PDA

View Full Version : Exclusive Pixeljunk Racers



ProEvo
19-11-2007, 12:32
Κατ αρχήν δε βρήκα να έχει γραφτεί κάτι στο Forum για αυτό.
Μου είχε κινήσει εδώ και κάποιες μέρες την περιέργεια και αποφάσισα να το κατεβάσω. Λοιπόν, καταπληκτικό. Παιχνίδι ταχύτητας και εξυπνάδας σε αυτοκινητόδρομο, με απευθείας online ενημέρωση καλύτερων χρόνων και επιδόσεων, με πολλά και διαφορετικά mini games και καταπληκτικό, πορωτικό μέχρι αηδίας offline multi μέχρι 7 παίκτες. Αν κάποιος το έχει ας επιβεβαιώσει εντυπώσεις. Όπως λέει υποστηρίζει 1080p (εγώ παίζω 1080i). Τα γραφικά δεν είναι εντυπωσιακά (άλλωστε είναι το τελευταίο που περιμένεις από τέτοιο είδους game) αλλά έχει πολύ ωραία χρώματα στην οθόνη και δεν σε κουράζει.
Όσοι πιστοί προσέλθετε. Τιμή 7.99 euro. :1appl::)

TopGunZ
19-11-2007, 13:22
Το είχα κατεβάσει το ντέμο και πίστεψέ με ήταν το πρώτο πράγμα που αγόρσα στο ελληνικό store! Εκτός του ότι θυμίζει παλιές καλές εποχές με τους τεράστιους αυτοκινητόδρομους-παιχνίδια και τα ηλεκτρικά αυτοκινητάκια όταν ήμασταν παιδιά, πρόκειται για ένα από τα πιο πρωτότυπα παιχνίδια που έχω παίξει ποτέ!!! Πάρα πολλά modes παιχνιδιού, φοβερό gameplay, πραγματικά από τα καλύτερα πράγματα που μπορείς να αγοράσεις με 8 ευρώ! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!