PDA

View Full Version : τι μπορεί να φταίει;



nikon
30-11-2007, 18:18
Μπορεί κάποιος να μου πει γιατί το πρωί από το pc στη δουλειά ενώ είχα μπει κανονικά στο site μετά από κάποια στιγμή δεν μπορούσα να μπω καθόλου;:badpc:

badboyfriend
30-11-2007, 19:43
Πολλά μπορεί να συμβαίνουν. Δεν είμαι ειδικός αλλά μπορεί να είχε πρόβλημα το forum, μπορεί να είχε πρόβλημα ο ISP σου, μπορεί να κλειδώσαν την πρόσβαση σου από τη δουλειά σου ώστε να δουλεύεις αντί να κοιτάς sites :P

stratisd
30-11-2007, 19:49
Προσπάθησε να γίνεις πιο συγκεκριμένος, όταν λές "δεν μπορούσα να μπω καθόλου" τι μήνυμα σου έβγαζε ο explorer?

nikon
30-11-2007, 21:18
Προσπάθησε να γίνεις πιο συγκεκριμένος, όταν λές "δεν μπορούσα να μπω καθόλου" τι μήνυμα σου έβγαζε ο explorer?

Οτι δεν μπορούσε να βρει την σελίδα αλλά σε άλλες έμπαινε κανονικά.

stratisd
30-11-2007, 21:22
Επειδή και εγώ που είμαι στη δουλειά έχω internet και είμαι πίσω απο firewall , δέν μπορώ να μπώ σε πάρα πολλές σελίδες "εντελώς ξαφνικά", προφανώς τις κοβει ο μαλ#%@%^ς ο administrator, οπότε δοκίμασε και αύριο και αν δέν δείς φώς....πάει να πεί οτι έπεσε PS3απαγόρευση.

nikon
30-11-2007, 21:37
Επειδή και εγώ που είμαι στη δουλειά έχω internet και είμαι πίσω απο firewall , δέν μπορώ να μπώ σε πάρα πολλές σελίδες "εντελώς ξαφνικά", προφανώς τις κοβει ο μαλ#%@%^ς ο administrator, οπότε δοκίμασε και αύριο και αν δέν δείς φώς....πάει να πεί οτι έπεσε PS3απαγόρευση.

Όχι φίλε strati σίγουρα δεν είναι κάτι τέτοιο γιατί είχα μπει το πρωί κανονικά στο forum και γενικά μπαίνω όπου θέλω δεν υπάρχει ψαλίδι από πουθενά.
Γι'αυτό δεν μπορώ να καταλάβω τι έγινε ξαφνικά.:banghead:

stratisd
30-11-2007, 21:40
Είσαι τυχερός φίλε μου, εμάς μας έχει πεθάνει η κουφ@#!@$α :mad:, αν ήξερα ποιος είναι θα του έδειχνα εγώ:rant:.
Οπότε μάλον τυχαίο ήταν, αυριο βλέπεις και μας λές.

nikon
30-11-2007, 22:10
Είσαι τυχερός φίλε μου, εμάς μας έχει πεθάνει η κουφ@#!@ :mad:, αν ήξερα ποιος είναι θα του έδειχνα εγώ:rant:.
Οπότε μάλον τυχαίο ήταν, αυριο βλέπεις και μας λές.

Γι'αυτό μου είχαν σπάσει τα νεύρα και εγώ τυχαίο έλεγα αλλά μόνο για αυτή τη σελίδα;:banghead:
Τέλος πάντων τη Δευτέρα που θα ξαναπάω θα το δω.
Strati άσε να ξεκουραστούμε λίγο αύριο.:giggle:
Αύριο θα μπω κανονικά από το σπίτι.....ελπίζω.:rofl:

NonBorn
01-12-2007, 00:42
Παιδιά από το site δεν νομίζω ότι υπήρξε κάποιο πρόβλημα σήμερα οπότε μάλλον κάτι άλλο είναι... Τώρα τι ακριβώς... :confused:

nikon
03-12-2007, 19:09
Τα νεύρα μου:banghead: και σήμερα τα ίδια.Μπαίνω παντού εκτός στο ps3forums.gr αν μπορεί κάποιος ας μου πει τι φταίει.:please2:

badboyfriend
03-12-2007, 20:06
Δοκίμασε να μπεις μέσα από το www.proxy.org.

nikon
03-12-2007, 21:10
Δοκίμασε να μπεις μέσα από το www.proxy.org (http://www.proxy.org).
Ευχαριστώ bad αύριο που θα πάω στη δουλειά θα το δοκιμάσω.:tiphat:

nikon
04-12-2007, 08:45
Δοκίμασε να μπεις μέσα από το www.proxy.org. (http://www.proxy.org.)

Χίλια ευχαριστώ bad,έτσι μπήκα.:1appl::1appl::1appl::1appl::1appl::1appl:

badboyfriend
04-12-2007, 22:46
Παρακαλώ. Χαίρομαι που βοήθησα :tiphat: