PDA

View Full Version : E3 2012 - FFS. This game really sucked ballz. F@ck this $hit...



enstikto
08-06-2012, 11:04
Μιας και η E3 φτάνει σιγά σιγά στο τέλος της, αποφάσισα να ανοίξω 2 νέες δημοσκοπήσεις για να δούμε τι μας άρεσε πραγματικά απο αυτά που είδαμε στην έκθεση και τι πραγματικά ήταν χάλια.
Έχω συμπεριλάβει τους περισσότερους τίτλους που παρουσιαστηκαν με τον ένα ή με τον άλλο τρόπο στην έκθεση και θα είναι διαθέσιμοι κάποια στιγμή σε PS3 (δεν έχω βάλει τίτλους WiiU, 360 ούτε καν Vita). Αν θεωρείτε οτι λείπει κάποιος τίτλος feel free to inform me και εγώ θα τον προσθέσω.
Το παρόν thread είναι το "κακό" thread και μπορούμε να ψηφίσουμε τα παιχνίδια που δεν μας άρεσα ή που μας απογοητεύσαν.
Σημείωση: Μπορείτε να ψηφίσετε πάνω απο 1 παιχνίδι...

Valkyre
08-06-2012, 11:39
Που ειναι το wonderbook???! Εχεις βαλει την λιστα με τα καλυτερα παιχνιδια, δυσκολα να ψηφισει καποιος το suckiest game of E3!! Ψηφισα παντως εγω... αλλα το wonderbook θα ηταν με διαφορα το Νο1 για εμενα! :D

enstikto
08-06-2012, 11:42
Προστέθηκε το wonderbook και στις 2 λίστες.
@PDS: Κάτι μου λέει οτι μπέρδεψες τα polls και ψήφισες εδώ αυτά που σου άρεσαν περισσότερο :P
@Val: Πως σου ξέφυγε το Revengeance?

PDS
08-06-2012, 11:45
Προστέθηκε το wonderbook και στις 2 λίστες.
@PDS: Κάτι μου λέει οτι μπέρδεψες τα polls και ψήφισες εδώ αυτά που σου άρεσαν περισσότερο :P
@Val: Πως σου ξέφυγε το Revengeance?

Nαι :pound:

Διορθωσα το λαθος.


Εδω ψηφισα μονο το Playstation All-Stars Battle Royal,που μαλλον ουτε καν θα το δοκιμαζα.Το wonderbook μονο απο περιεργια θα του εδινα ενα 10λεπτο:P

Valkyre
08-06-2012, 11:51
well bummer... cant vote again... fuck :)

Nek_Food
08-06-2012, 11:54
Λοιπόν, δεν είναι απαραίτητα κακά σαν παιχνίδια άλλωστε αυτό μένει να εξακριβωθεί... απλά κάποια έχω βαρεθεί να τα βρίσκω συνέχεια μπροστά μου, κάποια μου είναι παντελώς αδιάφορα, κάποια ήταν ίσως ενδιαφέροντα αλλά δεν μου άρεσαν αυτά που είδα και διάβασα. Έβαλα και το wonderbook αν και δεν νοείται για μένα σαν κανονικό παιχνίδι αλλά σαν ένα βιβλίο εναλλακτικής διασκέδασης για παιδιά, αλλά το απορρίπτω εξαρχής γιατί προτιμώ το παιδί μου να ασχοληθεί με κανονικά βιβλία, χώρια που η παρουσίαση του Harry Potter για μένα ήταν Fail.

enstikto
08-06-2012, 11:57
Νεκτάριε τι σου έφταιξε το καημένο το South Park? :(

personGR
08-06-2012, 12:23
Seriously guys, είναι αδικία για τα άλλα παιχνίδια να μην ψηφίσει κανείς το BLOPS2. Καταλαβαίνω γιατί επέλεξε η microsoft να του αφιερώσει τόσο χρόνο στην κονφερανς, αλλά το παιχνίδι πλέον απλά δεν τραβάει. Πόσο μάλλον αφού το έδειξαν την ίδια ώρα που έδειξαν και Halo 4.

enstikto
08-06-2012, 12:39
Προστέθηκε μία ψήφος στο wonderbook για τον Val...

stavros88
08-06-2012, 12:58
μονο το Revengeance με απογοητευσε μπορω να πω γιατι απο Metal Gear περιμενεις πολλα

MajereMP44
08-06-2012, 13:05
Συμφωνω με το stavro88! Δεν ηταν καθολου εντυπωσιακο ουτε στα γραφικα ουτε στην ατμοσφαιρα, καμια σχεση με αυτο που εδειχναν.Περα απο τα γνωστα που λεμε τοσον καιρο.Σαν καθαρα action παιχνιδι δεν με τρελανε.

FotisGRC
08-06-2012, 13:43
Kι εγώ το ψήφισα.. Κρίμα για ένα παιχίδι Metal Gear να πέφτει έτσι..

Nek_Food
08-06-2012, 15:02
Νεκτάριε τι σου έφταιξε το καημένο το South Park? :(
Απλά δεν μου άρεσε αυτό που είδα... :whistle:

Άντε μη σηκωθώ πάνω και τα κάνω λίμπα εδώ μέσα, που θα αμφισβητήσεις και την ψήφο μου.

:f014:

enstikto
08-06-2012, 15:04
Σιγά ρα Παυλόπουλε :P
Μάλλον δεν είσαι φαν του South Park γενικά ε; ;)

Desmond
08-06-2012, 16:48
Eβαλα wonderbook και playstation all stars battle royal, γιατί και τα δύο μου ζάλισαν του όρχεις στην φετινή Ε3.

hakoo
08-06-2012, 17:24
1) Wonderbook

http://media.giantbomb.com/uploads/2/24773/1982197-wtf_is_this_shit_Very_Disturbing_Childrens_Book_RE _We_dont_say_ampquotGermanampquot_in_America-s400x297-59009.jpg

και γιατι τρωει ενα 20αλεπτο απο χρονο που θα μπορουσε να εχει το vita η καποιο αλλο παιχνιδι απο τα εξαιρετικα που εχουμε για φετος?


2) Sony all stars whatever

Is this a Nintendo conference or what?
Εντελως παντελως και ανυπερθετως αδιαφορο project που δεν συναδει καθολου με το μοτο τους για την φετινη e3 "all about the hardcore gaming"


3) Dead Space 3

Οχι τοσο γιατι ξερω γω ειναι ενα κακο παιχνιδι, οσο γιατι με απογοητευσε περισσοτερο απο καθε αλλο παιχνιδι/project/ανακοινωση στην εκθεση. Ειναι αυτο που λεμε απο αλλου το περιμενα και απο αλλου μου ρθε. Με μεγαλη διαφορα η πιο αρνητικη εκπληξη και wtf moment που ειχα αυτες τις μερες που βλεπω τα media.

enstikto
08-06-2012, 18:00
Μεγαλύτερη απογοήτευση της E3 το Dead Space 3. Αγαπάμε Dead Space και ατμόσφαιρα και για αυτό που είναι. Γιατί το κάνετε Gears of War FFS?

2η μεγαλύτερη απογοήτευση το God of War goes at the zoo.

3η μεγαλύτερη απογοήτευση Metal Gear Rising όχι τόσο το "αυτό δεν είναι metal gear" ktλ κτλ κτλ αλλά γιατί το περίμενα αρκετά πιο εντυπωσιακό οπτικά.

Cod: Μας είπατε θα έχει αλλαγές και νέα στοιχεία.... ΠΟΥΝΤΑ? Λες και έβλεπα το περσινό cod demo ήταν...

Crysis 3: Και πάλι μία απο τα ίδια. Ωραία γραφικά οκ αλλά.... try harder you guys plz....

Βραβείο F@ck this $hit: Wonderbook.

AgentPrinny007
08-06-2012, 18:27
θα ηθελα να αναφερθω στη ζημια που μου εκανε το Wonderbook και να το καταγγειλω:angry:
Εχω να καταγγειλω λοιπον οτι κατα τη διαρκεια της παρουσιασης αυτου του θαυμαστου παιχνιδιου, θελεις λιγο η κουραση , λιγο το ξενυχτι , με πηρε ο υπνος. Aποτελεσμα? Να χασω την υπολοιπη παρουσιαση... Ευτυχως καταφερα να ξυπνησω στο δευτερο μισο του Last of us.

To μονο που θυμαμαι ειναι οτι καπου, καποια στιγμη ειδα εναν ελεφαντα και εκει για κλασματα του δευτερολεπτου μου ηρθαν καποιες σκεψεις.
Πρωτον οτι εδειχαν το Far cry ,ζουγκλα κτλ, εκει μπερδευτικα λιγο αφου το ειχαν δειξει καποια λεπτα νωριτερα, μεχρι που συνειδητοποιησα οτι ο ελεφαντας ειναι ορθιος...Ετσι καπου εκει με ξαναπηρε ο υπνος...

messi10
08-06-2012, 18:39
Λοιπον, τυχαια σειρα:

GOW Ascension - ΒΑΡΕΘΗΚΑ. Β - Α - Ρ - Ε - Θ - Η - Κ - Α . Δεν μου φαινεται κατι διαφορετικο, κατι καινουριο. Milking.

COD: BO2 - οπως ειπε κι ο Δημητρης, καμοια σχεση με αυτα που υποσχεθηκαν.

MOH: Warfighter - COD clone.

crysis 3 - δεν με εντπυπωσιασε ΚΑΘΟΛΟΥ.

MG Rising - fuck dat shit

Zaneiga
23-06-2012, 03:56
God of War, Medal of Honor & Crysis,