PDA

View Full Version : 3rd Main Series Fifa 2013



Pages : [1] 2 3

katsouras
24-03-2013, 20:39
http://i50.tinypic.com/qxq8g0.png


ΛΗΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

o billoubass θα εχει αφαιρεση -3 βαθμων
o mitsos7 θα εχει αφαιρεση -3 βαθμων
ο freakygeo εχει οριστικη διαγραφη

ΤΡΟΠΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ MAIN SERIES
http://i48.tinypic.com/qq3bwz.png


ΓΕΝΙΚΟΙ KANONEΣ
http://i46.tinypic.com/23w1ztl.png

katsouras
24-03-2013, 20:44
Καλη αρχη σε ολους!!

messi10
24-03-2013, 23:09
Εγω να ενημερωσω οτι μ ποναει πολτυ τ κεφαλι κ δεν ξερω αν θς μπορεσω ςυριο να αρχισω θα δουμε, μακαρι να μπορεσω

the master
24-03-2013, 23:28
Καλη αρχη παιδια!

μεσι αστα αυτα.

the master
25-03-2013, 00:24
http://2.bp.blogspot.com/_oK19-wJDGu0/TU4ZJ2njVJI/AAAAAAAAAOs/1c65I2l1LlY/s400/wolves2-1.jpg
Wolverhamton vs Manchester United 0-2

Δηλωσεις μαστερ
"Παιξαμε καλα, ωστοσο μιλησε η δυναμη της γιουναιτεντ, εμεις θα συνεχισουμε περηφανα.
Ηθελα να ειχαμε ενα καλυτερο αποτελεσμα μπροστα στους οπαδους μας αλλα ειμαι σιγουρος οτι θα μας συγχωρησουν."

*κλασικα ειχα λαγκ, ομως δεν ειπα τιποτα γιατι δε θελω να το ξημερωνουμε...δε διαμαρτυρομαι απλα θα ηταν καλυτερα αν γινοταν κατι με τη συνδεση του κιπι ( και φυσικα του μεσι του λορδου του λαγκ).

kippy18
25-03-2013, 00:31
το βραδυ ειχα πολυ αργη συνδεση και ειχα και εγω λαγκ... σκεψου εκανε κανα διλεπτο να κανει sign in. οποτε θες το ξανακανουμε δεν εχω προβλημα απλα λεγε το απο την αρχη να μην παιζουμε τον αγωνα τσαμπα! το μεσημερη που επαιξα με τον βαλαντη παντος δεν ειχε τιποτα

the master
25-03-2013, 00:32
οκ δε πειραζει ρε επειδη σε βρηκα για αυτο.

με λαγκ ή χωρις δεν ειχα και πολλες ελπιδες.

- - - Updated - - -

ποιος ειναι ο βαλαντης λολ?

kippy18
25-03-2013, 00:36
ο trampoukos

the master
25-03-2013, 01:27
http://news.bbcimg.co.uk/media/images/54586000/jpg/_54586286_wolvespa.jpg
Απιστευτη νικη μεσα Ρωμη
Lazio VS Wolverhampton Wanderers 1-2 !


Εντυπωσιακος αγωνας, στο πρωτο ημιχρονο οι δυο ομαδες ειχαν απο 1 δοκαρι η καθε μια .Στο β μερος μεσα σε 10 λεπτα (60 κ 68) οι αγγλοι σκοραραν δυο φορες μετα απο αδρανια μεσα σε εξαλλα πανηγυρια , η λατσιο μειωσε στο 76 ομως το σκορ εμεινε μεχρι το τελος.

Δηλωσεις μαστερ
"Ακομα και γω δε πιστευα οτι μπορουσαμε να νικησουμε μεσα στο ολιμπικο , ομως οπως εχω πει απο τη στιγμη που εχουμε ακομα και 1% πιθανοτητες τοτε θα τα δωσουμε ολα, σημερα δικαιωθηκαμε και ειμαστε περηφανοι!"

the master
25-03-2013, 14:06
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2009/10/17/article-1221050-06DC3739000005DC-745_468x303.jpg
Διπλο στο μπερναμπεου
Real Madrid vs Wolverhapmton Wanderers 1-2!

Δηλωσεις μανατζερ μαστερ
"Ειναι σαν ονειρο, αφιερωνω το σπουδαιο διπλο στους οπαδους μας και σε οσους με στηριζουν εδω , συνεχιζουμε δυνατα!"

messi10
25-03-2013, 14:53
Καλη αρχη παιδια!

μεσι αστα αυτα.

Ok απλα να πω πώς αυτην την στιγμή εχω 3
7 και 7, αν ειναι δυνατόν.

ι ( και φυσικα του μεσι του λορδου του λαγκ).[/QUOTE]

Πραγματικα ελπιζω να αστειεύεσαι

the master
25-03-2013, 15:00
messi the prince οf lagness


trolololol u mad

περαστικα μαν , πηγαινε να ξαπλωσεις

kippy18
25-03-2013, 15:30
Man utd - lazio 0-0
Πολυ ατυχος ο αντωνης.. καλη συνεχεια!

messi10
25-03-2013, 15:56
κλ απο χθες ειμαι ξαπλα και εχει τελειωσει το αναβραΖον κ πινω depon baby versio

ΔΕν αντεχω γαμωω

katsouras
25-03-2013, 19:25
Ο tsakos αλλαξε ομαδα τελευταια στιγμη και πηρε Benfica.Θα ενημερωσω τον πινακα στην επομενη βαθμολογια και αυριο θα βγαλω και την γενικη.

kippy18
25-03-2013, 20:21
Benfica - manchester united 2-3
Manchester united - milan 0-3

psilos-7-syros
25-03-2013, 20:28
[KIPPY] MAN.UNITED-MILAN [PSILOS] 0-3

psilos-7-syros
25-03-2013, 21:34
[PSILOS] MILAN-BAYERN [GEOPONOS] 1-1
[PSILOS] MILAN-DORTMUNT [FWTIS] 1-0

psilos-7-syros
25-03-2013, 21:41
daimonismenos mario....http://images.football365.com/13/02/800x600/Balotelli1_2895411.jpg

FotisGRC
25-03-2013, 21:49
[PSILOS] MILAN-DORTMUNT [FWTIS] 1-0


Eτσι.. Η Dortmund έχασε 1-2 πολύ καλές ευκαιρίες στην αρχή αλλά ο Super Mario το παστέλωσε! Εμείς δοκιμάζαμε συστήματα αλλά η ισοφάριση δεν ήρθε! Ωραίος ψηλέ..

DORTMUND - BAYERN 1-0

To χιόνι έπεφτε πυκνό στην Βεστφαλία, αλλά το ντέρμπι έπρεπε να γίνει! Κατέβηκα με ψυχολογία ήττας, αλλά το παιχνίδι με διέψευσε.. Πάθος και λύσσα απο τους παίχτες της Borussia, που έμπαιναν πρώτοι σε κάθε φάση και έκοβαν κάθε μπαλιά.. Πολύ ωραίο πρώτο ημίχρονο, με τον Reus να κάνει το 1-0 στο 12' και να χάνουμε και άλλες ευκαιρίες, μην αφήνοντας την Bayern να κάνει το παιχνίδι της. Στο 2ο ημίχρονο ανέβηκαν οι Βαυαροί, αλλά δεν ήρθε το γκολ απο την μεριά τους, οπότε οι 3 βαθμοί έμειναν εντός έδρας.. Νίκη απέναντι στο 2 φορές πρωταθλητή Geopono που τονώνει το ηθικό της ομάδας.. Καλή συνέχεια Νίκο!

Το ραντεβού με τον manager Geopono δόθηκε σε λίγες βδομάδες στο Μόναχο!!

http://e1.365dm.com/12/10/660x350/Freiburg-v-Borussia-Dortmund-Marco-Reus_2851734.jpg?20121027155346

the master
25-03-2013, 21:54
Παιδια βαζω τωρα φιφα οποιος θελει να ερθει να παιξουμε.

psilos-7-syros
25-03-2013, 21:56
Eτσι.. Η Dortmund έχασε 1-2 πολύ καλές ευκαιρίες στην αρχή αλλά ο Super Mario το παστέλωσε! Εμείς δοκιμάζαμε συστήματα αλλά η ισοφάριση δεν ήρθε! Ωραίος ψηλέ..

DORTMUND - BAYERN 1-0

To χιόνι έπεφτε πυκνό στην Βεστφαλία, αλλά το ντέρμπι έπρεπε να γίνει! Κατέβηκα με ψυχολογία ήττας, αλλά το παιχνίδι με διέψευσε.. Πάθος και λύσσα απο τους παίχτες της Borussia, που έμπαιναν πρώτοι σε κάθε φάση και έκοβαν κάθε μπαλιά.. Πολύ ωραίο πρώτο ημίχρονο, με τον Reus να κάνει το 1-0 στο 12' και να χάνουμε και άλλες ευκαιρίες, μην αφήνοντας την Bayern να κάνει το παιχνίδι της. Στο 2ο ημίχρονο ανέβηκαν οι Βαυαροί, αλλά δεν ήρθε το γκολ απο την μεριά τους, οπότε οι 3 βαθμοί έμειναν εντός έδρας.. Νίκη απέναντι στο 2 φορές πρωταθλητή Geopono που τονώνει το ηθικό της ομάδας.. Καλή συνέχεια Νίκο!

Το ραντεβού με τον manager Geopono δόθηκε σε λίγες βδομάδες στο Μόναχο!!

http://e1.365dm.com/12/10/660x350/Freiburg-v-Borussia-Dortmund-Marco-Reus_2851734.jpg?20121027155346 fwti exeis facebook???

FotisGRC
25-03-2013, 21:57
Eχω.. Οποιος θέλει ας γίνει fan! χαχαχα... https://www.facebook.com/fotis.panagiotidis.5

psilos-7-syros
25-03-2013, 21:59
Eχω.. Οποιος θέλει ας γίνει fan! χαχαχα... https://www.facebook.com/fotis.panagiotidis.5 sou kana add 8elw na sou pw...

psilos-7-syros
25-03-2013, 22:57
loipon epeidh den mpika sto prwta8lima gia na malwnw oute exw kati me ton rock... alla exana 2-1 kai panw se tet a tet diko mou mas petaei h sundesei tou rock kai exei ksanaginei auto me ton sugkekrimeno paidi pali apo thn sundesh tou se filiko giati me ta alla paidia pote den me exei petaksei. meta ksanapaiksame to imixrono kai kanena 20lepto prin teleiwsei to evgala kai arxisame ta mnmata enw eixa faei alla 2. mou eipe o rock gia tous kanones kai exei dikio alla emena h enstash mou einai oti mas petakse h sundesh tou prwton kai deuteron panw se tet atet...zhthsa epanalhpsh kai den dexthke o filos... feugw apo to prwta8lima giati den 8elw na malwnw gia vlakeies me ton ka8ena...

the master
25-03-2013, 23:08
Ψηλε φιλε μου πλζ διαβασε το παρακατω...

- - - Updated - - -

λοιπον δε θελω να τσακωθω πια δε το αντεχω αυτο αλλο οποτε θα πω τα πραγματα οπως εχουν για αυτο διαβαστε προσεκτικα.

milan vs wolves 1-4

Το παιχνιδι ειχε διακοπη στο 47 ενω ο ψηλος ηταν τετ α τετ (ωστοσο πιεζοταν απο αμυντικο ο οποιος ηταν διπλα του και δεν προκειται για σιγουρο γκολ , {σε εμενα φαινοταν οτι θα τον εκοβε},
οπως και να χει ακολουθησαμε τους κανονες και συνεχισαμε το παιχνιδι.

στο πρωτο ημιχρονο το σκορ ηταν 1-2
και το δευτερο τελειωσε με συνολικο σκορ 1-4

Μολις τελειωσαμε ο ψηλος με κατηγορησε για 2 πραγματα.
α) Μου ειπε οτι εκανα καθυστερησεις
Αυτο απλα δεν ισχυει ...το να κρατας τη μπαλα στα ποδια και να τρεχεις δεν ειναι καθυστερηση ...νομιζω αυτο ειναι κατανοητο ...μαλιστα ισα ισα που ετρεχα προς τη μερια του ,για αυτο και εβαλα 4 γκολ

β) Μου ειπε οτι εφτεγε η συνδεση μου που κοπηκε ο αγωνας και οτι κοπηκε πανω στο τετ α τετ

Εγω του ειπα οτι εχω open firewall και καμια αλλη συσκευη στο ιντερνετ...οποτε δε ξερουμε αν εφτεγα εγω , προφανως και η εα παλι γαμιωταν...
Ομως και να εφτεγα εγω η αποσυνδεση ειναι μεσα στους κανονες αφου το ονλινε του παιχνιδιου δεν ειναι σταθερο...εγω ακολουθησα τους κανονες και παιξαμε ενα ακομη ημιχρονο , αυτο δεν ειναι καλο ουτε για εμενα ουτε για εκεινον , το κατανοω ομως εγω δε μπορω να κανω κατι.

Επειτα μου ειπε οτι ή θα γινει επαναληψη ή θα φυγει απο το πρωταθλημα και εγω του ειπα οκ φυγε ( τι να πω δηλαδη ,τι να κανω πια?) επειτα με ειπε κοτα και κατι αλλο που δε καταλαβα τι σημαινει...

Του ειπα στο τελος οτι αν θεωρουσε αδικη αυτη την αποσυνδεση επρεπε να μου ζητησει κατ ευθειαν να παιξουμε ολον τον αγωνα και οχι να περιμενει να φαει τεσσερα πρωτα.

Το ολο θεμα εγινε επειδη κοπηκε ο αγωνας πανω σε τετ α τετ (το οποιο επαναλαμβανο με τη καμια δεν ηταν σιγουρο γκολ) , το επιχειρημα του ψηλου ειναι οτι επειτα αναγκαστικε να παιξει με ultra attacking...ομως εγω του ειπα γιατι να παιζεις τοσο επιθετικα με το σκορ στο 1-2??

Παιδια το ξερω οτι το τελευταιο καιρο εχω ξανατσακωθει με παιδια εδω μεσα, ομως πιστεψτε με το μισω αυτο...
τα εγραψα ολα αυτα οχι επειδη θελω να παω κοντρα στο ψηλο , αλλα επειδη θελω να τα διαβασει ο κατσουρας και να κρινει.
Εγραψα τα πραγματα οπως εχουν και λυπαμαι ειλικρινα που παλι επρεπε να τσακωθω με καποιον.

Για την ιστορια στο πρωτο ημιχρονο η γουλφς ειχε 8 σουτ ενω η μιλαν 3 ...ενω στο δευτερο η μιλαν ειχε απλα αυτο που λεμε φλυαρη υπεροχη και αλλα δυο γκολ μπηκαν (ενα μαλιστα απο απευθειας φαουλ)

- - - Updated - - -

α επισης δεν το εβγαλες κανα 20 λεπτο πριν τελιωσει ,,,στο 38 ηταν... εκανες κουιτ επειδη εφαγες 2 γκολ...

ηθελα να ξερα αν θα ελεγες οτιδηποτε απο αυτα αν τελικα νικουσες...


τεσπα θα κρινει ο κατσουρας , εγω αυτα που ειχα να πω τα ειπα.

FotisGRC
25-03-2013, 23:11
H τελική απόφαση είναι φυσικά του Αλέξη απλά θέλω να πω 3 πράγματα..

1) Ο Master γενικά δεν κάνει καθυστερήσεις. Εχει παίξει τόσα παιχνίδια με όλους μας και κανείς δεν έχει παραπονεθεί.

2) Η ΕΑ γενικά γαμιέται. Θυμάμαι όταν ο Traboukos είχε PSG έβγαινε τετ-α-τετ με τον Ibra απο το κέντρο μόνος του και μας πέταξε έξω. Φαντάσου, το θυμάμαι εγώ, πόσο μάλλον αυτός που έχασε σίγουρο γκολ. Η ΕΑ κάποιες φορές γαμιέται. Με τον Master έχω παίξει 20 παιχνίδια και δεν μας πέταξε σε κανένα. Απλά τυχαίνει κάποιες φορές.

3) Δεν γίνεται να κάνουμε restart τον αγώνα επειδή κάποιος έχασε ένα τετ-α-τετ λόγω disconnect.

Δεν θέλω απάντηση στο post αυτό. Την άποψη μου είπα, τον τελευταίο λόγο έχει ο Αλέξης.

psilos-7-syros
25-03-2013, 23:12
Ψηλε φιλε μου πλζ διαβασε το παρακατω...

- - - Updated - - -

λοιπον δε θελω να τσακωθω πια δε το αντεχω αυτο αλλο οποτε θα πω τα πραγματα οπως εχουν για αυτο διαβαστε προσεκτικα.

milan vs wolves 1-4

Το παιχνιδι ειχε διακοπη στο 47 ενω ο ψηλος ηταν τετ α τετ (ωστοσο πιεζοταν απο αμυντικο ο οποιος ηταν διπλα του και δεν προκειται για σιγουρο γκολ , {σε εμενα φαινοταν οτι θα τον εκοβε},
οπως και να χει ακολουθησαμε τους κανονες και συνεχισαμε το παιχνιδι.

στο πρωτο ημιχρονο το σκορ ηταν 1-2
και το δευτερο τελειωσε με συνολικο σκορ 1-4

Μολις τελειωσαμε ο ψηλος με κατηγορησε για 2 πραγματα.
α) Μου ειπε οτι εκανα καθυστερησεις
Αυτο απλα δεν ισχυει ...το να κρατας τη μπαλα στα ποδια και να τρεχεις δεν ειναι καθυστερηση ...νομιζω αυτο ειναι κατανοητο ...μαλιστα ισα ισα που ετρεχα προς τη μερια του ,για αυτο και εβαλα 4 γκολ

β) Μου ειπε οτι εφτεγε η συνδεση μου που κοπηκε ο αγωνας και οτι κοπηκε πανω στο τετ α τετ

Εγω του ειπα οτι εχω open firewall και καμια αλλη συσκευη στο ιντερνετ...οποτε δε ξερουμε αν εφτεγα εγω , προφανως και η εα παλι γαμιωταν...
Ομως και να εφτεγα εγω η αποσυνδεση ειναι μεσα στους κανονες αφου το ονλινε του παιχνιδιου δεν ειναι σταθερο...εγω ακολουθησα τους κανονες και παιξαμε ενα ακομη ημιχρονο , αυτο δεν ειναι καλο ουτε για εμενα ουτε για εκεινον , το κατανοω ομως εγω δε μπορω να κανω κατι.

Επειτα μου ειπε οτι ή θα γινει επαναληψη ή θα φυγει απο το πρωταθλημα και εγω του ειπα οκ φυγε ( τι να πω δηλαδη ,τι να κανω πια?) επειτα με ειπε κοτα και κατι αλλο που δε καταλαβα τι σημαινει...

Του ειπα στο τελος οτι αν θεωρουσε αδικη αυτη την αποσυνδεση επρεπε να μου ζητησει κατ ευθειαν να παιξουμε ολον τον αγωνα και οχι να περιμενει να φαει τεσσερα πρωτα.

Το ολο θεμα εγινε επειδη κοπηκε ο αγωνας πανω σε τετ α τετ (το οποιο επαναλαμβανο με τη καμια δεν ηταν σιγουρο γκολ) , το επιχειρημα του ψηλου ειναι οτι επειτα αναγκαστικε να παιξει με ultra attacking...ομως εγω του ειπα γιατι να παιζεις τοσο επιθετικα με το σκορ στο 1-2??

Παιδια το ξερω οτι το τελευταιο καιρο εχω ξανατσακωθει με παιδια εδω μεσα, ομως πιστεψτε με το μισω αυτο...
τα εγραψα ολα αυτα οχι επειδη θελω να παω κοντρα στο ψηλο , αλλα επειδη θελω να τα διαβασει ο κατσουρας και να κρινει.
Εγραψα τα πραγματα οπως εχουν και λυπαμαι ειλικρινα που παλι επρεπε να τσακωθω με καποιον.

Για την ιστορια στο πρωτο ημιχρονο η γουλφς ειχε 8 σουτ ενω η μιλαν 3 ...ενω στο δευτερο η μιλαν ειχε απλα αυτο που λεμε φλυαρη υπεροχη και αλλα δυο γκολ μπηκαν (ενα μαλιστα απο απευθειας φαουλ)

- - - Updated - - -

α επισης δεν το εβγαλες κανα 20 λεπτο πριν τελιωση ,,,στο 38 ηταν... εκανες κουιτ επειδη εφαγες 2 γκολ...

ηθελα να ξερα αν θα ελεγες οτιδηποτε απο αυτα αν τελικα νικουσες... zhtaw sugnwmh pou sou milisa apotoma file. alla prwton to ksereis oti eftaige h sundesh sou giati exei ksanaginei auto metaksei mas kai as mhn to paradexesai kai les paparies gia suskeues kai fire wall... deuteron sou ton eixa valei plath kai den htan dipla mou kai episis to ksereis auto... kai triton to paixnidi den teleiwse giati to evgala.

the master
25-03-2013, 23:20
Φιλε μου ψηλε σορρυ ,,,αλλα απο εσενα εγινε η αποσυνδεση περιμενε 5 λεπτα παρακαλω.
εχω αποδειξεις στα χερια μου,,, απλα περιμενε λιγο παρακαλω.

- - - Updated - - -

τεσπα επειδη δεν εκλεισα το φιφα ,,,ειδα στα news που ελεγε οτι εγω κερδισα με dnf (2 φορες το ελεγε αυτο ,μια που το εκλεισες και μια που εγινε η αποσυνδεση)

απο τη στιγμη λοιπον που γραφει οτι εγω κερδισα 3-0 λογω dnf σημαινει οτι απο εσενα εγινε η αποσυνδεση...

θες να ανεβασω και βιντεακι ή οχι?

psilos-7-syros
25-03-2013, 23:22
zhtaw sugnwmh pou sou milisa apotoma file. alla prwton to ksereis oti eftaige h sundesh sou giati exei ksanaginei auto metaksei mas kai as mhn to paradexesai kai les paparies gia suskeues kai fire wall... deuteron sou ton eixa valei plath kai den htan dipla mou kai episis to ksereis auto... kai triton to paixnidi den teleiwse giati to evgala.
polla den exw pei pou exoun ginei gia na min malwsoume kai ta kserei o alekshs....dhladh an ftaei h sundesh tou rock pou exasa egw to tet a tet gia ti na min ginete restart den to katalava auto??? efoson ftaei o allos ...oso gia tis ka8usterhseis den 8elw na milhsw kai ginomai grafikos autos pou tis ekane kserei kai den me endiaferei an den exei kanei me allous, me mena ekane kai to kserei o rock den 8a pw leptomereies. kai file fwti den ginetai na grafeis kai na min 8es sxoliasmo...

the master
25-03-2013, 23:25
διαβασε πιο πανω ...επαναλαμβανω οτι το να τρεχεις με τη μπαλα στα ποδια δεν ειναι καθυστερησεις...

psilos-7-syros
25-03-2013, 23:25
Φιλε μου ψηλε σορρυ ,,,αλλα απο εσενα εγινε η αποσυνδεση περιμενε 5 λεπτα παρακαλω.
εχω αποδειξεις στα χερια μου,,, απλα περιμενε λιγο παρακαλω.

- - - Updated - - -

τεσπα επειδη δεν εκλεισα το φιφα ,,,ειδα στα news που ελεγε οτι εγω κερδισα με dnf (2 φορες το ελεγε αυτο ,μια που το εκλεισες και μια που εγινε η αποσυνδεση)

απο τη στιγμη λοιπον που γραφει οτι εγω κερδισα 3-0 λογω dnf σημαινει οτι απο εσενα εγινε η αποσυνδεση...

θες να ανεβασω και βιντεακι ή οχι? file logiko einai na grafei 3-0 afou to evgala meta...

the master
25-03-2013, 23:27
ναι φιλε μου δε καταλαβες,,, γραφει 3-0 υπερ μου 2 φορες ...

μια που εφυγες και μια που εγινε η αποσυνδεση πανω στο τετ α τετ σου.

psilos-7-syros
26-03-2013, 00:04
Psile συγνωμη αλλα δεν ξερω το ονομα σου καταλαβαινω τιν ενταση σου αλλα και εσυ καταλαβε οτι παιζουμε online ιδαλως θα φωναζαμαι τον καθενα και θα παιζαμε στο σπιτι μας. Εχουν γινει πολλα τετοια π.χ και σε μενα ειχε γινει με τον Φιλιπ αλλα του το γυρισα και πηγε να χασει και τον αγωνα. Εδω ο Billoubas εχασε αγωνα που ηθελε να παιχτουν 2 λεπτα. Μην ξενερωνετε λογικο ειναι να θελουμε να κερδιζουμε αλλα και η ηττα μεσα στο προγραμμα ειναι.
file kwsta exeis dikoio se ola alla pistepseme den exw provlima me thn htta. kai an exeis parathrhsei postarw apotelesmaya mono kai den sxoliazw h klaigonai. oute 8elw na malwnw paixnidi einai. alla me enoxleisai h adikia file. na xasw dikaia xasthka, alla na xasw me trpo pou den ftaiw neuriazw... kai epeidh edw den kserei kai [polu] o enas ton allon ektos apo kapoia paidia kai krinomaste apo tis parlapipes pou grafoume kai poios exei to kalutero legein. neuriazw giati o rock kserei oti adiki8ika kai den to dexetai giato neuriazw.

- - - Updated - - -


file kwsta exeis dikoio se ola alla pistepseme den exw provlima me thn htta. kai an exeis parathrhsei postarw apotelesmaya mono kai den sxoliazw h klaigonai. oute 8elw na malwnw paixnidi einai. alla me enoxleisai h adikia file. na xasw dikaia xasthka, alla na xasw me trpo pou den ftaiw neuriazw... kai epeidh edw den kserei kai [polu] o enas ton allon ektos apo kapoia paidia kai krinomaste apo tis parlapipes pou grafoume kai poios exei to kalutero legein. neuriazw giati o rock kserei oti adiki8ika kai den to dexetai giato neuriazw.
kai na xasw dikaia den ennow poios einai kaluteros h poios eixe tis perissoteres faseis...

KwstasLeon
26-03-2013, 00:32
Πολλες φορες χανουμαι απο παικτες που θεωρητικά και πρακτικα τους εχουμε δεν θελω να μπω στο τριπακι να πω ποιος ειναι καλος ή οχι και απο ποιον δεν διανοουμαι να χασω αλλα ετσι ειναι το παιχνιδι, υπαρχουν στιγμες που ατομα που δεν το αξιζουν να τσιμπανε βαθμους (δεν φωτογραφιζω κανεναν το λεω γενικα). Ο φιλιπ πηρε μια ομαδα υποδεέστερη εχω παιξει αρκετα παιχνιδια δεν θεωρω οτι κανει καθηστερησεις αλλα δεν μπορω να του πω και πως θα παιζει αφου ο καθενας εχει τον τροπο του παιχνιδιου του. Ο κουμπαρος ειναι ο βασιλιας τις λομπας δεν μ'αρεσει που το κανει αλλα του βγαινει τι να του πω μην παιζεις ετσι γιατι ειναι unfair; Τριπλες δεν ξερει να κανει αλλα μ'αυτον τον τροπο παιρνει ολα τα παιχνιδια. Οσο για τα σχολια - πηραγματα ναι μπορει καποιοι να μην τα θελουν αρκει να το πουν γιατι μπορει ο καθενας να παρεξηγηθει!!!
Δεν θεωρω οτι πρεπει να φυγεις γι'αυτο το λογο. Απλα τα πηρες με το θεμα οποτε τελειωστε το και απο αυριο παλι στις επαλξεις!!!
Οσο για τα λογια που γραφει ο καθενας και πως τα γραφει δεν μου λεει κατι γιατι ξερω ολων σας τους χαρακτηρες!!! (το λεω με καλο σκοπο)

katsouras
26-03-2013, 00:43
Μολις ειδα τι εγινε.Δεν θα πω πολλα και θα κρινω απλα με βαση τα γεγονοτα

psilos

1)Το οτι εβγαινες τετ α τετ στο πρωτο ημιχρονο και εκανε disconnect δεν ειναι σε καμια περιπτωση λογος για να γινει ενα παιχνιδι απο την αρχη.Στο κατω κατω disconnects γινονται αρκετα συχνα και πολλες φορες φταινε οι διαφορετικες συνδεσεις(θυμαμαι ο Τρυφωνας σε ενα πρωταθλημα δεν μπορουσε να παιξει με τιποτα με ενα παιδι απο το σπιτι του και επαιξε απο αλλου).Επισης αν πιστευες πως ειναι εσκεμμενο απο τον master που εφοσον εχεις την κατοχη το μονο που θα μπορουσε να κανει αν ηθελε ειναι η να κλεισει το router η να κλεισει το ps3 πραγμα που σημαινει οτι θα τον εδειχνε και offline με την μια πρεπει να σκεφτεις αν οντως εγινε ετσι,πραγμα που δεν πιστευω γιατι δεν υπαρχει καν ενας λογος να το κανει αυτο και να ρισκαρει τον μονιμο αποκλεισμο του απο τα πρωταθληματα μολις στον 2-3 αγωνα του..

2)Για το θεμα των καθυστερησεων ξερω πως το παιχνιδι του βασιζεται στην κατοχη-που δεν σημαινει οτι ειναι απαραιτητα καθυστερησεις.Εχουμε πει οτι ο ορισμος των καθυστερησεω για τα δικα μας δεδομενα ειναι να κανεις πασες στην αμυνα και το τερμα και να μην περνας την σεντρα η να την περνας και παλι πισω και να το επαναλαμβανεις γιατι σε ολους τυχαινει να γυρναμε την μπαλα μεχρι να βρουμε συνθηκες να μπουκαρουμε.

3)Αν πιστευες οπως και να χει τα παραπανω επρεπε να το βγαλεις απο το Α ημιχρονο και να ποσταρεις ωστε να αποφασισω τι θα γινει με βαση παντα τα γεγονοτα.

4)Μολις ειδα το video που μου στειλε ο master το οποιο αποδεικνυει τα λεγομενα του,οτι δηλαδη εχεις χασει δυο συνεχομενες φορες με 3-0 την πρωτη γιατι η δικη σου συνδεση σε πεταξε και την δευτερη που το βγαλες..

Φυσικα δεν σε βγαζω γιατι εχεις και τα νευρα σου τωρα και θα μιλησουμε αυριο αλλα δεν βρισκω λαθος τον master.Τα προσβλητικα μηνυματα θα σβηστουν και συνεχιζουμε..

psilos-7-syros
26-03-2013, 00:47
Πολλες φορες χανουμαι απο παικτες που θεωρητικά και πρακτικα τους εχουμε δεν θελω να μπω στο τριπακι να πω ποιος ειναι καλος ή οχι και απο ποιον δεν διανοουμαι να χασω αλλα ετσι ειναι το παιχνιδι, υπαρχουν στιγμες που ατομα που δεν το αξιζουν να τσιμπανε βαθμους (δεν φωτογραφιζω κανεναν το λεω γενικα). Ο φιλιπ πηρε μια ομαδα υποδεέστερη εχω παιξει αρκετα παιχνιδια δεν θεωρω οτι κανει καθηστερησεις αλλα δεν μπορω να του πω και πως θα παιζει αφου ο καθενας εχει τον τροπο του παιχνιδιου του. Ο κουμπαρος ειναι ο βασιλιας τις λομπας δεν μ'αρεσει που το κανει αλλα του βγαινει τι να του πω μην παιζεις ετσι γιατι ειναι unfair; Τριπλες δεν ξερει να κανει αλλα μ'αυτον τον τροπο παιρνει ολα τα παιχνιδια. Οσο για τα σχολια - πηραγματα ναι μπορει καποιοι να μην τα θελουν αρκει να το πουν γιατι μπορει ο καθενας να παρεξηγηθει!!!
Δεν θεωρω οτι πρεπει να φυγεις γι'αυτο το λογο. Απλα τα πηρες με το θεμα οποτε τελειωστε το και απο αυριο παλι στις επαλξεις!!!
Οσο για τα λογια που γραφει ο καθενας και πως τα γραφει δεν μου λεει κατι γιατι ξερω ολων σας τους χαρακτηρες!!! (το λεω με καλο σκοπο)
file kwsta mallon den me katalaves. den me endiaferei pws paizei o filipas oute an exei parei mikroterh omada oute an kovei va8mous magkia tou exei to stul tou. me endiaferei pou adiki8ika kai den to dexetai.

psilos-7-syros
26-03-2013, 00:54
Μολις ειδα τι εγινε.Δεν θα πω πολλα και θα κρινω απλα με βαση τα γεγονοτα

psilos
1)Το οτι εβγαινες τετ α τετ στο πρωτο ημιχρονο και εκανε disconnect δεν ειναι σε καμια περιπτωση λογος για να γινει ενα παιχνιδι απο την αρχη.Στο κατω κατω disconnects γινονται αρκετα συχνα και πολλες φορες φταινε οι διαφορετικες συνδεσεις(θυμαμαι ο Τρυφωνας σε ενα πρωταθλημα δεν μπορουσε να παιξει με τιποτα με ενα παιδι απο το σπιτι του και επαιξε απο αλλου).Επισης αν πιστευες πως ειναι εσκεμμενο απο τον master που εφοσον εχεις την κατοχη το μονο που θα μπορουσε να κανει αν ηθελε ειναι η να κλεισει το router η να κλεισει το ps3 πραγμα που σημαινει οτι θα τον εδειχνει και offline με την μια πρεπει να σκεφτεις αν οντως εγινε ετσι,πραγμα που δεν πιστευω γιατι δεν υπαρχει καν ενας λογος να το κανει αυτο και να ρισκαρει τον μονιμο αποκλεισμο του απο τα πρωταθληματα μολις στον 2-3 αγωνα του..

2)Για το θεμα των καθυστερησεων ξερω πως το παιχνιδι του βασιζεται στην κατοχη-που δεν σημαινει οτι ειναι απαραιτητα καθυστερησεις.Εχουμε πει οτι ο ορισμος των καθυστερησεω για τα δικα μας δεδομενα ειναι να κανεις πασες στην αμυνα και το τερμα και να μην περνας την σεντρα η να την περνας και παλι πισω και να το επαναλαμβανεις γιατι σε ολους τυχαινει να γυρναμε την μπαλα μεχρι να βρουμε συνθηκες να μπουκαρουμε.

3)Αν πιστευες οπως και να χει τα παραπανω επρεπε να το βγαλεις απο το Α ημιχρονο και να ποσταρεις ωστε να αποφασισω τι θα γινει με βαση παντα τα γεγονοτα.

Φυσικα δεν σε βγαζω γιατι εχεις και τα νευρα σου τωρα και θα μιλησουμε αυριο αλλα δεν βρισκω λαθος τον maste.Τα προσβλητικα μηνυματα θα σβηστουν και συνεχιζουμε..





alex den eipa oti to evgale epitides o filip sto tet a tet mou. eipa oti mas petakse h sundesh tou, eixe provlima kai etuxe panw sthn fash mou. loipon an ginontan auto apo emena se kapoio paidi kai eftaige h sundesh mou apo filotimo kai mono kai epeidh de exw tipota na fovi8w an mou zitouse epanalipsi 8a tou thn edina. epeidh auto einai to swsto. ase tous kanones, oi kanones einai kseka8aroi.

the master
26-03-2013, 01:02
Κατσουρα εγω δεν εχω να πω κατι αλλο , σου εστειλα τις αποδειξεις.

Και φυσικα εκρινες αναλογα.

Αυτα απο εμενα
ασχετα με το τι εγινε ουτε εγω θελω να φυγει ο ψηλος,ειναι καλος παικτης .

katsouras
26-03-2013, 01:05
alex den eipa oti to evgale epitides o filip sto tet a tet mou. eipa oti mas petakse h sundesh tou, eixe provlima kai etuxe panw sthn fash mou. loipon an ginontan auto apo emena se kapoio paidi kai eftaige h sundesh mou apo filotimo kai mono kai epeidh de exw tipota na fovi8w an mou zitouse epanalipsi 8a tou thn edina. epeidh auto einai to swsto. ase tous kanones, oi kanones einai kseka8aroi.

Πηγαινε στο ποστ μου και δες αυτο
4)Μολις ειδα το video που μου στειλε ο master το οποιο αποδεικνυει τα λεγομενα του,οτι δηλαδη εχεις χασει δυο συνεχομενες φορες με 3-0 την πρωτη γιατι η δικη σου συνδεση σε πεταξε και την δευτερη που το βγαλες..

Φαινεται ξεκαθαρα λοιπον οτι φταιει η δικη σου συνδεση και δεν μπορεις για ενα τετ α τετ που δεν ειναι καν σιγουρο γκολ να ζητας επαναληψη ολου του παιχνιδιου.Επισης ειναι στο χερι του καθενα πως θα αντιδρασει.Αν του χει βγει το παιχνδιδι και δεν φταιει εκεινος γιατι να δεχτει να παιξει απο την αρχη?

psilos-7-syros
26-03-2013, 01:12
Πηγαινε στο ποστ μου και δες αυτο
4)Μολις ειδα το video που μου στειλε ο master το οποιο αποδεικνυει τα λεγομενα του,οτι δηλαδη εχεις χασει δυο συνεχομενες φορες με 3-0 την πρωτη γιατι η δικη σου συνδεση σε πεταξε και την δευτερη που το βγαλες..

Φαινεται ξεκαθαρα λοιπον οτι φταιει η δικη σου συνδεση και δεν μπορεις για ενα τετ α τετ που δεν ειναι καν σιγουρο γκολ να ζητας επαναληψη ολου του παιχνιδιου.Επισης ειναι στο χερι του καθενα πως θα αντιδρασει.Αν του χει βγει το παιχνδιδι και δεν φταιει εκεινος γιατι να δεχτει να παιξει απο την αρχη?

ok filos vganw apo to prwta8lima kali sunexeia se olous...

katsouras
26-03-2013, 01:18
ok filos vganw apo to prwta8lima kali sunexeia se olous...

Δηλαδη για ποιο λογο βγαινεις?Σε πεταξε η δικια σου συνδεση ο αλλος γιατι να ξαναπαιξει το παιχνιδι?Δεν σκεφτομαστε ολοι το ιδιο..Στο θεμα με τα πεναλτι ειχαμε κατι αναλογο δεν μπορεις να του πεις του αλλου τι να κανει απο την στιγμη που δεν ειναι λαθος σε κατι.Τεσπα κανε οτι θες παντως ο master στο θεμα της αποσυνδεσης δεν φερει σε καμια περιπτωση ευθυνη.Και για τον τροπο παιχνιδιου και συ παιζεις με πολυ κατοχη και ειναι εκνευριστικο για τον αλλο αλλα δεν σου χει πει κανενας ποτε τιποτα,τι αλλο να κανουμε δηλαδη ειπαμε να περιορισουμε τα συστηματα,να μην κανουμε καθυστερησεις με την μορφη που υποδεικνυω ε δεν θα πουμε στον καθενα πως να παιζει δεν γινεται..Οπως λεει ο Κωστας ο Τρυφωνας ειναι ο βασιλιας την λομπας!Νταξει τι να κανουμε να τον σκοτωσουμε?

FotisGRC
26-03-2013, 01:30
DORTMUND - LAZIO 2-4

Απίστευτη ανατροπή για τους Ιταλούς.. 2-0 προηγήθηκαν οι Γερμανοί και είχαν την Lazio στα 0 σουτ στο ημίχρονο. Εκεί που θέλαμε να κάνουμε διαχείριση αποτελέσματος ξαφνικά ούτε κατάλαβα τι έγινε.. 4 σουτ η Lazio, 4 γκολ, έφτασε το 90, σφύριξε ο διαιτητής! :P Better Luck Next Time! Καλή συνέχεια Αντώνη..

the master
26-03-2013, 01:44
λολ φωτη ο ορισμος του χαστουκιου ηταν αυτο :P

psilos-7-syros
26-03-2013, 01:48
Δηλαδη για ποιο λογο βγαινεις?Σε πεταξε η δικια σου συνδεση ο αλλος γιατι να ξαναπαιξει το παιχνιδι?Δεν σκεφτομαστε ολοι το ιδιο..Στο θεμα με τα πεναλτι ειχαμε κατι αναλογο δεν μπορεις να του πεις του αλλου τι να κανει απο την στιγμη που δεν ειναι λαθος σε κατι.Τεσπα κανε οτι θες παντως ο master στο θεμα της αποσυνδεσης δεν φερει σε καμια περιπτωση ευθυνη.Και για τον τροπο παιχνιδιου και συ παιζεις με πολυ κατοχη και ειναι εκνευριστικο για τον αλλο αλλα δεν σου χει πει κανενας ποτε τιποτα,τι αλλο να κανουμε δηλαδη ειπαμε να περιορισουμε τα συστηματα,να μην κανουμε καθυστερησεις με την μορφη που υποδεικνυω ε δεν θα πουμε στον καθενα πως να παιζει δεν γινεται..Οπως λεει ο Κωστας ο Τρυφωνας ειναι ο βασιλιας την λομπας!Νταξει τι να κανουμε να τον σκοτωσουμε?
giato 8ema ths aposundeshs apodeixteike oti katalava egw la8os. gia to 8ema ton ka8usteriseon allo katoxh. diladi les na min kserw pote kanei kapoios ka8usterisi???kai allo eskemena ka8usterhsh. kai sthn telikh esu ekanes 8ema ton tropo paixnidiou tou master me tous 5 sthn amuna den ton ekana egw. efw milisa gia eskemenh ka8usterhsh.

FotisGRC
26-03-2013, 01:50
Ο Αντώνης εννοείται άξιζε τη νίκη.. Αλλά δεν γίνεται σε 60 λεπτά να τον μαρκάρω ωραία και να μην έχει ούτε ένα σουτ και μόλις βάζω το 2-0 τα CB μου να ανεβαίνουν στο κέντρο.. 4 τετ α τετ βγήκε η Lazio σε 8 λεπτά! Σαν να σου λεει το παιχνίδι οτι και να κάνεις θα χάσεις! :P

Εχω κερδίσει κ εγώ έτσι αλλά όταν σου τυχαίνει δεν σου αρέσει! χαχαχα...

the master
26-03-2013, 01:53
*Τωρα παιζω με 4

:P

τεσπα ξαναλεω οτι ετσι παιζω , οπως ειπε και ο κατσουρας σε καμια περιπτωση δεν εκανα αυτο που ευρεως θεωρειται καθυστερηση.

Εγω εχω να σου πω ενα πραγμα, μεινε στο πρωταθλημα και στον δευτερο γυρο ελα και παρε εκδικηση , τοσο απλα, οπως κατα καποιο τροπο ειχα κανει και στο προηγουμενο πρωταθλημα τον κατσουρα,
τσακωθηκαμε , πεισμωμα ηρθε ο δευτερος γυρος και εβαλα 4 αρα...η κανεις αυτο ή φευγεις...

psilos-7-syros
26-03-2013, 01:53
giato 8ema ths aposundeshs apodeixteike oti katalava egw la8os. gia to 8ema ton ka8usteriseon allo katoxh. diladi les na min kserw pote kanei kapoios ka8usterisi???kai allo eskemena ka8usterhsh. kai sthn telikh esu ekanes 8ema ton tropo paixnidiou tou master me tous 5 sthn amuna den ton ekana egw. efw milisa gia eskemenh ka8usterhsh.kai an eixes provlima me ton tropo paixnidiou mou toso kairo pou paizoume metaksi mas as mou to eleges...

the master
26-03-2013, 01:54
@φωτη

το βλεπες ,το παιξες?

λοοοοοοολ :P

psilos-7-syros
26-03-2013, 01:55
*Τωρα παιζω με 4

:P

τεσπα ξαναλεω οτι ετσι παιζω , οπως ειπε και ο κατσουρας σε καμια περιπτωση δεν εκανα αυτο που ευρεως θεωρειται καθυστερηση.

Εγω εχω να σου πω ενα πραγμα, μεινε στο πρωταθλημα και στον δευτερο γυρο ελα και παρε εκδικηση , τοσο απλα, οπως κατα καποιο τροπο ειχα κανει και στο προηγουμενο πρωταθλημα τον κατσουρα,
τσακωθηκαμε , πεισμωμα ηρθε ο δευτερος γυρος και εβαλα 4 αρα...η κανεις αυτο ή φευγεις...

8a sou valw parapanw giati eisai kai vazelos...

the master
26-03-2013, 01:58
Ωραια, θα σε περιμενω λοιπον για εναν μεγαλο αγωνα :swordfight:

psilos-7-syros
26-03-2013, 02:04
Ωραια, θα σε περιμενω λοιπον για εναν μεγαλο αγωνα :swordfight:ok 8a sunexisw gia na paw thn milan psila meta to teleutaio strapatso pou eixe apo ton coach giannilazy....

katsouras
26-03-2013, 02:13
giato 8ema ths aposundeshs apodeixteike oti katalava egw la8os. gia to 8ema ton ka8usteriseon allo katoxh. diladi les na min kserw pote kanei kapoios ka8usterisi???kai allo eskemena ka8usterhsh. kai sthn telikh esu ekanes 8ema ton tropo paixnidiou tou master me tous 5 sthn amuna den ton ekana egw. efw milisa gia eskemenh ka8usterhsh.

Που κολλαει παλι αυτο?Το οτι επαιζε με 5 πισω ειναι τελειως διαφορετικο θεμα...Αλλο το πως παιζει ο καθενας και αλλο το συστημα...Καμια σχεση..Αυτο που προσπαθω να σου εξηγησω ειναι οτι και εσυ παιζεις με πολυ κατοχη..Αλλος μπορει αυριο μεθαυριο να σου πει το ιδιο να παρεξηγησει την κατοχη με την καθυστερηση.Τεσπα μπροστα δεν ημουν να δω απλα επειδη ξερω τον τροπο παιχνιδιου του master κραταει πολυ μπαλα αλλα οχι στην αμυνα ωστε να ειναι εναντια στους κανονισμους.


kai an eixes provlima me ton tropo paixnidiou mou toso kairo pou paizoume metaksi mas as mou to eleges...

Σου λεω οτι και εσυ που παιζεις με κατοχη ειναι εκνευριστικο για τον αλλο οχι μονο για μενα..Εγω πχ παιζω πιο επιθετικα δεν μπορω να γυρναω την μπαλα 5 λεπτα θελω να κανω φασεις εσυ εχεις στυλ παιχνιδιου κατοχης οπως και ο master.Ειναι εκνευριστικο για τους αλλους αλλα εννοειται οτι δεν θα σου πω τιποτα οπως και σε κανενα για αυτο το θεμα..Εγω θα σου πω πως θα παιζεις?Το φερα για παραδειγμα για να δεις οτι εχετε ιδιο στυλ παιχνιδιου,κατοχης δηλαδη..Μην λες οτι να ναι αντε ξεκολλα σε επιασαν τα νευρα σου για μια μαλακια..Και η Μπαρτσα παιζει ετσι τι θα της πουμε να αλλαξει τον τροπο της??

:focus:

Αυριο θα αρχισω τα παιχνιδια μου γατακια....

the master
26-03-2013, 02:19
Η διαφορα μου απο τον ψηλο και τη μπαρτσα ειναι οτι εγω κανω επιθεσεις κατοχης συνηθως απο τα πλαγια, συνεπως οποτε βλεπω οτι δε περναω εχω και την επιλογη για σεντρα.

Ομως ειναι αληθεια ο τροπος παιχνιδιου μας μοιαζει, πχ σπανια θα κανουμε βαθια μπαλια προτιμαμε τις καθετες.

psilos-7-syros
26-03-2013, 12:18
[XANTONINO] LAZIO - MILAN [PSILOS] 1-1

the master
26-03-2013, 14:30
http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/01383/Matthew-Jarvis_1383303c.jpg
Wolverhampton vs Dortmund 4-3!



Δηλωσεις μαστερ
"Με πιστη στη δυναμη μας και ενωμενοι μπορουμε να κανουμε τα παντα!Στο παιχνιδι αυτο ειμαι σιγουρος οτι πολλοι καρδιακοι μας αφησαν χρονους!Πολυ καλος ο φωτης ωστοσο η τυχη δεν ηταν μαζι του σημερα."

FotisGRC
26-03-2013, 14:42
Δίκαιη νίκη.. Απλά η Dortmund τον παίζει και ο Weidenfeller ότι πάει προς τα μέσα το ρουφάει. Καλή συνέχεια Φίλιππε!

Εdit: Ρε συ, αυτός ο μαύρος που είναι απο αριστερά πόσο στο διάολο Top Speed έχει?? Δεν τον έφτανε κανένας ρε!!

the master
26-03-2013, 14:45
λολ, καλη συνεχεια επισης μαν .

- - - Updated - - -

ενας απο τους λογους που πηρα γουλφς... ταχυτητα ,δυναμη και μακρινο σουτ...τρομερος παικτης.
Γυρω στο 87 νομιζω παντως.

aloialone
26-03-2013, 15:02
Κουμπαρε.... Οτι δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια. Ολο για τις λομπες μου λες. Ελα ενα απογευμα απο εδω να σε μαθω. Τοσο καιρο σουεχω δειξει ολα τα μυστικα του παιχνιδιου αλλα τιποτα. Ενα κυπελλακι πηρες και αυτο με το ζορι..... Τσ τσ τσ Ανεπιδεκτος μαθησεως.... Γατάκι....

KwstasLeon
26-03-2013, 15:14
Κουμπαρε.... Οτι δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια. Ολο για τις λομπες μου λες. Ελα ενα απογευμα απο εδω να σε μαθω. Τοσο καιρο σουεχω δειξει ολα τα μυστικα του παιχνιδιου αλλα τιποτα. Ενα κυπελλακι πηρες και αυτο με το ζορι..... Τσ τσ τσ Ανεπιδεκτος μαθησεως.... Γατάκι....

Και να ερθω λομπες θα κανεις χαχαααα.... Αν μπορεις να μου μαθεις πως περνας τιν μπαλα πανω απο τον αμυντικο ενω τον εχεις κολιτσιδα πλατη τοτε ναι θα σε παραδεχτω, τις αλλες τριπλες να ερθω να στις μαθω!!!

geoponos13
26-03-2013, 16:24
Ασχημο ξεκινημα για την ομαδα του Μοναχου..
Μια ισοπαλια με την Μιλλαν και αυτη στο 90 και μια δικαιη ηττα απο την Ντορντμουντ..ο Φωτης ειχε κλεισει ιδανικα ολλους τους χωρους και δν μπορουσαμε να κανουμε φασεις..
Η μαχη προβλεπεται μεγαλη καθως υπαρχουν στραβοπατηματα απο ολους και με μια Γουλφς να κανει κηδειες..

katsouras
26-03-2013, 21:47
Tottenham - Arsenal 1-0

Το Α ημιχρονο ηταν ενας επιθετικος μονολογος για την Αρσεναλ με την Τοτεναμ να κανει το 1-0 με 1 σουτ συνολικα στο ημιχρονο.Στο Β η Αρσεναλ πιεζε και η Τοτεναμ εβγαινε σε αντεπιθεσεις αλλα ο Lloris ελεγε οχι σε καθε φαση και η ΕΑ μας πεταξε στο 70''.Το γκολ δεν ηρθε ποτε και ετσι η Αρσεναλ ξεκινησε στραβα..

marcojohn 13
27-03-2013, 00:56
man city - chelsea:1-3

geoponos13
27-03-2013, 01:17
Bayern 04 - Lazio 3-2

Πρωτη νικη για τους Βαυαρους με τους σκληροτραχηλους Ιταλους..

giannislazy
27-03-2013, 01:45
Man City (marcojohn13) - Chelsea (giannislazy) 1-3

Δυνατό ξεκίνημα για την νέα ομάδα του Αμπράμοβιτς που προηγήθηκε 0-2 στο ημίχρονο με 2 όμορφα γκολ του Όσκαρ. Στο ημίχρονο είχαμε αποσύνδεση και στην επανάληψη με βροχή αυτή τη φορά ο Ραμίρες έβαλε το 3ο γκολ για τους Μπλε για να μειώσει ο Αγκουέρο για το τελικό 1-3.

Tottenham (traboukos14) - Chelsea (giannislazy) 1-4

Με κεκτυμένη ταχύτητα από την πρεμιέρα η Τσέλσι προηγήθηκε 0-2 και πάλι στο ημίχρονο με γκολ των Μάτα και Άζαρ. Στο 2ο μέρος οι Σπερς μειώσανε ε τον Ντεφό αλλά τα γκολ των αλλαγών του προπονητή των Μπλε Μάριν και Μόζες δώσανε την νίκη στην Τσέλσι.

messi10
27-03-2013, 14:16
Ειναι κανεις μεσα ?

FotisGRC
27-03-2013, 15:10
DORTMUND - REAL MADRID 1-3

Η μεγάλη πορεία των Γερμανών συνεχίζεται.. Για άλλη μια φορά δεν είχαμε τύχη.. Ο Ronaldo με εκτέλεση φαουλ έξω απο την περιοχή έστειλε την μπάλα στο δοκάρι, στην πλάτη του Weidenfeller και στα δίχτυα. Λίγα λεπτά μετά ο Ronaldo πάλι με τη βοήθεια του δοκαριού έκανε το 0-2.. Καναμε το 1-2 και στο 90 ήρθε το 1-3.

Κάποιος μας κάνει βουντού!!

the master
27-03-2013, 15:13
ρε φωτη αφου το ξερεις οτι στο δευτερο γυρω αρχιζεις τα μαγικα σου!

παραξενο βεβαια...λολ

FotisGRC
27-03-2013, 15:31
Iσχύει..! Αυτό γίνεται βέβαια γιατί ψάχνομαι και κάποια στιγμή βρίσκω τι ταιριάζει! Αυτή τη φορά είναι διαφορετικό γιατί απλά δεν μου ταιριάζει η Dortmund.. Καλή ομάδα, αλλά δεν μου έκανε το κλικ, και τρώω αρκετά φθηνά γκολ.. Οπότε χαβαλέ για τη συνέχεια του πρωταθλήματος και ίσα ίσα να κάνoυμε καμιά κηδεία.. Δεν ζητάμε τίποτα παραπάνω! :P

Εσύ πάρε πρωτάθλημα με την Wolverhampton να μπεις στο πάνθεον του forum!

katsouras
27-03-2013, 15:42
Θα μπω σε λιγο..Οσοι πιστοι..

messi10
27-03-2013, 15:48
Αν ο μαστερ βγει πρωτος στον όμιλό του με την WOLVES ΘΑ ΒΓΩ Κ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ PSG.... Promise.

katsouras
27-03-2013, 15:54
messi ειμαστε 3 ατομα μεσα θα μπεις?

the master
27-03-2013, 16:07
Εσύ πάρε πρωτάθλημα με την Wolverhampton να μπεις στο πάνθεον του forum!


Αν ο μαστερ βγει πρωτος στον όμιλό του με την WOLVES ΘΑ ΒΓΩ Κ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ PSG.... Promise.


Εγω οταν θα παρω το πρωταθλημα :
http://edtea.files.wordpress.com/2010/05/shiny-eyes-evil-ed-2.png


Εσεις οταν θα παρω το πρωταθλημα:



http://kurogane.animeblogger.net/image/geassR2/geassR2_18_01.jpg


Και οταν παρει το πρωταθλημα ο μεσσι :
http://i.imgur.com/btjYQ.png

geoponos13
27-03-2013, 16:51
Master να μπω;;

marcojohn 13
27-03-2013, 16:56
galata - city:1-6

city - arsenal:1-1

δε κρατιεται πραγματικα ο αλεξης με την αρσεναλ..αλεξ στο τελος εκει που ησουν εξω απ τη περιοχη και πλασαρες αντι να σουταρεις ηταν σιγουρο γκολ οπως και μετα στο τετ ατετ που παλι πλασαρες αντι να τη δωσεις διπλα,εγω ημουν σιγουρος οτι θα το φαω και στις 2 ευκαιριες δε χανονται αυτα!συνολικα πολυ ανωτερος ο αλεξ αξιζε τη νικη..

katsouras
27-03-2013, 16:57
kwstasleon - katsouras 0-1
Σε ενα ματς που ειχα την κατοχη,τις ευκαιριες αλλα κοντευα να πληρωσω τα ασχημα τελειωματα του Podolski και του Walcott αφου ειχε δοκαρι η Γαλατα στο 88(ειχα και εγω 1 πιο πριν)

katsouras - marcojohn 1-1
Υπεροχη και κατοχη ειδικα στο Α ημιχρονο που η Σιτυ δεν εκανε ουτε σουτ αλλα ακομα ενα παιχνιδι τα τελειωματα ηταν γτπ ενω το μοναδικο λαθος στην αμυνα το πληρωσαν οι κανονιερηδες.

KwstasLeon
27-03-2013, 16:58
Galatasaray (KwstasLeon20vt) - Man.city (marcojhon13) 1-6
Σημερα παιζω τον υμνο της ΑΕΚ σπαω κανονικα τα δοκαρια.
0-2 με το δευτερο να κανει οτι θελει η αμυνα και να χαριζει το γκολ στον Τζεκο. Το ημιχρονο εκλεισε 1-2 με 2 σουτ τις Σιτυ 2 γκολ. Στο δευτερο ημιχρονο αρχισαμε τα δοκαρια 3 στο συνολο και αφου δεν τα εβαζα εγω τα εβαζε ο Βασιλης. Τα 3 γκολ που εφαγα ηταν απο κοντρες. Ελεος ουτε μια δεν πηρα!!!

Galatasaray (KwstasLeon20vt) - Arsenal (katsouras21) 0-1
Ακομα ενα παιχνιδι με πολλα λαθη τις αμυνας. Οσο περναγε η ωρα και δεν τελειωνε τον αγωνα ο Αλεξ με τοσες ευκαιριες που του εδωσε η αμυνα επρεπε να το φαει αλλα κλασικα για αλλον εναν αγωνα μας σταματανε τα δοκαρια. Τι να πω μεγαλωστε λιγο το τερμα ρε παιδια. Ο Ντρογκπα πηγαινε να κανει κηδεια αλλα στα 3 σουτ βρεθηκαν 3 τακλιν!!!
Παμε για να κοψουμε βαθμους και βλεπουμε!!!

katsouras
27-03-2013, 17:00
galata - city:1-6

city - arsenal:1-1

δε κρατιεται πραγματικα ο αλεξης με την αρσεναλ..αλεξ στο τελος εκει που ησουν εξω απ τη περιοχη και πλασαρες αντι να σουταρεις ηταν σιγουρο γκολ οπως και μετα στο τετ ατετ που παλι πλασαρες αντι να τη δωσεις διπλα,εγω ημουν σιγουρος οτι θα το φαω και στις 2 ευκαιριες δε χανονται αυτα!συνολικα πολυ ανωτερος ο αλεξ αξιζε τη νικη..

Ξερεις τι παθαινω μονιμα?Εκει που παω να το τελειωσω μου βγαινει ο λαθος παιχτης με λαθος ποδι και αναγκαζομαι να κανω πλασε μπας και πιασει το finesse μια φορα...Παντως η αληθεια ειναι οτι Αρσεναλ και Ντορτμουντ βολευομαι πιο πολυ απ ολες επειδη ειναι και πανω κατω το ιδιο..Παω να ξεχαρμανιασω στο seasons γιατι τελευταιο παιχνιδι στην Α division κερδιζα 1-0 και με πεταει και το χασα 3-0 και επεσα κατηγορια(lol)

FotisGRC
27-03-2013, 17:01
Ρε Κωστάκη.. Εχω ποντάρει το εξοχικό μου στην Galata!! :P



Παμε για να κοψουμε βαθμους και βλεπουμε!!!

Η νοοτροπία του νικητή! χαχαχα.. Μια απο τα ίδια και στην Βεστφαλία!

Alex πότε τελειώνει ο πρώτος γύρος?

the master
27-03-2013, 17:02
Master να μπω;;


α φιλαρα δε προλαβαινω τωρα,,, 10 το βραδυ θα μαι μεσα.

katsouras
27-03-2013, 17:21
Alex πότε τελειώνει ο πρώτος γύρος?

03/04

KwstasLeon
27-03-2013, 17:30
Δεν παιζει φωτη. Η σιτυ ειχε 82 στην αμυνα και εγω ειχα 74. Το 79 δεν το ξεπερναω σε καμια θεση χαχαααα. Η ντορτμουντ ειναι καλη ρε φιλε ασε τιν αμυνα να παιζει μονη τις δεν κανει μαμακιες. 4-2-3-1 ειναι μακραν το καλύτερο που τις ταιριαζει.

FotisGRC
27-03-2013, 17:41
Ρε συ ολομόναχη την αφήνω την άμυνα! Ούτε να πιέζω ούτε τίποτα.. Και συνέχεια χάνουν μόνοι τους τις θέσεις.. Αντε να δούμε στην συνέχεια!

kippy18
27-03-2013, 17:42
Μιας και λεμε για ομαδες εγω που παντα επαιζα με united βλεπω την εχουν χαλασει παρα πολυ... ο van persie ουτε κοντρολ δεν μπορει να κανει... στην αμυνα που ο vidic ειναι 87αρης ειναι χειροτερος απο τον evans...και εκτος αυτου οτι συστημα και να δοκιμασεις δεν σου βγενει...

giannislazy
27-03-2013, 17:52
Πολύ κλάψα ρε παιδιά!!! Τι πάθατε?

Η μια ομάδα σας βρωμάει η άλλη σας ξινίζει. Έλεος!!!

Κάτσουρα βάλε ρε σε όλους τους κλάψες εδώ την μικτή κόσμου να τελειώνουμε και αν και τότε κλαίνε να επιτρέψεις custom teams όπου ο καθένας θα βάζει για 11άδα αυτούς που θέλει.

KwstasLeon
27-03-2013, 18:00
Πολύ κλάψα ρε παιδιά!!! Τι πάθατε?

Η μια ομάδα σας βρωμάει η άλλη σας ξινίζει. Έλεος!!!

Κάτσουρα βάλε ρε σε όλους τους κλάψες εδώ την μικτή κόσμου να τελειώνουμε και αν και τότε κλαίνε να επιτρέψεις custom teams όπου ο καθένας θα βάζει για 11άδα αυτούς που θέλει.

Ασε σε ειδαμε και σενα με την Μιλαν!!! Γνωμες λεμε για τις ομαδες και τι μαμακιες εχει κανει η ΕΑ. Ασχετο ποτε θα κανουμε κανενα παγκοσμιο να δουμε και τις εθνικες;

giannislazy
27-03-2013, 18:03
World Cup υπόσχομαι να κάνω εγώ όπως παλιά μετά το Πάσχα όμως. Να καλοκαιριάσει λίγο.

ΥΓ: Με την Μιλανάρα πήρα όμως κυπελλάκι!!!

KwstasLeon
27-03-2013, 18:08
Αντε να θυμηθουμε τα παλια με τις βαμενες κερκιδες και με βουβουζελες!!!

Το ξερα οτι θα πεις αυτο χαχαχαα στο πρωταθλημα ομως τιν εκραζες!!!

lak100
27-03-2013, 18:16
παιδια λογω εξεταστικης θα αρχισω τα ματσακια μου αυριο το απογευμα παμε ρε ζαχαρωτα...

messi10
27-03-2013, 18:35
Ειμαι μεσα προλαβενω ενα τ πολυ δυο ματς.

Μαρκοτζον σ εστειλα μνμ

giannislazy
27-03-2013, 19:35
Ειμαι μέσα!!!

marcojohn 13
27-03-2013, 19:36
spurs - city:1-4

city - psg:6-0

messi10
27-03-2013, 19:54
Λεψω ν κανω ενα πρωταθλημα αμπαλων βασικα θα ειμαστε δυο
Οποττε θα παμε κατευθειαν τελικο

μεσσι vs μαστερ

geoponos13
27-03-2013, 21:37
Bayern Munchen - Man.United 3-0

Απεναντι στην ομαδα που μαζι της εκανε μεγαλη πορεια στο πρωταθλημα ο manager geoponos πηρε μια μεγαλη νικη..Ατυχοι οι κοκκινοι διαβολοι στην αρχη καθως στο 0-0 ειχαν 2 δοκαρια..μετα απο αυτες τις φασεις οι Γερμανοι ισορρόπησαν και εφτασαν στο 1-0..Μετα με συνοπτικες διαδικασιες εκαναν στο δευτερο ημίχρονο το 2-0 και ενα τριτο στο 90 για να κλεισει ιδανικα το παιχνιδι στο Μοναχο..
Καλη συνεχεια Mike

giannislazy
27-03-2013, 21:45
Ρε Νίκο ποια ομάδα έχεις? Bayern Munchen or Bayer 04 Leverkuzen?

kippy18
27-03-2013, 22:18
Bayern munchen - manchester united 3-0
Πολυ δυνατος ο Νικος!
Καλη συνεχεια

messi10
27-03-2013, 22:36
λολ τρολολολ

the master
27-03-2013, 22:59
μεσσι ακομα και στο πρωταθλημα των αμπαλων θα εχανες.

the master
27-03-2013, 23:54
Wolverhampton vs Bayern 2-4

Το σερι των λυκων σταματησε η πολυ δυνατη μπαγερν.

Δηλωσεις μαστερ
"Το συναισθημα του να νιωθεις οτι ο,τι και να κανεις βγαινει ματαιο ειναι ασχημο, ωστοσο η μπαγερν δεν αφησε περιθωρια , εμεις προσπαθησαμε αλλα δυστυχως η υπεροχη του μανατζερ γεοπονου απεναντι μου ειναι γνωστη, μενουν δυο αγωνες στους οποιους οτι βαθμους παρουμε θα αποδειχθουν χρυσαφι.

geoponos13
28-03-2013, 00:04
Ρε Νίκο ποια ομάδα έχεις? Bayern Munchen or Bayer 04 Leverkuzen?

Σα να τα μπερδεψα λιγουλακι..δεν ξερω πως μου εχει κολλησει αυτο 04..Munchen Γιαννη..

geoponos13
28-03-2013, 00:11
Wolverhamton -Bayern Munchen 2-4

Αλλη μια νικη για τους Βαυαρους απεναντι σε μια παρα πολυ μαχητικη Wolves,η διαφορα κλασης μεταξυ των ομαδων μετρησε στο τελος..φαινεται να βρισκουν τα πατηματα τους οι Γερμανοι μετα τα πρωτα ατυχη αποτελεσματα..

messi10
28-03-2013, 09:07
Ρειναι κανεις μεσα;

messi10
28-03-2013, 10:06
Giannh θα μπεις;

scrul3r
28-03-2013, 13:31
LAZIO - REAL 1:1

fairplay apo ton filo! Sto 88 kerdise gelio penalti k to estile out..

FotisGRC
28-03-2013, 14:11
fairplay apo ton filo! Sto 88 kerdise gelio penalti k to estile out..

http://assets0.ordienetworks.com/images/GifGuide/clapping/taxidriver.gif

geoponos13
28-03-2013, 15:05
Ρε messi 8 το πρωι ποιος περιμενεις να ειναι
μεσα;

- - - Updated - - -


[COLOR=#ffff00]LAZIO - REAL 1:1[/COLOR

fairplay apo ton filo! Sto 88 kerdise gelio penalti k to estile out..

Μαλλον δν διαβασε τους κανονες ο Γιωργος περι πεναλτυ.. :Ρ

Περα απο την πλακα μπραβο του

Την γλιτωσες παλι Αντωνακι..

aloialone
28-03-2013, 15:29
Ειμαι μεσα για οποιον μπορει να μπει τωρα.

freakygeo
28-03-2013, 15:35
Νικο δεν ειχα διαβασει τους κανονες οντως,τωρα τους ειδα τι εγραφαν για τα πεναλτυ,του εξηγησα του φιλου οτι αν ηταν τουρνουα με επαθλο(πχ καποιο τουρνουα που μαζευομαστε σε καποιο χωρο u know)ή ονλινε με καποιον αγνωστο απο εξωτερικο θα το εβαζα!!

geoponos13
28-03-2013, 15:39
Νικο δεν ειχα διαβασει τους κανονες οντως,τωρα τους ειδα τι εγραφαν για τα πεναλτυ,του εξηγησα του φιλου οτι αν ηταν τουρνουα με επαθλο(πχ καποιο τουρνουα που μαζευομαστε σε καποιο χωρο u know)ή ονλινε με καποιον αγνωστο απο εξωτερικο θα το εβαζα!!

Και ο Αντωνης μας του εξωτερικου ειναι...βαλτου το εκει να τζουζει στο 90'

messi10
28-03-2013, 15:43
ρε συ geopone μπηκα 8 κ ημουν μεχρι τγς 1 αλλα κςνεις δν μπηκε

the master
28-03-2013, 15:48
First world messi problems.

loooooooool

I ll just play some fifa at 8 am ,said no one ever (exept messi and the master)

geoponos13
28-03-2013, 15:52
Εγω ειδα οτι το εστειλες στις 8 για αυτο ειπα..αυτες τις ωρες ρε συ γενικα ειναι λιγο δυσκολο να μπει καποιος..

messi10
28-03-2013, 16:11
λολ οκ απλα ρωτησα πγτ ειδα τον λειζι μεσα.

μαστερμαστερ αυριο ελα 7 για ενα. φιλικό

the master
28-03-2013, 16:13
καλη μαγκια, ψηστο.

εκτως και αν κοιμαμαι.

aloialone
28-03-2013, 16:15
Εκανα με την Φωτη ενα φιλικο και δοκιμαζα συστηματα. Απλα στο παιχνιδι δεν υπηρχε η Juve. Το ματς τελειωσε με 15-3 ευκαιριες αν δεν κανω λαθος υπερ του Φωτη. Το σκορ ομως εδειχνε 1-0 υπερ μου. χα0χα0αχ0χα0αχ0χα0χ0ααχ0 ΕΛΕΟΣ ΑΥΤΗ Η ΕΑ.....

FotisGRC
28-03-2013, 16:19
Εκανα με την Φωτη ενα φιλικο και δοκιμαζα συστηματα. Απλα στο παιχνιδι δεν υπηρχε η Juve. Το ματς τελειωσε με 15-3 ευκαιριες αν δεν κανω λαθος υπερ του Φωτη. Το σκορ ομως εδειχνε 1-0 υπερ μου. χα0χα0αχ0χα0αχ0χα0χ0ααχ0 ΕΛΕΟΣ ΑΥΤΗ Η ΕΑ.....

Καλά εγώ το έχω πάρει απόφαση.. Δεν με θέλει η Dortmund! Οπότε δεν χαλιέμαι κιόλας.. Πιστεύω δεν με θέλουν οι παίχτες και το κάνουν επίτηδες! :P

Στα δικά σου τώρα.. Δεν μου άρεσε αυτό το σύστημα που έπαιξες γιατί δεν ανέβαιναν καθόλου οι παίχτες.. Eμεναν πολύ ψηλά οι επιθετικοί και μόλις έπαιρναν μπάλα δεν τους βοηθούσε κανείς. Και πίσω πάντως υπήρχαν αρκετές τρύπες.. Next formation!

the master
28-03-2013, 17:43
Benfica vs Wolverhampton 1-1

Μεγαλο ματσ στην πορτογαλια με τις δυο ομαδες να εχουν αρκετες ευκαιριες , η μπενφικα θα επερνε την νικη ομως στο 70 η αμυνα αδρανησε και οι λυκοι με υποδειγματικη αντεπιθεση πηραν εναν πολυτιμο βαθμο.

δηλωσεις μαστερ
"Εγινε ενας καλος αγωνας και πιστευω οτι τελικα η ισσοπαλια ηταν το δικαιο αποτελεσμα, μενει ενας αγωνας πλεον στο καμπ νου...ετοιμαζουμε κηδεια ."

- - - Updated - - -

http://www.mixturesport.com/wp-content/uploads/2013/02/28988_609477175733752_660056358_n.jpg

FotisGRC
28-03-2013, 18:07
DORTMUND - BENFICA 1-2

Αλλη μια συγκλονιστική εμφάνιση για τους Γερμανούς! Είχαμε τα πάντα, κατοχή ευκαιρίες, ενέργεια, μέχρι που κάναμε το 1-0 και κλασικά μετά έγινε χαμός.. 2 γκολ για την Benfica και δίκαιη νίκη για τους Πορτογάλους!

pankal6
28-03-2013, 18:16
παιδες λόγω δουλείας θα μπορέσω κυρίως σκ να κανω τα ματσακια απογευματα.οποιος έχει θεμα με τις ώρες να μου πει να προσπαθήσω να μπω.

geoponos13
28-03-2013, 18:29
Bayern Munchen - Benfica 4-1

Σε ενα παρα πολυ ομορφο παιχνιδι η Bayern συνεχισε το νικηφορο της σερι..Η Benfica πιεσε παρα πολυ τους Γερμανους καθως βομμβαρδιζαν την εστια του Neuer κατα ριππας.Η κλαση ομως του σουπερ Μαριο μετρησε και με χατ-τρικ χαρισε στην ομαδα του αλλη μια νικη.

psilos-7-syros
28-03-2013, 18:38
[PSILOS] MILAN - BENFICA [TSAKOS] 2-0

lak100
28-03-2013, 19:04
Είμαι μέσα οποίος γουστάρει μπαίνει

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

scrul3r
28-03-2013, 19:59
Και ο Αντωνης μας του εξωτερικου ειναι...βαλτου το εκει να τζουζει στο 90'

:a038-1:

k egw o blakas kathomai k s xarizw!!! stn italia tha to pliroseis auto p egrapses .....

marcojohn 13
28-03-2013, 20:17
everton - city:0-1

μου μενουν τρυφωνας και billubas...

aloialone
28-03-2013, 21:16
TrifS2000 - Traboukos 1-1
TrifS2000 - Mitsos17 1-0

Δυνατα παιχνιδια και τα 2. Καλο ξεκινημα πιστευω απεναντι σε 2 πολυ καλους αντιπαλους. Μετα απο 2 μερες φουλ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ και ξαπλα. Καλη συνεχεια.

geoponos13
28-03-2013, 21:27
:a038-1:

k egw o blakas kathomai k s xarizw!!! stn italia tha to pliroseis auto p egrapses .....

Ελα θα σου φερω και τσουρος στην Ιταλια να σου γλυκανω τον πονο

billoubas
28-03-2013, 22:04
ειμαι μεσα....!!!οποιος γουσταρει στελνει εδω..!!

billoubas
28-03-2013, 23:51
liverpool-city 2-2
πιο μαλακια ματς αυνανιζεσαι...!!!

marcojohn 13
29-03-2013, 00:05
επιβεβαιωνω,υπερβολικος εισαι βασιλη η βροχη μας τα χαλασε...

ρε παιδια ξερει κανεις κανα τροπο να εχουμε ετοιμη την 11αδα στο ματς?μου τους βγαζει συνεχεια κουλουβαχατα και δυσκολευομαι παρα πολυ να τους ετοιμασω

katsouras
29-03-2013, 06:30
ρε παιδια ξερει κανεις κανα τροπο να εχουμε ετοιμη την 11αδα στο ματς?μου τους βγαζει συνεχεια κουλουβαχατα και δυσκολευομαι παρα πολυ να τους ετοιμασω

Δεν γινεται..Επρεπε να ειναι σαν το seasons να τα φτιαχνεις 1 φορα και να ειναι ετοιμα αλλα....

messi10
29-03-2013, 18:33
Psg everton 0 - 2

Το πιο δικαιο αποτελεσμα το χ αλλα τεσπα

Σπιρπούνια / τραμπουκς - PSG 2 - 2

ΕΠΙΚΗ ΑΝΑΤΡΟΠΉ ΤΗΣ ΠΣΤΖΙ ΜΕ ΔΥΟ ΓΚΟΛ ΣΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΊΑ ΈΞΙ ΛΕΠΤΣ '

Προηγηθηκε με δύο γκολ η τοτενηαμ ομως μειωσε στο 84' κ τελικα ισοφάρισε στο 89

marcojohn 13
29-03-2013, 18:34
city - juventus:0-1

αδικη ηττα για τη σιτι..πολλη ρεντα ο τρυφωνας(ισως και με τον αερα του πρωταθλητη)

messi10
29-03-2013, 18:43
Είμαι μέσα

katsouras
29-03-2013, 18:54
Μπαινω για μερικα ματσακια..

lak100
29-03-2013, 19:13
Messi10ozil- mitsos17 0-2

traboukos14 - mitsos17 0-0

Trifs2000 - mitsos17 1-0

aloialone
29-03-2013, 19:23
Marcho- Trif 0-1
Δεν συμφωνω με τον Βασιλη. Ξερει οτι ειμαι αντικειμενικος και δεν λεω βλακειες. Μοιρασμενες ευκαιριες 6-6 ηταν το παιχνιδι. Τεσπα ο καθενας το βλεπει απο την δικη του ματια.

Messi - Trif 1-4
Πιεση απο την juve και στην πρωτη ευκαιρια του φιλου εφαγα γκολ. Επιμονή και υπομονη μαζι με το lag εκαναν την ανατροπη με το παιχνιδι να τελειωνει με 15-4 ευκαιριες και ευτυχως το ροζ φυλλο αγωνα δικο μας. Γραψτε λαθος το ροζ φυλλο αγωνα ειναι στο μπασκετ. Πηρα τελοσπαντων το φυλλο της νικης.

Καλη συνεχεια και στα 2 παιδια.

marcojohn 13
29-03-2013, 19:35
οκ τρυφωνα ησουν πολυ ανωτερος και αξιζες τη νικη κ το ενα λιγο ηταν οκ?και το ροζ φυλλλο νομιζω ειναι μονο για μπασκετ:pound::pound:

katsouras
29-03-2013, 19:35
messi10ozil - katsouras 0-5

aloialone
29-03-2013, 19:42
οκ τρυφωνα ησουν πολυ ανωτερος και αξιζες τη νικη κ το ενα λιγο ηταν οκ?και το ροζ φυλλλο νομιζω ειναι μονο για μπασκετ:pound::pound:
Βασιλη δεν υπαρχει λογος να νευριαζεις ουτε να ειρωνευεσαι. Ενα παιχνιδι ειναι. Στο επομενο αν ειναι να εχουμε τετοια θεματα θα κατσω να χασω ρε φιλε. Δεν ειπα οτι ημουν ανωτερος. Δεν νομιζω να εγραψα κατι τετοιο. Ειπα οτι δεν ηταν και αδικη η νικη μου οπως εγραψες. Τεσπα.

marcojohn 13
29-03-2013, 19:48
ρε τρυφωνα ουτε νευριασα ουτε σε ειρωνευτηκα..γιατι μαυτη τη λογικη και το <<το οτι πεις>> που μου στειλες οταν σου στειλα ενα μηνυμα για το ματς κ αυτο ψιλοειρωνικο φαινεται..τεσπα δεν υπαρχει θεμα απλα βλεπεις με το δικο σου ξεχωριστο τροπο τα ματς δεκτον και no problem!!

katsouras
29-03-2013, 19:54
Βασιλη δεν υπαρχει λογος να νευριαζεις ουτε να ειρωνευεσαι. Ενα παιχνιδι ειναι. Στο επομενο αν ειναι να εχουμε τετοια θεματα θα κατσω να χασω ρε φιλε. Δεν ειπα οτι ημουν ανωτερος. Δεν νομιζω να εγραψα κατι τετοιο. Ειπα οτι δεν ηταν και αδικη η νικη μου οπως εγραψες. Τεσπα.


ρε τρυφωνα ουτε νευριασα ουτε σε ειρωνευτηκα..γιατι μαυτη τη λογικη και το <<το οτι πεις>> που μου στειλες οταν σου στειλα ενα μηνυμα για το ματς κ αυτο ψιλοειρωνικο φαινεται..τεσπα δεν υπαρχει θεμα απλα βλεπεις με το δικο σου ξεχωριστο τροπο τα ματς δεκτον και no problem!!

Και να σκεφτεις οτι βρεθηκατε και απο κοντα και τα ''βρηκατε''! Lol!Ρε παιδια DHI το αποτελεσμα μετραει...Τι ψαχνετε τωρα...

aloialone
29-03-2013, 20:00
Μου εγραψες ενα μηνυμα που ρε Βασιλη δεν υπηρχε απαντηση. Γι αυτο σου εγραψα οτι νομιζεις καλη συνεχεια. Και εδω το ιδιο σου εγραψα ουσιαστικα. Οτι νομιζεις ο καθενας το βλεπει με την δικη του ματια. Σκεψου ολο το σκηνικο απο το 1ο invite μεχρι το τελευταιο σφυριγμα και μετα πες μου αν οντως ηταν αδικη η ηττα οπως γραφεις. Οταν μου λες τωρα (οκ ησουν πολυ καλυτερος και το 1 ηταν λιγο οκ;) πως να το παρω απο την στιγμη που δεν εγραψα πουθενα ουτε στα μηνυματα μας ουτε εδω οτι ημουν καλυτερος. Απλα δεν ημουν και χειροτερος. Εγραψες την γνωμη σου και εγραψα την δικια μου.Τεσπα. Δεν θα ξανα απαντησω σε οτιδηποτε να μην εχουμε τετοια προβληματα.

giannislazy
29-03-2013, 20:42
PSG (messi10ozil) - Chelsea (giannislazy) 0-3

Άνετη νίκη για την Τσέλσι μέσα στο Παρκ ντε Πρενς με γκολ των Τέρι, Αζάρ και Νταβίντ Λουίς. Μεγάλο ρόλο έπαιξε και η αποβολή του Ματουιντί λίγο πριν την συμπλήρωση του 1ου μέρους με απευθείας κόκκινη.

billoubas
29-03-2013, 21:22
everton-liverpool 1-3
πολυ ωραιο γκολ μολις στο 10 απο τον σουαρεζ με σουτ στην κινηση,βεβαια μετα απο μολις 4 λεπτα ο τζεραρντ εβαλε μια γκολαραααα αρε ΕΑ τι κανεις...δεν ξαναμπαινει ποτε...απλα σουταρα γτ ημουν πολυ ακρη και δεν ακολουθουσε κανεις...το τριτο με κλασικο πεναλτυ ΕΑ...ακομα να μας δωσει απαντηση ο κορακας τι εδωσε...καταφερα να μειωσει η εβερτον με την βοηθεια του τζονσον..να ναι καλα ο @@@@@..!!!η γνωμη μου ειναι οτι ο φιλος ειναι στα αποδυτηρια ακομα..!!καλη συνεχεια..!!

giannislazy
29-03-2013, 22:46
Chelsea (giannislazy) - Everton (mitsos17) 2-0

Δύσκολη και αγχωτική νίκη για τους μπλε με γκολ των Μπα στο 77' και Αζάρ στο 83'.

pankal6
29-03-2013, 22:57
θε ειμαι μεσα για καμια ωρα αν μπορεις κανεισ μπαινει

geoponos13
29-03-2013, 23:03
θε ειμαι μεσα για καμια ωρα αν μπορεις κανεισ μπαινει

Σε κανα μισαωρακι θα μπω πανο

the master
29-03-2013, 23:25
Barcelona vs wolverhampton 3-0

Δηλωσεις
"Αδυνατω να πιστεψω οτι δε σκοραραμε σε αυτον τον αγωνα, ειχαμε αρκετες φασεις , 2-3 τετ α τετ και ενα δοκαρι, κριμα γιατι ως πιο μικρη ομαδα η τυχη ειναι ο μονος μας συμμαχος και σημερα μας εγκατελειψε, ή μαλλον πιο σωστα προτιμησε τη πλευρα του πανκαλ παρα τη δικη μας.

- - - Updated - - -

τελος πρωτου γυρου για μας

4Ν 1Ι 3Η

Πιο σημαντικη νικη σιγουρα το 4-3 επι των γερμανων του φωτη.

pankal6
29-03-2013, 23:30
pankal6 - rockqutqrist 3-0

- - - Updated - - -

re master me tin perigrafi p kaneis sto tsak na pistpsw pws itan derby k o pio tyxeros kerdise... lol

the master
29-03-2013, 23:35
pankal6 - rockqutqrist 3-0

- - - Updated - - -



http://images5.fanpop.com/image/answers/2128000/2128330_1320179626464.68res_500_349.jpg

pankal6
30-03-2013, 00:23
pankal6 - geoponos 2-1

ωραιο ματς με την barca να εχει τον ελεγχο απο την αρχη..η μαχητικη bayern το παλεψε μεχρι τελους κ μειωσε στο 90".

καλη συνεχεια νικ

psilos-7-syros
30-03-2013, 01:03
freakygeo pes mou file pote mporeis giati vlepw oti mpaineis mono prwi kai gw douleuw ta prwina...

giannislazy
30-03-2013, 11:25
Chelsea (giannislazy) - Juventus (trifs2000) 0-2

Πολύ καλύτερη και ψυχωμένη η Γιουβέντους πήρε μεγάλη νίκη μέσα στο Στάνφορντ Μπριτζ με 2 γκολ του Βούτσινιτς, ένα σε κάθε ημίχρονο.

aloialone
30-03-2013, 11:30
GiannisLazy - TrifS2000 0-2
Με τον φοβο απο τον αποκλεισμο του κυπελου οι παιχτες πηγαν ολοι για φαι πριν απο το παιχνιδι(Μην φανταστειτε κατι παιδακια προβατινας και κατι κεφτεδακια ΙΚΕΑ εφαγαν) και εδωσαν ορκο νικης. Πολυ ωραιο ματς και Γιαννη αν συμφωνεις και εσυ στο 2ο γκολ η μπαλια ηταν για highlight. Καλη συνεχεια στο φιλο.

KwstasLeon
30-03-2013, 12:49
GiannisLazy - TrifS2000 0-2
Με τον φοβο απο τον αποκλεισμο του κυπελου οι παιχτες πηγαν ολοι για φαι πριν απο το παιχνιδι(Μην φανταστειτε κατι παιδακια προβατινας και κατι κεφτεδακια ΙΚΕΑ εφαγαν) και εδωσαν ορκο νικης.

http://content-mcdn.sentragoal.gr/filesystem/images/20120918/engine/pegasus_LARGE_t_1041_105747161_type12438.jpg

κεφτεδακια ικεα ε πες δηλ οτι τους ντομπαρες. Γιαννη σαν αλογακια ετρεχαν; Κανε εξετασεις ντομπινγκ και θα δικαιωθεις!!!

aloialone
30-03-2013, 13:21
http://content-mcdn.sentragoal.gr/filesystem/images/20120918/engine/pegasus_LARGE_t_1041_105747161_type12438.jpg

κεφτεδακια ικεα ε πες δηλ οτι τους ντομπαρες. Γιαννη σαν αλογακια ετρεχαν; Κανε εξετασεις ντομπινγκ και θα δικαιωθεις!!!
Ελα μωρε δεν ειναι τιποτα. 20 κεφτεδακια ο καθενας εφαγαν για να προυν δωρο το αναψυκτικο.... Μονο για αυτο τα εφαγαν. Μην ακουτε τις χαζομαρες των ΜΜΕ.

psilos-7-syros
30-03-2013, 20:11
pano 8a mpeis ka8olou simera?

pankal6
30-03-2013, 21:47
psilos tha bw se kamia wra.an mporeis postare gia n bw sigura

psilos-7-syros
30-03-2013, 21:54
psilos tha bw se kamia wra.an mporeis postare gia n bw sigura

ok oso pio grigora ginete pano

pankal6
30-03-2013, 22:38
psilos - pankal6 1-4

εκανα την καρδια μου πετρα κ νικησα την αγαπημενη μου ομαδα...

καλη συνεχεια

αυριο απο τις 20:00 κ μετα θα μαι μεσα για ματς οποιος εχει θεμα ν μ στειλει ωρες ν το παλεψω

aloialone
31-03-2013, 11:06
Καλημερα. Αν μπορεις κανεις τωρα πρωι οταν μπει εδω ας γραψει για να μπω.

katsouras
31-03-2013, 12:40
Θα μπω για 1-2 ματσακια αν μπορει καποιος..

aloialone
31-03-2013, 13:17
Αλεξ ειμαι για καφε. Σε καμια ωρα αν μπορεις πανω κατω.

katsouras
31-03-2013, 13:37
Μπορει να μπω κατα τις 4και..

FotisGRC
31-03-2013, 13:59
Παιδες εγω θα πρεπει να φυγω εκτακτως απο το βραδυ της Δευτερας 1 του μηνος για λιγες μερες. Για τον πρωτο γυρο μου εχει μεινει Pankal και Kippy. Θα μπορεσω σημερα μαλλον αργα μετα τις 11 το βραδυ και αυριο λογικα ολη μερα μεχρι τις 8-9 το βραδυ.

Αν μπορεσετε παιδια καποιες απο αυτες τις ωρες μου λετε, αλλιως αν δεν προλαβω τα ματς, Αλεξη κανε τα νομιμα! ;-)

katsouras
31-03-2013, 14:14
Αν μπορεσετε παιδια καποιες απο αυτες τις ωρες μου λετε, αλλιως αν δεν προλαβω τα ματς, Αλεξη κανε τα νομιμα! ;-)

Οσοι ειναι Juve,Barca και Arsenal δεν τους πιανει τιποτα!:P

Λογικα θα προλαβεις..Ο kippy μπαινει μεσημερι σχεδον καθε μερα.Ο Πανος μπορει πιο αργα μετα τις 7-8 νομιζω γιατι ειναι πολυδουλης και προκομμενος!!

messi10
31-03-2013, 15:06
Μπιλουμπας και Κώστας20 για πείτε.
Με τον 1ο είχαμε κανονίσει πριν μερες
Αλλα οταν ηταν να πεξουμε βγήκε.

FotisGRC
31-03-2013, 15:11
Οσοι ειναι Juve,Barca και Arsenal δεν τους πιανει τιποτα!:P


χαχαχα... ετσι!! Βασικά η Juve φταίει! Είχα αδεια μεσοβδόμαδα αλλα την έβαλα απο Τρίτη για να ανέβω Σαλόνικα να δούμε το ματς με τα φιλαράκια.. 1 απο αυτούς είναι και Βayern.. Θα πέσει πολύ ξύλο! ;)

aloialone
31-03-2013, 15:11
Παιδες εγω θα πρεπει να φυγω εκτακτως απο το βραδυ της Δευτερας 1 του μηνος για λιγες μερες. Για τον πρωτο γυρο μου εχει μεινει Pankal και Kippy. Θα μπορεσω σημερα μαλλον αργα μετα τις 11 το βραδυ και αυριο λογικα ολη μερα μεχρι τις 8-9 το βραδυ.

Αν μπορεσετε παιδια καποιες απο αυτες τις ωρες μου λετε, αλλιως αν δεν προλαβω τα ματς, Αλεξη κανε τα νομιμα! ;-)
Προτεινω αφαίρεση 10 βαθμων απο το επομενο πρωτάθλημα και μαστίγωμα στην πλατεια ομονοιας για παραδειγματισμο!!!!


2271

geoponos13
31-03-2013, 15:44
Βarca - Bayern 2-1

Aπλα οι Γερμανοι ηταν σε αλλο γηπεδο εκεινη την μερα..τπτ δεν εβγαινε και με μια Μπαρτσελονα με καθολικη κατοχη δεν εχεις και πολλες απαιτησεις.

Bayern - Real 2-1

Νωρις νωρις οι Γερμανοι μπηκαν στη θεση του οδηγου κανοντας το 2-0..χαθηκαν και αλλες ευκαιριες κυριως στο δευτερο αλλα Ρομπεν και Ριμπερι θελανε να κανουνε το κατι παραπανω..Πολλες ευκαιριες και για τον Γιωργο αλλα ειδε τον Neuer να λεει οχι σε 2-3 πολυ καλες ευκαιριες.Στο 90' διαμορφώθηκε το τελικο σκορ

ΤΕΛΟΣ 1ου γυρου και για την Bayern

billoubas
31-03-2013, 16:20
ειμαι μεσα για ματσακια..οποιος μπορει στελνει εδω...!!

aloialone
31-03-2013, 16:23
Μπες , ανοιγω.

billoubas
31-03-2013, 16:47
juve-liverpool 3-0
ανωτεροι οι ιταλοι...

aloialone
31-03-2013, 16:56
TrifS2000 - Billou 3-1
Τα κεφτεδακια του ΙΚΕΑ κανουν τρελη δουλεια...... Καλη συνεχεια στο φιλο.

kippy18
31-03-2013, 17:53
Φωτη πανο και freaky ποτε μορειτε να παιξουμε?

pankal6
31-03-2013, 20:16
μιχαλη μπαινω τωρα..οποιος μπορει ας μπει..

φωτη λογικα αυριο το ματσακι 7-9

pankal6
31-03-2013, 20:58
xantonino - pankal6 0-1

μαχητικη η lazio απο υην αρχη μεχρι το τελος.αξιζε τουλαχιστον το χ για να μην πω την νικη...
να πω ενα μεγαλο ευχαριστω στον φιλο που σε φαση που ακομα κ εγω θα μου το εβαζα εκεινος το εβγαλε αουτ!!!!στο 0-0... σε χαμενο κοντρολ του τερματοφυλακα η μπαλα πηγε στον επιθετικο του κ εκεινος πηγε περπατωντας στο αουτ!!!
οτι κ να πω ειναι λιγο...

geoponos13
31-03-2013, 22:00
xantonino - pankal6 0-1

μαχητικη η lazio απο υην αρχη μεχρι το τελος.αξιζε τουλαχιστον το χ για να μην πω την νικη...
να πω ενα μεγαλο ευχαριστω στον φιλο που σε φαση που ακομα κ εγω θα μου το εβαζα εκεινος το εβγαλε αουτ!!!!στο 0-0... σε χαμενο κοντρολ του τερματοφυλακα η μπαλα πηγε στον επιθετικο του κ εκεινος πηγε περπατωντας στο αουτ!!!
οτι κ να πω ειναι λιγο...

Αρε αντωνη...αρε αντωνη...τι σου εχω πει;;ΔΝ ΧΑΡΙΖΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΔΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΑ ΙΔΡΥΜΑΤΑ ΕΔΩ.ΜΟΝΟ ΓΚΟΛ ΚΑΙ ΞΥΛΟ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ. Χαχαχαχα

Μπραβο ομως και παλι στον Αντωνη..

scrul3r
31-03-2013, 23:18
BENFICA 3:4 LAZIO

2 N
3 X
3 I :priest:

FotisGRC
01-04-2013, 00:43
Φωτη πανο και freaky ποτε μορειτε να παιξουμε?

Αυριο απο τις 2 το μεσημέρι μέχρι αργά το βράδυ πες μου μια ώρα να μπω Μιχάλη..



φωτη λογικα αυριο το ματσακι 7-9

Εγινε Πάνο.. Βλέπω είναι σε τρελή φόρμα οι Καταλανοί αλλά οι αδίστακτοι Γερμανοί που δεν έχουν τίποτα να χάσουν θα γίνουν φονέας των γιγάντων!

the master
01-04-2013, 01:18
φωτη βαλε ενα τελος στον πανκαλ ρε, αν ειναι δυνατον ο αιωνιος πελατης σκαει τη μια τριαρα μετα την αλλη,,,

εισαι η τελευταια μας ελπιδα , αν χασεις και συ ξεκινα και επισημα η τυρανια του πανκαλ του πρωτου.

pankal6
01-04-2013, 01:21
Εγινε Πάνο.. Βλέπω είναι σε τρελή φόρμα οι Καταλανοί αλλά οι αδίστακτοι Γερμανοί που δεν έχουν τίποτα να χάσουν θα γίνουν φονέας των γιγάντων!


η ντοπα παει συννεφο απο σημερα για να ανταπεξελθουν στον μανατζερ φωτη οι καταλανοι....σεμνα κ ταπεινα θα ψαξουμε την νικη απεναντι σε εναν αντιπαλο π εχουμε αρνητικο ρεκορ...

με φωτη κ κippy κανονισαμε για αυριο.μ μενουν ακομα freakygeo k tsakos... πειτε μ ωρες π μπορειτε για να τελειωσουμε εγκαιρως...

lak100
01-04-2013, 14:01
kwstasleon και katsouras πειτε αν θελετε ποτε μπορειτε ναι κανουμε τα ματσακια μας

katsouras
01-04-2013, 14:10
kwstasleon και katsouras πειτε αν θελετε ποτε μπορειτε ναι κανουμε τα ματσακια μας

Το απογευμα κατα τις 6 θα μπορω λογικα.Απλα οσες φορες μπηκα δεν πετυχα κανενα.Οσοι μπορειτε λοιπον σημερα πειτε μου να μπω κατα τις 6

katsouras
01-04-2013, 15:43
^^
Αν μπορει καποιος και τωρα ας μου πει.

lak100
01-04-2013, 15:58
ενταξει για 6 θα ειμαι μεσα

kippy18
01-04-2013, 16:36
Φωτη θα μπω κατα της 4:30

FotisGRC
01-04-2013, 16:44
Οκ λογικά θα είμαι μέσα.

aloialone
01-04-2013, 17:50
Αλεξη μπορεις τωρα?

messi10
01-04-2013, 18:05
Κώστας20 μπιλουμπας πειτε!!

FotisGRC
01-04-2013, 18:06
DORTMUND - MAN. UTD 2-1

Μπήκαμε χωρίς άγχος και αναλάβαμε τα ηνία του αγώνα.. Είχαμε καλές ευκαιρίες αλλά ο De Gea έλεγε συνεχώς όχι, μέχρι που ο Goetze στο 35 έκανε το 1-0. Στο 55' ο Vidic έκανε το 1-1 με κεφαλιά απο corner αλλά εκεί που όλα έδειχναν οτι το ματς θα λήξει ισόπαλο ήρθε η χρυσή αλλαγή Nuri Sahin και έκανε στο 89' το 2-1 σε τρελούς πανηγυρισμούς!

Εδώ η αντίδραση ενός μικρού οπαδού της ομάδας μόλις έμαθε οτι πήραμε νίκη!!

http://www.jeffnamnum.com/wp-content/uploads/2012/05/shocked-kid.jpg

pankal6
01-04-2013, 18:10
σε κανα μισαωρο θα ειμαι μεσα...οποιος μπορει μπαινει

@master η τυραννια του πανκαλ του 6 ηδη ξεκινησε...

katsouras
01-04-2013, 18:25
Σε λιγο μπαινω

FotisGRC
01-04-2013, 18:47
@master η τυραννια του πανκαλ του 6 ηδη ξεκινησε...

Not on my watch...! Πάνο πρέπει να φύγω για λίγο.. Μετα τις 7.30 θα σε βολέψει να παίξουμε? Μπορώ μέχρι αργά το βράδυ.

aloialone
01-04-2013, 18:56
Katsouras - Trif 2-0
Αν δεν θελει η ΕΑ δεν πα να χτυπας τον κωλο σου κατω ουτε κοντρολ ουτε πασα δεν προκειται να αλλαξουν οι παιχτες. Σε ενα παιχνιδι που 2 τραγικα λαθη απο το τερμα μου εφεραν τα 2 γκολ και γενικα τους παιχτες μου να μην κανουν ουτε κοντρολ μονοι τους ηρθε αυτη η ηττα που θα μπορουσε να ηταν και πιο μεγαλη. Πατουσα πασα και την εδινε σε αλλον και αυτος ο αλλος η θα την αφηνε η θα εκανε μαπα κοντρολ. χχααχχαχαχαχαχαχαχα ΗΜΑΡΤΟΝΝΝΝΝ!! Το τερμα στο 1ο γκολ πατησα να δωσει με το χερι στον πισω γωνια και εδωσε στον κατσουρα ακριβως μπροστα του... Να το ψαξω λιγο?Μηπως παιζει Μπεος Αλεξη εδω?
Καλη συνεχεια στο φιλο Αλεξ.

katsouras
01-04-2013, 19:45
katsouras - trifs2000 2-0
Σε ενα παιχνιδι οπου η πιεση της Αρσεναλ εφερε γρηγορα το 2-0 με δυο κλεψιματα απο τον Buffon αλλα και με πολυ επιπολαιοτητα στην επιθεση...

katsouras - mitsos7 0-0
Σε ενα παιχνιδι με χιονι,lag και μαυρη μπαλα δεν μπορεις να κανεις και πολλα...Παρολα αυτα η Αρσεναλ εκανε παλι τις ευκαιριες αλλα κλασσικα το γκολ δεν ηρθε ποτε...

biloubas - glazy μου μειναν.Με τον Γιαννη τα παμε εσυ Bill ποτε θα μπορεις?Αυριο καλυτερα πες μου μια ωρα..

*Ενημερωση βαθμολογιας θα κανω μια και καλη με το τελος του Α γυρου.

giannislazy
01-04-2013, 19:49
Η ΕΑ πιστή στην υπόσχεσή ττης για άψογα παιχνίδια 3 φορές μου ζητάει online pass!!! Από αύριο ίσως πάλι...

pankal6
01-04-2013, 20:19
pankal6 -kippy 2-1

η μπαρτσελονα μπηκε φορτσατη κ σκοραρε γρηγορα ομως το κεφαλι του van persie ισορροπησε προσωρινα το σκορ.ευτυχως ηρθε ο σαντσες κ εκανε το 1-2 στο ημιχρονο.στο δευτερο καποιες χαμενες ευκαιριες για την μπαρτσελονα για να διευρυνει το σκορ αλλα ο ντε χεα ειχε αντιθετη αποψη..

@κατσουρα λεω να κανεις ανανεωση στο τελος του πρωταθληματος...τι λες;;
@lazy μπες ν κανω λιγο προπονηση κ ασε τις μουφες για onlinepass...

pankal6
01-04-2013, 20:47
φωτη θα μαι μεσα εως 20:45 κ μετα τις 23:00 παλι.αν μπορεις μπες τωρα

billoubas
01-04-2013, 21:51
[QUOTE=katsouras;436874]katsouras - trifs2000 2-0
Σε ενα παιχνιδι οπου η πιεση της Αρσεναλ εφερε γρηγορα το 2-0 με δυο κλεψιματα απο τον Buffon αλλα και με πολυ επιπολαιοτητα στην επιθεση...

katsouras - mitsos7 0-0
Σε ενα παιχνιδι με χιονι,lag και μαυρη μπαλα δεν μπορεις να κανεις και πολλα...Παρολα αυτα η Αρσεναλ εκανε παλι τις ευκαιριες αλλα κλασσικα το γκολ δεν ηρθε ποτε...

biloubas - glazy μου μειναν.Με τον Γιαννη τα παμε εσυ Bill ποτε θα μπορεις?Αυριο καλυτερα πες μου μια ωρα..

σημερα θα μπω σε κανα 10λεπτο και αυριο παλι την ιδια ωρα...γενικα μετα τις 8.30-9.00

FotisGRC
01-04-2013, 21:56
BARCELONA - DORTMUND 2-2

Η Dortmund μπήκε πάρα πολύ ψυχωμένη στο γήπεδο! Οι Γερμανοί έκαναν ότι ήθελαν και προηγούνταν στο 20' με 0-2 με γκολάρα του Bender και κεφαλιά του Humells.. Στο 40' όμως μια άδικη απευθείας κόκκινη μας άφησε με 10.. Εβγαινε στην κόντρα ο Πάνος και προσπάθησα να τον κόψω με τον Reus στο κέντρο και μου έριξε κατευθείαν την κόκκινη.. Ηταν απο πίσω το τακλιν αλλα εντάξει ρε κόρακα!! Μην σπρώχνεις Barca!! :P Απο κει και πέρα πήραμε την κάτω βόλτα, η Barca πήρε μέτρα και ο Iniesta στο 57 και ο Villa στο 84 έφεραν το ματς στα ίσια..

Μας αφήνει πίκρα το αποτέλεσμα γιατί αξίζαμε κάτι παραπάνω! Στην Γερμανία θα παρουσιαστούμε καλύτεροι! Καλή συνέχεια Πάνο!

billoubas
01-04-2013, 22:19
psg-liverpool 1-5
και για να μην λεμε συνεχεια για την συνδεση του φιλου....επιτελους για ενα παιχνιδι και για πρωτη φορα μαζι μου ηταν τελειαα..!!

KwstasLeon
02-04-2013, 00:14
Παιδια λογω σοβαρων προβληματων δεν προλαβαινω ουτε να χεσ..... αυτες τις μερες. Θα προσπαθησω αυριο μετα το μεσημερι και την τεταρτη σίγουρα. Οποιος θελει μου λεει τις ωρες που μπορει αυτες τις 2 μερες.

pankal6
02-04-2013, 00:23
επιβεβαιωνω τον φωτη μονο στο σκορ... στα υπολοιπα ειναι απλα τα πραγματα...ενα σουτ κ ενα κορνερ εκαναν το 0-2 μεχρι το 20" ευτυχως που ο διαιτητης δεν ηταν οπαδος των πολεμικων τεχνων κ εβγαλε κοκκινη στο δολοφονικο τακλιν του φωτη... :) !!!!!


@φωτη το δευτερο αγαπημενο σου παιχνιδι ειναι το tekken η το mortal combat???στην γερμανια θελω να δω κ fatality!!! χαχα

καλη συνεχεια παιχταρα

FotisGRC
02-04-2013, 00:46
Καλά μπορεί να είμαι λίγο δραματικός αλλά είδες οτι οι Γερμαναράδες πατούσαν γερά στο χορτάρι! Ο κόρακας φταίει για όλα! Που να του καεί το ρολόι!

Γερμανοί είμαστε φίλε Πάνο! Με κλωτσιές μεγαλώσαμε! Δεν είμαστε όλοι ντελικάτοι Messi και Iniesta! χαχαχα..

pankal6
02-04-2013, 01:12
δεν αντιλεγω ρε μεχρι το 20 κ λιγο με την τυχη(κορνερ) με το μερος σου η barca ειχε χασει τα αυγα κ τα πασχαλια...
μην παραμυθιαζεσαι πως ο κορακας σ πηρε το ματς...ο μεγαλος pankal απλα ανεβασε στροφες!! χχαχαχααχ

σου ειπα εισαι κακος μπελας!!!
θα σε φτιαξω στην γερμανια...θα τους δωσω αυτα τα κεφτεδακια αλογου π τους δινει ο τρυφωνας...

katsouras
02-04-2013, 11:59
Bilouba πες μου τι ωρα θα μπορεις να μπω.Δεν εχω θεμα με την ωρα αρκει να το ξερω απο πριν.

psilos-7-syros
02-04-2013, 16:32
freakygeo se ksanarwtaw file na mou peis pote mporeis na kanoume to matsaki....

messi10
02-04-2013, 17:47
Kwstasleon είμαι μεσα τωρα απο κει κ περα δν μπορω
Να κανω κατι περισσότερο
Αύριο δύσκολα.

billoubas
02-04-2013, 18:37
Bilouba πες μου τι ωρα θα μπορεις να μπω.Δεν εχω θεμα με την ωρα αρκει να το ξερω απο πριν.
8 με 8.15 θα ειμαι σπιτι...σε βολευει??

katsouras
02-04-2013, 19:20
^^
Οκ θα μπω 8 bill.

pankal6
02-04-2013, 19:48
freakygro k tsakos μου εχουν μεινει..πειτε μου ωρες παιδες. tsakos εχεις το κιν μου οτι θες sms

katsouras
02-04-2013, 19:57
glazy - katsouras 1-1
Αλλο ενα παιχνιδι που κολλησε στο ''Χ''.Καλυτερη σε κατοχη και δημιουργια η Αρσεναλ αλλα το καρβουνο μπροστα παει συννεφο..Χαρακτηριστικη φαση βγαινω τετ α τετ και ενω την γυρναω παραλληλα σε παιχτη με κενο τερμα την στελνει μαγικα διαγωνια προς το κορνερ..Και αλλα τετοια καλα!

billoubas
02-04-2013, 20:29
katsouras αν θες μπορω σε κανα 15...!!

katsouras
02-04-2013, 20:30
Οκ σε 5 μπαινω και σε περιμενω

KwstasLeon
02-04-2013, 20:40
Παιδια και εγω μπαινω τωρα οποιος μπορει ας ερθει!!!

giannislazy
02-04-2013, 20:46
Chelsea (giannislazy) - Arsenal (katsouras21) 1-1

H Άρσεναλ με σκληρό και αντιαθλητικό παιχνίδι πήρε την ισοπαλλία μέσα στο Στάνφορντ Μπριτζ.

billoubas
02-04-2013, 20:49
den tha katsw na xalastw gia thn ea epeidi tis gamietai to spitaki...moufa penaltu sto 6 kai fusika kaluteros o katsouras to skor 3-0 kai pali moufa penalty 4-0 kai o billoubas mazepse tin omada kai efuge....molis sto 40...!!!protimw na me peite malaka komplexiko i oti allo goustarete alla den exw 60 euro gia petama...sorry filos oti kai na peis exeis xilia dikia..!!!

katsouras
02-04-2013, 20:49
Chelsea (giannislazy) - Arsenal (katsouras21) 1-1

H Άρσεναλ με σκληρό και αντιαθλητικό παιχνίδι πήρε την ισοπαλλία μέσα στο Στάνφορντ Μπριτζ.

Χαχα εισαι μεγιστο Τρολ!3 σουτ ειχες ρε αντιποδοσφαιρο με το δεντρακι-αποσμητικο για συστημα!

katsouras
02-04-2013, 21:00
katsouras - billoubas 4-0(1 ημιχρονο)


den tha katsw na xalastw gia thn ea epeidi tis gamietai to spitaki...moufa penaltu sto 6 kai fusika kaluteros o katsouras to skor 3-0 kai pali moufa penalty 4-0 kai o billoubas mazepse tin omada kai efuge....molis sto 40...!!!protimw na me peite malaka komplexiko i oti allo goustarete alla den exw 60 euro gia petama...sorry filos oti kai na peis exeis xilia dikia..!!!

Φιλε το οτι εδωσε ενα μουφα πεναλτι δεν ειναι λογος να σπασεις τιποτα καθως ειχες καπου 70-80 λεπτα να το γυρισεις.Μετα το 3-0 αρχισες να κανεις τακλιν οπου να ναι να διωχνεις την μπαλα και ετσι εκανες και το 2ο πεναλτι.Τεσπα εισαι απλα απαραδεκτος και εισαι καθαρα εναντια στους κανονισμους.Αν το εκανες με αλλο παιχτη θα ειχες αφαιρεση βαθμων επειδη εδω παιζουμε για τον χαβαλε και αν μας στραβωνει ενα παιχνιδι δεν πειραζει να φαμε και 4 και 5...Αλλιως ολοι θα το βγαζαμε στο 3-0 και τελος..Με τα νευρα σου χαλας την ευχαριστηση του αλλου και ξερω οτι κανεις κατι τετοια ακομα και σε φιλικα για αυτο δεν εβαλα και το τετ α τετ να κανω το 5-0 γιατι ηξερα πως θα το βγαζες απο τα νευρα σου.Οπως και να χει αν το ξανακανεις επειδη το αναφερουμε και τωρα θα φας αφαιρεση 6 βαθμων.

*Ο πανυγηρισμος του πρωτου γκολ που κανει την κοτα εγινε κατα λαθος

billoubas
02-04-2013, 21:15
katsouras - billoubas 4-0(1 ημιχρονο)



Φιλε το οτι εδωσε ενα μουφα πεναλτι δεν ειναι λογος να σπασεις τιποτα καθως ειχες καπου 70-80 λεπτα να το γυρισεις.Μετα το 3-0 αρχισες να κανεις τακλιν οπου να ναι να διωχνεις την μπαλα και ετσι εκανες και το 2ο πεναλτι.Τεσπα εισαι απλα απαραδεκτος και εισαι καθαρα εναντια στους κανονισμους.Αν το εκανες με αλλο παιχτη θα ειχες αφαιρεση βαθμων επειδη εδω παιζουμε για τον χαβαλε και αν μας στραβωνει ενα παιχνιδι δεν πειραζει να φαμε και 4 και 5...Αλλιως ολοι θα το βγαζαμε στο 3-0 και τελος..Με τα νευρα σου χαλας την ευχαριστηση του αλλου και ξερω οτι κανεις κατι τετοια ακομα και σε φιλικα για αυτο δεν εβαλα και το τετ α τετ να κανω το 5-0 γιατι ηξερα πως θα το βγαζες απο τα νευρα σου.Οπως και να χει αν το ξανακανεις επειδη το αναφερουμε και τωρα θα φας αφαιρεση 6 βαθμων.

*Ο πανυγηρισμος του πρωτου γκολ που κανει την κοτα εγινε κατα λαθος


to exw ksanakanei opote tha itan swsto na mou epibaleis tin poini...opoios paei enantia stous kanonismous exei kai mia poini..!!!egw kserw ti kanw gia mena...!!

- - - Updated - - -

ton panigurismo oute kan ton eida...kai kala kaneis kai panurizeis den ta bazw mazi sou opws kai me kanenan apo edw mesa..den exw kati na xwrisw...gia xabale paizoume...alla kai o xabales exei ta oria tou...auto afora tin ea..!!

- - - Updated - - -

liverpool-chelsea 2-0

aloialone
02-04-2013, 21:23
Χαλαρωστε..... Αυτη η ΕΑ εχει φερει παλι αναστατωση.....

2276

FotisGRC
02-04-2013, 21:26
Αυριο ολοι 6 η ωρα στο Συνταγμα για να διαδηλωσουμε κατα της ΕΑ! Μη λειψει κανεις!

pankal6
02-04-2013, 21:36
ρε αλεξ κ επειδη επαιζε μαζι σου τι να λεει;σορρυ κιολας π επεμβαινω αλλα επειδη ειναι ο μπιλλουμπας μπαινω στην κουβεντα..ξερω τα νευρα του αλλα οπως κ να χει οπως κ ο ιδιος ελεγε στο θεμα των βαθμολογιων της γενικης καταταξης οι κανονισμοι ειναι κανονισμοι...τελος κ ισχυουν για ολους κ χωρις εξαιρεσεις.ειδικα σε τετοια σκηνικα.κ εμενα μ εχουν σπασει ματς τα αρ@@@@α αλλα δεν το εβγαλα ποτε γτ σε καποια αλλη tv παιζει καποιοσ "γνωστοσ" που εκεινη την στιγμη απλα του χαλασ τον τζερτζελε....σημερα γ@μιεαι με σενα η εα αυριο με αυτον...μια η αλλη ειναι...ο μπιλουμπας στραβωνει ευκολα αλλα κ γρηγορα επανερχετε νομιζω κ αυτος θα συμφωνησει πως το δικαιο ειναι να γινουν τα προβλεπομενα.....

ειδες που τα λεγα οσο εγραφα εγω εγραφε κ αυτος....λολ φαε -6 βασιλακη για να εχεις νευρακια....κ αλλη φορα ξυδι

giannislazy
02-04-2013, 21:42
Liverpool (billoubas) - Chelsea (giannislazy) 2-0

Chelsea (giannislazy) - Galatasaray (kwstaleon) 0-1

Τέλος ο πρώτος γύρος με δύο μεγάλες εμφανίσεις...

katsouras
02-04-2013, 21:45
to exw ksanakanei opote tha itan swsto na mou epibaleis tin poini...opoios paei enantia stous kanonismous exei kai mia poini..!!!egw kserw ti kanw gia mena...!!
- - - Updated - -
ton panigurismo oute kan ton eida...kai kala kaneis kai panurizeis den ta bazw mazi sou opws kai me kanenan apo edw mesa..den exw kati na xwrisw...gia xabale paizoume...alla kai o xabales exei ta oria tou...auto afora tin ea..!!


Το σωστο ειναι να εχεις -3 απο την συνολικη βαθμολογια οποτε και αυτο θα κανω.Απλα μην το ξανακανεις γιατι και το κεφι του αλλου χαλας αλλα και βαθμους χανεις για λαλακιες...

*Για τον πανηγυρισμο απλα το ανεφερα γιατι ο συγκεκριμενος εκεινη την στιγμη ηταν πολυ προκλητικος και εκνευριστικος και απλα εγινε κατα λαθος.


ρε αλεξ κ επειδη επαιζε μαζι σου τι να λεει;σορρυ κιολας π επεμβαινω αλλα επειδη ειναι ο μπιλλουμπας μπαινω στην κουβεντα..ξερω τα νευρα του αλλα οπως κ να χει οπως κ ο ιδιος ελεγε στο θεμα των βαθμολογιων της γενικης καταταξης οι κανονισμοι ειναι κανονισμοι...τελος κ ισχυουν για ολους κ χωρις εξαιρεσεις.ειδικα σε τετοια σκηνικα.κ εμενα μ εχουν σπασει ματς τα αρ@@@@α αλλα δεν το εβγαλα ποτε γτ σε καποια αλλη tv παιζει καποιοσ "γνωστοσ" που εκεινη την στιγμη απλα του χαλασ τον τζερτζελε....σημερα γ@μιεαι με σενα η εα αυριο με αυτον...μια η αλλη ειναι...ο μπιλουμπας στραβωνει ευκολα αλλα κ γρηγορα επανερχετε νομιζω κ αυτος θα συμφωνησει πως το δικαιο ειναι να γινουν τα προβλεπομενα.....

ειδες που τα λεγα οσο εγραφα εγω εγραφε κ αυτος....λολ φαε -6 βασιλακη για να εχεις νευρακια....κ αλλη φορα ξυδι

Ναι δικιο εχεις..Απλα δεν μου αρεσει να κανω εδω τον τιμωρο και προσπαθω να αποφευγω τετοιου ειδους καταστασεις.Οπως και να χει πρεπει να βαλει μυαλο ο kill bill!

katsouras
02-04-2013, 21:56
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ


Αυριο 18:00 τελειωνει ο πρωτος γυρος.Μετα θα βγαλω την βαθμολογια του Α γυρου και θα μπορουμε να αρχισουμε τον Β.Οσοι δεν τελειωσετε τα παιχνιδια σας δεν θα δωσω νεα παραταση.

*frekygeo ο psilos σε εχει ρωτησει εδω(αν μπαινεις..) και στο ps3 ενω επαιζες fifa και απαντηση δεν εχει παρει.Το ιδιο και ο pankal. Οταν μου ζητησες να ξαναμπεις νομιζα πως το ξεκαθαρισαμε οτι δεν θα παρατας τα παιχνιδια σου.Και το λεω γιατι παιζεις και ps3 και fifa..

*Οπως γραφω στο προηγουμενο ποστ ο billoubas θα εχει -3 για αυτο που εκανε στην συνολικη βαθμολογια.

the master
02-04-2013, 23:02
εγω εχω ορεξη για κυπελλο τωρα!

kippy18
02-04-2013, 23:11
Freakygeo ποτε μπορεις?

FotisGRC
02-04-2013, 23:45
Παιδια sorry που καθυστερησα το κυπελλο αλλα δεν ειχα χρονο. Λογικα μεχρι αυριο το μεσημερι ξεκιναμε σιγα σιγα!

KwstasLeon
03-04-2013, 00:57
P.s.g (messi10ozil) - Galatasaray (kwstasLeon20vt) 1-2

Φιλε μεσι πρεπει να κανεις κατι με τιν συνδεση σου. Απο απορεια τι ταχυτητα εχεις; Στο λεω για αν μπορουμε σε κατι να βοηθησουμε.
Ξεκινας τον αγωνα εχεις τιν σεντρα το παιχνιδι εχει lug βλεπεις οτι δεν μπορω να σε μαρκαρω και προσπαθω να σου παρω τιν μπαλα για να πατησω παυση ωστε να στο πω βαζεις γκολ παταω παυση στο λεω το αρνησε και βγαινω. Μου λες να ξανακανεις και να βαλω και αυτογκολ;;;; Ελεος ρε φιλε για πολλα γελια. Απο τιν τσαντιλα μου σου λεω παμε γιατι δεν ηθελα να ξανα παιξω τετοιο παιχνιδι που ηταν χειρωτερο σε lug απο το πρωτο και αντι για να το κλεισεις στο 87 κανεις επιθεσεις. Ωραιο Fairplay φιλος.
Για τιν ιστορια τον τιμωρησε ο μεγαλος Ντρογμπα με 2 γκολ!!!

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTMv9qCMjvOAW1g3y8TasVn7PKpNs2Xd w6A17TAHN6QeUEAHQcWWQ

Chelsea (giannislazy) - Galatasaray (kwstasleon20vt) 0-1

Περασαμε σε ενα πιο σοβαρο αγωνα αφου ο Γιαννης ηταν ενα απο τα φαβορι του ομιλου.Ωραιος αγωνας θα μπορουσε να εχει προηγηθει αλλα και να το εχει φαει. Σχεδον ιδιες φασεις αλλα ο Yilmaz στο 85 εγραψε το τελικο σκορ. Στο 88 ο Ντρογμπα εχασε τα αχαστα τον εβγαλα μονο με το τερμα αλλα ηταν πιτα στα κοκκινα και το εστειλε πανω στο τερματοφυλακα. Η ισοπαλια θα ηταν το πιο δικαιο αποτελεσμα αλλα οπως ειπα στον φωτη παμε για να κανουμε κηδειες!!!

ο biloubas δεν προλαβαινε οποτε πιστευω οτι θα παιξουμε αυριο, ο μιτσος δεν μου απαντησε αν και ηταν ωρα μεσα και τον τραπουκο δεν τον εχω βρει αλλα και να τον βρω χαμενο το εχω χαχαααα....
Τον τριφς θα τον κανονισω αυριο!!!

katsouras
03-04-2013, 01:17
P.s.g (messi10ozil) - Galatasaray (kwstasLeon20vt) 1-2

Φιλε μεσι πρεπει να κανεις κατι με τιν συνδεση σου. Απο απορεια τι ταχυτητα εχεις; Στο λεω για αν μπορουμε σε κατι να βοηθησουμε.
Ξεκινας τον αγωνα εχεις τιν σεντρα το παιχνιδι εχει lug βλεπεις οτι δεν μπορω να σε μαρκαρω και προσπαθω να σου παρω τιν μπαλα για να πατησω παυση ωστε να στο πω βαζεις γκολ παταω παυση στο λεω το αρνησε και βγαινω. Μου λες να ξανακανεις και να βαλω και αυτογκολ;;;; Ελεος ρε φιλε για πολλα γελια. Απο τιν τσαντιλα μου σου λεω παμε γιατι δεν ηθελα να ξανα παιξω τετοιο παιχνιδι που ηταν χειρωτερο σε lug απο το πρωτο και αντι για να το κλεισεις στο 87 κανεις επιθεσεις. Ωραιο Fairplay φιλος.
Για τιν ιστορια τον τιμωρησε ο μεγαλος Ντρογμπα με 2 γκολ!!!


Φιλε messi ακομα μια φορα...Το οτι εσυ λες οτι δεν εχεις lag δεν σημαινει οτι ο αλλος απαραιτητα επισης δεν εχει...Μου χει τυχει και μενα να χω εγω και ο αλλος να μην βλεπει τιποτα..Οφειλεις λοιπον να σεβαστεις αυτο που θα σου πει ο αλλος..Τωρα ξερουμε οτι απο πλευρας fair play ο Κωστας ηταν παντα κυριος οποτε αποκλειεται να εφαγε το γκολ και για αυτο να σου ειπε να το βγαλεις...Τεσπα εφοσον το παιχνιδι εγινε δεν αλλαζει κατι απλα αλλη φορα να κοιταμε και λιγο τι λεει ο αλλος..

the master
03-04-2013, 01:23
μεσι ισχυει ρε,

και το γκολ μπηκε πολυ νωρις μολις στο 2 οποτε ο κωστας δε προλαβε να παρει καν μπαλα,
αν εμπενε στο 10 να λεγα οκ εχεις δικιο , αλλα αλλο 10 και αλλο 2...

KwstasLeon
03-04-2013, 01:28
Αλεξη παιζουμε γαι ευχαρίστηση χανουμε κερδιζουμε και οχι για να μας βγαινουν τα ματια. Δεν εχω τιποτα με το παιδι και αν μπορουμε να βοηθησουμε σε κατι θα το κανουμε αλλα οχι βαλε αυτογκολ χαχααα....

the master
03-04-2013, 01:35
ρε συ κωστα... ρε συ...

οκ δειξε λιγο σεβασμο...

αποκαλεις παιδι τον μεγα αρχοντα του φιφα μεσσι?
τον πριγκιπα του λαγκ?

αφεντη επρεπε να πεις και να ζητησεις και συγνωμη,,,την επομενη φορα ο απολυτος αρχων του λαγκ θα σε καταραστει με αιωνια κοληματα στο φιφα.


http://www.memes.at/faces/slap.gif



http://www.memes.at/faces/ohhhla.jpg



μεσσι αι νοου γιου μαντ

KwstasLeon
03-04-2013, 01:53
yes master....

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQoVT571kNjaNKInNFYljBoPNB4OarSt k8WM9FQIuBw-VS-C71q

Μην πειραξει κωστα θα ειναι καλο οχι αλλο lag. κωστα κωστα ....

iou21
03-04-2013, 04:04
pano aurio opote mporeis steile na paixoume to matsaki.paidia mia paremvash kai apo mena dustuxos sta 3 protathlimata pou exoume mexri tora to megalitero pososto paizei gia thn nikh kai tipota allo oute kan gia xavale pou kanoun kapoia paidia anafora,exo na do ena fovero goal se mats apo persi.ta idia pragmata sunexeia tsakomoi, kanonismoi ktl.opos eixa pei kai paliotera to na paizeis pano stis adinamies tou paixnidiou mono kai mono gia thn nikh den leei kati.auta, pano steile minima na ksero

pankal6
03-04-2013, 11:01
γιωργαρε καλημερα.αν προλαβω ν γυρισω μεχρι τις 18:00 θα σε παρω στο κιν για να μπεις...αλλιως θα παει ακλαφτο το ματσακι....

KwstasLeon
03-04-2013, 11:32
μεχρι τις 4 μπορω οποιαδιποτε ωρα ας μου πουν αν μπορουν και τι ωρα ο Biloubas, o mitsos και ο τραπουκος.

marcojohn 13
03-04-2013, 12:41
bilouba και kwstaleon εγω θα μπώ κατα τη μία.

traboukoss
03-04-2013, 14:14
είμαι μέσα τωρα αν θέλετε μπιλουμπα και κωστα μπείτε.Προηγουμένως εγραψα με το λογαριασμο του μπρο κατα λαθος.

KwstasLeon
03-04-2013, 15:09
Tottenham (traboukos14) - Galatasaray (kwstasLeon20vt) 2-1

To χειροτερο πεναλτι που εχω δει να σφυρανε στο φιφα. Ο αγωνας ηταν πανω κατω αλλα με το μουφα πεναλτι ξενερωσαμε!!!
Ο βασιλης θα το εβαζε ο Βαλαντης οχι.To σκορ μετραει οποτε καλη συνεχεια περιμενω mitso και bilouba.

marcojohn 13
03-04-2013, 16:13
χαχα για τοσο καφρο με χεις κωστακη ε??φιλε δεν υπαρχει πιο σπαστικο πραγμα απ αυτο στο fifa αλλα απ τη στιγμη που ο chief(αλεξ) εχει δωσει εντολη να βαραμε στο ψαχνο τα βαζω χωρις δευτερη σκεψη..μου χει τυχει σε προηγουμενο πρωταθλημα να χανω επιτηδες μουφα και μετα απο 10 ο αλλος να παιρνει πιο μουφα ακομα και να το καρφωνει!ε δεν ειμαστε και εντελως κοροιδα..καλα εκανε ο bro και το βαλε χωρις παρεξηγηση ετσι?:c026::c026:

aloialone
03-04-2013, 17:10
Kwstas - Trif 3-3

Η μπαλα πανω κατω το ενα γκολ μετα το αλλο και στο 89 παταει pause ο Κωστας παω στις αλλαγες και τι βλεπω; ειχα αφησει Pirlo cdm kai vidal μπροστα...... Χαζος; θα μπορουσε να ειχε παρει και ο ενας και ο αλλος την νικη με μια ελαφρα υπεροχή προς στον Κωστα. Μην ξεχναμε παιζει και με ενα αστερι λιγοτερο.
Τελος 1ος γυρος για μενα.

katsouras
03-04-2013, 17:59
7 Ατομα μονο εχουν τελειωσει τα παιχνιδια τους..Πραγματικα δεν ξερω αν ειναι τοσο δυσκολο να παιξετε 8 παιχνιδια σε 10 μερες..Δεν θα δωθει παραταση οπως ειπα.Οσοι ηταν αδιαφοροι θα χασουν τα παιχνιδια με 3-0 ενω αν ηταν και οι δυο θα εχουν 1-1.

Οποιος δεν τελειωσει και του Β γυρου θα τον βγαλω να ξεκαθαριζουμε.Πιο καλα να παιζουμε 8-10 ατομα παρα να περιμενουμε και να ψαχνουμε ατομα που απλα ειναι αδιαφορα.

KwstasLeon
03-04-2013, 18:38
Galatasaray (kwstasLeon20vt) - Juventus (Trifs2000) 3-3

Ωραιος αγωνας ανοιξε το σκορ ο κοντοπουτανος Τσιοβινκο που δεν τον προλαβαινα αλλα ηρθε η ανατροπη με γκολ του Γιλμαζ και του φελιπε μελο να κανει το 2-1. Με το που ξεκιναει το δευτερο γκολ απο τα αποδυτηρια για τιν Γιουβε. Ο γιλμαζ εκανε το 3-2 και ο Ντρογμπα χανει το αχαστο παλι σε τετ α τετ για να κανει το 4-2. Με μια κλασικη λομπα του Τριφ εγυγε παλι ο Τσιοβινκο για να κανει το 3-3. Για να μαθεις να λες οτι ασελγεις στο κορμακι μου. Να ευχαριστεις τον Ντρογμπα.
Ειμαι μεσα αν μπορει ο Biloubas και ο mitsos.

katsouras
03-04-2013, 18:58
Τελος Α γυρου - Ενημερωση βαθμολογιας

*o billoubas εχει αφαιρεση -3 βαθμων

*Οσοι ηταν αδιαφοροι εχασαν τα παιχνιδια που τους ειχαν μεινει με 3-0.
Αν και οι 2 ηταν αδιαφοροι πηραν απο 1 βαθμο με 1-1

*Οσοι δεν τελειωσαν τα παιχνιδια και δεν εδειξαν ενδιαφερον αν το κανουν και στον Β γυρο θα διαγραφουν οριστικα
απο δικα μου πρωταθληματα.

giannislazy
03-04-2013, 19:50
Μπορουμε δλδ να ξεκινησουμε τον 2ο γυρο;

katsouras
03-04-2013, 20:11
Μπορουμε δλδ να ξεκινησουμε τον 2ο γυρο;

Ναι αγορακι μου...Να σου φερω και κρεμουλα να σε ταϊσω??

KwstasLeon
03-04-2013, 22:37
Everton (mitsos7) - Galatasaray (kwstasLeon20vt) 1-0

Ο Μήτσος εξελίσσεται να γινει ο νεος τραπουκος τι να πω. 2 σουτ εκανε ολα και ολα στον αγωνα το ενα μπηκε. εγω ειχα 9 και πηρα τα @/@ μου.
Αν δεν θελει η ΕΑ δεν κερδιζεις με τιποτα.