PDA

View Full Version : 1ο Ελληνικο Πρωταθλημα fifa12



KwstasLeon
20-04-2012, 15:39
Το FIFA αναβαθμηστηκε οποτε ειπα οποιος θελει και εχει ορεξη να ξεκινησουμε για χαβα κατι καινουργιο!!!
Θα παιξουμε το Ελληνικο πρωταθλημα γι'αυτο υπαρχει περιορισμος των θεσεων 15.Οποιος δεν ξερει μπορει να ρωτησει πως θα το κατεβασει.
Ας δηλωσουμε συμετοχες για αρχη και οι κανονες ερχονται.

Υ.Γ Το Φτιαχνουμε με τον Trifs2000 οποτε περιμενω και ολο το παλιο παρεακι.


1)KwstasLeon20vt

kippy18
20-04-2012, 17:43
Το FIFA αναβαθμηστηκε οποτε ειπα οποιος θελει και εχει ορεξη να ξεκινησουμε για χαβα κατι καινουργιο!!!
Θα παιξουμε το Ελληνικο πρωταθλημα γι'αυτο υπαρχει περιορισμος των θεσεων 15.Οποιος δεν ξερει μπορει να ρωτησει πως θα το κατεβασει.
Ας δηλωσουμε συμετοχες για αρχη και οι κανονες ερχονται.

Υ.Γ Το Φτιαχνουμε με τον Trifs2000 οποτε περιμενω και ολο το παλιο παρεακι.


1)KwstasLeon20vt

οταν λες αναβαθμηστικε? :P

aloialone
20-04-2012, 19:08
Μπενεις στο creation center στο site της ea. Πας στα toyrnaments και βρισκεις το πρωταθλημα superleague.(Προσοχη.. Αυτο που το εχουν κατεβασει περιπου 2 χιλιαδες ατομα. Το κανεις bookmark στο site,ανοιγεις το ps3 πας customise fifa-->creation center-->tournaments και κατεβαζεις το Ελληνικο πρωταθλημα.


1)KwstasLeon20vt
2)TrifS2000

KwstasLeon
20-04-2012, 20:01
Οτι ειπε ο Τριφ.Και λαθος να κανετε δεν πηραζει γιατι μπορειται να το σβησετε.Η ΕΑ επιτελους μας εφτιαξε το πρωταθλημα το οποιο μπορουμε να κατεβασουμε.Αλλα προσοχη μονο ενα μπορεις να κατεβασεις FREE οτι αλλο το πληρωνεις.

kyriakosv
21-04-2012, 14:19
thelo kai ego. Me AEK an ginetai!!!

KwstasLeon
21-04-2012, 17:14
thelo kai ego. Me AEK an ginetai!!!

Φιλε για αρχη πρεπει να μαζευτουμε 15 ατομα.Για την επιλογη της ομαδας θα γινει κληρωση.Αν μαζευτουμε πιο λιγοι θα αρχισουν να βγαινουν οι μεγαλες ομαδες(ΟΣΦΠ,ΠΑΟ,ΑΕΚ..) και θα παιξουμε με τις μικρες.

lostmangr
24-04-2012, 00:55
παιδακια ειμαι και εγω μεσα!!!!αντε και καλη αρχη παντως χαθηκαμε γενικος..

aekfc212
24-04-2012, 18:35
χαχαχα κ εγω μεσα αλλα δεν παιρνω με την καμια ολυμπιακο παο.δεν το εχω κατεβασει αλλα θα το κατεβασω το πρωταθληματακι.

klark71
28-04-2012, 00:39
Μπήκα στο creation center του fifa πρώτη φορά και μου γράφει ότι δεν έχω το δικαίωμα δωρεάν και να πάω στο PS Store!
Πραφανώς επειδή παλαιότερα είχα φτιάξει game face δεν μου επιτρέπει. Πού βρίσκω και πώς αγοράζουμε τώρα;
Εντάξει, το αγόρασα. Μου γράφει όμως ότι πρέπει να σβήσω πρώτα κάποιο file "creation centre user generated content",
το οποίο όμως δεν έχω!!! Έλεος... Τι προτείνετε;

TdR
18-05-2012, 13:25
Συγγνώμη ρε παιδιά,

Το ελληνικό πρωτάθλημα -Superleague- στο οποίο αναφέρεστε είναι κάποιο από αυτά που έχουν φτιάξει άλλοι χρήστες και μπορείς να τα κατεβάσεις, μέσω του creation center, ή πρόκειται για επίσημη προσθήκη από την ΕΑ;

Εγώ έχω κατεβάσει την Superleague, όπως την είχε φτιάξει -πολλή καλή δουλειά- κάποιος φίλος. Απ' ό,τι θυμάμαι είχε, τον Γενάρη - Φλεβάρη που το κατέβασα, πάνω από 4.000 downloads. Πλην όμως δεν μπορώ να το χρησιμοποιήσω σε όλα τα modes, όπως συμβαίνει με τις επίσημες διοργανώσεις.

Για παράδειγμα, στο career mode, δεν προσφέρεται ως επιλογή. Έτσι αναγκάστηκα να προσθέσω τον Ολυμπιακό, η βασική ομάδα που έχω επιλέξει να παίζω, στο ιταλικό πρωτάθλημα προκειμένου να παίξω.

Εάν το ελληνικό πρωτάθλημα υπάρχει, επίσημα, από την ΕΑ, σε κάποιο από τα πακέτα -DLC- στο store, φαντάζομαι πως θα μπορεί κανείς να το χρησιμοποιήσει σε όλα τα modes.

Ρωτάω, επειδή έχετε γράψει πως το "Fifa αναβαθμίστηκε", πως η ΕΑ "έφτιαξε επιτέλους το ελληνμικό πρωτάθλημα" κ.α..

TdR
18-05-2012, 13:35
Μπήκα στο creation center του fifa πρώτη φορά και μου γράφει ότι δεν έχω το δικαίωμα δωρεάν και να πάω στο PS Store!
Πραφανώς επειδή παλαιότερα είχα φτιάξει game face δεν μου επιτρέπει. Πού βρίσκω και πώς αγοράζουμε τώρα;
Εντάξει, το αγόρασα. Μου γράφει όμως ότι πρέπει να σβήσω πρώτα κάποιο file "creation centre user generated content",
το οποίο όμως δεν έχω!!! Έλεος... Τι προτείνετε;

1) Το game face δεν έχει καμμιά δουλειά με τη δυνατότητα να κατεβάσεις δωρεάν ένα πακέτο tournament από το creation center. Κι έγω έχω χρησιμοποιήσει το game face, όμως με άφησε να κατεβάσω τo ελληνικό πρωτάθλημα όπως το είχε φτιάξει κάποιος άλλος χρήστης.

Μήπως είχες κατεβάσει κάποια διοργάνωση στο παρελθόν;

2) Το μήνυμα που σου βγάζει δηλώνει ότι έχεις χρησιμοποιήσει το creation center για να φτιάξεις κάτι δικό σου -π.χ. ομάδα, διοργάνωση ή άλλο- παλιότερα, και πως πρέπει πρώτα να το διαγράψεις. Θυμάσαι κάτι τέτοιο; Μήπως έχει κάποιος άλλος πρόσβαση στο λογαριασμό σου -φίλος, συγγενής- και το έκανε εκείνος;

KwstasLeon
18-05-2012, 14:08
Συγγνώμη ρε παιδιά,

Το ελληνικό πρωτάθλημα -Superleague- στο οποίο αναφέρεστε είναι κάποιο από αυτά που έχουν φτιάξει άλλοι χρήστες και μπορείς να τα κατεβάσεις, μέσω του creation center, ή πρόκειται για επίσημη προσθήκη από την ΕΑ;

Εγώ έχω κατεβάσει την Superleague, όπως την είχε φτιάξει -πολλή καλή δουλειά- κάποιος φίλος. Απ' ό,τι θυμάμαι είχε, τον Γενάρη - Φλεβάρη που το κατέβασα, πάνω από 4.000 downloads. Πλην όμως δεν μπορώ να το χρησιμοποιήσω σε όλα τα modes, όπως συμβαίνει με τις επίσημες διοργανώσεις.

Για παράδειγμα, στο career mode, δεν προσφέρεται ως επιλογή. Έτσι αναγκάστηκα να προσθέσω τον Ολυμπιακό, η βασική ομάδα που έχω επιλέξει να παίζω, στο ιταλικό πρωτάθλημα προκειμένου να παίξω.

Εάν το ελληνικό πρωτάθλημα υπάρχει, επίσημα, από την ΕΑ, σε κάποιο από τα πακέτα -DLC- στο store, φαντάζομαι πως θα μπορεί κανείς να το χρησιμοποιήσει σε όλα τα modes.

Ρωτάω, επειδή έχετε γράψει πως το "Fifa αναβαθμίστηκε", πως η ΕΑ "έφτιαξε επιτέλους το ελληνμικό πρωτάθλημα" κ.α..
Ειναι ακριβως οπως τα λες φιλε.Το αναβαθμιστηκε εννοουσαμε οτι η ΕΑ και φησικα μεσα απο τον φιλο που εφτιαξε το ελληνικο πρωταθλημα μπορουσαμε να παιζουμε και με ελληνικες ομαδες μεταξυ μας.

kyriakosv
18-05-2012, 15:38
Τελικά θα παίξουμε;

KwstasLeon
18-05-2012, 19:24
Κυριακο δεν μαζευομαστε ειμαστε 6 παικτες μονο.το θεμα ηταν να φταναμε τους 10 για να εχει χαβαλε.

klark71
23-05-2012, 20:03
1) Το game face δεν έχει καμμιά δουλειά με τη δυνατότητα να κατεβάσεις δωρεάν ένα πακέτο tournament από το creation center. Κι έγω έχω χρησιμοποιήσει το game face, όμως με άφησε να κατεβάσω τo ελληνικό πρωτάθλημα όπως το είχε φτιάξει κάποιος άλλος χρήστης.

Μήπως είχες κατεβάσει κάποια διοργάνωση στο παρελθόν;

2) Το μήνυμα που σου βγάζει δηλώνει ότι έχεις χρησιμοποιήσει το creation center για να φτιάξεις κάτι δικό σου -π.χ. ομάδα, διοργάνωση ή άλλο- παλιότερα, και πως πρέπει πρώτα να το διαγράψεις. Θυμάσαι κάτι τέτοιο; Μήπως έχει κάποιος άλλος πρόσβαση στο λογαριασμό σου -φίλος, συγγενής- και το έκανε εκείνος;

Νομίζω ότι μετά την αναβάθμιση για το Euro μπλόκαρε η συγκεκριμένη λειτουργία, διότι αγόρασα από το Fifa Store άδεια για να κατεβάζω διάφορα από το creation center και δεν μπορώ. Για να σιγουρευτώ όμως, υπάρχει κάποιος να πρασπαθήσει τώρα κάτι να κατεβάσει;

katsouras
02-07-2012, 03:15
Τι εγινε ρε παιδια παγωσε το συμπαν?Κανα πρωταθληματακι δεν τρεχει??Παλιοπο#$τανα Μερκελ!

easybizi
04-07-2012, 21:50
Kαλως τον ....ασε λες και επεσε βομβα ειναι....χαθηκαμε ολοι...τι εγινε εσυ;ολα καλα;Ξανα πειρες το fifa μηπως;

aloialone
04-07-2012, 22:24
Δεν επεσε βομβα. Απλα δεν ειδαμε ανταποκριση για το πρωταθλημα και το παρατησαμε. Αν θελετε και βρουμε ατομα το φτιαχνουμε.

kippy18
05-07-2012, 12:57
εγώ έχω μιλησει με lostman και λέγαμε πως θα ψυνόμασταν για κάνα απλό πρωταθληματάκι
έστω και με όχι πολλά άτομα απλά για χαβαλέ! το θεμα ειναι να βρούμε διοργανωτές... πιστεύω πως θα βρούμε καμια δεκαρια ατομα! ;)
εγώ θα λεγα όποιοι ενδιαφέρονται να ξαναδηλώσουν σημετοχή για να ξέρουμε και πόσα άτομα θα μαστε

easybizi
05-07-2012, 13:32
Δεν επεσε βομβα. Απλα δεν ειδαμε ανταποκριση για το πρωταθλημα και το παρατησαμε. Αν θελετε και βρουμε ατομα το φτιαχνουμε.

Η βομβα παει στο γεγονος οτι δεν μπορούμε να μαζευτουμε πλεον,καποτε γινονταν πρωταθλημα με 35 + ατομα τωρα χαθήκαμε οι περισσοτεροι.Τελος πάντων εγω ειμαι μεσα να κανουμε κανενα πρωταθληματακι χαλαρο(οχι πολλους αγωνες),αλλα δεν θελω να χαλασω την ιδεα των παιδιων για ελληνικο πρωταθλημα,αλλα δεν θελω να παιξω με καμια ελληνικη ομαδα 1ον και δευτερον δεν θελω να παιζω και με ομαδες από το creation center οσο καλη δουλεια και να καναν τα παιδια που τις εφτιαξαν.




εγώ έχω μιλησει με lostman και λέγαμε πως θα ψυνόμασταν για κάνα απλό πρωταθληματάκι
έστω και με όχι πολλά άτομα απλά για χαβαλέ! το θεμα ειναι να βρούμε διοργανωτές... πιστεύω πως θα βρούμε καμια δεκαρια ατομα! ;)
εγώ θα λεγα όποιοι ενδιαφέρονται να ξαναδηλώσουν σημετοχή για να ξέρουμε και πόσα άτομα θα μαστε

Καμια διοργανωση σαν το EURO διοργανωνουμε αν θελετε

kippy18
05-07-2012, 15:45
καλα θα ταν!

Kostas_GR7+
06-07-2012, 01:55
magkes ego ftiaxno league me elines se xalaro klima
sto 1o league pou eftiaksa imaste 12 ellines k se 3-4 meres telionei . tha ftiakso kai epomeno afou to 1o pige kala.ti va8mologia ke ola auta ta grafo sto blog mou ( ligo proxeira giati eimai protaris alla sosta) . stoxos einai i diaskedasi kai na pername tin ora gi auto ine pio proxeiro k me ligoterous kanones . opoios endiaferete na to grapsei edo kai na me kanei add kostasG7__

to blog mou : www.podosfairikigonia.blogspot.gr

Kostas_GR7+
06-07-2012, 02:12
magkes ego ftiaxno league me elines se xalaro klima
sto 1o league pou eftiaksa imaste 12 ellines k se 3-4 meres telionei . tha ftiakso kai epomeno afou to 1o pige kala.ti va8mologia ke ola auta ta grafo sto blog mou ( ligo proxeira giati eimai protaris alla sosta) . stoxos einai i diaskedasi kai na pername tin ora gi auto ine pio proxeiro k me ligoterous kanones . opoios endiaferete na to grapsei edo kai na me kanei add kostasG7__

to blog mou : www.podosfairikigonia.blogspot.gr :e080: (http://www.podosfairikigonia.blogspot.gr)

logika tha einai 1 vs 1 alla skeftomoun kai 2 vs 2 . akouo protimiseis :pop2: