PDA

View Full Version : ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ



seven77
16-11-2007, 10:42
ανοιγω αυτο το thread για να ευχαριστησω κατ'αρχην τον nonborn αλλα και ολα τα αλλα παιδια για την βοη8εια που παρεχουν σε οτιδηποτε εχει σχεση
με την αγαπη μας το ps3!
απο χ8ες μετα τα προβληματα με τους server του cod4 δεν μπορω να συνδε8ω λογω καποιον προβληματων που μου προκαλεσε.(NAT ERROR κλπ)
δεν 3ερω αν 8α μπορεσω να το φτια3ω καθοτι παντελως ασχετος αλλα βρηκα παλι ενα 8αυμασιο thread του nonborn που ελπιζω να με βοηθησει.....
(οπως με εχει βοηθησει να συνδεσω το ps3 me to pc ...που μαλλον παλι αυτο πρεπει να κανω..)
και παλι ευχαριστω πολυ!:1appl::1appl:

ProEvo
16-11-2007, 10:44
μαζί σου στράτο. η δουλειά που κάνουν κάποια παιδιά εδώ μέσα είναι εξαιρετική. ενά μεγάλο μπράβο σε όλους!

tasioskis
16-11-2007, 10:55
και εγω με την σειρα μου να πω ενα μεγαλο ευχαριστω,και για την βοηθεια που μας δινουν,αλλα και για την παρεα που κραταει το εν λογο forum, ξερεις τι ειναι να καθεσαι σε ενα γραφειο και να μην κανεις τπτ? Ξερεις τι ειναι να εχεις νευρα με την μανα σου , η την κοπελα σου, η με τον ολυμπιακο σου και μετα να πεφτεις πανω σε ενα post του αγεννητου που να λεει no more greeklish , no more offtopic e.t.c. εκει ειναι που ξεσπαμε ολοι πανω του,καημενε μου αγεννητε , εχει πολλους αγωνες ακομα ο θρυλος...:fryingpan::rofl:

TopGunZ
16-11-2007, 10:58
πραγματικά πολλά μπράβο και ευχαριστώ στα παιδιά! φοβερή δουλειά!

και ναι ο αγέννητος είναι καλός σάκος του μποξ, τον έχω βρίσει άπειρες φορές γιατί όλο τα καλύτερα μου κόβει λόγω οφτόπικ :p

Katana
16-11-2007, 11:03
πολυ καλη δουλεια και πολυ καλα παιδια.

tasioskis
16-11-2007, 11:15
πραγματικά πολλά μπράβο και ευχαριστώ στα παιδιά! φοβερή δουλειά!

και ναι ο αγέννητος είναι καλός σάκος του μποξ, τον έχω βρίσει άπειρες φορές γιατί όλο τα καλύτερα μου κόβει λόγω οφτόπικ :p


ενταξει ολοι οι moderators ειναι σακοι του μποξ,αλλα τολμα κανεις να πει τιποτα στον markus :rofl:

seven77
16-11-2007, 11:44
και για να ειμαι δικαιος το ιδιο ευχαριστω και τους Markus WolfRathmA slay γιατι τα threads τους τα εχω χρειαστει ε3ισου.

MaRkUs_
16-11-2007, 11:46
ενταξει ολοι οι moderators ειναι σακοι του μποξ,αλλα τολμα κανεις να πει τιποτα στον markus :rofl:

όποιος μου πει θα φάει βρίσιμο:ΡΡΡΡΡ αχαχαχαχα:Ρ εγώ είμαι νεα γενιά mod:P

NonBorn
16-11-2007, 12:04
όποιος μου πει θα φάει βρίσιμο:ΡΡΡΡΡ αχαχαχαχα:Ρ εγώ είμαι νεα γενιά mod:P

Ναι είσαι εξιχρονισμένος mod... :rofl::rofl::rofl:


Παιδιά και εγώ οφείλω ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Slay που μου έδωσε την ευκαιρία να κάνω κάτι για το forum, και όλους εσάς για την υποστήριξη σας. Με κάνετε και κοκκινίζω... :blush: Κάνω ότι μπορώ και εγώ και τα υπόλοιπα παιδιά για το καλό της κοινότητας, της μοναδικής ελληνικής κοινότητας για ps3!

ALEO
16-11-2007, 12:10
Ena Megalo Eyharisto Stous Moderators Sta Greekglish Kaiston Super Moderator Me Ta 2,592 Post Ade Na Ta Hiliasis

Slay
16-11-2007, 12:25
Εγω περα απ'ολα τα παιδια που συμβαλουν λιγακι περισσοτερο στο forum λογω της θεσης τους (moderators, συντακτες αρθρων στο portal, δημιουργια γραφικων) θελω να ευχαριστησω περισσοτερο απ'ολους εσας τους απλους χρηστες, το www.ps3forums.gr δεν ειναι εγω, η ο nonborn, η οποιος αλλος mod, ειστε εσεις οι απλοι χρηστες που δινουν πραγματικα ζωη σε αυτη την κοινοτητα, και χωρις εσας , και το ενδιαφερον σας για αυτη , απλα δεν θα υπηρχε.

ALEO
16-11-2007, 12:27
μην μας κανεις να δακρυσουμε τωρα !!!

seven77
16-11-2007, 12:32
Θα κανουμε και γενεθλια !τουρτα , κερακια , καπελακια κλπ!!!:hungry:

gtakis
16-11-2007, 12:44
μπραβο παιδια σε ολους και κυριως στους mods και στον slay που μας βοηθουν με τις απαντησεις τους αλλα και σε ολα τα μελη!!!

denni77
16-11-2007, 13:38
ena afharisto stous moderators,ena efharisto se osous users me ehoun voithisi(opos o giorgos pou tou ta eho kani tsourekia) kai ena signomi se osous eho milisi kapos otan brizonome.
NA KANO KAI MIA PROTASI?na organosoume mia vradia na pame oloi kapou.den leo gia clubbing.gia bires xero go.tha pesi poli gelio giati tha leme esi pios ise?o seven77 xero go,o nonborn o etsi o allios.opios simfoni boroume siga siga na mazepsoume simetohes kai na kanonisoume mia mera.


ps:oso gia ton olympiako min anhoneste re gavroi,tha ton vroume pali ton dromo mas.ego eklisa isitiria gia Romi pantos.i elpida petheni teleftea xaxaxa

gepe13
16-11-2007, 13:40
bravo παιδια

ProEvo
16-11-2007, 13:45
NA KANO KAI MIA PROTASI?na organosoume mia vradia na pame oloi kapou.den leo gia clubbing.gia bires xero go.tha pesi poli gelio giati tha leme esi pios ise?o seven77 xero go,o nonborn o etsi o allios.opios simfoni boroume siga siga na mazepsoume simetohes kai na kanonisoume mia mera.

Αυτό το έχει προτείνει ο ifrit αλλά δυστυχώς δεν έχει οργανωθεί ακόμα. Ελπίζω να γίνει κάποια στιγμή. :)

Sorry για το offtopic

tasioskis
16-11-2007, 14:09
Ena Megalo Eyharisto Stous Moderators Sta Greekglish Kaiston Super Moderator Me Ta 2,592 Post Ade Na Ta Hiliasis

halooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! τα ποστς του αγεννητου ειναι πανω απο 2 χιλιαδες.... Ακου εκει να τα χιλιασει!!!!!!:angry::rofl:

greekteo
16-11-2007, 15:54
Ena Megalo Eyharisto Stous Moderators Sta Greekglish Kaiston Super Moderator Me Ta 2,592 Post Ade Na Ta Hiliasis

Τα χει ηδη (δυ)χιλιασει :p .. Παντως πραγματικα οι moderators στο φορουμ αυτο με τις αμεσες απαντησεις τους και την προσφορα τους, o slay με τον τεχνικο τομεα και αλλα κανουν αυτο το φορουμ ενδιαφερον, χρησιμο και σε παρασυρουν, ο καθε ενας με τον τροπο του, στο να θες να συμβαλλεις και συ λιγο. Μπραβο και απο μενα!!!

modecris
16-11-2007, 18:23
Οι Mods κάνουν πολύ καλή δουλειά για 2 λόγους:

Αγαπάνε αυτό που κάνουν αλλά και έχουν και την όρεξη αυτήν την αγάπη τους να την χρησιμοποιήσουν για κοινό όφελος.

Και μια συγνώμη σε 2~3 άτομα που ήρθα σε αντιπαράθεση χωρίς ίσως να υπάρχει λόγος,μια και (όπως λέτε χωρίς να έχετε άδικο) εδώ είναι ps3 forum.

TopGunZ
16-11-2007, 18:37
Μη στεναχωριέσαι Modecris, μακάρι όλοι να αντιμετώπιζαν τη διαφορετικότητα στις απόψεις του άλλου όπως εσύ, είσαι επάξια μέλος του φόρουμ.

Σόρυ για το οφτόπικ.

NonBorn
16-11-2007, 19:24
Μακάρι η διαφορετική άποψη να είναι πάντα τόσο πολιτισμένη ώστε να βγάζει κάπου, μέσα από τη συζήτηση! :1appl::1appl: modecris σου βγάζω το καπέλο ειλικρινά! Και είμαι από τα άτομα που σε περιμένουν στο psn :p Έχει να πέσει ξύλο στο resi 2 :p

modecris
17-11-2007, 03:07
Η διαφορετική άποψη δεν σημαίνει απαραίτητα και αντίθετη άποψη.Ούτε βεβαίως και πως δεν θα πρέπει να σεβόμαστε ο ένας τον άλλο.Απλώς θα πρέπει να έχουμε στο μυαλό μας πως δεν έχουμε να χωρίσουμε τίποτα (αλίμονο... ).Για να το πω πιο φιλοσοφικά "έχουμε κοινή πορεία,ακολουθούμε απλώς διαφορετικούς δρόμους".
Και στην τελική,δεν είναι απαραίτητο να έχουμε διαφορετικές κονσόλες για να διαφωνούμε...και το αντίθετο.

Non,αφού επέλεξα να πάρω και δεύτερο φουρνάκι αντί για ένα ps3,θα τα πούμε πλέον στο...ps4 :frog:.Έχουμε και άλλες υποχρεώσεις ;)

PS:Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια αλλά ας μείνουμε on topic :fryingpan:

chios26
17-11-2007, 09:57
Να πω κι'εγω με τη σειρα μου ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολα τα παιδια του forum για την αμεση βοηθεια τους οποτε χρειαστηκα κατι... Ειδικα στον markus και στον georgio που τον επριξα με τα invite στο clan του warhawk... Εγω θα ευχηθω να χιλιασουν τα μελη μας και να γινουμε μια ακομα μεγαλυτερη παρεα:wave::wave::wave: