PDA

View Full Version : Synexeia Polaki...



SPOWN
08-12-2007, 12:34
Polakis: Αφήστε που στα άλλα παίζω παιχνίδια με 1-2 ευρώ ενώ στο ps3 θέλω 70αρια, που ποτέ δεν έδινα για να αγοράσω παιχνίδια!

Εδω ειναι ολη η ουσια για την καταντια της ΣΟΝΥ, το οτι ακομη και τωρα κραταει απορθυτη την κονσολα της αντιθετα με τον ανταγωνισμο ο οποιος Εβγαλε νονους και θειους αμεσως....Λοιπον φιλε Polaki υπαρχουν καποια πολυ καλα παιχνιδια στο ps3 αλλα δεν εισαι διατεθιμενος να πληρωσεις ουτε ευρω για αυτα.....
Εχει κανει πολλα λαθοι η sony μεχρι τωρα , και συφωνω απολυτα εμεις που πηραμε την κονσολα απο την αρχη ειμαστε δυσαρεστημενη , βεβαια εγω την πηρα για την φορμουλα .....


Λοιπον , nοnborn για μαζεψου σε παρακαλω , μην ξαναπιασεις το ονομα μου.....
Για εμενα τα λαθοι της sony ειναι στο οτι για εμενα το online gaming ειναι πολυ πιο δυσκολο απο το αντιστοιχο του 360 και λιγοτερο διασκεδαστικο για εμενα , αποψη μου, βεβαια οποιος εχει 360 μπορει να με καταλαβει και ας πληρωνω τον χρονο 45 ευρω....Οσο για τα παιχνιδια ναι το 95% των muyltiplatform τιτλων ειναι χειροτερο και σε αυτο εχει μεριδιο και ο σχεεδιαστης του μηχανηματος εκτος απο τους προγραμματιστες....Να πω την αληθεια εγω τωρα εμαθα και πικραθηκα ειναι οτι δεν θα ξαναδω επισημη forlula 1 απο sony ( για εμενα PS3 ΕΙΝΑΙ F1(50%)+GT5(30%)+MGS4(10%)+loipa (10%)...Ara εχω χασει ηδη το 50% του ενδιαφεροντως μου του ps3.....

Polaki exeis lathos entelως αποψη για το θεμα , εκατσες και μου τερματισες το conan sto 360 και δεν αγορασες τουλαχιστον να νοικιασεις το heavenly sword και να το τερματησεις ενα διημερο γιατι δεν χρειαζεται παραπανω....Δεν παιρνω κονσολα για κοπιες , παιρνω κονσολα να παιζω παιχνιδια , εαν στην πορεια μου προκυψουν και οι κοπιες τοτε καλως.....

Για εμενα συνοψιζω το μονο αρνητικο στοιχειο του ps3 ειναι το διστροπο psn live....οσο για τα multiplatform δεν με ενδιαφερουν γιατι εχω 360 και pc...αλλα για εναν που δεν εχει ειναι κριμα να δινει τοσο λεφτα για μια κονσολα και τοσα λεφτα σε παιχνιδια και να ερχετε ο αλλος ,με τα μισα λεφτα και να εχει καλυτερο online και τον ιδιο τιτλο καλυτερο....Τεσπα...

Οσο για τις αποψεις μου ειμαι πολυ σταθερος εκρινα crysis demo kai crysis teliko kai me neous drivers....
Pote den eixa pei oti to psn live einai kalytero apo to xbox live gia na to anaskeuawsw meta....anteitheta eixa pei to eksis oti thetiko pou to dinei tsampa giati etsi opws einai tsampa aksizei na to dinei antitheta me to xbox live....den exw allaksei kamia apopsi mou ....

NonBorn
08-12-2007, 12:40
To θέμα έκλεισε και δεν είμαι διατεθημένος να ξαναδω σχόλια όπως τα προηγούμενα στο άλλο thread... Όσο για την προσωπική σου αναφορά, όλοι έχουμε μάτια και βλέπουμε δε χρειάζεται να πω εγώ κάτι... Συγνώμη αν με το τρόπο μου σε προσέβαλα κατά κάποιο τρόπο, πλάκα ήθελα να κάνω.

Thread Closed! Και να μην επανέλθει!