PDA

View Full Version : Πως κανω delete από τον σκληρό?



g-e-o
09-11-2007, 21:10
παιδια γεια χαρα!! αν θελω να σβησω κατι που εχω κατεβασει απο το ps store και εχει αποθηκευτει στο σκληρο, που πρεπει να παω να το βρω και να το διαγραψω?? γινεται?? ξερω οτι ισως ειναι χαζη η ερωτηση, αλλα παιδευομαι μια ωρα τωρα και ακρη δεν βρισκω γμτ...ευχαριστω πολυ!!!

NonBorn
09-11-2007, 21:14
παιδια γεια χαρα!! αν θελω να σβησω κατι που εχω κατεβασει απο το ps store και εχει αποθηκευτει στο σκληρο, που πρεπει να παω να το βρω και να το διαγραψω?? γινεται?? ξερω οτι ισως ειναι χαζη η ερωτηση, αλλα παιδευομαι μια ωρα τωρα και ακρη δεν βρισκω γμτ...ευχαριστω πολυ!!!

Πας εκεί που είναι, πχ σε ένα demo, πατάς "Δ" και σου έχει την επιλογή delete. ;)

g-e-o
09-11-2007, 21:29
αυτο ειναι!!! αμεση απαντηση!! σε ευχαριστω παρα πολυ φιλαρακι!!! τωρα μου δημιουργηθηκε αλλη απορια ομως...που πρεπει να παω για να δω τι ειναι αποθηκευμενο στο σκληρο???? συγνωμη και παλι αν κουραζω...

NonBorn
09-11-2007, 21:35
αυτο ειναι!!! αμεση απαντηση!! σε ευχαριστω παρα πολυ φιλαρακι!!! τωρα μου δημιουργηθηκε αλλη απορια ομως...που πρεπει να παω για να δω τι ειναι αποθηκευμενο στο σκληρο???? συγνωμη και παλι αν κουραζω...

Τι εννοείς "που πρεπει να παω για να δω τι ειναι αποθηκευμενο στο σκληρο????"? Αν εννοείς πόσο χώρο έχεις ελεύθερο και πόσο πιασμένο πας στα system settings->system information από τα settings! Αν θες να δεις τώρα τι έχεις στο σκληρό πας σε κάθε κατηγορία ξεχωριστά (photo,music,games) και βλέπεις τι έχεις μέσα σε αυτές... Αυτά είναι ότι έχεις στο ps3 σου!

g-e-o
09-11-2007, 21:42
μενω υποχρεος...μονο αυτο εχ να πω...σε ευχαριστω πολυ non born εισαι αρχηγος!!!!

NonBorn
09-11-2007, 21:44
μενω υποχρεος...μονο αυτο εχ να πω...σε ευχαριστω πολυ non born εισαι αρχηγος!!!!

Τίποτα φίλε, να σαι καλά. Έτσι κι αλλιώς για αν βοηθάμε ο ένας τον άλλον είμαστε εδώ! :)