PDA

View Full Version : WRC 3 Vita



PDS
12-10-2012, 19:38
z-IEI2npztw&feature=plcp

TpuT3Bv5SaA&feature=g-hist

antoniss
05-01-2013, 20:14
το έχει κανείς το game ?

αν μπορεί να πει εντυπώσεις στον χειρισμό κυρίως με ενδιαφέρει :banana:
:thanks:

odytsak
17-05-2013, 11:50
Για παιχνίδι του Vita μια χαρά είναι και τα γραφικά και ο χειρισμός.

Δεν ξέρω αν είναι μειον ή συν αλλά όλα τα αυτοκίνητα και οι διαδρομές είναι ξεκλειδωμένες από την αρχή.

Επίσης έχει πάρα πολύ εύκολο platinum, σε λίγες ώρες πήρα όλα τα single trophies,
έχει και τρία για το multiplayer αλλά δεν υπάρχει ψυχή μέσα,
help, αν υπάρχει κάποιος για boost να πάρω (ή να πάρουμε) την πλατίνα.

Gokussjin
17-05-2013, 13:58
Για παιχνίδι του Vita μια χαρά είναι και τα γραφικά και ο χειρισμός.

Δεν ξέρω αν είναι μειον ή συν αλλά όλα τα αυτοκίνητα και οι διαδρομές είναι ξεκλειδωμένες από την αρχή.

Επίσης έχει πάρα πολύ εύκολο platinum, σε λίγες ώρες πήρα όλα τα single trophies,
έχει και τρία για το multiplayer αλλά δεν υπάρχει ψυχή μέσα,
help, αν υπάρχει κάποιος για boost να πάρω (ή να πάρουμε) την πλατίνα.

Φίλε θα σε βοηθούσα αλλά βλέπω ακόμα είναι ψηλά η τιμή του..Το έχω σταμπάρει καιρό πάντως..

antoniss
17-05-2013, 16:30
Τα εχω τα online trophies , αλλα βοηθήσω όποιον θέλει , το μόνο θέμα είναι πως μπορώ βραδιά μετα τις 11 , Οδυσσέα αν θες στείλε μου μήνυμα, είναι πανευκολα το μόνο που ένα απο τα τρία θέλει μια ώρα online νομιζω

odytsak
17-05-2013, 16:55
Ε ναι, αν πάρεις αυτό με τα 60 λεπτά, στην πορεία έχεις πάρει και τα υπόλοιπα δύο.
Θα μπω πάλι το απογευματάκι να δω αν βρω κανέναν αλλιώς θα σου στείλω μήνυμα...

odytsak
17-05-2013, 22:34
Τελικώς την πήρα την πλατίνα, τώρα το απόγευμα είχε πολύ κόσμο,
είναι τόσο ωραίο το παιχνίδι στο online οπότε ούτε που κατάλαβα πως πέρασε η μία ώρα playtime.

Λόγω της ιδιαιτερότητας ότι στο rally τρέχεις αντιμέτωπος με τον χρόνο
το multiplayer είναι πολύ ωραίο χωρίς να σε ανησυχεί το lag, αφού oι αντίπαλοι είναι ghosts.

Γενικώς οι αγώνες στο multi είναι συναρπαστικοί που ούτε που καταλαβαίνεις ότι παίζεις σε μια τοσοδούλα κονσολίτσα.

Gokussjin
03-06-2013, 14:39
Τελικώς την πήρα την πλατίνα, τώρα το απόγευμα είχε πολύ κόσμο,
είναι τόσο ωραίο το παιχνίδι στο online οπότε ούτε που κατάλαβα πως πέρασε η μία ώρα playtime.

Λόγω της ιδιαιτερότητας ότι στο rally τρέχεις αντιμέτωπος με τον χρόνο
το multiplayer είναι πολύ ωραίο χωρίς να σε ανησυχεί το lag, αφού oι αντίπαλοι είναι ghosts.

Γενικώς οι αγώνες στο multi είναι συναρπαστικοί που ούτε που καταλαβαίνεις ότι παίζεις σε μια τοσοδούλα κονσολίτσα.

Ερώτηση για την πλατίνα : Αρχικά ξεκινάω με το championship που έχει 6 χώρες κα 6 πίστες η κάθεμία?

antoniss
04-06-2013, 02:30
Ερώτηση για την πλατίνα : Αρχικά ξεκινάω με το championship που έχει 6 χώρες κα 6 πίστες η κάθεμία?

η σειρά δεν παίζει ρόλο,
εγώ είχα ξεκινήσει με το online μιας και δεν είχε πολύ κόσμο τότε (πριν κανένα τρίμηνο) , αφού είναι μόνο 3 τρόπαια να μην τα έχω στο νου μου (ειδικά αφού την πάτησα με το κλεισιμο των servers στα wrc/wrc2 )

μετά πρέπει να παίξεις 3 φορές το WRC Experience Mode , μία με WRC αμάξια , μία με Class 2 και μία με Class 3 , δεν έχει σημασία με ποια σειρά , απλά πρέπει να προσέχεις κάποιες λεπτομέρειες π.χ. στο wrc όταν παίξεις να πάρεις τον Dani Sordo γιατί έχει τρόπαιο που θέλει να νικήσεις στην Ισπανία με Ισπανό οδηγό κτλ.

τελος μετά τα 3 championships θα πρέπει να παίξεις μεμονωμένα races για συγκεκριμένα τρόπαια , στον οδηγό του ps3trophies.org τα λέει αναλυτικά

odytsak
04-06-2013, 02:48
την 2η και 3η φορα θα κανεις custom πρωταθλημα βαζοντας το minimum δηλαδη 2 χωρες-3 πιστες.

Gokussjin
04-06-2013, 13:57
Ενδιαφέρεται κάποιος που δεν το έχει ήδη βγάλει , να βγάλουμε το ονλάιν?
Μία ώρα παιχνίδι είναι , με μία νίκη στον καθένα και μετά απλά παίζουμε μέχρι να κλείσουμε μία ώρα..