PDA

View Full Version : Fifa 08 Online Greek Tournament



stratisd
08-12-2007, 17:21
Τα μέλη που έχουν δηλώσει σημετοχή μέχρι τώρα είναι:

stratisd
SalazarTheGreek
bfmarvog
milios
klepidas7
akibaba
MaRkUs_gr

Προτείνω να αφήσουμε ανοιχτή την ημερομηνία συμμετοχών μέχρι τη Τετάρτη 12/12/07, οπότε και θα κάνουμε την κλήρωση και θα ορίσουμε και κάποιους κανόνες για τη διεξαγωγή του τουρνουά.
:tiphat:

stratisd
10-12-2007, 18:35
Aπο τη Πέμπτη 13/12, μπορούμε να επιλέξουμε ομάδες για το τουρνουά.
Προτείνω τα εξής και αν συμφωνείτε συνεχίζουμε:
1. Αν δέν ξεπεράσουμε τις 7 συμμετοχές που είναι μέχρι τώρα να διεξαχθεί το τουρνουά υπο μορφή πρωτθλήματος. Υπάρχει η αντίστοιχη επιλογή στο create online league.
2. Τα παιχνίδια θα είναι ranked.
3. Η διάρκεια τους 5 min, όπως είναι και το default στα online παιχνίδια.

Περιμένω και άλλες προτάσεις για να το οργανώσουμε όσο το δυνατόν καλύτερα.:wave:

BillyFlo81
12-12-2007, 11:02
Aπο τη Πέμπτη 13/12, μπορούμε να επιλέξουμε ομάδες για το τουρνουά.
Προτείνω τα εξής και αν συμφωνείτε συνεχίζουμε:
1. Αν δέν ξεπεράσουμε τις 7 συμμετοχές που είναι μέχρι τώρα να διεξαχθεί το τουρνουά υπο μορφή πρωτθλήματος. Υπάρχει η αντίστοιχη επιλογή στο create online league.
2. Τα παιχνίδια θα είναι ranked.
3. Η διάρκεια τους 5 min, όπως είναι και το default στα online παιχνίδια.

Περιμένω και άλλες προτάσεις για να το οργανώσουμε όσο το δυνατόν καλύτερα.:wave:



Προτεινω, να διεξαχθει το τουρνουα υπο μορφη πρωταθληματος, ωστε να παιξουμε
ολοι μεταξυ μας(και ετσι θα γνωριστουμε και καλυτερα) και αν υπαρχει ορεξη να το βαλουμε με 2 γυρους, ωστε να υπαρχει η δυνατοτητα για ρεβανς!:angry:
Πιστευω οτι ετσι δεν θα υπαρξουν ουτε ευνοημενοι, ουτε αδικημενοι!

stratisd
12-12-2007, 13:45
Παίδες η λίγκα δημιουργήθηκε.
Θα πάτε στην επιλογή:
ONLINE GAME MODES
μετά
ONLINE LEAGUES
μετά
SEARCH LEAGUE
μετά
στο ABBREVIATION πληκτρολογήστε PS3L
το όνομα της λίγκας είναι PS3FORUMGR
και password: ps3forum

Οι ομάδες θα είναι σύλογοι,
Οι θέσεις είναι 7 για τα παιδιά που έχουν δηλώσει σημμετοχή,
Οι αγώνες θα είναι διάρκειας 5 λεπτών,
Θα γίνουν 3 αγώνες μεταξύ των παικτών,

Προτείνω και δέν είναι κανόνας, να πάρουμε μικρές ομάδες μέχρι 4 αστέρια για να έχει περισσότερο ενδιαφέρον το πρωτάθλημα και να μήν πάρουμε τις ίδιες.

Εγώ επέλεξα ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ.


ελπίζω να τα ρύθμισα σωστά, γιατι είναι και η πρώτη φορά που έφτιαξα league.:bgrin2:

Άντε και καλή αρχή.
:tiphat:

BillyFlo81
12-12-2007, 14:10
Εγω μπηκα με Paris St Germain!
Μια χαρα φαινονται οι ρυθμισεις!!!!

stratisd
12-12-2007, 14:23
άντε να μαζευόμαστε σιγά σιγά, εγώ θα μπώ το βράδυ κατα τις 12.

stratisd
12-12-2007, 14:25
UPDATE:

stratisd - OLYMPIACOS
BFmarvog - PARIS ST GERMAIN

MaRkUs_
12-12-2007, 14:44
εγώ δεν ξέρω τι θα πάρω:Ρ να πάρω werder ή ΠΑΟΚ ??:Ρ

stratisd
12-12-2007, 14:48
εγώ δεν ξέρω τι θα πάρω:Ρ να πάρω werder ή ΠΑΟΚ ??:Ρ
Οτι και να πάρεις 3 τεμάχια σε έχω :rofl:

leo1817d
12-12-2007, 18:58
Pedia Ego Eimai Kenourgios Sto Forou Kai Thelo Na Mpo Sto Tournoua.
Mporo Na Paro Ac Milan

BillyFlo81
12-12-2007, 19:20
Pedia Ego Eimai Kenourgios Sto Forou Kai Thelo Na Mpo Sto Tournoua.
Mporo Na Paro Ac Milan


Καλως ηρθες φιλε μου :wave:

Απο μενα δεν παιζει προβλημα.....!

SalazarTheGreek
12-12-2007, 19:25
λοιπον...εγώ ηθελα να παρω την Βarca, αλλά αφού λετε κατω των 4 αστεριών θα ήθελα να παρω τον Ολυμπιακο ( αλλα τον εχει πάρει αλλος...)...και τώρα ερωτώ μπορώ να πάρω και εγώ τον Ολυμπιακό ή θα πρέπει να πάρω αλλη ομάδα????

stratisd
12-12-2007, 19:30
Pedia Ego Eimai Kenourgios Sto Forou Kai Thelo Na Mpo Sto Tournoua.
Mporo Na Paro Ac Milan

Δυστυχώς δέν γίνεται φίλε μου γιατι οι θέσεις είναι ήδη κατειλημένες και 7, όσες και οι συμμετοχές δηλαδή. Έκτός εαν σου παραχωρήσει κάποιος τη θέση του.:tiphat:

stratisd
12-12-2007, 19:32
λοιπον...εγώ ηθελα να παρω την Βarca, αλλά αφού λετε κατω των 4 αστεριών θα ήθελα να παρω τον Ολυμπιακο ( αλλα τον εχει πάρει αλλος...)...και τώρα ερωτώ μπορώ να πάρω και εγώ τον Ολυμπιακό ή θα πρέπει να πάρω αλλη ομάδα????

Μάλον μπορείς, αλλά για να είναι πιο ομοιόμορφο το πρωτάθλημα σου προτείνω να διαλέξεις κάτι άλλο, τόσες ομάδες υπάρχουν βρε αδερφέ.:)

BillyFlo81
12-12-2007, 19:37
Δυστυχώς δέν γίνεται φίλε μου γιατι οι θέσεις είναι ήδη κατειλημένες και 7, όσες και οι συμμετοχές δηλαδή. Έκτός εαν σου παραχωρήσει κάποιος τη θέση του.:tiphat:



Δεν γινεται να βαλουμε και τον leo1817d να γινουν 8 οι ομαδες?
Παλι με τις ιδιες ρυθμισεις....!Ειναι κριμα να μεινει απεξω.....!

stratisd
12-12-2007, 19:44
Δεν γινεται να βαλουμε και τον leo1817d να γινουν 8 οι ομαδες?
Παλι με τις ιδιες ρυθμισεις....!Ειναι κριμα να μεινει απεξω.....!

Δυστυχώς δέν γίνεται, τις ρυθμίσεις τις κάνεις μία φορά στην αρχή. Γιαυτό το λόγο άλωστε δώσαμε και ημερομηνία συμμετοχών μέχρι χθές.

BillyFlo81
12-12-2007, 19:49
Δυστυχώς δέν γίνεται, τις ρυθμίσεις τις κάνεις μία φορά στην αρχή. Γιαυτό το λόγο άλωστε δώσαμε και ημερομηνία συμμετοχών μέχρι χθές.



Οκ, καλως!
Ποτε ξεκιναμε με το καλο?(τελευταια ερωτηση)

stratisd
12-12-2007, 19:59
Οι αγώνες μπορούν να γίνουν οποιαδήποτε στιγμή βρεθούν 2 παίχτες online μαζί, απλώς να θυμάστε οτι θα παιχτούν 3 αγώνες αναμεταξύ τους.

SalazarTheGreek
12-12-2007, 20:43
Μάλον μπορείς, αλλά για να είναι πιο ομοιόμορφο το πρωτάθλημα σου προτείνω να διαλέξεις κάτι άλλο, τόσες ομάδες υπάρχουν βρε αδερφέ.:)
το μπορείς λογικά παει στον ολυμπιακό , όσο για τις τόσες ομάδες που λες ότι υπάρχουν εμένα στην καρδιά μου ειναι μονο ο Ολυμπιακός και η Βarca....και πες την Barca την βγάζω , τον Ολυμπιακό παντως αν δεν μπορώ να πάρω κατα πάσα πιθανότητα ( όσο και να σας φανεί γελειο ) δεν θα πάρω μέρος στο πρωτάθλημα αυτό..
:notsay:

SalazarTheGreek
12-12-2007, 20:45
Δυστυχώς δέν γίνεται, τις ρυθμίσεις τις κάνεις μία φορά στην αρχή. Γιαυτό το λόγο άλωστε δώσαμε και ημερομηνία συμμετοχών μέχρι χθές.
ωραια αφου δεν μπορεις να τις αλλάξεις , δημιούργησε άλλο πρωταθλημα ώστε να πάρουν μερος οσα περισσοτερα παιδια γινεται...:):wave::)

stratisd
12-12-2007, 20:48
ωραια αφου δεν μπορεις να τις αλλάξεις , δημιούργησε άλλο πρωταθλημα ώστε να πάρουν μερος οσα περισσοτερα παιδια γινεται...:):wave::)
Εγώ να το κάνω αυτό, αλλά αν μεθαύριο βρεθεί ένα άλλο παλικάρι που θέλει να πάρει μέρος τι γινεται θα το ξανακάνουμε? Προσωπικά δέν το βλέπω σωστό να γίνεται συνεχώς έτσι. Όσο για την ομάδα, διάλεξε barcelona, δέν πειράζει.

SalazarTheGreek
12-12-2007, 22:19
Εγώ να το κάνω αυτό, αλλά αν μεθαύριο βρεθεί ένα άλλο παλικάρι που θέλει να πάρει μέρος τι γινεται θα το ξανακάνουμε? Προσωπικά δέν το βλέπω σωστό να γίνεται συνεχώς έτσι. Όσο για την ομάδα, διάλεξε barcelona, δέν πειράζει.
τουλαχιστον καντο για αλλη μια φορα και μετ τερμα....τελοσπαντων θα δω τι θα παρω , αλλα θα μπω στη λιγκα την παρασκευη γιατι δεν μπορω πιο πριν..:)

MaRkUs_
12-12-2007, 23:48
εντάξει και εγώ bayern είμαι κ πήρα δεν την πηρα...και καταλάθος πήρα και την βαλένθια:Χ έλεος!

BillyFlo81
13-12-2007, 00:04
Markus, μπες ρε φιλε να κανουμε την αρχη....!

stratisd
13-12-2007, 02:04
UPDATE:

stratisd - OLYMPIACOS
BFmarvog - PARIS ST GERMAIN
MaRkUs_gr - VALENCIA

MaRkUs_
13-12-2007, 02:38
Markus, μπες ρε φιλε να κανουμε την αρχη....!

λοιπόν επιδεί δεν σας έχω στο psn...όποιος μπεί αύριο μεταξύ 12-3 ας κάνει ένα post....:)

milios
13-12-2007, 02:47
δεν αποφάσισα ακόμα την ομάδα μου. από αύριο θα έχετε νέα μου αν τελικά καταλήξω κάπου.

Όσοι θέλετε κάντε με add στο friend list σας

stratisd
13-12-2007, 13:12
λοιπόν επιδεί δεν σας έχω στο psn...όποιος μπεί αύριο μεταξύ 12-3 ας κάνει ένα post....:)

Έλα ρε φιλαράκι, χτές το βράδυ κατα τις 1 σε είδα online στη λίγκα αλλά δέν ανταποκρίθηκες στα invitation που σου έκανα, απόψε θα ξαναμπώ κατα τις 12:30 πάλι το βράδυ, άντε να παίξουμε κανένα αγώνα.

MaRkUs_
13-12-2007, 13:39
μάλλον το είχα ανοιχτό...και επιδεί δεν είχα δεί κανέναν μέσα έβλεπα τηλεώραση....ωραία κατά της 12:30 το βράδυ θα είμαι μέσα...

milios
14-12-2007, 00:28
Λοιπόν Atletico Mardid και ήδη μετράω τις δύο πρώτες μου ήττες από BFmarvog - PARIS ST GERMAIN με 1-0 η κάθε μία. Άσχημα αρχίσαμε.
BFmarvog μπράβο όντως έπαιξες καλύτερα.

MaRkUs_
14-12-2007, 13:14
εγώ μπήκα χθες κατά της 12:30 αλλά δεν με έβαζε σε καμιά λιγκα που είμαι!!! με πετούσε απο το online ενώ σε απλούς αγώνες έμπενε κανονικά

BillyFlo81
14-12-2007, 13:59
Λοιπόν Atletico Mardid και ήδη μετράω τις δύο πρώτες μου ήττες από BFmarvog - PARIS ST GERMAIN με 1-0 η κάθε μία. Άσχημα αρχίσαμε.
BFmarvog μπράβο όντως έπαιξες καλύτερα.

Φιλε μου, εγω οφειλω να παραδεχθω την αμυνα σου!Δυσκολευομουν να
βρω διαδρομους..!Εχει μεινει ακομα ενα παιχνιδι μεταξυ μας!Καλη συνεχεια!!!

stratisd
14-12-2007, 16:29
UPDATE:

stratisd - OLYMPIACOS
BFmarvog - PARIS ST GERMAIN
MaRkUs_gr - VALENCIA
milios - ATLETICO MADRID

Εγώ έπαθα μεγάλο κάζο με την κολοσύνδεση την OnTelecoms, έχει πρόβλημα ο κόμβος και δέν μπορώ να συνδεθώ και έστειλαν βάβη στον ΟΤΕ.:rant:
Τώρα το πότε θα φτιαχτεί, ο θεός βοηθός. Σας ζηλεύω ρε γαμώτο...:banghead:

MaRkUs_
14-12-2007, 18:03
εγώ πάλη δεν μπορούσα να καταλάβω γιατί δεν με έβαζε στην λίγκα

BillyFlo81
14-12-2007, 18:07
εγώ πάλη δεν μπορούσα να καταλάβω γιατί δεν με έβαζε στην λίγκα


Τι εννοεις δεν σε εβαζε?Εισαι κοντα στο ps3 σου, να μπω και γω, να
βρουμε τι παιζει?

MaRkUs_
14-12-2007, 18:11
τώρα δεν μπορώ πιο αργά ίσος....πήγαινα να μπώ στις λίγκες που έχω....και έκανε search και μετά με πετούσε απο τους server της ea...σήμερα δεν το δοκίμασα

BillyFlo81
14-12-2007, 18:14
τώρα δεν μπορώ πιο αργά ίσος....πήγαινα να μπώ στις λίγκες που έχω....και έκανε search και μετά με πετούσε απο τους server της ea...σήμερα δεν το δοκίμασα



Ε, τοτε μαλλον θα ταν προσωρινο το προβλημα!Στο ευχομαι...!

stratisd
14-12-2007, 18:22
τώρα δεν μπορώ πιο αργά ίσος....πήγαινα να μπώ στις λίγκες που έχω....και έκανε search και μετά με πετούσε απο τους server της ea...σήμερα δεν το δοκίμασα

Το ίδιο μου έκανε και εμένα προχθές και τελικά τα είχε παίξει η ON. Και τώρα είμαι με PSTN, και σέρνεται το internet:(

akibaba
15-12-2007, 21:36
Παιδια αν και αργησα να εμφανιστω λογω δουλειας ! απο σημερα θα μπαινω κατα τις 12:30 με 4 που μπορω !!!
ομαδα που θελω : ΠΑΟΚ (αλλα λογω Markus ) επιλεγω Sporting Lisboa
που θα σας βρω σημερα ??

stratisd
15-12-2007, 22:02
UPDATE:

stratisd - OLYMPIACOS
BFmarvog - PARIS ST GERMAIN
MaRkUs_gr - VALENCIA
milios - ATLETICO MADRID
akibaba - SPORTING LISBOA

BillyFlo81
16-12-2007, 11:43
Παιδια αν και αργησα να εμφανιστω λογω δουλειας ! απο σημερα θα μπαινω κατα τις 12:30 με 4 που μπορω !!!
ομαδα που θελω : ΠΑΟΚ (αλλα λογω Markus ) επιλεγω Sporting Lisboa
που θα σας βρω σημερα ??



Κατα τις 3(μεσημερι εννοεις, ετσι?), ριξε μια ματια ή εδω στο forum ή στο fifa!Πιστευω πως θα μαι σπιτι κατα τις 3, αν σε βολευει να το κανονισουμε!

MaRkUs_
16-12-2007, 11:53
επιδεί είμαι εκτός θεσσαλονίκης....απο αύριο θα μπορώ να παίξω....
θα κοιτάξω να σβήσω και μερικά άτομα που δεν παίζουν να κάνω μερικούς απο εσάς add....να ξέρουμε και πότε είναι κανένας online

akibaba
17-12-2007, 16:19
λογω προβληματος με τον υπολογιστιμου δεν μπορω να βλεπω τα μηνηματα εγκαιρος !! εγω μπαινω στο τουρνουα καθε μερα 1-3 το βραδυ !!! :)

milios
17-12-2007, 22:43
Τίποτα νωρίτερα δεν γίνεται; Ξέρεις δουλεύουμε κιόλας το πρωί και δεν λέει να το πάμε σερί fifa-δουλειά

stratisd
17-12-2007, 23:30
Παίδες όλα ΟΚ :bgrin2::bgrin2::bgrin2:, ξαναήρθε το internet. Σας έκανα και add στη friends list, τώρα ελπίζω να παίξουμε κανένα ματσάκι. Επειδή όμως είμαι πολύ πρωινός αυτή τη βδομάδα, είτε απόγευμα, είτε ΠΣΚ να το λιώσουμε...:angry::angry::angry:

MaRkUs_
17-12-2007, 23:46
λογω προβληματος με τον υπολογιστιμου δεν μπορω να βλεπω τα μηνηματα εγκαιρος !! εγω μπαινω στο τουρνουα καθε μερα 1-3 το βραδυ !!! :)

σήμερα θα σε παίξω ρε παοκάρα!!!;)

stratisd
18-12-2007, 12:52
To απογευμα κατα τις 7 θα είμαι μέσα, όποιος θέλει και μπορεί παίζουμε κανενα ματσάκι.

stratisd
18-12-2007, 22:13
milios, πολύ καλό το παιχνίδι σου. Το τελευταίο παιχνίδι το πάλεψα όμως αρκετά ..:giggle:, έκανα και λάθος το σύστημα ο βλάκας και άφησα το Kovacevic έξω, αλλά σκόραρε ο Μιχαλάκης :bgrin2:. Πάντως παίζεις καλύτερα απο μένα και οφείλω να το παραδεχτώ, πάς φούλ για τη κούπα. :tiphat:

milios
19-12-2007, 10:33
Με τρεις νίκες και τρεις ήττες στα έξι παιχνίδια που έχω δώσει μέχρι τώρα θα σου έλεγα για που πάω αλλά η καλή μου ανατροφή δεν μου αφήνει να εκφραστώ όπως θα έπρεπε. Για τα μεταξύ μας παιχνιδάκια οφείλω να πω ότι τα ευχαριστήθηκα αρκετά, αλλά αν φορούσες και κανένα ακουστικό για να λέμε και καμιά κουβεντούλα κατά την ώρα του αγώνα θα ήταν ακόμα πιο διασκεδαστικό. Καλή συνέχεια.

ΥΓ1. Που είστε οι υπόλοιποι;;;;;;
ΥΓ2. Για την κούπα ο Markus έχω μάθει είναι φωτιά.

stratisd
19-12-2007, 10:47
Εχεις δίκιο, το έχω το ρημάδι το bluetooth και δέν έχω αξιωθεί να το σετάρω ακόμη. Φοβάμαι μήν πέφτει και η ταχύτητα του παιχνιδιού, αλλά θα το δοκιμάσω κάποια στιγμή.
ΥΓ1. Νομίζω οτι λείπει μόνο ο klepidas7, άντε να έρθει να κάνουμε απαρτία.
ΥΓ2. Που θα πάει θα του κόψουμε κανένα βαθμό, να πάρει φωτιά το πρωτάθλημα.

BillyFlo81
19-12-2007, 11:18
Χθες το βραδυ, γνωρισα και γω την πρωτη μου και δικαιη ηττα απο τον
βελτιωμενο Milio στο τριτο μας παιχνιδι με 2-0(PSG-A.MADRID 0-2)!Καλη
συνεχεια στον Milio απο μενα και αντε οι υπολοιποι ας μαζευτουμε σιγα
σιγα!

akibaba
19-12-2007, 12:40
Τα δυο πρωτα μου παιχνιδια με Markus ηταν αποτυχια για μενα !! :) 2-0 και 2-1 ηττες !! Αλλα περιμενω ρεβανς σημερα 1-3 βραδυ θα βρισκομε μεσα !!!!

SalazarTheGreek
19-12-2007, 23:30
παιδια εγω σημερα επαιξα και τα 3 μου παιχνιδια με τον BFmarvog (http://www.ps3forums.gr/vb/member.php?u=402) .....τα αποτελεσματα ειναι τα εξης:
1) BFmarvog - SalazarTheGreek [1-3]
2) BFmarvog - SalazarTheGreek [0-4]
3) SalazarTheGreek - BFmarvog [3-0]

Σχολια:
Ειναι ενας καταπληκτικος παικτης , και ειδικα στον πρωτο αγωνα το αποτελεσμα τον αδικει....

BillyFlo81
20-12-2007, 01:10
Αποψε πραγματοποιησα την απολυτη αποτυχια μου με 3 ηττες απο τον
SalazarTheGreek τον οποιο θεωρω και φαβορι!Οπως δειχνουν τα πραγματα,
μαζι με τον Markus θα χτυπηθουν για την κουπα!Αλλα, ειναι και λιγο νωρις και
υπαρχουν παιχνιδια να ανακαμψουν οι υπολοιποι!
Επεισης, χθες εχασα το τριτο παιχνιδι απο τον Milio και με τις σημερινες, μετραω
τεσσερις συνεχωμενες ηττες στο πρωταθλημα!
Σε απολογια κληθηκε ο Pauleta της PSG για τις συνεχωμενες κακες εμφανισεις
του.....:P

stratisd
20-12-2007, 08:45
παιδια εγω σημερα επαιξα και τα 3 μου παιχνιδια με τον BFmarvog (http://www.ps3forums.gr/vb/member.php?u=402) .....τα αποτελεσματα ειναι τα εξης:
1) BFmarvog - SalazarTheGreek [1-3]
2) BFmarvog - SalazarTheGreek [0-4]
3) SalazarTheGreek - BFmarvog [3-0]

Σχολια:
Ειναι ενας καταπληκτικος παικτης , και ειδικα στον πρωτο αγωνα το αποτελεσμα τον αδικει....

Ναί ενώ στα υπόλοιπα το αποτέλεσμα τον κολακεύει...:rofl::rofl::rofl:,
πλάκα κάνω, καλή συνέχεια σε όλους, απόψε θα μπώ το απόγευμα κατα τις 7 και θα παλέψω για τη δεύτερη νίκη μου :frog:.

ΥΓ. Έστειλα μήνυμα στο klepida7 να δούμε τι θα κάνει, γιατι είναι ο μόνος που δέν έχει μπεί ακόμη. Ούτε ομάδα δεν έχει διαλέξει. Του ζήτησα να απαντήσει άμεσα, αν δεν μπορεί να μπεί τουλάχιστον κάποιο άλλο παιδί να παίξει.

BillyFlo81
20-12-2007, 13:32
Ναί ενώ στα υπόλοιπα το αποτέλεσμα τον κολακεύει...:rofl::rofl::rofl:,
πλάκα κάνω, καλή συνέχεια σε όλους, απόψε θα μπώ το απόγευμα κατα τις 7 και θα παλέψω για τη δεύτερη νίκη μου :frog:.

ΥΓ. Έστειλα μήνυμα στο klepida7 να δούμε τι θα κάνει, γιατι είναι ο μόνος που δέν έχει μπεί ακόμη. Ούτε ομάδα δεν έχει διαλέξει. Του ζήτησα να απαντήσει άμεσα, αν δεν μπορεί να μπεί τουλάχιστον κάποιο άλλο παιδί να παίξει.


Αντε μπες κατα τις 7 να σου δειξω πως ερχονται οι τριαρες και οι
τεσσαρες!:frog:
Η ομαδα συνεχιζει να μη πτοειται!:angry:

MaRkUs_
20-12-2007, 13:42
Αποψε πραγματοποιησα την απολυτη αποτυχια μου με 3 ηττες απο τον
SalazarTheGreek τον οποιο θεωρω και φαβορι!Οπως δειχνουν τα πραγματα,
μαζι με τον Markus θα χτυπηθουν για την κουπα!Αλλα, ειναι και λιγο νωρις και
υπαρχουν παιχνιδια να ανακαμψουν οι υπολοιποι!
Επεισης, χθες εχασα το τριτο παιχνιδι απο τον Milio και με τις σημερινες, μετραω
τεσσερις συνεχωμενες ηττες στο πρωταθλημα!
Σε απολογια κληθηκε ο Pauleta της PSG για τις συνεχωμενες κακες εμφανισεις
του.....:P

καλά εδώ στην πραγματικότιτα η psg είναι για το φεος:ΡΡΡ εγώ έχω ένα ακόμα ματς με τον akibaba (θα έρθεις στο παιχνίδη το σαββάτο ρε??:Ρ) ο κλεπίδας βασικά με είπε χθές να παίξουμε αλλά ήμουν κάπος άρρωστος και είχα να παίξω και pro που αρρώστησα ακόμα πιο πολύ:Ρ

BillyFlo81
20-12-2007, 13:51
καλά εδώ στην πραγματικότιτα η psg είναι για το φεος:ΡΡΡ εγώ έχω ένα ακόμα ματς με τον akibaba (θα έρθεις στο παιχνίδη το σαββάτο ρε??:Ρ) ο κλεπίδας βασικά με είπε χθές να παίξουμε αλλά ήμουν κάπος άρρωστος και είχα να παίξω και pro που αρρώστησα ακόμα πιο πολύ:Ρ


Πηρα τη PSG, σαν μικρη εκπληξη στο πρωταθλημα!Να δεις στο τελος οτι
θα μαι πανω απο την μεση της βαθμολογιας(κατι σαν τον Αστερα Τριπολης
δηλαδη...!):angry:
Αλλα οντως εχει καταστραφει αυτη η ομαδα!Ουτε με τον LeGuen στο παγκο
δε καταφερε τιποτα σημαντικο!Markus, σε περιμενω και σενα φιλε(σε θεωρω
μαζι με τον SalazarTheGreek, φαβορι), για να μου φυγουν οι πιο δυσκολοι
αγωνες!

stratisd
20-12-2007, 14:11
εγώ περίμενα τουλάχιστον έναν να πάρει το παοκ, αλλα πού...ε;

MaRkUs_
20-12-2007, 18:36
Πηρα τη PSG, σαν μικρη εκπληξη στο πρωταθλημα!Να δεις στο τελος οτι
θα μαι πανω απο την μεση της βαθμολογιας(κατι σαν τον Αστερα Τριπολης
δηλαδη...!):angry:
Αλλα οντως εχει καταστραφει αυτη η ομαδα!Ουτε με τον LeGuen στο παγκο
δε καταφερε τιποτα σημαντικο!Markus, σε περιμενω και σενα φιλε(σε θεωρω
μαζι με τον SalazarTheGreek, φαβορι), για να μου φυγουν οι πιο δυσκολοι
αγωνες!

ξεσκίστικες:ΡΡΡΡ τα ανάπηρα τα δικά μου ούτε μπάλιες δεν μπορούσαν να αλλάξουν:ΡΡ
μπράβο μπράβο

BillyFlo81
20-12-2007, 18:43
ξεσκίστικες:ΡΡΡΡ τα ανάπηρα τα δικά μου ούτε μπάλιες δεν μπορούσαν να αλλάξουν:ΡΡ
μπράβο μπράβο


Πολυ καλος!Και τα τρια ματς κριθηκαν στις λεπτομεριες!Εισαι ακομα μεσα
στα φοβορι για εμενα!Ελπιζω να ξαναριξουμε
κανα ματσακι καποια στιγμη παλι παοκαρα!Καλη συνεχεια!!!

Για την ιστορια:PSG-VALENCIA 2-1
VALENCIA-PSG 0-1
VALENCIA-PSG 0-2

BillyFlo81
20-12-2007, 21:23
PSG-JUVENTUS 3-2
JUVENTUS-PSV 4-0
PSV-JUVENTUS 2-4

Πολυ καλος και συ Klepida!Καλη συνεχεια!!!

SalazarTheGreek
20-12-2007, 21:43
1)SalazarTheGreek - milios [6-1]
2)milios - SalazarTheGreek [0-4]
3)milios - SalazarTheGreek [1-3]

milios εισαι ενας πολυ καλο παικτης.....
ευτυχως για εμενα , εχω κανει το 6/6.....

klepidas
20-12-2007, 22:17
PSG-JUVENTUS 3-2
JUVENTUS-PSV 4-0
PSV-JUVENTUS 2-4

Πολυ καλος και συ Klepida!Καλη συνεχεια!!!

Sto proto match exasa epeidi eixa na pexo fifa dio mines

BillyFlo81
20-12-2007, 22:54
Sto proto match exasa epeidi eixa na pexo fifa dio mines


Το καταλαβαινω αλλα πρεπει να με δοκιμασεις και συ με μια καλυτερη ομαδα απο την PSG!
Εστω την Everton να παιρνα δε θα χα με τη καμια τετοια αποτελεσματα!Anyways, ολα αυτα
στο επομενο Tournament!Καλη συνεχεια!

SalazarTheGreek
20-12-2007, 23:07
ρε παιδια , ακουστε ενα κουλο....επαιξα εναν αγωνα με το κλεπιδα και τον νικησα 5-0,αλλα στα στατιστικα δεν υπαρχει η νικη μου...τι να πω...τωρα δεν ξερω τι θα γινει...για τυχον παρεξηγησεις περιμενω και το post του κλεπιδα για να επικυρωσει το σκορ του πρωτου αγωνα.......
και τωρα ερωτω...:τι θα κανουμε ????

BillyFlo81
20-12-2007, 23:10
Ξανακανε ενα ελενγχο(πρωτη φορα το ακουω αυτο), διαφορετικα θα
περιμενουμε επιβεβαιωση απ τον Klepida!Ετσι ειναι πιστευω το σωστο!

SalazarTheGreek
20-12-2007, 23:11
Ξανακανε ενα ελενγχο(πρωτη φορα το ακουω αυτο), διαφορετικα θα
περιμενουμε επιβεβαιωση απ τον Klepida!Ετσι ειναι πιστευω το σωστο!
θα ξανακανω, και περιμενω τον κλεπιδα να ειπκυρωσει το αποτελεσμα οπως προανεφερα....:)

edit: να και το email απο την ΕΑ.....( μου στελνει μετα απο καθε μου αγωνα)

klepidas7 [Level 1] vs SalazarTheGreek [Level 18]

0 - 5 (final score)

Skill Level Points = 0

If you believe you are not the intended recipient of this message, or this message contains rude and offensive content, please contact Electronic Arts immediately. To report this issue visit http://support.ea.com/cgi-bin/ea.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_faqid=7494 (http://support.ea.com/cgi-bin/ea.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_faqid=7494) .

PRIVACY POLICY: Our ESRB Privacy Online Certified Policy gives you confidence whenever you play EA games. To view our complete Privacy Policy, go to www.ea.com/global/legal/privacy.jsp.

stratisd
21-12-2007, 00:05
είμαι μέσα τώρα, αν είναι κανείς για παιχνίδι διαθέσιμος.

klepidas
21-12-2007, 00:17
sou erxomai kane me add klepidas7

SalazarTheGreek
21-12-2007, 00:52
ρε κλεπιδα, δεν ειδες τα προηγουμενα ποστ????
πες και εσυ το σκορ για ν μην εχουμε παρεξηγησεις.......

milios
21-12-2007, 01:14
1)SalazarTheGreek - milios [6-1]
2)milios - SalazarTheGreek [0-4]
3)milios - SalazarTheGreek [1-3]

milios εισαι ενας πολυ καλο παικτης.....
ευτυχως για εμενα , εχω κανει το 6/6.....

Μας δουλεύεις ρε' συ? Μάζεψα όσα δεν έχω μαζέψει σε όλη την καριέρα μου, τρόπος του λέγειν. Καλή συνέχεια.

MaRkUs_
21-12-2007, 04:08
ρε κλεπιδα, δεν ειδες τα προηγουμενα ποστ????
πες και εσυ το σκορ για ν μην εχουμε παρεξηγησεις.......

σώθηκες:ΡΡΡ καλά ρε salazar πόσο το έχεις λιώσει το φίφα??:Ρ άκου level 18 :P

klepidas
21-12-2007, 15:03
nai pedes 0-5 exasa...Pote tha pexo me tous ipolipous????jante me add klepidas7

stratisd
21-12-2007, 19:51
Είμαι online τώρα, άντε ρε θα μπεί κανείς να παίξουμε ?

klepidas
21-12-2007, 21:15
κανε με αντ klepidas7

stratisd
21-12-2007, 21:55
Σήμερα γνώρισα τη πρώτη μου ήττα απο το salazarthegreek, οφείλω να ομολογήσω οτι η Barcelona πραγματικά δέν παίζεται, δέν είναι άλωστε τυχαίο οτι υπάρχουν ολόκληρα rooms που ονομάζονται "no barcelona", οπότε ας αρχίσουμε να ψαχνουμε το δεύτερο μιας και το πρωτάθλημα σχεδόν έχει κριθεί. Μένουν ακόμη βέβαι 2 παιχνίδια με το φιλαράκι αλλά δέν με βλέπω καθόλου καλά...:innocent:
ακόμη να συνέλθω απο τις τρίπλες του Henry και το goal που μου έκατσε αεροπλανικά...:frog:

SalazarTheGreek
21-12-2007, 22:22
1)SalazarTheGreek - stratisd [3-0]

με τον φιλο αυτο εχω να παιξω αλλα 2 παιχνιδια.....Επισης θα ηθελα να αναφερω οτι οποιοις τελικα παρει το πρωταθλημ ( το οποιο 100% δεν εχει κριθει ακομα ) θα το παρει επειδη ειναι καλος παικτης και σε συνδιασμο με την ομαδα που πηρε το αξιζε....δυστυχως ηθελα και εγω τον Ολυμπιακο,αλλα τον ειχε ο φιλος startisd


1)SalazarTheGreek - klepidas7 [5-0]
2)klepidas7 - SalazarTheGreek [0-7]
3)klepidas7 - SalazarTheGreek [1-0]

Τελικα γνωρισα την πρωτη μου ηττα:angry::angry::angry:,απο εναν καταπληκτικο κλεπιδα στο 3 παιχνιδι.Βεβαια η ηττα αυτη μου αφηση πικρη γευση διοτι εφαγα ενα γρηγορο goal και εχασα ενα σορο φασεις(ειχα και δοκαρι μετα απο σουτ του Toure ):banghead::banghead:...o κλεπιδας για εμενα ειναι ενα απο τα φαβορι για την κατακτηση του τιτλου.....:):bgrin2::tiphat:

klepidas
21-12-2007, 23:16
ego anagnorizo os pextara ton salazar apla sto teleuteo paixnidi ithela poli tin niki meta to 7-0.....

klepidas
21-12-2007, 23:36
tha erthei kaneis?

stratisd
21-12-2007, 23:42
ερχομαι εγώ σε 5 λεπτά

klepidas
22-12-2007, 01:38
stratisd 0 - klepidas 2
klepidas 5 - stratisd 0
stratisd 3 - klepidas 3

Poli kalos eidika sto teleuteo match an kai mou evale kai ta tria goal me penalti

akibaba
22-12-2007, 01:44
Αυριο (σαββατο ) θα ειμαι μεσα !! απο νωρις δηλαδη 1 !!! Περιμενω καποιον να κανω την πρωτη νικη μου με τα λιμα που διαλεξα !! (sporting lisboa )

stratisd
22-12-2007, 10:09
Αυριο (σαββατο ) θα ειμαι μεσα !! απο νωρις δηλαδη 1 !!! Περιμενω καποιον να κανω την πρωτη νικη μου με τα λιμα που διαλεξα !! (sporting lisboa )

Έλα να παίξουμε μαζί να δούμε ποιός έχει τα λιμά...:fryingpan:, μου έβγαλε τη πίστη ο klepidas7 με τη Juventus. Πραγματικά είναι πολύ καλός, οσο για το τελευταίο παιχνίδι τα 2 έβαλα με πεναλτυ ρε klepida7, ε και μάλον ήταν εδώ που τα λέμε. Πάντως έπαιξες πολύ καλά.

Εγώ νιώθω λιγάκι σαν "σάκος του μπόξ" να το πω, σαπάκι να το πώ, δέν ξέρω :rofl:, κρίμας και είχα βλέψεις για καλύτερα πράγματα. Αντε να δούμε αν θα καταφέρω να κόψω απο κανένα άλλο βαθμούς με τα κουτσάλογα που πήρα. :bgrin2:

klepidas
22-12-2007, 10:15
akibaba 1 tha eimai kai ego mesa kane me add os klepidas7 kai opoios allos den exei pexei mazi mou

SalazarTheGreek
24-12-2007, 16:45
2)SalazarTheGreek - stratisd [5-1]
3)stratisd - SalazarTheGreek [0-6]

τελειωσα και τα παιχνιδια με τον strαtisd.....
Μονο που εχω ενα παραπονο ......στο τελευταιο παιχνιδι δεν επαιζε κθολου ποδοσφαιρο....ηταν ολο καθυστερησεις....το θεμα ειναι να το χαρουμε το παιχνιδι οσοσ και να ειναι το σκορ......επισης μετ το τελος του αγωνα εξαφανιστηκε απο την friend list μου διαμαγειας....το ξαναεκανα παντως friend request και περιμενω accept...Ρε παιδια αν ειναι να χαλασουμε τις καρδιες μας για αυτα τα πραγματα τοτε τι να πω.........:confused::confused:

stratisd
24-12-2007, 17:20
Έν μέρη έχει δίκιο ο φίλος SalazarTheGreek, ειδικά στο τελευταίο παιχνίδι τα νεύρα μου ήταν πολύ τεντωμένα. Δέν φταίει αυτός αλλά η ομάδα που διάλεξε. Δυστυχώς η Barcelona απλώς δέν παίζεται και είναι εκνευριστικό να προσπαθείς να αλάξεις έστω και μια μπαλιά και να μην πετυχαίνει ούτε αυτό. Δοκίμασα τα πάντα, απο 3-5-2 μέχρι και 5-4-1, δέν είμαι χτεσινός στα ποδοσφαιράκια, ούτε και πάρα πολύ καλός παίκτης, απλώς τα παιχνίδια μαζί σου ήταν οτι χειρότερο μπορούσα να παίξω. Συμφωνώ οτι πρέπει να το διασκεδάζουμε, αλλά αυτό συνέβενε μόνο σε σένα που διάλεξες ομάδα τουλάχιστον 2 φορές καλύτερη απο όλους τους υπόλοιπους, έλωστε έχασα και απο το klepida7 με τη Juventus, αλλά εκεί το διασκέδασα έκανα παιχνίδι και έστω και αν έχασα το ευχαριστήθηκα.
Δέν λέω οτι δέν είσαι πολύ καλός παίκτης, σίγουρα είσαι καλύτερος απο εμένα και μερικούς άλους φαντάζομαι, και πραγματικά δέν πρόλαβες να πάρεις τον Ολυμπιακό γιατι τον διάλεξα εγώ, όμως δέν είναι και τόσο ωραίο που διάλεξες ίσος την μόνη ομάδα στο τουρνουά (άν όχι στο παιχνίδι) που δέν μπορεί να αντιμετωπιστεί, παρα μόνο απο κανα δυό ισάξιες της ακόμη.
Όλοι επιλέξαμε μέχρι 4 αστέρια ομάδες για να παίξουμε και να το ευχαριστηθούμε και να είναι και ισάξιες πάνω κάτω, εσύ προτίμησες τη Barcelona και σχεδόν έχεις πάρει το τουρνουά αήτητος, τώρα που την είδες τη διασκέδαση, δέν κατάλαβα.
Όσο για τη friendslist έχω γραμμένα 8 άτομα και οι περισσότεροι είναι γνωστοί, δέν σε έσβησα επιτηδες το ίδιο έκανα και στους υπόλοιπους που τελειώσαμε τα παιχνίδια. Δέν κατάλαβα οτι τους κρατάτε όλους, απλώς γεμίζει και δέν είναι εύχρηστη.
Ευχαρίστως να σε ξανακάνω add αν θέλεις να παίξουμε ξανά, συγνώμη για το ύφος μου και τη διαγραφή, αλλά ελπίζω να κατάλαβες.
Φιλικά Στρατής. :tiphat:

SalazarTheGreek
24-12-2007, 17:45
γιατι τα παραπονα τα κανεις τωρα για την Barca , και οχι στην αρχη???
γιατι πριν την παρω ,ειχα γραψει οτι αν δεν παρω τον Ολυμπιακο θα παρω την Βαrca.....Επισης τα αστερακια ναι μεν παιζουν σημαντικο ρολο αλλα οχι και νευραλγικο....η Juve ας πουμε ειναι 4,5 αστερακια......Οσο το αν η Barca ειναι 2 φορες καλυτερη απο τις αλλες ομαδες δεν νομιζω οτι ισχυει...οπως ειχα πει και σε προηγουμενο post,που αφορουσε εσενα ,οταν καποιος νικαει δεν νικαει επειδη πηρε την Χ ομαδα...νικαει επιεδη σε συνδιασμο με τις ικανοτητες του κι την ομαδα του το αξιζε!!!!!!!!!
κι επαναλαμβανω,γιατι τωρα τα παραπονα και οχι στην ΑΡΧΗ!!!???:confused:

stratisd
24-12-2007, 20:07
Γιατι στην αρχή ρε φίλε ποσες φορές νομίζεις οτι είχα παίξει το Fifa08 για να δώ τι γίνεται αν έχει πάρει ο άλλος Barca. Το μόνο που έβλεπα, στο ξαναείπα ήταν rooms που έλεγαν "no barca" και κάμποσα review στο internet που μιλούν για το πόσο άδικο είναι να έχουν κάνει τόσο καλή την ομάδα. Μήν σε νοιάζει και την πήρα και εγώ μετά σε μερικά online παιχνίδια και τα σκόρ ήταν αντίστοιχα με τα δικά σου, 3άρες και 5άρες δεξιά και αριστερά. Εσύ δεν ήξερες τι διάλεγες; Άλωστε σου είπα οτι ακόμη και που είσαι καλύτερος παίκτης απο εμένα και ίσως απο μερικούς εδώ, δέν φαίνεται με την ομάδα που πήρες, εκτός αν πιστεύεις οτι μας έχεις όλους για 5 και 6 γκόλ, γιατι τέτοια σκόρ έφερες με όλους, τυχαίο είναι και αυτό;

klepidas
24-12-2007, 20:26
edo pou ta leme i barca den pianete se taxitita alla den tha tsakotho me kanenan gt kai teleuteos na vgo den me niazei ego to xairomai to protathlima

SalazarTheGreek
24-12-2007, 21:28
λοιπον επειδη δεν εχω κανενα σκοπο να χαλασω την ημερα μου ( και αυτες που ακολουθουν,βγαινω απο την λιγκα του ps3forums ) με οσους δεν εχω παιξει σας ζηταω συγνωμη,και γενικα ζηταω συγνωμη απο ολα τ μελη που πηραν μερος σ΄'αυτο το πρωταθλημα......Ξερω οτι με την αποχωρηση αυτη δημιουργω προβληματα ,αλλα
Αυτη ειναι η τελικη μου αποφαση..........

stratisd
25-12-2007, 00:37
Δέν είναι ανάγκη να βγείς ούτε να ζητάς συγνώμη, το πρωτάθλημα μπορεί να συνεχιστεί έτσι, άλωστε δέν αλάζει τίποτα αν βγείς παρα μόνο να χαλάσουν και οι υπόλοιποι τους αγώνες τους.
Άλωστε στο είπα και στην αρχή οτι ίσως να είσαι καλύτερος απο όλους, απλώς αδικείσαι μόνος σου με την ομάδα αυτή. Μήν έχεις αυτό το στύλ, "αφού δεν γίνεται το δικό μου φεύγω". Τα ίδια έλεγες και στην αρχή, αφού δέν μπορώ να πάρω τον Ολυμπιακό ή τη Barcelona δέν θα πάρω μέρος, έτσι δέν έλεγες;
Και είπαμε οτι είναι κρίμας να μην παίξεις, οπότε διάλεξε τη Barcelona, εν μέρη φταίμε και εμείς, τέλοςπάντων για το καλό όλων και για να μην χαλιόμαστε ας συνεχίσουμε να το τελιώσουμε και την επόμενη φορά θα το παλέψουμε καλύτερα, άλωστε είναι και το πρώτο πρωτάθλημα που διοργανώσαμε, ας μην γίνει και το τελευταίο χρονιάρες μέρες που είναι.
Άντε να περάσουμε όλοι μας καλές γιορτές.

MaRkUs_
25-12-2007, 03:11
εγώ πάντος θα παίξω 6-3-1 και αμυντικά να δω αν η μπαρτσελόνα κάνει τα ίδια.....μούαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα.....

SalazarTheGreek
25-12-2007, 16:06
Δέν είναι ανάγκη να βγείς ούτε να ζητάς συγνώμη, το πρωτάθλημα μπορεί να συνεχιστεί έτσι, άλωστε δέν αλάζει τίποτα αν βγείς παρα μόνο να χαλάσουν και οι υπόλοιποι τους αγώνες τους.
Άλωστε στο είπα και στην αρχή οτι ίσως να είσαι καλύτερος απο όλους, απλώς αδικείσαι μόνος σου με την ομάδα αυτή. Μήν έχεις αυτό το στύλ, "αφού δεν γίνεται το δικό μου φεύγω". Τα ίδια έλεγες και στην αρχή, αφού δέν μπορώ να πάρω τον Ολυμπιακό ή τη Barcelona δέν θα πάρω μέρος, έτσι δέν έλεγες;
Και είπαμε οτι είναι κρίμας να μην παίξεις, οπότε διάλεξε τη Barcelona, εν μέρη φταίμε και εμείς, τέλοςπάντων για το καλό όλων και για να μην χαλιόμαστε ας συνεχίσουμε να το τελιώσουμε και την επόμενη φορά θα το παλέψουμε καλύτερα, άλωστε είναι και το πρώτο πρωτάθλημα που διοργανώσαμε, ας μην γίνει και το τελευταίο χρονιάρες μέρες που είναι.
Άντε να περάσουμε όλοι μας καλές γιορτές.

συμφωνω στα παραπανω εκτος απο αυτο που λες επειδη δεν γινεται το δικο μου φευγω........δηλωσα οτι θα φυγω οχι επειδη δεν γινεται το δικο μου αλλα επειδη δεν εχω ορεξη να τσακωθω-ουμε μεταξυ μας...ειναι γελειο να χαλαστουμε γι αυτα...:banghead::fryingpan::)

stratisd
26-12-2007, 13:43
Καλές γιορτές σε όλους και με το καλό να μπεί το νέο έτος. Απο αύριο και μέχρι τις 4 του Ιανουαρίου θά λείπω και δέν θα μπορώ να μπώ στο site. Πάω Θεσσαλονίκη για πρωτοχρονιά...markus περιμένω προτάσεις :) Θα τα πούμε του χρόνου, καλές γιορτές σε όλους.

MaRkUs_
26-12-2007, 17:18
Καλές γιορτές σε όλους και με το καλό να μπεί το νέο έτος. Απο αύριο και μέχρι τις 4 του Ιανουαρίου θά λείπω και δέν θα μπορώ να μπώ στο site. Πάω Θεσσαλονίκη για πρωτοχρονιά...markus περιμένω προτάσεις :) Θα τα πούμε του χρόνου, καλές γιορτές σε όλους.
τι προτάσεις???:Ρ έχει γονίδη έχει τσαλίκη....έχει πολούς:Ρ

klepidas
26-12-2007, 18:23
tha pexei kaneis fifa..markus pote tha pexoume kane me add klepidas7

stratisd
26-12-2007, 18:24
τι προτάσεις???:Ρ έχει γονίδη έχει τσαλίκη....έχει πολούς:Ρ

Δέν έχω ξανανέβει στη πόλη σου ρε φίλε και δέν ξέρω και κανέναν. έτσι είπαμε με τη γυναίκα μου να πάμε μια εβδομάδα να δούμε και τη νυφούλα του θερμαικού πώς είναι. Μου είπαν να πάμε Καστοριά, Καβάλα, Έδεσα, αλλά μέσα απο τη Θεσσαλονίκη δέν ξέρω τίποτα, αν έχεις στο μυαλό σου κανένα μέρος για να δούμε, εκτός απο Τσαλίκιδες και Γονίδιδες :angry:, τίποτα το αξιόλογο βρε αδερφέ που λέμε.:)

leo1817d
28-12-2007, 16:21
Re Pedia Pote Tha Ksanarxisi To Tournoua Thelo Na Mpo Kai Go.
Kai File Klepidas7 Tha Se Kano Add Ego Na Kamoume Kanena Filiko Kamia Fora An Eise Ok

ngiatras
28-12-2007, 17:28
και γω μέσα στο επομενο τουρνουα.

Sir Drake
02-01-2008, 15:37
Kai egw mesa psn id : snake283

klepidas
02-01-2008, 17:35
pedia na po pos eimai deuteros sto protathlima alla exo ena parapono oti den vrisko ta ipoloipa paidia gia na pexoume opoios den exei pexei mazi mou as mou steilei pm....tora pou eimaste kai perissoteroi as organosoume allo ena tournoua gia na eimaste oloi

BillyFlo81
02-01-2008, 19:22
pedia na po pos eimai deuteros sto protathlima alla exo ena parapono oti den vrisko ta ipoloipa paidia gia na pexoume opoios den exei pexei mazi mou as mou steilei pm....tora pou eimaste kai perissoteroi as organosoume allo ena tournoua gia na eimaste oloi


Μεσα klepidas!Αν ειναι να ξεκινισουμε ενα καινουριο, να το οργανωσουμε
καλυτερα!!!Και με περισσοτερες συμμετοχες!

klepidas
02-01-2008, 19:27
to organono ego pou exo kai istoriko stin diorganosei tournoua sto fifa alla prepei na diagrafei auto to thread kai etsi na kanoume ena allo kgia to episimo tournou fifa08 tou forum me olous osous exoun fifa...Poioi einai mesa?

BillyFlo81
02-01-2008, 19:32
to organono ego pou exo kai istoriko stin diorganosei tournoua sto fifa alla prepei na diagrafei auto to thread kai etsi na kanoume ena allo kgia to episimo tournou fifa08 tou forum me olous osous exoun fifa...Poioi einai mesa?

PsnID:Bfmarvog
Πρεπει να κουβεντιασουμε και για τους κανονισμους, ορους συμμετοχης
κτλ μη παμε κουτουρου!Οποτε αν ειναι ξεκινα τις κινησεις σου και θα
μαζευτουμε σιγα σιγα...!

klepidas
02-01-2008, 19:36
re pedia ti xreiazontai kanonismoi kai tetoia as to arxisoume apla na exoume simmetoxes leo na valoume na valoun simetoxes mexri tis 7 tou minos kiriaki ti lete?

BillyFlo81
02-01-2008, 19:43
κανε τα κουμαντα σου...εγω ειμαι μεσα!

ngiatras
02-01-2008, 21:26
Μέσα και γω,μπράβο Κlepida.

PS ID : ngiatras

stratisd
03-01-2008, 19:16
Καλή χρονιά σε όλους. Γύρισα απο τις διακοπές ανανεωμένος και διψασμένος για fifa. Το σαββατοκύριακο που έρχεται προτείνω να τελειώσουμε όλα τα ματς του πρωταθλήματος αυτού και να προχωρήσουμε παρακάτω. Θα προσπαθήσω να επικοινωνήσω μεσω pm με όσους δεν έχω παίξει ακόμη για να κανονίσουμε τους αγώνες και να ξετελέψουμε το πρωταθληματάκι, προτείνω να κάνετε το ίδιο και οι υπόλοιποι.

leo1817d
04-01-2008, 09:57
PEDIA KAI GO MESA
PSN ID leo1817a