PDA

View Full Version : Πως να δημιουργήσετε custom folders στο PS3!!!



NonBorn
09-11-2007, 21:42
Κι όμως η Sony έκανε το θαύμα της και μας έστειλα αυτό που τόσο καιρό περίμενα τουλάχιστον εγώ ως το πιο εύκολο και το πιο λογικό πράγμα για ένα λειτουργικό σύστημα. Τη δυνατότητα να δημιουργήσεις φακέλους και να οργανώσεις τα περιεχόμενα του σκληρού του PS3 όπως εσύ θες...Ορίστε το video με τη διαδικασία!!


http://www.threespeech.com/blog/wp-content/uploads/2007/01/before%20after.jpg


YouTube - PS3 Tutorial - How to organise games into folders


Θέλω rep γι αυτό το post.... :rofl::rofl::rofl:
Πραγματικά χάρηκα πάρα πολύ που το βρήκα, και επίσης το αφιερώνω στον φίλο μου τον TopGunZ που ξέρω πόσο το ήθελε και εκείνος!!

TopGunZ
09-11-2007, 23:57
είσαι θεός. δεν το είδα ακόμα, αλλά ακόμα και η προσπάθεια μετράει :d

TopGunZ
10-11-2007, 00:44
Έλα ρε αυτό με τα Άλμπουμ ήταν το πρώτο που είχα καταλάβει για το PS3,μιλάμε για πρώτη-δεύτερη μέρα, μέχρι που κατάλαβα πως θα έπρεπε να κάνω πρώτα άλμπουμ τα μερικές εκατοντάδες mp3 στον υπολογιστή και μετά να τα περάσω...πανικός...Τέσπα για βιντεάκια και ειδικά για παιχνίδια είναι καλή τεχνική!

Το rep παραμένει εννοείται για τη σκέψη και μόνο!

NonBorn
10-11-2007, 02:27
Έλα ρε αυτό με τα Άλμπουμ ήταν το πρώτο που είχα καταλάβει για το PS3,μιλάμε για πρώτη-δεύτερη μέρα, μέχρι που κατάλαβα πως θα έπρεπε να κάνω πρώτα άλμπουμ τα μερικές εκατοντάδες mp3 στον υπολογιστή και μετά να τα περάσω...πανικός...Τέσπα για βιντεάκια και ειδικά για παιχνίδια είναι καλή τεχνική!

Το rep παραμένει εννοείται για τη σκέψη και μόνο!

Υπήρχε ήδη στη μουσική αλλά στα games ήταν από την αρχή έτσι??? Και δεν το είχα δει? Εγώ νόμιζα ότι το έβαλαν τώρα...

ps4
10-11-2007, 10:28
Το εκανα και εγω. Μπραβο non, πολυ καλο.

klepidas
10-11-2007, 17:22
pedia auto me ta games ipirxe to eixa kanei prin ena mina
alla den to theorisa simantiko gia na to po