PDA

View Full Version : 3rd Manual Controlled FIFA12 Championship



Pages : [1] 2

easybizi
14-12-2011, 10:46
Γενικοί Κανόνες:

- Οι αγώνες θα γίνονται μέσω online friendlies.
Για αυτο το λογο ολοι πρεπει να γινουν φιλοι μεταξυ τους για να μπορουν να βρουν ο ενας τον αλλο με αυτες τις επιλογες.
- Control settings : manual
Αυτός που κάνει την πρόσκληση θα επιλέγει και το manual στα control settings (εάν παρατηρήσετε στην οθόνη πριν τον αγώνα εκεί που θα διαλέξετε την εντεκάδα σας να υπάρχει η επιλογή wireless controller settings σημαίνει ότι ο γηπεδούχος δεν έχει προεπιλέξει τα controls. Πρέπει να ξεκινήσει ο αγώνας από την αρχή.)
- Όταν κάνετε την πρόσκληση για ματς διαλέγετε τις εξής ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΕΣ ρυθμίσεις. Διάρκεια ματς, controls και team online.
ΠΡΟΣΟΧΗ. Εάν επιλέξετε customs teams μπορεί να παίξετε εναντίον ομάδας που την έχει "πειράξει" ο αντίπαλος. Το πρόβλημα είναι όταν είστε φιλοξενούμενος καθώς δεν ξέρετε τι επιλογές έχει κάνει ο άλλος. Ο ΜΟΝΟΣ τρόπος να είστε 100% βέβαιοι είναι να φτιάξετε όλοι ένα παίκτη σας Virtual Pro και να τον βάλετε στην ομάδα που θα έχετε. Έτσι όταν είστε φιλοξενούμενος και δείτε τον VP σας στην ομάδας σας τότε παίζετε με τις custom ομάδες. Θα πρέπει να βγείτε και να ξαναπαίξετε.
-Το πρωταθλημα θα εχει έναν μόνο ομιλο και ετσι θα παίξουμε ολοι με ολους,εκτος αν έχουμε παρα πολλές συμμετοχές οποτε θα μπει και 2.
- Οι ομάδες θα είναι μεχρι 4*(ξερω οτι σε κάποιους δεν θα αρέσει αλλα ας το δοκιμάσουμε θα είναι λιγο ποιο δύσκολο,αλλα ποιο αντικειμενικό)
- Σε περίπτωση ισοβαθμίας θα μετρήσουν πρώτα τα μεταξύ σας παιχνίδια,μετα οι διαφορα των γκολ .Σε περίπτωση 3 ισοβαθμίας θα μετρήσει η βαθμολογία στα μεταξύ σας παιχνιδια.
- Οι αγώνες θα είναι διάρκειας 7 λεπτών
- Ρυθμός αγώνα Normal

easybizi
14-12-2011, 10:49
Απαγορεύσεις


Δυστυχώς δημιουργούνται παρεξηγήσεις και στα 2 πρωταθλήματα και εγω προσωπικά δεν εχω καμία διάθεση να εχω τον ρολο του δικαστή για το ποιος εχει δίκαιο και ποιος όχι για τον αν το σύστημα που παίζει είναι του παιχνιδιου ή το εχει πειράξει πολύ για τον αν τελικά έκανε καθυστερήσεις η όχι γιατί πολύ απλα δεν μπορω να κρίνω κατι που δεν εχω δει και θα πρεπει να κρίνω με βαση τον ποιον εμπιστεύομαι περισσοτερο κατι που δεν θα είναι αντικειμενικό γιατι καποιους,σας ξερω καλυτερα από καποιους άλλους.Για να μην μακρηγορώ…

-Τα συστηματα ΔΕΝ είναι ελευθερα παιζεται με τα συστηματα του παιχνιδιου είναι αρκετα νομιζω(μονο σε περίπτωση κόκκινης καρτα μπορείτε να το πειράζεται το συστημα σας για να καλύψετε το κενό).
-Δεν κάνουμε καθυστερήσεις ,όταν λεω καθυστερήσεις εννοω πολλές πάσες κάτω από τον χωρο του κεντου μεταξύ αμυντικών και τερματοφύλακα.Τωρα εδώ δεν μπορω να προσδιορίσω με χρόνο τις καθυστέρησης,αλλα πιστευω καταλαβαινετε τι εννοώ.
-Ο χρόνος που θα διαρκέσει το πρωταθλημα θα είναι λιγο μεγαλυτερος από τα συνηθισμένα λογο εορτών,δουλειων,αλλα και αλλων παραγόντων που δυσκολεύουν κάποιους,όμως να υπάρχει μια φυσιολογική ροή δλδ αν πχ είναι η διάρκεια 45 μερες μην παιξουμε ολους τους αγωνες τις τελευταίες 15 μέρες.Κατανοητά όλα τα προβληματα απλα ας υπάρχει μια ενημερωση,ΟΧΙ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ

easybizi
14-12-2011, 10:51
Προυποθεσεις Συμμετοχής


Για χαβαλε παιζουμε,οποτε κανουμε λιγο υπομονή δεν είμαστε καχύποπτοι και προκατειλημμένοι,δεν παιζουμε για να νευριαζουμε αλλα για να χαλαρωνουμε και να διασκεδαζουμε!


ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

http://i1142.photobucket.com/albums/n611/easybizi81/manual331-1-1.jpg

lostmangr
14-12-2011, 11:23
lostman-greece
ομαδα:anzi
καλημερα καλη αρχη να εχουμε..

giannislazy
14-12-2011, 11:45
1) lostman-greece - Anzi
2) giannislazy - Everton, Werder Vremen, Stoke, Fiorentina

easybizi
14-12-2011, 12:48
1) lostman-greece - Anzi
2) giannislazy - Everton, Werder Vremen, Stoke, Fiorentina
3) Easybizi81- Santos,A. Makhachkala,Spartak moscow,Aston Villa

kippy18
14-12-2011, 15:42
γουσταρω!!!
lostman-greece - Anzi
2) giannislazy - Everton, Werder Vremen, Stoke, Fiorentina
3) Easybizi81- Santos,A. Makhachkala,Spartak moscow,Aston Villa
4) kippy18 A) olimpiakos b)cska moskva. ρε παιδια η anzi σε πιο πρωταθλημα ειναι?

giannislazy
14-12-2011, 16:01
ρωσια

η πρωτη που βγαζει

kippy18
14-12-2011, 18:09
ρωσια

η πρωτη που βγαζει

εμενα μου βγαζει πρωτη μια μακαχαλαλα καπως ετσι :P

giannislazy
14-12-2011, 18:20
Aυτή είναι...

Η ομάδα που πήρε τον Ετό από την Ίντερ...

Μαλχάλα ή κάπως έτσι είναι η πόλη...

http://www.fc-anji.ru/?lng=en

katsouras
14-12-2011, 18:44
1) lostman-greece - Anzi
2) giannislazy - Everton, Werder Vremen, Stoke, Fiorentina
3) Easybizi81- Santos,A. Makhachkala,Spartak moscow,Aston Villa
4) kippy18 - olimpiakos , cska moskva.
5) katsouras - Anderlecht , Sao Paulo

manos_tav
14-12-2011, 23:26
1) lostman-greece - Anzi
2) giannislazy - Everton, Werder Vremen, Stoke, Fiorentina
3) Easybizi81- Santos,A. Makhachkala,Spartak moscow,Aston Villa
4) kippy18 - olimpiakos , cska moskva.
5) katsouras - Anderlecht , Sao Paulo
6)manos_tav -olympiacos, getafe, athletic bilbao

scrul3r
15-12-2011, 00:32
1) lostman-greece - Anzi
2) giannislazy - Everton, Werder Vremen, Stoke, Fiorentina
3) Easybizi81- Santos,A. Makhachkala,Spartak moscow,Aston Villa
4) kippy18 - olimpiakos , cska moskva.
5) katsouras - Anderlecht , Sao Paulo
6)manos_tav -olympiacos, getafe, athletic bilbao
7) scrul3r - panathinaikos, schalke, wigan

alekos21
15-12-2011, 02:37
1) lostman-greece - Anzi
2) giannislazy - Everton, Werder Vremen, Stoke, Fiorentina
3) Easybizi81- Santos,A. Makhachkala,Spartak moscow,Aston Villa
4) kippy18 - olimpiakos , cska moskva.
5) katsouras - Anderlecht , Sao Paulo
6)manos_tav -olympiacos, getafe, athletic bilbao
7) scrul3r - panathinaikos, schalke, wigan
8)ledika21 - galatasaray, athletic bilbao, udinese, ajax

den xerw an 8a prepei na simetasxo kai auto dioti apo 1 ianouariou kai gia 6evdomades den 8a exw dinatotita na paiksw, omws eimai pro8imos na teiloso tous agwnes prin authn thn hmerominia an iparksi antapokrisi... anyway 8a apofasisi h diorganotria arxi!

iou21
15-12-2011, 03:44
tsakos 21 -Santos -Anzi -Celtic-AEK-

easybizi
15-12-2011, 09:32
1) lostman-greece - Anzi
2) giannislazy - Everton, Werder Vremen, Stoke, Fiorentina
3) Easybizi81- Santos,A. Makhachkala,Spartak moscow,Aston Villa
4) kippy18 - olimpiakos , cska moskva.
5) katsouras - Anderlecht , Sao Paulo
6) manos_tav -olympiacos, getafe, athletic bilbao
7) scrul3r - panathinaikos, schalke, wigan
8) ledika21 - galatasaray, athletic bilbao, udinese, ajax
9) tsakos21 -Santos-Anzi -Celtic-AEK

@ledika21

Επειδή μπαινεις πολυ συχνα και εδω και στο psn,οπως και οι μέχρι στιγμης συμμετέχοντες μπαινουν συχνά ,νομιζω οτι θα μπορεσεις να παιξεις ολους τους αγωνες σου αν ξεκινησουμε Δευτερα-Τριτη θα εχεις περιπου 2 βδομάδες…Θα παιξεις κανονικα…(Με την αλλαγη του χρόνου fifa θα παίζεις εσυ,για να σου μπει καλα ο επομενος)

giannislazy
15-12-2011, 09:47
Jordan, βάλε deadline συμμετοχών την Κυριακή ώστε Δευτέρα να ξεκινήσουμε...

easybizi
15-12-2011, 13:20
Jordan, βάλε deadline συμμετοχών την Κυριακή ώστε Δευτέρα να ξεκινήσουμε...


Σωστος,δεν το εγραψα πουθενα αυτο..

Δηλωσεις συμετοχης εως Κυριακη 18 Δεκ

marcojohn 13
15-12-2011, 15:33
ιορδανη γιατι πρεπει να δηλωνονται 3 ομαδες?

easybizi
15-12-2011, 15:57
Για να προχωρήσουμε γρηγορα δλδ μπορείς να διαλέξεις και τωρα,οποια ομαδα θες και ας την εχει παρει και άλλος ετσι όταν θα ερθει η Κυριακη θα δω εγω τι ομάδες έχετε βαλει σαν 1η επιλογη αν η 1η επιλογη η δικια σου δεν την εχει κανεις σαν 1η επιλογη τοτε θα παρεις εσυ την ομάδα.Αν την εχει θα κανω κληρωση και θα την παρει ο πιο τυχερος οποτε εσυ αυτόματος θα παρεις την δευτερη ομαδα που έβαλες αν φυσικα δεν την εχει κάποιος άλλος…(θα γινει δλδ η ιδια διαδικασία και για την δεύτερη ομαδα οποτε όσες περισσοτερες ομαδες βαλεις τοσο το καλυτερο)
Αν θα δεις ο αξιαγάπητος και ομοϊδεάτης μου lostman εβαλε 1 ομαδα οποτε αν καποιος διαλέξει την ιδια ομαδα μαυτον θα γινει κλήρωση και αν τελικά δεν την πάρει o lostman την Anzi τοτε δεν μου εχει πει 2η ομαδα,οποτε εγω θα του βαλω οποια ομαδα θελω και θα του βαλω τον ΠΑΟΚ…

alekos21
15-12-2011, 16:32
na pw aplos oti dialegw udineze san proti epilogi kai montpeiller os deuteri

pankal6
15-12-2011, 19:06
aston villa,werder bremer,stoke,olympiakos

mitsios
15-12-2011, 20:37
Τον ΠΑΟΚ θα τον παρω εγω!Αν και το σκεφτομαι να δηλωσω.Τελευταια δεν βαζω ουτε γκολ!Εχω απογοητευτει ολοκληρωτικα! :(

mitsios
15-12-2011, 20:48
na pw aplos oti dialegw udineze san proti epilogi kai montpeiller os deuteri

H σταμπαρισμενη με κοκκινα δοκιμασμενη και το μεσημερι εεεεε?????:f045::tired01:

Y.Γ.Μαλλον και οι δυο τελικα.

lostmangr
15-12-2011, 21:00
εγω θα του βαλω οποια ομαδα θελω και θα του βαλω τον ΠΑΟΚ…
πλακα κανεις βαλε μου οποια θες εκτος απο μπαοκ

mitsios
15-12-2011, 21:39
Γιατι;

marcojohn 13
16-12-2011, 00:51
11)marcojohn13 -schalke,rubin,a.bilbao

αντε να δουμε και το μανουαλ...

manos_tav
16-12-2011, 01:58
pros diorganwtria arxi... paraitoumai tou dikaivmatos epilogis tis agapimenis mou omadas(olympiako) kai epilegw....palermo!!!!nai nai!auti tou purovolimenou alla sumpathi kata ta alla alexi tzorva....min perimenei na paiksei omws....lol

easybizi
16-12-2011, 09:21
Τον ΠΑΟΚ θα τον παρω εγω!Αν και το σκεφτομαι να δηλωσω.Τελευταια δεν βαζω ουτε γκολ!Εχω απογοητευτει ολοκληρωτικα! :(

mitsio δεν σεχω βαλει...θα περιμενω να το σκεφτείς...να ξερεις μεχρι την κυριακη πρεπει να αποφασίσεις



pros diorganwtria arxi... paraitoumai tou dikaivmatos epilogis tis agapimenis mou omadas(olympiako) kai epilegw....palermo!!!!nai nai!auti tou purovolimenou alla sumpathi kata ta alla alexi tzorva....min perimenei na paiksei omws....lol

Ωραιος Μανο διευκολύνεις την κλήρωση αφου τον θελει και ο Kippy…Στην ιδια λογική αφήνω και εγω την Santos στον φιλο tsako και παίρνω την Flamenco(του ΤΕΡΑΣΤΙΟΥ RONALDINHO)

easybizi
16-12-2011, 09:23
Στο 3ο post θα βλέπεται τις ομαδες που εχει διαλεξει ο καθενας μετα τις τελευταίες αλλαγές.

giannislazy
16-12-2011, 10:19
Αλλάζω κι εγώ ομάδα...

Ξεφεύγοντας από τις παραδοσιακές δυνάμεις τις Αγγλίας και των υπόλοιπων υπερδυνάμεων του ευρωπαϊκών πρωταθλημάτων διαλέγω:

Sao Paulo

http://img266.imageshack.us/img266/6701/saopaulofcwallpaper2011.jpg

O μεγάλος αρχηγός και τερματοφύλακας Rogerio Ceni και το επιθετικό όπλο της Luis Fabiano είναι έτοιμοι για μεγάλα πράγματα...

traboukoss
16-12-2011, 10:56
12) traboukos14: rennes,international,hannover

pankal6
16-12-2011, 14:11
11)marcojohn13 -schalke,rubin,a.bilbao

αντε να δουμε και το μανουαλ...

Vre vreee vreee....tis aspres kaltses min ksexaseis...
:)

marcojohn 13
16-12-2011, 18:01
Vre vreee vreee....tis aspres kaltses min ksexaseis...
:)

πρασινες καλτσες πανο ΠΑΝΤΑ...δε μου βγαιναν τα λεφτα να παρω wii, και ειπα να το ριξω στο μανουαλ μπας και βρω κι εγω τον κρυπτονιτη μου!!:a045::a045::a045:

FotisGRC
16-12-2011, 23:21
13) Fotispan - Ajax,PSV,Fiorentina

geoponos13
17-12-2011, 03:25
14)geoponos13 - Θελω την αγαπημενη μου Φιορεντινα..αλλιως την παρεα του τρελλοneymar SANTOS

FotisGRC
17-12-2011, 12:03
O μεγάλος αρχηγός και τερματοφύλακας Rogerio Ceni και το επιθετικό όπλο της Luis Fabiano είναι έτοιμοι για μεγάλα πράγματα...

Σε βλέπω να τα βάζεις τα φαουλάκια με τον Ceni..! Μεγάλος τέρμας..

mitsios
18-12-2011, 17:07
mitsioss-> ΠΑΟΚΑΡΑΑΑ
Αποφασισα να μπω τελικα.

FotisGRC
18-12-2011, 17:34
Αντε ρε Μήτσο πάμε δυνατά..!

alekos21
19-12-2011, 02:21
h oudineze petai floges sthn proetimasia ths kai diloni panetimi gia th enarxi tou neou prwta8lhmatos stoxevontas psila!

easybizi
19-12-2011, 10:47
Ανοιξαμε και σας περιμενουμε!!!!!

http://i1142.photobucket.com/albums/n611/easybizi81/flamengo.jpg


http://i1142.photobucket.com/albums/n611/easybizi81/flamengo-campeonato-carioca-2011.jpg



ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ 3ου ΠΟΣΤ

giannislazy
19-12-2011, 14:44
Sao Paulo - Shalke 2-0

Οι βραζιλιάνοι ήρθαν στην Ευρώποι με άγριες διαθέσεις και με σκόρερ τους Μάρλον και Κασεμίρο έφτασαν σε μια μεγάλη νίκη.

Sao Paulo - Santos 1-1

Σε ένα μεγάλο ντέρμπι ανάμεσα σε 2 από τις μεγαλύτερες βραζιλιάνικες ομάδες ο Μπόρχες έδωσε το προβάδισμα στην Σάντος του Νεϊμάρ αλλά ο Φερναντίνιο ισοφάρισε στο 2ο μέρος για την Πάολο.

Santos - Sao Paulo 1-3

Με μεγάλο πρωταγωνιστή τον Νταγκομπέρτο που με 2 γκολ και ένα κερδισμένο πέναλτι που εκτέλεσε ο μέγιστος Ριβάλντο η Σάο Παόλο έφτασε στην πολύ μεγάλη νίκη. Μείωσε για την Σάντος ο Ντιόγκο.

ΥΓ: Καλή συνέχεια Βασίλη (marcojohn13) και Γιώργο (Τsakos21)...

iou21
19-12-2011, 15:52
tsakos21-Lostman 1-1 kai Lostman-tsakos 0-0 sto deutero mats eprepe na fao 2 mpalakia apo to saki sto proto htan gia X kai hrthe ,mou dose ena penalnti stis kathusteriseis pou an mporousa na to anevaso tha gelage kai o pontikis ,atuxhs h epilogh mou gia santos kathos plin tou neimar olh h omada prepei na pinei ena vareli RedBull mpas kai parei kamia kontra h kefalia,kalh sunexeia se Sakh kai giannh......Poleitai h antalasetai Neymar me 2 CB kai 2 CM pagosmiou fhmhs,euxaristo!!!

lostmangr
19-12-2011, 16:08
lostman-greece(anzi)-tsakos21(santos):1-1 τι να πει κανεις για αυτο το ματς τα ειπε ηδη ο tsakos21 δεν θελω να πω πολλα απλα το ματς ηταν σχεδον συνεχεια στην αμυνα του tsakou αλλα γκολ δεν ελεγε να μπει..tsakos sorry που εκλεισα αποτομα και δεν ειπα καλη συνεχεια αλλα επρεπε να φυγω καρφι για δουλεια..καλη συνεχεια φιλε..
..........
tsakos21(santos)-lostman-greece(anzi):1-1 ωραιο ματσακι απο την αρχη μεχρι το τελος αν και η ομαδα μου απο το πρωτο ημιχρονο εβαλε το γκολ και εκανε το ματς της στο δευτερο ημιχρονο η ομαδα δεν μπηκε καλα και στο 70 κατι εφαγε το γκολ ο tsakos21 εχασε και ενα πεναλτι αν και νομιζω το εκανε εσκεμενα γιατι αμα το εβλεπε καποιος θα ελεγε WTF..
..........

giannislazy
19-12-2011, 16:22
Sao Paulo - Udinese 2-0

Μεγάλη νίκη για την Σάο Παόλο με τον Λουίς Φαμπιάνο να ολοκληρώνει μια όμορφη ομαδική ενέργεια με άψογο πλασέ και τον Ρίμπο να εκτελεί τους Ιταλούς με πανέμορφο σουτ εκτός περιοχής. Ο λύκος κι αν εγέρασε...

Udinese - Sao Paulo 2-2

Το ματς άρχισε εκπληκτικά με μαγικό γκολ του Μάρλος στο 5' αλλά ο Ντι Νατάλε ισοφάρισε στο 10'. Ο Νταγκομπέρτο έδωσε ανά το προβάδισμα στους βραζιλιάνους αλλά ο Ντι Νατάλε και πάλι ισοφάρισε. Όλα αυτά μαζί με 2 αποβολές για τους Ιταλούς στο 1ο ημίχρονο. Στο 2ο μέρος το σκορ δεν άλλαξε παρά την αριθμητική διαφορά...

Καλή συνέχεια Άλεξ...

manos_tav
19-12-2011, 17:13
καλησπερα παιδες...κατι ασχετο αλλα θελω τη βοηθεια σας....αντιμετωπιζω εντονο προβλημα μαλλον με το ρουτερ που δινει η forthnet...thomson κατι....το κλασσικο...με πεταει συνεχεια εξω απο τουσ servers tou fifa και γραφουν οι ηττες...κ τωρα με το δικο μας πρωταθλημα τηα ειναι εκνευριστικο να μας διακοπτει και να παιζουμε ημιχρονα για να ολοκληρωθει ενα ματς....αν καποιος ξερει κατι ας βοηθησει...κατα τα αλλα τα λεμε στο γηπεδο...

giannislazy
19-12-2011, 17:38
Sao Paulo - Ajax 0-1

Ο νόμος του ποδοσφαίρου σε εφαρμογή.
Η βραζιλιάνικη είχε τις ευκαιρίες όμως δεν κατάλαβε πόσο επικύνδινος είναι ο Αίαντας στις αντεπιθέσεις και στο 90' ο Σερέρο πύραυλος στην αντεπίθεση πάγωσε την παραλία της Κόπα Καμπάνα...

Ajax - Sao Paulo 1-4

Το αποτέλεσμα του προηγούμενου αγώνα πείσμωσε την Σάο Πάολο και με μια επιβλητική εμφάνιση πέρασε άνετα από το Άμστερνταμ. Σκόρερ με 2 γκολ ο Νταγκομπέρτο και οι Λ. Φαμπιάνο και Λούκας. Είχε ισοφαρίσει με ωραίο σουτ στην κλειστή γωνία ο Σουλειμανί.

Καλή συνέχεια Φώτη...

mitsios
19-12-2011, 17:47
Ειμαι ο πιο "μικρουλης" απ'ολους(ΠΑΟΚ)αλλα θα παλεψω με ολη μου τη δυναμη! :P
Αποψε κατα τις 11μιση και μετα,θα ειμαι μεσα για τους ξενυχτηδες να παιξουμε.

redbellies13
19-12-2011, 17:47
καλησπερα παιδες...κατι ασχετο αλλα θελω τη βοηθεια σας....αντιμετωπιζω εντονο προβλημα μαλλον με το ρουτερ που δινει η forthnet...thomson κατι....το κλασσικο...με πεταει συνεχεια εξω απο τουσ servers tou fifa και γραφουν οι ηττες...κ τωρα με το δικο μας πρωταθλημα τηα ειναι εκνευριστικο να μας διακοπτει και να παιζουμε ημιχρονα για να ολοκληρωθει ενα ματς....αν καποιος ξερει κατι ας βοηθησει...κατα τα αλλα τα λεμε στο γηπεδο...δυστηχως τα συγκεκριμενα ρουτερ εχουν προβλημα...μου το ειχε πει και ενας τεχνικος της forthnet αυτο...τεσπα..προσπαθησε να βρεις κανενα linksys....ειναι τα ποιο παλια που ειχε η forthnet και πανε σφαιρα....ελπιζω να σε βηθησα....

johnlit7
19-12-2011, 17:55
παιδια μπορω να μπω και γω?
δεν τ χα δει το thread νωριτερα....
αν ναι θελω everton..

alekos21
19-12-2011, 18:23
Sao Paolo - Udineze 2-0
dikaio to apotelesma h udineze den epexe kala logo tou anxous ths premieras an kai dikaiotan isws na valei kapio goal alla exei kalo termatofylaka to sao paolo!

Udineze - Sao Paolo 2-2
o diaititis ekane ta panta se auto to match gia na kopsi va8mous apo thn udi me 2 kokkines apo to prwto hmixrono alla auto pizmose perisotero tous paiktes ths.

poly wraia match! kali sinexeia giannh.

Udineze - Rennes 0-0
klisto paixnidi me dio kales amhnes pou den afisan polla dikaiomata.

Rennes-Udineze 0-5
einai kapia match pou sxedon oti kaneis sou vgenei, ena apo auta eitan kai auto!

kalh omada h galliki. kali sinexeia trabouko!

FotisGRC
19-12-2011, 18:24
Sao Paulo - Ajax 0-1

Ο νόμος του ποδοσφαίρου σε εφαρμογή.
Η βραζιλιάνικη είχε τις ευκαιρίες όμως δεν κατάλαβε πόσο επικύνδινος είναι ο Αίαντας στις αντεπιθέσεις και στο 90' ο Σερέρο πύραυλος στην αντεπίθεση πάγωσε την παραλία της Κόπα Καμπάνα...

Ajax - Sao Paulo 1-4

Το αποτέλεσμα του προηγούμενου αγώνα πείσμωσε την Σάο Πάολο και με μια επιβλητική εμφάνιση πέρασε άνετα από το Άμστερνταμ. Σκόρερ με 2 γκολ ο Νταγκομπέρτο και οι Λ. Φαμπιάνο και Λούκας. Είχε ισοφαρίσει με ωραίο σουτ στην κλειστή γωνία ο Σουλειμανί.

Καλή συνέχεια Φώτη...


Επιβεβαιώνω.. Οι παίχτες του Αίαντα αν και κουρασμένοι απο την πτήση στην Βραζιλία κράτησαν γερά και κάναν καποιες ευκαιρίες.. Ο τέρμας την είδε Καπίνο και κατέβασε ρολά και στο 90 έγινε η ζημιά.

Στο 2ο ο Σουλειμάνι προσπάθησε να βάλει τον Ajax στο παιχνίδι αλλά με ένα πένταλτι στο 45' (το οποίο σωστά υπέδειξε ο ref) έγινε το 1-2 και το γήπεδο έγειρε..

Υ.Γ. Έχω σοβαρές υποψίες οτι ο Lazy έχει δώσει στον Marlos και τον Dagoberto βραζιλιάνικη ντόπα! Πώς τρέχουν έτσι..! Καλή μας συνέχεια..

giannislazy
19-12-2011, 18:38
Υ.Γ. Έχω σοβαρές υποψίες οτι ο Lazy έχει δώσει στον Marlos και τον Dagoberto βραζιλιάνικη ντόπα! Πώς τρέχουν έτσι..! Καλή μας συνέχεια..

Αν κι εσύ τον καφέ σου τον έπεινες στην Κόπα Καμπάνα θα σου έλεγα πως θα έτρεχες!!!

http://img196.imageshack.us/img196/4830/imageofcopacabanagirlsi.jpg

FotisGRC
19-12-2011, 18:54
Sorry για το off topic για τα υπόλοιπα παιδιά.. ;) Α ρε Βραζιλία.. Εμείς στην Ολλανδία όμως έχουμε Doutzen Kroes..!

http://photos.posh24.com/p/520658/l/doutzen_kroes/smoking_hot_doutzen_kroes.jpg

johnlit7
19-12-2011, 20:28
Μαραθωνιος αγωνων με τον Ιορδανη...Μετα το σεμι καναμε στο καπακι κ τ ματς για το μανιουαλ!

johnlit (everton) - easybizi (flamengo) 2-0
easy - john 0-0

easybizi
19-12-2011, 20:44
Μαρωθωνιος αγωνων με τον Ιορδανη...Μετα το σεμι καναμε στο καπακι κ τ ματς για το μανιουαλ!

johnlit (everton) - easybizi (flamengo) 2-0
easy - john 0-0

Με γμσ τι ήθελα και ειπα να μπεις....:a122:
Παρα πολυ καλος ο Γιαννης δικαια τα αποτελέσματα...ισως ο καλύτερος παίχτης που εχω παιξει εδω μεσα σολα τα πρωταθλήματα...αν και επαιζε με καλυτερες ομάδες η υπεροχή ιδικά στο παιχνιδι που ήρθε 0-0 ηταν φανερή...καλη συνεχεια

Οπως καταλλαβατε ο johnlit7 - everton ειναι ο 16 παίχτης και μαυτον κλίνουν οι συμμετοχές

giannislazy
19-12-2011, 20:49
Με γμσ τι ήθελα και ειπα να μπεις....:a122:
Παρα πολυ καλος ο Γιαννης δικαια τα αποτελέσματα...ισως ο καλύτερος παίχτης που εχω παιξει εδω μεσα σολα τα πρωταθλήματα...αν και επαιζε με καλυτερες ομάδες η υπεροχή ιδικά στο παιχνιδι που ήρθε 0-0 ηταν φανερή...καλη συνεχεια


Δεν το κατάλαβα αυτό!!!

Θα κάνω πως δεν το άκουσα...

easybizi
19-12-2011, 21:00
Δεν το κατάλαβα αυτό!!!

Θα κάνω πως δεν το άκουσα...

χαχαχα τι να κανω ρε με απογοήτευσε δεν μπορουσα να κανω τπτ επαιζε πολυ καλη άμυνα...τι να πω θα αραξω λιγο γτ ειχα πολυ δουλεια θα πιο ενα ουισκακι και θα ξανα μπω,αν θες μπες πιο μετα, μπας και παρω καμια νικη...:a036:

easybizi
19-12-2011, 22:09
Sorry παιδια εγινε ενα μπερδεμα...δεν το προσεξα αλλα η Shalke φιλε marcojohn13 ειναι 4,5* δεν το πρόσεξες εσυ δεν το πρόσεξα και εγω τελικα τωρα το πείρα χαμπάρι ,οποτε πρεπει να αλλάξεις ομαδα και να διαλέξεις μια με 4*...ο αγωνα με τον lazy ακυρώνεται

easybizi
19-12-2011, 23:03
scrul3r-easybizi81 1-1
easybizi81-scrul3r 0-2

Τραγικό ξεκίνημα δεν μπορουμε να βρουμε ρυθμο με τιποτα...αν δεν αλλαξει κατι σύντομα παμε για μεγαλο φιάσκο!!!

marcojohn 13
20-12-2011, 00:08
αφου μου την εβγαζε 4* τη σαλκε...τεσπα ιορδανη βαλε ρουμπιν καζαν

FotisGRC
20-12-2011, 00:17
Ρε συ κι εγώ θυμόμουν οτι η Schalke είχε 4,5 αλλά όταν την κοίταξα είχε 4.. Τι παίζει? Μήπως στο Quick match απο το Online έχει καμία διαφορά?

marcojohn 13
20-12-2011, 01:36
pao - rubin:0-2
rubin - pao:0-0

μιση χαρα αφου η πρωτη νικη στο μανουαλ ηρθε με αντιπαλο τη παναθα..srul3r καλη συνεχεια και γαζωσε τους ολους!!

easybizi
20-12-2011, 01:50
ledika21-easybizi81 1-0
easybizi81-ledika21 0-4

ασχολίαστα και τα δυο τα παιχνιδια...συμπερασμα αν σου παει στραβα μια μερα δεν αλλαζει με τιποτα...καλη συνεχεια στο φιλο και sorry για το παιχνιδι μου στον 2 ημιχρονο του δευτερου αγωνα αλλα...κρασαραν τα νευρα μου τελειως

johnlit7
20-12-2011, 02:12
johnlit (everton) - mitsios (paok) 3-0
mitsios - john 0-5

mitsios
20-12-2011, 03:10
Udinese(Ledika21) 6-0 Paok(mitsios)
Paok(mitsios) 0-2 Udinese (Ledika21)

O ΠΑΟΚ δεν ειναι στα καλα του καθολου :(

Y.Γ. επιβεβαιωνω και το παραπανω ποστ του "Johnlite7"
Γιαννη και εγω γαυρος ειμαι :P

mitsios
20-12-2011, 03:15
palermo(manos_tav) 2-0 Paok(mitsios)

Y.Γ.Η συνδεση κοπηκε καπου στο 70.Μανο αν θες το καταλογιζουμε ως εχει και παιζουμε τον δευτερο αγωνα επειδη δεν ειναι ουτε καν ενα ημιχρονο καθαρο σε αυτον.

alekos21
20-12-2011, 03:16
Udineze-Anzi 1-2
Anzi-Udineze 0-5
to prwto match poly episodiako, dio akyro8en goal ena gia ka8e omada kai dio penalti
kali sinexeia saki!

Udineze-easybizi 1-0
easybizi-Udineze 0-4
sto deutero match o jordan ekane eukairies alla egw evaza ta goal:P fimes lene oti h brazilianiki omada den ekane proetimasia ka8ws o proponitis exei kai sto bf3!! xaxa
plaka plaka to manual an den to pexeis esto kai mia mera se afini 8elei na eisai zestos!
kali sinexeia jordan

Udineze-Paok 6-0
Paok-Udineze 0-2
poly milousan gia dyskolo ergo tou paok otan epese h klirotida sthn udineze sto europa league kati pou epali8ef8ike!
kali sinexeia mitssio.

sinexizi h udineze pou einai se tromeri forma skorpizontas ton tromo sths antipales amhnes:P ka8os to goal fantazei paixnidaki gia thn anerxomeni dinami ths italias!

iou21
20-12-2011, 04:01
καλησπερα παιδες...κατι ασχετο αλλα θελω τη βοηθεια σας....αντιμετωπιζω εντονο προβλημα μαλλον με το ρουτερ που δινει η forthnet...thomson κατι....το κλασσικο...με πεταει συνεχεια εξω απο τουσ servers tou fifa και γραφουν οι ηττες...κ τωρα με το δικο μας πρωταθλημα τηα ειναι εκνευριστικο να μας διακοπτει και να παιζουμε ημιχρονα για να ολοκληρωθει ενα ματς....αν καποιος ξερει κατι ας βοηθησει...κατα τα αλλα τα λεμε στο γηπεδο...
file pare tous ena thlefono kai pes tous na sou anoiksoun to DMZ meta tha eisai ok

easybizi
20-12-2011, 08:52
Udineze-easybizi 1-0
easybizi-Udineze 0-4
sto deutero match o jordan ekane eukairies alla egw evaza ta goal:P fimes lene oti h brazilianiki omada den ekane proetimasia ka8ws o proponitis exei kai sto bf3!! xaxa
plaka plaka to manual an den to pexeis esto kai mia mera se afini 8elei na eisai zestos!
kali sinexeia jordan



Πλακα πλακα ετσι ειναι....εχω μπερδευτει μαλλον,αφου οταν παιζω bf3 και τρεχω νομιζω οτι κανω τριμπλες...καλα χθες ημουν τραγικος μονο αν εβαζες αυτογκολ θα εβαζα γκολ,δεν πειραζει σημερα ομως ειναι μια αλλη μερα θελω να πιστευω!!!

easybizi
20-12-2011, 09:00
@manos_tav

Και εγω Μανο το ιδιο router εχω της forthnet αλλα σε μενα τι γινεται με πεταει εξω οταν παίζω online friendlies Και πολυ σπάνια στο H2h,οχι ομως οσο τραγικά όσο λες εσυ πχ χθες σε 8 αγωνες καμια διακοπή(δυστυχως γιατι η κατρακύλα δεν ειχε τελειωμό),καπως μπαίνεις μεσα στο ρουτερ και απενεργοποιείς την προστασία,αν το ψαξεις θα το βρεις εγω μόνος το εκανα αλλα δεν θυμάμαι ακριβώς πως…θα εχει καποια βελτίωση παντως….


@tsakos21 τι ειναι το DMZ;

easybizi
20-12-2011, 09:38
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ

Πολυ καλη αρχη με παρα πολλους αγωνες

traboukoss
20-12-2011, 11:26
rennes-udineze(ledika) 0-5
udineze-rennes 0-0
πολύ δυνατός ο φίλος,πάει να πάρει την κούπα!

iou21
20-12-2011, 12:38
@manos_tav

Και εγω Μανο το ιδιο router εχω της forthnet αλλα σε μενα τι γινεται με πεταει εξω οταν παίζω online friendlies Και πολυ σπάνια στο H2h,οχι ομως οσο τραγικά όσο λες εσυ πχ χθες σε 8 αγωνες καμια διακοπή(δυστυχως γιατι η κατρακύλα δεν ειχε τελειωμό),καπως μπαίνεις μεσα στο ρουτερ και απενεργοποιείς την προστασία,αν το ψαξεις θα το βρεις εγω μόνος το εκανα αλλα δεν θυμάμαι ακριβώς πως…θα εχει καποια βελτίωση παντως….


@tsakos21 τι ειναι το DMZ;
automato anoigma ton ports gia ta paixnidia mporeis na to kaneis kai o idios mesa apo to router sou

katsouras
20-12-2011, 12:40
Μπαινω για κανενα ματσακι παιδες.

kippy18
20-12-2011, 13:18
κατα της 2 παρα θα ειμαι μεσα για οποιον θελει να παιξουμε..

kippy18
20-12-2011, 14:56
tsakos 21- kippy18 0-0
kippy - tsakos21 0-0
πολυ ωραιοι αγωνες με πολλες φασεις!!

katsouras
20-12-2011, 15:08
katsouras giannislazy 4-1
giannislazy katsouras 1-2

katsouras manos_tav 1-1
manos_tav katsouras 3-1

katsouras tsakos21 4-1
tsakos21 katsouras 0-1

Ωραια ματσακια σε γενικες γραμμες!Καλη συνεχεια σε ολους.

manos_tav
20-12-2011, 15:11
automato anoigma ton ports gia ta paixnidia mporeis na to kaneis kai o idios mesa apo to router sou



φιλε το ρουτερ μου δεν παλευεται...εχω δοκιμασει τα παντα....και πορτς εχω ανοιξει αλλα μολις κανω assign sto ps3 χανονται.....τι να πω!!!μηπως να αλλαξω ρουτερ?κ δεν ειμαστε για αλλα εξοδα...τεσπα...

btw
manos_tav-traboukos 1-0
traboukos14-manos_tav 0-1
επειδη ο 1ος αγωνας διεκοπει αδοξα στο 88 αν θελει ο φιλος να επαναλαβουμε τα τελευταια λεπτα οπως κ με τον φιλο mitsioss

giannislazy
20-12-2011, 15:16
Anderlecht - Sao Paulo 4-1

Με μεγάλους πρωταγωνιστές τους Βάργκας και Μποκανί που πέτυχαν από 2 γκολ οι Βέλγοι επικράτησαν άνετα. Είχε ισοφαρίσει προσωρινά ο Ρίμπο.

Sao Paulo - Andelecht 1-2

Και πάλι ο Μποκανί εκτέλεσε τους Βραζιλιάνους με δύο γκολ παρά της ισοφάριση με πέναλτι από τον Ροτζέριο Σένι!

Anzi - Sao Paulo 1-2

Ο Ξαντάο με κεφαλιά και ο Λούκας έδωσαν μια δύσκολη νίκη στην Σάο Πάολο που είχε για σκόρερ τον Ετό.

Sao Paulo - Anzi 2-1

Ο Ετό έδωσε το προβάδισμα στους Ρώσους αλλά ο Φαμπιάνο ισοφάρισε πριν το ιμήχρονο. Στο 2ο μέρος ο κεντρικός Ροντόλφο με εκπληκτικό και τυχερό σουτ εκτός περιοχής έδωσε άλλη μια δύσκολη νίκη.

Καλή συνέχεια Άλεξ και Σάκη.

alekos21
20-12-2011, 15:52
Udinese-Santos 1-0
Santos-Udinese 1-2
kali sinexeia tsako!

sinexizi to nikiforo seri h Udi, etsi epidi sthn korifi einai wraia! ;)

giannislazy
20-12-2011, 17:29
Panathinaikos - Sao Paulo 1-1

Μοιρασμένο παιχνίδι. Προηγήθηκε η Σάο Πάολο με πέναλτι και σκόρερ τον μόνιμα πια εκτελεστή τους Ροτζέριο Σένι πριν ισοφαρίσει ο Νίνης μετά από σουτ του Λέτο.

Sao Paolo - Panathinaikos 1-1

Μία από τα ίδια με τον Λέτο να βάζει μπροστά τους πράσινους και τον Φαμπιάνο να ισοφαρίζει.

katsouras
20-12-2011, 18:09
Θα μπει κανενας τωρα?Ειμαι μεσα αλλα το πολυ για καμια ωρα.

mitsios
20-12-2011, 23:58
Που ειστε ολοι?Χτες τετοια ωρα γινοταν χαμος στο PSN.Eλεγα και γω οτι θα παιζα κανα παιχνιδακι αποψε.

FotisGRC
20-12-2011, 23:59
Μήτσο έρχομαι να χαβαλεδιάσουμε λίγο..!

mitsios
21-12-2011, 01:34
Santos(Tsakos21) 2-0 Paok(Mitsios)
Paok 0-2 Santos.

Eλπιζω να μην κανω λαθος.

Υ.Γ.Ο ΠΑΟΚ τα εχει βρει βουνο σε αυτο το πρωταθλημα.Στα αποδυτηρια επικρατει ησυχια και πεσμενο ηθικο,ενω οι φιλαθλοι εχουν παραπονα για μη σωστη προετοιμασια των παικτων κατα την καλοκαιρινη περιοδο.Ο προπονητης τα εχει βαλει με τον εαυτο του,μιας και με αυτα τα αποτελεσματα δυσκολα θα ειναι στο τιμονι του ΠΑΟΚ τη νεα σεζον.

iou21
21-12-2011, 03:20
mia apo ta idia me iordanh Santos-Flamego 0-2 kai Flamego-Santos 0-2

FotisGRC
21-12-2011, 14:14
Ajax - Santos 0-0

Μοιρασμένο παιχνίδι με την Santos του Neimar να έχει τον πρώτο λόγο..

Santos - Ajax 1-3

Ο Αίαντας παρά το πολύωρο ταξίδι στην Λατινική Αμερική κατάφερε να φύγει με τους 3 βαθμούς.. Το παιχνίδι της ζωής τους έκαναν οι El Hamdaoui και Suljeimani..

Tsakos όσο αναφορά το 1ο γκολ που έβαλα. Πάτησα αντανακλαστικά το σουτ, κανονικά τέτοια γκολ δεν μου αρέσουν.. Γι'αυτό και το αυτογκολ μετά. Αλλά φίλε μου κατάλαβα οτι μέχρι να βάλω το 2ο γκολ δεν έπαιζες.. Με άφησες να βάλω το 2ο. Δεν το ήθελα αυτό, αλλά αν ήθελες να το κάνεις, οκ δικαίωμα σου.. Καλή συνέχεια..!

http://image.guardian.co.uk/sys-images/Football/Clubs/Crest/2003/11/04/ajax_c.gif VS http://icons.iconseeker.com/png/128/south-american-football-club/santos.png

iou21
21-12-2011, 14:36
Ajax - Santos 0-0

Μοιρασμένο παιχνίδι με την Santos του Neimar να έχει τον πρώτο λόγο..

Santos - Ajax 1-3

Ο Αίαντας παρά το πολύωρο ταξίδι στην Λατινική Αμερική κατάφερε να φύγει με τους 3 βαθμούς.. Το παιχνίδι της ζωής τους έκαναν οι El Hamdaoui και Suljeimani..

Tsakos όσο αναφορά το 1ο γκολ που έβαλα. Πάτησα αντανακλαστικά το σουτ, κανονικά τέτοια γκολ δεν μου αρέσουν.. Γι'αυτό και το αυτογκολ μετά. Αλλά φίλε μου κατάλαβα οτι μέχρι να βάλω το 2ο γκολ δεν έπαιζες.. Με άφησες να βάλω το 2ο. Δεν το ήθελα αυτό, αλλά αν ήθελες να το κάνεις, οκ δικαίωμα σου.. Καλή συνέχεια..!

http://image.guardian.co.uk/sys-images/Football/Clubs/Crest/2003/11/04/ajax_c.gif VS http://icons.iconseeker.com/png/128/south-american-football-club/santos.png
oxi re kamia sxesh apla me exei ksenerosei polu h santos polu kakh amuntika ta CB ths einai apo ta xeirotera kai ektos autou exei kai to bag me thn kamera kai mou vgazei thn makrini kai den exo sunuthisei katholou einai omada gia foul epithesh amuna tipota kai oloi 1,50 me ta xeria anatash.upomoni mexri to epomeno kai o theos voithos
:priest:

iou21
21-12-2011, 14:39
tsakos21-traboukos14 2-0 kai traboukos -tsakos21 3-0

giannislazy
21-12-2011, 14:40
Rennes - Sao Paulo 1-0

Sao Paulo - Rennes 1-3

Μπράβο στον Τραμπούκο. Έπαιξε καλύτερα και κέρδισε δίκαια.

alekos21
21-12-2011, 16:31
Olympiakos-Udinese 0-1
se ena kako piotika match h udinese katafere na pari th niki meta apo ena la8os ths amhnas tou olympiakou xoris na apodosi kalo podosfairo.

Udinese-Olympiakos 2-2
se ena match pou den arxise ka8olou kala gia thn udinese ka8ws o olympiakos vre8ike na proigite me 0-2 nwris sto match, ostoso meta apo autogoal dwro tou mellberg katefere na miosi se 1-2. Ystera piese h udinese kai sto 80 h xrisi allagh floro flores katefere na isofarisi sto 80.

kalos o kippy kai sta dyo paixnidia aksize isws kati parapano, kali sinexeia.

kippy18
21-12-2011, 16:32
kippy18 - manos_tav 0-2
kippy18 - ledika21 0-1
ledika21 - kippy18 2-2
ακομα να παρω νικη! :P
δειτε να γελασετε
http://www.ea.com/soccer/videos/ugc/107033596

easybizi
21-12-2011, 17:35
manos_tav-easybizi 3-0
easybizi manos tav 1-1

πολυ καλος ο μανος καλη συνεχεια

tsakos21 - easybizi 0-2
easybizi-tsakos21 0-2

δικαια και τα δυο παιχνιδια...επιτελους μια νικη αλλα πολυ μέτριες εμφανίσεις

kippy18
21-12-2011, 18:29
traboukos14 - kippy18 2-0
kippy18 - traboukos14 1-0
πολλυ ωραια ματσακια.
1η μου νικη! :D

mitsios
21-12-2011, 20:11
mitsios(paok) 0-0 kippy18(olympiakos)

Ωραιο ντερπυ που κοπηκε η συνδεση στο 89'.
Λεω να το ληξουμε ετσι αν σε βρισκω συμφωνο φιλε μου.

kippy18
21-12-2011, 20:43
mitsios(paok) 0-0 kippy18(olympiakos)

Ωραιο ντερπυ που κοπηκε η συνδεση στο 89'.
Λεω να το ληξουμε ετσι αν σε βρισκω συμφωνο φιλε μου.

νε φιλεδεν εχω προβλημα :)

johnlit7
21-12-2011, 21:04
johnlit (everton) - traboukos (rennais) 2-1

Στο 1ο ημιχρονο οι μπλε του Λιβερπουλ επαιζαν μονοτερμα τους Γαλλους αλλα η μπαλα δεν ελεγε να παει στα διχτυα...Ο νομος του ποδοσφαιρου ισχυσε και η Ρεν στη 1η της φαση εκανε το 0-1 στο 60'..απ οτι φαινεται επρεπε να βρεθω πισω στο σκορ για να σκοραρω καθως στο 62' εγινε το 1-1 και 5' αργοτερα η ολικη ανατροπη...

traboukos - johnlit 0-0

H Ρεν στο 1ο ημιχρονο ηταν απειλητικη και εχασε 2 μεγαλες ευκαιριες για να σκοραρει ....Στη 1η ο Χαουρντ με εκπληκτικα ρεφλεξ απεκρουσε εξεπαφης και στη 2η ο επιθετικος των Γαλλων εχασε ανεπαναληπτο τετατετ...Ευκαιριες εχασε και η Εβερτον με πιο εντυπωσιακη αυτη που εχασε ο Οσμαν οταν το σουτ που δοκιμασε απο τα 35 μετρα, με τον τερματοφυλακα της Ρεν εκτος εστιας ,πηγε ελαχιστα αουτ!
Στο 2ο ημιχρονο η Ρεν μπηκε αρκετα αμυντικα και ,παρα την ασφυκτικη πιεση απο τα ζαχαρωτα, καταφερε και κρατησε τη πολυτιμη ισοπαλια...

kippy18
21-12-2011, 22:59
mitsios - kippy18 0-0
ηρεμοι αγωνες χωρις πολλες φασεις

fotispan - kippy18 1-1
πολλου ωραιοι αγωνες με ενα πολυ ομορφο γκολ αρκετα μετρα εκτος περιοχης του makoun!

alekos21
22-12-2011, 02:40
Everton-Udinese 0-0
Udinese-Everton 0-0

se dyo derby ekselix8ikan oi dyo autes anametrisis, ta score ton agwnon adikoun poly tous agwnes ka8ws htan dio poly kalh agwnes pou spania evlepes la8h, kapies fasis eginan kai apo tous dyo alla genikos eitan paixnidia poly kentrou kai me dyo amhnes pou den afisan polla peri8oria!

kali sinexeia ston johnit.

FotisGRC
22-12-2011, 06:33
fotispan - kippy18 1-1
πολλου ωραιοι αγωνες με ενα πολυ ομορφο γκολ αρκετα μετρα εκτος περιοχης του makoun!

Ετσι είναι. Ωραίος ο Makoun.. Πολύ ωραίο σουτ εκτός περιοχής. Αν και ο τερματοφύλακας μου μέχρι να αποφασίσει να κουνηθεί την είδε Χαλκιάς και είχε μπει το γκολ..! Στα αποδυτήρια έφαγε κράξιμο!

easybizi
22-12-2011, 11:41
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ

manos_tav
22-12-2011, 13:46
manos_tav-kippy18 5-0
δεν γραφω τις ομαδες γιατι δε θα μου αρεσε το θεαμα να βλεπω το ονομα της αγαπημενης μου ομαδας σε αυτο το σκορ..
καλη συνεχεια στον κιππυ18 και εντελως φιλικα και καλοπροαιρεταθα σου προτεινα φιλε να μειωσεις 'τις συνηθειες του κοστανζο-μεγιερι'....μεχρι ενα σημειο καταλαβαινω οτι ετσι μπερδευεισ τον αντιπαλο και αθτο ειναι θεμιττο...αλλα η υπερβολη δεν ειναι ωραια...αυτα....καλη συνεχεια και παλι

kippy18
22-12-2011, 14:37
σορρυ φιλε που ξεσπασα πανω σου γιατι κατι εγινε με εναν αλλο αγωνα..
επιβαιβαιονο το σκορ!
παρα πολυ κλος ο φιλος και αξια μου εριξε την 5αρα :)

traboukoss
22-12-2011, 17:46
traboukos14 - kippy18 2-0
kippy18 - traboukos14 1-0

everton(johnlit)-traboukos14(rennes) 2-1
traboukos14-johnlit 0-0

επίσης επιβεβαιώνω τους αγώνες με τον giannilazy.Παιδια δεν ξέρω για εσάς αλλά εμένα το μανουαλ μου φαίνεται καλύτερο απο το σεμι!

manos_tav
22-12-2011, 18:30
manos_tav - marcojohn 2-0
marcojohn - manos_tav 0-1

καλη συνεχεια φιλε

johnlit7
22-12-2011, 19:16
johnlit(everton) - tsakos21 (santos) 3-0
tsakos21 - johnlit 1-4

pankal6
22-12-2011, 19:49
Θα ειμαι μεσα για καμια ωρα οποιος θελει ευκολους βαθμους ας μπει μιας κ δεν εχω ξανα παιξει μανυαλ ουτε για προπονηση....

pankal6
22-12-2011, 20:54
Pankal6 - tsakos21 0-1
Tsakos21- pankal6 0-0

FotisGRC
22-12-2011, 22:38
Παίδες σε κανένα μισαωράκι θα μπω.. Να βάλω τα ποδοσφαιρικά μου??

johnlit7
22-12-2011, 23:16
θα μπω και γω σε λιγακι

FotisGRC
23-12-2011, 00:20
Anzi(Lostman) - Ajax(Fotispan) 0-1

Τεράστιο διπλό του Αίαντα στην παγωμένη Ρωσία.. Οι θερμοκρασίες υπο του μηδενος αλλά η Anzi ανοίχτηκε στην αρχή με αποτέλεσμα τις συνεχείς αντεπιθέσεις του Ajax.. Σε μια απο αυτές στο 12 ο Suljemani άνοιξε το σκορ... Η Anzi πίεσε αλλά δεν κατάφερε να ισοφαρίσει και οι Ολλανδοί έφυγαν με 3 βαθμούς.

Ajax- Anzi 0-1

Οι Ρώσοι εμφανίστηκαν καλύτεροι, ο Ajax προσπάθησε με αντεπιθέσεις να παίξει αλλά δεν του βγήκε. Στο 12 ο Bousoufa είχε δοκάρι, και ο φίλος έχασε κανα δυο άχαστα ακόμα χάρη στο manual..! Τελικά στο 70κάτι σε μια κόντρα ο Balázs Dzsudzsák έκανε το 0-1, την ημέρα των γενεθλίων του μάλιστα!!!!! Καλή συνέχεια..!

http://image.guardian.co.uk/sys-images/Football/Clubs/Crest/2003/11/04/ajax_c.gif VS http://www.vflnet.com/infos/russia/fk_anzhi/fk_anzhi2.png

easybizi
23-12-2011, 10:06
Anzi(Lostman) - Ajax(Fotispan) 0-1

Τεράστιο διπλό του Αίαντα στην παγωμένη Ρωσία.. Οι θερμοκρασίες υπο του μηδενος αλλά η Anzi ανοίχτηκε στην αρχή με αποτέλεσμα τις συνεχείς αντεπιθέσεις του Ajax.. Σε μια απο αυτές στο 12 ο Suljemani άνοιξε το σκορ... Η Anzi πίεσε αλλά δεν κατάφερε να ισοφαρίσει και οι Ολλανδοί έφυγαν με 3 βαθμούς.

Ajax- Anzi 0-1

Οι Ρώσοι εμφανίστηκαν καλύτεροι, ο Ajax προσπάθησε με αντεπιθέσεις να παίξει αλλά δεν του βγήκε. Στο 12 ο Bousoufa είχε δοκάρι, και ο φίλος έχασε κανα δυο άχαστα ακόμα χάρη στο manual..! Τελικά στο 70κάτι σε μια κόντρα ο Balázs Dzsudzsák έκανε το 0-1, την ημέρα των γενεθλίων του μάλιστα!!!!! Καλή συνέχεια..!

http://image.guardian.co.uk/sys-images/Football/Clubs/Crest/2003/11/04/ajax_c.gif VS http://www.vflnet.com/infos/russia/fk_anzhi/fk_anzhi2.png



+rep!!!!Για τον τροπο που ποσταρεις τα αποτελέσματα σου ...τωρα που κατάλαβα τι ειναι αυτο το +rep που στέλνουν ολοι θα αρχίζω να τα μοιράζω....

FotisGRC
23-12-2011, 11:48
Thnx jordan..! Είναι αυτό που είπε ο Lazy φίλε.. Για χαβαλέ παίζουμε, να γουστάρουμε.. Φάση έχει να λέμε και 5 λόγια για τα παιχνίδια.. Πιστεύω έτσι λέει περισσότερο! Και τα σηματάκια των ομάδων δίνουν το απαιτούμενο prestige.. χαχαχα... ;)

johnlit7
23-12-2011, 14:08
johnlit (everton) - traboukos (rennais) 2-1

Στο 1ο ημιχρονο οι μπλε του Λιβερπουλ επαιζαν μονοτερμα τους Γαλλους αλλα η μπαλα δεν ελεγε να παει στα διχτυα...Ο νομος του ποδοσφαιρου ισχυσε και η Ρεν στη 1η της φαση εκανε το 0-1 στο 60'..απ οτι φαινεται επρεπε να βρεθω πισω στο σκορ για να σκοραρω καθως στο 62' εγινε το 1-1 και 5' αργοτερα η ολικη ανατροπη...

traboukos - johnlit 0-0

H Ρεν στο 1ο ημιχρονο ηταν απειλητικη και εχασε 2 μεγαλες ευκαιριες για να σκοραρει ....Στη 1η ο Χαουρντ με εκπληκτικα ρεφλεξ απεκρουσε εξεπαφης και στη 2η ο επιθετικος των Γαλλων εχασε ανεπαναληπτο τετατετ...Ευκαιριες εχασε και η Εβερτον με πιο εντυπωσιακη αυτη που εχασε ο Οσμαν οταν το σουτ που δοκιμασε απο τα 35 μετρα, με τον τερματοφυλακα της Ρεν εκτος εστιας ,πηγε ελαχιστα αουτ!
Στο 2ο ημιχρονο η Ρεν μπηκε αρκετα αμυντικα και ,παρα την ασφυκτικη πιεση απο τα ζαχαρωτα, καταφερε και κρατησε τη πολυτιμη ισοπαλια...


+rep!!!!Για τον τροπο που ποσταρεις τα αποτελέσματα σου ...τωρα που κατάλαβα τι ειναι αυτο το +rep που στέλνουν ολοι θα αρχίζω να τα μοιράζω....

σε μενα βλεπω δεν εκανες καμια αναφορα.. :(
κ επειδη ειμαι ζηλιαρης ελπιζω να δω συντομα το +ρεπ σου τωρα που ειναι και μερες Χριστουγεννων !:P

katsouras
23-12-2011, 15:14
trampoukos - katsouras 1-4
''Χορεύοντας στην βροχή''

katsouras - trampoukos 1-1
''Δεν έμπαινε με τίποτα''

Καλή συνέχεια στον φίλο.

kippy18
23-12-2011, 15:19
κατσουρα σορρυ αλλα δεν ειδα το μυνημα σου

traboukoss
23-12-2011, 15:49
trampoukos - katsouras 1-4
''Χορεύοντας στην βροχή''

katsouras - trampoukos 1-1
''Δεν έμπαινε με τίποτα''

Στον πρώτο αγώνα ο κατσουρας κυριάρχησε δικαίως καθώς η ομάδα μου δεν είναι κατάλληλη για τετοιες συνθήκες(τώρα που το έχουν δει το όνειρο αυτοί της ΕΑ οτι κάθε ματς με βροχή συνεπάγεται και γήπεδο επιπέδου εθνικού αστέρα με την μπάλα να κολλάει σαν αυτοκόλλητο στο βρεγμένο χορτάρι...).

Το 2 ματς ήταν ανοιχτό και τα 2 τέρματα ήταν λίγα..Όμως στο τέλος του αγώνα τα καμάρια της ρεν κατάφεραν να μην σουτάρουν καν καθώς βρέθηκαν διαδοχικά σε θέση βολής(το γομάρι της Αντερελεχτ κουαγιατέ τους έσβησε :a088:)

FotisGRC
23-12-2011, 16:23
Everton - Ajax 0-0
Ajax - Everton 0-0

Δύο αμφίροπα ματς, με την ζυγαριά να γέρνει πιο πολύ στους Άγγλους, καθώς ο Cahill και ο Saha αποδείχτηκαν πολύ γρήγοροι για την άμυνα του Αίαντα..! Παρ'όλα αυτά οι παίχτες της Everton δεν μπορούσαν να βρουν δίχτυα, με αποτέλεσμα να μείνει έτσι το σκορ..

http://images.clickliverpool.com/admin/article/articleimages/1323023466-Click-Cahill_Miss1.jpg

FotisGRC
23-12-2011, 16:26
Udinese- Ajax 0-0


Άλλο ένα μηδεν για τους Ολλανδούς, που δείχνουν να έχουν πρόβλημα μπροστά.. Ο El Hamdaoui είναι αρκετά αργός. Εδώ η Udinese είχε 2 ΔΟΚΑΡΕΣ αλλά πάλι το τόπι δεν μπήκε..

Ajax- Udinese 0-3

Πολύ νωθροί οι Ολλανδοί στην έδρα τους, δεν άξιζαν τίποτα απο το ματς.. Προηγήθηκαν οι Ιταλοί στο 13 και ο Asamoah με 2 γκολ προς το τέλος τους έδωσε τη νίκη..

http://www4.pictures.gi.zimbio.com/Gaetano+agostino+Fabio+Quagliarella+Catania+YuRF95 elAUGl.jpg

giannislazy
23-12-2011, 16:41
Everton - Sao Paulo 5-0

"Ναυάγιο" στο Λίβερπουλ για την βραζιλιάνικη ομάδα καθώς η εμφάνιση των εφοπλιστών δεν άφησε πολλά περιθώρια.

Sao Paulo - Everton 3-2

Ματσάρα με τα όλα της. Γκολ, φάσεις, άγχος μέχρι τέλους και έναν διατητή που οι φήμες λένε ότι βρίσκεται αιμόφυρτος σε κάποια στενό στις φαβέλες.

ΥΓ: Εδώ το 2ο γκολ της Έβερτον (σσ το 3-2).
http://www.ea.com/soccer/videos/ugc/107318548
Ενώ στην αρχή ο Σαχά κάνει φάουλ και ο διατητής δίνει πλεονέκτημα, αμέσως μετά αφηνιασμένος ο Γάλλος ξανακάνει σκληρό τάκλιν και αφού κέρδισε την μπάλα σκόραρε εύκολα. (ΕΑ τα έχεις κάνει σκατά με την διατησία...)

johnlit7
23-12-2011, 16:48
Everton - Ajax 0-0
Ajax - Everton 0-0

Δύο αμφίροπα ματς, με την ζυγαριά να γέρνει πιο πολύ στους Άγγλους, καθώς ο Cahill και ο Saha αποδείχτηκαν πολύ γρήγοροι για την άμυνα του Αίαντα..! Παρ'όλα αυτά οι παίχτες της Everton δεν μπορούσαν να βρουν δίχτυα, με αποτέλεσμα να μείνει έτσι το σκορ..

http://images.clickliverpool.com/admin/article/articleimages/1323023466-Click-Cahill_Miss1.jpg
Everton (john)- Ajax (fotis)0-0
Η Εβερτον ειχε τον ελεγχο του αγωνα και τη πλειοψηφια των ευκαιριων κ στους 2 αγωνες...
στο 1ο ματς τα ζαχαρωτα κυριαρχησαν στο 1ο μισαωρο του αγωνα χανοντας αρκετες ευκαιριες ομως το γκολ δεν ηρθε...Απο κεινο το σημειο και μεχρι το τελος του ημιχρονου ο Αγιαξ αναθαρρησε και εκανε αισθητη τη παρουσια του και στην επιθεση...Στο 1ο τεταρτο της επαναληψης χαθηκαν εκατερωθεν ευκαιριες...Απο το 60' και μετα ομως η Εβερτον ανεβασε στροφες, Ο Αγιαξ περιοριστηκε σε αμυντικο ρολο αλλα το γκολ για τους Αγγλους δεν ηρθε ποτε...

ajax- everton 0-0
στο 2ο ματς παλι το ιδιο σκηνικο....ο Αγιαξ επαιζε αμυνα και προσπαθουσε στη κοντρα να βγει μπροστα... το τελος του ημιχρονου βρηκε την Εβερτον να εχει 5 ευκαιριες να σκοραρει εκ των οποιων οι δυο κλασικες ,σε τετατετ που σταματησε ο τερμας του Αιαντα...αντιθετα οι γηπεδουχοι δεν καταφεραν να δημιουργησουν φαση...
στην επαναληψη ειχαμε παλι υπεροχη της Εβερτον και καποιες αντεπιθεσεις του Αγιαξ αλλα τλκ οι προσπαθειες των 2 ομαδψν δεν οδηγησαν σε καποιο γκολ..

alekos21
23-12-2011, 16:50
stimeno to prwta8lhma yper tou johnit :P muhaha

anaferome sto video tou gianni

johnlit7
23-12-2011, 17:05
Everton - Sao Paulo 5-0

"Ναυάγιο" στο Λίβερπουλ για την βραζιλιάνικη ομάδα καθώς η εμφάνιση των εφοπλιστών δεν άφησε πολλά περιθώρια.

