PDA

View Full Version : TROPHY SUPPORT LIST - MOST WANTED GAMES



antoniss
13-02-2013, 17:59
Με αφορμή την υποστήριξη trophy list για το Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots (επιτέλους) , ίσως από τα λίγα games που είχανε γραφτεί άπειρα threads και συζητήσεις μέχρι να γίνει αυτό πραγματικότητα , ας συζητήσουμε ποια άλλα games θα θέλαμε να δούμε να αποκτούν την δική τους trophy list !

Αυτά που έχω ξεχωρίσει και προσωπικά θα ήθελα να δω είναι τα παρακάτω :

Assassin's creed
Devil May Cry 4
Folklore
Heavenly Sword
Ratchet & Clank: Tools Of Destruction
Resistance: Fall of Man
The Elder Scrolls IV: Oblivion
Valkyria Chronicles


εδώ θα μπορούμε να πούμε ποιο θα θέλαμε καθώς και δυο λόγια παραπάνω !

antoniss
13-02-2013, 18:08
γενικά από την παραπάνω λίστα όλα θα ήθελα να έχουν trophies ,

αλλά πιο πολύ θέλω το Assassin's Creed το οποίο και ψήφισα ,

θα μου δωθεί η ευκαιρία σαφώς να το ξαναπαίξω και να πω την αλήθεια να το θυμηθώ γιατί αρκετές λεπτομέρειες της ιστορίας μου έχουνε ξεφύγει...

konstantinos
13-02-2013, 18:43
Αχ Αντωνη εγω θελω στο Heavenly Sword για να το ξαναπαιξουμε κ να δωσουμε πιο πολυ ωρα στο παιχνιδι μιας κ ηταν για μενα πολυ καλο.

Gokussjin
13-02-2013, 18:51
Εκτός θέματος μάλλον αλλα επειδη δεν εχω καμια σχέση με αυτα τα παιχνίδια , θα έπαιζα ευχαρίστως ξανα με trophies το GTA Vice City..

Η αληθεια το εχω ακομα εγκατεστημένο στον υπολογιστή και που και που το παίζω.ειναι απο τα παιχνίδια που ελιωσα οταν ειχε βγει και θα το ξανα-ελιωνα χωρίς δεύτερη σκέψη με ή χωρίς την υποστήριξη trophies..

stavros88
13-02-2013, 18:52
Κ εγω Assassins Creed.Το εχω τερματισει 2 φορες αλλα χωρις τροπαια δυσκολα ξανα ειναι αρκετα επαναλαμβανομενο

ilias78
13-02-2013, 20:08
assassin creed. ειναι ενας λογος κιολας που παρολο που το εχω δεν εχω ασχοληθει μαζι του.

Mouxlalouda
17-02-2013, 21:32
εγώ διάλεξα το resistance fom, αλλά δε θα με χαλούσε να είχαμε και στο αγαπημένο ratchet and clank tod. από τα αγαπημένα μου παιχνίδια και τα 2 και παρόλο που παράτησα σχεδόν τελείως το "άθλημα", γι αυτά τα 2 θα την έκανα την εξαίρεση, χεχε.

polynekros
18-02-2013, 13:46
Καραδαγκωτο το Oblivion...μαζι με τα DLC του πρεπει να εχω φαει κοντα στις 200 α-trophy-κες αλλα απιστευτα μοναδικες ωρες, και ειναι και ο λογος που δεν εχω πιασει το Skyrim...γιατι ξερω οτι με το που πιασω να το παιξω θα απολυθω/χωρισω/βρωμισω/...../... γινω τελικα creature και σβησω στο ''απειρο'' :rip:.