PDA

View Full Version : Metal gear solid HD Collection Vita



ps4
01-08-2012, 11:15
Το; έχε;ι αγο;ράσε;ι κάνε;ις να το;ν ρωτήσω για ένα σημε;ίο; πο;υ; έχω κο;λλήσε;ι; Μέσω pm φυ;σικά. Ε;υ;χαριστώ.


Sent from my SK17i using Tapatalk 2

tnf50
01-08-2012, 11:58
Το; έχε;ι αγο;ράσε;ι κάνε;ις να το;ν ρωτήσω για ένα σημε;ίο; πο;υ; έχω κο;λλήσε;ι; Μέσω pm φυ;σικά. Ε;υ;χαριστώ.


Sent from my SK17i using Tapatalk 2

Το εχω τερματισει στο ps3. Στειλε μου pm και αν θυμαμαι θα σε βοηθησω.

Edit: ps4 σβησε κανενα μηνυμα γιατι το inbox σου ειναι γεματο.

ps4
03-08-2012, 11:07
Ο;κ. Έσβησα κάμπο;σα. Ε;λπίζω να μπο;ρε;ί να δε;χτε;ί τώρα.

Sent from my SK17i using Tapatalk 2

ps4
07-08-2012, 17:22
Ρε παιδιά μια απορία. Μέσα στο νερό γιατί το μπαρμπαδελακι πάει μoνιμος αριστερά; Δεν με αφήνει να πάω σε καμία κατεύθυνση ενΩ τους μοχλούς δεν τους αγγίζω καν. Φταει το παιχνίδι ή το vita;

Φυσικά μετά από μερικούς γύρους γύρω από τον εαυτό του πεθάνει χωρίς να μπορώ να κάνω τίποτα.

:confused:


Sent from my SK17i using Tapatalk 2

ps4
13-08-2012, 21:45
Οκ λύθηκε το πρόβλημα. Μάλλον από την υπερθέρμανση μου το έκανε. Το τελείωσα αλλά δεν κατάλαβα τίποτα. Μπορεί κάποιος που το έχει τελειώσει και το 2 νΑ μου πει τι παίζει με την ιστορία του παιχνιδιού; Έχω σκοπό να τελειώσω το 3 και μετά να πιάσω το 4 πάλι.

Θα καταλάβω τίποτα ή μπα;

Sent from my SK17i using Tapatalk 2

stavros88
13-08-2012, 22:00
λογικα με το 4 θα σου λυθουν ολες οι αποριες.μπορω να πω το 4 ειναι παραδειγμα προς μιμηση για το πως πρεπει να τελειωνει μια ιστορια

ps4
13-08-2012, 22:57
Μια απορία ακόμα. Το έχει πάρει κάνεις για το vita ρε παιδιά; Γιατί θα μου κουνηθεί το κεφάλι λέμε.

Μέσα στο παιχνίδι πέρα από το κουλό που μέσα στο νερό πήγαινε συνέχεια δεξιά, τώρα στο 3 δεν με αφήνει νΑ βάλω τον σιγαστηρα πάνω στο πιστόλι. Αυτό γίνεται ενώ κρατάς πατημένο το δεξί κουτί των όπλων και πατάς το κάτω στον σταυρό. Δεν ακούει με τίποτα. Ειναι λογικό αυτό; Το κάνει και σε καποιον άλλον αυτό; Γιατί μερικές αποστολές θέλουν σιγαστηρα οπωσδήποτε.

Απίστευτο αν ειναι bug του παιχνιδιού.

Sent from my SK17i using Tapatalk 2

ps4
13-08-2012, 22:59
Μια απορία ακόμα. Το έχει πάρει κάνεις για το vita ρε παιδιά; Γιατί θα μου κουνηθεί το κεφάλι λέμε.

Μέσα στο παιχνίδι πέρα από το κουλό που μέσα στο νερό στο 2 πήγαινε συνέχεια αριστερά, τώρα στο 3 δεν με αφήνει νΑ βάλω τον σιγαστηρα πάνω στο πιστόλι. Αυτό γίνεται ενώ κρατάς πατημένο το δεξί κουτί των όπλων και πατάς το κάτω στον σταυρό. Δεν ακούει με τίποτα. Ειναι λογικό αυτό; Το κάνει και σε καποιον άλλον αυτό; Γιατί μερικές αποστολές θέλουν σιγαστηρα οπωσδήποτε.

Απίστευτο αν ειναι bug του παιχνιδιού.

Sent from my SK17i using Tapatalk 2

pgp69
13-03-2013, 19:18
Μια και από σήμερα είναι free για το plus και το κατέβασα θέλω να ρωτήσω κάτι γιατί έχω να παίξω το συγκεκριμένο game από το ps1

έβαλα το 2 και μετά το 3 αυτό που έχω κολλήσει είναι ότι σαν να θυμάμαι ότι όταν ναρκώνεις κάποιον μπορείς να τον πιάσεις και να τον κρύψεις σε διάφορα μέρη η κάνω λάθος ?

Nikoladim
10-04-2013, 11:34
ps4 πάντως εγώ που το παίζω δεν βλέπω κάποιο πρόβλημα με το swimming στο 2, μόνο μια φορά μου κόλλησε και δεν δούλευε το inventory στο δεξί μέρος.
pgp69 ναι μπορείς να κρύψεις κάποιον όταν τον ναρκώσεις/σκοτώσεις.
Πάντως παιδιά απίστευτο παιχνίδι το Msg2. Ειλικρινά είναι θαύμα το πόσο επαναστατικό είναι το gameplay του για τη χρονιά που βγήκε. Μου φαίνεται όμως πως είναι ένα κλικ χειρότερο από το Mgs1 σε άποψη σεναρίου.