Sao Paulo - Everton 3-2

Ματσάρα με τα όλα της. Γκολ, φάσεις, άγχος μέχρι τέλους και έναν διατητή που οι φήμες λένε ότι βρίσκεται αιμόφυρτος σε κάποια στενό στις φαβέλες.

ΥΓ: Εδώ το 2ο γκολ της Έβερτον (σσ το 3-2).
http://www.ea.com/soccer/videos/ugc/107318548
Ενώ στην αρχή ο Σαχά κάνει φάουλ και ο διατητής δίνει πλεονέκτημα, αμέσως μετά αφηνιασμένος ο Γάλλος ξανακάνει σκληρό τάκλιν και αφού κέρδισε την μπάλα σκόραρε εύκολα. (ΕΑ τα έχεις κάνει σκατά με την διατησία...)


Στο 1ο ματς η Εβερτον ισως να εκανε το καλυτερο ματς της στο πρωταθλημα....με το σκορ 2-0 στο ημιχρονο και με πολλες χαμενες φασεις για να διευρυνει το σκορ....τλκ το πετυχε στο 1ο τεταρτο της επαναληψης οταν στο 60' ο δεικτης του σκορ εγραψε 5-0 με χατ-τρικ του Cahill.....στη συνεχεια τα ζαχαρωτα εριξαν στροφες και με τη ληξη πανηγυρισαν εξαλλα τη μεγαλη αυτη εμφανιση..

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/44464000/jpg/_44464314_cahill.jpg

Η ρεβανς στη Βραζιλια ηταν ολα τα λεφτα...Η Σαο Παολο μπηκε με στοχο να ξεπλυνει τη ντροπη απο το 1ο ματς και τουλαχιστον στα πρωτα 20 λεπτα τα κατεφερε οταν και προηγηθηκε 2-0... Ο Cahill μειωσε σε 2-1 και στο 29΄και μεχρι τη ληξη του ημιχρονου οι Αγγλοι εχασαν 3 μεγαλες ευκαιριες να ισοφαρισουν.... Και σαν να μην εφτανε αυτο, ο Φαμπιανο στο 45' εκανε το 3-1, αφου κερδισε ξανα τη κοντρα μεσα στη μεγαλη περιοχη οπως και στ 2 πρωτα γκολ του ,κανοντας το χατ-τρικ!
Στην επαναληψη εγινε η φαση που ξεσηκωσε δικαιολογημενα τις διαμαρτυριες των γηπεδουχων οταν ο Σαχα μειωσε εκ νεου σε 3-2 στο 48'...
Στο 60' η Εβερτον κερδισε πεναλτυ αλλα ο johnlit ειπε στον Cahill που θα εκτελουσε το πεναλτυ να αστοχησει ,οπως και εγινε, ως δειγμα fair-play!:fans:
Στη συνεχεια οι Βραζιλιανοι ειχαν ενα δοκαρι αλλα στο τελευταιο 25λεπτο η Εβερτον ανεβασε στροφες, πιεσε κ εχασε μεγαλες ευκαιριες να ισοφαρισει αλλα τλκ το γκολ δεν ηρθε ποτε...
Η Σαο Παολο παρα το καζο του 1ου αγωνα εδειξε χαρακτηρα και τλκ κρατησε τη πολυτιμη νικη!

alekos21
23-12-2011, 17:19
Udinese- Ajax 0-0


Άλλο ένα μηδεν για τους Ολλανδούς, που δείχνουν να έχουν πρόβλημα μπροστά.. Ο El Hamdaoui είναι αρκετά αργός. Εδώ η Udinese είχε 2 ΔΟΚΑΡΕΣ αλλά πάλι το τόπι δεν μπήκε..

Ajax- Udinese 0-3

Πολύ νωθροί οι Ολλανδοί στην έδρα τους, δεν άξιζαν τίποτα απο το ματς.. Προηγήθηκαν οι Ιταλοί στο 13 και ο Asamoah με 2 γκολ προς το τέλος τους έδωσε τη νίκη..

http://www4.pictures.gi.zimbio.com/Gaetano+agostino+Fabio+Quagliarella+Catania+YuRF95 elAUGl.jpg

epiviveono! kalos o fotis kali sinexeia sou euxomai kai kales giortes se ollous!

den xerw kai pos dinoun +rep gia th photo!

FotisGRC
23-12-2011, 17:48
]Everton - Sao Paulo 5-0


Mετά τα 0-0 με τον Αίαντα οι παίχτες της Έβερτον φόρτωσαν φαίνεται..!

lostmangr
23-12-2011, 17:50
lostman-greece(anzi)-tsakos21(santos):1-1 τι να πει κανεις για αυτο το ματς τα ειπε ηδη ο tsakos21 δεν θελω να πω πολλα απλα το ματς ηταν σχεδον συνεχεια στην αμυνα του tsakou αλλα γκολ δεν ελεγε να μπει..tsakos sorry που εκλεισα αποτομα και δεν ειπα καλη συνεχεια αλλα επρεπε να φυγω καρφι για δουλεια..καλη συνεχεια φιλε..
..........
tsakos21(santos)-lostman-greece(anzi):1-1 ωραιο ματσακι απο την αρχη μεχρι το τελος αν και η ομαδα μου απο το πρωτο ημιχρονο εβαλε το γκολ και εκανε το ματς της στο δευτερο ημιχρονο η ομαδα δεν μπηκε καλα και στο 70 κατι εφαγε το γκολ ο tsakos21 εχασε και ενα πεναλτι αν και νομιζω το εκανε εσκεμενα γιατι αμα το εβλεπε καποιος θα ελεγε WTF..
easy σε παρακαλω πολυ αλλη φορα μην ξαναγινει αυτο μου εχεις φαει δυο αγωνες ελεος δηλαδη επιδη εσυ χανεις συνεχεια και δεν θελεις να κανεις αλλους αγωνες δεν παει να πει οτι θα κανεις τα στραβα ματια για να ειμαστε μαζι στην βαθμολογια :)

easybizi
23-12-2011, 18:03
easy σε παρακαλω πολυ αλλη φορα μην ξαναγινει αυτο μου εχεις φαει δυο αγωνες ελεος δηλαδη επιδη εσυ χανεις συνεχεια και δεν θελεις να κανεις αλλους αγωνες δεν παει να πει οτι θα κανεις τα στραβα ματια για να ειμαστε μαζι στην βαθμολογια :)

τα ξεχασα φαίνεται:idea:..οσο για τα υπονοούμενα...θα τα πουμε το βράδυ στο χορτάρι και στο Bf αντίπαλοι....

easybizi
23-12-2011, 18:04
ριξτε παιδια ολοι μια ματια στην βαθμολογια σας γιατι αυτες τις μερες τρεχω και δεν φτανω και η αληθεια ειναι οτι τα περναω γρηγορα οποτε μπορει να γιναν και αλλες μλκ!!!

easybizi
23-12-2011, 18:06
@johnlit

Με την 1η φωτο που θα βαλεις στο δινω το rep!!!
Φυσικα να συνεχισεις τις περιγραφες...οπως τις κανεις!!

lostmangr
23-12-2011, 18:09
lostman-greece(anzi)-tsakos21(santos):1-1 τι να πει κανεις για αυτο το ματς τα ειπε ηδη ο tsakos21 δεν θελω να πω πολλα απλα το ματς ηταν σχεδον συνεχεια στην αμυνα του tsakou αλλα γκολ δεν ελεγε να μπει..tsakos sorry που εκλεισα αποτομα και δεν ειπα καλη συνεχεια αλλα επρεπε να φυγω καρφι για δουλεια..καλη συνεχεια φιλε..

tsakos21(santos)-lostman-greece(anzi):1-1 ωραιο ματσακι απο την αρχη μεχρι το τελος αν και η ομαδα μου απο το πρωτο ημιχρονο εβαλε το γκολ και εκανε το ματς της στο δευτερο ημιχρονο η ομαδα δεν μπηκε καλα και στο 70 κατι εφαγε το γκολ ο tsakos21 εχασε και ενα πεναλτι αν και νομιζω το εκανε εσκεμενα γιατι αμα το εβλεπε καποιος θα ελεγε WTF..
..........
lostman-greece(anzi)-ledika(udinese):0-5 ε τι να πω για το ματς ρε παιδια τσοντα της τζουλιας ηταν..

ledika(udinese)-lostman-greece(anzi):1-2 ωραιο ματς απο την αρχη μεχρι το τελος
..........
lostman-greece(anzi)-GiannisLazy(sao paulo):1-2 δεν θα πω τιποτα για τα ματς γιατι ξερουμε ολοι οτι γιαννης δεν ειναι σωστος σαν παικτης και σαν χαρακτηρας και ολοι ξερουμε οτι του γιαννη τα ματς ειναι ολα στημενα

GiannisLazy(sao paulo)-lostman-greece(anzi):2-1 τα ιδια και εδω δεν λεω τιποτα
..........
lostman-greece(anzi)-fotispan(ajax):0-1 ωραιος ο φιλος αν και τον ειχα συνεχεια στην αμυνα του δεν ελεγα να το φαει..

fotispan(ajax)-lostman-greece(anzi):0-1 επιτελους και μια νικη σε ενα ματς που η ομαδα μου και παλι ηταν απο την αρχη στην πιεση.
..........
lostman-greece(anzi)-johnlit(everton):2-2 η 1-2 ας πει ο φιλος ποσο ειναι γιατι τον εδωσε ενα πεναλτι και το εχασε επιτηδες οποτε δεν ξερω ας πει αυτος το σκορ για να ξερω..
..........
johnlit(everton)-lostman-greece(anzi):2-0 ωραιος ο φιλος ειναι ο top νομιζω εδω μεσα..
..........

lostmangr
23-12-2011, 18:15
τα ξεχασα φαίνεται:idea:..οσο για τα υπονοούμενα...θα τα πουμε το βράδυ στο χορτάρι και στο Bf αντίπαλοι....
κοιτα για το φιφα δεν ξερω αν και σε βλεπω να κανεις σαλεα οσο για το bf τοιχο τοιχο σε βλεπω να εισαι :) καλα ρε τα πρωτα μου ματς δεν εβαλες χαχαχαχα και καλα εκανες :)

johnlit7
23-12-2011, 18:25
Στο 1ο ματς η Εβερτον ισως να εκανε το καλυτερο ματς της στο πρωταθλημα....με το σκορ 2-0 στο ημιχρονο και με πολλες χαμενες φασεις για να διευρυνει το σκορ....τλκ το πετυχε στο 1ο τεταρτο της επαναληψης οταν στο 60' ο δεικτης του σκορ εγραψε 5-0 με χατ-τρικ του Cahill.....στη συνεχεια τα ζαχαρωτα εριξαν στροφες και με τη ληξη πανηγυρισαν εξαλλα τη μεγαλη αυτη εμφανιση..

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/44464000/jpg/_44464314_cahill.jpg




@johnlit

Με την 1η φωτο που θα βαλεις στο δινω το rep!!!
Φυσικα να συνεχισεις τις περιγραφες...οπως τις κανεις!!

oριστε κυριε διοργανωτα!! :a055:

easybizi
23-12-2011, 19:33
@johnlit

τωρα μαλιστα!!!!

Παρε ενα χριστουγεννιάτικο +ρεπ!!!

easybizi
23-12-2011, 19:33
Θα μπει κανεις τωρα....(Lostman δουλεια εισαι; )

lostmangr
23-12-2011, 19:50
Θα μπει κανεις τωρα....(Lostman δουλεια εισαι; )
ναι αγορινα :(

kippy18
23-12-2011, 21:37
lostman kippy 3-3
kippy lostman 2-2

δυο πολλυ ομορφα ματς με πολυ καλο ποδοσφαιρο αλλα δεν υπηρχε νικιτης... καλη συνεχεια ρε! ;)

johnlit7
23-12-2011, 23:20
johnlit (everton) - scruler (pao) 2-1

Δικαιη νικη για τα ζαχαρωτα που μετα απο ενα στειρο 1ο ημιχρονο,προηγηθηκαν 2-0 και απλα μειωσε ο Λετο στο 92'...

pao - everton 0-0

Κακοποιηση του αθληματος στο ΟΑΚΑ, σε ενα πολυ μετριο παιχνιδι με μεγαλες μαχες στο κεντρο και ελαχιστο θεαμα...

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQkNfRjNGWklz63GIXw_oaGtpcZtI3kp k5bOHWqUdE9UcxMBy7_HQ

Φιλε scrul3r ριχνεις παρα πολυ ξυλο! τακλιν παντου (εισαι ο μοναδικος που τ χρησιμοποιει τοσο) και παρα πολυ πιεστικη αμυνα λες και παιζεις με legacy defending.....πολυ δυσκολα εκανα φασεις.!

scrul3r
23-12-2011, 23:42
Φιλε scrul3r ριχνεις παρα πολυ ξυλο! τακλιν παντου (εισαι ο μοναδικος που τ χρησιμοποιει τοσο) και παρα πολυ πιεστικη αμυνα λες και παιζεις με legacy defending.....πολυ δυσκολα εκανα φασεις.!

sorry file. apla me ta taklin exo sosi poles faseis p tha kataligan gkol. k dn einai panta foul.
apla ekino to taklin p piges na peraseis eitan blakeia tou fifa, ithela na diokso tn mpala k anti na tin soutari o paixtis m kani taklin pano stn mpala kai pefteis pano t.. oti nane dld..

johnlit7
23-12-2011, 23:49
δεν το ειπα για κακο απλα μου κανει εντυπωση που τα χρησιμοποιεις τοσο και οντως κοβεις παρα πολλες πασες!
οσο για το αλλο το καταλαβα οτι δν τ εκανες επιτηδες...;)
καλη συνεχεια

johnlit7
24-12-2011, 01:05
johnlit (everton) - kippy (osfp) 4-1

Πολυ ανετη επικρατηση για την Εβερτον...τα ζαχαρωτα επαιξαν ομορφη μπαλα κ χωρις να επηρεαζονται απο τη βροχη βρεθηκαν μπροστα στο σκορ με 4-0 μολις στο 60'....ο Ολυμπιακος απειλησε οταν τα παντα ειχαν κριθει...

http://www.soccernews.com/wp-content/uploads/2011/02/louis-saha-everton.jpg

Olympiacos - Everton 2-1

ενας τελειως διαφορετικος (σε σχεση με το 1ο ματς) και ψυχωμενος Ολυμπιακος πηρε τη σπουδαια νικη! ενας αφηνιασμενος Μιραλας με 2 γκολ στο 1ο ημιχρονο εδωσε σημαντικο προβαδισμα στους ερυθρολευκους αν κ στο 45' παραλιγο να κοπασουν οι πανηγυρισμοι οταν, στο 45', τ δυνατο σουτ εκτος περιοχης που δοκιμασε ο Σαχα τρανταξε το καθετο δοκαρι του Κοσταντζο! αυτη φαινεται ηταν και η προειδοποιηση της Εβερτον οτι τ ματς δεν ειχε τελειωσει...
στο 2ο ημιχρονο ειχαμε μια τελειως διαφορετικη εικονα...ο Ολυμπιακος περιοριστηκε σε αμυντικο ρολο, η Εβερτον πιεσεμ,εχασε ευκαιριες κ τλκ καταφερε να μειωσει στο 78'....τα τελευταια λεπτα ηταν ενα πραγματικο σφυροκοπημα για την εστια του ολυμπιακου αλλα ο Κοσταντζο ,στην καλυτερη του εμφανιση απο τοτε που ηρθε στο Πειραια ,ειχε κατεβασει ρολα!
η ισοφαριση δεν ηρθε και στο τελος η θυρα 7 τραγουδουσε ''Εισαι στο μυαλοοοο κατι μαγικοοο''

http://www.agelioforos.gr/files/FOTO_ENTYPON/2010/11/03/2010110300382-preview.jpg

alekos21
24-12-2011, 03:05
Udinese-Rubin Kazan 0-0
Rubin Kazan-Udinese 0-0

2 paixnidia pou kyriarxise h dinami, xaraktiristiko einai oti sto2o match eginan 20 taklin apo ka8e omada. An kai eginan kapies fasis h rosiki omada eixe amhna apo beton, 100 xronia na pezane h omades den fenotan na borouse na bei goal.

iou21
24-12-2011, 11:07
tsakos-manos 1-1 kai manos-tsakos 2-0 dustuxos h brazilianiki omada exei apo tora to mualo ths sto karnavali kai stous vrazilianikous k.............

kippy18
24-12-2011, 11:42
johnlit - kippy 4-1
kippy - johnlit 2-1

πολυ ομορφοι αγωνες με πολλες φασεις. στον πρωτο δικαια πηρε την νικη η everton.
στον 2ο καλητερος ο ολυμπιακος στο πρωτο ημιχρονο αλλα στο δευτερο δεν εδινε τοσο βαση στην επιθεση οσο στην αμυνα
καλη συνεχεια ρε φιλε! ;)

giannislazy
24-12-2011, 14:35
Olympiakos - Sao Paulo 1-2

Στο βρωχερό Καραϊσκάκης η Σάο Πάολο πήρε μεγάλη νίκη με γκολ του Νταγκομπέρτο και του Φερναντίνιο. Είχε ισοφαρίσει ο Μιραλλάς.

Sao Paulo - Olympiakos 1-5

Τραγωδία στην Κόπα Καμπάνα. Με καρέ του Μιραλλάς ο Ολυμπιακός πήρε μεγάλη νίκη στην Βραζιλία...

kippy18
24-12-2011, 14:40
olimpiakos - sao paulo 1-2

πολυ καλος αγωνας με αρκετες φασεις και πολυ ομοφο ποδοσφαιρο

sao paulo - olimpiakos 1-5
με τεσσερα γκολ του μιραλλας!
ενα θα πω... ο Μιραλλας τρελαθηκε!! :P

lostmangr
24-12-2011, 16:48
παιδακια ας αφησουμε λιγο της βαθμολογιες και οτι μαλακια μας ερχετε και να σας πω εγω κατι!!ευχομαι σε ολο τον κοσμο χρονια πολλα καλα χριστουγεννα γεματα υγεια χαρα λεφτα και οτι αλλο θελει ο καθενας ευχομαι σε ολους να περασουν ομορφα αυτες της γιορτινες μερες για το τελος ευχομαι χρονια πολλα στους χρηστους και χριστινες..

http://www.youtube.com/watch?v=7vPmYXANzck

scrul3r
24-12-2011, 18:01
florentina - pao 0:1
pao -florentina 3:1

stade rennes - pao 0:1
pao - stade rennes 3:1

easybizi
24-12-2011, 20:36
easybizi81-marcojohn13 2-0
marcojohn13-easybizi81 1-2

Πολυ καλη στο 1ο ματς η flamengo να παίρνει δικαια την νικη...επιτελους παιξαμε ποδοσφαιρο...


το δεύτερο ματς ηταν το καλυτερο που έπαιξα με πολλες φάσεις και μεγαλη ανατροπη στο δευτερο ημιχρονο...ατυχος ο φιλος επρεπε να ερθει ισόπαλο το παιχνιδι...επιτελους και λιγο τυχη...


Lostman- Easybizi 1-2
Easybizi-Lostman 1-1

Με τον Σακη παιζουμε το ιδιο στυλ ποδόσφαιρο....δλδ μονο επιθεση...γιναν παρα πολλες φασεις ενδεικτικό ειναι οτι στο 2 ματς γιναν 35 σουτ ... καταιγισμος...στις δυο εστίες ...αλλα η flamegno στάθηκε πολυ τυχερη καθως ο Ετο εχανα τα αχαστα...αδικει το σκορ τον Σακη στο 2ο ματς.
Στο 1ο ματς πιέσαμε πολυ χασαμε πολλες ευκαιρειας αλλα ο νομος του ποδοσφαιρου μας τιμώρησε και το φαγαμε ...αλλα στο δευτερο μερος συνεχισαμε να πιεζουμε και καναμε την ανατροπη...δικαιο νομίζω το αποτελεσμα...
Στα παραλειπόμενα του αγωνα η ανοιχτή συνομιλία μεσω bt για κανενα 30 λεπτο...οπου λεγαμε τα παντα...μονο για τα ματς δεν λεγαμε …ετσι γνωρισα καλυτερα τον Lostman…μεγαλη περιπτωση για οσους δεν τον ξερουνε!!!(με την καλή έννοια)
Όποιος εχει bt πριν παίξουμε ας μου πει να τα ενεργοποιήσουμε….αν φύγει βέβαια κανενα καντήλι μην παρεξηγήσει ….στο αγωνα πανω θα ειναι:banana:

easybizi
24-12-2011, 20:51
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ

Το πρωτάθλημα εξελίσσεται με πολυ ικανοποιητικούς ρυθμούς, μπράβο σε ολους γιαυτο...οσοι δεν καναν πολλους αγωνες νομιζω οτι θα ανταποκριθούν τελικα καθως ο pankal ενημέρωσε οτι θα μπει δυνατά απο το νεο ετος αλλα και ο geoponoς δεν μας απογοήτευσε ποτε...:)

Κανενα παρατράγουδο μεχρι στιγμης κανεις δεν εχει πέσει σε παραπτώματα

Αυτα σαν διοργανωτής!!!

easybizi
24-12-2011, 20:57
Κοιτάτε όλοι την βαθμολογια σας και αν δειτε κανενα λαθος μου στέλνεται πμ δεν το δημοσιεύετε σολους εδω μεσα για να μην εκθετουμε την διοργανώτρια αρχη!!!(@Lostman)

Η μη τήρηση της παραπάνω οδηγιας θα τιμορειται με αφαίρεση 3 βαθμων...@@@@@!@!@!@

lostmangr
24-12-2011, 21:03
Στα παραλειπόμενα του αγωνα η ανοιχτή συνομιλία μεσω bt για κανενα 30 λεπτο...οπου λεγαμε τα παντα...μονο για τα ματς δεν λεγαμε …ετσι γνωρισα καλυτερα τον Lostman…μεγαλη περιπτωση για οσους δεν τον ξερουνε!!!(με την καλή έννοια)
ετσι οπως τα λες ειναι δεν ειπαμε τιποτα για τον αγωνα παρα μονο για της ζωες μας φιλε μου..

Κοιτάτε όλοι την βαθμολογια σας και αν δειτε κανενα λαθος μου στέλνεται πμ δεν το δημοσιεύετε σολους εδω μεσα για να μην εκθετουμε την διοργανώτρια αρχη!!!(@Lostman)
κοιτα να μου ξανα φας κανα ποντο και θα σου πω εγω μετα :) καλες γιορτες και παλι αγορινα ακομα στην δουλεια ειμαι γαμωωωωωωωωωωωω :(

easybizi
24-12-2011, 21:04
Σας εύχομαι ότι καλύτερο παιδια να είστε παντα καλά να έχετε υγεια …υγεια ….υγεια…εσεις και οι οικογένειες σας…..Να περασετε οσο το δυνατόν καλυτερα στις γιορτες και μην μασάτε τιποτα…Κριση,πολιτικη,ανεργια…..μαλακιες όλα θα πανε καλα αν το πιστεύουμε πραγματικά και μην απογοητεύεστε ποτε,κανεις δεν είναι καλυτερος από εμας κανεναν όμως!!!!!!

kippy18
25-12-2011, 11:09
καλα χριστουγενα παιδια!! :)

manos_tav
25-12-2011, 13:40
χρονια πολλα σε ολους με υγεια!!!!!

katsouras
25-12-2011, 13:49
Καλα Χριστουγεννα και απο μενα με υγεια,προσωπικη ευτυχια και πολλα λεφτα!!

marcojohn 13
25-12-2011, 14:18
osfp - rubin:0-1
rubin - osfp:2-0

ας ελπισουμε την ιδια τυχη να εχει και στην πραγματικοτητα ο ολυμπιακος!go rubin go!

χρονια πολλα σε ολους καλα χριστουγεννα με τυχη λεφτα και υγεια πανω μα πανω απ ολα...

kippy18
25-12-2011, 15:29
osfp - rubin:0-1
rubin - osfp:2-0

ας ελπισουμε την ιδια τυχη να εχει και στην πραγματικοτητα ο ολυμπιακος!go rubin go!

χρονια πολλα σε ολους καλα χριστουγεννα με τυχη λεφτα και υγεια πανω μα πανω απ ολα...

επιβαιβαιωνω. μονοτερμα με επαιζε ο φιλος :P

FotisGRC
26-12-2011, 19:21
Panathinaikos - Ajax 1-2

Μεσα στο ΟΑΚΑ ο Ajax προηγήθηκε με ένα γρήγορο γκολ του El Hamdaoui όμως ο Παναθηναικός βρήκε τα ψυχικά αποθέματα και με 2 πολύ όμορφα γκολ του Τοche γύρισε το παιχνίδι!

http://prasinanea.gr/categories/prokrimatika/article1315937.ece/ALTERNATES/w620/toche+2.jpg

alekos21
26-12-2011, 19:47
osoi den exete pexei mazi parakalw na kanoume ta match to syntomotero ka8ws apo 1 ianouariou den 8a eimai dia8esimos sto ps3 pleon!

scrul3r
26-12-2011, 23:06
PAO (scrul3r) - AJAX (Fotispan) 2:1
AJAX (Fotispan) - PAO (scrul3r) 0:1

katsouras
27-12-2011, 00:26
Αυριο μεσημερι θα ειμαι μεσα για αγωνες.Λογικα κατα τις 3.

alekos21
27-12-2011, 02:52
Udinese-Panathinaikos 2-0
Panathinaikos-Udinese 0-1

dyo megala match me para polles fasis pou exw xasi to metrima gia na perigrapsw. apo tous kaliterous antipalous pou exw antimetopisi o filos scrul aksize isws kati parapano alla den ekmetaleutike ths fasis pou tou do8ikan enw h udinese me ena goal sto 2' tou prwto hmixronou kai ena sto 47' sto deutero hmixrono tou prwtou match pire th niki. Sto deutero to goal hr8e me wraia kefala tou torje sto 14' apo th mikri perioxi parola oti to soma tou eitan girismeno pros ta allou.

kali sinexeia scrul

iou21
27-12-2011, 04:10
tsakos-marcojohn 2-1 kai marcojohn-tsakos 0-0 kalh sunexeia !!!!!

FotisGRC
27-12-2011, 13:00
PAO (scrul3r) - AJAX (Fotispan) 2:1
AJAX (Fotispan) - PAO (scrul3r) 0:1

Επιβεβαιώνω.. Το 1ο ματς έχει ποσταριστεί ήδη.

Στο 2o ένα γρήγορο γκολ του Cante με κεφαλιά έβαλε μπροστά τους πράσινους αλλά οι Ολλανδοί δεν μπόρεσαν να πάρουν κάτι απο το παιχνίδι..

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS6HTuwkcXtMpMYymoCwAF7RjoqnF-Fe2XdRV1LV4V4PhGtGCZUDuKqVFH1 VS http://www.volleyball.gr/uploads/images-teams/panathinaikos.png

katsouras
27-12-2011, 15:13
Ειμαι μεσα αλλα δεν βλεπω ''φως''.Θα περιμενω λιγο και αν μπει κανενας παιζουμε.

kippy18
27-12-2011, 15:21
φιλε κατσουρα θα μπω σε κανα 15λεπτο αν μπορεις...

alekos21
28-12-2011, 14:51
bainw twra gia kanena match opios borei apo autous pou den exoume pexei.

geoponos13
28-12-2011, 15:19
Fotispan - geoponos13 0-0
Geoponos13 -fotispan 1-0


Χρόνια πολλα σε όλα τα παιδια...δν πολυμπαινω Αυτές τις μέρες γτ έχω επισκέψεις απο Ελλάδα κ δουλεύω ταυτόχρονα αλλα θα προσπαθήσω να μπαίνω λόγο τα βραδακια..θα μπω λίγο σήμερα το βραδάκι..πιστεύω να πετύχω κανένα..

alekos21
28-12-2011, 15:54
Udinese-Palermo 1-1

megalo derby sthn italia! se ena match pou teliose me katoxi 50-50 kai telikes 5/3-5/3.
poly paixnidi kentrou me spania la8h kai se ena match pou fenotan pos pigene sto 0-0 h esto sto goal o Di Natalie katafere sto 67' na anoiksi to score me wraio sout ektos perioxis kai na prokalesi exalous panigirismous omws h apantisi den argise na er8ei apo thn palermo, sto 70' kai meta apo korner o paiktis ths palermo katafere na ferei to paixnidi sta isa otan me giristi kefalia mesa sthn perioxi isofarise se 1-1. auto emele na einai kai to teliko score se ena poly kalo match.

o epanaliptikos me ton manos_tav anamenetai.

johnlit7
28-12-2011, 17:27
marcojohn (rubin) - johnlit (everton) 0-2

Σαν σιφουνας περασε απο το παγωμενο Καζαν η Εβερτον ...Με το δεικτη του σκορ να ειναι 0-2 μολις στο 6' ,το παιχνιδι απο κεινο το σημειο κ μετα απεκτησε διαδικαστικο χαρακτηρα...Οι Ρωσοι δεν ξεπερασαν ποτε το σοκ και μονο η αγγλικη ομαδα υπηρχε στο γηπεδο...χαρακτηριστικο της εικονας του αγωνα ειναι οτι μεχρι το τελος του ημιχρονου τα ζαχαρωτα ειχαν 11 τελικες στο στοχο (εκ των οποιων και ενα σουτ στο δοκαρι) και το οτι η Ρουμπιν εκανε τη πρωτη και μοναδικη τελικη της προσπαθεια στο 82'!

johnlit - marcojohn 2-1

H Pουμπιν αιφνιδιασε την Εβερτον και με γκολ του Μαρτινς προηγηθηκε στο 15' και ,μετα απο ενα ισορροπημενο πρωτο ημιχρονο, πηγε προηγουμενη στα αποδητηρια...
Εκει μαλλον φαινεται οτι οι Ρωσοι εμειναν κ ξεχαστηκαν καθως στην επαναληψη περιοριστηκαν σε παθητικο ρολο...Η Εβερτον ανεβασε στροφες ,πιεσε κ αφου προειδοποιησε με δοκαρι του Σαχα στο 62' καταεφερε στο επομενο 10λεπτο να κανει την απολυτη ανατροπη και τλκ να παρει μια ,βαση της συνολικης εικονας του αγωνα, δικαιη νικη!

katsouras
28-12-2011, 23:03
Παιδια εχω μεινει πισω αλλα οσες φορες μπαινω δεν βλεπω κανενα.Αυριο μεσημερι-νωρις απογευμα οποιος μπορει ας μου στειλει εδω.

alekos21
28-12-2011, 23:11
alexi sou exw stili minima, twra den boreis?

kippy18
29-12-2011, 11:24
αλεξι εγω μπορω τωρα το πρωι και μεχρι της 3 το μεσημερι σημερα...

manos_tav
29-12-2011, 11:26
manos_tav - ledika21 3-0

katsouras
29-12-2011, 15:34
Ειμαι μεσα παιδες.Χθες δεν μπορουσα να μπω αλλα επειδη εχω μεινει πισω λογικα θα μπω το βραδυ κατα τις 11 επειδη ουτε τωρα βλεπω κοσμο.

FotisGRC
29-12-2011, 21:10
Χίλια sorry Αλέξη.. Πάλι άργησα να δω το μνμ σου.. Αν μπεις το βράδυ πιστεύω θα βρεθούμε..

FotisGRC
29-12-2011, 21:16
Rennes - Ajax 0-1

Μεγάλο διπλό του Ajax που είχε τον πρώτο λόγο στο ματς και η Γαλλική ομάδα δεν κατάφερε κάτι παραπάνω..

Αjax - Rennes 1-1

Ο Αίαντας δεν κατάφερε να ευχαριστήσει το κοινό του καθώς προηγήθηκε νωρίς όμως η Ρεν εμφανίστηκε αποφασισμένη και πήρε τον πόντο.

http://icons.iconseeker.com/png/128/dutch-football-club/ajax.png VS http://static.eventful.com/images/block/I0-001/000/849/957-3.gif

scrul3r
29-12-2011, 21:23
Panathinaikos - Santos 2:0

to deutero dn to kaname akoma

iou21
29-12-2011, 22:15
pao-santos 2-0 allh mia kaki emfanisi se sundiasmo me to 4o moufa penalnti pou me xreonei kai kokkini se markarisma apo mprosta kai sun ola auta eida to neimar na ton ftanei o katsouranis are kostaki megalh proodo ekanes 60 pace me 93 !!!!

giannislazy
30-12-2011, 12:35
Sao Paulo - Flamengo 1-2

Καλύτερη η Φλαμένγκο σε όλη τη διάρκεια του ματς και με 2 γκολ του Ρόνι το ένα με φάουλ νίκησε εύκολα. Μείωσε στο 90' με τον Νταγκομπέρτο η Σάο.

Flamengo - Sao Paulo 2-2

Καλύτερο ματς για την Σάο Πάολο όμως η Φλαμένγκο πήρε την ισοπαλία.

Sao Paulo - Palermo 1-2

Οι Ιταλοί πήραν μια εύκολη νίκη παρά την μικρή διαφορά στο σκορ. Τα γκολ για τους νικητές οι Άλβαρεζ-Μίκολι ενώ μείωσε για τους βραζιλιάνους ο Λούκας.

Palermo - Sao Paulo 4-3

Απίστευτο ματς με την Παλέρμο να προηγούνται στο 15' με 2-0 με γκολ των Ερνάντες και Μίκολι (φάουλ μέσα από το τείχος!!!). Όμως στο 2ο μέρος ήρθε η ολική ανατροπή και με γκολ των Ρίμπο, Φερναντίνιο η Σάο το έκανε 2-3 στο 75'. Όμως οι σικελιάνοι είχαν τον τελευταίο λόγο και αφού πρώτα ισοφάρισαν στο 83 με τον Άλβαρεζ, πήραν την μεγάλη νίκη στο 90' με τον Αμπέλ Ερνάντες.

manos_tav
30-12-2011, 12:54
Γιαννη, οτι και να πουμε για το δευτερο ματς ειναι λιγο.....επικη η ανατροπη σου αλλα ευτυχως,για μενα, το εσωσα...
καλη συνεχεια και καλη χρονια

katsouras
30-12-2011, 16:18
Ειμαι μεσα για παιχνιδια παιδια.

katsouras
30-12-2011, 17:31
Δυο ηττες με 0-2 απο easybizi.Ειχα να παιξω και μερες και δεν το βαζα με τιποτα το γ@μιδι!

pankal6
30-12-2011, 18:12
paixtarades tha mpw gia kamia wra opoios prolavei mpanei na parei 6 vathmous.......!!!!

easybizi
30-12-2011, 21:46
Sao Paulo - Flamengo 1-2

Πολυ καλο παιχνίδι για την Flamengo που με ηγέτη για άλλη μια φορά το καταπληκτικό Ροναλτινιο πηρε μια δίκαιη νίκη με δυο πολυ όμορφα Γκολ

Flamengo - Sao Paulo 2-2

Πολυ ωραιο παιχνιδι με παρα πολλες φάσεις κυριως απο την Sao Paulo που την άδικη το σκορ καθώς εκει που πίεζε για το 3 γκολ δέχτηκε την ισοφάριση.

Easybizi - Katsouras 2-0
katsouras - easybizi 0-2

Καρμπον και τα δυο παιχνιδια πολλες φασεις στις δυο εστια ...αλλα πολυ μεγαλη αστοχια απο τον katsoura στην τελικη προσπαθεια...σε αντίθεση με το Ροναλντινιο που πραγματικά ειναι μια ομάδα μονος του!!!


Καλή συνέχεια και στους δυο!!!!

easybizi
30-12-2011, 22:08
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ

pankal6
31-12-2011, 05:57
Marcojohn - pankal6 0 -0
Pankal6 - marcojohn 1-0

manos_tav
31-12-2011, 11:23
manos_tav - scrul3r 0-0
scrul3r - manos_tav 0-2


manos_tav - johnlit7 0-0
johnlit7 - manos_tav 3-0


συγχαρητηρια και στους 2 και ειδικα στον johnlit7 για την πρωτη μου ηττα!

καλη χρονια σε ολους!!!!

kippy18
31-12-2011, 14:12
easybizi - kippy18 1-2
πολυ ομορφο ματς με παρα πολλες φασεις... Αυτος ο ροναλντινιο με τρελανε! :P

johnlit7
31-12-2011, 15:07
manos_tav - johnlit7 0-0
johnlit7 - manos_tav 3-0


συγχαρητηρια και στους 2 και ειδικα στον johnlit7 για την πρωτη μου ηττα!

καλη χρονια σε ολους!!!!

ΚΙ ΟΜΩΣ ΧΑΝΕΙ!!

Η αρμαδα απο το Παλερμο ταξιδεψε στην Αγγλια οντας η μοναδικη ομαδα του πρωταθληματος που δεν ειχε γνωρισει την ηττα....
Η Εβερτον στο 1ο ημιχρονο ηταν η απολυτη κυριαρχη και πηγε στα αποδυτηρια με προβαδισμα 1 γκολ ,χαρη σε μια εκπληκτικη βολιδα που εξαπελυσε ο Οσμαν στο 15' λιγο εξω απο τη μεγαλη περιοχη....
Η επαναληψη ξεκινησε με τους Ιταλους να μπαινουν δυνατα με στοχο την ισοφαριση...Πιεσαν για 25' χανοντας καποιες καλες ευκαιριες αλλα το πολυποθητο γκολ της ισοφαρισης δεν ηρθε....Στο τελευταιο δεκαλεπτο η Εβερτον βρηκε πολλους κενους χωρους καθως η Παλερμο φανηκε να μενει απο δυναμεις ....Με αντεπιθεσεις -φωτια, τα ζαχαρωτα καταφεραν να βαλουν τελος στις οποιες ελπιδες της Παλερμο για διεκδικηση ενος καλου αποτελεσματος φτανοντας στο 80' στο 2-0, και στο 87' η νικη τους πηρε διαστασεις θριαμβου οταν ο Ντρεντε εκανε το 3-0...

υγ. ποσο μ@λ@κια ειναι κ φετος τα highlights του αγωνα που σου δειχνουν κατι ακυρες φασεις και κοβουν τα γκολ....
το 1ο που ηταν απιστευτο και ηθελα να το αποθηκευσω δεν υπηρχε στη λιστα στο τελος του αγωνα...ελεος :doh:

Καλη χρονια σε ολους με υγεια, ευτυχια και οτι αλλο επιθυμει ο καθενας ξεχωριστα!:a010:

kippy18
31-12-2011, 16:35
καλη χρονια σε ολους!!!:)

scrul3r
31-12-2011, 18:38
lostmann - scrul3r 0:0
scrul3r - lostmann 0:0

kalh xronia!

alekos21
01-01-2012, 14:49
Kali xronia k oti epithumei o kathenas! Ygeia pano apo ola!
Opws eipa kai prin ksekinisi to prwta8lhma apo simera kai gia 6 evdomades den 8a exw dynatotita na bw sto ps3. Mou exoun mini kapioi agwnes me merika paidia, den exw problima to ti 8a ginei me autous oson afora ta apotelesmata.
Kali sinexeia se olous kai o kaliteros as to parei! 8a ta poume sta epomena prwta8lhmata!

easybizi
02-01-2012, 03:28
easybizi-pankal 2-2
πολυ ωραιο παιχνιδι με πολλες φάσεις...την φλαμενγκο να προηγείται δυο φορες αλλα η Aston villa να ισοφαρίζει και τις δυο φορες και μαλιστα το 2-2 έγινε στο 93 μετα απο τραγικο λαθος του τερματοφύλακα.

pankal-easybizi 2-3
Το καλυτερο παιχνιδι που επαιξα στο πρωταθλημα και ενα απο τα καλυτερα που επαιξα στο φιφα...η αποθέωση του μανουαλ και του επιθετικού ποδοσφαιρου...πανω κατω το παιχνιδι με πολλες ευκαιρίες που συνοδεύονταν και απο ωραίες προσπάθειες...2 φορές προηγήθηκε η φλαμεγκο αλλα και παλι η Aston villa ισοφάρισε σε 2-2 για να έρθει το 2-3 στο 85 περιπου απο κορνερ....μεγαλη πιεση μετα απο την Aston villa που οδήγησε παλι σε λαθος την αμυνα της φλαμεγκο και έκανε ο πεναλτι στο 93 λεπτο!!!!Αλλα εκει ο τερματοφυλακας των βραζιλιανών εξιλεώθηκε για την μλκ του πρωτο αγωνα και εκανε μια εκπληκτική απόκρουση και εδωσε την μεγαλη νικη στην φλαμεγκο σεναν αγωνα που τα ειχε ολα..πολλα γκολ ωραίες φάσεις πολυ δυναμη...και πολυ fair play και απο τους δυο αντιπάλους και ολα αυτα κατω απο αντίξοες καιρικές συνθήκες κυριως για τους βραζιλιανους που δεν εχουν συνηθίσει να παιζουν με χιονόπτωση!!!

Καλη συνεχεια στο pankal που σιγα σιγα συνηθίζει το μανουαλ!!!

easybizi
02-01-2012, 03:38
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ

Τα παιχνιδια του ledika που δεν έγιναν θα καταλογιστούν ισόπαλα 0-0.

easybizi
02-01-2012, 03:45
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΛΟΥΣ !!!!ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ!!!

pankal6
02-01-2012, 18:28
easybizi - pankal6 2-2

pankal6 - easybizi 2-3

fovera mats kai ta dyo eidika to deytero apo ta kalytera poy exw paiksei..me fair play kai apo tous dyo paixtes (einai poly simantiko pws me kapious apo edw k xwris na gnwrizomaste "epikoinonoume") ...koryfaia manual stigmi....kapou sto 75 kai me to skor
2 -2 o Agbonlahor se adeia estia kai se apostasi anapnois apo tin grammi tou termatos esteile tin mpala sto dokari!!!!!!!
dystixws den to eixe kratisei san highlight gia na to anevasw....

kali xronia se olous me ygeia !!!

pankal6
02-01-2012, 18:30
me osous den exw paiksei steilte mou se p.m tis wres pou mporeite gia na mpw na kanoume ta mats....

pankal6
03-01-2012, 02:40
pankal6 - geoponos13 1-0

se ena wraio mats xwris polles fasis i sxetika kalyteri aston pire tous 3 vathmous me kopo....

geoponos13 - pankal6 1-3

an kai i fiorentina proigithike sto 18'' oi xwriates pismosan kai efagan tous finetsatous italous san karveli....me katholiki yperoxi apo to 20'' k ligi tyxi i aston ekane tin anatropi...

kali synexeia nikolaki!!!

pankal6
03-01-2012, 02:41
manos tav - pankal6 0-0

se ena mats pou "eprepe" na pari i palermo ta dokaria eytyxws mas edwsan to x.........

pankal6 - manos tav 0-3

proigithike nwris i palermo kai panw pou oi xwriates arxisan na fernoun to mats sta isa irthe o korakas k sfyrikse ena apo ta fetina penalti k esteile tin aston gia traxana........

poly kalos o filos ennoeitai k sta dyo mats...

kali synexeia!

pankal6
04-01-2012, 02:19
lostman - pankal6 0-5

mia kaki mera gia tin anzi tin ekmetaleytikan oi xwris tropous xwriates k piran eykola tous 3 vathmous...

pankal6 - lostman 1-1
i xwrikoi mpikan xalara alla den ikseran pws mprosta tous tha vroun mia skyliasmeni anzi....i opioa proigithike
nwris!..... toulaxiston i aston pire ton vathmo tis isopalias....

pankal6 - johnlit7 0-1

se ena kleisto mats pou oi dyo paixtes epaizan epifilaktika i everton pige tameio logw eystoxias tou xeiristi johnlit.... ( wraio goal! )...

johnlit7 - pankal6 0 - 0

akrivws antitheto mats apo to proigoumeno...i mpala synexws panw katw me arketes eykairies ekaterwthen alla...dystixws i mpala den mpike sto plexto....poly wraio mats pu tha mporouse na to eixe xasei opiadipote omada...

kali synexeia k stous dyo....!!!

mitsios
05-01-2012, 00:21
Ειμαι μεσα μετα απο καιρο για οποιον θελει.Εχω μεινει πισω... :(

mitsios
05-01-2012, 01:17
Και το μαρτυριο συνεχιζεται scrul3r(Panathinaikos) 3-0 mitsioss (Paok)
Eιδικα τωρα που ειχα να παιξω δυο βδομαδες,εχασα το τοπι! :(

mitsios
05-01-2012, 02:05
Lostman-Greece(Anzi) 1-1 mitsioss (paok)
mitsioss(Paok) 2-5 Lostman-Greece (Anzi)

Ωραια ματς,ειδικα το δευτερο ειχε απιστευτη ανατροπη!

pankal6
05-01-2012, 03:14
mitisos - pankal6 1-4

o paok mallon eixe to myalo tou sta oikonomika tis omadws para sto gipedo etsi i aston villa den dyskoleytike na parei tin niki...

pankal6 - mitsios 0-0

elafra kalyteros o paok k me mia aston villa na xanei tin mia eykairia meta tin alli se synolo 18 sout oute ena den vrike plexto...tha mporouse se 2 lathos epanafores apo ton termatofylaka tou paok to skor na einai 2-0 alla.....an k xwriates oi paixtes tis villa tirisan to "atypo" fair play...

kali synexeia ston filo

mitsios
05-01-2012, 03:37
Επιβεβαιωνω τον φιλο "Pankal6".Μπραβο για τα fair play!Καλη μας συνεχεια!

pankal6
06-01-2012, 18:54
pankal6 - fotispan 0 -0

se ena mats pou to panw xeri eixe i aston villa xwris omws na apeilei oi dyo omades mirastrikan mavthous

fotispan - pankal6 1 - 0

se ena paromoio mats pou o ajax eixe perioristei se pathitiko rolo i aston exase 2 kales eykairies gia goal sto 70 k sto 75..irthe o korakas gia alli mia fora omws na kanei tin douleia tou...sfyrigma penalti sto 90'' pragmatiki efeyresi apo aytes pou sto fifa 12 exoun ginei pleon klassikes k enas vasiko logos gia na ksenerwnei kaneis...

eilikrina ayta ta penalti efeuresi k ayti i mlkia me tin epanafora apo to terma p me mia kefalia tou amyntikou sou exeis vrethei tet a tet exoun katantisei aidia....

tespa...paramenoun pixel omws..opote kalis mas diaskedasi!

kali synexeia

FotisGRC
06-01-2012, 19:31
pankal6 - fotispan 0 -0

se ena mats pou to panw xeri eixe i aston villa xwris omws na apeilei oi dyo omades mirastrikan mavthous

fotispan - pankal6 1 - 0

se ena paromoio mats pou o ajax eixe perioristei se pathitiko rolo i aston exase 2 kales eykairies gia goal sto 70 k sto 75..irthe o korakas gia alli mia fora omws na kanei tin douleia tou...sfyrigma penalti sto 90'' pragmatiki efeyresi apo aytes pou sto fifa 12 exoun ginei pleon klassikes k enas vasiko logos gia na ksenerwnei kaneis...

eilikrina ayta ta penalti efeuresi k ayti i mlkia me tin epanafora apo to terma p me mia kefalia tou amyntikou sou exeis vrethei tet a tet exoun katantisei aidia....

tespa...paramenoun pixel omws..opote kalis mas diaskedasi!

kali synexeia


Επιβεβαιώνω... Στο 2ο ματς πολύ τυχερός ο Ajax Που κατάφερε έστω με πέναλντι να πάρει τους 3 βαθμούς.

Φίλε Pankal πάντα είμαι υπέρ του fair play και έχω χάσει επίτηδες αρκετά πέναλντι, όταν θεωρώ οτι είναι μούφα, ακόμα και όταν είμαι πίσω στο σκορ. Άλλωστε για την διασκέδαση παίζουμε και όχι για κανένα κύπελλο.

Απλά στην συγκεκριμένη περίπτωση, ο αμυντικός πήρε τα πόδια του παίχτη μου οπότε θεώρησα οτι ήταν κανονική η παράβαση.. Καλή συνέχεια..!

http://www.footytube.com/channels/chan_thumbs/med/4-ajax-1515.gif http://www.footballingmad.co.uk/Images/Badges/aston%20villa.gif

easybizi
06-01-2012, 20:29
Αυριο η Κυριακη πρωι θα κανω ανανεωση βαθμολογιας...(pankal)

pankal6
06-01-2012, 20:40
Επιβεβαιώνω... Στο 2ο ματς πολύ τυχερός ο Ajax Που κατάφερε έστω με πέναλντι να πάρει τους 3 βαθμούς.

Φίλε Pankal πάντα είμαι υπέρ του fair play και έχω χάσει επίτηδες αρκετά πέναλντι, όταν θεωρώ οτι είναι μούφα, ακόμα και όταν είμαι πίσω στο σκορ. Άλλωστε για την διασκέδαση παίζουμε και όχι για κανένα κύπελλο.

Απλά στην συγκεκριμένη περίπτωση, ο αμυντικός πήρε τα πόδια του παίχτη μου οπότε θεώρησα οτι ήταν κανονική η παράβαση.. Καλή συνέχεια..!

http://www.footytube.com/channels/chan_thumbs/med/4-ajax-1515.gif http://www.footballingmad.co.uk/Images/Badges/aston%20villa.gif


file mou kanena thema....ennoeite pws paizoume gia xavale den to sizitaw....
gia to sygkekrimeno penalti exw alli apopsi alla opws k na xei kai ta diaititika lathi einai mesa sto paixnidi no problem....apla eksefrasa ena parapono genikotera gia tin diatisia tou 12 i opoia se sxesi me tou 11 exei polla lathi...thats all...an pali itan penalti akoma enas logos gia na min exoume thema!!

kala matsakia...kali mas synexeia!

pankal6
06-01-2012, 20:41
Αυριο η Κυριακη πρωι θα κανω ανανεωση βαθμολογιας...(pankal)

xaxaxa ante gia kane na dw pou vriskomai!!!!!!!:f014:

katsouras
07-01-2012, 03:58
Παιδια βγαινω απο το πρωταθλημα διοτι οι καιροι ειναι πολυ δυσκολοι και αναγκαζομαι να πουλησω το ps3.Καλη χρονια και καλη συνεχεια σε ολους!

manos_tav
07-01-2012, 11:34
Παιδια βγαινω απο το πρωταθλημα διοτι οι καιροι ειναι πολυ δυσκολοι και αναγκαζομαι να πουλησω το ps3.Καλη χρονια και καλη συνεχεια σε ολους!


φιλαρακι ευχομαι καλη χρονια....μη χαθεις απο το φορουμ ετσι?!και ευχομαι συντομα να ξαναποσταρεις αποτελεσματα αγωνων σου!!(αν και εγω απολαμβανα τα σχολια σου γενικοτερα)


και για να γυρισουμε στην κανονικη ροη,σε δυο ιδιαιτερα ανοιχτα και επιθετικα παιχνιδια
manos_tav - fotispan 3 - 0
fotispan - manos_tav 1 - 2

καλη συνεχεια στον φιλο

FotisGRC
07-01-2012, 12:57
manos_tav - fotispan 3 - 0
fotispan - manos_tav 1 - 2


katsouras κι απο εμένα φίλε μακάρι να επιστρέψεις σύντομα..

Επιβεβαιώνω τα παιχνίδια..

Στο πρώτο η Palermo πίεσε αλλά ο Ajax έχασε 2 τεράστιες ευκαιρίες να προηγηθεί όταν είχε δοκάρι και στην επόμενη αντεπίθεση 3 παίκτες του Ajax με τον τέρμα κατάφεραν να το χάσουν! :P

Φοβερός ο manos, λες και παίζει assisted.. Πραγματικά θέλω να μου πείς πώς βγάζεις αυτή τη χαμηλή μπαλιά απο τα πλάγια μέσα στην περιοχή φίλε.. Εκτός αν είναι μυστικό της δουλειάς.. ;)

manos_tav
07-01-2012, 15:04
κανενα μυστικο φιλε....3 φορες γρηγορο πατημα της σεντρας και αμεσως το δαχτυλο στο σουτ σε περιπτωση που οντως φτασει η μπαλα στα ποδια σου

jk_blue_tiger
07-01-2012, 17:52
Παιδια βγαινω απο το πρωταθλημα διοτι οι καιροι ειναι πολυ δυσκολοι και αναγκαζομαι να πουλησω το ps3.Καλη χρονια και καλη συνεχεια σε ολους!

Σου ευχομαι απο καρδιας συντομα να ξαναπαρεις την κονσολα και να σου πανε ολα καλα.

FotisGRC
07-01-2012, 18:32
κανενα μυστικο φιλε....3 φορες γρηγορο πατημα της σεντρας και αμεσως το δαχτυλο στο σουτ σε περιπτωση που οντως φτασει η μπαλα στα ποδια σου

Kι εγώ που νόμιζα οτι μόνο στο pro ισχύει αυτό.. Θα το δοκιμάσω.. 2 απο τα γκολ σου απο αυτή την ενέργεια προήλθαν!

katsouras
08-01-2012, 03:19
Να στε καλα παιδια!Θα μπαινω να ποσταρω πικροχολα και ειρωνικα σχολια για τα απανταχου γατακια!Εδω ειμαστε..

easybizi
08-01-2012, 17:04
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ

Αλεξ ελπιζω σύντομα να σε ξανα δουμε στο φιφα και γενικα στο ps3
εγω προσοπικα μπηκα στο φορουμ πριν ενα χρονο για να παιξω στα πρωταθληματα που εκανες εσυ και ο ζουμπαν.Αν και πιστευω οτι δεν θα χαθείς απο το φορουμ σου εύχομαι καλη συνεχεία

kippy18
09-01-2012, 17:11
eazybizi, scrul3r, pankal, fotispan, geoponos, mitsios πειτε μου ποτε μπορειτε να παιξουμε τους αγωνες μας γιατι οποτε μπαινω δεν βρισκω καπιον μεσα οποτε αν ειναι να κανονισουμε...

johnlit7
09-01-2012, 20:40
geoponos - johnlit 0-2
johnlit - geoponos 2-1

lostmangr
10-01-2012, 11:20
lostman-greece(anzi)-marcojohn13(rubin kazan):0-0
marcojohn13(rubin kazan)-lostman-greece(anzi):0-0

lostman-greece(anzi)-geoponos13(fiorentina):0-0
geoponos13(fiorentina)-lostman-greece(anzi):0-1

manos_tav
10-01-2012, 12:32
geoponos13(fiorentina) - manos_tav(palermo) 0 - 2
manos_tav(palermo) - geoponos13(fiorentina) 1 - 1

φοβερο παιχνιδι το 2ο....η μπαλα δεν εμπαινε με τιποτα μεσα για την παλερμο...κ αφου η φιορεντινα καπου στο 80 χανει την ευκαιρια να επιβεβαιωσει τον αγραφο νομο του ποδοσφαιρου με ανεπαναληπτο τετ-α-τετ,στο 88 η παλερμο λυτρωνεται?! με γκολ του αλβαρες....ομως η φιορεντινα οχι μονο ισοφαριζει στο 90(νομιζω με γκολ του τζιλαρντινο) αλλα χανει εκ νεου μεγαλη ευκαιρια να κλεψει τους 3 βαθμους

επισης

lostman(anzhi) - manos_tav(palermo) 0 - 6

το παιχνιδι κριθηκε στο αμφιλεγομενο πεναλτι με το οποιο η παλερμο εκανε το 2-0..οι παικτες της ρωσικης ομαδας εχασαν την ψυχραιμια τους με επακολουθο την βαρια ηττα...παιδες τι κανουμε με τα πεναλτι?εχω παρει και πιο πετσινο απο αυτο...να τα χανουμε ολα??!!ειναι μερικα πεναλτι που ειναι,χωρις εμεις σαν χρηστες να εχουμε κανει καποια ενεργεια για να τα προκαλεσουμε και ειναι αλλα που δεν ειναι για κανενα λογο...και μπορουμε παντα να συμφωνουμε αν ειναι η οχι?!εγω ειμαι ολυμπιακος...-p

το τελευταιο γκολ εμπνευση...
http://www.ea.com/soccer/videos/ugc/109771758

scrul3r
10-01-2012, 15:44
kippy18 (OSFP) 0:1 scrul3r (PAO)
scrul3r (PAO) 2:1 kippy18 (OSFP)

scrul3r (PAO) 3:0 mitsioss (PAOK)

kippy18
10-01-2012, 15:46
kippy - scrul3r 0-1
scrul3r - kippy 2-1
πολλυ ωραιοι αγωνες με εμενα στον δευτερο να χανω απειρα τετ-α-τετ και γενικος απειρες φασεις! καλη συνεχεια στον φιλο.. :)

easybizi
10-01-2012, 16:48
το παιχνιδι κριθηκε στο αμφιλεγομενο πεναλτι με το οποιο η παλερμο εκανε το 2-0..οι παικτες της ρωσικης ομαδας εχασαν την ψυχραιμια τους με επακολουθο την βαρια ηττα...παιδες τι κανουμε με τα πεναλτι?εχω παρει και πιο πετσινο απο αυτο...να τα χανουμε ολα??!!ειναι μερικα πεναλτι που ειναι,χωρις εμεις σαν χρηστες να εχουμε κανει καποια ενεργεια για να τα προκαλεσουμε και ειναι αλλα που δεν ειναι για κανενα λογο...και μπορουμε παντα να συμφωνουμε αν ειναι η οχι?!εγω ειμαι ολυμπιακος...-p



Μανο το θεμα με την διαιτησία γενικοτερα είναι κωμικοτραγικο,όχι μονο με τα πεναλτι αλλα και με φαουλ και καρτες,δεν ξερω πως καταφεραν κατι που δεν ειχε προβλημα πέρσι να εχει φέτος.Δεν είναι λυση να τα χανουμε όλα,όπως και δεν είναι λυση να καθόμαστε να συζητάμε αν ηταν η όχι.Ειναι στην κριση του καθενός αν θα το χάσει η όχι…αλλα όπως και να εχει είναι προβλημα γιατι φαντασου τωρα να παιζουμε και να μου δώσει ένα μουφα πεναλτι και να το χασω και στα καπάκια να δώσει σε σενα ένα αμφιλεγόμενο πεναλτι …τι κανεις εκει;(Μαλλον το χανεις και εσυ).Μου εχει τύχει να βγαίνω πλαγια και να κανω συρτή πασα δυνατή σε παίχτη δικο μου ολομόναχο,σγουρο γκολ…αλλα να με κόβει την φαση και να μου δινει μουφα τελείως πέναλτι….. στον παιχτη που εκανε την σεντρα!!!!!!

easybizi
10-01-2012, 16:49
@kippy δεν ξερω αν μπορω σημερα...μαλλον απο αυριο ...θα σου στειλω για να κανονισουμε

manos_tav
11-01-2012, 12:58
manos_tav(palermo) - lostman(anzhi) 5 - 1

καλη συνεχεια

geoponos13
11-01-2012, 22:06
επιβεβαιωνω ολα τα παιχνιδια που εχουν ποσταρει τα παιδια με τα οποια εχω παιξει...απο μπουλκουμε σε μπουλκουμε παμε αλλα δεν πειραζει..που θα παει θα ξαναμπουμε στους ρυθμους....προς το παρον....''ανοιξαμε και σας περιμενουμε'' Y :p

scrul3r
12-01-2012, 18:21
tsakos21 (SANTOS) - scrul3r (PAO) 0:0

m lipoun 3 mats: 2 me tn pankal kai 1 me mitsio

mitsios
12-01-2012, 19:09
Παιδια δε με βλεπω να προλαβαινω τους αγωνες... :(

easybizi
12-01-2012, 23:35
Παιδια λόγο πολυ δουλειάς και ενος ταξιδιού,θα μπορέσω να παιξω ξανα απο Δευτερα,θα σας στείλω τι ωρες μπορω να μπαινω για να κανουμε τους αγώνες...

Ρε συ mitsios 3 βδομαδες εχουμε περιπου γιατι να μην προλάβεις?εκτος αν εχεις καποιο θεμα και δεν μπορείς...Απο Δευτερα αν θες παίζουμε απλα πες μου ωρα ...και να είναι το βραδι.

easybizi
13-01-2012, 09:46
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ

marcojohn 13
13-01-2012, 22:26
marcojohn - giannizlazy:0-1
giannislazy - marcojohn:1-0

καλυτερος ο γιαννης και στα 2 ματς δικαιες και οι 2 νικες..οι ρωσοι προσπαθησαν αλλα τα εκαναν θαλασσα στην τελικη προσπαθεια..παντως αυτη τη φορα απ οτι φαινεται ο lazy δε θα παρει τιτλο αυτο και αν ειναι ειδηση χχαχαχαχαχχα!!!:pound::pound:

marcojohn 13
15-01-2012, 16:37
paok - rubin:0-1
rubin - paok:2-0

καλυτερη και στα δυο ματς η ρουμπιν με τραγικα τελειωματα ομως ως συνηθως!καλη συνεχεια στο φιλο...

easybizi
16-01-2012, 09:19
Καλημερα και καλη βδομαδα...απο τις 7 και μετα θα μπορω να παιξω με οποιον θελει(traboukos,fotispan,geoponos,mitsios,kippy). Στειλτε μου τι ωρες σας βολευει να κανονισουμε...

Βασικα αν γίνεται να το κανονίσουμε,οποια μερα θέλετε οποια ωρα θέλετε αρκει να το κανονίσουμε(με pm καλυτερα),εγω μπορω μετα τις 7-8 τα απογευματα,στειλτε μου τι ωρες μπορείτε για να ξερω,γιατι εχω προβλημα με την θέρμανση στο σπιτι μου και δεν μπορω να κάθομαι εκει με -8 εξω

pankal6
16-01-2012, 16:41
opoios mporei as mpei tha eimai mesa..diaforetika steilte m tiw wres mporeite gia na kanonisw na kanoume ta mats mas....

pankal6
16-01-2012, 17:54
pankal6 - traboukos 0-0

traboukos - pankal6 1-1

easybizi
19-01-2012, 20:13
Σημερα μετα τις 10 30 θα ειναι κανεις για αγώνες;

kippy18
19-01-2012, 20:52
Σημερα μετα τις 10 30 θα ειναι κανεις για αγώνες;

εγω δεν θα μπορω... αν ειναι πες μου να κανονισουμε!

kippy18
19-01-2012, 21:37
easybizi - kippy18 1-2

πολυ ομορφο ματς και με αρκετες φασεις!!
καλη συνεχεια jordan!!! :)

easybizi
20-01-2012, 09:01
easybizi - kippy18 1-2

πολυ ομορφο ματς και με αρκετες φασεις!!
καλη συνεχεια ξορδαν!!! :)

επιβεβαιώνω...πολυ ωραιο ματς με ανατροπή στο τελος ...τραγικό το γκολ της ισοφαρισης ...ενας τερματοφυλακας απαράδεκτος ,πρεπει να τον στείλω διακοπες!

easybizi
20-01-2012, 19:02
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ

Ξεκινήσαμε πολυ καλα αλλα στην πορεία επεσαν οι ρυθμοι...μαλλον φταίει η ελλειψη κινήτρου αφου εχει κριθεί ο νικητής

kippy18
20-01-2012, 22:12
kippy18 - pankal 0-1
pankal - kippy18 0-0

σαφος καλητερος ο πανος και στους δυο αγωνες.
καλη συνεχεια!

easybizi
21-01-2012, 20:04
traboukos-easybizi 0-0
easybizi-traboukos 1-2

pankal6
21-01-2012, 20:55
Pankal6 - skruler 1-0
skruler - Pankal6 1-1

mitsios
22-01-2012, 23:50
ειμαι μεσα για οποιον χρωσταμε... :)

manos_tav
24-01-2012, 17:36
manos_tav - mitsioss 3-0
sto teleutaio paixnidi mou gia to prwtathlima

kali tuxi se osa paidia ksekinisan to any controlled tou lostman

johnlit7
24-01-2012, 21:17
lostman- johnlit 1-2

mats xwris antikrisma kai gia tous 2 afou ola exoun krithei....
sugxarhthria ston mano gia th koupa!