τα αμαξακια που βλεπετε σαν δωρα ειναι δικα μου απο προσωπικη συλλογη και τα διεθεσα με μεγαλη μου χαρα και μακαρι να μπορουσα να δωσω κι αλλα πραγματα για να κανω το πρωταθλημα πιο ενδιαφερον.Γυρναω σπιτι και εχω στο μυαλο μου μονο αυτο....το πως θα φτιαξω τους πινακες το πως θα φτιαξω τα γυρολογια για τους αγωνες που ερχοντε και ευτυχως που τωρα στο τελος με βοηθησε ο Νικολας και εχω ξεμπλοκαρει λιγο.Παραδειγμα σημερα εχει φτασει απογευμα Σαββατου και ακομα δεν εχω ανοιξει ps για να τρεξω την πιστα να δω το γυρολογιο και τον καιρο που θα σας πω.Αυτο ηταν μια δουλεια του αδερφου μου μαζι με τις φωτο απο τις στιγμες αγωνα καθε φορα αλλα απ'οτι φαινετε τα εγκατελειψε παιζοντας god of war λες και φταιω εγω για οτι εγινε.Προκαταβολικα σας λεω οτι αρχιζω και μετανιωνω για οτι εφτιαξα.Παμε τωρα στο δια ταυτα.Μπορει να σας φαινομε υπερβολικος για τον τροπο που τα γραφω ολα αυτα και για ενα ασημαντο λογο για καποιους να σας πρηζω αλλα θα σας τα πω ολα και ονομαστικα, αυτα που εχω ακουσει απο την αρχη για να καταλαβετε τι περναω.Λοιπον ξεπερναμε το αρχικο γεγονος που στην αρχη το πρωταθλημα πηγε να τιναχτει στον αερα με το συμβαν Στελιου-Διονυση.Παμε στα φρεσκα.Γινετε ενα συμβαν στον προηγουμενο αγωνα που αποψη μου πηρε τεραστιες διαστασεις χωρις λογο.Ο αδερφος μου τσαντιζετε λεγοντας μου την ιδια μερα οτι δεν ειναι σωστο και τι πραγματα ειναι αυτα μην περνοντας ομως θεση και λεγοντας μου το τι να κανουμε.Ζηταω συμβουλη του Ηλια για να μου πει αν ειναι σωστο αυτο που θα εκανα(και το εκανα)και μου λεει ειναι η καλυτερη λυση.Ζηταω συμβουλη απο τον Νικο γιατι πλεον τον νιωθω συνδιοργανωτη και ειναι ενα ατομο με σωστη αποψη κατ εμε και μου λεει τα ιδια.Μου λενε ολοι οσοι ηταν στο room μετα των αγωνα με τα μικροφονα οτι ο Στελιος παραδεχτηκε το οτι εγινε και οτι ο ιδιος ο red του ειπε οτι το εκανε εσκεμενα για τους γνωστους λογους.Βλεπω μεσα στο φορουμ τον ιδιο τον red να το γραφει και με τον τροπο του να το δικαιολογει αλλα να ζηταει και εμμεσως συγνωμη δεχοντας οποια ποινη.Ο Στελιος μετα να μου ζηταει να παραχωρησει την θεση του για να μην υπαρξουν μανουρες.Απο προσωπικη μου πειρα απο αληθινους αγωνες ξερω οτι αυτα τα περιστατικα ατυπα μεν,γινοντε.Εχει γινει καποτε και σαλος στο f1.Αλλα ποτε ρε παιδια δεν ακουστηκε μετα απο καποιο αγωνα οτι και να εχει γινει την θεση καποιου που τερματισε την περνει καποιος αλλος.Υπαρχουν οι ποινες.Και πιστολι να βγαλει ο Φετελ και να πυροβολησει στο κεφαλι τον Αλονσο(μακαρι χεχε)λιγο πριν την γραμμη τερματισμου και περασει αυτος θα καταταγει και μετα θα φαει την ποινη του.Γιατι λοιπον ο Στελιος να δωσει την θεση του δεν το καταλαβαινω.Παμε τωρα για τις ποινες.Ο Στελιος αν δεν το ηξερε πριν τον αγωνα πραγμα που ειναι απιθανο(δεν γινετε να ειχαν συνενοηθει και να ηξεραν οτι λιγο πριν το τελος ο red θα εχει παει τοσο χαλια και θα το εστηναν)τερματισε κανονικα.Ειδε ενα αμαξι μπροστα του και πηρε slip stream τι ποιο απλο και ωραιο.Ολοι θα το καναμε και καλα θα καναμε.Γιατι λοιπον να παρει ποινη?Τι να εκανε δηλαδη?να σταθει στην ακρη?Που το εχετε δει αυτο?Ο red που εφταιγε πηρε την ποινη του και ηταν η ανωτερη με μηδενισμο.(Και την πηρε γιατι ηταν ενα γυρο πισω και επρεπε να κανει στην ακρη,αλλιως αμα ηταν σε καθαρο αγωνα και το εκανε δεν θα επερνε ουτε αυτος ποινη.)Τι αλλο να εκανα?να παρω το καραβι να παω Λαρισα να τον βρω και να πιαστουμε μαλιοκουβαρα?Για τον Στρατο εχετε δικιο θα το γραψω πιο κατω.Βαζω λοιπον την ποινη και ξεκιναμε παλι απο την αρχη.Ο αδερφος μου λεει ενα ξερω ''δεν συμφωνω''χωρις βεβαιως προηγουμενος να εχει πει καν την γνωμη του.Ο Στελιος να συνεχιζει να μου λεει μηπως να παρω την δευτερη θεση επειδη βλεπω οτι μαλλον θα τσαντιστουν?Ο red να δεχετε την ποινη λεγοντας παλι οτι αυτα τα εχει δει να γινοντε στην πραγματικοτητα.Ο Αλεξ να μην τη δεχετε και να την θεωρει ''αστεια''δηλαδη?τι παει να πει αστεια?Η ποινη ειναι ποινη.Ή λαθος ή σωστη οχι ομως αστεια.Ο red μετα απο αυτο να μου λεει οτι μαλλον ειναι καλυτερα να αποχωρησει και να μηδενιστει σε ολο το πρωταθλημα.ΚΑΙ ΚΑΙ ΚΑΙ ΚΑΙ ΚΑΙ ΚΑΙ ΑΜΑΑΑΑΑΝ.Τελος.Δεν παει αλλο.Δηλαδη εγω τι να ΚΑΝΩ?Καπου εκει φλιπαρησα.Και ερχετε αυτο το καταπληκτικο παιδι ο Νικολας και λεει το πιο απλο πραγμα το οποιο το ειχα πει και εγω αλλα μαλλον δεν το εμπεδωσα.Εγω ειμαι ο διοργανωτης στην ουσια και εγω θα κριθω.Η ποινη αυτη ειναι.Το μονο που αλλαζει και εχετε δικιο ειναι του Στρατου.Τρωει 10 δευτερα γιαυτο που εκανε,που ναι μεν το εκανε με ολη του την καλη προθεση αλλα δεν πρεπει και πεφτει μια θεση λογο του χρονου και οχι λογο με το ετσι θελω ''σε ριχνω μια θεση'' και ο ανεβαινει ο Αλεξ μια.Νικολα σε παρακαλω να ξανα φτιαξεις τις βαθμολογιες.Μεγαλα παιδια ειμαστε και παντα κρινομαστε.Αυτο που παει να γινει ομως εναν αγωνα πριν το τελος δεν το ξεσηκωνω.ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΛΥΣΟΥΜΕ ΟΛΑ?Σεβαστειτε λοιπον τον κοπο μου ή αλλιως πραξτε οπως νομιζετε.Για αυτο το θεμα ειναι και το τελευταιο που γραφω.Δεν θα μπω σε αντιπαραθεσεις ουτε θα το ξανα αναφερω.Το ξεχασα ηδη.Για μενα το καλυτερο που θα ηθελα να δω θα ηταν να μην γραφτει κανενα ποστ για αυτο το θεμα απο το δικο μου και κατω.Παμε για τον τελευταιο αγωνα ολοι μαζι οπως τοσο ομορφα ξεκινησαμε αλλιως δεν με νοιαζει να τον τρεξω και μονος μου.Μπορει να ακουγομε σκληρος και υπερβολικος αλλα ελατε στην θεση μου.Τελος με ολα αυτα.

Για τον αγωνα τωρα.Μενει ως εχει στη μια ωρα.Επειδη δεν προλαβα τελικα να το ψαξω και θα μπω αυριο το πρωι αν θελετε σας λεω καιρους αυριο αλλα για μενα πιστευω θα ειναι αργα γιατι καποιοι απο τωρα κανουν προπονησεις.Οπωτε αφου δεν πηρα βοηθεια απο πουθενα σας λεω οτι βροχη δεν θα υπαρξει αλλα θα υπαρχει μονο αλλαγη ωρας που θα σας πω αυριο.Αν κουρασα-συγνωμη.Αν στεναχωρησα-συγνωμη.Αν τσαντισα-συγνωμη.Προσπαθηστε σας παρακαλω να μην το χαλασουμε τωρα που τελειωνει:a014::a014::a014::a014::a014::a014::a014 :

Geopan973
27-07-2013, 21:20
Ααααα, όλα κι όλα σύντεκνε, τον Αλόνσο να τον αφήσεις απ' έξω...:a050:

Μην ξεχνάς πόσο μεγάλη μαγκιά ήταν αυτό που είπε:
"Ισπανός πιλότος σε ιταλικό αυτοκίνητο σχεδιασμένο από έλληνα αεροδυναμιστή πήρε την νίκη στο γερμανικό (?) γκραν πρι". Εγώ προσωπικά θέλω να πυροβολήσω τον μαλ... τον γερμανό που κάνει σαν γαϊδούρα σε οργασμό κάθε φορά που νικάει!!!

Χωρίς να θέλω να δώσω συνέχεια στο θέμα και προσπαθώντας να καταλάβω κυρίως εσένα και τη θέση σου, πιστεύω ότι την βασανίζεις υπερβολικά την όλη διαδικασία και εξηγούμαι: αν εσείς που έχετε μια προγενέστερη επαφή και μια φιλική σχέση είτε πραγματική είτε "ψηφιακή" παρεξηγιέστε γιατί ο ένας άφησε το γκάζι (κακώς, δεν λέω) και ο άλλος χρησιμοποίησε τον αέρα του τημμέητ του για να αποκτήσει πλεονέκτημα τότε ο Χρήστος, ο Άρης και εγώ που είμαστε εκτός συναγωνισμού τι πρέπει να κάνουμε; Λογικά σκεπτόμενος και βλέποντας αυτά τα πράγματα εγώ θα έλεγα "δε πα να γ....ει, τι θέλω εγώ
εδώ, και "ξύλο" τρώω και δε διασκεδάζω και κάθομαι και ακούω τα παράπονα των γρήγορων όταν τους κόβω, θα πάω να βρώ κανά πρωτάθλημα του κώλου που να είναι και πιο πολύ στα μέτρα μου θα ψιλοδιασκεδάσω και όταν βαρεθώ τα παρατάω."

Ρε παιδιά πλάκα μου κάνετε;;; :a122: Μήπως είμαι τόσο μ@&@%@ς και δεν έχω πάρει χαμπάρι ότι ο πρωταθλητής θα πάρει κανά δεκάρι χιλιάρικα σε δολλάρια και η πρώτη ομάδα άλλα τόσα; Αν θέλετε τη άποψη μου κακώς μηδενίστηκε ο Μανώλης, μιας και που τα λέτε ονομαστικά. Σε τελική ανάλυση αυτός που ωφελήθηκε ήταν ο Στέλιος, έτσι δεν είναι;;; Αλλά κατά το γνωστό απόφθεγμα του Βρώμικου Χάρυ οι απόψεις και οι γνώμες είναι σαν τις κωλοτρυπίδες, όλοι έχουν από μία.


Αν πιστεύετε ότι έχετε κάτι να χωρίσετε ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ένα παιγνίδι - γιατί σε τελική ανάλυση παιγνίδι είναι κύριοι- τότε με γεια σας και χαρά σας.

Εννοείται βέβαια ότι εγώ δεν θα μπορώ να συμμετέχω, ο χρόνος μου είναι πάρα πολύ λίγος για να αναλώνεται σε κάτι που δεν είναι διασκεδαστικό.

Ελπίζω να λαμβάνετε υπ' όψιν ότι δεν έχω να κερδίσω ή να χάσω τίποτα λέγοντας όλα τα παραπάνω. Και για να λέμε και τα πράγματα με το όνομά τους το μοναδικό που έχω αποκομίσει από το φετινό πρωτάθλημα ήταν κάποια copy - paste ρυθμίσεων για τα οποία έχω ξαναπεί ευχαριστώ και δεν έχω πρόβλημα να ξαναπώ.

Εκεί όμως που πραγματικά θα ήμουν υπερ το δέον ικανοποιημένος και μάλλον ευγνώμων θα ήταν όταν κάποιος χριστιανός προσπαθούσε να εξηγήσει γιατί κάνουμε τις συγκεκριμένες ρυθμίσεις σε έναν άσχετο όπως είμαι εγώ.
Καταλαβαίνω βέβαια ότι οι περισσότεροι πιθανότατα να ρυθμίζετε εμπειρικά και πιθανόν να μην έχετε κάποια "διαδικασία". Δεκτόν. Έγω όμως δεν χάνω τίποτα να ρωτήσω, έτσι δεν είναι;

Τέλοσπάντων ξέφυγα εντελώς εκτός θέματος. Εγώ θέλω να "κομίσω γλαύκας εις Αθήνας" και να δώσω τα συγχαρητήριά μου στους διοργανωτές γιατί το μεράκι είναι εμφανές.

Αν έλειπαν και αυτές οι "συζητήσεις", γιατί τα συμβάντα που τις προκαλούν δεν θα εκλείψουν ποτέ (λέγονται racing incidents, έχουν κάθε είδους μορφή και υπάρχουν από τότε που ο άνθρωπος έπιασε τιμόνι στα χέρια του)...

Κλισέ: Πάντα φιλικά

http://4.bp.blogspot.com/_4IVjFiSNAMA/SPzfrX_sMJI/AAAAAAAAATE/eWdUbvTMZA8/s400/%CE%B3%CE%BA%CF%81%CE%B9%CE%BD%CE%B9%CE%AC%CF%81%C E%B7%CF%82.gif

AlexandrosQV
27-07-2013, 22:28
Μα η συζήτηση γινεται για να εχουμε καθαρούς αγωνες. Αυτο ειναι το ζητούμενο, οχι ο χαβαλες. Γιαυτο υπαρχει πρωταθλημα, γιαυτο κουράζονται οι διοργανωτές. Κανεναν απο τους παλιούς γνωστούς που λες δεν τον ενδιαφέρουν οι νίκες και οι πόντοι. Πρωτα το φερ πλέι και μετα ολα τα αλλα. Τελος παντων. Τα λεμε στον επομενο.

toumpasn
28-07-2013, 01:17
Λοιπον μετα απο τα πρωτα χρονομετρημενα που εκανα με τον Μανωλη(toumpas__) γυριζαμε γυρω στο 3,49.Εγω προσωπικα εκανα 3,49,089.Πρεπει να πεφτει κανα δευτερολεπτο ακομα ισως και παραπανο.Οι γυροι θα ειναι 16 και αποφασισαμε να ξεκινησει ο αγωνας νυχτα και να τερματισουμε νυχτα με τα βεγγαλικα:cheer2::pao::osfp::cheer2:.Θα χωριστουμε 2 γκρουπ για τα κατατακτηρια και θα κανουμε 2 χρονομετρημενα.Ελα να μπαινουμε παλι σε ρυθμους αγωνα.Ελα και τιποτα ακομα δεν εχει τελειωσει βαθμολογικα.Δεν θελω να νιωθω μουτρομενα προσωπα.Αρκετα στεναχωρηθηκα και παραλιγο να φαγωθω και με το αδερφακι μου....ΠΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΓΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.

petaloudas
28-07-2013, 04:09
Μιας και αναφέρθηκε και το όνομά μου από τον Νίκο (σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια...), και μιας και είμαι κι από τους λίγους που τοποθετήθηκαν ανοιχτά (στο φόρουμ κοινώς, κι όχι μέσω πμ ή τηλεφώνου ή δε ξέρω πώς...) απαντώντας στον Μανώλη (redweed), θα ήθελα κι εγώ να πω δυο λόγια, και να κλείσω για μένα αυτό το θέμα, που πολύ σωστά είπε ο Νίκος, ΔΩΘΗΚΕ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...

Παρουσιάζεται συχνά σύγχυση μεταξύ εννοιών όπως, από τη μία: «φιλικότητα», «ωραίο κλίμα», «ωραία παρέα», «δικαιοσύνη», «σεβασμός» και άλλα τέτοια ωραία, και από την άλλη: «πρωτάθλημα», «ανταγωνιστικότητα», «μάχες», «τακτικές», «ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ»…

Και για να μη γράψω 4 σελίδες, ένα παράδειγμα κι όποιος το πιάσει το ‘πιασε…

Ένας ποδοσφαιρικός αγώνας, δεν είναι τρομερός και σπουδαίος και θα μείνει στην ιστορία, αν ο αμυντικός αφήνει αμαρκάριστο τον επιθετικό, ούτε αν δεν υπάρχει καμία κάρτα κίτρινη ή κόκκινη, ούτε αν μπαίνουν αυτογκόλ γιατί οι άλλοι το αξίζουν, ούτε αν αντί το 1-0 που έγινε το κάνουμε 1-2 γιατί έτσι έπρεπε να γίνει…

Είναι σπουδαίος και τρομερός και θα μείνει στην ιστορία, επειδή πάνω στο μαρκάρισμα δεν σκάνε με τις τάπες πάνω στο στήθος, είναι επειδή η κάρτα δόθηκε γιατί έπρεπε, είναι γιατί το αυτογκόλ μπήκε από λάθος, είναι γιατί το αποτέλεσμα είναι άδικο αλλά τι να κάνουμε η μπάλα είναι πόρνη…

Ο αγώνας που πέφτουν κορμιά και σφάζονται παλικάρια πάνω απ’ την μπάλα, αλλά αρχίζει και τελειώνει με χειραψίες και αγκαλιές μεταξύ των παιχτών και φιλικές αναλύσεις του πώς πήγε ο αγώνας, κι όχι με μπουνιές και επεισόδια και κανένας να μη μιλάει με κανέναν…

Κι όπως προείπα, όποιος το πιάσει το ‘πιασε…

Την Παρασκευή ένοιωσα χαμένος, μη ξέροντας τι να σκεφτώ/γράψω, σε ποιον να μιλήσω, και τι απαντήσεις θα πάρω… «πολύ που χεστήκαμε» θα μου πείτε… εντάξει… αλλά δεν το λέω για μένα… κι εγώ χέστηκα για μένα… το λέω για να τονίσω μία «άλλη άποψη»…: θα ξανασυμμετάσχω (και με χαρά μου να συνδιοργανώσω) σε πρωτάθλημα που θα έχει «πραγματικούς κανόνες», «πραγματικό ανταγωνισμό» και «πραγματικό φιλικό κλίμα»… σε κάποιο που θα τα έχει όλα αυτά «κατ’ ευφημισμό», ευχαριστώ αλλά δεν…

toumpasn
28-07-2013, 09:59
Καλημερα και καλη Κυριακη.
Ανανεωθηκαν οι στιγμες αγωνα και οι βαθμολογιες οδηγων και ομαδων.

leparu
28-07-2013, 11:29
Καλημερα σας κυριοι,
ΜΠΡΑΒΟ στους διοργανωτες,
ΜΠΡΑΒΟ στον πρωταθλητη
και ΜΠΡΑΒΟ σε ολους μας.
Περασα μεγαλες αγωνηστικες στιγμες μαζι σας, θα ηθελα περισσοτερες μιας και δεν καταφερα να τρεξω καποιους αγωνες λογο εργασιας. Σας ευχαριστω.

Geopan973
28-07-2013, 19:34
Ρε παιδιά, που πήγε το Σαββατοκύριακο??? Πριν από μισή ώρα ήταν Παρασκευή βράδυ και έφευγα από τη δουλειά! Ούτε που πρόλαβα να ανάψω το PS3, πόσο μάλλον να κάνω προπόνηση. Και ακόμα και τώρα που άναψα το λάπτοπ, ακούστηκε μια φωνούλα "Τελικά τι θα γίνει, δεν θα πάμε στην παιδική χαρά;"
"Γιατί να μην πάμε;" "Γιατί άκουσα το κομπιούτερ να ανοίγει..."
Και φανταστείτε ρε παιδιά, ήταν στο μπάνιο εκείνη την ώρα και λουζόταν!!! Μιλάμε για βιονικό αυτί! Για αυτό με λούζει κρύος ιδρώτας όταν κάνει μπιπ το πλεϋστέισιο...

petaloudas
28-07-2013, 19:58
...

:pound:

Γιώργο.. νομίζω πως ο πραγματικός κρύος ιδρώτας θα σε λούσει αν κάνει η γυναίκα πως κάθεται στο pc και ρίξει καμιά ματιά στο φόρουμ... :boxing:


Εγώ πάντως χρόνο δεν λέω... κάθε φορά που θα πω, μετά τα κάνω μαντάρα και ξευτιλίζομαι... :look:


Καλά, δε βαριέσαι... σιγά μην κρατηθώ... μισή ντροπή δική μου μισή δική σας... :a036:

Είχα το πρώτο μου 2ωρο+ σέσιον σήμερα... 3:46,812... :what:

toumpasn
28-07-2013, 21:55
Τελικα χαζομαρα ειπα οτι μαλλον θα πεσει κανα δευτερολεπτο το 3,49,χχχ.Εκανα 3,46,6χχ και κατι πουλακια μου ειπαν (καραφλοκορακες μαλλον θα ειναι)οτι καποιος εκανε 3,45,χχχ.....:a010bg:

Geopan973
28-07-2013, 23:14
Καλά, δε βαριέσαι... σιγά μην κρατηθώ... μισή ντροπή δική μου μισή δική σας... :a036:

Είχα το πρώτο μου 2ωρο+ σέσιον σήμερα... 3:46,812... :what:



Τελικα χαζομαρα ειπα οτι μαλλον θα πεσει κανα δευτερολεπτο το 3,49,χχχ.Εκανα 3,46,6χχ και κατι πουλακια μου ειπαν (καραφλοκορακες μαλλον θα ειναι)οτι καποιος εκανε 3,45,χχχ.....:a010bg:

Ωχωχωχωχ... πάλι ρεζίλι θα γίνουμε αύριο. Παρακαλούνται οι συναγωνιζόμενοί μου όταν μου ρίχνουν γύρο, όπως ενεργοποιούν τους γυαλοκαθαριστήρες τους όταν περνάμε από κερκίδες γιατί θα πέφτει πολύ φτύσιμο...:cheer2:

toumpasn
29-07-2013, 09:21
Καλημερα σας.Τελευταιος αγωνας σημερα.Ελπιζω να ειμαστε ολοι παροντες.Start your engines.

toumpas__
29-07-2013, 13:29
Καλο αγωνα παιδες.
ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟ.

petaloudas
29-07-2013, 13:59
Καλημέρες... ή μάλλον καλησπέρες!!! :)

Καλό αγώνα σήμερα σε όλους!!
Ελπίζω να είμαστε απαρτία, και χωρίς χουνέρια από το psn...



http://imageshack.us/a/img703/5119/smyu.jpg:whistle:

Geopan973
29-07-2013, 14:34
Καλημέρες... ή μάλλον καλησπέρες!!! :)

Καλό αγώνα σήμερα σε όλους!!
Ελπίζω να είμαστε απαρτία, και χωρίς χουνέρια από το psn...



http://imageshack.us/a/img703/5119/smyu.jpg:whistle:

Χ€σ€. μας Νικόλα!:mad::a122::confuzed::blink::a098::doh::cen sored::frusty::a018::a010bg:8-)


:respect7:

Geopan973
30-07-2013, 11:38
Τι έγινε ρε παιδιά??? Γιατί τόση ησυχία?

ReDWeeD-1-
30-07-2013, 11:43
Τι έγινε ρε παιδιά??? Γιατί τόση ησυχία?


giorgara oloi kimounte.. 24 wros agonas eitane :P

petaloudas
30-07-2013, 11:53
Καλημέρες σε όλους!! :)


Τι βραδιά κι αυτή...
Για μια φορά ακόμα... ΕΙΧΕ ΑΠ' ΟΛΑ...

Είχε :drive:
Είχε :a038-1:
Είχε :frusty:
Είχε :d050:
Είχε :banana:
Είχε :argue:
Είχε :nono:
Είχε :respect7:

Είχε :hippy:
Είχε :love2:
Είχε :drive:(δις)


Ίσως ο καλύτερός μου αγώνας... σχεδόν χάλασε στο τέλος...
Στράτο, έχω δει το ριπλέι καμία 50 φορές... ειλικρινά, δεν μπορώ να βγάλω συμπέρασμα... έχω άποψη, και την αιτιολογώ, αλλά δεν είμαι σε θέση να πω αν είναι αντικειμενική ή όχι, κι επομένως αν είναι και σωστή ή όχι... ξέχωρα απ' αυτό λοιπόν, και μιας και επί της ουσίας εγώ είμαι από πίσω, κι εγώ σε χτυπάω, οφείλω μια συγνώμη!!! Εκείνη τη στιγμή, δεν σκέφτηκα το ποιος φταίει ή όχι, το μόνο που σκέφτηκα ήταν "ξεχνάς τώρα το κυνήγι, και σταματάς να ξαναφύγει μπροστά ο Στράτος"... άργησα να καταλάβω ότι έφυγες τελείως, ξενέρωσα και εγώ τελείως, με συνέπεια μέχρι το ακριβώς επόμενο s να με φτάσουν και να περάσουν και ο Αλέξανδρος και ο Νίκος, που ήταν 15" πίσω, και να εξαφανιστούν κιόλας...
Τι να πω... έβλεπα ελπίδες να φτάσω μπροστά τους Στέλιο-Μανώλη, έβλεπα το περιθώριο να στενεύει, κι είχα φτιάξει πλάνο συγκεκριμένο για τους τελευταίους γύρους, μπας και... όμως, πολύ πιθανόν να έβλεπα μαλακίες, και να έπρεπε να αράξω και να εξοικιωθώ με την ιδέα ότι δεν γίνεται χωρίς να προκληθεί πρόβλημα... anyway που λένε και στο χωριό μου, η συγνώμη μου είναι ειλικρινής!!


Ένα μπράβο στον Στέλιο, παλικάρι μου με το χειριστήριο κάνεις ΠΑΠΑΔΕΣ!!! Είχαμε μια τρομερή μάχη στους πρώτους 2 γύρους, μέχρι που έχασα τα φρένα στο τελευταίο s πριν τη γραμμή εκκίνησης, και ήταν αρκετό για να χάσω το slipstream σου, και να με φτάσουν και περάσουν οι δύο Μανώλιδες...

Ένα μπράβο στον Μανώλη (toumpa), ταχύτατος, σταθερότατος, ΑΞΙΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ!!!

Ένα μπράβο σε όλους σας, ικανότατοι αντίπαλοι, ωραίοι στον ανταγωνισμό, αλλά και ΩΡΑΙΟΙ ΣΤΟ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟ!!!


Πότε είπαμε για το επόμενο....;;; :whistle::banana:




Edit:
A, ξέχασα να πω...

Τιμή και δόξα στους StickyBandits....

Σπάσαμε την κατοστάρα.... :banana:

RED@PLANET
30-07-2013, 12:34
Καλημέρα και από εμένα,

Συγχαρητήρια στο Στέλιο για τον χτεσινό αγώνα, συγχαρητήρια στον πρωταθλητή Μανώλη, και τέλος συγχαρητήρια σε όλους όσους πήραν μέρος σ' αυτό το πρωτάθλημα:a042:! Σας ευχαριστώ όλους για την άπειρη αδρεναλίνη - συγκίνηση - διασκέδαση που μου προσφέρατε! Περιμένω με ανυπομονησία να τα ξαναπούμε μέσα στα πλαίσια μιας νέας διοργάνωσης:silly:!

Ειδικά συγχαρητήρια στον Νίκο "Το Φλογοβόλο" και σε όλο το team των διοργανωτών για την άψογη δουλειά και τον πολύ κόπο που κατέβαλαν για να γίνει πραγματικότητα το πρωτάθλημα αυτό.:respect7:

Για μένα έκλεισε το πρωτάθλημα με μια θέση ανέλπιστη - ονειρική! Πάμε τώρα για :surfing:

Υ.Γ. Στράτο μην στεναχωριέσαι για το αποτέλεσμα, όλοι ξέρουμε την αξία σου μέσα στην πίστα και δεν αμφισβητείται αυτό! Σε μια σειρά όμως από αγώνες δεν μετράει μόνο η οδηγική ικανότητα αλλά και ο παράγοντας τύχη όπως επίσης και η τακτική - για το τελικό αποτέλεσμα. (Το ίδιο ισχύει και για τον Νίκο - αγαπούλας) . Και μην ξεχνάμε ότι όλοι είμαστε "άνθρωποι" και στραβοτιμονιές πάντα θα συμβαίνουν. Σημασία έχει να μην είναι κακοπροαίρετες και να συνεχίζουμε ποιο δυνατοί!

leparu
30-07-2013, 13:03
παιδια ηταν ολα υπεροχα... Ευχαριστω για τις ομορφες στιγμες...

Geopan973
30-07-2013, 13:03
giorgara oloi kimounte.. 24 wros agonas eitane :P

:hysterical:

Καλούτσικος ήταν μωρέ ο αγώνας ... Εγώ ως συνήθως έφαγα 2-3 σβούρες, με χαρακτηριστικότερη όταν κυνηγούσα στους πρώτους γύρους τα Φλογοβόλια και επειδή είμαι και γκαβός και ήταν και βράδυ ακούμπησα χώμα στις Porsche Curves και τσοουυυπ ... εμετό και ναυτία.

Μετά έκανα μακακία με τα καύσιμα. Έβαλα στο 1ο 16€, εεεε 10 λίτρα ήθελα να πω, και στο δεύτερο ο κόπανος δεν έβαλα καθόλου με συνέπεια να ξαναμπώ και τρίτη φορα στον 14ο γύρο.

Τα θετικά τώρα. Έφαγα μόνο μία ποινή σε όλον τον αγώνα!:a010: Επίσης δεν έφαγα γύρο όπως φοβόμουν, οπότε ήμουν αργός αλλά όχι τόσο αργός. Θα με πείτε τώρα υπερβολικό και ότι έπρεπε να τρώω 15" στον γύρο για να συμβεί αυτό, αλλά με σας που έχω μπλέξει όλα είναι πιθανά!!!
Αλήθεια, σας έχω πει πόσο πολύ σιχαίνομαι τον γύρο?

Καλά να είναι και αυτός ο καλός ο άνθρωπος ο Μανώλης ο Red που πήγε και έμεινε από βενζίνη στον τελευταίο γύρο και τον προσπέρασα!!! Βέβαια το γεγονός ότι για να τον προσπεράσω πρέπει να μείνει από βενζίνη ή να τρέχει με comfort hard δεν το εξετάζουμε φυσικά...

Τέλος συγγνώμη για όσους πιθανώς κοπάνησα, στους πρώτους γύρους πάντα, γιατί από τον τρίτο γύρο και μετά, εγώ έκανα τα τσιγαράκια μου και έπινα μπύρες γιατί για να σας προλάβω απλά δεν υπήρχε ενδεχόμενο.

Επίσης ένα μεγάλο συγγνώμη και στον Γιώργο Paranoik για τα φρένα που πάτησα στην Indianapolis με συνέπεια να πέσει πάνω μου και να απογειωθεί προς την αμμοπαγίδα.
Sorry φίλε είμαι 2975 και φρενάρω εκεί. Παρηγορήσου από το γεγονός ότι οι γρήγοροι οδηγοί έχουν σχεδόν πάντα κοπανημένα τα μούτρα τους, ενώ οι κινούμενες διαφημιστεκές πινακίδες τους κώλους τους...

Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω όλους για μια ακόμη φορά και ειδικά τους Νικόλα (Τ) και τον Νικόλα (Π) που από ότι κατάλαβα ανέλαβε και εμβόλιμα χρέη συνδιοργανωτή. Μπορεί σε κάποια χρονικά σημεία να δικαίωσα την υπογραφή μου και να σας έσπασα τα νεύρα διαβάζοντας τις παπαριές μου αλλά, πιστέψτε με, αυτό δεν ήταν ούτε το 10% της γκρίνιας που έριξα σε προηγούμενο πρωτάθλημα.

Παναθεμά με... Φαντάσου να ήμουν και γρήγορος. Σελίδες ολόκληρες θα γέμιζα με τη μουρμούρα μου...:pound:



Α!!! Του χρόνου, αν τρέξουμε, να το κάνουμε με φορτηγά! Εσείς με Daihatsu Midget σκυλοπειραγμένα κι εγώ με τον Χρήστο με κανένα αμερικάνικο απλά βελτιωμένο σε ανάρτηση και κιβώτιο. Έτσι, για να'χε και λίγο ενδιαφέρον.

RED@PLANET
30-07-2013, 13:41
Εγώ πάντως Γιώργο (geopan) με τα απίστευτα (ωραία) που γράφεις σου δίνω άνετα το βραβείο του επίσημου σχολιαστή της "Κερκίδας":yes:

AWD_POWER
30-07-2013, 13:53
Μπράβο σε όλα τα παιδιά για την αξιόλογη συμμετοχή τους.
Μπράβο στους διοργανωτές, γιατί έβαλαν τον πήχη ψηλά εξ αρχής
και σε συνδυασμό με όλους τους συναγωνιζόμενους, έμειναν στο ύψος τους.
Μπράβο στον Μανώλη (Toumpas_ _) γιατί σε ένα πρωτάθλημα με αρκετούς, ταχύτατους
αντιπάλους κατάφερε και απέδωσε σε υψηλότατο επίπεδο.
Εξάλλου η αξία των ηττημένων δίνει αίγλη στον νικητή και αν κρίνω από τον ανταγωνισμό
που ξεπέρασες, τότε το στέμμα σου λάμπει ακόμη περισσότερο.
Άξιος!:first:
Μπράβο και στην ομάδα των Ninjas με όπλο το Xanavi κατάφεραν να υπερισχύσουν
του ανταγωνισμού.
Ο Στέλιος ήταν πραγματικά ένα χάρμα οφθαλμών, ειδικά στο δεύτερο μισό του πρωταθλήματος.
Πράγματι, η αίσθηση που έχεις για τα ελαστικά και την στρατηγική του αγώνα κατά την διάρκεια του
είναι πράγματι φαινομενική...!
Αι τώρα στα στρατά να ησυχάσουμε από σένα λιγάκι...:d050:
Ότι και να πω για τον Στράτο θα είναι λίγο. Γνωστή η αξία του παντού με κυριότερο χάρισμα
την υπομονή και την επιμονή να παρασταθεί σε όλους, όσες φορές και να χρειαστεί.
Ένας ακούραστος εργάτης και μεγάλη πηγή γνώσης.:thanks:
Ο Αλέξανδρος βελτιώνεται συνεχώς και μάλιστα θεαματικά, πιστεύω ότι τον χειμώνα
θα μας δυσκολέψει αρκετά με την εξέλιξη του.:d055:
Ο Μανώλης (Redweed-1-) νομίζω ότι θα μπορούσε να έχει πιο θετική εξέλιξη.
Ειλικρινά έχει όλα τα φόντα για να είναι benchmark αλλά κατά την διάρκεια του
αγώνα, το άγχος και οι λάθος επιλογές στρατηγικής τον καταδικάζουν.
Σε περιμένω προπονημένο, οπότε.... πέσε και παίρνε...!:a057:
Ο Petaloudas, αν θέλει να δει χαΐρι θα πρέπει να κόψει τις παρέες με τον Σάκη τον σουγιά
και ΣΙΑ. Πέρα από την αισθητική αναβάθμιση του πρωταθλήματος μας απέδειξε ότι
έχει και ταχύτητα να παίξει με τα big boys! Όσο για το νεότευκτο επάγγελμα του, αυτό του
δημοσιογραφίσκου.... εεε, keep your day job!:c055gfe:
O Άρης μπορώ να πω ότι έχει περισσότερη ταχύτητα από αυτή που μας έχει δείξει μέχρι στιγμής.
Κάποια μικρά λαθάκια, ατυχίες και απρόβλεπτες στιγμές σε έχουν κρατήσει πιο πίσω από
εκεί που θα μπορούσες να φτάσεις.
Ο Γιώργος (LeParanoik) επίσης έδειξε ταχύτητα και θέληση για την νίκη και λογικά θα δούμε
πολύ περισσότερα από αυτόν συν τω καιρό!
Go sticky bandits, go!:c030:
Γιώργος (geopan973) και Χρήστος, νομίζω ότι σας έχει καταβάλει το άγχος και μια μικρή απογοήτευση.
Κρίμα, γιατί και οι δύο έχετε ταχύτητα αλλά όχι πίστη στον εαυτό σας. Μικροατυχίες σας έφεραν πιο
πίσω αλλά εγώ βλέπω ότι έχετε και οι δύο βάσεις για να εξελιχθήτε πολύ καλύτερα.
Το μόνο που σας λείπει είναι προπόνηση, οπότε.... πέστε και πέ.... στραβάδια!:swordfight:

Και μια που το θυμήθηκα, ας αναφέρω και τον σύντεκνο τον Νικολιό...
Αγωνιστικά δεν έχεις να ζηλέψεις τίποτα από τους πρωτοπόρους του πρωταθλήματος,
είσαι εφάμιλλος σε ταχύτητα και επιδόσεις που το μόνο που σου στερεί την διάκριση,
είναι η επιθυμία σε συνδυασμό με το άγχος που φέρνει, για αυτή.
Ηρέμησε, do your best και τα υπόλοιπα θα πάρουν τον δρόμο τους, μόνα τους.
Η αλλιώς μπορώ να τα κανονίσω όλα εγώ, εξάλλου το τηλ του Μαριδάτση
το έχω πρώτο πρώτο στον κατάλογο...:a055:
Χάρηκα πολύ που γνωριστήκαμε και περάσαμε πολύ καλά, όλοι μαζί.:fans:
Και όποτε μας βλέπετε σε κανένα lobby να μπαίνετε να βλεπόμαστε..
Καλό καλοκαίρι, παίδες και καλές βουτιές.

STR-GTR35
30-07-2013, 14:15
καλησπέρα ...........μεγάλο μπράβο στον Μανώλη για το ατομικό και stous Ninjas για το ομαδικό...και στο χτεσινό νικητή Στέλιο ...τουλάχιστον αξιέπαινη θα χαρακτηρίσω την προσπάθεια Νίκου - Μανώλη αλλά και τον βοηθών Νίκου (αγαπούλα ) - Στέλιου να μας προσφέρουν με πολύ μεράκι ένα άρτιο σε οργάνωση - εκτέλεση πρωτάθλημα .....αλλά και σε όλους τους συμμετέχοντες σε αυτό γιατί ο καθένας από την θέση του προσπάθησε να συμβάλει για το καλύτερο !..........Νίκο (αγαπούλα) όλα καλά .....και λυπάμαι που εξαιτίας μου έχασες θέσεις και ξενέρωσες .......να πω και κάτι θετικό που μου έμεινε από τον χτεσινό αγώνα ...’ρη είχαμε πολύ ωραίες μάχες .....όλο και καλύτερος !

toumpas__
30-07-2013, 15:31
ΦΟΒΕΡΟΣ αγωνας εχθες μπραβο Στελιο μπραβο Red.κατα την διαρκεια του αγωνα το πρωταθλημα αλλαξε χερια 4 φορες και απο την αρχη και για ενα μεγαλο διαστημα του αγωνα τα στρουμφακια εκαναν το 1-2 και στη μεση για λιγο εκαναν οι ninjas το 1-2 αυτο παει να πει μαχη αναμεσα σε 2 ομαδες.
Ευχαριστω πολυ την θεα τυχη που ο red εμεινε στο τελος απο καυσιμο.
ALEX ΟΜΑΔΑΡΑ ΤΟ ΠΗΡΑΜΕ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ.:cheer2::cheer2: :first: :cheer2::cheer2:
Για τα υπολοιπα δεν θα πω κουβεντα εδω αλλωστε ξερετε οτι αυτη ειναι η τακτικη μου,το μονο που θα πω ειναι οτι η παρεα μεγαλωνει και μεσα απο εντασεις οι οποιες λυνονται κοσμια και λογικα ΑΤΣΑΛΩΝΕΤΑΙ και δεν φοβατε χαρο γιαυτο το μελλον κρινετε αισιο.

Ευχαριστω προσωπικα ολους για την συμετοχη σας στο πρωταθλημα πιστευω να σας αρεσε,ειχε φοβερο ανταγωνισμο,μαχες,εντασεις και υψηλο οδηγικο επιπεδο.Ευχαριστω επισης τον αδερφο μου που το εκανε πραγματικοτητα τον Νικο και Στελιο που με την βοηθεια τους το εκαναν ακομα καλυτερο και τον Στρατο για το τελικο οκ.

Τωρα οσο αφορα τον εορταστικο αγωνα θα σας πει ο αδερφος μου τι σκεφτηκαμε.

Υ.Γ Στρατο ησουν εισαι και θα εισαι ο δασκαλαλος μας και ξερεις ποσο σε σεβομαι.

toumpasn
30-07-2013, 15:52
Καλησπερα και απο εμενα.Ενα μεγαλο μπραβο σε ολους απο τον πρωτο μεχρι και τον τελευταιο στο πρωταθλημα που μολις τελειωσε τυπικα.Τυπικα και οχι ουσιαστικα γιατι ερχετε και η εκπληξη που θα σας πω πιο κατω.Απο μερος μου θα ηθελα να σας ευχαριστησω ολους για την τιμη να συμμετεχετε και να ζητησω προκαταβολικα συγνωμη σαν διοργανωτης αλλα και σαν παιχτης αν καπου εκανα καποιο λαθος διοργανωτικα ή στεναχωρησα-τσαντισα παιχτικα.Ελπιζω να το χαρηκατε οπως και εγω και να αποκομισατε εμπειριες και προ παντων φιλιες μεσα απο αυτο.Δεν θα αναφερθω σε εναν εναν ξεχωριστα οπως εκανε ο Ηλιας(εμενα με ξεχασες συντεκνε:bang:)γιατι ολοι για μενα ηταν νικητες.Θα πω μονο για τα τους 4 νεους φιλους που γνωρισα-Αρη-Νικολα-και οι 2 Γιωργηδες,οτι χαρηκα παρα πολυ και θα ηθελα να ξανασυναντηθουμε και στα επομενα πρωταθληματα.Βεβαιως και ενα μεγαλο μπραβο στους νικητες.Στον αδερφο μου που ειμουν σιγουρος απο την αρχη οτι θα ηταν παρα πολυ ανταγωνιστηκος αλλα και στον Αλεξ που καταφερε μαζι με τον Μανωλη να παρουν το ομαδικο.Τελος ενα μεγαλο ευχαριστω και στον συντεκνο Ηλια που παρολο δεν μπορεσε να συμμετασχει ηταν παντα παρον σαν αλυταρχης αλλα και να βοηθαει παντα με την γνωμη του.Η εκπληξη ειναι το εορταστικο που λεγαμε.Σκεφτηκαμε με τον Μανωλη να σας προτεινουμε να τρεξουμε αμεσα για να μην χαθουμε λογο διακοπων(αν ειναι δυνατον και αυριο)2 αγωνες των 12 με 15 γυρων ο ενας μετα τον αλλον ο οποιος θα εχει το στοιχειο των καλλιστειων.Θα εχουμε ελευθερη επιλογη road car απο πολυτελες ή τυπικα και ο πρωτος αγωνας θα ειναι στους 550 ΒΑ και ο δευτερος στους 600 ΒΑ.Ολα τα αλλα ελευθερα.Σκοπος ειναι να διαλεξει ο καθενας 2 αμαξια που θα τα βαψει και θα τα τροποποιησει οπως θελει για να βγει νικητης στα καλλιστεια στο τελος μετα απο ολων την ψηφοφορια.Οι πιστες θα ειναι οποιες θελετε εκτος απο τις μεγαλες για να μην χαθουμε μεταξυ μας σε μεγαλες αποστασεις.Ελπιζω να σας αρεσει σαν ιδεα.Αν ειστε για αυριο πειτε μου.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ

Geopan973
30-07-2013, 16:08
Καλησπερα και απο εμενα.Ενα μεγαλο μπραβο σε ολους απο τον πρωτο μεχρι και τον τελευταιο στο πρωταθλημα που μολις τελειωσε τυπικα.Τυπικα και οχι ουσιαστικα γιατι ερχετε και η εκπληξη που θα σας πω πιο κατω.Απο μερος μου θα ηθελα να σας ευχαριστησω ολους για την τιμη να συμμετεχετε και να ζητησω προκαταβολικα συγνωμη σαν διοργανωτης αλλα και σαν παιχτης αν καπου εκανα καποιο λαθος διοργανωτικα ή στεναχωρησα-τσαντισα παιχτικα.Ελπιζω να το χαρηκατε οπως και εγω και να αποκομισατε εμπειριες και προ παντων φιλιες μεσα απο αυτο.Δεν θα αναφερθω σε εναν εναν ξεχωριστα οπως εκανε ο Ηλιας(εμενα με ξεχασες συντεκνε:bang:)γιατι ολοι για μενα ηταν νικητες.Θα πω μονο για τα τους 4 νεους φιλους που γνωρισα-Αρη-Νικολα-και οι 2 Γιωργηδες,οτι χαρηκα παρα πολυ και θα ηθελα να ξανασυναντηθουμε και στα επομενα πρωταθληματα.Βεβαιως και ενα μεγαλο μπραβο στους νικητες.Στον αδερφο μου που ειμουν σιγουρος απο την αρχη οτι θα ηταν παρα πολυ ανταγωνιστηκος αλλα και στον Αλεξ που καταφερε μαζι με τον Μανωλη να παρουν το ομαδικο.Τελος ενα μεγαλο ευχαριστω και στον συντεκνο Ηλια που παρολο δεν μπορεσε να συμμετασχει ηταν παντα παρον σαν αλυταρχης αλλα και να βοηθαει παντα με την γνωμη του.Η εκπληξη ειναι το εορταστικο που λεγαμε.Σκεφτηκαμε με τον Μανωλη να σας προτεινουμε να τρεξουμε αμεσα για να μην χαθουμε λογο διακοπων(αν ειναι δυνατον και αυριο)2 αγωνες των 12 με 15 γυρων ο ενας μετα τον αλλον ο οποιος θα εχει το στοιχειο των καλλιστειων.Θα εχουμε ελευθερη επιλογη road car απο πολυτελες ή τυπικα και ο πρωτος αγωνας θα ειναι στους 550 ΒΑ και ο δευτερος στους 600 ΒΑ.Ολα τα αλλα ελευθερα.Σκοπος ειναι να διαλεξει ο καθενας 2 αμαξια που θα τα βαψει και θα τα τροποποιησει οπως θελει για να βγει νικητης στα καλλιστεια στο τελος μετα απο ολων την ψηφοφορια.Οι πιστες θα ειναι οποιες θελετε εκτος απο τις μεγαλες για να μην χαθουμε μεταξυ μας σε μεγαλες αποστασεις.Ελπιζω να σας αρεσει σαν ιδεα.Αν ειστε για αυριο πειτε μου.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ

+100000000000000000000000

ΕΓΡΑΨΕΣ!!! Γ@#m@7H ΙΔΕΑ.

RED@PLANET
30-07-2013, 16:14
Δεν θα αναφερθω σε εναν εναν ξεχωριστα οπως εκανε ο Ηλιας(εμενα με ξεχασες συντεκνε:bang:)

:c055gfe::a050::hysterical::silly:


Οι πιστες θα ειναι οποιες θελετε εκτος απο τις μεγαλες για να μην χαθουμε μεταξυ μας σε μεγαλες αποστασεις.Ελπιζω να σας αρεσει σαν ιδεα.Αν ειστε για αυριο πειτε μου.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ

Όποτε θέλετε και ψηφίζω "autumn ring" που είναι η αγαπημένη μου και αν θέλετε τα καλλιστεία τα συνδυάζουμε και με "drift"!!!

Geopan973
30-07-2013, 16:18
:c055gfe::a050::hysterical::silly:



Όποτε θέλετε και ψηφίζω "autumn ring" που είναι η αγαπημένη μου και αν θέλετε τα καλλιστεία τα συνδυάζουμε και με "drift"!!!

Είσαι φαιδρός και παλιοχαρακτήρας!!! Μην τον ακούτε ρε, έχει κάνει 1.455.686 γύρους σε αυτήν! Ντριφτάροντας, με κανονικά λάστιχα, με σπορ λάστιχα, με αγωνιστικά λάστιχα ... με την όπισθεν ... με κλειστά μάτια, με τα χέρια στο τιμόνι, με τα δόντια στο τιμόνι!

petaloudas
30-07-2013, 16:22
...Η εκπληξη ειναι το εορταστικο που λεγαμε.Σκεφτηκαμε με τον Μανωλη να σας προτεινουμε να τρεξουμε αμεσα για να μην χαθουμε λογο διακοπων(αν ειναι δυνατον και αυριο)2 αγωνες των 12 με 15 γυρων ο ενας μετα τον αλλον ο οποιος θα εχει το στοιχειο των καλλιστειων.Θα εχουμε ελευθερη επιλογη road car απο πολυτελες ή τυπικα και ο πρωτος αγωνας θα ειναι στους 550 ΒΑ και ο δευτερος στους 600 ΒΑ.Ολα τα αλλα ελευθερα.Σκοπος ειναι να διαλεξει ο καθενας 2 αμαξια που θα τα βαψει και θα τα τροποποιησει οπως θελει για να βγει νικητης στα καλλιστεια στο τελος μετα απο ολων την ψηφοφορια.Οι πιστες θα ειναι οποιες θελετε εκτος απο τις μεγαλες για να μην χαθουμε μεταξυ μας σε μεγαλες αποστασεις...

Έχω ήδη ανάψει ps3 και περιμένω... :a040:

F1_STK
30-07-2013, 17:26
Σας ευχαριστω ολους για τα καλα σας λογια.. ο συναγωνισμος μας με εκανε καλυτερο απο οτι ημουν πιστευω.
Νικο φοβερη ιδεα, πιστευω να τα καταφερω για αυριο (Makro day) μιας και ειναι η μοναδικη ελευθερη μερα γιατι την Πεμπτη πρεπει να δω κατι φιλους που ηρθαν απο το Dubai.

ReDWeeD-1-
30-07-2013, 17:39
bravo se olous isastan uperoxi parea bravo stous ninja (mas dosane telika ston drakoumel..)

stelara eskises extes kai ali fora na min mou stelnis ton xouzouri upeuthino kausimou.. hhahahaahhahaah



telia idea nikola exw arxisi na kseutome autokinito, oso gia tin pista egw psifizo "trial m" sta 550 kai sta 600 "high speed ring"

STR-GTR35
30-07-2013, 17:42
καλησπέρα .....και φυσικά λάθος μου (ένα ακόμα ) ......νόμισα πως το ομαδικό το πείραν τα στρουμφ ..........μπράβο λοιπών στους (Ninjas) για το ομαδικό

STR-GTR35
30-07-2013, 17:55
η ιδεα μου ακούγεται (super) :a023:


....μέσα λοιπόν με χέρια και με πόδια

toumpasn
30-07-2013, 18:51
Ανανεωθηκαν αποτελεσματα-βαθμολογιες-στατιστικα-ειδησεις.Στα στατιστικα μπηκαν καρτελες με τις επιδοσεις ξεχοριστα του καθενα(φανταστικη δουλεια του Νικου).Στα αμαξακια εχουν μπει τα ονοματα αυτων που εχουν διαλεξει με τη σειρα της τελικης καταταξης.Περιμενω και απο τους υπολοιπους να μου στειλουν π.μ.

Τα πρωτα ποστ ακομα δεν εχουν τελειωσει.Θα μπουν φωτο απο ολο το πρωταθλημα και φωτο με τους κυπελουχους.Μεινετε συντονισμενοι.
Για τον αγωνα καλλιστειων θα γινει αυριο την ιδια ωρα.Ετοιμαστε τα καλουδια σας.Θα εχουμε πασαρελα.

toumpasn
30-07-2013, 20:35
Και μια που το θυμήθηκα, ας αναφέρω και τον σύντεκνο τον Νικολιό...
Αγωνιστικά δεν έχεις να ζηλέψεις τίποτα από τους πρωτοπόρους του πρωταθλήματος,
είσαι εφάμιλλος σε ταχύτητα και επιδόσεις που το μόνο που σου στερεί την διάκριση,
είναι η επιθυμία σε συνδυασμό με το άγχος που φέρνει, για αυτή.
Ηρέμησε, do your best και τα υπόλοιπα θα πάρουν τον δρόμο τους, μόνα τους.
Η αλλιώς μπορώ να τα κανονίσω όλα εγώ, εξάλλου το τηλ του Μαριδάτση
το έχω πρώτο πρώτο στον κατάλογο...:a055:


Double post :ban:
Ετσι ετσι....οι ροπαλιες επιασαν τοπο.Ακου να με ξεχασει....εβλεπα να περνανε ολοι απο μπροστα μου καπως ετσι.....:a062:χαχαχαχαχα

F1_STK
30-07-2013, 21:08
stelara eskises extes kai ali fora na min mou stelnis ton xouzouri upeuthino kausimou.. hhahahaahhahaah


Πηρε τα υπνωτικα γιατι τα μπερδεψε με το μαγικο ζωμο..

http://i43.tinypic.com/2r544dz.jpg

Λεω να μπω με αυτο, οποτε Νικο μαζεψε την Psipsinel γιατι θα την κανω χαλακι μου φαινεται..

AWD_POWER
30-07-2013, 21:22
Τι δουλειά έχει ο Δρακουμέλ με τον Μπάρμπα Στρούμφ....;

toumpasn
31-07-2013, 07:41
Καλημερα.Σημερα λοιπον την ιδια ωρα ελπιζω να μαζευτουμε ολοι.Για τις πιστες που θα τρεξουμε θα σας πω πιο μετα.Εννοιτε οτι θα τρεξει και ο Ηλιας.(Υ.Γ. Ψαχνω απο χθες ''ΠΟΥΑ'' χρωμα να βαψω τα αμαξια μου και δεν βρισκω.....:confuzed:)

AWD_POWER
31-07-2013, 10:54
Καλημερα.Σημερα λοιπον την ιδια ωρα ελπιζω να μαζευτουμε ολοι.Για τις πιστες που θα τρεξουμε θα σας πω πιο μετα.Εννοιτε οτι θα τρεξει και ο Ηλιας.(Υ.Γ. Ψαχνω απο χθες ''ΠΟΥΑ'' χρωμα να βαψω τα αμαξια μου και δεν βρισκω.....:confuzed:)
Θα ψάξω μόλις επιστρέψω στο σπίτι να δω, αν βρω κάτι...

AlexandrosQV
31-07-2013, 13:09
Παει και αυτο το πρωταθλημααααα. Μπραβο σε ολους μας, κυριως για την πολυ καλη παρεα που κραταει ολο αυτον τον καιρο. Ειστε ολοι πολυ καλοι χαρακτηρες. Μπραβο στον Νικο για το πολυ καλο επιπεδο του πρωταθληματος, τα δωρα, και την ωρα που διεθεσε για ολο αυτο. Μπραβο στην ομαδαρα τον τιμειτ μου που σαρωσε σε ολο το πρωταθλημα. Ευτυχως που δεν ελειψα και τεταρτο αγωνα γιατι αν χαναμε των κατασκευαστων εξαιτιας μου θα απογοητευομουν πολυ μιας και το αξιζε και αυτο με τοση προσπαθεια που εκανε. Μπραβο και στον αλλο Νικο που εδωσε μια αλλη αιγλη στο πρωταθλημα με την δημοσιογραφικη του ομαδα και τα ωραια πινακακια του. Ελπιζω να με βοηθησει και μενα λιγο στο επομενο!

;)

για το βραδυ, μηπως εχει κανενας κανενα ροζακι με γαλαζιους κυκλους για να βαψω το γκολφ;; Πρεπει να του πηγαινει πολυ αυτος ο συνδιασμος. Τι λες Στρατο;; :P

leparu
31-07-2013, 13:14
Μπραβο Νικόλα πολυ καλη δουλεια φιλε. ΕΥΓΕ...

STR-GTR35
31-07-2013, 13:42
Παει και αυτο το πρωταθλημααααα. Μπραβο σε ολους μας, κυριως για την πολυ καλη παρεα που κραταει ολο αυτον τον καιρο. Ειστε ολοι πολυ καλοι χαρακτηρες. Μπραβο στον Νικο για το πολυ καλο επιπεδο του πρωταθληματος, τα δωρα, και την ωρα που διεθεσε για ολο αυτο. Μπραβο στην ομαδαρα τον τιμειτ μου που σαρωσε σε ολο το πρωταθλημα. Ευτυχως που δεν ελειψα και τεταρτο αγωνα γιατι αν χαναμε των κατασκευαστων εξαιτιας μου θα απογοητευομουν πολυ μιας και το αξιζε και αυτο με τοση προσπαθεια που εκανε. Μπραβο και στον αλλο Νικο που εδωσε μια αλλη αιγλη στο πρωταθλημα με την δημοσιογραφικη του ομαδα και τα ωραια πινακακια του. Ελπιζω να με βοηθησει και μενα λιγο στο επομενο!

;)

για το βραδυ, μηπως εχει κανενας κανενα ροζακι με γαλαζιους κυκλους για να βαψω το γκολφ;; Πρεπει να του πηγαινει πολυ αυτος ο συνδιασμος. Τι λες Στρατο;; :P

καλησπέρα .....καλά! ...το (GOLF) του πάνε ΌΛΑ τα χρώματα ..γιαυτό και είναι TO αυτοκίνητο του λαού !!......με πάνω από ( 27.000.000 ) πωλήσεις ..από το ( 1974 ) μέχρι σήμερα μόνο του !!!...:c055gfe:......χαχαχ . έχω σηκώσει τα μανίκια μου έτοιμος για μια κόντρα ........:f014:

AWD_POWER
31-07-2013, 13:58
Ρε! Θα σας σκίσω όλους το καλτσόν, λαίμαι!:weights::pop2::a010:

AlexandrosQV
31-07-2013, 14:01
Αυτο ελειπε!! Δεν υπαρχει κατι καλυτερο για να.... πας στο σουπερ μαρκετ και στη λαικη, να το τιγκαρεις με τα ψωνια σου!! Και για να μαθαινουν οι νεοι οδηγηση, παρκαρισμα, για τα πρωτα τρακαρισματα!! :P χαχαχα!!

toumpasn
31-07-2013, 14:41
Οι πιστες το βραδυ ειναι:στα 550 η trial mountain και στα 600 η high speed ring......

petaloudas
31-07-2013, 15:30
Έλα να κοιτάμε τα πμ μας μερικοί μερικοί και να απαντάμε... :pop2:

STR-GTR35
31-07-2013, 15:36
Αυτο ελειπε!! Δεν υπαρχει κατι καλυτερο για να.... πας στο σουπερ μαρκετ και στη λαικη, να το τιγκαρεις με τα ψωνια σου!! Και για να μαθαινουν οι νεοι οδηγηση, παρκαρισμα, για τα πρωτα τρακαρισματα!! :P χαχαχα!! xaxaxaxa:d055:

ReDWeeD-1-
31-07-2013, 16:03
Έλα να κοιτάμε τα πμ μας μερικοί μερικοί και να απαντάμε... :pop2:

:frusty:

toumpasn
01-08-2013, 00:00
Ανανεωθηκαν οι ''στιγμες αγωνα'' του τελευταιου αγωνα.

F1_STK
01-08-2013, 00:03
Τελικα φανερα ή με p.m. οι βαθμολογιες μας;

petaloudas
01-08-2013, 00:48
Εγώ λέω.. όλα στο φως... :a010:... Αλλά ο,τι πείτε... :a094:



Edit:


Ανανεωθηκαν οι ''στιγμες αγωνα'' του τελευταιου αγωνα.



H φωτογραφία της εκκίνησης κοσμεί ήδη την οθόνη του ps3... :a014:

petaloudas
01-08-2013, 01:00
delete

toumpasn
01-08-2013, 07:38
Τελικα φανερα ή με p.m. οι βαθμολογιες μας;Καλημερα.Φανερα η βαθμολογηση θα γινει για να μην υπαρχει μαγειρεμα.Για να δουμε,για να δουμε το tvr μου πρεπει να εσπασε το ρεκορ...χεχεχεχε

Geopan973
01-08-2013, 09:56
Καλημέρα, καλό μήνα. Αν μπορούμε να παγιώσουμε τη βαθμολόγηση μέχρι αύριο τα ξημερώματα, γιατί μετά η πρόσβαση στο ίντερνετ για εμένα θα είναι από αδύνατη εώς πολύ δύσκολη. Πως θα το κάνουμε; Θα βάλουμε εικόνες των αυτοκινήτων και θα βαθμολογήσουμε βάσει αυτών; Από μνήμης;
Θα μαζευτούμε όλοι μαζί να ψηφίσουμε και στο τέλος θα αποφασίσει ο Μαριδάκης;

STR-GTR35
01-08-2013, 11:18
καλημέρα και καλό μήνα .....3000

petaloudas
01-08-2013, 11:21
http://imageshack.us/scaled/large/607/amz3.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/607/amz3.jpg/)


http://imageshack.us/scaled/large/692/pl8v.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/692/pl8v.jpg/)

STR-GTR35
01-08-2013, 11:23
για να μην ξεχνιόμαστε 3001

STR-GTR35
01-08-2013, 11:31
αυτή για να σας μπερδέψω λίγο 3002

petaloudas
01-08-2013, 11:50
550pp


1 βαθμός: Στέλιος
Αυτό το έργο τέχνης αυτοκίνητο, με τις πολύ ωραίες ζάντες, πήγε άκλαφτο.. απ' το βάψιμο...

2 βαθμοί: Νίκος (Τ)
Δεν μ' αρέσει αυτό το πράμα, τέλος!!.. Έβαλες κι αυτή την αεροτομή... κι απόγινε... Παρόλα αυτά, καλή επιλογή ζάντας...

3 βαθμοί: Μανώλης (Τ)
Ασχολίαστος τελείως ο χρωματισμός... Αλλά δεν έπεσε στην τελευταία θέση για έναν λόγο... μου έβγαλε αυτό...:
You looked under my hood...???

http://www.youtube.com/watch?v=k0hObkoimmk

4 βαθμοί: Γιώργος (geo)
Κλασσικό nsx, ωραία χρώματα, του πάει πολύ το ανθρακονημάτινο καπό...

6 βαθμοί: Στράτος
American muscle λέμε, και τα μυαλά στα μπλέντερ... ζάντες, αεροτομές, καπό, όλα δείχνουν Μίτσιγκαν... Α, και είναι και η απάντηση στον Μανώλη (Τ)...:

Only pussies run nitrometh

http://www.youtube.com/watch?v=k0hObkoimmk

8 βαθμοί: Μανώλης (red)
Γνήσιος Ευρωπαίος, και επιλογή αλλά bimota... Μοναδική!!! Χρωματισμός, ζάντες, όλα άψογα... Έχασες το 10άρι καθαρά λόγω αεροτομής...

10 βαθμοί: Ηλίας :first:
Ασφαλής επιλογή, όμορφα βαμένο, απ' τα λίγα αυτοκίνητα που του πάει τόσο πολύ το ανθρακονημάτινο καπό, ούτε φτερά και πούπουλα πίσω ούτε τίποτα... PURE BEAUTY... :d055:




600pp


1 βαθμός: Ηλίας
Εντάξει, έχει μια ιστορία δε λέω... αλλά το έφαγε ο ανταγωνισμός...

2 βαθμοί: Μανώλης (Τ)
Κρίμα η θέση αυτή για το ζώο AMG... ο καθρέφτης και η αεροτομή το έριξαν στου χαντάκ'... Οι ζάντες έσωσαν την τελευταία θέση...

3 βαθμοί: Γιώργος (geo)
Καλό το f1, αλλά το χρώμα απρόσωπο και οι ζάντες απαράδεκτες...

4 βαθμοί: Νίκος (Τ)
Τελικά το χρώμα, ενώ στην αρχή το έκραξα, μετά δε με χάλασε καθόλου... Φοβερές ζάντες... Θα ήταν πιο ψηλά χωρίς την αεροτομή και τα πίσω spoiler...

6 βαθμοί: Στράτος
Αυτό το αμάξι, όπως και να είναι τραβάει την προσοχή... Παραδόξως, "κόλλησε" η βαφή με το ανθακονημάτινο καπό, και οι ζάντες το ολοκλήρωσαν όμορφα...

8 βαθμοί: Μανώλης (red)
Φοβερό χρώμα, αγριάδα οι ζάντες, χωρίς φρου φρου κι αρώματα... απλά ένα (πολύ) όμορφο όπλο...

10 βαθμοί: Στέλιος :first:
Εντάξει... απλά respect... :a014:

petaloudas
01-08-2013, 12:05
http://imageshack.us/scaled/large/821/5qih.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/821/5qih.jpg/)
http://imageshack.us/scaled/large/10/jj65.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/10/jj65.jpg/)
http://imageshack.us/scaled/large/692/1jm6.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/692/1jm6.jpg/)
http://imageshack.us/scaled/large/692/rsm5.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/692/rsm5.jpg/)
http://imageshack.us/scaled/large/809/ok0b.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/809/ok0b.jpg/)
http://imageshack.us/scaled/large/138/thsz.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/138/thsz.jpg/)

STR-GTR35
01-08-2013, 12:07
εδώ η δική μου βαθμολογια :Μανώλη (toump) (550 - 2)&(600 - 10) < Νίκος (toump) (550 - 3)&(600 - 8) < Ηλίας (550 - 8)& (600 - 4) < Νίκος (agap) (550 - 10)&(600 - 6) < Μανώλης (red) (550 - 4)& (600 - 2) < Στέλιος (550 - 1)& (600 - 3) < Γιώργος (550 - 6)&(600 - 1) .........καλή επιτυχια με τις κουκλάρες σας :yes:.

F1_STK
01-08-2013, 12:34
Παλικαρια οριστε και οι δικες μου βαθμολογιες, βλεποντας χτες το replay :

550pp : 10 - Agapoulas, 8 - toumpas__, 6 - AWD_power, 4 - STR_GTR35, 3 - toumpasn , 2 - ReDWeeD-1- , 1 geopan973

600pp : 10 - Agapoulas, 8 - geopan973, 6 - Redweed, 4 - toumpasn, 3 - AWD_power, 2 - STR_GTR35, 1 - toumpas__

Καλο καλοκαιρι σε ολους, συνμπογιατσιδες μου!

Geopan973
01-08-2013, 12:55
Shelby GT350R ’65
10
Απίστευτο σχήμα για αμερικάνικο θωρηκτό...Φανταστική επιλογή χρώματος, με χαλάει λίγο η επιλογή της ζάντας αλλά το μαύρο χρώμα της αναιρεί το μειονέκτημα.


Ford Mustang V8 GT Coupe Premium ’07
8
Μου αρέσει ο συνδυασμός του μπλε ραφ με το κάρμπον. Η αεροτομή είναι :scratch: αλλά δεν χαλάει την γενική εικόνα.


Lamborghini Gallardo LP 560-4 ’08
6
Τέλειο σχήμα, τέλεια ζάντα, λάθος χρώμα. Σε οποιοδήποτε άλλο χρώμα (με εξαίρεση το ροζ, το βιολετί ή κάτι τέτοιο) θα είχε το 10αρι άνετα!


Mercedes-Benz SLS AMG ’10
4
Δεν μου αρέσει μεν σαν σχήμα, με ελκύει δε κάπως ... μαζοχιστικά??? Ο συνδυασμός κάρμπον-ζάντας-χρώματος νομίζω είναι ιδανικός.


TVR Tuscan Speed 6 ’00
3
Ιδιόμορφο σχήμα που δεν σε αφήνει όμως αδιάφορο. Σωστές οι επιλογές χρωμάτων αλλά και εδώ με χαλάει η αεροτομή.


Spyker C8 Laviolette ’01
2
Δεν μου άρεσε, δεν μου αρέσει, και δεν θα μου αρέσει ποτέ! Μου την δίνουν τα καρούμπαλά του και όλες αυτές οι τρύπες που έχει πάνω του. Το έβαψες και ποντικί έβαλες και τη σκεπή από πίσω, ξέφυγες από το 1 γαιτί υπάρχει ...


Audi R8 5.2 FSI quattro ’09
1
...το ασχημότερο αυτοκίνητο που σχεδίασε ποτέ η Audi. Δεν υπάρχει πουθενά ισορροπία στο σχεδιασμό του. Τεράστια μπροστινή μάσκα, ιδανική για σχάρα μπάρμπεκιου, μικρά σχιστομάτικα φανάρια πάνω από τεράστιου αεραγωγούς, "πολιτική" και ήπια καμπύλη καμπίνας που παραπέμπει σε ... πατημένο σκαραβαίο και τέλος αυτό το ηλίθιο πλαϊνό καπάκι με την τάπα τησ βενζίνης να βγάζει μάτι στην κορυφή της. Η βαφή του αυτοκινήτου κάτι κάνει για να τα καλύψει, αλλά αν το έβαφες μπλε και το πέταγες στην θάλασσα θα ήταν καλύτερο.
















Το καλό είναι πως δεν θυμάμαι ποιος οδηγούσε τι, οπότε και βαθμολογώ το σχήμα του αυτοκινήτου σε συνδυασμό με την χρωματική επιλογή αμαξώματος και ζαντών.

EDIT:

Και επειδή ζήλεψα τα σχόλια του δημοσιογράφου μας Νίκου Πουλημένου, συγγνώμη Πεταλούδα ήθελα να πω..,
παραθέτω και εγώ τα δικά μου δίπλα από τις βαθμολογίες.


EDIT 2:
Τέλος, ως συνήθως, εγώ παρουσιάστηκα απροετοίμαστος και πήγα και διάλεξα αυτοκίνητα με βάση τους PP και όχι με βάση το γούστο μου.

Για άλλη μια φορά, διαμαρτύρομαι εντόνως για τη μη σαφή διατύπωση των κανονισμών, και καταδικάζω το σύστημα της δαπλοκής που έχει σαν μοναδικό σκοπό να καταπιέζει τον απλό λαό του GT και ....:e080:

toumpasn
01-08-2013, 13:15
Παιδια μην ανεβαζετε αλλες φωτο γιατι εχει βγαλει ο Μανωλης για ολους.Θα τις βαλω το απογευματακι.Ευχαριστω

toumpas__
01-08-2013, 15:18
550pp
10:(toumpasn) διαστημικο σχημα εντυπωσιακο χρωμα εξατμισεις μπουρια.
8:(str) american mascle ΦΟΒΕΡΕΣ ζαντες,εμφαση στην λεπτομερια εξατμισεις και αμαξι ΙΔΙΟ ΧΡΩΜΑ!!!!! πολυ ωραιο αμαξι αν δεν ειχε την αεροτομη να του χαλαει τα κλασικα οπισθια θα ηταν πρωτο.
6:(agapoulas)ωραιο ματ ανθρακι χρωμα,ωραιες ζαντες εμφαση στην λεπτομερεια ποτε δεν μου αρεσε το σχημα του.
4:(AWD) Πολυ ωραιο χρωμα,θα μπορουσε να μπουν καλυτερες ζαντες,δεν μου αρεσε καθολου το carbon καπο.
3:(RED)το μονο αμαξι που του πηγαινε η αεροτομη,εαν ειχε αλλο χρωμα μαυρο κατα προτιμηση ωστε να κανουν αντιθεση οι εισαγωγες αερα θα ηταν πολυ ψηλα.
2:(GEOPAN) Δεν εχει γινει δουλεια πανω στο αμαξι φτηνιαρικο χρωμα στοκ ζαντες,μαλλον μπερδευτικες οπως και αλλα παιδια ηταν διαγονισμος ομορφιας και οχι ταχυτητας.
1:(F1) Στελιο σε αλλους αρεσει σε αυτο το αμαξι αυτο το χρωμα εμενα και του Κλιντ Ισγουντ οχι.
600pp
10:(AWD) Κλασικο κοματι και γαμω τις ζαντες εχει πεσει δουλεια στο αμαξι μπραβο συντεκνε.
8:(toumpasn) Το χρωμα ειναι ολα τα λεφτα.
6:(agapoulas) φοβερο εργαλειο ωραιο χρωμα αν και ηταν σκουρο και του εκρυβε πολλες ομορφες γωνιες που εχει το αμαξι.
4:(f1) Κλασικα αμαξαρα ωραιο βαθυ κοκκινο δεν μου αρεσαν οι ζαντες.
3:(red) ποτε δεν μου αρεσε αυτο το αμαξι προτιμω το πιο παλιο μοντελο οπως του geo.
2:(geo) θα μπορουσε να ηταν το ιδιο χρωμα αλλου τυπου,χαλια ζαντες δεν εχει πεσει δουλεια.
1:(str) λαθος χρωμα,λαθος το carbon καπο.

- - - Updated - - -

Παιδες κατα λαθος μπηκαν οι φατσουλες μην δινετε σημασια.

AWD_POWER
01-08-2013, 16:47
550PP
1/ TVR Tuscan Speed 6 ’00
2/ Audi R8 5.2 FSI quattro ’09
3/ Honda NSX
4/ Shelby GT350R ’65
5/ Lamborghini Gallardo LP 560-4 ’08
6/ Ford Mustang V8 GT Coupe Premium ’07
7/ Spyker C8 Laviolette ’01

600PP
1/ Lamborghini Avendator
2/ Ferrari F40
3/ Mercedes Benz SLR
4/ GTR-R35 spec V
5/ McLaren MP4-12C
6/ McLaren f1
7/ Mercendes Benz C63 AMG

toumpasn
01-08-2013, 20:48
Καλησπερα.Καταφερα και σηκωθηκα απο το κρεβατι μετα απο εναν αναπαντεχο πυρετο που ουτε που το καταλαβα απο που μου ηρθε.Συγνωμη για την καθυστερηση.Εχουμε και λεμε:Ανανεωθηκαν οι ειδησεις με τις τελειωτικες συνεντευξεις ολων των συμμετεχοντων.Τα αρθρα και οι συνεντευξεις του πρωταθληματος τα εχω σβησει αλλα τα κρατησα σαν αρχειο για οποιον ενδιαφερθει,οπως επισης και ολες οι φωτο απο τις ''Στιγμες Αγωνα''.Αυριο μαλλον στα πρωτα 2 ποστ θα μπουν 50 φωτο(25 χωραει το καθενα) και απο αυτες που ειχατε δει αλλα και νεες απο το πρωταθλημα.Παμε στα φρεσκα τωρα....χεχεχεχε...στα καλλιστεια.Στο τριτο ποστ εχει ανοιχτει θεμα για αυτο.Εχουν μπει φωτο απο ολα τα αμαξια σε καθε κατηγορια καθως και απο μια ολοι μαζι.Εχουν μεινει να βαθμολογησουν:Εγω-ο red και ο (geopan στη κατηγορια 600PP).Σε λιγο ερχετε και η δικια μου βαθμολογια αφου μελετησω λιγο τις φωτο...stay tuned.........:ranger:

Λοιπον:

550PP

600PP




Shelby GT350R ’65

Lamborghini Avendator



Ford Mustang V8 GT Coupe Premium ’07


(http://www.google.gr/url?sa=i&source=images&cd=&cad=rja&docid=iehMmmw9_WZVKM&tbnid=r8MM25d66u3fjM:&ved=0CAYQjhwwAA&url=http%3A%2F%2Fvertualissimo.deviantart.com%2Far t%2F1969-Chevrolet-Corvette-Stingray-Convertible-GT5-338556289&ei=N6f6UdShL_HW7Qat4IHQCQ&psig=AFQjCNHW7haW9VD6ej9VV2smcEOkjek7dQ&ust=1375467703820029)Chevrolet corvette convertible(αν δεν κανω λαθος ετσι το λενε του Ηλια)




Mercedes-Benz SLS AMG ’10

Mercendes Benz C63 AMG



Spyker C8 Laviolette ’01


Ferrari F40



Audi R8 5.2 FSI quattro ’09

GTR-R35 spec V



Honda NSX

McLaren MP4-12C



Lamborghini Gallardo LP 560-4 ’08

McLaren f1

ReDWeeD-1-
02-08-2013, 16:45
gamoto kai egw to idio epatha me ton giorgo.. nomiza pos tha itane kanonikos agona.. oti nane :d050:



550PP

600PP



Audi R8 5.2 FSI quattro ’09

Mercendes Benz C63 AMG



Mercedes-Benz SLS AMG ’10

Lamborghini Avendator



TVR Tuscan Speed 6 ’00

Mercedes Benz SLR



Lamborghini Gallardo LP 560-4 ’08

GTR-R35 spec V



Shelby GT350R ’65

Ferrari F40



Ford Mustang V8 GT Coupe Premium ’07

McLaren f1



Honda NSX

Chevrolet corvette

AWD_POWER
02-08-2013, 18:23
Ας βγάλει κάποιος την σούμα γιατί εγώ δεν θυμάμαι ποιος είχε τι.

petaloudas
02-08-2013, 18:37
Νομίζω μόνο τα 600pp από τον geopan λείπουν, αλλά απ' ότι είπε πλέον δεν... μάλλον έφυγε για διακοπές...

