PDA

View Full Version : Assassin's Creed vs Uncharted: Drake's Fortune



alexps3
07-12-2007, 22:49
τωρα που ερχονται και οι γιορτες!!

ποιο να παρω???????

SeLanmere
07-12-2007, 23:13
Σε βαθος χρονου να τα παρεις και τα δυο αλλα οριστε η αποψη μου:

1. αν προτιμας tomb raider παρε Uncharted , αν προτιμας prince of persia παρε Assassins

2. αν προτιμας οπλα με σφαιρες παρε Uncharted , αν προτιμας τοξα,σπαθια παρε Assassins

3. το Uncharted εχει καλυτερα γραφικα και τρεχει πιο ομαλα απο το Assassins το οποιο εχει μικροπροβληματα με το frame-rate που μπορει να μην σε ενοχλησουν αλλα ειναι υπαρκτα τα οποια ομως θα διορθωθουνε στο μελλον με patch

4. Αν προτιμας παιχνιδια τυπου stealth παρε Assassins , στο Uncharted ανταλλασεις συνηθως πυρα με τους αντιπαλους

5. Στο Uncharted ο χαρκτηρας ειναι κουλ , αλλα στο Assassins καβαλας και αλογο...

ελπιζω να σε βοηθησα!

edit:ξεχασα να πω οτι εγω θα περνα το Assassins, γιατι ειμαι φαν των παιχνιδιων με μεσαιωνικο η τελωςπαντων επικο υποβαθρο

BillyFlo81
07-12-2007, 23:28
Σε βαθος χρονου να τα παρεις και τα δυο αλλα οριστε η αποψη μου:

1. αν προτιμας tomb raider παρε Uncharted , αν προτιμας prince of persia παρε Assassins

2. αν προτιμας οπλα με σφαιρες παρε Uncharted , αν προτιμας τοξα,σπαθια παρε Assassins

3. το Uncharted εχει καλυτερα γραφικα και τρεχει πιο ομαλα απο το Assassins το οποιο εχει μικροπροβληματα με το frame-rate που μπορει να μην σε ενοχλησουν αλλα ειναι υπαρκτα τα οποια ομως θα διορθωθουνε στο μελλον με patch

4. Αν προτιμας παιχνιδια τυπου stealth παρε Assassins , στο Uncharted ανταλλασεις συνηθως πυρα με τους αντιπαλους

5. Στο Uncharted ο χαρκτηρας ειναι κουλ , αλλα στο Assassins καβαλας και αλογο...

ελπιζω να σε βοηθησα!

edit:ξεχασα να πω οτι εγω θα περνα το Assassins, γιατι ειμαι φαν των παιχνιδιων με μεσαιωνικο η τελωςπαντων επικο υποβαθρο


Συμφωνω μαζι σου!Εγω πηρα το assassins, αλλα θα τσιμπησω και το Unchurted!Ειναι
και τα δυο απιστευτα παιχνιδια!Οποιο και να αποκτησεις δε χανεις...!
Παλι καλα που βγαινει το δωρο Χριστουγεννων...!:angry:

WolfRathmA
08-12-2007, 01:48
Εγω παντος θα σου προτεινα να παρεις uncharted... τωρα για επειχηρηματα, παρτο και δες το! :p

Cayman S
08-12-2007, 15:38
Παρε και τα 2 να εισαι Ok!:)

georgios
08-12-2007, 19:14
akoma den exi vgi to patch gia assasin ke lene oti den kserun kan giati kolai. opote uncharted. san pexnidi ine poli kalitero to uncharted. apla to assasin ine pio megalo an ke akuo oti ine epanalamvanomeno

NonBorn
08-12-2007, 19:19
akoma den exi vgi to patch gia assasin ke lene oti den kserun kan giati kolai. opote uncharted. san pexnidi ine poli kalitero to uncharted. apla to assasin ine pio megalo an ke akuo oti ine epanalamvanomeno

Patch έχει βγει και λένε ότι διορθώνει τα περισσότερα προβλήματα με τα κολήματα!

Και τα δύο είναι πολύ καλά παιχνίδια... Σίγουρα το Uncharted είναι πιο μικρό αλλά πολύ ποιοτικότερο και πολυ πιο προσεγμένο σαν παιχνίδι από το Assasin's.

Γνώμη μου πάρε και τα δύο! Αν δε μπορείς άμεσα, πήγαινε για το Uncharted με τυφλά μάτια... Είναι πραγματικά πολύ καλό!

desperate_gamer
09-12-2007, 20:26
Εγώ θα προτιμούσα Uncharted γιατί είναι ένας τίτλος μοναδικό στο PS3 και σε όλες τις κονσόλες γενικά. Δεν έχεις δει τίποτα σαν αυτό και είναι πολύ προσεγμένο.

Support the loyal developers :P