PDA

View Full Version : Choose which XMB feature would be most important to you in a possible PSN update



SQP_GR
07-11-2007, 01:24
PS3 2.0 (Finally some Official Information?)




http://www.n4g.com/M/8/News/81000/81014_hs.jpg

Just recently on the G.A.P. section of the US Playstation site there has been posted a survey for all G.A.P. members. The survey asks:

"Choose which XMB™
(Cross Media Bar) feature
would be most important
to you in a possible PLAYSTATION®Network update:

A) In-game access to PSN messaging
B) Ability to play my own music from the XMB while in-game
C) Larger buddy list and buddy-list features such as categorizing"

Now this, combined with the recent PSP update which offers a feature that may only be used with PS3 FW 2.0 makes for a pretty strong sense that Sony is thinking about releasing the update very soon.

Now this also brings up another worrying issue for the fans hoping to get in-game XMB soon. In the survey it asks to choose only ONE of the following. Does this mean that the complete XMB menu will not be available in-game, and just a portion of it will? Let the speculation begin...

Note: Only G.A.P. members are allowed access to that section, so if you are a member, go check it out (and maybe vote too). If you are Not a member, then I am sorry :P

TopGunZ
07-11-2007, 10:41
μην τολμήσει κανείς και δεν επιλέξει το β) του δάγκωσα το λαρύγγι!

georgios
07-11-2007, 11:03
tha mas trelanis?! A me ta 1000. auto perimenume toso kero

μην τολμήσει κανείς και δεν επιλέξει το β) του δάγκωσα το λαρύγγι!

TopGunZ
07-11-2007, 11:07
Ρε παιδιά εγώ το PS3 το πήρα για να παίζω, αν ήθελα επικοινωνία θα έβγαινα με τους κολλητούς γα καφέ. Ξεκολλάτε με το κ*λ*-online :P

/END of OffTopic για θα μας μαμήσει και ο Αγέννητος :D

georgios
07-11-2007, 11:13
pola pexnidia ine mono online re si. ke ta misa offline den aksizun. etsi ki alios pleon ta perisotera pexnidia exun foveri musiki apo mona tus.

ego pezo me ton ALEO pu ine germania, eye of the judgment pio poli ap ola. warhawk, resistanse, pro ke motorstorm lionume online oi perisoteroi apo to forum. ise monos se auto pu les


Ρε παιδιά εγώ το PS3 το πήρα για να παίζω, αν ήθελα επικοινωνία θα έβγαινα με τους κολλητούς γα καφέ. Ξεκολλάτε με το κ*λ*-online :P

georgios
07-11-2007, 11:18
Just recently on the G.A.P. section of the US Playstation site there has been posted a survey for all G.A.P. members. The survey asks:

Choose which XMB feature would be most important to you in a possible PSN update

Now this, combined with the recent PSP update which offers a feature that may only be used with PS3 FW 2.0 makes for a pretty strong sense that Sony is thinking about releasing the update very soon.

Now this also brings up another worrying issue for the fans hoping to get in-game XMB soon. In the survey it asks to choose only ONE of the following. Does this mean that the complete XMB menu will not be available in-game, and just a portion of it will? Let the speculation begin...

Note: Only G.A.P. members are allowed access to that section, so if you are a member, go check it out (and maybe vote too). If you are Not a member, then I am sorry :P
-------------------------------------------------------

opote dialexte

TopGunZ
07-11-2007, 11:19
Εμ είμαι μόνος για αυτό οι εταιρείες όλο λαλακίες βγάζουνε, σου λέει τι ιστορία και βλακείες ας πετάξουμε εκεί ένα online χωρίς φαντασία και καθαρίσαμε. Σόρρυ, αλλά βάλατε τα χεράκια σας και βγάλατε τα ματάκια σας. Τώρα γιατί θα πρέπει το buddy invite να γίνεται με ειδικό πρόγραμμα, όταν κάποια παιχνίδια το έχουν ενσωματωμένο (RFOM, Warhawk), όταν μπορείς να παίζεις Motorstorm με Tenacious D....

Ευτυχώς που υπάρχει ένας Hideo και μια Square....

georgios
07-11-2007, 11:20
ekana sxetiko poll na telionume. dialekste pio feature thelete na exi to XMB
http://www.ps3forums.gr/VB3/showthread.php?t=1159

TopGunZ
07-11-2007, 11:23
Ρε Γιώργο τι παρεξηγείσαι? Δλδ σώνει και καλά πρέπει να αλλάξω συνήθειες μετά από 15 χρόνια gaming για να πηγαίνω με τη μόδα?

TopGunZ
07-11-2007, 11:24
το ξέρω ότι θα νικηθώ κατά κράτος, χεχεχε :innocent:

georgios
07-11-2007, 11:26
vre esi to ingame messaging den to ekane kanena pexnidi. to resistance se afine na stelnis minimata otan isun sto menu. eno merika ala se afinan na kanis invite. o skopos ine na milas eno ise stin maxi online. pantu

to story panta telioni. ke me ta prosfata pexnidia telioni ke noris. to online dini aksia ke diarkia sto pexnidi. ute ego trelenome gia online ala exis kati na peksis otan ta exis termatisi ola

ine ena feature pu eprepe na iparxi apo tote pu vgike to ps3. den ine ksexoristo programa

ProEvo
07-11-2007, 11:29
για μένα και τα τρία είναι εξίσου απαραίτητα. θα ψηφίσω το 1 σαν πιο σημαντικό. 34-33-33.

georgios
07-11-2007, 11:32
i alithia ine oti to buddy list ine mikro. ala exo perioristi na exo tora autus pu exun headset i milame ke pezume sixna mazi opote mu ftani gia tin ora

oso gia ti musiki, ego tulaxiston sta misa pexnidia tin klino. racing athlitika, protimo na akuo mono ta efe

TopGunZ
07-11-2007, 11:34
Κοίτα ξέρω ότι είμαι ο τρελλός του χωριού, αλλά όταν παίζω ένα παιχνίδι θέλω να βυθίζομαι σε μια ιστορία. Εκεί δε με πολυνοιάζει η μουσική. Αλλά σε ένα παιχνίδι όπως το warhawk θέλω τη μουσική που γουστάρω. Ας βγάλουν patch, update ή ότι άλλο θέλουν για το messaging, αλλά αν είναι να φάνε μνήμη για να είναι διαθέσιμο κάτι τέτοιο thanx but no thanx. Αν βάλουν πρώτα in game music, και αν είναι αν μην τρώει τσάμπα μνήμη ας βάλουν και 3g βιντεοκλήση.

georgios
07-11-2007, 11:40
opiodipote apo ta 3 tha troi resources ala idika to messaging ine toso xrisimo pu prepi na to kanun pasi thisia. iparxi ke o diskos. na ton xrisimopiisun san virtual memory ke na min piasun ap ti ram. as argi ligo na fortosi auto to feature

Κοίτα ξέρω ότι είμαι ο τρελλός του χωριού, αλλά όταν παίζω ένα παιχνίδι θέλω να βυθίζομαι σε μια ιστορία. Εκεί δε με πολυνοιάζει η μουσική. Αλλά σε ένα παιχνίδι όπως το warhawk θέλω τη μουσική που γουστάρω. Ας βγάλουν patch, update ή ότι άλλο θέλουν για το messaging, αλλά αν είναι να φάνε μνήμη για να είναι διαθέσιμο κάτι τέτοιο thanx but no thanx. Αν βάλουν πρώτα in game music, και αν είναι αν μην τρώει τσάμπα μνήμη ας βάλουν και 3g βιντεοκλήση.

EDIT: btw, file topgun. den pareksigume. ime arketa megalos gia na pareksigume gia tetia themata. apla ipostirizo ti gnomi mu me epixirimata.

otan akoluthis tin ekseliksi den simeni oti alazis sinithies. alios tha ixame mini sto atari akoma. to online ine epanastatiko feature sta pexnidia. opos itan ke ta 3D grafika ine to motion sensing ke to motion capture ke tha ine ke to virtual reality. ego pantos den girizo piso. thelo nea pramata ke nees texnologies gia na min varieme

TopGunZ
07-11-2007, 11:51
Απλά εγώ το θεωρώ τελείως άχρηστο να κόβω το παιχνίδι μου στη μέση για να στέλνω μηνυματάκια. για άλλους όντως είναι σημαντικό.

Επίσης θεωρώ ότι το online έχει πάει πίσω τη βιομηχανία, γιατί είναι η εύκολη λύση όταν δεν υπάρχουν ιδέες. Το οnline εγώ το βαριέμαι πολύ γρήγορα σε οποιοδήποτε παιχνίδι. Οτιδήποτε έχει να δεις το βλέπεις στις 2-3 πρώτες μέρες. Το warhawk με τρέλανε, αλλά για καμιά βδομάδα. Τίποτα καινούριο, τίποτα συναρπαστικό μετά τις πρώτες μάχες. Ίσως φταίει το ότι δεν ήμουν ποτέ ανταγωνιστικός, δεν έχω παίξει ποτέ ποδοσφαιράκι ή fighting στυλ Tekken, ειδικά με άλλον. Δε με νοιάζει να είμαι καλύτερος από κάποιον, να έχω καλύτερο σκορ, υψηλότερο ranking, με νοιάζει μόνο να ευχαριστιέμαι εγώ το παιχνίδι.

Το ξαναλέω, το γνωρίζω ότι είμαι η εξαίρεση, απλά ποτέ δεν πήγαινα με τη μόδα, ήμουν πάντα αντιδραστικός (κάτι που σπάνια μου βγαίνει σε κακό).

georgios
07-11-2007, 11:56
den kovis to pexnidi gia na kanis chat. bori na sindethi online enas filos su ke na su pi na peksete kati alo eno esi pezis. tu apantas, "se 10 lepta teliono".

poses fores den etixe na prospatho na sindetho me kapion se ena pexnidi ke na min ton vrikso ke na anagazomastan ke oi 2 na vgume apo to pexnidi gia na sinenoithume


σου λέω, δεν αμφιβάλλω, απλά εγώ το θεωρώ τελείως άχρηστο να κόβω το παιχνίδι μου στη μέση για να στέλνω μηνυματάκια. για άλλους όντως είναι σημαντικό.

konstantinos
07-11-2007, 12:06
den kovis to pexnidi gia na kanis chat. bori na sindethi online enas filos su ke na su pi na peksete kati alo eno esi pezis. tu apantas, "se 10 lepta teliono".

Μονο που τα 10 λεπτα γινοντε 30...Εγω θελω να μιλαω κ να στελνω μνματα οταν παιζω καποιο παιχνιδι,κ οταν βλεπω ταινια ή παιζω ps2 παιχνιδια να μην με πεταει εξω απο το psn κ να βλεπουμε τι κανει ο καθενας οπως κ στο xbox360.K επισεις να φτιαξουν το προβλημα με την κονσολα κ τα ps2 games μονο καθε φορα πρεπει να την ανοιγω κλεινω για να παιξω καποιο ps2 παιχνιδι.

Katana
07-11-2007, 12:06
προσωπικα γουστα ειναι αυτα παιδια.εμενα ας πουμε με ενδιαφερει η μουσικη...

ps4
07-11-2007, 12:17
Παιδια δεν ειναι μονο το messaging. Πες οτι ξεχασες να συνδεσεις ακουστικα και μπηκες στο παιχνιδι. Μετα μπαινει και καποιος αλλος και δεν μπορεις να μιλησεις πολυ απλα γιατι δεν μπορεις να βγεις να το συνδεσεις και να ξαναμπεις.

Για μενα ολα καλα ειναι. Το πρωτο ομως ειναι ολα τα λεφτα. Το εχω ξαναγραψει.

Η μουσικη μεσα στο παιχνιδι δεν μου αρεσει. Τι να το κανω αν δεν ακουω την πραγματικη μουσικη του παιχνιδιου.!!!! Τι να το κανω να ακουω metallica στο warhawk και να μην ακουω τον ηχο που κανουν τα κυαλια οταν σου σκανε στα μουτρα (οσοι παιζουν ξερουν τι ειναι αυτο) και σε κανουν τροπετο.

Η λιστα φιλων καλο ειναι να μεγαλωσει. Σε λιγο καιρο δεν θα φτανει.

Τεσπα με την σειρα 1.ιngame XMB 2.Larger buddy list 3. μουσικη στο παιχνιδι.

georgios
07-11-2007, 12:27
ksexna to ps2. i sony to egatalipse auto. sto 40GB ps3 den tha duleuun katholu

K επισεις να φτιαξουν το προβλημα με την κονσολα κ τα ps2 games μονο καθε φορα πρεπει να την ανοιγω κλεινω για να παιξω καποιο ps2 παιχνιδι.

PaneDi
07-11-2007, 13:17
in game access gia messaging εννοείται ,παρεπιπτόντως το δικό μου bluetooth headset όταν το ανοίγω συνχρονίζεται αυτόματα με το ps3 (και ενώ είμαι μέσα σε game)..αν όμως κάνεις register το headset σε άλλη συσκευή(κινητό) τότε για να συνχρονίζεται αυτόματα θέλει πάλι register με το ps3..

Το παλιό headset που είχα δεν συνχρονιζόταν αυτόματα ότι και να έκανα ...

Αγοράστε το Sony Ericsson HBH-PV702 ,my advice :)

georgios
07-11-2007, 13:20
ke to usb to kani auto

PDS
07-11-2007, 13:54
Eγω συμφωνω στο να υπαρχουν οι extra αυτες δυνατοτητες για το online κομματι,αλλα θα πω οτι και για μενα ειναι πολυ πιο σημαντικο το offline σε ενα παιχνιδι.

badboyfriend
07-11-2007, 15:54
Εγώ αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι για ποιο λόγο να ακούς μουσική από το ps3.
Αν το έχεις στο σαλόνι μαζί με το home theater γιατί να μην ακούς από το player σου?
Αν το έχει μαζί με το pc για ποιο λόγο να μην ακούς από το pc σου?

TopGunZ
07-11-2007, 16:29
Για να ακούς μαζί με το παιχνίδι και να επιλέγεις από το παιχνίδι. Αν είναι να έχω 45 συσκευές ανοιχτές, ανοίγω την τηλεόραση και βλέπω και ειδήσεις συγχρόνως. Με την ίδια λογική δε βλέπω λόγο να σταματάω το παιχνίδι μου αφού μπορώ να μιλάω συγχρόνως από το pc όπως λες μέσω msn ή από το τηλέφωνο.

greekteo
07-11-2007, 16:44
Για να ακούς μαζί με το παιχνίδι και να επιλέγεις από το παιχνίδι. Αν είναι να έχω 45 συσκευές ανοιχτές, ανοίγω την τηλεόραση και βλέπω και ειδήσεις συγχρόνως. Με την ίδια λογική δε βλέπω λόγο να σταματάω το παιχνίδι μου αφού μπορώ να μιλάω συγχρόνως από το pc όπως λες μέσω msn ή από το τηλέφωνο.

:rofl::rofl::rofl::rofl:


Btw και τα τρια ειναι σημαντικα με εξαιρεση την μουσικη. Κι εγω προτιμω να ακουω τα εφε παρα την μουσικη... Αλλα το να ακους μουσικη απο ενα player δεν ειναι και τοσο παραλογο αν το θες, βεβαια θα δεις εναν ωραιο ζεματιστο λογαριασμο απο ΔΕΗ :p.
Η δικια μου επιλογη ειναι το in-game messaging. Δεν ειναι δυνατον να πρεπει να μπαινοβγενω για να συννενοηθω με καποιον αλλο για να παιξω...
Οσον αφορα το buddy list ειναι σχετικα μικρο και δεν μπορω να καταλαβω γιατι εχουν βαλει περιορισμο... Ομως δεν το θεωρω σημαντικοτερο απο το παραπανω...

TopGunZ
07-11-2007, 16:56
αυτό που δεν μπορούν να καταλάβουν μερικοί είναι ότι δε λέμε να ακούγεται ένα μουσικό κομμάτι αντί για τον ήχο του παιχνιδιού, αυτό είναι ηλίθιο. απλά το Music κομμάτι του παιχνιδιού να είναι αυτό που επιλέγουμε.

greekteo
07-11-2007, 17:06
αυτό που δεν μπορούν να καταλάβουν μερικοί είναι ότι δε λέμε να ακούγεται ένα μουσικό κομμάτι αντί για τον ήχο του παιχνιδιού, αυτό είναι ηλίθιο. απλά το Music κομμάτι του παιχνιδιού να είναι αυτό που επιλέγουμε.

Αν αυτο αναφερεται για μενα, μαλλον καταλαβες λιγο λαθος αυτο που ηθελα να πω.:p Εννοω οτι προτιμω να ακουω ΜΟΝΟ τα εφε χωρις την συνοδεια μουσικης. Απο την αλλη και να θελω μουσικη, δεν το θεωρω τοσο σημαντικο να επιλεγω εγω δικα μου κομματια. Τις περισσοτερες φορες μια χαρα ειναι και αυτα που περιεχουν τα παιχνιδια..
Βεβαια θα χει και την πλακα του γιατι φανταζομαι να παιζω RFM και να χω την μουσικη του Πλουταρχου ας πουμε. Να σκοτωνεις τον αλλον και να λεει... "Αφιερωμενο το τραγουδι.." :p

PDS
07-11-2007, 17:37
To σημαντικοτερο και για μενα ειναι τα μυνηματα μεσα στο παιχνιδι,καθως αν θες να πεις κατι στον αλλον πρεπει να βγεις και να ξαναμπεις,το ιδιο και ο αλλος...

NonBorn
07-11-2007, 17:41
A εννοείται... Και όχι απλά messaging... Voice chats και cross game invites... Πιστεύω όμως ότι αυτά θα έρθουν με το HOME! Προς το παρόν ας πάρουμε το grouping + extending της buddy list μαζί με τη δημιουργία δικών μας φακέλων και θα μαι ευτυχισμένος! Όταν έρθει και το ιn-game xmb πέφτει άλλο ένα μεγάλο ατού(ίσως το μεγαλύτερο) για καλύτερο xbox live τουλάχιστον σε θέμα χρηστικότητας!

TopGunZ
07-11-2007, 18:15
Όχι όχι δεν εννοώ αυτό, κι εγώ μερικές φορές βγάζω τη μουσική για να ακούσω κάποια εφέ, δεν αναφερόμουν σε σένα. Δυστυχώς δε με ενθουσιάζουν τα περισσότερα soundtrack.

georgios
07-11-2007, 18:22
akuse ena apo to akomatia tu eye of the judgment edo, an se endiaferi iparxi free to mp3 sto site tus. to game ine full apo analogis piotitas musiki
YouTube - Eye of Judgement for the Ps3 !! E3 07

Όχι όχι δεν εννοώ αυτό, κι εγώ μερικές φορές βγάζω τη μουσική για να ακούσω κάποια εφέ, δεν αναφερόμουν σε σένα. Δυστυχώς δε με ενθουσιάζουν τα περισσότερα soundtrack.

TopGunZ
07-11-2007, 18:29
Στο Ridge Racer 7 που είναι από τα αγαπημένα μου είναι χάλια πάντως η μουσική

SQP_GR
07-11-2007, 18:42
Firmware version 2.0 - Official press release


http://www.n4g.com/M/8/News/81000/81168_hs.jpg Following is the official press release from Sony on Firmware Update 2.00 (available for download 8 November). On top of the ability to turn the PlayStation 3 on remotely via the PSP, Version 2.00 also allows the creation of playlists in both the music and photo sections, giving users an opportunity to create unlimited music playlists, as well as sharing favourite photos in high definition.

Version 2.00 also allows for customisation of the XMB menu screen, with the ability to change the colour and brightness or to set a completely different custom theme. Moreover, there’s the addition of an Information Board on XMB to keep users up to date on the latest PlayStation news, the inclusion of a new PlayStation Network category and logo for easier navigation and Trend Micro Web Security, a free2, state of the art internet security system.

ps4
07-11-2007, 18:58
Ολο βλακειες αυτη η σονυ. Τοσο δυσκολο ειναι πια; Δεν βλεπω κατι απο αυτα που αναφερονται πιο πανω. Οποτε δεν θα παρουμε τιποτα και τσαμπα το συζηταμε.

Στο θεμα της ερωτησης, η μουσικη στο παιχνιδι ειναι καλη για το παιχνιδι. Το ingame xmb ομως ειναι καλο για την χρηστικοτητα της συσκευης. Επειδη εχω και το 360 ειναι τρομερη ευκολια το συγκεκριμενο.

Προσωπικα ας βαλουν αυτο και τα αλλα ας τα βαλουν και στο fw 3.0 ισως και στο 4.0....................

ps4
07-11-2007, 19:19
Ρε παιδιά εγώ το PS3 το πήρα για να παίζω, αν ήθελα επικοινωνία θα έβγαινα με τους κολλητούς γα καφέ. Ξεκολλάτε με το κ*λ*-online :P

/END of OffTopic για θα μας μαμήσει και ο Αγέννητος :D

Mηπως επρεπε να παρεις το 360.............;;;;;;;;;; :angry::angry:

TopGunZ
07-11-2007, 19:23
μα είπα ότι θέλω να παιζω. τι να το κάνω το 360? 2-3 καλά παιχνίδια που έχει τα έπαιξα (το έχω). αλλά υπάρχει ένα όριο στο πόσες κακές απομιμήσεις παλιών ιδεών μπορεί κάποιος να παίξει.

panelix
07-11-2007, 19:23
na anoiksoune polles tripes gia na mporoume na paiksoume peiratika :P

ps4
07-11-2007, 19:25
Oχι απλα επειδη ειπες οτι δεν σε απασχολει το online κομματι. Του 360 τα παιχνιδια ειναι σπασμενα. Οποτε θα μπορουσες με 3 ευρω να εχεις οποιο θελεις. Απο το να δινεις 70 ευρω για ενα παιχνιδι του ps3.

Επειδη δεν σε νοιαζει το online. Μην παρεξηγηθω.


EDit: Τωρα ειδα οτι το εχεις. Οκ. Παντως για μενα το online ειναι ολα τα λεφτα. Αλλο Α.Ι και αλλο Η.Ι. (human intelligence.)

ps4
07-11-2007, 19:28
Tρυπες θα ανοιξουν μονο οταν το θελει η σονυ. αυτη αποφασιζει.

TopGunZ
07-11-2007, 19:34
Been there, done that. Το τζάμπα δεν είναι πάντα και καλό, ούτε το πολύ. Σε πληροφορώ είμαι πολύ περήφανος που έχω στη συλλογή μου ένα Heavenly Sword. Μόνο το ότι δεν καπνίζω ας πούμε μου εξοικονομεί περίπου 2,5ευρώ/πακέτοΧ1πακέτο/ημέραΧ365μέρες/έτος=900 ευρώ το χρόνο από το μέσο άνθρωπο (και περισσότερο) τα οποία ευχαρίστως δίνω σε κάτι που με ικανοποιεί. Το προτιμώ από το να γεμίζω παντού πεταμένα σκονισμένα και απαξιωμένα δισκάκια.

Σαφώς άλλο το AI και άλλο το ΗΙ, αλλά άλλο επίσης η 39869863434η φορά που θα παίξεις ένα χάρτη κι άλλο ας πούμε η ιστορία του FF Tactics. Ακόμα και του μικρού HS. Πιο πολύ θυμάμαι το σκηνικό με τα κανόνια και τη Ναρίκο παρά το 87697632434ό frag σε κάποιο FPS.

modecris
07-11-2007, 19:35
TopGunZ στα τελευταία σου post διακρίνω μια ...κρίση αντιπάθειας προς το 360 :angry: .Όμως θα έπρεπε να το προσθέσεις στην υπογραφή σου,ότι και αν σου έχει κάνει...;)

ps4
07-11-2007, 19:38
Βρε και εγω ειμαι περηφανος που εχω 5 παιχνιδια πρωτοτυπα για το 3 αλλα αν δεν εχεις online δεν αξιζει το ps3. Γνωμη μου.

Βεβαια ο καθενας οπως θελει και αγαπα κανει.

Τα τσιγαρα κανουν 3 ευρω. οποτε 365χ3 ειναι κοντα 1000. Μακαρι να μπορουσα να το κοψω να τα χωνω στο play.

οφφ τοπικ το καναμε το θρεντ.......................:angry:

TopGunZ
07-11-2007, 19:39
Όταν φτιαχτεί θα το προσθέσω. Σίγουρα θα το βάλω στα κάτω που αναφέρω. Ειλικρινά το είχα διαγράψει από το μυαλό μου. Το έχω αμελήσει να το στείλω ακόμα, αλλά ούτως ή άλλως δε βγήκε τελευταία κάτι να μου κεντρίσει το ενδιαφέρον και με το PS3 και το PSP τι να κάτσω να ασχοληθώ...

Για το Mass Effect... κάτι θα γίνει ;)

@PS4 Μια χαρά το έχω ευχαριστηθεί offline, φοβερή ιστορία τa RFOM, HS, Folklore, αρκετά προκλητικά τα Motorstorm, Ridge Racer 7 και πάει λέγοντας.
... Και αν σκεφτείς ότι κάποιοι καπνίζουν και δύο πακέτα την ημέρα φτάνουμε ποσά ικανά να αγοράσεις την ετήσια συγκομιδή τίτλων μιας κονσόλας...

panelix
07-11-2007, 19:40
Ti logo exei i sony na anoiksei tripes?
Edit: ase katalava gia na poulaei perisotero i konsola...

modecris
07-11-2007, 19:44
Σίγουρα θα το βάλω στα κάτω που αναφέρω.

Ε όχι και μαζί με τα ρέστα ρεεεε!:rant: ...παραπάνω βάλε το...:fryingpan::rofl:

TopGunZ
07-11-2007, 19:45
Ε όχι και μαζί με τα ρέστα ρεεεε!:rant: ...παραπάνω βάλε το...:fryingpan::rofl:

Είπα, μόλις φτιαχτεί και αν μου αρέσει το Mass Effect.

ps4
07-11-2007, 19:46
Φαντασου να μπεις και στον κοσμο του online δηλαδη. Εσυ θα κολλησεις ασχημα.:angry:

Εγω ας πουμε το offline δεν το ευχαριστιεμαι.

Τεσπα............:)

ps4
07-11-2007, 19:47
ακριβως........

TopGunZ
07-11-2007, 19:51
Μα παίζω online. Έχω φτάσει σε πολύ καλό ρανκ στο RFOM, έχω παίξει αρκετό Warhawk, αλλά τα βαριέμαι, τα ίδια και τα ίδια συνεχώς. Αν δεν ανακαλύπτεις νέα όπλα, νέους χαρακτήρες, νέες ιστορίες, είναι σα να βλέπεις την ίδια ταινία στο σινεμά, απλά με διαφορετική παρέα.

NonBorn
07-11-2007, 19:58
Tέλος το offtopic, έγιναν και μερικά posts move γιατί είχε χωριστεί η συζήτηση στα δύο...
Όσον αφορά το χαρακτηριστικό που συζητάμε φαίνεται ότι αφορά επόμενο firmware της Sony.

Αποτελέσματα προς το παρόν
http://www.geocities.com/shadow_soul_22/gapsurvey.jpg

48% In-Game Messaging .... 52% In- Game Music .... 5% Enhanced Buddy List

Πηγή: http://ps3forums.com/showthread.php?t=108100

ps4
07-11-2007, 20:04
Ναι αλλα εμεις εχουμε το ingame XMB πρωτο........:angry:

TopGunZ
07-11-2007, 20:05
48% In-Game Messaging .... 52% In- Game Music .... 5% Enhanced Buddy List

Πηγή: http://ps3forums.com/showthread.php?t=108100

Eεεεεεεε....48...+52....+5.....=....105%.....???? WTF?

Και επίσης: Μπουαχαχαχαχαχα, δεν είμαι ο μόνος σπασίκλας!!!

blizard
07-11-2007, 20:17
Ίσως ήταν λάθος του παιδιού, γιατί και με στρογγυλοποίηση δεν βγαίνει.

Σε τελευταία ενημέρωση είδα ότι το poll είναι έτσι:
Messaging....45%
Music..........51%
Friends List...5%

TopGunZ
07-11-2007, 20:27
ναι ρε συ πλάκα στον νον έκανα!

klepidas
08-11-2007, 19:10
pedia eimai sto 22% gia to neo update telika evalan tipota apo auta?