PDA

View Full Version : 2nd Main Cup Series Fifa 2013



FotisGRC
03-03-2013, 18:24
Κατόπιν κλήρωσης απο το ζευγάρι Milan - Atletico Madrid περνάει η Milan.
Εδώ η κλήρωση. Πέρασε η πρώτη ομάδα που έβγαλε. http://tinypic.com/r/2usehzk/6

Οπως και στο προηγούμενο κύπελλο έκανα 2 κληρώσεις. Στη μία μπήκαν οι ομάδες του GROUP A και στην άλλη του GROUP B. Η πρώτη του Α παίζει με την πρώτη του Β κ.τ.λ.

Εδώ οι κληρώσεις :
http://tinypic.com/r/2lktaw3/6
http://tinypic.com/r/34eq1r6/6


http://i47.tinypic.com/35m1kdy.jpg

http://i46.tinypic.com/1z4y3ol.jpg


ΧΡΟΝΟΣ 6 ΛΕΠΤΑ
ΧΕΙΡΙΣΜΟΣ SEMI
ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ DEFAULT( Tα έτοιμα του παιχνιδιού)





KANONEΣ - ΤΡΟΠΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ( ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΟΛΟΙ)




Αφου εχουμε γινει ολοι φιλοι μεταξυ μας

ΠΑΜΕ ΣΕ :

ONLINE MODES
ΟNLINE FRIENDLIES
MAX DFN% ANY
TEAM LEVEL ANY
HALF LENGTH 6MINUTES
CONTROLS SEMI-ASSISTED
GAME SPEED NORMAL
ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ DEFAULT - ONLINE SQUADS


Στην φάση των 16 ομάδων, των 8, των 4 τα ματς θα είναι διπλά.

Ένα εντός έδρας ματς και ένα εκτός. Να το προσέξετε αυτό γιατί τα εκτός έδρας γκολ θα μετράνε κανονικά όπως στην πραγματικότητα.

Π.χ. Real - Barcelona 0-1
Barcelona - Real 1-2

Προκρίνεται η Real, γιατί έχει πλεονέκτημα απο τα εκτος έδρας γκολ.

Σε περίπτωση 2 ισόπαλων ματς με το ίδιο αποτέλεσμα, πχ. 1-1 και 1-1 τότε επειδή δεν υπάρχει επιλογή για παράταση και πέναλτυ κάνουμε και 3ο ματς και προκρίνεται ο νικητής.

Εαν και πάλι έρθει ισοπαλία κάνουμε και άλλο ματς μέχρι να βγει νικητής!

Ο τελικός θα είναι ένα μονό ματς. Ο νικητής παίρνει το κύπελλο!


Οτιδήποτε απορία έχετε ποστάρετε εδώ και το λύνουμε.




*Αν καποιος δεν μπορει να μπαινει συχνα γραφει ποτε θα μπορει ωστε να δινει ραντεβου τα παιχνιδια με τον αντίπαλο του.

geoponos13
03-03-2013, 21:43
Βασιλη θα μπεις καθολου σημερα;

kippy18
03-03-2013, 22:48
οι δυο αυτοι αγωνες θα μπορουσαν ευκολα να ηταν τα ημιτελικα... ωραιος φωτη.. μπας και κανουμε τιποτα και μεις οι τελευταιοι :P

FotisGRC
03-03-2013, 23:48
Nαι βγήκαν δυνατοί αγώνες..! Το ξέρω οτι δεν είναι και το καλύτερο να πρέπει να μένουν άτομα εκτός πριν καν αρχίσει το κύπελλο, αλλά δυστυχώς δεν γίνεται αλλιώς..

marcojohn 13
04-03-2013, 13:21
νικο εγω θα μπορεσω σημερα να μπω κατα τις 6-7,αν σε βολευει μπες να κανουμε τα ματς..

geoponos13
04-03-2013, 14:20
Οκ..θα μπω και εγω κατα τις 7 και κατι..ξεκιναμε οδικως απο Αγγλια για Παρισι σε 1 ωρα..

marcojohn 13
04-03-2013, 21:46
psg - man utd:0-0

man utd - psg:1-1

ματς ακαταλληλα για καρδιακους..η μπαλα δεν εμπαινε με τιποτα στο πρωτο,η παρι πιεσε αλλα σκοραρει με το σταγονομετρο δυστυχως..στον επαναληπτικο η μαντσεστερ ηταν πιο κεφατη εκανε φασεις αλλα ο μενεζ στο α ημιχρονο εχασε 2 απο αυτα που δε χανονται!στο β οι ομαδες φοβοντουσαν η μια την αλλη για να φτασουμε στο 70 οπου ο φαν περσι με ψιλομουφα πεναλντι εκανε το 1-0 και εδειξε να στελνει τη παρι σπιτι της,αλλα στο 73 ο μενεζ προφανως για να γλυτωσει τα καντηλια απ τον coach που τον εχει στη μπουκα με απιαστο σουτ στο γαμα εδωσε τη προκριση στους γαλλους..φοβερα ματς παντως με τον νικο οπου δε μπορουσες να χαλαρωσεις δευτερολεπτο και η προκριση κριθηκε στη τριχα!

βαλε κανα γκολ ρε αχρηστε ιμπραιμοβιτς μυτογκααα!!!

FotisGRC
04-03-2013, 22:26
Συγχαρητήρια στον Βασίλη.. Μένει να δούμε ποια εκ των Milan ή Atletico θα πάρει το άλλο εισιτήριο!

giannislazy
04-03-2013, 22:55
Η μιλαν αυριο κ μεθαυριο θα ειναι πατρα οποτε ας πει ο μαναγκερ της ατλετικο ποτε μπορει την πεμπτη. Ισως μπορεσω κ υεταρτη απογευμα

FotisGRC
04-03-2013, 23:17
Κατάντια και η Μίλαν.. Απο τα 5άστερα ξενοδοχεία πλεον η προετοιμασία γίνεται στην Πάτρα..

geoponos13
05-03-2013, 14:09
Οπως τα ειπε ο ΒΑσιλης..πολυ κλειστα παιχνιδια και με τις δθο ομαδες να προσεχουν περισσοτερο τα νωτα τους..ρουνει και Βαν περσι σταθηκαν κατωτεροι των προσδοκιων και ο προπονητης τους του διαμηνυσε οτι αν συνεχισουν ετσι θα αρχισουν τα γυαλιζουν τον παγκο..το κακο για την Μαντσεστερ ειναι εφαγε το γκολ καπακι ενω προηγηθηκε..πλεον η ομαδα στρεφει την προσοχη της στο πρωταθλημα γτ τελικα το κυπελλο δν της παει καθολου..

Υ.Γ Bill σηκωσε το!!!τουλαχιστον να λεμε οτι αποκλειστηκαμε απο τον κυπελλουχο...

giannislazy
06-03-2013, 17:46
Η μιλαν αυριο κ μεθαυριο θα ειναι πατρα οποτε ας πει ο μαναγκερ της ατλετικο ποτε μπορει την πεμπτη. Ισως μπορεσω κ υεταρτη απογευμα

Δεν είδα απάντηση από freakygeo. Αν μπορείς Γιώργο να γίνουν τα ματς σήμερα γιατί αύριο λογικά δεν θα μπορέσω.

Φώτη διαφορετικά κάνε κλήρωση αύριο και ας περάσει ο πιο τυχερός να τελειώνουμε.

FotisGRC
06-03-2013, 18:05
Freakygeo είχε ενημερώσει ο Γιάννης απο την Δευτέρα. Καλό θα ήταν να είχες ήδη γράψει τι ώρες θα μπορέσεις. Αν μέχρι αύριο βράδυ δεν γίνουν τα παιχνίδια θα είναι με δική σου υπαιτιότητα.

Προσπαθήστε να δώσετε ένα ραντεβού για αύριο τουλάχιστον, αν δεν μπορέσετε σήμερα.

giannislazy
06-03-2013, 18:10
Εγώ φώτη αύριο δε θα μπορέσω λογικά. αν γλυτώσω τον παιδίατρο που πρέπει να πάμε τον μικρό θα μπω. Αλλά αυτό δεν μπορώ να το ελένξω. Αλλά δεν έχω θέμα. κάνε κλήρωση καλύτερα.

FotisGRC
06-03-2013, 18:34
Θα το κανονίσουμε Γιάννη.. Εφόσον το πρόγραμμα σου είναι μπερδεμένο αν θες στείλε ένα pm στον Freakygeo, κανονίστε να παίξετε τα παιχνίδια, έστω και Παρασκευή. Αν κανονίσετε πείτε μου να ξέρω.

Είσαι σωστός και έχεις ενημερώσει.Τα έχουμε πει, όταν υπάρχει λόγος δείχνουμε κατανόηση.

giannislazy
06-03-2013, 18:37
Σήμερα μπορώ μέχρι να πάμε για νάνι. Αύριο δεν νομίζω. Μην το κουράζουμε Φώτη. Δεν τρέχει κ τίποτα. Αν κ αύριο δεν γίνει το ματς κάνε μια κλήρωση να τελειώνουμε.

freakygeo
06-03-2013, 19:45
αυριο απο τις 6 μεχρι της 8 θα μπορω γτ ειναι λιγο πηγμενο το προγραμμα μου και σημερα δεν θα ειμαι σπιτι μεχρι πολυ αργα!!

FotisGRC
08-03-2013, 13:45
Επειδή είχα ένα θέμα με το Powerpoint καθυστέρησα λίγο. Λογικά μέχρι το απόγευμα θα είμαι εντάξει.. Giannislazy καi freakygeo πείτε μου αν θα μπορέσετε σήμερα το απόγευμα να κάνετε τα ματσάκια να σας περιμένω λίγο. Αλλιώς όποιος περάσει με κλήρωση.

Λογικά το βραδάκυ ξεκινάει και το κύπελλο.

giannislazy
08-03-2013, 13:53
Ρε Φώτη κάνε εκεί μια κλήρωση να τελειώνουμε. Big deal.

Καθυστερούμε ολόκληρη διοργάνωση τώρα χωρίς λόγο...

FotisGRC
08-03-2013, 14:01
Δεν καθυστερείτε τίποτα.. Πάλι δεν θα είχαμε ξεκινήσει γιατί είχα θέμα με το Powerpoint! Τώρα το διόρθωσα ;)

giannislazy
08-03-2013, 14:12
Anyway αν γίνει μέχρι τις 8 σήμερα μετά κάνε κλήρωση...

Ελπίζω να μπω κατά τις 6 ή 6:30. Αν έχω τελειώσει...

FotisGRC
08-03-2013, 23:25
Με κλήρωση περνάει η Μιλαν. Ολες οι κληρώσεις υπάρχουν στο 1ο post , για όποιον θέλει να τις δει.

Τα ζευγάρια της φάσης των 16:

NEWCASTLE - PAO

TOTENHAM - CHELSEA

REAL MADRID - BARCELONA

MAN. CITY - DORTMUND

LIVERPOOL - WEST HAM

JUVENTUS - MILAN

PSG - ARSENAL

BAYERN - BAYER LEVERKUSEN

Μέχρι Τρίτη 12/03 καλό είναι να γίνουν οι αγώνες. Καλή επιτυχία σε όλους!

katsouras
08-03-2013, 23:53
Εγω Κυριακη θα μπορεσω ισως και αυριο μεσημερι.

marcojohn 13
09-03-2013, 15:48
psg - arsenal:3-1

arsenal - psg:1-1

πρωτη φορα ο σιριγκου πιανει τοσα κωστα(στο δευτερο ματς παντα)!αν φανταστεις οτι τρωει ενα γκολ ανα 2-3 σουτ περιπου ησουν πραγματικα πολυ ατυχος πραγμα σπανιο για αντιπαλο μου:blink::blink:

pankal6
09-03-2013, 15:52
psilos to apogeymataki kata tis 6 7 tha mpw...an to xeis mpes gia ta mats alliws steile m wres n to kanonisume

billoubas
09-03-2013, 16:03
pol pote mporeis??

katsouras
09-03-2013, 16:12
psilos to apogeymataki kata tis 6 7 tha mpw...an to xeis mpes gia ta mats alliws steile m wres n to kanonisume

O psilos λειπει ταξιδι και θα γυρισει Δευτερα απογευμα...

KwstasLeon
09-03-2013, 17:16
psg - arsenal:3-1

arsenal - psg:1-1

πρωτη φορα ο σιριγκου πιανει τοσα κωστα(στο δευτερο ματς παντα)!αν φανταστεις οτι τρωει ενα γκολ ανα 2-3 σουτ περιπου ησουν πραγματικα πολυ ατυχος πραγμα σπανιο για αντιπαλο μου:blink::blink:

Στο πρωτο αγωνα επαιξες καλητερα και με αιφνιδιασες με τον Lukas.Δεν ειχα παρει τελευταια την Παρι και δεν τον περιμενα τοσο γρηγορο!!! Εκανα και μαλακια που ξεχασα τον Sagna.
Στον 2 αν και προηγηθηκα πολυ γρηγορα ρε λες και εκατσες. Ξεκολιαστηκε ο που...ης. Ενα σουτ εκανες ενα μπηκε.Δεν πηραζει κοιτα να το σηκωσεις!!!

billoubas
09-03-2013, 18:26
billoubas-pol 6-1
pol-billoubas 0-0

kippy18
10-03-2013, 16:17
Φιλιπε πότε μπορεις να κανουμε τα ματς?

the master
10-03-2013, 16:30
εδω και τωρα ειμαι μεσα!


λολ///

- - - Updated - - -

εν τω μεταξυ προκειται για τρελο ντερμπι

the master
10-03-2013, 18:19
κιπι σορρυ αλλα εστειλα πμ στον κατσουρα ...

αυτο που εκανες ηταν εξωφρενικο...
ζητησα επαναληψη του αγωνα , δε με νοιαζει αν θα γινει ή οχι ...

αλλα δε πατας παυση στο 90 ενω εχω τη μπαλα εξω απο τη περιοχη σου...
δε τα κανεις αυτα,,,και αφου το εκανες τουλαχιστον ζητα συγνωμη και μη μου ζητας και τα ρεστα.


για την ιστορια

κιπι -μαστερ 1-0
μαστερ -κιπι 1-0

κιπι -μαστερ 1-0

ειπα τι εγινε , ο διοργανωτης θα αποφασησει,,,οποια αποφαση και να παρει αυτο που εκανες πρωτη φορα το βλεπω...

kippy18
10-03-2013, 18:25
οταν μου στελενεις "πας καλα ρε " κα μετα με λες και μ@---α δεν δεν προκειτε να σου πω ουτε συγνωμη ουτε τιποτα.. μαθε να μιλας σαν ανθρωπος.. πως γινεται να ειχες την μπαλα και να πατησα παυση? πηρα την μπαλα την εστειλα προς το κεντρο και πατησα παυση...

kippy18 - rockguitarist 1-0

rockguitarist - kippy18 1-0

kippy18 - rockguitarist 1-0

katsouras
10-03-2013, 18:31
κιπι σορρυ αλλα εστειλα πμ στον κατσουρα ...

αυτο που εκανες ηταν εξωφρενικο...
ζητησα επαναληψη του αγωνα , δε με νοιαζει αν θα γινει ή οχι ...

αλλα δε πατας παυση στο 90 ενω εχω τη μπαλα εξω απο τη περιοχη σου...
δε τα κανεις αυτα,,,και αφου το εκανες τουλαχιστον ζητα συγνωμη και μη μου ζητας και τα ρεστα.


για την ιστορια

κιπι -μαστερ 1-0
μαστερ -κιπι 1-0

κιπι -μαστερ 1-0

ειπα τι εγινε , ο διοργανωτης θα αποφασησει,,,οποια αποφαση και να παρει αυτο που εκανες πρωτη φορα το βλεπω...

Οπως ειπα η αποφαση ειναι του Φωτη γιατι αυτος διοργανωνει το κυπελλο και εγω απλα τον βοηθαω αν χρειαστει σε κατι.



οταν μου στελενεις "πας καλα ρε " κα μετα με λες και μ@---α δεν δεν προκειτε να σου πω ουτε συγνωμη ουτε τιποτα.. μαθε να μιλας σαν ανθρωπος.. πως γινεται να ειχες την μπαλα και να πατησα παυση? πηρα την μπαλα την εστειλα προς το κεντρο και πατησα παυση...

kippy18 - rockguitarist 1-0

rockguitarist - kippy18 1-0

kippy18 - rockguitarist 1-0

Αν εγινε ετσι δεν βρισκω κατι παραλογο..Αν ηθελες να κανεις αλλαγες η να αλλαξεις συστημα και σε πιεζει ο αλλος πας την μπαλα στο κεντρο η σε παιχτη που δεν εχει πιεση και τις κανεις για να μην χαλας και την φαση του αλλου.

the master
10-03-2013, 18:33
οταν μου στελενεις "πας καλα ρε " κα μετα με λες και μ@---α δεν δεν προκειτε να σου πω ουτε συγνωμη ουτε τιποτα.. μαθε να μιλας σαν ανθρωπος.. πως γινεται να ειχες την μπαλα και να πατησα παυση? πηρα την μπαλα την εστειλα προς το κεντρο και πατησα παυση...



τι λες ρε???
ρε?

εδιωξες τη μπαλα στη γωνια της περιοχης σου και ηρθε σε μενα και εκεινη την ωρα πατησες παυση!
και μενα αποδιοργανωθηκα τελειως!

φυσικα και θα σε ρωτησω αν πας καλα!
τωρα για το μλκ που εγραψα παραφερθηκα γιατι μου εσπασες τα νευρα...

αλλα παραδεξου ρε γαμωτο οτι αυτο που εκανες δε το κανεις!
δε γινεται πως το λενε...

εσυ δε θυμασαι καν τη φαση...
τι να πω...

- - - Updated - - -




Αν εγινε ετσι δεν βρισκω κατι παραλογο..Αν ηθελες να κανεις αλλαγες η να αλλαξεις συστημα και σε πιεζει ο αλλος πας την μπαλα στο κεντρο η σε παιχτη που δεν εχει πιεση και τις κανεις για να μην χαλας και την φαση του αλλου.

κατσουρα δεν εγινε ετσι ρε δεν εγινε!
διαβασε το δικο μου να δεις πως εγινε...ο κιπι το ξεχασε φαινεται...

- - - Updated - - -

kippy18
10-03-2013, 18:34
εδιωξα την μπαλα σε παιχτη κοντα στο κεντρο... εκτος αυτου ο φιλιπος μετα την παυση εκλεψε κατευθειαν την μπαλα.. οποτε ουτε και εγω δεν βλεπω κατι παραλογο..

the master
10-03-2013, 18:38
ρε συ! ενα μετρο εξω απο την περιοχη σου ειναι κεντρο???

και η μπαλα πηγε σε εμενα δεν την εκλεψα...και εκεινη ακριβως τη στιγμη πατησες παυση!

ετσι εγινε!
δε καταλαβαινω τι κανεις τωρα...
ψεματα να λες επειτηδες αποκλειεται...

μου φαινεται οτι επειδη δε καταλαβες ποσο ελεινο ηταν αυτο που εκανες το ξεχασες!

kippy18
10-03-2013, 18:38
αν ειναι να ξαναγινει ο αγωνας εγω τα παραταω και ας περασει ο αλλος... δεν θα κατσω να ασχολιθω με τον καθε ενα που επειδη δεν νικαει βρισκει δικαιολογιες για να περασει...

the master
10-03-2013, 18:41
αν ειναι να ξαναγινει ο αγωνας εγω τα παραταω και ας περασει ο αλλος... δεν θα κατσω να ασχολιθω με τον καθε ενα που επειδη δεν νικαει βρισκει δικαιολογιες για να περασει...

μαλιστα... αν δεν εκανες τη βλακεια με την παυση οχι απλα δε θα μ ενοιαζε αλλα θα σου εστελνα και μηνυμα γαι συγχαρητηρια!

δε παιζω για τη νικη ,,, αλλα οταν μου κανεις τετοια πραγματα θα κανω οτι μπορω για να γινει το δικαιο!

δε με νοιαζει αν θα γινει επαναληψη ή οχι ,αυτο που με νοιαζει ειναι να καταλαβεις οτι εκανες βλακεια εκεινη την ωρα και να το παραδεχτεις...

αλλα εσυ ουτε καν που το θυμασαι και τωρα μου το παιζεις και υπερανω...

ανοιξε τα ματια σου ,,,στα α*χιδια μου η νικη ...εκανες γερη βλακεια ομως!
ΑΥΤΟ ειναι που με νοιαζει!

kippy18
10-03-2013, 18:46
θυμαμαι πολυ καλ τι εγινε και ξερω πως κανεις οτι μπορεις για να ξαναγινει ο αγωνας.. το ξαναλεω εγω δεν ξαναπαιζω μαζι σου... και αν οντως δεν σε ενιαζε αν θα ξαναπαιξουμε δεν θα ζιταγες επαναλληψη ;)

the master
10-03-2013, 18:54
ρε φιλε ,,,οκ θα το παιξω καλος παλι...

σε ρωταω λοιπον ερχοταν η μπαλα ενα μετρο εξω απο τη περιοχη σου προς τα πλαγια σε παικτη μου?
ή ερχοταν η μπαλα στο κεντρο σε παικτη σου?

μη σε νοιαζει δε προκειται να γινει επαναληψη για κατι τοσο μηδαμινο εγω υπερβαλλω...αλλα αυτο θα ηταν το δικαιο ειτε το πιστευεις ειτε οχι.

θελω να ξαναπαιξουμε επειδη πιστευω οτι αδικηθηκα εκεινη τη στιγμη, και οντως αδικηθηκα.
αυτος ειναι ο μονος λογος , αν ξαναπαιζαμε και μου σκαγες μια 3αρα δε θα χα προβλημα,,,
δεν εχω ξαναζητησει ποτε επαναληψη!

πιστεψε το αν θες ΔΕΝ με νοιαζει η νικη , αυτο που με νοιαζει ειναι να γινονται οι αγωνες σωστα.

δε σου ζηταω καν να μου ζητησεις συγνωμη , δε θα το κανεις, ομως ρε γαμωτο σταματα να προσπαθεις να με βγαλεις τρελο και πες οτι εκεινη τη στιγμη εκανες χαζομαρα ,,,μονο αυτο θελω!

- - - Updated - - -

να σου πω και κατι ακομα , δε περιμενα οτι θα το κανεις αυτο,

οτι δηλαδη δε θα καταλαβεις ποσο μου χαλασες την ευκαιρια εκεινη τη στιγμη.

ειλικρινα σου μιλαω , μπορει απο τη πλευρα σου να μην το καταλαβες αλλα εγω που εβλεπα που παει η μπαλα ειδα την ευκαιρια την οποια μου χαλασες με τη παυση.

δεν εχω κατι μαζι σου και ουτε θελω να τσακωθουμε,,,και σου λεω οτι επαναληψη δεν θα γινει .
αλλα σε παρακαλω πια σταματα να μου λες οτι εχω και αδικο απο πανω,σταματα.

kippy18
10-03-2013, 18:57
η μπαλα ηταν πιο κοντα στο κεντρο απο οτι στην περιοχη μου... και αν θυμασαι μετα την παυση πηρες την μπαλα απο τον παιχτη μου και δεν ηρθε η μπαλα σε εσενα.. αυτα εχω να πω

the master
10-03-2013, 19:01
αυτα εχεις να πεις.

Οκ ειπα και γω τα δικα μου ,

καταλαβε οτι δεν θυμασαι καλα γιατι εκεινη τη στιγμη εμενα επηρεασε η παυση και οχι εσενα.

Κανεις λαθος. τελος.
Ποτε δε σου εκλεψα τη μπαλα , η μπαλα ηρθε σε μενα και εσυ με πιεζες εξω απο τη περιοχη στα πλαγια .

και το θυμαμαι γιατι μετα μου εκλεψες τη μπαλα και τοτε εκανες μια μεγαλη σεντρα προς το κεντρο.

Ετσι εγινε.

Δε με νοιαζει η επαναληψη , αλλα εσυ μου λες τωρα οτι να ναι...

οποιος θελει με πιστευει ,οποιος θελει πιστευει τον κιπι.
δυστυχως δεν υπαρχει βιντεακι για να ξερουμε ποιος εχει δικιο.

Ας τελιωσει εδω κιπι...
απο αυτα που γραφεις βλεπω οτι εχεις υψηλη αντιληψη,,,ομως η αντιληψη και η μνημη ειναι αλλο πραγμα.
εκεινη τη στιγμη δεν επηρεαστηκες και δεν σου αποτυπωθηκε η εικονα σωστα.

Στο ξαναλεω πιστεψε το αν θες.
Αν οχι συνεχισε να με βγαζεις τρελο.

KwstasLeon
10-03-2013, 19:04
Παιδια αυτο εχει να κανει με το Fair Play του καθε παικτη. Εχει το καθε δικαιωμα να κανει οτι θελει. Δεν λεω οτι ειναι σωστο αλλα αλλοι βαζουν τα μουφα πεναλτι, αλλοι αν γινεται disconnect και δεν εχουν τιν μπαλα κατα τιν εναρξη τιν επιστρεφουν σ'αυτον που τιν ειχε, αλλοι ισοφαριζουν το μουφα γκολ με αυτογκολ. Μπορει Φιλιπ να σου εκοψε τιν φαση και λογικο να τσαντιζεσαι αλλα εκεινη τιν ωρα δεν ηξερε που θα παει και πως θα εξελιχθει. Ο φωτης αποφασιζει!!!

kippy18
10-03-2013, 19:07
τι να πω ρε φιλε δεν ξερω τη τρεχει μαζι σου...

the master
10-03-2013, 19:14
Παιδια αυτο εχει να κανει με το Fair Play του καθε παικτη. Εχει το καθε δικαιωμα να κανει οτι θελει. Δεν λεω οτι ειναι σωστο αλλα αλλοι βαζουν τα μουφα πεναλτι, αλλοι αν γινεται disconnect και δεν εχουν τιν μπαλα κατα τιν εναρξη τιν επιστρεφουν σ'αυτον που τιν ειχε, αλλοι ισοφαριζουν το μουφα γκολ με αυτογκολ. Μπορει Φιλιπ να σου εκοψε τιν φαση και λογικο να τσαντιζεσαι αλλα εκεινη τιν ωρα δεν ηξερε που θα παει και πως θα εξελιχθει. Ο φωτης αποφασιζει!!!

ετσι ακριβως ειναι.νευριασα γιατι ποιος μου λεει οτι εκεινη την ωρα δε θα βαζα γκολ...


τι να πω ρε φιλε δεν ξερω τη τρεχει μαζι σου...

πολλα πραγματα τρεχουν μαζι μου ,,, προφανως και δε καταλαβαινεις τιποτα απο οσα σου λεω δυστυχως.

ο φωτης θα αποφασισει.
και επειδη ξερω το φωτη δε προκειται να πει για επαναληψη.

αλλα ρε φωτη οταν το διαβασεις αυτο θελω ρε γαμωτο τουλαχιστον να εξιλεωθω ως προς αυτην την αδικια.
τουλαχιστον αυτο.

επαναλαμβανω οτι ο κιπι δε εχει καταλαβει καν τι εκανε δυστυχως...

marcojohn 13
10-03-2013, 19:38
φιλιππε δε γινεται ρε να σου εκοψε καλη φαση γιατι πολυ απλα δε μπορεις να πατησεις start χωρις να χεις κατοχη..αμα ηταν ετσι θα πηγαινε το start συνεφο!

KwstasLeon
10-03-2013, 20:28
Μπορει ομως και να το εχανες!!! Κανεις δεν ξερει αλλα το θεμα ειναι οτι μπορεσε και το εκανε γιατι ακομα ειχε τιν κατοχη αυτο που λεει ο Βασιλης. Τωρα αν ειναι unfair αυτο ειναι αλλο θεμα που στο εγραψα και πανω οτι εχει καθε διακαιωμα να το κανει ασχετα αν καποιοι το καταδικαζουμε!!!

the master
10-03-2013, 20:56
παιδια οκ ...

αυτο ειναι που με νοιαζει να γινει κατανοητο οτι το να κανει παυση εκεινη τη στιγμη ειναι αδικο.
η μαρκοτζον η μπαλα ερχοταν σε μενα λιγο εξω απο την περιοχη η παυση εγινε στον αερα , αυτο ειναι το θεμα μου, οτι μου διεκοψε την επιθεση.

αλλα εστω αμα θελει ας το κανει τι να πω,,,απλα δεν ειναι φερ πλει...

κωστα θυμασε οταν με ισσοφαρισες 2-2 που πριν σου χα δωσει κατωχη...εχασα την νικη αλλα τουλαχιστον ειμουν σωστος...
αμα δεν σου χα γυρισει τη μπαλα τοτε ποιος ξερει αν θα βαζες γκολ...
λεμε τωρα...

το φερ πλει ειναι οτι πιο καλο μπορει βνα κανεις καποιος, δεν εχει σημασεια η νικη

KwstasLeon
10-03-2013, 21:33
Ναι ρε αγωρινα στο ειπα και μπραβο σου γιατι και εγω το καταδικαζω αλλα ετσι ειναι αυτα. Υπαρχουν απειρες ομαδες και μεγαλες μαλιστα που εχουν εκμεταλευτει το unfair!!! Υπηρχαν και παλια ομαδες αν θυμαμαι 3 που εμπαιναν απο το intretoto σαν οι καλητερες στο fair play και επαιζαν ουεφα. Εσυ απλα θελεις να παραδεχτει ο Μιχαλης οτι επαιξε unfair!!! Δεν θα κερδισεις κατι κατα την γνωμη γιατι και αυτος εχει δικιο γιατι μπορει πανω στην φαση να επηξε και να πατησε το start.Ο Αλεξης το εχει πει οτι εγω δεν θελω αλλο να με πιανουν μαλα...α οποτε βαζω τα πεναλτι οτι και αν ειναι αυτα.Δεν μπορεις να τον κατηγορησεις.

kippy18
10-03-2013, 21:38
το σταρτ το πατησα για να κανω αλλαγες γιατι ο φιλος ηταν συνεχεια στην περιοχη... μολις την εδιωξα πατησα σταρτ αλλα πιστευω πως δεν επηρεασε την φαση γιατι μολις πηρα την μπαλα την εκλεψε.. ζητω συγνωμη αν σε ενοχλησε αλλα δεν πιστευω πως εκανα κατι αδικο

the master
10-03-2013, 22:57
mou arkei ayto , apla otan ediwkses h mpala hrthe se mena kai mou xalase th fash.

den eprepe n antidrasw toso entona k gw.

opws k na xei

FotisGRC
10-03-2013, 23:05
Πάνω κάτω κατάλαβα τι έγινε γιατί μέσα στον χαμό των Post χάθηκα λίγο..

Εκανε συνεχείς επιθέσεις ο Φίλιππος, ο Kippy δεν είχε βρει την ευκαιρία να πατήσει Start, και σε ένα διώξιμο στο τέλος, ενώ πήγαινε σε παίχτη του Master έξω απο την περιοχή και πριν την ακουμπήσει αυτός, πάτησε start ο Kippy. Αν λέω κάτι λάθος διορθώστε με..


Θα πω 2 πράγματα..

1) Δεν κατηγορώ με τίποτα τον Kippy για Unfair Play, γιατί μας έχει αποδείξει άπειρες φορές πόσο σωστός είναι. Εχει χάσει πολλά πέναλτι μούφες, έχει βάλει αυτογκολ σε μούφα γκολ και γενικά είναι απο τους ποιο σωστούς. Σίγουρα δεν το έκανε επίτηδες.

2) Τονίζω όμως οτι αυτό που έκανε δεν είναι σωστό.. Εχουμε πει, μεταξύ μας είμαστε και μια παρέα.. Start πατάμε όταν έχει την μπάλα ο τερματοφύλακας μας, όταν έχουμε πλάγια ή όταν η μπάλα είναι στο κέντρο και δεν πιεζόμαστε. Για να αντιδράει έτσι ο Φίλιππος σημαίνει οτι δεν ίσχυε τίποτα απο τα 3. Η μπάλα ήταν κοντά στην περιοχή σου και πηγαινε σε αντίπαλο. Δεν υπάρχει κανόνας για αυτό αλλά δεν το κάνουμε απο απλή λογική.
Το έχω κάνει κι εγώ και έφαγα κράξιμο, με το δίκιο του..

Επανάληψη δεν θα γίνει. Το ξέρω Φίλιππε οτι εκνευρίστηκες με αυτό και με όλα τα δίκια σου. Οπως λες, ο Μιχάλης δεν το κατάλαβε εκείνη τη στιγμή. Δεν μπορώ να πω οτι θα επαναληφθεί ένας αγώνας για μια φάση στο 90, που ίσως θα πήγαινε γκολ, ίσως δεν θα πήγαινε. Προσπαθώ να είμαι όσο πιο δίκαιος μπορώ και να μην αδικήσω κανέναν.

Το ξέρω οτι είναι εκνευριστικό, αλλά εδώ είμαστε και θα υπάρξουν και άλλοι πολλοί αγώνες.. Επαναλαμβάνω, λαμβάνω πολύ υπόψιν οτι ο Μιχάλης δεν είχε δόλο, δεν το κατάλαβε.. Απλά δεν είχε πιο πριν την ευκαιρία να πατήσει start και το έκανε σε λάθος στιγμή.. Είμαι σίγουρος οτι δεν θα ξαναγίνει, όπως και δεν είχε γίνει σε τόσους αγώνες που έχει παίξει ήδη.

FotisGRC
10-03-2013, 23:39
Tsakos λογικά θα μπορέσω αύριο κατα τις 10.30 το βράδυ, αλλιώς πες μου την Τρίτη μια ώρα που σε βολεύει απο το πρωί μέχρι τις 9 το βράδυ να κανονίσω να είμαι σπίτι.

the master
11-03-2013, 00:08
fwth ok.

symfwnw mazi sou .

h logikh sou de xwraei amfisvithsh.

btw eimai vita sorry g t greeklish

FotisGRC
11-03-2013, 00:32
Σου λέω, κι εγώ νευριάζω πολύ στο Fifa.. Ειδικά όμως μεταξύ μας, πλεον δεν με νοιάζει να χάνω. Περνάμε ωραία και είμαι σίγουρος οτι ο Μιχάλης δεν θα έκανε κάτι τέτοιο επίτηδες..

kippy18
11-03-2013, 15:08
το σταρτ ουτος η αλλος για να κανω αλλαγες το πατησα και οχι για να σου χαλασω την φαση... συγνωμη φωτη για την αναστατωση..

aloialone
11-03-2013, 15:35
TrifS2000 - giannislazy 0-1
2-2
Στο πρωτο δεν αξιζα την ηττα. Στο δευτερο που την αξιζα δεν την πηρα... Χαχαχχαχαχ (την ηττα) καλη συνέχεια

giannislazy
11-03-2013, 15:35
Juventus (trifs2000) - Milan (giannislazy) 0-1

Σε ένα κλειστό παιχνίδι ο Μπόγιαν έδωσε την νίκη στο 89' με πλασέ για να έρθει στο 90' χαμένο τετατετ του Βίνταλ.

Μilan - Juventus 2-2

Η καλύτερη Μίλαν εκμεταλλευόμενη την θέληση των παικτών της Γιούβε για τουλάχιστον ένα γκολ άνοιξαν το σκορ με τον Ρομπίνιο αλλά ο Τζιοίνκο ισοφάρισε στο 1ο μέρος. Στην επανάληψη ο Μπαλοτέλι έκανε το 2-1 στο 80' για να ισοφαρίσει ο Βίνταλ στο 90' στο τελικό 2-2.

scrul3r
11-03-2013, 22:32
Tottenham 1:1 Chelsea
Chelsea 0:2 Tottenham

pankal6
12-03-2013, 00:06
psilos pes mou pote mporeis n kanume t mats.ayrio logika meta tis 19:00 tha mporw

FotisGRC
12-03-2013, 00:22
Tsakos πες μου Τρίτη τι ώρα θα μπεις να κανονίσω.. Όπως είπα μπορώ όλη μέρα απο το πρωί μέχρι τις 9 το βράδυ.

Oι πρώτες εκπλήξεις του κυπέλλου είναι γεγονός.. Η πολύ δυνατή Chelsea έμεινε εκτός και η Juve που πάει πολύ καλά στο πρωτάθλημα αποκλείστηκε.

Μενουν οι εξής αγώνες:

REAL MADRID - BARCELONA

MAN. CITY - DORTMUND

LIVERPOOL - WEST HAM

Να γίνουν για να προχωρήσουμε!

psilos-7-syros
12-03-2013, 01:06
psilos pes mou pote mporeis n kanume t mats.ayrio logika meta tis 19:00 tha mporw
file pano sory gia thn ka8usterisi. ayrio ti wra mporeis???

iou21
12-03-2013, 01:16
foti 2 me 5 mesimeri tha mpo

FotisGRC
12-03-2013, 10:13
Εγινε θα ειμαι μεσα!

pankal6
12-03-2013, 13:25
file pano sory gia thn ka8usterisi. ayrio ti wra mporeis???
ok den trexei tpt.otan les ayrio ennoeis simera fantazomai..?meta tis 19:00 tha mporw anef aprooptou...an pali ennoeis ayrio pali apogeyma 20:00 me 21:00

FotisGRC
12-03-2013, 15:19
BARCELONA - REAL MADRID 0-6

Εφιαλτική βραδιά στο Camp Nou για τους Καταλανούς με την Real να έχει το πάνω χέρι.Benzema στο 23' και Di Maria στο 32' έκαναν το γρήγορο 2-0. Μετά ο διαιτητής έδωσε μούφα πέναλντι και το χάσαμε επίτηδες.. Αλλο ένα γκολ του Di Maria , 1 του Alonso και 2 του Ronaldo διαμόρφωσαν το τελικό αποτέλεσμα.. Συνήθως δεν θέλω να βάζω τόσα γκολ αλλά μάλλον χτύπησε νωρίς Ultra Attacking ο George και έβρισκα παντού χώρους.. Επίθεση και ευκαιρία ήταν..

Ωραίο Fair Play απο τον Tsako που σε τραυματισμό παίχτη μου έστειλε την μπάλα πλάγιο.. Ωραίος!

REAL MADRID - BARCELONA 1-1


Πιο ισορροπημένο το ματς στην Μαδρίτη με τον Ronaldo να πετυχάινει όμορφο σουτ έξω απο την περιοχή και την Barca να προσπαθεί να χτυπήσει το ματς. 2 δοκάρια για τους Καταλανούς που με τον Messi έκαναν το 1-1 και έτσι έμεινε το παιχνίδι..

psilos-7-syros
12-03-2013, 19:18
ok den trexei tpt.otan les ayrio ennoeis simera fantazomai..?meta tis 19:00 tha mporw anef aprooptou...an pali ennoeis ayrio pali apogeyma 20:00 me 21:00
ok filos 8a ta poume aurio to apogeuma..

pankal6
12-03-2013, 19:20
ειμαι μεσα μαν!

psilos-7-syros
12-03-2013, 19:25
ειμαι μεσα μαν!prepei na fugw adelfe... 8ata poume ayrio ektos an mporeis arga to vradu simera. ti les??

pankal6
13-03-2013, 09:57
prepei na fugw adelfe... 8ata poume ayrio ektos an mporeis arga to vradu simera. ti les??
τωρα το ειδα.οκ το απογευμα θα ειμαι μεσα

psilos-7-syros
13-03-2013, 11:29
τωρα το ειδα.οκ το απογευμα θα ειμαι μεσα
file pano 8a paw gia douleia EKTAKTA stis 3-11 to vrady opote pame gia ayrio pali ektos an mporeis meta tis 11 simera... kai pali sory file alla ti na kanw???

FotisGRC
13-03-2013, 12:45
Επειδή η καθυστέρηση είναι λόγω δουλειάς το κατανοώ και θα περιμένουμε λίγο.. Απλά με την πρώτη ευκαιρία κάντε τα ματσάκια παίδες για να προχωρήσουμε..

Οσο για Messi- Mitsos7, αν δεν έχετε παίξει τα παιχνίδια μέχρι να τελειώσει ο Pankal με τον Ψηλό θα γίνει αυτόματα κλήρωση.

psilos-7-syros
13-03-2013, 13:57
Επειδή η καθυστέρηση είναι λόγω δουλειάς το κατανοώ και θα περιμένουμε λίγο.. Απλά με την πρώτη ευκαιρία κάντε τα ματσάκια παίδες για να προχωρήσουμε..

Οσο για Messi- Mitsos7, αν δεν έχετε παίξει τα παιχνίδια μέχρι να τελειώσει ο Pankal με τον Ψηλό θα γίνει αυτόματα κλήρωση.

file fwth deikse ligh katanohsh giati eleipa taksidi kai twra einai 8ema douleias....

FotisGRC
13-03-2013, 14:02
Μην αγχώνεσαι ψηλέ το ξέρω! Απο την στιγμή που υπάρχει λόγος το κανονίζουμε..

psilos-7-syros
13-03-2013, 14:03
Μην αγχώνεσαι ψηλέ το ξέρω! Απο την στιγμή που υπάρχει λόγος το κανονίζουμε..
euxaristw file... aurio pantws eimai prwinos opote to apogeuma 8a mporoume na paiksoume an mporei vevaia kai o filos o panos....

pankal6
13-03-2013, 15:59
οκ παιχταρα δεν υπαρχει προβλημα θα προσπαθησω ν μπω το βραδυ.αλλιως αυριο παλι τα γνωστα.μετα τις 19:00.
εννοειται πως φωτη αν θεσ να μην αργουμε κανεισ κ κληρωση.no problem αφου υπαρχει συννενοηση ολα κομπλε.

FotisGRC
13-03-2013, 16:07
Το μόνο που θέλω είναι ενημέρωση.. ;) Οτι πρόβλημα υπάρχει το γράφουμε στο forum και τα υπόλοιπα τα βρίσκουμε..

messi10
13-03-2013, 17:01
Φωτη απο κυριακη μεχρι προχτες ημουν αρρωστος εχτςς ειχα δουλιες κ σημερα μου εκοψαν το ρεύμα. Τι να κανω, ελεος...

FotisGRC
13-03-2013, 21:39
Περαστικά Παναγιώτη. Εχετε σήμερα και αύριο μέχρι να παίξουν τα παιδιά να κάνετε τα παιχνίδια.

pankal6
14-03-2013, 17:51
psilos tha mpw pio arga gt prepei n fygw twra.meta tis 22:00 logika tha mai mesa.postare edw wra gia na frontisw n mpw

psilos-7-syros
14-03-2013, 18:55
psilos tha mpw pio arga gt prepei n fygw twra.meta tis 22:00 logika tha mai mesa.postare edw wra gia na frontisw n mpw

ela file den me noiazei meta tis 9 den exw provlima... ti wra 8es??

pankal6
14-03-2013, 19:36
meta tis 22:00 tha eimai mesa isws k nwritera

psilos-7-syros
14-03-2013, 21:56
meta tis 22:00 tha eimai mesa isws k nwritera

pano na mpw??

pankal6
14-03-2013, 23:00
pankal6 - psilos 3-1

psilos - pankal6 0-3

stathike atyxos o filos sto prwto mats p eixe dokari k isws meta itan teleiws diaforetika ta pragmata.eytyxws i city meta tin psyxrolousia tou 0-1 anevase strofes k pire ta mats....

FotisGRC
14-03-2013, 23:09
Ωραίος Πάνο.. Θα βρεθούμε αντιμέτωποι ξανά δηλαδή..! Μεγάλες μονομαχίες..

Με κλήρωση απο το τελευταίο ζευγάρι που δεν έπαιξε περνάει η Liverpool.
Εδώ η κλήρωση http://tinypic.com/r/155ju4n/6

Tα ζευγάρια της φάσης των 8:

ΝΕWCASTLE - TOTENHAM

REAL MADRID - MAN. CITY

LIVERPOOL - MILAN

PSG - BAYERN

Ανανεώθηκε και το πρώτο post

Επειδή ήδη έχουμε καθυστερήσει πολύ και αν δεν βγει ο κυπελλούχος δεν μπορεί να προχωρήσει το επόμενο πρωτάθλημα, να γίνουν τα ματσάκια όσο πιο σύντομα γίνεται. Καλό είναι μέχρι την Κυριακή 17/03 να τα έχουμε τελειώσει..

messi10
15-03-2013, 07:43
Γιαννη ποτε θα μπεις;

giannislazy
15-03-2013, 07:51
Σημερα απογευμα γυρω στις 7

FotisGRC
15-03-2013, 08:22
Πάνο εγώ σήμερα θα μπω μάλλον κατα τις 11 το βράδυ. Αλλιώς το κανονίζουμε μέσα στο Σ/Κ..

pankal6
15-03-2013, 10:56
φωτη για σκ μας βλεπω...θα μπω κλασσικα απογευμα μεχρι 21:00 22:00 το πολυ

billoubas
15-03-2013, 19:09
psg-bayern 2-4
bayern-psg 2-1
oi bauaroi me 2 nikes pernane ston epomeno guro k perimenoun ton epomeno antipalo...!!

marcojohn 13
15-03-2013, 19:25
psg-bayern 2-4
bayern-psg 2-1

επιβεβαιωνω..ολοκληρωτικο ποδοσφαιρο απ τη μπαγερ δεν αφησε κανενα περιθωριο στη παρι..πραγματικα 3αστερη ομαδα να χα παρει θα τη παλευα καλυτερα αποτι με δαυτους!

p.s φιλε βασιλη μεγαλο unfair να βαλεις αυτο το πεναλντι στο 2ο ματς,ηταν στο 0-0 εχεις το 2-4 απ το πρωτο ματς και γενικα οπως επαιζες δεν ειχες αναγκη να βαλεις τετοια μουφα..ως πολυ καλος παικτης που εισαι δε νομιζω οτι σε τιμα..και για να το διευκρινισω για να μην υπαρξουν παρεξηγησεις το unfair δε το εννοω ως προς τους κανονες τους πρωταθληματος αλλα ως προν τον σεβασμο στον αντιπαλο και τη προσπαθεια που κανει καθαρα..

lak100
15-03-2013, 22:17
ζητω συγνωμη που δε μπορεσα να παιξω το παιχνιδι κυπελου σημερα μου ειεπε ο messi για την κληρωση πραγματικα δεν ηθελα να σας χαλασω το παιχνιδι

FotisGRC
16-03-2013, 12:25
Πάνο αν μπεις σήμερα μέχρι το βράδυ κατα τις 9-9.30 γράψε εδώ μήπως καταφέρω να μπω..

giannislazy
16-03-2013, 15:14
Liverpool (messi) - Milan (glazy) 1-6

Milan - Liverpool 4-0

Πρόκριση για τους Ιταλούς με δύο μεγάλες εμφανίσεις.

the master
16-03-2013, 18:42
καλα ηρεμησε δεν επαιζες με κανενα μεγαθηριο...

no offense messi...

billoubas
16-03-2013, 18:43
lazy kai twra oi 2 mas....!!

giannislazy
16-03-2013, 18:52
Tι οι δυο μας. Στους 4 είμαστε χαζέ!!! Ξύπνα....

billoubas
16-03-2013, 18:54
Tι οι δυο μας. Στους 4 είμαστε χαζέ!!! Ξύπνα....
oi 2 mas re xaze....den simainei oti eimaste telikoo...!!merikes fores eisai toso exupnos...pragmatika...!!!telika eimaste koutoi oloi dipla sou..!!panexupne gianni lazy..!!

pankal6
16-03-2013, 18:56
pare mantalaki lazy...

fwti se ligo tha mai mesa.an mporeis mpes

FotisGRC
16-03-2013, 21:37
http://4.bp.blogspot.com/-jLUC3RPFvFY/Tdkj9s4YHEI/AAAAAAAAFMA/qZ2LxxwPcdg/s1600/real-goal.jpg

REAL MADRID - MAN. CITY 0-0

MAN. CITY - REAL MADRID 0-1


2 πολύ σφιχτά ματς ανάμεσα σε 2 μεγάλες ομάδες.. Στο πρώτο παιχνίδι καταφέραμε να κρατήσουμε την City στο 0, που ήταν ο πρώτος στόχος αλλά δεν μπορέσαμε να σκοράρουμε..

Στο 2ο παιχνίδι μπήκαμε δυνατά και στο 17' ο Benzema έκανε το 0-1. Δεν μπορέσαμε να εκμεταλευτούμε μια-δυο ακόμα καλές ευκαιρίες και μετά κοιτούσαμε την άμυνα για να πάρουμε την πρόκριση, όπως και έγινε! Ωραίος Πάνο!

pankal6
16-03-2013, 21:59
μπραβο στον φωτη.κλειστα ματς με την ταμπακιερα να δειχνει ρεαλ.δικαιο αποτελεσμα ολα ταλλα ειναι δικαιολογιες για να λεω στον λαζυ...κ με την κουπα φωτη!

messi10
17-03-2013, 10:07
θα μ το πληρωσεις αυτο....μαστερ

the master
17-03-2013, 18:06
θα μ το πληρωσεις αυτο....μαστερ


http://avvesione.files.wordpress.com/2011/11/future_diary-07-yuki-shocked-scared.jpg

FotisGRC
17-03-2013, 22:27
Kippy και Xantonino 3 μερες περασαν και δεν κανατε καμια προσπαθεια να δωσετε ραντεβου. Ειχα πει οτι μειναμε πισω και ζητουσα την κατανοηση για να προχωρησουμε. Αυριο το απογευμα περναμε στην επομενη φαση, γιατι τελειωνει και το πρωταθλημα και χωρις τον κυπελλουχο δεν μπορουμε να συνεχισουμε.

scrul3r
17-03-2013, 22:46
sorry foti ala stelname PM edw sto forum. apla dn etixa na brethoume mexri simera.. aurio mporo oli mera kippy steile m message ti ora na mpw..

FotisGRC
17-03-2013, 23:17
Οκ Αντωνη.Απλα δεν γραψατε κατι εδω και δεν μπορω να ξερω.. Προσπαθηστε να κανετε τα ματσακια γτ δεν μπορουμε να μεινουμε πισω αφου στις επομενες μερες πρεπει να βγει ο κυπελλουχος.

kippy18
18-03-2013, 14:09
φιλε λογικα απο της 4 και μετα μπορω.. θα σου στειλω ξανα για σιγουρα...

FotisGRC
18-03-2013, 18:35
Αύριο το απόγευμα παιδιά αν δεν έχει γίνει το ματσάκι θα γίνει κλήρωση. Πρέπει να έχουμε και 2-3 μέρες για να γίνουν οι ημιτελικοί..

kippy18
19-03-2013, 14:59
φιλε αντωνη θα μπορεις σημερα?

FotisGRC
19-03-2013, 21:20
Επειδή και οι 2 προσπαθήσατε να βρεθείτε, αλλά δεν έκατσε, έγινε κλήρωση.. Στην επόμενη φάση περνάει η NEWCASTLE.

Εδώ η κλήρωση http://tinypic.com/r/i3tcpk/6

http://i45.tinypic.com/2nk1jjn.jpg


Τα ματς να γίνουν όσο πιο νωρίς γίνεται γιατί μέχρι το Σ/Κ καλό είναι να έχουμε βγάλει κυπελλούχο.. Καλή επιτυχία σε όλους!

FotisGRC
20-03-2013, 11:00
Μιχάλη σήμερα θα σχολάσω αργά το βράδυ οπότε δύσκολα να σε πετύχω. Αύριο Πέμπτη παίζει ρεπό οπότε οτι ώρα σε βολεύει πες μου να γίνει η μεγάλη μάχη..

kippy18
20-03-2013, 15:10
αυριο μπορω απο της 3 και μετα...

FotisGRC
20-03-2013, 21:03
Μικe τελικά θα πρέπει να πάω στην δουλειά αύριο και θα είμαι σπίτι κατα τις 10- 10.30 το βράδυ.

Αν μπεις και τώρα, στείλε, αλλιώς κανονίζουμε.

kippy18
20-03-2013, 21:14
αυριο κατα της 10:30 παιζει... θα σου πω και αυριο για σιγουρα αλλα τωρα δεν νομιζω γιατι εχω κοσμο στο σαλονι...

FotisGRC
20-03-2013, 21:29
Εγινε.. Τι να κάνω.. Με ταράξανε στο απογευματινό αυτή τη βδομάδα! :a122:

the master
20-03-2013, 23:08
ρε συ φωτη στημενος εισαι ρε?
χαχαχαχα

τρολολολολολ

FotisGRC
20-03-2013, 23:23
Θα μας κρεμάσουν ταμπέλες στο τέλος!! :P

FotisGRC
21-03-2013, 10:55
Mιχάλη όπως το βλέπω και σήμερα θα αργήσω να τελειώσω.. Θα είμαι πολύ αργά σπίτι, μάλλον κατα τις 12.. Αν μου πεις μια ώρα αύριο το απογευματάκι, απο 3-8 κατα 99% θα μπορέσω!

giannislazy
21-03-2013, 12:23
^^^καλα μην ορκιζεσαι κ εκτεθεις!!!

FotisGRC
21-03-2013, 12:32
Είμαι σαν τα σαπούνια... Σκοτώνω το 99% των μικροβίων. Πάντα αφήνεις 1% για να είσαι καλυμένος! ;)

kippy18
21-03-2013, 14:55
το μεσημερη αυριο θα μαι μεσα... περιπου 4-7 θα μπω...

giannislazy
21-03-2013, 19:51
Milan - Bayern 2-0
Μεγαλη νικη για την μιλαν παρολο το 1ο ασχημο μερος. 2 χανενες ευκαιριες γθα την μπαγερν 2 γκολ ομως για τους ιταλους ενα σε καθε ημιχρονο.

Bayern - Milan 1-4
Το σκορ του 1ου αγωνα αναγκασε την μπαγερν να ανοιχτει ετσι οι ρομπινιο και μπαλοτελι βρηκαν τους χωρους κανοντας το σκορ θριαμβευτικο.

FotisGRC
22-03-2013, 00:23
Ωραίος Γιάννη.. η Μίλαν περιμένει Real ή Newcastle!

Εχει κανονιστεί το ραντεβού για Παρασκευή μεσημέρι..

pankal6
22-03-2013, 00:42
me petakses ston kouva re billkubako...

FotisGRC
22-03-2013, 16:22
Ο manager Fotispan 3η φορά σε συνεχόμενο τελικό!!

REAL MADRID - NEWCASTLE UTD 2-0

Oι Ισπανοί μπήκαν δυνατά στο παιχνίδι και έχαναν τη μια ευκαιρία μετά την άλλη.. Ο τερματοφύλακας της Newcastle όμως έλεγε συνεχώς όχι.. Η Real δεν απειλήθηκε ιδιαίτερα και ο Benzema στο 2ο ημίχρονο έκανε το 1-0 με τον Di Maria να κάνει λίγο αργότερα το 2-0..

NEWCASTLE UTD - REAL MADRID 1-2

Με το σκορ υπερ τους στον 1ο αγώνα, οι Ισπανοί ήθελαν μια καλή εμφάνιση.. Ευτύχησαν να προηγηθούν νωρίς με τον Di Maria και περίμεναν πίσω.. Απο κει και πέρα οι Αγγλοι πίεσαν πολύ για το θαύμα αλλά το μόνο που κατάφεραν είναι να κάνουν το 1-1 με τον Obertran στο 68 και ο Ronaldo στο 90 να δείχνει την κλάση του και να κάνει το 1-2..

Τώρα στον μεγάλο τελικό 2 μεγάλοι προπονητές και 2 ομάδες με τεράστια ιστορία!http://3.bp.blogspot.com/-lpJ9v3aLl_s/UCLbYM7EmEI/AAAAAAAADu8/PcGm0JVBTDc/s1600/RealmAdrid-vs-Milan.jpg

giannislazy
22-03-2013, 16:26
Ντερμπάρα προβλέπω!!!

FotisGRC
22-03-2013, 16:30
Ετσι λεω κι εγώ..!! Θα πέσουν κορμιά!

Πότε σε βολεύει Γιάννη? Θες να το κάνουμε αύριο, η έχεις χρόνο σήμερα κατα τις 8?

giannislazy
22-03-2013, 16:39
Σημερα γυρω στις 6 δεν μπορεις;

FotisGRC
22-03-2013, 16:53
Θελω να την πεσω λιγο γτ απο τις 7 το πρωι ειμαι στο τρεξιμο..

giannislazy
22-03-2013, 17:00
Θα κοιμηθουμε ρε μαν οταν παρουμε συνταξη, μην τρελαινεσαι.

giannislazy
22-03-2013, 17:30
ειμαι μέσα

FotisGRC
22-03-2013, 18:26
http://i46.tinypic.com/1z4y3ol.jpg



Συγχαρητήρια στον Γιάννη! Το ξέρω οτι πολύ θα δυσανασχετήσετε, αλλά είναι η πραγματικότητα :P

Αφήνω τον κυπελλούχο να σχολιάσει τα πολύ ωραία παιχνίδια!

giannislazy
22-03-2013, 18:38
Real Madrid - Milan 1-1

Στο 1ο ημίχρονο η Ρεάλ ανώτερη με την κατοχή και να πιέζει σε όλο το γήπεδο δεν κατάφερε να σκοράρει για να έρθει ο Ελ Σαράουι στο 45' στο 1ο σουτ της Μίλαν στο παιχνίδι να ανοίξει το σκορ. Στο 2ο μέρος η Μίλαν με την ψυχολογία στο μέρος της έπαιξε καλύτερα, είχε δύο δοκάρια και ένα καλό φάουλ με τον Μπαλοτέλλι να διώχνει σε κόρνερ ο Ίκερ (χαρίστηκε ο ρέφερι στον Ράμος που ως τελευταίος παίκτης τράβηξε από την φανέλα τον Μπάλο). Όμως το 2ο γκολ δεν ήρθε ποτέ και ο Οζίλ στο 89' ισοφάρισε για την Ρεάλ.

Milan - Real Madrid 2-1

Η σειρά μεταφέρθηκε στο Σαν Σίρο και στο 1ο μέρος λίγα πράγματα για τις 2 ομάδες (συνολικά 3 σουτ). Το 2ο ημίχρονο ο Μοντολίβο έδωσε προβάδισμα στην Μίλαν, ο Ρονάλντο είχε δοκάρι στην συνέχεια για να έρθει ο Μπόγιαν στο 83' να δώσει σκορ ασφαλείας. Αλλά ο Μπενζεμά στο 87' είχε άλλη άποψη και μείωσε σε 2-1 και ο Ντι Μαρία στις καθυστερήσεις έχασε ένα τετατετ (δύσκολο μεν) ίσα ίσα για να λερώσει το εσώρουχό του ο προπονητής των νέων Κυπελλούχων Glazy.

Μεγάλα ματς!!!

FotisGRC
22-03-2013, 18:49
Δίκαια δικό σου το κύπελλο Γιαννη..! Ησουν άτυχος που σε ισοφάρισα στο πρώτο, αν γινόταν και στο 2ο θα πήγαινα να παίξω Joker!! Ωραία ματσάκια.. 2-0 στους τελικούς μεταξύ μας.. Θα έρθει και η στιγμή μου! ;)

Το 1ο ματς το τράβηξα με το κινητό.. Αν είναι καλό σε ποιότητα θα το ανεβάσω..

geoponos13
22-03-2013, 19:23
Επιστροφη στις κουπες για τον Γιανναρο...ειχε μια μικρη αποχη αλλα βλεπω ξαναπαιρνει μπρος...Μπραβο και στον Φωτη για τον τριτο συνεχομενο τελικο και ας μν συνοδευτηκε απο κουπα οπως ο προηγουμενος..φαινεται σου πανε τα νοκ αουτ παιχνιδια..η τριτη φορα με τον lazy θα ειναι και η φαρμακερη..

aloialone
23-03-2013, 18:25
Μπραβο στον Γιαννη. Μπραβο στα 2 παιδια που κανουν το κύπελλο και το πρωτάθλημα. Μπραβο Ρούλα.... Εεεε αυτο ειναι απο αλλού μπερδευτικα...