Οπότε, ας βγουν τ' αποτελέσματα... :a038:

toumpasn
02-08-2013, 21:58
Καλησπερα.Μπηκαν οι βαθμολογιες για τα καλλιστεια......Μας εσκισε ο Νικολας και στις 2 κατηγοριες...απορω πως κερδισε στην πρωτη με αυτο το ασχημομουριο το audi.:d040g::a036:

petaloudas
02-08-2013, 22:26
:a038::osfp::first::pao::first::aek: :f014:


Καταρχήν... Ευρώπη rules... τέλος!!

Στα 550 έγινε σφαγή έτσι;; φώτο φίνις κανονικά...

Εντάξει, στα 600.. μακράν... ούτε καν ένοιωσα τον ανταγωνισμό... :makefun:
Αφιερώνω το στέμμα των 600pp στον Στράτο... αν είχα αλλάξει εγώ την επιλογή μου και είχε κρατήσει ο Στράτος τη lambo, μάλλον θα ήταν στη θέση μου... (μπορεί και όχι, βέβαια, αφού το δικό μου είχε καλύτερο βάψιμο και ζάντες... :a036:)


:a050::yes:

STR-GTR35
02-08-2013, 23:43
:a038::osfp::first::pao::first::aek: :f014:


Καταρχήν... Ευρώπη rules... τέλος!!

Στα 550 έγινε σφαγή έτσι;; φώτο φίνις κανονικά...

Εντάξει, στα 600.. μακράν... ούτε καν ένοιωσα τον ανταγωνισμό... :makefun:
Αφιερώνω το στέμμα των 600pp στον Στράτο... αν είχα αλλάξει εγώ την επιλογή μου και είχε κρατήσει ο Στράτος τη lambo, μάλλον θα ήταν στη θέση μου... (μπορεί και όχι, βέβαια, αφού το δικό μου είχε καλύτερο βάψιμο και ζάντες... :a036:)


:a050::yes:
χαχα..σε ευχαριστώ φίλε Νίκο έχεις τέλειο γούστο και σου αξιζουν η νίκες:first::first:

ReDWeeD-1-
03-08-2013, 09:46
Bravo nikola Audi kai palu Audi!!!

F1_STK
05-08-2013, 21:12
Μπραβο Νικολα!

AlexandrosQV
05-08-2013, 22:25
Δυστυχως δεν πρόλαβα να παρω μερος γμτ!! Μπράβο παιδια πολυ ωραιο ιβεντ! ;)

STR-GTR35
10-08-2013, 00:33
hi to all:e040fdd:....i already miss you guys .....:runrun:

AlexandrosQV
10-08-2013, 00:51
September is coming buddy...

MajereMP44
10-08-2013, 00:59
Ετσι μπηκα και γω να σας πω ενα γειααααααααααααααααααα :)
Ραντεβου το Σεπτεμβρη!

STR-GTR35
10-08-2013, 14:56
Ετσι μπηκα και γω να σας πω ενα γειααααααααααααααααααα :)
Ραντεβου το Σεπτεμβρη!

γεια σου Σταυρε..:a038:

petaloudas
10-08-2013, 15:00
Έλα να τελειώνει ο Αύγουστος λέμε.... :a038:

toumpasn
11-08-2013, 09:11
Καλημερα σε ολους.Ελπιζω να περνατε καλα.Καθυστερησα λιγο αλλα απο αυριο φευγουν σιγα σιγα τα δωρακια προς ολους.Οσοι τα λαμβανουν να μου στελνουν ενα μηνυμα για να το ξερω.Εβαλα και 2 νεες φωτο στο πρωτο ποστ.ΚΑΛΑ ΜΠΑΝΙΑ :surfing::surfing::surfing:

STR-GTR35
11-08-2013, 15:20
Καλημερα σε ολους.Ελπιζω να περνατε καλα.Καθυστερησα λιγο αλλα απο αυριο φευγουν σιγα σιγα τα δωρακια προς ολους.Οσοι τα λαμβανουν να μου στελνουν ενα μηνυμα για να το ξερω.Εβαλα και 2 νεες φωτο στο πρωτο ποστ.ΚΑΛΑ ΜΠΑΝΙΑ :surfing::surfing::surfing:
ωραιες φωτο Νικο...καλα μπανια και σε εσας

AlexandrosQV
11-08-2013, 15:24
Α ρε Μανωλη! We are the champions λεμεεεε! :D

toumpas__
11-08-2013, 21:26
:DΟΜΑΔΑΡΑΑΑΑΑΑ!

RED@PLANET
12-08-2013, 09:18
Γεια σας παίδες! Πολύ ησυχία είχε πέσει χεχε! Καλά μπάνια σε όσους ξεκίνησαν!

Νίκο είπαμε, από Σάββατο θα είμαι στη γειτονιά σου... για να παραλάβω προσωπικά το τρόπαιό μου...

toumpasn
14-08-2013, 13:54
Καλησπερα.Σημερα εφυγαν ολα τα αμαξακια εκτος του Αρη που θα τον δω απο κοντα και του Αλεξανδρου που θα τα στειλω τελος του μηνα γιατι θα λειπει.Ο Γιωργος(paraniok) και ο Χρηστος μου εστειλαν διευθυνσεις χωρις ομως να μου πουν πιο αμαξακι θελουν.Οπωτε τους εστειλα απο ενα δικης μου επιλογης.Ελπιζω να αρεσουν σε ολους.Στειλτε μου οταν τα παραλαβετε.

AWD_POWER
14-08-2013, 14:19
Καλησπερα.Σημερα εφυγαν ολα τα αμαξακια εκτος του Αρη που θα τον δω απο κοντα και του Αλεξανδρου που θα τα στειλω τελος του μηνα γιατι θα λειπει.Ο Γιωργος(paraniok) και ο Χρηστος μου εστειλαν διευθυνσεις χωρις ομως να μου πουν πιο αμαξακι θελουν.Οπωτε τους εστειλα απο ενα δικης μου επιλογης.Ελπιζω να αρεσουν σε ολους.Στειλτε μου οταν τα παραλαβετε.
Ελπίζω το ρεζερβουάρ να είναι γεμάτο με πρώτης ποιότητος... ρακόμελο! :c055gfe:

toumpasn
14-08-2013, 16:00
Ελπίζω το ρεζερβουάρ να είναι γεμάτο με πρώτης ποιότητος... ρακόμελο! :c055gfe:To εψαξα το θεμα Ηλια μου αλλα δεν επιτρεπετε να στελνουμε ευλεκτα υλικα αλλιως θα σου εβαζα ενα μπουκαλακι να δοκιμασεις.Και οπως καταλαβαινεις τα δικα μας παρα ειναι ευλεκτα οχι σαν κατι αλλα βορειοελλαδιτικα...χιχιχιχιχι:a068:Περιμενω να σε δω απο κοντα καποτε να τα πιουμε παρεα....

AWD_POWER
14-08-2013, 18:49
To εψαξα το θεμα Ηλια μου αλλα δεν επιτρεπετε να στελνουμε ευλεκτα υλικα αλλιως θα σου εβαζα ενα μπουκαλακι να δοκιμασεις.Και οπως καταλαβαινεις τα δικα μας παρα ειναι ευλεκτα οχι σαν κατι αλλα βορειοελλαδιτικα...χιχιχιχιχι:a068:Περιμενω να σε δω απο κοντα καποτε να τα πιουμε παρεα....
Αν και διατηρώ το δικαίωμα στην ένσταση για τα βορειοελλαδίτικα, ΑΜΗΝ!

Geopan973
19-08-2013, 15:03
Χαίρετε, χαίρετε!!! Τέρμα το διάλειμμα, τα κεφάλια μέσα...

Ξέρω ότι έχει τελειώσει η διαδικασία αλλά με τρώει ο κ...ς μου και δεν έχω τι να κάνω, οπότε...



Ferrari F40
10
Αν και δεν υπάρχουν τρανταχτές διαφορές με το original (και ίσως αυτό να το κάνει και πιο ωραίο) το κλασσικό έχει πάντα την γοητεία του.


Lamborghini Avendator
8
Πάντοτε ήμουν ερωτευμένος με τις "σφήνες" τοτ Feruccio και η Aventador είναι σχεδιαστικά η πιο εντυπωσιακή Lamborghιni των τελευταίων ετών, μαζί με την Gallardo φυσικά. Αν ήταν πιο συντηρητική η χρωματική επιλογή μάλλον θα υποσκέλιζε την F40.


Mercendes Benz C63 AMG
6
Αν και έχει την χάρη της βαριοπούλας, παρόλα αυτά είναι ένα φανταστικό Q-car (http://en.wikipedia.org/wiki/Sleeper_%28car%29). Βέβαια μετά την χρωματική επιλογή σου σταμάτησε να είναι διακριτικό, αλλά σίγουρα το αποτέλεσμα είναι τουλάχιστον εντυπωσιακό.


McLaren MP4-12C
4
Αν και σχεδιαστικά πιο συντηρητική από την "μαμά" της, δεν παύει να είναι ένα όμορφο αυτοκίνητο. Ωραία επιλογή ζάντας και χρώματος.


Chevrolet Corvette
3
Είναι από τα λίγα muscle cars της εποχής που δεν μου άρεσαν τόσο πολύ σχεδιαστικά. Πιστεύω επίσης ότι την αδικεί το χρώμα.


GTR-R35 spec V
2
Είναι που είναι λίγο ασχημούλι το μανάρι μου, μπήκε και το κάρμπον βάφτηκε και κεραμιδί και τελλλος...


Mercedes Benz SLR
1
Εμμμ... σόρρυ... Τα φορτηγά είναι σε άλλο νήμα.

AWD_POWER
20-08-2013, 08:28
Μόλις παρελήφθη εν κυτίον.. hard plast.
Δείχνει ενδιαφέρον...:c055gfe:
Ευχαριστώ πολύ Κε διοργανωτά!:d055:

ReDWeeD-1-
20-08-2013, 09:37
pragmatika iperoxo to autokinito!! euxaristoume gia ola niko

STR-GTR35
20-08-2013, 13:36
καλημερα...ωρε παλικαρια....ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΓΙΑ ΤΟ ΔΏΡΟ ..ΝΊΚΟ:d055: - ΜΑΝΏΛΗ :d055:....μόλις το παρέλαβα κια εγώ ......πολύ ωραία η (STRATOS) ......

petaloudas
24-08-2013, 02:09
Ένα ευχάριστο κι ένα δυσάρεστο...

Το δυσάρεστο πρώτα, είναι ότι μόλις γύρισα στο κλουβί με τις τρελές (aka Αθήνα), σωματικά μόνο βεβαίως βεβαίως, γιατί πνευματικά ακόμα είμαι στο νησί...

Το ευχάριστο τώρα, είναι ότι στην είσοδο με περίμενε ο θρύλος... Η integrale πανέμορφη, και το δωράκι ανεκτίμητο...!!! :yes:

Και μόνο η "περιποίηση" της συσκευασίας, δείχνει το μεράκι των υπευθύνων... Νικόλα, Μανωλιό, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ πάρα πολύ!! :d055:

ReDWeeD-1-
24-08-2013, 15:37
den kanonizoume kanena agona osi imaste mesa?? duo pistes se mia imera ton 15 laps o kathe agonas??? NIKOLA SOSE MAS!!!!

toumpasn
24-08-2013, 22:22
Καλησπερα.Απο εμενα μην περιμενετε να συμμετασχω...εχω μπλεξει με assasin και lara:a098:

toumpas__
16-10-2017, 02:13
......