PDA

View Full Version : Jetpack Joyride (PSN Free)



pgp69
29-12-2012, 02:35
Το game με Search από PS3 & PS Vita το βγάζει και είναι Free

και έχει με πληρωμή να πάρεις Coin για να κάνεις γρήγορα τα upgrades

**το περνάω και εδώ για όσους δεν ασχολούνται με ps vita και δεν το έχουν δει

odytsak
29-12-2012, 14:46
Πραγματικά εθιστικό παιχνιδάκι.
Το καλύτερο free game που έχω παίξει (μαζί με το Treasures of Montezuma Blitz).

Την έκδοση για PS3 την βρήκα καλύτερη (με βόλεψε προσωπικά) γιατί παίζεις με το X
και όχι με την touch οθόνη όπως είναι στο Vita.

Τα trophies πανεύκολα
εκτός από το χρυσό που θέλει εκατοντάδες χιλιάδες coins
τα οποία δεν μαζεύονται ποτέ.

Μπήκα στην πρώτη 100άδα στο global leaderboards με 5481 μέτρα.:surfing:

pgp69
30-12-2012, 16:07
Πρέπει να τα φτιάξανε τα trophies, από το vita στο trophies/playstation network μου έχει τώρα 2 jetpack joyride, το PS3 δεν το έχω ανοίξει ακόμη λογικά θα είναι ok.

Και να κάνω και μια εκτός θέματος παρένθεση (αυτό το Treasures of Montezuma Blitz δεν το έχω με τίποτα, μάλλον είμαι πολύ αργός ή γέρασα, έχω ασχοληθεί 21h και με το ζόρι έχω πιάσει μια φορά τα 10M, έχω δει και video από youtube αλλά τίποτα, το γυρίζω αριστερά το γυρίζω δεξιά μια από τα ίδια ) :(

odytsak
31-12-2012, 10:26
Οντως από χθες συγχρονίζει και τα trophies του Vita.

Oσο για το TOMB, μεγάλο ρόλο παίζει η γρηγοράδα
αλλά αυτή από μόνη της δεν κάνει και πολλά πράγματα.
Τα μεγάλα σκορ γίνονται από τα totems και τα bonuses.

fotaras
14-02-2013, 08:32
Free παιχνιδακι,μια πιστα στην ουσια,υπερ-απλουστατο gameplay που χρησιμοποιεις μονο το Χ ,αλλα για εναν περιεργο λογο,ειναι κολλημα!
Το κατεβασα χτες,το κανω install,λεω ας παιξω λιγο να δω πως ειναι κ χωρις να το καταλαβω,εφτασα στο level 10 !

Sent from my HTC Wildfire S using Tapatalk 2

Gokussjin
15-02-2013, 15:35
Οπως λένε και άλλα παιδιά από πάνω , είναι απλό και εθιστικό..Πολλοί που πηγαίνανε για το 100% , πήρανε και το Double coins που κάνει κοντά στα 2 ευρώ νομίζω , αλλά αυτό σου 'σπάει΄την ουσία του δωρεάν παιχνιδιού.Νομίζω μου πήρε κοντά 18 μέρες για το 100% , αλλά το καταχάρηκα και σίγουρα το διασκέδα περισσότερο από ότι στο κινητό μου που το δάχτυλο μου έκρυβε κομμάτι από την οθόνη..Δεν ξέρω αν είναι ακόμα δωρεάν , αλλά εάν είναι , πάρτε το.

nondas
23-02-2013, 21:32
το παιχνίδι απλά δεν παίζετε!!!!!!!!!:runrun: