PDA

View Full Version : Παναθηναϊκός - The Official Thread2



Pages : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9

PDS
22-10-2012, 21:51
μην τσαντιζεσαι θα μου παθεις τιποτα
γιαυτο ακριβως το ποστ που ανεφερες μιλαω και εγω.αναφερθηκες στον αγωνα?ΝΑΙ

To ποιος τσαντιστηκε γιατι νομιζει οτι ειναι ο Μαρινακης,το ειδαμε στο πρωτο ποστ σου.λολ
Αυτη τη φορα εχει μια βαση η αναφορα σε πρωτο ποστ;)


Τωρα μιλαμε ή κοροιδευομαστε?

Ειπες οτι αναφερθηκα σε εμφανιση.ΠΟΥ?Το οτι μιλησα για προηγουμενη διαιτησια σε αλλους αγωνες βαζοντας ως σημειο αναφορας το γεγονος οτι σε αυτον τον αγωνα και στον προηγουμενο επαιξε 50-50 δεν το ειδες?Βγαλε τα γυαλια(κοκκινα,μαυρα δεν ξερω) ,ξεστραβωσου και διαβαζε αλλη φορα.


και αναφερθηκες στο οτι δεν εδωσε στον χριστοδουλοπουλο πεναλτυ.δηλαδη παλι ειχες κατι να πεις για την διαιτησια που σου εδωσε μουφα πεναλτυ κ αφησε με 10 τον αρη.αν ησουν λογικος θα ελεγες οτι ακομα και με ευνοικη διαιτησια ειστε τοσο χαλια που παλι δεν νικησατε.

Α τωρα αναφερθηκα σε διαιτησια...
λολ
Αγορι μου γλυκο να το ξαναγραψω,γιατι δεν ξερεις να διαβαζεις?
Ειπα για το συγκεκριμενο παιχνιδι οτι ΔΕΝ μας αδικησε η διαιτησια.Δεν θα κατσω να σου μαθω να διαβαζεις.
2ον σου ειπα οτι τα χαλια μου ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΟΥΝ οσο δεν τα υπολογιζουν/μετρανε ουτε οι προεδροι σου κρατωντας την παραγκα ενεργη.ΤΙ δεν καταλαβαινεις να σου το εξηγησω.
Η ξαναρχισε το σχολειο ξερω γω.

γιαυτο μιλαω και δεν μιλαω για γενικα πραγματα.τα της ομαδας μου πιο γενικα τα εχουμε αναλυσει σε παλιοτερες συζητησεις μας.εγω τις εχω παραδεχτει τις βρωμιες του μαρινακη.εσυ ομως ποτε δεν παραδεχτηκες βρωμιες δικου σου προεδρου.
δικαιωμα σου να διαμαρτυρεσαι αλλα καθε πραγμα στον καιρο του.

Δεν με ενδιαφερει αν οι δικοι μου προεδροι εκαναν το 1 εκατομυριοστο των δικων σου.Το παραδεχομαι(να πανε φυλακη και να αφαιρεθουν ολα τα πρωταθλημα απο το 80 και μετα λολ κανενα προβλημα) αλλα δεν με απασχολει και εισαι εκτος θεματος,

Εσυ παρ'ολο που λες οτι τα παραδεχεσαι,παραπανω με εβγαλες τρελο με τα εμετικα ποστ σου,για κατι που λες απο μονος σου τωρα με τεραστια ευκολια.λολ:d040g:
Η πουλας τρελα ή εισαι εσυ ο τρελος.Αποφασισε.



και δεν σε ειπα τρελο ρε βαγγελακη,τωρα αν εχεις την μυγα δεν φταιω εγω.

εγω παντως ειμαι τρελος για σενα και τα περιφημα ποστ σου <3

Τελικα εισαι ή δεν εισαι τρελος εκτος απο παιδακι?
Εγω με διακριτικο τροπο,στο παρον ποστ σου δειχνω τον δρομο(;)) ,χωρις να απανταω σε αυτην την ερωτηση.

spiounos
22-10-2012, 22:04
Να μας πειτε ποτε ασχολειστε και ποτε οχι με το ελληνικο ποδοσφαιρο να ξερουμε,μιας και τα τελυταια χρονια εχετε αηδιασει και ασχολειστε μονο με καθαρα πρωταθληματα(αγγλια,ιταλια)

Σας καμαρωνουμε στην ευρωπη με 50-50 σφυριγματα

Peace!

lykos7
22-10-2012, 22:10
λοιποοοον,να τα πιασουμε ενα ενα γιατι τα εχεις κανει αχταρμα.
πρωτον εβγαλες συμπερασμα οτι νομιζω οτι ειμαι ο μαρινακης(τον απεχθανομαι τον χοντρο)
δευτερον δεν μπορω να καταλαβω το κολημα που εχεις φαει με την αναφορα μου στο πρωτο σου ποστ η προταση μου ηταν

λες δεν σε ενδιαφερει η εμφανιση κ ο συγκεκριμενος αγωνας αλλα σχολιασες για τον συγκεκριμενο αγωνα στο πρωτο ποστ.μαλισταααα
αποτι βλεπεις λεω οτι σχολιασες για τον συγκεκριμενο αγωνα.εσυ διαβασες οτι ειπα μονο οτι σχολιασες για την εμφανιση.εδω ποιος ειναι λαθος?απλα ξεκολα και δες τι εχω γραψει.
τριτον δεν ειδα πουθενα να λες οτι σας επαιξε 50-50(που και να το εβλεπα παλι κραξιμο θα ετρωγες γιατι σας εδωσε μουφα πεναλτυ κ κοκκινη)
τεταρτον συνεχιζεις να το γενικευεις το θεμα.εγω σου λεω για το συγκεκριμενο ποστ και ματσ οποτε μην πας πλαγιως να μου πεις για μαρινακηδες κ αλλες βρωμιες.


και στο εχω ξαναπει ρε βαγγελακη αλλα ξεχνας.μαζι σου ειμαι να αφαιρεθουν ολα τα πρωταθληματα κ να τιμωρηθουν ολοι αν νομιζεις οτι θα αλλαξει κατι,αν για σενα το ποδοσφαιρο ειναι το ποσα πρωταθληματα εχει ο αλλος τοτε δεν αξιζει να ασχολεισαι με το αθλημα.

διαβασε τα καλα ολα απο την αρχη και στο επομενο σου ποστ ελπιζω να μην δω γενικολογιες παλι,εχεις μυαλο πιστευω.

υ.γ.φαινεται απο τον τροπο ομιλιας κ των 2 ποιος ειναι τσαντισμενος,εγω σου μιλαω με γλυκολογα,προσπαθω να σε βοηθησω και εσυ μιλας αποτομα και με σταναχωρεις ρε βαγγελακη.:(
και ξεκολα με τα εντιτ στα ποστ,τι παθαινεις κ δεν μπορεις να κανεις ενα ολοκληρωμενο ποστ απο την αρχη κ καθεσαι κ κανεις εντιτ συνεχεια?μην τρεμεις κ μην αγχωνεσαι,με την ησυχια σου να γραφεις,εγω δεν βιαζομαι

PDS
22-10-2012, 22:12
Να μας πειτε ποτε ασχολειστε και ποτε οχι με το ελληνικο ποδοσφαιρο να ξερουμε,μιας και τα τελυταια χρονια εχετε αηδιασει και ασχολειστε μονο με καθαρα πρωταθληματα(αγγλια,ιταλια)

Σας καμαρωνουμε στην ευρωπη με 50-50 σφυριγματα

Peace!

Γιατι να σου πουμε?

Εχουμε αηδιασει ειναι η αληθεια,αλλα και παλι γιατι εσας σας νοιαζει αυτο?

Και εμεις σας καμαρωνουμε που εκει τα πατε καλυτερα απο τα χαλια μας.:a050:

msnes7
22-10-2012, 22:13
Βαγγέλη επειδή το ανέφερες από πότε το φράγμα μέσα στην περιοχή είναι πέναλτι?Εκτός αν άλλαξε ο κανονισμός και το έμμεσο δίνεται πέναλτι

PDS
22-10-2012, 22:30
δευτερον δεν μπορω να καταλαβω το κολημα που εχεις φαει με την αναφορα μου στο πρωτο σου ποστ η προταση μου ηταν
αποτι βλεπεις λεω οτι σχολιασες για τον συγκεκριμενο αγωνα.εσυ διαβασες οτι ειπα μονο οτι σχολιασες για την εμφανιση.εδω ποιος ειναι λαθος?απλα ξεκολα και δες τι εχω γραψει.

ΟΚ εγω σχολιασα για τον συγκεκριμενο αγωνα.ΤΙ σχολιασα,το διαβασες?

Εγραψες
''λες δεν σε ενδιαφερει η εμφανιση κ ο συγκεκριμενος αγωνας αλλα σχολιασες για τον συγκεκριμενο αγωνα στο πρωτο ποστ.μαλισταααα''

Και σου λεω(πηγαινε ξαναδες το) οτι δεν εγραψα ποτε για εμφανιση,ουτε εδειξα ποτε οτι με ενδιαφερει ο συγκεκριμενος αγωνας εκτος απο την διαιτησια.

Τωρα το καταλαβες?Προσπαθεις να κερδισεις με τις λεξεις και χανεις στην ουσια.



τριτον δεν ειδα πουθενα να λες οτι σας επαιξε 50-50(που και να το εβλεπα παλι κραξιμο θα ετρωγες γιατι σας εδωσε μουφα πεναλτυ κ κοκκινη)

Εγραψα στο πρωτο ποστ
''Πριν παντως δεν ειχε δωσει καθαρο πεναλτι στον Χριστοδουλοπουλο.
Εχει πλακα παντως που οσο απομακρυνεσαι απο την πρωτη θεση τοσο δεν σε πειραζει η διαιτησια,συμπληρωσαμε 2 παιχνιδια χωρις παραπονα...
Ειναι και αυτο ενα μικρο ''θαυμα''.''



Αν εχεις προβλημα στην αναγνωση,να εισαι περισσοτερο προσεκτικος και να διαβαζεις πολλες φορες το ποστ για να το εμπεδωσεις.Δυστυχως το κολλημα ειναι τοσο μεγαλο που διαβασες οτι ηθελες να εχω γραψει και οχι οτι εγραψα.


υ.γ.φαινεται απο τον τροπο ομιλιας κ των 2 ποιος ειναι τσαντισμενος,εγω σου μιλαω με γλυκολογα,προσπαθω να σε βοηθησω και εσυ μιλας αποτομα και με σταναχωρεις ρε βαγγελακη.:(
και ξεκολα με τα εντιτ στα ποστ,τι παθαινεις κ δεν μπορεις να κανεις ενα ολοκληρωμενο ποστ απο την αρχη κ καθεσαι κ κανεις εντιτ συνεχεια?μην τρεμεις κ μην αγχωνεσαι,με την ησυχια σου να γραφεις,εγω δεν βιαζομαι

Τα γλυκολογα ειναι το πρωτο σου?
Θα συνεχισεις ακομα τις ασυναρτησιες?

Κανω edit γιατι διεκρινα μια δυσκολια στην αναγνωση και στην κατανοηση της ελληνικης γλωσσας(genius που λεμε).
Το οτι παω να σε βοηθησω το χρησιμοποιεις και αυτο εναντιων μου?:a057:

PDS
22-10-2012, 22:36
Βαγγέλη επειδή το ανέφερες από πότε το φράγμα μέσα στην περιοχή είναι πέναλτι?Εκτός αν άλλαξε ο κανονισμός και το έμμεσο δίνεται πέναλτι

Δεν το γνωριζω,αλλα με ενα προχειρο search ειδα οτι οι ''τηλεκαθηγητες'' διαιτησιας ειπαν οτι ειναι πεναλτι.

lykos7
22-10-2012, 22:48
α σε ευχαριστω ρε που με σκεφτεσαι και ανοιγεις και κανα λεξικο και διορθωνεις τα λαθη σου για να επικοινωνησεις μαζι μου.εισαι πολυ γλυκος βαγγελακη!


ΟΚ εγω σχολιασα για τον συγκεκριμενο αγωνα.ΤΙ σχολιασα,το διαβασες?

Εγραψες
''λες δεν σε ενδιαφερει η εμφανιση κ ο συγκεκριμενος αγωνας αλλα σχολιασες για τον συγκεκριμενο αγωνα στο πρωτο ποστ.μαλισταααα''

Και σου λεω(πηγαινε ξαναδες το) οτι δεν εγραψα ποτε για εμφανιση,ουτε εδειξα ποτε οτι με ενδιαφερει ο συγκεκριμενος αγωνας εκτος απο την διαιτησια.


μα αυτο ακριβως ειναι που σε κανει κομπλεξικο,αντι να μην αναφερθεις καθολου η τουλαχιστον να πεις οτι ησασταν χαλια εσυ πηγες και ειπες για το ανυπαρκτο πεναλτυ στον φραντζα.γιαυτο κ εγω σου απαντησα καταληλως.τεσπα ευτυχως το πηρες χαμπαρι εστω κ αργα σε τι αναφερομουν οτι σχολιασες.



Δεν το γνωριζω,αλλα με ενα προχειρο search ειδα οτι οι ''τηλεκαθηγητες'' διαιτησιας ειπαν οτι ειναι πεναλτι.αγορι μου δικια σου κριτικη σκεψη δεν εχεις?μονος σου εχεις πει οτι ολοι αυτοι οι πανελιστες καθηγητες διαιτησιας ειναι πληρωμενοι να λενε οτι υποστηριζει το αφεντικο.τωρα τα γυριζεις παλι?

PDS
22-10-2012, 23:07
Καταννοω το γιατι δεν μπορεσες να καταλαβεις τον λογο για τον οποιο γινονται τα edit.Γι αυτο και γινονται αλλωστε.:)



μα αυτο ακριβως ειναι που σε κανει κομπλεξικο,αντι να μην αναφερθεις καθολου η τουλαχιστον να πεις οτι ησασταν χαλια εσυ πηγες και ειπες για το ανυπαρκτο πεναλτυ στον φραντζα.γιαυτο κ εγω σου απαντησα καταληλως.τεσπα ευτυχως το πηρες χαμπαρι εστω κ αργα σε τι αναφερομουν οτι σχολιασες.

Δεν πηρα χαμπαρι τιποτα.Εσυ δεν καταλαβες ακομα λολ.
Εσυ το λες κομπλεξισμο,δεν θα σου χαλασω το χατιρι,εγω το λεω αποψη.
Το να θελω να ξεκινησω να παιξω χαρτια χωρις σημαδεμενη τραπουλα ειναι προτεραιοτητα για μενα.Εσενα μπορει να σου εμαθαν οτι ειναι κομπλεξισμος,ε εγω εχω αλλη αποψη πως να το κανουμε?
Σιγουρα δεν θα ξεκινησω ποτε την κουβεντα με το ελλεινο πρωτο σου ποστ που δειχνει και τι ανθρωπος εισαι.:)


αγορι μου δικια σου κριτικη σκεψη δεν εχεις?μονος σου εχεις πει οτι ολοι αυτοι οι πανελιστες καθηγητες διαιτησιας ειναι πληρωμενοι να λενε οτι υποστηριζει το αφεντικο.τωρα τα γυριζεις παλι?

Ποτε το ειπα αυτο?


Τεσπα.Εκανες το πρωτο ποστ σου για να με κατηγορησεις για κατι που ΕΣΥ παραδεχτηκες ευκολα σε καποιο ποστ πιο κατω.
''εγω τις εχω παραδεχτει τις βρωμιες του μαρινακη.''

Τελικα εισαι καλα?απλα ρωταω απο ενδιαφερον.

kostasb13
22-10-2012, 23:08
Ο αστειος γαυρος του Μπαρτζωκα κερδισε την ακομα πιο αστεια ομαδα μου...εστω και ετσι ομως με αυτο το κατι σαν μπασκετ που παιξαμε και σημερα θα μπορουσαμε να κερδισουμε. Μπορει ο γαυρος να ειχε τον ελεγχο σε ολο το ματς αλλα στο τελος κριθηκε σε 2-3 επιθεσεις.
Οταν ομως δε μπορεις να σταυρωσεις σουτ απο τα 6,75 και στον παγκο εχεις τον κοουτς Αρτσι να κανει τα "μαγικα" του( αληθεια βρε κοουτς τον Σχορτσιανιτη στο τελος τον ξεχασες?...) δε μπορουμε να περιμενουμε απολυτως τιποτα...

Καποιοι παικτες ειναι τραγικα λιγοι, Αρμστρονγκ, Κιτσεν ειναι ανεκδοτα...
dpg αφου διελυσες σε χρονο dt την ομαδα...κανε τουλαχιστον τωρα 2-3 μεταγραφες μπας και σωθει τιποτα, ο γαυρος περισυ μεσα στη χρονια πηρε Λο, Ντορσει, εσυ τι θα κανεις?...

hakoo
22-10-2012, 23:10
Lykos κουβεντα με το στυλακι επι προσωπικου που εχεις δεν γινεται, μην περιμενεις να γινει συζητηση οταν ξεκινας με εξυπναδες για ψυχιατρους κτλ.
Παρτο αλλιως και κανε συζητηση χωρις να προσβαλλεις, αν σε χαλανε τα σχολια για την παραγκα και μυγιαζεσαι, απο το να προσβαλλεις καλυτερα μην συμμετεχεις.


Λοιπον, για τον αγωνα μπασκετ. Ενα αναμενομενο και δικαιο αποτελεσμα το σημερινο, ο Παναθηναικος ηταν παντελως ανετοιμος για αυτο το παιχνιδι και ειναι λογικο με τοσους καινουριους παικτες, προπονητη και γενικοτερα ενα ροστερ που μεχρι να βρεθει θα περασουν μηνες. Δεν νομιζω οτι μπορουμε να κρινουμε αυτο που βλεπουμε αυτη τη στιγμη, ας περασει λιγος καιρος και βλεπουμε.
Για το πως καταντησε ετσι το ροστερ να το κοουτσαρει ο συγκεκριμενος προπονητης τα εχουμε πει, νεα ηθη και εθιμα απο τον μεγα επενδυτη Δημητρη Γιαννακοπουλο.

lykos7
22-10-2012, 23:21
ρε αγορι μου γλυκο τι δεν καταλλλλλαβαινεις?

τις βρωμιες του μαρινακη τις εχω παραδεχτει κ σε παλαιοτερες συζητησεις μας..
αυτο δειχνει οτι εγω δεν ειμαι κομπλεξικος σαν εσενα.εσυ δεν εχεις παραδεχτει τιποτα και εισαι η αγια παρθενα μαρια..
μου αρεσει που σου προκαλει εντυπωση οσες φορες κ να το πω,μαλλον δεν συναναστρεφεσαι και με πολλους λογικους ανθρωπους..

και στο ξαναλεω κολημενε μου το πρωτο μου ποστ δεν το εκανα για να κατηγορησω τον παο αλλα εσενα που βλεπεις φαντασματα συνεχεια.

ευτυχως που αλλα μελη του φορουμ που υποστηριζουν τον παο σου εχουν πει και οι ιδιοι οτι εισαι υπερβολικος με την διαιτησια κλπ.οποτε κατι δεν παει καλα στο να θεωρεις τον εαυτο σου λογικο και ολοι εμεις οι αλλοι ακομα και παναθηναικοι να μην ειμαστε λογικοι.εισαι ενας και ειμαστε πολλοι και παλι θεωρεις οτι εισαι λογικος..

και το πρωτο μου ποστ εχει τον χαρακτηρα που σου αρμοζει.πλεον οι απαντησεις μου σε σενα θα εχουν τετοιο χαρακτηρα.σοβαρα μαζι σου προσπαθησα να μιλησω παλιοτερα,ειδα οτι συνεχιζες να το παιζεις τρελος ετσι αρχισα κ εγω το τρολαρισμα..

το λινκ που σου εστειλα στο πρωτο ποστ το αποθηκευσες στους σελιδοδεικτες?θα ερθει ο καιρος που θα καταλαβεις οτι το χρειαζεσαι..

υ.γ.δεν μεταφερεις τα μηνυματα στο καφενειο των φιλαθλων?

lykos7
22-10-2012, 23:23
Lykos κουβεντα με το στυλακι επι προσωπικου που εχεις δεν γινεται, μην περιμενεις να γινει συζητηση οταν ξεκινας με εξυπναδες για ψυχιατρους κτλ.
Παρτο αλλιως και κανε συζητηση χωρις να προσβαλλεις, αν σε χαλανε τα σχολια για την παραγκα και μυγιαζεσαι, απο το να προσβαλλεις καλυτερα μην συμμετεχεις.


Λοιπον, για τον αγωνα μπασκετ. Ενα αναμενομενο και δικαιο αποτελεσμα το σημερινο, ο Παναθηναικος ηταν παντελως ανετοιμος για αυτο το παιχνιδι και ειναι λογικο με τοσους καινουριους παικτες, προπονητη και γενικοτερα ενα ροστερ που μεχρι να βρεθει θα περασουν μηνες. Δεν νομιζω οτι μπορουμε να κρινουμε αυτο που βλεπουμε αυτη τη στιγμη, ας περασει λιγος καιρος και βλεπουμε.
Για το πως καταντησε ετσι το ροστερ να το κοουτσαρει ο συγκεκριμενος προπονητης τα εχουμε πει, νεα ηθη και εθιμα απο τον μεγα επενδυτη Δημητρη Γιαννακοπουλο.εχεις δικιο για τα επι προσωπικου αλλα ο αλλος δεν καταλαβαινει αλλιως..
δεν με χαλανε τα σχολια για την παραγκα,το σχολιο του βαγγελακη για το χθεσινο ματσ με χαλασε που πηγε να βγει λαδι παλι..

hakoo
22-10-2012, 23:25
το λινκ που σου εστειλα στο πρωτο ποστ το αποθηκευσες στους σελιδοδεικτες?θα ερθει ο καιρος που θα καταλαβεις οτι το χρειαζεσαι..



Ενταξει εντελως φιλικα εισαι απαραδεκτος που αντι να ζητησεις συγνωμη το συνεχιζεις. Χοντραδα και φαουλ εκ μερους σου, αυτο δεν ειναι τρολαρισμα.

lykos7
22-10-2012, 23:35
Ενταξει εντελως φιλικα εισαι απαραδεκτος που αντι να ζητησεις συγνωμη το συνεχιζεις. Χοντραδα και φαουλ εκ μερους σου, αυτο δεν ειναι τρολαρισμα.συγνωμη ζητω μονο απο τα αλλα μελη που χαλαμε το τοπικ του παο.απο τον αλλο να ζητησω συγνωμη γιατι?αφου τα εννοω αυτα που λεω και ας ειμαι φαουλ.και στην τελικη και αυτος δεν ειναι αγιος..

Nikoladim
22-10-2012, 23:36
Bασικά μου φαίνεται σχεδιασμός κουτουρού. Έχασες περπε για 350.000 το χρόνο(αστείο ποσό έστω και για τώρα) ο οποίος ακόμη και αν δεν είναι και ότι καλύτερο σε 3αρι, ξέρει την ομάδα και την χημεία... Έφερες ΛΑΣΜΕ στο παρά 0.1 και πήρες Αρμστρονγκ ένος θεός ξέρει από που. Ζήτησες από Σαρούνας να αναλάβει την ομάδα και μετά πήγες στον Πεδουλάκη, ενώ η λογική λέει το αντίθετο... Θα προτιμούσα ένα μπλατ στην ομάδα, να έμενε και ο Λόγκαν και να παίζαμε στρωτό και γρήγορο μπασκετάκι. Εντάξει, τι να κάνεις βέβαια κανείς δεν είναι ισόβιος πρωταθλητής. Ας μάθουμε να είμαστε και 2οι πλέον.

PDS
22-10-2012, 23:41
Δηλαδη εσυ με οποιον δε συμφωνεις θα του απαντας με αισχρα ποστς?
Και ποιος σε κανει εσενα λογικο και οχι εμενα?Εσυ?lol.

Δεν χρειαζεται να σου απαντησω παλι για τα παλια του βαρδινογιαννη.Στα εγραψα και πριν και κανεις οτι δεν τα διαβασες,προσπαθωντας να γεμισεις κανα καινουριο ποστ,γιατι δεν εχεις και τιποτα αλλο να γραψεις.

Επισης εγραψα στο προηγουμενο ποστ το γιατι θα μιλαω παντα πρωτα για διαιτησια.Θες να το ξαναγραψω?Δεν το δεχεσαι?Δεν με απασχολει καθολου.Αποψη μου ειναι και θα την γραφω.Σου αρεσει δεν σου αρεσε.Σε ποναει?Ξυδακι.
Αλλιως εχεις μαθει προφανως εσυ αλλιως εγω.Ευτυχως για μενα ,δυστυχως για σενα ειμαστε διαφορετικοι.


και στο ξαναλεω κολημενε μου το πρωτο μου ποστ δεν το εκανα για να κατηγορησω τον παο αλλα εσενα που βλεπεις φαντασματα συνεχεια.

Γιατι ποτε εγραψα οτι κατηγορησες τον ΠΑΟ?
Εγραψα
΄΄Εκανες το πρωτο ποστ σου για να με κατηγορησεις για κατι που ΕΣΥ παραδεχτηκες ευκολα σε καποιο ποστ πιο κατω΄΄
Που το ειδες οτι εγραψα πως κατηγορησες τον ΠΑΟ?Πριν εγραψες οτι παλιοτερα λεει ελεγα πως ειναι πληρωμενοι οι τηλεκαθηγητες διατησιας.
Μετα βεβαια κοκοκο ,οπως θα κανεις και για το παραπανω.

Εμενα κατηγορησες φυσικα,αλλα δεν με κατηγορησες απλα.

Επειδη δεν συμφωνουσες ,δεν μπηκες σε αντιλογο αλλα εκανες ενα ακρως προσβλητικο ποστ που δειχνει ειπαμε για τι ανθρωπο μιλαμε.Δεν ζητησες ουτε συγνωμη.

Τελος,με απειλεις οτι θα συνεχισεις το ιδιο.Εδω θα ειμαι φιλε μου.Απο εμενα τουλαχιστον δεν θα εχεις μπαν σε τετοιου χαμηλου επιπεδου ποστς.
Ειναι απολαυση μου να σε ταπωνω,να σε κανω να αποφευγεις τα μισα απο αυτα που γραφω,ενω στα αλλα μισα να φανταζεσαι πραγματα ή να ψευδεσαι(μπορει ,δεν ξερω,κραταω την αγνοια,εσυ ξερεις καλυτερα).

Η ουσια ειναι οτι εγω ποτε δεν εγραψα οτι με αδικησε η διαιτησια σε εκεινο το παιχνιδι και εσυ πεταξες την κοτσανα σου,χωρις κανεναν λογο και χωρις καμια δικαιολογια.

PDS
22-10-2012, 23:49
συγνωμη ζητω μονο απο τα αλλα μελη που χαλαμε το τοπικ του παο.απο τον αλλο να ζητησω συγνωμη γιατι?αφου τα εννοω αυτα που λεω και ας ειμαι φαουλ.και στην τελικη και αυτος δεν ειναι αγιος..


ΡΕ αγορι μου?ΠΡΙΝ κανεις το εμετικο ποστ σου.Σε προσεβαλα?Ειπα κατι ΓΙΑ ΣΕΝΑ?

Επειδη εσυ εισαι καρακολλημενος και νομιζεις οτι ο Ολυμπιακος ειναι εσυ και προσβαλω εσενα μιλωντας για τα στημενα,δεν ευθυνομαι εγω.
Μπορεις να το καταλαβεις αυτο?Θες μπεις στην διαδικασια να σκεφτεις τουλαχιστον.Δουλεψε το.

Και οχι απο σενα δεν γουσταρω συγνωμη,δεν την δεχομαι.Εισαι το χειροτερο ατομο που εχω μπει σε διαδικασια να διαφωνησω εδω μεσα.
Εγω διαφωνησει με απειρους απο το 2007 σε αυτο το φορουμ.
Πρωτη φορα γραφω και συνανταω κατι αναλογο.

lykos7
22-10-2012, 23:59
Δηλαδη εσυ με οποιον δε συμφωνεις θα του απαντας με αισχρα ποστς?
Και ποιος σε κανει εσενα λογικο και οχι εμενα?Εσυ?lol.

Δεν χρειαζεται να σου απαντησω παλι για τα παλια του βαρδινογιαννη.Στα εγραψα και πριν και κανεις οτι δεν τα διαβασες,προσπαθωντας να γεμισεις κανα καινουριο ποστ,γιατι δεν εχεις και τιποτα αλλο να γραψεις.

Επισης εγραψα στο προηγουμενο ποστ το γιατι θα μιλαω παντα πρωτα για διαιτησια.Θες να το ξαναγραψω?Δεν το δεχεσαι?Δεν με απασχολει καθολου.Αποψη μου ειναι και θα την γραφω.Σου αρεσει δεν σου αρεσε.Σε ποναει?Ξυδακι.
Αλλιως εχεις μαθει προφανως εσυ αλλιως εγω.Ευτυχως για μενα ,δυστυχως για σενα ειμαστε διαφορετικοι.



Γιατι ποτε εγραψα οτι κατηγορησες τον ΠΑΟ?
Εγραψα
΄΄Εκανες το πρωτο ποστ σου για να με κατηγορησεις για κατι που ΕΣΥ παραδεχτηκες ευκολα σε καποιο ποστ πιο κατω΄΄
Που το ειδες οτι εγραψα πως κατηγορησες τον ΠΑΟ?Πριν εγραψες οτι παλιοτερα λεει ελεγα πως ειναι πληρωμενοι οι τηλεκαθηγητες διατησιας.
Μετα βεβαια κοκοκο ,οπως θα κανεις και για το παραπανω.

Εμενα κατηγορησες φυσικα,αλλα δεν με κατηγορησες απλα.

Επειδη δεν συμφωνουσες ,δεν μπηκες σε αντιλογο αλλα εκανες ενα ακρως προσβλητικο ποστ που δειχνει ειπαμε για τι ανθρωπο μιλαμε.Δεν ζητησες ουτε συγνωμη.

Τελος,με επειλεις οτι θα συνεχισεις το ιδιο.Εδω θα ειμαι φιλε μου.Απο εμενα τουλαχιστον δεν θα εχεις μπαν σε τετοιου χαμηλου επιπεδου ποστς.
Ειναι απολαυση μου να σε ταπωνω,να σε κανω να αποφευγεις τα μισα απο αυτα που γραφω,ενω στα αλλα μισα να φανταζεσαι πραγματα ή να ψευδεσαι(μπορει ,δεν ξερω,κραταω την αγνοια,εσυ ξερεις καλυτερα).

Η ουσια ειναι οτι εγω ποτε δεν εγραψα οτι με αδικησε η διαιτησια σε εκεινο το παιχνιδι και εσυ πεταξες την κοτσανα σου,χωρις κανεναν λογο.
Ειπαμε αν σε ποναει μην απαντας.
μα και με αλλους δεν συμφωνω σε καποια θεματα αλλα απανταω κανοντας σωστη συζητηση και οταν ειμαι λαθος το παραδεχομαι κ υποχωρω.εσυ ομως εισαι αλλο φρουτο ρε παιδι μου,δες ολες τις παλιες μας συζητησεις τι εχω παραδεχτει εγω κ τι εσυ...

οταν λεω οτι δεν κατηγορησα τον παο εννοω οτι αναφερθηκα μονο σε σενα κ το ποστ σου ενω εσυ αμεσως αρχισες τα περι μαρινακη.δηλαδη το γενικευσες.ενω εγω δεν αναφερθηκα στον παο εσυ αναφερθηκες σε ολυμπιακο,αυτο εννοω.


για τους τηλεκαθηγητες διαιτησιας παρελειψα να σου απαντησω,επι εποχη βαρουχα εχεις πει οτι ολοι αυτοι λενε οτι τους πουν τα αφεντικα.(και ειχες δικιο)εχεις 11000 ποστ οποτε μην περιμενεις να βρω το ακριβες ποστ και πως το ειπες ακριβως.

και μου αρεσει να νομιζεις οτι με ταπωνεις,ειπαμε οτι εισαι κομπλεξικος και νομιζεις οτι μονο η δικια σου γνωμη ειναι σωστη.τουλαχιστον εμενα δεν με εχουν αμφισβητισει οπαδοι της ιδιας μου της ομαδας οπως εσενα...ετσι δεν ειναι βαγγελακη?

και οχι βεβαια δεν ειπες οτι σε αδικησε η διαιτησια αλλα επισημανες ενα πεναλτυ που δεν σας δωθηκε.ολα δικα σου τα θες βρε ατιμουτσικο.ΜΑΘΕ ΜΠΑΛΑ

και ρωτας αν με προσεβαλες.οκ εγω ξεκινησα με εμμεσο τροπο τις προσβολες αλλα εσυ ρε παιδι μου μετα ξεσαλωσες και συνεχισες να προσβαλεις με διαφορους χαρακτηρισμους.οποτε μην το παιζεις αγια..

λες δεν θες την συγνωμη μου,μα ειπα οτι δεν στην δινω ρε παιδι,μην αρνεισαι κατι που δεν μπορεις ετσι κ αλλιως να εχεις..
και οπως ειπες και μονος σου και ξερουν και ολοι οι αλλοι εχεις κοντραριστει με πολλους εδω μεσα και σε αλλα τοπικ οπως πχ στο τοπικ του προ..αρα εσυ ψαχνεις συνεχεια για φασαριες και δημιουργεις προβλημα με τα ποστ σου..

αλλα ειπαμε εσυ εισαι αγιος και ολοι οι αλλοι ειμαστε κακοι...

hakoo
23-10-2012, 00:03
συγνωμη ζητω μονο απο τα αλλα μελη που χαλαμε το τοπικ του παο.απο τον αλλο να ζητησω συγνωμη γιατι?αφου τα εννοω αυτα που λεω και ας ειμαι φαουλ.και στην τελικη και αυτος δεν ειναι αγιος..

Φιλε ουτε αστειο ουτε τρολαρισμα ειναι αυτο, δεν ειναι ωραιο να γραφονται τετοια πραγματα. Για μενα θα επρεπε να ζητησεις συγνωμη απο τον Βαγγελη και δεν ειμαι biased επειδη συμπαθω τον συγκεκριμενο χρηστη αλλα οπως ειπα και παραπανω δεν ειναι ωραιο να γραφονται τετοια πραγματα...

PDS
23-10-2012, 00:13
για τους τηλεκαθηγητες διαιτησιας παρελειψα να σου απαντησω,επι εποχη βαρουχα εχεις πει οτι ολοι αυτοι λενε οτι τους πουν τα αφεντικα.(και ειχες δικιο)εχεις 11000 ποστ οποτε μην περιμενεις να βρω το ακριβες ποστ και πως το ειπες ακριβως.

Εγω δεν πιστευω οτι εχω πει κατι τετοιο.Δεν ειναι ''δικο μου'' αυτο που λες.Οποτε να προσεχεις αλλη φορα.


εμενα δεν με εχουν αμφισβητισει οπαδοι της ιδιας μου της ομαδας οπως εσενα...ετσι δεν ειναι βαγγελακη?

Ε και?Με 2 ατομα διαφωνουσα,1000 συμφωνουν.
Εγω ειμαι εγω και λεω την αποψη μου,δεν εχω καμια σχεση με αλλους οπαδους.Εσυ μπορει να λες την αποψη του Πρωταθλητη.Μπραβο σου.


και οχι βεβαια δεν ειπες οτι σε αδικησε η διαιτησια αλλα επισημανες ενα πεναλτυ που δεν σας δωθηκε.ολα δικα σου τα θες βρε ατιμουτσικο.ΜΑΘΕ ΜΠΑΛΑ
Και?
Δικαιολογει τον εμετο μετα?


και ρωτας αν με προσεβαλες.οκ εγω ξεκινησα με εμμεσο τροπο τις προσβολες αλλα εσυ ρε παιδι μου μετα ξεσαλωσες και συνεχισες να προσβαλεις με διαφορους χαρακτηρισμους.οποτε μην το παιζεις αγια..

χαχαχα
Πρωτα πεταει την προσβολη χωρις λογο και μετα μου το παιζει και θιγμενος.Για μαλακες ψαχνεις?
Να μου την πεφτεις χωρις λογο και εγω να καθομαι να λεω ευχαριστω?
Οχι οτι συγκρινονται αυτα που ειπες αλλα οκ.


λες δεν θες την συγνωμη μου,μα ειπα οτι δεν στην δινω ρε παιδι,μην αρνεισαι κατι που δεν μπορεις ετσι κ αλλιως να εχεις..
και οπως ειπες και μονος σου και ξερουν και ολοι οι αλλοι εχεις κοντραριστει με πολλους εδω μεσα και σε αλλα τοπικ οπως πχ στο τοπικ του προ..αρα εσυ ψαχνεις συνεχεια για φασαριες και δημιουργεις προβλημα με τα ποστ σου..

αλλα ειπαμε εσυ εισαι αγιος και ολοι οι αλλοι ειμαστε κακοι...

Εισαι τοσο ακυρος...που στο thread του pes ελιωσα στα +rep και ειχαν υποστηριξει ολοι την αποψη μου.
Ψαχνεις να βρεις απεγνωσμενα υποστηριχτες αγορακι μου τωρα που εισαι μοναχουλι?:a050:


Φυσικα και δεν θα δεχομουν την συγνωμη(αν φυσικα ησουν ανθρωπος) απο τετοιο ατομο.
Sorry.

PDS
23-10-2012, 00:18
Φιλε ουτε αστειο ουτε τρολαρισμα ειναι αυτο, δεν ειναι ωραιο να γραφονται τετοια πραγματα. Για μενα θα επρεπε να ζητησεις συγνωμη απο τον Βαγγελη και δεν ειμαι biased επειδη συμπαθω τον συγκεκριμενο χρηστη αλλα οπως ειπα και παραπανω δεν ειναι ωραιο να γραφονται τετοια πραγματα...

Τι να ζητησει ρε συ συγνωμη που δεν μπορει να καταλαβει τα στοιχειωδη.Που δεν μπορει να δει την μαλακια που εκανε..
Θα ηθελες εσυ την συγνωμη τετοιου ανθρωπου ρε hakoo?

Τιμη μου ειναι.Γραψε οτι γουσταρεις σε επομενο ποστ αλλα μην του ξαναζητησεις κατι τετοιο σε παρακαλω.
Αυτος νομιζω οτι παρακαλαμε την συγνωμη του.Τι να του πεις.

hakoo
23-10-2012, 00:23
Βαγγελη εγω απλα λεω την αποψη μου, ειπα μια κουβεντα οτι κατα τη γνωμη μου αυτο επρεπε να κανει, ουτε ζηταω κατι ουτε παρακαλαω. Αν δεν μπορει να το δει απο μονος του οτι αυτο που εγραψε ειναι χοντραδα δεν μπορει να του υποδειχθει κατι τετοιο.

PDS
23-10-2012, 00:28
Ε μα αυτο λεω.Οταν δεν μπορει ο αλλος να δει οτι εκανε τοσο χοντρη μλκια πιο το νοημα να κατσει να απολογηθει?Ειδικα οταν ειχε την ευκαιρια μετα απο τοσα ποστς να αναθεωρησει,αλλα το εκανε χειροτερο.

lykos7
23-10-2012, 00:31
Φιλε ουτε αστειο ουτε τρολαρισμα ειναι αυτο, δεν ειναι ωραιο να γραφονται τετοια πραγματα. Για μενα θα επρεπε να ζητησεις συγνωμη απο τον Βαγγελη και δεν ειμαι biased επειδη συμπαθω τον συγκεκριμενο χρηστη αλλα οπως ειπα και παραπανω δεν ειναι ωραιο να γραφονται τετοια πραγματα...
hakoo εσυ θα ζηταγες συγνωμη απο καποιον χωρις να το αξιζει και χωρις να εχει δικιο?


@βαγγελακη

βλεπεις λοιπον που αποκαλυπτεις τι σοι τυπακι εισαι?λες οτι 1000 σε υποστηριζουν,σιγα ρε μεγαλεξανδρε με τον στρατο σου,κανε και κομμα τοτε.στο ξαναλεω εισαι μπαχαλακιας στο φορουμ κ αυτο το εχει δειξει η ιστορια.στο τοπικ του προ που λες οτι ειχες ρεπς προφανως θα ηταν απο παικτες του φιφα καθως ειναι γνωστη η κοντρα.το θεμα ειναι ομως οτι ησουν παλι ο πρωταγωνιστης μιας φασαριας..




και οχι δεν το παιζω θιγμενος καθως δεν νιωθω οτι εχω θιχτει απο ενα τυπακι που νοιαζεται για ρεπς και νομιζει οτι ειναι ο θεος του φορουμ..



Τι να ζητησει ρε συ συγνωμη που δεν μπορει να καταλαβει τα στοιχειωδη.Που δεν μπορει να δει την μαλακια που εκανε..
Θα ηθελες εσυ την συγνωμη τετοιου ανθρωπου ρε hakoo?

Τιμη μου ειναι.Γραψε οτι γουσταρεις σε επομενο ποστ αλλα μην του ξαναζητησεις κατι τετοιο σε παρακαλω.
Αυτος νομιζω οτι παρακαλαμε την συγνωμη του.Τι να του πεις.τι μαλακια εκανα?επειδη σε ειρωνευτικα?επειδη σου πηγα κοντρα?επειδη ειπα την αποψη μου για τις παπαντζες που γραφεις συνεχεια?και ασε τι νομιζω εγω.γκεγκε αγορακι?αντε γιατι πολυ εκ του ασφαλους παιζεις επειδη εισαι στην θεση του μοντ.αντε βαλε μυαλο και μετα ελα να μου την πεις



Φυσικα και δεν θα δεχομουν την συγνωμη(αν φυσικα ησουν ανθρωπος) απο τετοιο ατομο.
Sorry.για σενα ειμαι και εξωγηινος... :b015:

hakoo
23-10-2012, 00:41
hakoo εσυ θα ζηταγες συγνωμη απο καποιον χωρις να το αξιζει και χωρις να εχει δικιο?


To αν εχει δικιο η αδικο δεν εχει σχεση με αυτο που σου λεω, οτι δλδ ηταν ενα post που δεν επρεπε να κανεις. Δεν εκρινες καμια αποψη σε αυτο το ποστ, απλα προσεβαλλες.




αντε γιατι πολυ εκ του ασφαλους παιζεις επειδη εισαι στην θεση του μοντ.αντε βαλε μυαλο και μετα ελα να μου την πεις


Καλα αυτο αστο φιλε γιατι και παλι εχεις αδικο. Αν το επαιζε εκ του ασφαλους επειδη ειναι σε αυτη τη θεση το πρωτο πραγμα που θα εκανε θα ηταν να σε μπαναρει μετα απο το post σου.
Τελος παντων, δεν το συνεχιζω γιατι δεν εχει κανενα νοημα.


Στα μπασκετικα και παλι


«Το μήνυμα ελήφθη... Είμαι αισιόδοξος για την ομάδα μου. Εμείς τώρα φτιάχνουμε μια νέα ομάδα και θέλουμε να δημιουργήσουμε τον Παναθηναϊκό που θα παίρνει το πρωτάθλημα για τα επόμενα 15 χρόνια» είπε ο μεγαλόμετοχος του Παναθηναϊκού μετά το ντέρμπι με τον Ολυμπιακό στο ΟΑΚΑ.


Ταδε εφη Δημητρης Γιαννακοπουλος και παραμενουμε ολοι να ξυνουμε τα κεφαλια μας. Τι μπορει να εννοει ο ποιητης?

Ποιο μηνυμα, απο ποιον και σε ποιον εληφθη ακριβως???
Αν ειναι αιχμη για την διαιτησια νομιζω εκτος τοπου και χρονου.
Αν ειναι για τον κοσμο ακομα χειροτερα...

PDS
23-10-2012, 00:47
@βαγγελακη
στο τοπικ του προ που λες οτι ειχες ρεπς προφανως θα ηταν απο παικτες του φιφα καθως ειναι γνωστη η κοντρα.το θεμα ειναι ομως οτι ησουν παλι ο πρωταγωνιστης μιας φασαριας..

κανεις λαθος για τα rep;)
Στο thread εκεινο εκανα το ιδιο που εκανα και εδω.Ειπα την κακη αποψη μου για την σειρα και ακολουθησε ενας χαμος,απο ανθρωπους που δεν δεχονται αποψη οπως εσυ.
Συμπληρωνεις το puzzle εφοσον πηρες θεση και για εκεινο,αν και δεν αμφιβαλλω για σενα.


τι μαλακια εκανα?επειδη σε ειρωνευτικα?επειδη σου πηγα κοντρα?επειδη ειπα την αποψη μου για τις παπαντζες που γραφεις συνεχεια?και ασε τι νομιζω εγω.γκεγκε αγορακι?αντε γιατι πολυ εκ του ασφαλους παιζεις επειδη εισαι στην θεση του μοντ.αντε βαλε μυαλο και μετα ελα να μου την πεις

Εισαι περισσοτερο ελλεινος απ'οσο νομιζα:)
Εκμεταλευομαι την θεση του Mod ενω δεν σου εριξα μπαν?Καλα δεν υπαρχεις ετσι?
Για πες μου πως την εκμεταλευτηκα.Θελω να μαθω.
ΟΛΟΙΔΙΟΣ ειμαι σε ολα τα φορουμς που συμμετεχω.
Εσυ ειπες την αποψη σου ή με ειρωνευτηκες?Πως ξεκινησες το ποστ?


Ολες τις αλλες ανοησιες για τα rep κτλ δεν τα σχολιαζω.Πετας λασπη χωρις να με ξερεις.Συνεχισε το.Αυτο μπορεις αυτο κανεις.

Παντως εισαι σιγουρα οτι χειροτερο εχω συναντησει σε φορουμς.Μιλαμε για ανθρωπο κατω του 0.

2 ερωτησεις και θα προσπαθησω να κλεισω
-Ποσο χρονων εισαι?
-και αφου δεν υπολογιζεις αυτα που λεω και ειναι παπατζες γιατι ασχολεισαι?Γιατι σε ποναει η αποψη ενος αμπαλου?
Εγω απανταω (γιατι μπορει να με ρωτησεις το ιδιο) οτι ασχοληθηκα μαζι σου γιατι χωρις να σου κανω το παραμικρο δεχτηκα επιθεση.
Κακως βεβαια.Με ενα 7ημερο και σβησιμο του ποστ θα ημουν με το γραμμα του νομου σωστος mod.

lykos7
23-10-2012, 00:47
To αν εχει δικιο η αδικο δεν εχει σχεση με αυτο που σου λεω, οτι δλδ ηταν ενα post που δεν επρεπε να κανεις. Δεν εκρινες καμια αποψη σε αυτο το ποστ, απλα προσεβαλλες.




Καλα αυτο αστο φιλε γιατι και παλι εχεις αδικο. Αν το επαιζε εκ του ασφαλους επειδη ειναι σε αυτη τη θεση το πρωτο πραγμα που θα εκανε θα ηταν να σε μπαναρει μετα απο το post σου.
Τελος παντων, δεν το συνεχιζω γιατι δεν εχει κανενα νοημα.



γνωριζεις καλα οπως οι περισσοτεροι πιστευω οτι αν εκανε ban ακομα και να ειχε δικιο θα το εχανε και θα φαινοταν οτι δεν δεχεται αποψεις αντιθετες με αυτον.συν οτι ειναι η τροφη του βαγγελακη αυτες οι συζητησεις-φασαριες γιαυτο και μπλεκει συνεχεια..

mihalis13
23-10-2012, 00:47
Για το χθεσινο ματς στο ποδοσφαιρο δε φταίει τίποτα άλλο από τα χάλια μας.Κάθε χρόνο σε κάθε μάτς είμαι στο ΟΑΚΑ(παλιοτερα λεοφωρο) τέτοια χάλια δεν έχω ξαναδει.Πραγματικα η ομάδα δεν έχει καν πλάνο, πιο στατική πεθαίνεις δεν κάνει κανείς κίνηση και όλοι περιμένουνε κάπως(δε ξέρω πως) να μπει το γκολ.Ουτε πάσες ούτε τίποτα, αναρχο παιχνίδι λες δεν γινεται ρε @#$#$@ μου θα δω έσω 10 λεπτά ποδοσφαίρο(όχι καλο, απλα ΠΟ-ΔΟ-ΣΦΑΙ-ΡΟ) πραγματικά αν ήσουν στο γηπεδο το έβλεπες ότι θα φάμε γκολ ότι δεν γινεται να κερδισουμε.Η ομάδα έχει πολλά χάλια και δε ξερω αν μπορεί να γίνει καλα.

Στα του μπασκετ τώρα.Δεν περιμένα να νικήσουμε έτσι όπως ήρθε προς το τέλος το ματς λες: με τόσο χάλια ποσοστα με κακές επιθεσεις έχασες μόνο για 4 πόντους(Δικαιότατα αφου σε όλο τον αγωνα ο γαυρος ήτανε καλύτερο) αλλά σου αφήνει ελπιδες οτι άμα δέσει η ομάδα θα δούμε καλύτερα πράγματα.
Ο Λάσμε αν και στις βολες μας τα χάλασε εμένα προσωπικα μου άρεσε πάρα πολύ και πιστεύω θα προσφέρει.Κιτσεν-Αρμοστρονγκ πρέπει να μας χαιρετήσουνε.

hakoo
23-10-2012, 00:52
θα φαινοταν οτι δεν δεχεται αποψεις αντιθετες με αυτον

Και ξανα
Δεν ηταν αποψη αυτο που ποσταρες.

PDS
23-10-2012, 00:57
γνωριζεις καλα οπως οι περισσοτεροι πιστευω οτι αν εκανε ban ακομα και να ειχε δικιο θα το εχανε και θα φαινοταν οτι δεν δεχεται αποψεις αντιθετες με αυτον.συν οτι ειναι η τροφη του βαγγελακη αυτες οι συζητησεις-φασαριες γιαυτο και μπλεκει συνεχεια..

Αγορακι μου σε καποια απο αυτες τις συζητησεις-φασαριες που λες οτι γινονται (και ΣΥΝΕΧΕΙΑ στο φορουμ χωρις εμενα), εχω γραψει κατι παραπανω απο την αποψη μου?

Οι φασαριες γινονται οταν υπαρχουν ατομα σαν και σενα.ΜΟΝΟ τοτε.
Με τον Ι Have a Name διαφωνω συνεχεια πχ.Ποτε δεν θα πω οτι ειναι ο χειροτερος που εχω συνατησει σε φορουμ,το αναποδο θα ελεγα.
Το ιδιο ισχυει για tony για για...


Εγω θα εχανα το δικιο μου με το μπαν.Αγορι μου εισαι καλα?
Εσυ δλδ το κερδισες το δικιο σου,που στο ποστ που δεν αναφερθηκα σε κανεναν απαντησες με εμετικη προσωπικη επιθεση?
Εισαι καλα?

grip
23-10-2012, 00:57
Κάπως πρέπει να φανεί και αυτός στον κόσμο του Παναθηναικού και να δικαιολογήσει τα χάλια της ομάδας που έφτιαξει .Τουλάχιστον για την διαιτήσια πάντως δεν πρέπει να έχει παράπονο ο Παναθηναικός.

lykos7
23-10-2012, 01:04
κανεις λαθος για τα rep;)
Στο thread εκεινο εκανα το ιδιο που εκανα και εδω.Ειπα την κακη αποψη μου για την σειρα και ακολουθησε ενας χαμος,απο ανθρωπους που δεν δεχονται αποψη οπως εσυ.
Συμπληρωνεις το puzzle εφοσον πηρες θεση και για εκεινο,αν και δεν αμφιβαλλω για σενα.



Εισαι περισσοτερο ελλεινος απ'οσο νομιζα:)
Εκμεταλευομαι την θεση του Mod ενω δεν σου εριξα μπαν?Καλα δεν υπαρχεις ετσι?
Για πες μου πως την εκμεταλευτηκα.Θελω να μαθω.
ΟΛΟΙΔΙΟΣ ειμαι σε ολα τα φορουμς που συμμετεχω.
Εσυ ειπες την αποψη σου ή με ειρωνευτηκες?Πως ξεκινησες το ποστ?


Ολες τις αλλες ανοησιες για τα rep κτλ δεν τα σχολιαζω.Πετας λασπη χωρις να με ξερεις.Συνεχισε το.Αυτο μπορεις αυτο κανεις.

Παντως εισαι σιγουρα οτι χειροτερο εχω συναντησει σε φορουμς.Μιλαμε για ανθρωπο κατω του 0.

2 ερωτησεις και θα προσπαθησω να κλεισω
Ποσο χρονων εισαι?
και αφου δεν υπολογιζεις αυτα που λεω και ειναι παπατζες γιατι ασχολεισαι?
Εγω απανταω γιατι μπορει να με ρωτησεις το ιδιο οτι ασχοληθηκα μαζι σου γιατι χωρις να σου κανω το παραμικρο δεχτηκα επιθεση.
Κακως βεβαια.Με ενα 7ημερο και σβησιμο του ποστ θα ημουν με το γραμμα του νομου σωστος mod.
εκμεταλευεσαι την θεση σου λεγοντας οτι ενω μπορεις να ριξεις μπαν δεν το κανεις.ετσι και καλα το παιζεις υπερανω.
για τα ρεπ μονο σου τα λες,εχεις 1000 ατομα που σε υποστηριζουν..keep sleeping.θες να αυτοαποθεωνεσαι συνεχεια..
οσο το συνεχιζεις θα το συνεχιζω και εγω.

lykos7
23-10-2012, 01:12
Αγορακι μου σε καποια απο αυτες τις συζητησεις-φασαριες που λες οτι γινονται (και ΣΥΝΕΧΕΙΑ στο φορουμ χωρις εμενα), εχω γραψει κατι παραπανω απο την αποψη μου?

Οι φασαριες γινονται οταν υπαρχουν ατομα σαν και σενα.ΜΟΝΟ τοτε.
Με τον Ι Have a Name διαφωνω συνεχεια πχ.Ποτε δεν θα πω οτι ειναι ο χειροτερος που εχω συνατησει σε φορουμ,το αναποδο θα ελεγα.
Το ιδιο ισχυει για tony για για...


Εγω θα εχανα το δικιο μου με το μπαν.Αγορι μου εισαι καλα?
Εσυ δλδ το κερδισες το δικιο σου,που στο ποστ που δεν αναφερθηκα σε κανεναν απαντησες με εμετικη προσωπικη επιθεση?
Εισαι καλα?
κοιτα το ιστορικο μου στο φορουμ και κοιτα αν εχω βρεθει σε αλλες φασαριες.κοιτα και παλιοτερες μας συζητησεις.κοιτα ποιος κανει υποχωρησεις και ποιος κανει το αντιθετο.επειδη ξαφνικα σου πηγα εντελως κοντρα εγινα ο χειροτερος σου σε ολα τα φορουμ.πολυ κακομαθημενος εισαι.
αν ημουν μπαχαλακιας θα επιανα καθε ποστ στο φορουμ και θα αρχιζα αυτα που κανεις εσυ.δεν εχω δειξει ποτε τετοιο χαρακτηρα στο φορουμ.αντιθετως εσενα η θεση σου ειναι λερωμενη..

εγω δεν κερδισα κανενα δικιο. μετα απο ολη αυτην την ιστορια το ποιος εχει δικιο οσοι διαβαζουν θα το κρινουν.

PDS
23-10-2012, 01:14
εκμεταλευεσαι την θεση σου λεγοντας οτι ενω μπορεις να ριξεις μπαν δεν το κανεις.ετσι και καλα το παιζεις υπερανω.

http://4.bp.blogspot.com/_Db3rT-ydgso/TEmLlA1AnCI/AAAAAAAAAbo/6UN6NAcZgPQ/s1600/Third-party-facepalm.jpg



για τα ρεπ μονο σου τα λες,εχεις 1000 ατομα που σε υποστηριζουν..keep sleeping.θες να αυτοαποθεωνεσαι συνεχεια..
οσο το συνεχιζεις θα το συνεχιζω και εγω.

Eνημερωτικα με τα rep ασχολουμαι λιγοτερο απ'ολους εδω,αλλα τι σου λεω τωρα.
Λασπη ftw.Εχεις πει μεχρι στιγμης 10δες ψεμματα και κατηγοριες για πραγματα που ουτε καν πλησιαζεις το...λαθος.

Εμ δεν θα κραταγες και το 1000...
Τεσπα τα ατομα που μετραει η γνωμη τους για μενα δεν μου εχουν πει ΠΟΤΕ κατι ασχημο εδω(ειμαι απο day one εδω 5+ χρονια).Στην εξω ζωη αυτο ειναι Χ10.
Τωρα το να μου λες εσυ το ενα ειναι ετσι,εισαι ετσι,το αλλο ειναι αλλιως,δεν με επηρεαζει σε κατι.

Οποτε τζαμπα μελανι.

lykos7
23-10-2012, 01:19
οκ βαγγελακη συνεχισε να ζεις στον κοσμο σου,εγω πεταω λασπες,εσυ εισαι αγια παρθενα.μονο σου ανεφερες τα ρεπ και τους 1000 που συμφωνουν μαζι σου.
εδω θα ειμαστε κ ο χρονος θα δειξει.εγω απλα ευχομαι να γινεις καλα

PDS
23-10-2012, 01:25
κοιτα το ιστορικο μου στο φορουμ και κοιτα αν εχω βρεθει σε αλλες φασαριες.κοιτα και παλιοτερες μας συζητησεις.κοιτα ποιος κανει υποχωρησεις και ποιος κανει το αντιθετο.επειδη ξαφνικα σου πηγα εντελως κοντρα εγινα ο χειροτερος σου σε ολα τα φορουμ.πολυ κακομαθημενος εισαι.
αν ημουν μπαχαλακιας θα επιανα καθε ποστ στο φορουμ και θα αρχιζα αυτα που κανεις εσυ.δεν εχω δειξει ποτε τετοιο χαρακτηρα στο φορουμ.αντιθετως εσενα η θεση σου ειναι λερωμενη..

εγω δεν κερδισα κανενα δικιο. μετα απο ολη αυτην την ιστορια το ποιος εχει δικιο οσοι διαβαζουν θα το κρινουν.

Γιατι ειπα εγω οτι μπλεκεις σε φασαριες?Εγω κρινω απο την σημερινη σου συμπεριφορα και για μενα ειναι αρκετη.

Εγω σε ρωτησα ΚΑΤΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ απλο.Στην συμμετοχη μου αυτες τις φασαριες,λεω κατι παραπανω απο την αποψη μου?Ειπα κατι παραπανω απο την αποψη μου και εκανες οτι εκανες σημερα?
Αλλος μπορει να εκνευριζεται επειδη ξερω γω μπορει να γραψω οτι προτιμω το καλοκαιρι απο τον χειμωνα,αν εχει εμμονη με τον χειμωνα,εγω τι πρεπει να κανω δλδ?

''Το προ ειναι αθλιο'',''ο γαυρος σηκωνει πρωταθληματα με παραγκα'' αποψεις δεν ειναι αυτες?
Το οτι πεταγονται καποιοι ενοχλημενοι σαν και σενα γιατι το προ για αυτους ειναι ξερω γω η ζωη τους ή αντιστοιχα ο ΟΣΦΠ και ξεκινουν ΑΥΤΟΙ την μαχη,δεν ευθυνομαι εγω.

Εγω στο μονο που ευθυνομαι(σε πολλα εισαγωγικα) ειναι οτι θα πω την αρνητικη αποψη μου ευκολα χωρις να με απασχολει ουτε καν αν στον αλλο δεν αρεσει.Και θα την πω πολλες φορες.
Πολλοι το αποφευγουν αυτο,για αυτο και δεν μπαινουν συχνα σε τετοιες φασαριες.

Η ουσια ομως ειναι το παραπανω,το οποιο προσπερνας.Λεω την αποψη μου παντα.Δεν θα δεις ποστ μου σαν το πρωτο σου.Αυτη ειναι η διαφορα μας.
Γραφω τι πιστευω πολλες φορες και σε καποιους που δεν μπορουν να δεχτουν αποψη που δεν τους αρεσει,αντιδρουν.
Και δεν θα σταματησω ποτε να το κανω.
Το αλλο ΣΚ παλι για παραγκες μπορει να μιλησω.Σιγουρο δλδ.


ΥΓ.Συνεχιζεις τις βλακειες και εγω σου μιλαω ηρεμοτατα.ΕΣΥ το αρχισες και το συνεχιζεις και θα το κλεισεις οπως το αρχισες..Εισαι αξιος συγχαρητηριων.:)

lykos7
23-10-2012, 01:33
γιατι το συνεχιζεις αφου βλεπεις οτι το κλεινω το θεμα γιατι αρκετα σπαμαραμε το τοπικ?
ναι την αποψη σου την λες οκ αλλα εισαι εριστικος καποιες φορες και υπερβολικος.αυτο δημιουργει φασαριες.πρεπει να μαθεις να εισαι πιο λογικος και να κανεις υποχωρησεις οταν βλεπεις οτι ο αλλος εχει πειραχτει απο το ποστ σου.παντα θεωρεις οτι εσυ εχεις δικιο και ο αλλος αδικο.ΑΥΤΑ

PDS
23-10-2012, 01:41
γιατι το συνεχιζεις αφου βλεπεις οτι το κλεινω το θεμα γιατι αρκετα σπαμαραμε το τοπικ?

Αυτο το θεωρεις κλεισιμο?
''εδω θα ειμαστε κ ο χρονος θα δειξει.εγω απλα ευχομαι να γινεις καλα''


ναι την αποψη σου την λες οκ αλλα εισαι εριστικος καποιες φορες και υπερβολικος.αυτο δημιουργει φασαριες.πρεπει να μαθεις να εισαι πιο λογικος και να κανεις υποχωρησεις οταν βλεπεις οτι ο αλλος εχει πειραχτει απο το ποστ σου.παντα θεωρεις οτι εσυ εχεις δικιο και ο αλλος αδικο.ΑΥΤΑ

Και ξαναλεω το αν εσυ θεωρεις οτι ειμαι εριστικος λεγοντας οτι υπαρχει παραγκα,ειναι δικο σου προβλημα.
Δεν φταιω εγω αν καποιον τον πειραζει η αποψη.Δεν ειναι δικο μου το προβλημα.Φευγει απο μενα.

Αν γραψεις σε καποιο φορουμ οτι το ταδε κομμα εχει κατακλεψει και κατεστρεψει την ελλαδα και σου την πεσουν και σου λενε οτι εισαι εριστικος.Εσυ θα φταις?Η οι αλλοι που ειναι κολλημενοι και δεν δεχονται την αποψη σου.

Φιλε μου πες ΟΤΙ γουσταρεις για τον ΠΑΟ και οσο γουσταρεις,δεν θα με δεις να αντιδρω ΠΟΤΕ(αρκει να μη προκαλεσεις οπως με το σημερινο σου ποστ),για αυτο και ποτε δεν με ενοχλησε οταν εμπαιναν εδω μεσα και εκραζαν τον ΠΑΟ γαυροι.Πρεπει να ημουν απο τους λιγους που δεν με ενοχλουσε.Οι αλλοι Παναθηναικοι αντιδρουσαν πολυ ενοχλημενοι.Εγω απλα απαντουσα.
Οταν δεν τα βλεπεις αυτα,τι μπορω να κανω εγω?

lykos7
23-10-2012, 01:52
και το ξαναλεω δεν με ενοχλουν οι αποψεις σου για την παραγκα,με ενοχλει που μπαινω να διαβασω κανα αθλητικο και βλεπω σε οτιδηποτε εχει σχεση με παιχνιδια του παο δικα σου ποστ ακυρα που λενε για την διαιτησια.το χθεσινο σου ποστ ηταν εντελως ακυρο.δεν επρεπε καν να αναφερεις το πεναλτυ στον χριστοδουλοπουλο.εισαι κολημενος με την διαιτησια που ακομα και οταν σε ευνοει η διαιτησια εσυ θεωρεις οτι σε αδικησε η στην καλυτερη 50-50.
αλλο να γραψω σε καποιο φορουμ οτι με εχει κατακλεψει το καθε κομα και αλλο να γραψω οτι τσακωθηκα με το αφεντικο μου κ με απελυσε κ γιαυτο τα κομματα φταινε.

PDS
23-10-2012, 02:01
Και γιατι δεν το προσπερνας?
Δεν το καταλαβαινω αυτο.Δλδ δεν επιτεπεται να γραψω οτι θεωρω πεναλτι του Χριστοδουλοπουλου?Χωρις να πω οτι μας αδικησε ο διαιτητης.
Αποψη ηταν.
Και γιατι εσενα σου ειναι δυσκολο να κανεις αυτο που εκανε ο msnes7 απο το να με προσβαλεις?
Ο msnes7 εγραψε ''βαγγελη παιζει να μην ειναι πεναλτι για τον ταδε λογο''.Ειδες να του κανω επιθεση?
Σκεψου οτι αν εκανες και εσυ το ιδιο δεν θα γινοταν ολο αυτο αλλα κουβεντα.

Δεν το θεωρω τραγικα δυσκολο να δεχομαστε μια αποψη ως αποψη ακομα και αν δεν μας αρεσει καθολου.Γουσταρω τις διαφωνιες ναι,οχι τους τσακωμους με χαρακτηρισμους κτλ(πχ αυτο σημερα ή στο thread του pes).Απο την διαφωνια θα παρεις πραγματα γι αυτο και θελω να διαφωνουν οι αλλοι σε μια συζητηση.

lykos7
23-10-2012, 02:09
γιατι παλιοτερα οταν σου μιλαγα κανοντας υποχωρησεις εσυ συνεχιζες να εισαι απολυτος και υπερβολικος,οποτε λεω αφου δεν βγαινει ακρη με το καλο ας αρχισω και εγω τα τρολαρισματα αφου δεν εχει νοημα να κανω πολιτισμενο διαλογο μαζι του.
εχω προσπερασει πολλα ποστ σου απλα το χθεσινο εβγαλε το τρολ απο μεσα μου,δεν γινεται λεω να το γραφει σοβαρα..

PDS
23-10-2012, 02:20
Σε εκεινες τις συζητησεις ελεγα και παλι την αποψη μου.Το απολυτος για σενα μπορει να ειναι το οτι δεν συμφωνουσα.Αυτο δεν καταλαβαινεις.Δεν νομιζω οτι το πηγα ποτε σε προσωπικο επιπεδο.
Εγω θα σου ελεγα οτι δεν ειναι οκ να μην δεχεσαι την αποψη του αλλου οσο και αν αυτη την δεν αρεσει.

ΟΛΕΣ οι φασαριες που ελεγες πριν ,ξεκινουσαν λιγο πολυ(αναλογα το ατομο) απο κατι τετοιο.Ο συνομιλητης δεν δεχοταν την αποψη.Και κει ειναι που εγω αρχιζω και δεν σταματαω.


Απο κει και περα ακομα να καταλαβω τι το παραλογο και εξωπραγματικο ειδες στο ποστ.Εγω πιστευω οτι δεν ειδες.Απλα πεταξες την ταμπελα ''βαζελος/κολλημενος'' πριν διαβασεις και αυτο ηταν.
Ειπα για το πεναλτι ,αλλα δεν ειπα οτι μας αδικησε.Ειπε απλα οτι υπηρχε.

Για μενα τελος παντων ο μονος λογος που θα δικαιολογουσε αυτο που εκανες στο ποστ,ειναι να αρχισω να σε βριζω/προσβαλω στο ασχετο και χωρις λογο.Αυτο δηλαδη που εκανες εσυ.



Και ετσι για να γελασουμε λιγο.
«Το 2015 στο δικό μας γήπεδο»!
http://www.gazzetta.gr/podosfairo/article/336792-diki-gia-tin-leoforo


΄λοοοοοολ

kostasb13
23-10-2012, 02:35
lykos7 εχεις καταλαβει οτι εδω ειναι το θρεντ του ΠΑΟ?...ζητησες και συγνωμη αλλα συνεχιζεις ακαθεκτος, θα γεμισεις και αλλες σελιδες με τα προσωπικα σου ζητηματα?...υπαρχουν και τα pm...αιντε

lykos7
23-10-2012, 02:39
θα σου πω ενα παραδειγμα αλλα μην πιαστεις απο αυτο και αρχισουμε νεο κυκλο επεισοδιων.
σου ελεγα πχ οτι και η ομαδα σου εχει κανει βρωμιες και ελεγες δεν συγκρινοντε σε αυτα που εχετε κανει εσεις.ουτε το 1 εκατομυριοστο κλπ.ε αυτο ειναι υπερβολη και κανεις αλλος βαζελος δεν το λεει αυτο ουτε στα φορουμ που εχω μπει.
ε αυτο εμενα με κανει να σε θεωρω κολημενο γιατι και στοιχεια σου ειχα δωσει ενω εσυ ελεγες απλα δεν συγκρινοντε με τα δικα σου.
οταν εγω καθομαι και σου παραθετω στοιχεια κ εσυ μου απαντας με ενα <δεν σας φτανουμε ουτε στο 1 εκατομυριο στην βρωμια>αυτο χτυπαει καπως.
τεσπα δεν το συνεχιζω αλλο,ειπα αυτα που ηθελα να πω,καληνυχτες

lykos7
23-10-2012, 02:42
lykos7 εχεις καταλαβει οτι εδω ειναι το θρεντ του ΠΑΟ?...ζητησες και συγνωμη αλλα συνεχιζεις ακαθεκτος, θα γεμισεις και αλλες σελιδες με τα προσωπικα σου ζητηματα?...υπαρχουν και τα pm...αιντε
ε ρε φιλε συνεχισα γιατι επρεπε να απαντησω,ζητησα να μεταφερθουν τα ποστ στο καφενειο των φιλαθλων.
κανε δουλεια σου τωρα με την ησυχια σου ΑΙΝΤΕ ΚΑΛΗΝΥΧΤΕΣ

kostasb13
23-10-2012, 02:49
Κάπως πρέπει να φανεί και αυτός στον κόσμο του Παναθηναικού και να δικαιολογήσει τα χάλια της ομάδας που έφτιαξει .Τουλάχιστον για την διαιτήσια πάντως δεν πρέπει να έχει παράπονο ο Παναθηναικός.

Ας μας εξηγησει πρωτα ο dpg τι ακριβως εννοει με το "μηνυμα εληφθη" γιατι και εγω δεν εχω καταλαβει τι θελει να μας πει ο υιος...και εννοειται οτι δεν υπαρχει θεμα με τη χθεσινη διαιτησια.

PDS
23-10-2012, 03:00
θα σου πω ενα παραδειγμα αλλα μην πιαστεις απο αυτο και αρχισουμε νεο κυκλο επεισοδιων.


Δεν θα ανοιξει αλλος κυκλος,απλα θα σου πω αυτο που σου ειχα πει και τοτε και λεω παντα.
Με 6 πρωταθληματα σε 16 χρονια χρονια δεν θεωρω οτι υπηρχε αυτο που βλεπουμε σημερα.Tι καλυτερο στοιχειο θες?

AriStos13
25-10-2012, 21:46
ολα τα ειχαμε το αυτογκολ του γιουρκα μας ελειπε..
τουλαχιστον σκοραρε σημερα..!! :P

the master
25-10-2012, 21:50
μονο στο φιφα γινονται αυτα !

μπες μεσα ρε κουινσι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

messi10
25-10-2012, 22:35
awesome own goal is awesome!

AriStos13
25-10-2012, 22:37
θα σπασω την τηλεοραση με αυτα που βλεπω ρε πουστη μου σημερα..!!!

the master
25-10-2012, 22:58
toche εφυγες για μπαρτσα τελος!!!

το γκολ το πανηγυρισα παρα πολυ θα ηταν απιστευτη αδικια να χαναμε ετσι...κριμα

kostasb13
25-10-2012, 23:04
Γελασε και λιγο το χειλακι μας...

AriStos13
01-11-2012, 21:34
ασχημο πολυ να βλεπεις τον mike με αλλη φανελα στο γηπεδο..!!!
δεν τα βλεπω αισιοδοξα τα πραγματα μεχρι τωρα,!

kostasb13
01-11-2012, 21:56
Γιατι?...αφου ειναι φραγκοφονιας και εχθρος...ετσι δε λενε ο dpg και τα βαζελακια του?

Οσν αφορα το αποψινο, το ζητημα ειναι να αποφυγουμε τη συντριβη...

AriStos13
01-11-2012, 21:59
χαχα οντως εχεις δικιο σε αυτο Κωστα...!τωρα που η ομαδα τον εχει αναγκη αυτον και ολους τους αλλους που εδιωξε το καλοκαιρι να δω τι θα σκεφτετε..!!

Nikoladim
09-11-2012, 13:16
Eντάξει στα γνωστά χάλια η ομάδα εχθές. Προφανώς και δεν περιμένεις να κάνεις κάτι καλό απέναντι στο Lazio, αλλά διάολε καλό είναι να χτίσεις μια νεανική Ελληνική ομάδα. Πάνε να καταστρέψουνε και αυτή τη νέα ελπιδοφόρα φουρνιά (Χουχούμης, Τριαναφυλλόπουλος κλπ) με τα καμώματα τους.

gtakis
09-11-2012, 14:53
Ποια Λάτσιο ρε φίλε μας δουλεύεις?την Λάτσιο των 8 αναπληρωματικών???

FotisGRC
09-11-2012, 15:19
Eντάξει όταν ο αναπληρωματικός κοστίζει όσο 5 Toche είναι πρόβλημα..

Nikoladim
09-11-2012, 15:23
Ποια Λάτσιο ρε φίλε μας δουλεύεις?την Λάτσιο των 8 αναπληρωματικών??? Κοίταξε εχώ πάντα μιλάω με τα τωρινά δεδομένα.Την Λάτσιο των 8 αναπληρωματικών δεν μπορείς να την κερδίσεις με παιδιά από την ακαδημία και 2-3 καλούς απλώς παίχτες. Σίγουρα θεωρώ πως όπως και να έχει οι
7 αναπληρωματικοί είναι καλύτεροι των βασικών μας. Επίσης Φώτη διαφωνώ με τη λογική του μπάτζετ. Η Μάριμπορ μικρότερο έχει από εμάς και μας παστέλωσε. Γνώση και οργάνωση θέλει. Το χρήμα ασφαλώς βοηθάει και αυτό.

gtakis
09-11-2012, 15:56
Παιδιά τα πράγματα είναι απλά,χωρίς Φερέιρα και με Νίνη-Κατσουράνη-Καραγκούνη ο Πάο θα ήταν πολύ καλύτερος,δεν λέω ότι θα έπαιζε μπαλάρα αλλά σίγουρα από τα τωρινά χάλια θα ήταν καλύτερος,για εμένα που είμαι ουδέτερος φταίει ο Φερέιρα,ο Αλαφούζος και τελευταίοι οι παίχτες...

AriStos13
09-11-2012, 16:01
οσο ο εγκληματιας ο παππους δεν φευγει τοσο θα μας παστελωνει ο καθενας..
εγω τρεμω τον ντερμπι με τον γαυρο σε κανα μηνα..
το 1-4 της λεωφορου θα ξεχαστει..!

PDS
09-11-2012, 16:02
Θα ελεγα τι φταιει πρωτα απ'ολα,αλλα δεν θελω να χαλασει το thread παλι.:banana:

Απο κει και περα και ο ΠΑΟ επαιζε χωρις σημαντικους παιχτες.Εδωσε 2 γκολ δωρο απο παιχτες που δεν ξεκινανε στην 11αδα και εκει τελειωσε το παιχνιδι.

nikon
09-11-2012, 16:34
Θα ελεγα τι φταιει πρωτα απ'ολα,αλλα δεν θελω να χαλασει το thread παλι.:banana:Λετ μι γκες.......http://3.bp.blogspot.com/-tp2LQCk7q04/T8Fj8t5BP_I/AAAAAAAAa9I/zDlnndL6UfA/s1600/%CE%9C%CE%97%CE%A4%CE%A3%CE%9F%CE%A4%CE%91%CE%9A%C E%97%CE%A3.jpg

PDS
09-11-2012, 16:37
Εσυ το ξερεις καλυτερα απ'ολους.
Δεν ειδαμε ,δεν ακουσαμε,δεν ξερουμε.Στις πολιτικες συζτησεις βεβαια η οραση επανερχεται.:makefun:
Εκει μπορεις να αλλαξεις...κομμα γι αυτο.:a068:

nikon
09-11-2012, 16:42
Πάλι μέσα είσαι.:a068:

PDS
09-11-2012, 16:51
Παντα!:c055gfe:

Nikoladim
09-11-2012, 17:48
Gtakis,εννοείται πως όλα είναι αποκλειστική ευθύνη Αλαφούζου και επιτελείου του.

Solid
09-11-2012, 18:37
Δε θέλω παράπονα δεδομένων των συνθηκών καλά τα πήγαν οι πράσινοι.

Υ.Γ Η "πρεσβεία" έκλεισε get used to it... ή καλύτερα, άλλαξε κτίριο :P

AriStos13
12-11-2012, 18:02
παιδια αυτος ξενος που πηραμε στο μπασκετ ειναι καλος?

ilias78
12-11-2012, 21:08
αφου τον βρηκε ο τρακης, ειναι δυνατον???? αυτος θα κανει τη διαφορα.....

kostasb13
13-11-2012, 01:58
Ο παππους ή γεροντικη ανοια εχει παθει λογω ηλικιας ή απλα πουλαει τρελα...

the master
13-11-2012, 02:00
ρε σεις μηπως θελει να απωλυθει για να παρει το 1000000 να βγει στη συνταξη και οι δικοι μας ειναι τοσο βλακες που τον στηριζουν?

λολ

AriStos13
14-11-2012, 17:14
τον εδιωξεεε..επιτελους εφυγε φερειρα..ελα ρε ροτσα..
ροτσα βονορτας στον παγκο..!!

nikon
14-11-2012, 17:37
Αυτά έλεγα εγώ χθες......

......anyway συνεχίστε πράσινοι και κίτρινοι να βλέπετε φαντάσματα αντί να βρείτε κανέναν σοβαρό επενδυτή να σας βγάλει από την μιζέρια.και αυτά ο Αλαφούζος.......
Ο πρόεδρος της ΠΑΕ Παναθηναϊκός μίλησε στον NovaΣΠΟΡ FM 94,6 για τα σενάρια απομάκρυνσης του Φερέιρα από τον πάγκο του τριφυλλιού, τονίζοντας: «Ο προπονητής του Παναθηναϊκού συνεχίζει και δεν έχει αλλάξει κάτι. Σκέφτηκα και κατέληξα σε αυτό», ήταν τα λεγόμενα του mr ΣΚΑΪ, ο οποίος ερωτηθείς εάν θα κριθεί από τα αποτελέσματα, απάντησε: «Δεν θα κριθεί από κανένα αποτέλεσμα. Η θέση μου είναι πως ο Φερέιρα παραμένει μέχρι τέλους»......αλλά είπαμε η παράγκα φταίει για όλα.:bravo-009:

the master
14-11-2012, 17:50
Επιτελους!
αντε γεια!

ilias78
14-11-2012, 18:28
οχι ρε γαμωτο.... πανω που η ομαδα ειχε βρει ενα ρυθμο....
ελπιζω επι ροτσα, να ζησουμε στιγμες 94-96.

Nikoladim
14-11-2012, 19:01
Μεγάλη κοτσάνα κατά την άποψη μου. Είπαμε να βρούμε ένα φυσιολογικό προπονητή και όχι τον Ρότσα... Συγκιριακή η μέγιστη πορεία το 96, όλη η δουλειά ήταν του Όσιμ (όπως και έχουν δηλώσει ΟΛΟΙ οι παίχτες της τότε ομάδας) και δούλεψε μόνο σε αυτό που δεν είχε ο Όσιμ, την ψυχολογία. Η ομάδα έχει ανάγκη από ένα κανονικό προπονητή. Να την δουλέψει και να τη γυμνάσει.

kostasb13
14-11-2012, 19:50
Αυτη η ομαδα, οι παικτες ειναι τελειωμενη υποθεση, δεν υπαρχει σωτηρια. Και ο Χιντινγκ να ερχοταν δε θα μπορουσε να αλλαξει κατι σε αυτο το χαλι...οποτε Ροτσα τωρα για να περασει απλα η χρονια και απο του χρονου βλεπουμε.
Τι να δουμε δηλ, αν δεν πεσει χρημα απο μια σοβαρη διοικηση προκοπη δεν προκειται να υπαρξει, ολα τ΄αλλα ειναι να χουμε να λεμε...

Nikoladim
14-11-2012, 20:05
και με αυτό το ρόστερ θεωρώ πως μπορούμε να κάνουμε απείρως καλύτερα πράγματα. Μόνο και μόνο που η φουρνιά των πιτσιρικάδων είναι από τις καλύτερες των τελευταίων ετών, δεν πρέπει να την κάψουμε.

PDS
14-11-2012, 21:28
αλλά είπαμε η παράγκα φταίει για όλα.:bravo-009:

Για σενα υπαρχει μαλλον μονο ασπρο ή μαυρο.
Ωρες ωρες αδυνατω να σε ακολουθησω.
Παντως λεμονης και κατι τελειωμενοι προπονητες που πηραν πρωταθληματα με τον γαυρο,σιγουρα σε εμας θα ηταν αποτυχημενοι(γιατι ηταν χειροτεροι απο τον καθε φερειρα που φεραμε).Αν σου κανει αυτη η απαντηση.

F1_STK
15-11-2012, 03:42
Ε οχι ρε φιλε και ο Λεμονης χειροτερος απο τον Φερειρα.
Δεν το πιστευω αυτο. Με αντικειμενικα κριτηρια το λεω και το ξερεις.

PDS
15-11-2012, 05:57
Kαλα συγκρινεις λεμονη με φερειρα?:P
Και εγω να πηγαινα OΣΦΠ κουπες θα σηκωνα:D
Μονο ο Αλεφας απετυχε εκει.

nikon
15-11-2012, 08:23
Για σενα υπαρχει μαλλον μονο ασπρο ή μαυρο.
Ωρες ωρες αδυνατω να σε ακολουθησω.
Παντως λεμονης και κατι τελειωμενοι προπονητες που πηραν πρωταθληματα με τον γαυρο,σιγουρα σε εμας θα ηταν αποτυχημενοι(γιατι ηταν χειροτεροι απο τον καθε φερειρα που φεραμε).Αν σου κανει αυτη η απαντηση.Όχι μου κάνει αυτή η απάντηση.....


Τι να δουμε δηλ, αν δεν πεσει χρημα απο μια σοβαρη διοικηση προκοπη δεν προκειται να υπαρξει, ολα τ΄αλλα ειναι να χουμε να λεμε.........βλέπεις δεν είμαι ο μόνος που αντί για φαντάσματα βλέπει την σκληρή (για την ομάδα σου) αλήθεια.

PDS
15-11-2012, 13:03
......βλέπεις δεν είμαι ο μόνος που αντί για φαντάσματα βλέπει την σκληρή (για την ομάδα σου) αλήθεια.

Στα λογια μου ερχεσαι.
Αρκει ενα διορισμος στο δημοσιο της πρωτης θεσης του πρωταθληματος για μια 15ετια και ο Αλαφουζος γινεται αμπραμοβιτς τον 2ο κιολας χρονο.:a010:
Ο κωστας προφανως εννοει προκοπη την σιγουρη δευτερη θεση.Ενας στην διοικηση με χρημα σιγουρα μπορει να την εξασφαλισει.

nikon
15-11-2012, 13:50
Mόνο στα λόγια σου σε λίγο θα μας μπερδεύουν όσοι μας διαβάζουν δεν θα ξέρουν αν τα έγραψα εγώ ή εσύ αυτά που γράφουμε.....γιατρός δεν είμαι οπότε δεν μπορώ να σου πω τι να κάνεις.

PDS
15-11-2012, 13:55
γιατρός δεν είμαι οπότε δεν μπορώ να σου πω τι να κάνεις.

Vera sto Dexi greek parody - YouTube

F1_STK
15-11-2012, 16:41
Kαλα συγκρινεις λεμονη με φερειρα?:P
Και εγω να πηγαινα OΣΦΠ κουπες θα σηκωνα:D
Μονο ο Αλεφας απετυχε εκει.

Δεν το λεω για τις κουπες.
Δεν τα λενε οι κουπες ολα.
Γενικα ο ανθρωπος εκανε απιστευτες επιλογες, ειχε τρελανει κοσμο φετος.
Και μετα λεει οτι εκανε πισω για το καλο του Παναθηναικου και οτι τον σταυρωσαν οι δημοσιογραφοι. Δηλαδη ελεος απλα.

PDS
15-11-2012, 16:43
Ε ειναι και παππουλης:p
Παντως την προηγουμενη χρονια για ενα διαστημα ειχε παρουσιασει εξαιρετικη ομαδα που ειχα χρονια να δω απο τον ΠΑΟ.Δεν ειχε διαρκεια ομως.

Nikoladim
15-11-2012, 17:07
Pds τότε είχε λειτουργήσει φοβερά η πεντάδα Λέτο-Κουίνσι-Ζεκά-Κάτσου-Κλέιτον. Ειδικά ο Σεμπάστιαν είχε κάνει την καλύτερη χρονιά του στην Ελλάδα. Επίσης δεν είχαμε Ευρώπη. Από την δήλωση Μαρινάκη "ξέρω τι χρειάζεται για να πάρουμε το πρωτάθλημα" το +5 έγινε - κάμποσο.

kostasb13
16-11-2012, 00:58
Μεγαλη νικη πριν λιγο 79-68 τη Ρεαλ...η καλυτερη φετινη μας εμφανιση.
Πολυ σημαντικο αποτελεσμα που σε συνδυασμο με την ηττα της Καντου απο την Ολιμπια μας ηρεμει αρκετα οσον αφορα το θεμα προκριση στην επομενη φαση. Με νικη στην Ιταλια στην επομενη αγωνιστικη την εξασφαλιζουμε και μετα κοιταζουμε το οσο το δυνατον καλυτερο πλασαρισμα στον ομιλο.

Και κατι ακομα...αν υπαρχει ενας παικτης απο τους νεους που θα μπορουσε και θα αξιζε να ειναι μελος της αρμαδας του Ζοτς αυτος ειναι ο Λασμε...ειναι εξαιρετικος παικτης, σημερα ηταν σκετη απολαυση αλλα γενικα εχει δειξει πολυ καλα στοιχεια απο τη στιγμη που ηρθε στην ομαδα.

Tilemaxx
16-11-2012, 01:08
Δεν υπάρχει ομάδα Ρεάλ Μαδρίτης. Με 4 παίκτες συνεχώς ακροβολισμένους στα τρίποντα και ένα γκάρντ να βολοδέρνει και να δίνει πάσες προς τα έξω, λίγη καλή άμυνα έπαιξε ο ΠΑΟ και την αποσυντόνισε. Άσε που οι ψηλοί της βγήκαν νωρίς έξω με φάουλ και ο Ρούντι για κάποιο ανεξήγητο λόγο δεν έπαιξε ούτε λεπτό στο δεύτερο ημίχρονο. Με βάση το σημερινό παιχνίδι δεν μου κάνει εντύπωση αν χάσει εύκολα ο ΠΑΟ μέσα στην Καντού. Το ίδιο βέβαια ισχύει και για τον ΟΣΦΠ, αφού και η Ολίμπια Μιλάνου είναι μια απ' τα ίδια με την Ρεάλ.

kostasb13
16-11-2012, 01:21
Δε διαφωνω...πολλοι βεβαια τη θεωρουν φαβορι για το φ4 αλλα με αυτον τον αστειο που εχουν στον παγκο δεν τους βλεπω για πολλα.
Απο εκει και περα οσον αφορα εμας το σημερινο ηταν πολυ σημαντικο μετα τις τελευταιες τραγικες εμφανισεις. Επιτελους παιξαμε λιγο αμυνα...και ειχαμε σχετικα καλες επιλογες στην επιθεση. Αν παιξουμε σωστα στην Ιταλια θα κερδισουμε, αν οχι θα ειμαστε στην τσιτα μεχρι και την τελευταια αγωνιστικη...

Nikoladim
16-11-2012, 09:52
Βασικά αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι πως η ομάδα έχει αλλάξει ταυτότητα και προφανώς (δυστυχώς) απαιτήσεις. Δηλαδή νικάει αυτή τη Ρεάλ, που κάθε άλλο παρά υπερομάδα είναι και ακούγονται διθύραμβοι για αστέρια και το ένδοξο παρελθόν. Στα αγωνιστικά θεωρώ πως η ομάδα θα στρώσει στο μέλλον, κάνει τα λογικά σκαμπανευάσματα γιατί είναι καινούργιο το ρόστερ και λείπουν παίχτες από συγκεκριμένες θέσεις. Ο Καπόνο λένε τα βάζει όλα, μακάρι γιατί μας χρειάζεται ένας σουτέρ.

Desmond
17-11-2012, 23:31
http://2.bp.blogspot.com/-Axom0orfOI0/UKft-c8JMAI/AAAAAAAAFD4/y2X_TCL4A5A/s1600/PB170069.JPG

AriStos13
18-11-2012, 00:22
Που αναφερετε το πανο desmond?

Eddy_Gordo
18-11-2012, 00:38
στην σημερινη πολιτικη κατασταση της χωρας.. Δες π.χ. ΠΟΥ ειναι η Κ.Δαμανακη σημερα και το τι εχει κανει απο τοτε και θα καταλαβεις

the master
22-11-2012, 21:48
παμε ρε παναθα ,μαμησε τους!!!!!!!

FotisGRC
22-11-2012, 21:53
Διώξε Τοche να ησυχάσεις! Ρε παιδιά το παλλικάρι δεν είναι επιθετικός.... Δεν μπορώ να τον βλέπω!

the master
22-11-2012, 21:55
χωρις πλακα πιστευω οτι δεν ειχε καθαρο μυαλο εκεινη την ωρα αλλα ειμαι σιγουρος οτι θα μπει μεσα και θα τους μαμησει με γκολακια απο το 1 μετρο!!!!!


παμε ρε τοτσεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

http://www.newsit.gr/files/Image/2012/10/25/resized/TOTSE_522_355.jpg

Giannis7
22-11-2012, 22:21
^Δεν υπάρχει παίχτης Τοτσέ. Πραγματικά. Πάει η μπάλα μέσα, θέλει να πλασάρει και την στέλνει πίσω.

kostasb13
22-11-2012, 22:23
Βουντου μας εχουν κανει, δεν εξηγειται αλλιως το αποψινο...

kostasb13
22-11-2012, 22:28
Ρε βιτολο το εβαλες αυτη τη φορα?...:c030:
Δεν υπηρχε πεναλτι παντως, ευγενικη προσφορα του διαιτητη, ο Γαλλος ειναι αστειος

Vicarious
22-11-2012, 22:52
θα μπορούσαμε να έχουμε ρίξει 5 γκολ σήμερα..

the master
22-11-2012, 22:58
παιδια παραλιγο να παθω καρδιακη προσβολη,τι ματσ και αυτο...

πραγματικα αξιος ο βιτολο...

κοιτα να δεις που τελικα οντως μας ειχε γαμησει 100% ο Φερειρα...

kostasb13
22-11-2012, 22:59
θα μπορούσαμε να έχουμε ρίξει 5 γκολ σήμερα..

Δε λες παλι καλα που κερδισαμε?...

Τωρα παμε γερα με την Τοτεναμ για την προκριση!
(λεμε και μια λαλακια να περασει η ωρα...)

the master
22-11-2012, 23:04
σιγα την τοτεναμ ρε σεις την ειδαμε την υπερομαδα στο οακα...

το πολυ πολυ να παιξουν με 10 αλλαγες...
πιστευω στην προκριση

Nikoladim
23-11-2012, 00:04
Εμφανής βελτίωση στην ομάδα, αν είχε φύγει και ο δήθεν προπονητής από πιο νωρίς ίσως και να είχαμε περάσει (επειδή προφανώς Λάτσιο-Τότεναμ τους ενδιαφέρει να βγουν στο πρωτάθλημα τους στο CL και όχι το Europa).

ilias78
23-11-2012, 00:34
εκατσα κ ειδα το μεγαλυτερο μερος του αγωνα (ολο το 1ο μερος και κατι παραπανω απο το μισο του 2ου). εμενα δεν μου αρεσε το αποψινο ματς. σε πολλες φασεις, εδειχναν οτι δεν ξερουν τι να κανουν. δεν ειχε πλανο η ομαδα. δεν υπηρχαν στηριγματα. εφταναν κοντα στην περιοχη και σταματαγαν γιατι απλα δεν ηξεραν τι να κανουν κ που να δωσουν πασα.

5 γκολ??? για να βαλεις 5 γκολ πρεπει να εχεις κ επιθετικο για να τα βαλει. ο παναθηναικος, αφου εφυγε ο σισε, δεν εχει καθαρο επιθετικο για να βαλει γκολ.

Giannis7
23-11-2012, 02:10

18 τελικές είχε ο ΠΑΟ. Τις μισές τις έχασε ο Τοτσέ! Τις άλλες μισές τις απέκρουσε

χαχαχαχ !

ΥΣ. Επίσης, κορυφή που Γκούμας και Τσόχος μετά το χαμένο πέναλτυ είπαν στην αρχή ότι έδωσε επανάληψη και μετά οφσάιντ. Μάλιστα, στο ριπλέι λέει ο Τσόχος "Α να σουτάρει ο Βιτόλο και ξαναπαίρνει την μπάλα, οφσάιντ".

kostasb13
24-11-2012, 00:00
Τεραστιο ματς απο Μπραμος με 7/9 τριποντα και νικη 69-71 πριν λιγο...μπραβο στην ομαδα που πηρε την νικη-προκριση παρα τα πολλα προβληματα τραυματισμων

PDS
07-12-2012, 00:45
Kριμα γιατι εκανε πολυ καλη εμφανιση.

the master
07-12-2012, 00:47
Πορνη μπαλα...

αναθεμα οχι ετσι ρε σεις...κριμα...

PDS
07-12-2012, 00:54
Πορνη μπαλα...

αναθεμα οχι ετσι ρε σεις...κριμα...


Το σκορ ειναι ψεμα.


Επιστροφη στα ''χαλια'' μας και στην ''καταντια'' μας στο Ελληνικο πρωταθλημα.:ice:

ilias78
07-12-2012, 19:16
«Αντίο» και «κατηγορώ» από Δημήτρη Γιαννακόπουλο



http://www.sport-fm.gr/article/598574

kostasb13
07-12-2012, 19:58
Τελος και στο μπασκετ. Παμε για καταστασεις βολει.
Φοβερα πραγματα, τι να πω...

Nikoladim
07-12-2012, 20:06
Δεν ξερουμε και τι αληθευει βεβαια...

Eddy_Gordo
07-12-2012, 20:31
ναι το ποσο αληθεια, δηλαδη ρε Δημητρακη ο μπαμπας σου ηταν σε αλλο πλανητη; δεν γνωριζε;

kostasb13
07-12-2012, 20:37
Τετοιο ξεκατινιασμα παντως της ιδιας του της οικογενειας δεν ειναι περιεργο για καποιον σαν τον Τρακη...κωλοπαιδο ειναι το ξερουμε, το θεμα ειναι οτι γινεται ξεκαθαρο πια οτι υπαρχουν πολυ βαθυτερα ζητηματα στην οικογενεια ΓΙαννακοπουλων και την πληρωνει ο Παναθηναικος, τα παιχνιδια τους γινονται εις βαρος του ΠΑΟ...

Ενα αρθρο του Καρυδα. Το αν θα βγει αληθινος θα φανει τις επομενες ημερες.

"Ο κόσμος του ΠΑΟ αποφασίζει απόψε
Σε δημοψήφισμα υπέρ Θανάση ή Δημήτρη Γιαννακόπουλου είναι πολύ πιθανό να εξελιχθεί ο αγώνας του Παναθηναϊκού με τη Φενερμπαχτσέ που θα γίνει απόψε στο ΟΑΚΑ! Διότι ουσιαστικά το θέμα είναι ακριβώς αυτό και τίποτε λιγότερο ή περισσότερο...
Ο κόσμος του Παναθηναϊκού θα αποφασίσει αν δέχεται τον διαχωρισμό που έκανε σήμερα ο Δ.Γ. και ήταν πολύ απλός: Ο Παναθηναϊκός του χθες και ο Παναθηναϊκός του αύριο.
Οποιος παρακολουθεί τακτικά τη στήλη μου και τη διαβάζει σωστά ξέρει ότι εδώ και πολύ καιρό έγραφα για ''βαθύτερα θέματα'' που υπήρχαν εντός της ομάδας την εποχή που γινόταν η αναζήτηση αγοραστή της ΚΑΕ ή εξυφαίνονταν τα σενάρια διαδοχής. Επειδή, τα θέματα αυτά δεν είχαν την παραμικρή σχέση με το μπάσκετ και την ομάδα είχα σεβαστεί τα off the record που είχα (όπως σέβομαι και ένα αντίστοιχο και δεν μπορώ τουλάχιστον για την ώρα να γράψω την αλήθεια για την υπόθεση Μπατίστ) αλλά η σημερινή συνέντευξη τύπου νομίζω ότι διαφωτίζει πλήρως όσα έγραφα πριν από 1,5 σχεδόν χρόνο στη στήλη μου. Οποιος κρατάει αρχείο τευχών και ανατρέξει θα τα διαβάσει πλέον πολύ πιο σωστά και ενδέχεται να καταλάβει ακόμη περισσότερα.
Στην ουσία: Προσωπική μου εκτίμηση είναι ότι ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος δεν θα φύγει από την προεδρία της ομάδας εκτός αν απόψε εμφανιστεί στο γήπεδο ο θείος του και δηλώσει ότι την αναλαμβάνει (δεν το θεωρώ απίθανο ως σενάριο) ή ο κόσμος στραφεί εναντίον του (δεν μπορώ να γνωρίζω τις αντιδράσεις). Επιμένω όμως μέχρι τα γεγονότα να πάρουν άλλη ρότα ότι τελικά ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΙ."

kostasb13
08-12-2012, 01:50
Μπραβο στην ομαδα για τη νικη μεσα σε ενα πολυ δυσκολο κλιμα μετα τα οσα εγιναν το απογευμα. Καποια πραγματα επιθετικα δε μας βγηκαν, πολλα χαμενα σουτ, ειχαμε ομως παθος, παιξαμε εξαιρετικη αμυνα και κερδισαμε ευκολα μια καλη ομαδα.
Οσον αφορα αυτα που εγιναν στο ημιχρονο...δεν εχω να πω πολλα, απλα ενα πραγμα.
Μαικ σε ευχαριστουμε για ολα ρε γιγαντα, σ&#180;αγαπαμε και οπως ειπες και εσυ καποια στιγμη οι δρομοι μας θα ξαναβρεθουν. Μεγαλες στιγμες που μονο ο Αυτοκρατορας μπορει να προσφερει, ευτυχως που τελικα πηγα γηπεδο και τις εζησα απο κοντα.

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/12173_10151344715892718_1788876176_n.jpg

http://www.gazzetta.gr/sites/default/files/imagecache/original_max/article/2012_12/945916.jpg



Και κατι ακομα.....

http://www.gazzetta.gr/sites/default/files/imagecache/multimedia_normal/article/2012_12/oaka-fener.jpg

Giannis7
08-12-2012, 01:56
LOL !

Η τελευταία φωτογραφία είναι όλα τα λεφτά.

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

PDS
09-12-2012, 22:31
2 μερες λιγοτερες ξεκουραση(για την ακριβεια μια μερα ξεκουραση,δεν μπορουσαν να το βαλουν δευτερα...) και η ''καταντια'' και τα ''χαλια''(ο ΠΑΟ) ηταν πολυ καλυτερος...
Αξιζε την νικη.Κριμα για τα παιδια.

Μπραβο τους πραγματικα γιατι κοντρα σε ολους και σε ολα και αυτην την χρονια,μεσα στον αγωνιστικο απεδειξαν οτι ειναι καλυτεροι.


ΥΓ.Ρε παιχτουρα Μαυρια??
ΥΓ2.Ωραιο ντερμπι.

Giannis7
09-12-2012, 22:35
^Για μένα απέδειξαν ότι το ήθελαν περισσότερο, όχι ότι είναι καλύτεροι.

Μόνο τον πανηγυρισμό του Τζιμπούρ και του Μαυρία να συγκρίνεις, καταλαβαίνεις πόσο προετοιμασμένη ψυχολογικά ήταν η μία ομάδα και πόσο η άλλη.

ezio_auditore
09-12-2012, 22:37
για κλαματα ειμασταν σημερα,επρεπε να χασουμε,ο χολεβας ζοριζεται να ανανεωσει τον εκανε ο μαυριας πουτ...,τουλαχιστον κρατησαμε το αηττητο.

PDS
09-12-2012, 22:39
^Για μένα απέδειξαν ότι το ήθελαν περισσότερο, όχι ότι είναι καλύτεροι.

Μόνο τον πανηγυρισμό του Τζιμπούρ και του Μαυρία να συγκρίνεις, καταλαβαίνεις πόσο προετοιμασμένη ψυχολογικά ήταν η μία ομάδα και πόσο η άλλη.


O Τζιμπουρ το επαιζε μεσι Γιαννη..Δεν ηταν θεμα αδιαφοριας.Αλλωστε ο συγκεκριμενος ηταν ο καλυτερος παιχτης σας...
Ποια αδιαφορια..?

Στο συγκεκριμενο παιχνιδι ηταν πολυ καλυτερος ο ΠΑΟ και τελος.Απεδειξε οτι ειναι καλυτερος στην μεταξυ τους κοντρα.Δεν ειπα οτι θα παρει τιτλο η οτι ειναι καλυτερος σε βαθος πρωταθληματος.Αξιζε την νικη ξεκαθαρα ομως.
Το παραμυθι των τοσων βαθμων διαφορας και δυναμικοτητας των ομαδων δεν εχει δρακο.

Tilemaxx
09-12-2012, 22:48
Στο πρώτο μήνυμα λές οτι φέτος κόντρα σε όλα απέδειξαν οτι είναι καλύτεροι. Και τώρα λές οτι δεν είναι καλύτερος σε βάθος χρόνου, σε έναν μαραθώνιο που είναι το πρωτάθλημα. Είναι κάπως αντιφατικό αυτό γιατί μια ομάδα δεν δείχνει καλύτερη απο την άλλη μέσα απο ένα ντέρμπι, αλλά μέσα απο συνεχόμενα καλά αποτελέσματα σε μια σειρά παιχνιδιών. Το '09-'10 ο Ολυμπιακός είχε κερδίσει και τα δύο ντέρμπι αλλά είχε χάσει τον τίτλο. Ήταν καλύτερος; Όχι.

Πάντως αν ο Ρότσα είχε ξεκινήσει απο την αρχή πιστεύω οτι ο ΠΑΟ θα ήταν πολύ πιο κοντά στον ΟΣΦΠ στη βαθμολογία απ' ότι τώρα. Καλύτερη ομάδα δεν είναι, αλλά θα μπορούσε να είναι πιο ανταγωνιστικός.

PDS
09-12-2012, 22:56
Μιλησα για την εμφανιση ,ουτε για νικη ,ουτε για τπτ αλλο.
Οι περισσοτεροι μιλαγαν για χαλια και καταντια.Ε σημερα εδειξε οτι ειναι καλυτερος.Για ενα παιχνιδι?Για ενα παιχνιδι.Ντερμπι ηταν.
Περισσοτερο για στο παραμυθι της υπερομαδας που εχει ξεφυγει,τονιζω το καλυτερος.

Ο Ροτσα ναι μπορει τουλαχιστον αυτην την στιγμη να παρει απο τους παιχτες περισσοτερα απο φερειρα.

Ο Ζεκα επισης μου αρεσε.

Tilemaxx
09-12-2012, 22:58
Α εντάξει, τότε εγώ δεν κατάλαβα οτι ενοούσες μόνο για απόψε. Εννοείται οτι εμείς δεν είμαστε υπερομάδα αφού έχουμε τρανταχτές ελλείψεις στο ρόστερ. Αν είχαμε κρατήσει τον περσυνό κορμό τότε ναι, θα είχαμε όντως ξεφύγει, αλλά δυστυχώς χάθηκε μια χρυση ευκαιρία να ανεβούμε πραγματικά επίπεδο φέτος.

ezio_auditore
09-12-2012, 23:01
ο αλαφουζος μιλαει για διαιτησια σημερα,για κατι πεναλντυ λεει,ας το μαζεψει καποιος.

PDS
09-12-2012, 23:01
Εγω το μονο που ευχομαι ειναι να αυξηθει ο ανταγωνισμος και οχι να μειωθει.
Μπορει να στεναχωρηθηκα σημερα για το χ ,αλλα πολυ φοβαμαι οτι σε λιγα χρονια θα αποτελεσουν παρελθον αυτα τα ντερμπι..
Και ως ντερμπι το ευχαριστηθηκα.


ο αλαφουζος μιλαει για διαιτησια σημερα,για κατι πεναλντυ λεει,ας το μαζεψει καποιος.

Παιζει και να ηταν,θα το ξαναδω.Αλλα γενικα ο διατητης δεν εδειξε οτι ηθελε να σφαξει κατ'εμε.Στα 5-10 πρωτα λεπτα φαινεται τι θα επακολουθησει και σημερα δεν με εξοργισε.
Λιγα ηταν τα αναποδα.

ezio_auditore
09-12-2012, 23:09
το χερι κ καρτα του τριανταφυλοπουλου πχ που το καταπιε,ηταν αναποδο,μια χαρα ηταν σημερα ο μανταλος.

PDS
09-12-2012, 23:14
Ακουσιο θα ελεγα.Το χερι του Τοροσιδη ξεχασες που ηταν ξεκαθαρη καρτα.

ezio_auditore
09-12-2012, 23:18
Και αυτο κ το χερι του βιτολο αν κ ειναι κοντα,ακουσιο δεν ηταν,του βιτολο ισως.

PDS
09-12-2012, 23:22
Ακουσιο ειναι αυτο που δεν κοβει την μπαλα ηθελημενα.Νομιζω οτι και τα 2 ακουσια ηταν.
Ο Τοροσιδης ηθελε να την σταματησει με το χερι.
Τεσπα οπως και να χει δεν μου εδειξε οτι ηθελε να καθαρισει καποιον.

kostasb13
09-12-2012, 23:23
Γυρισα απο το γηπεδο μαλλον απογοητευμενος...κριμα γιατι επρεπε να κερδισουμε, ειμασταν καλυτεροι και ατυχοι.
Μαυριας εκπληκτικος, μακραν ο κορυφαιος του γηπεδου αποψε, μπραβο ρε μικρε.
Εξαιρετικος παλι ο Ζεκα καλοι και οι Σισοκο Σπυροπουλος.

Διαιτησια καλη σε γενικες γραμμες, τα 5 λεπτα που δινει βεβαια στο τελος οταν μονο η καθυστερηση οταν επεσαν τα φωτα ηταν 4 λεπτα και με τους γαυρους στο δευτερο να πεφτουν σαν τα κοτοπουλα ειναι για γελια..και καποια αναποδα σφυριγματα στο τελος, γενικα παντως δεν επηρεασε το αποτελεσμα, εχουμε δει πολυ χειροτερα...

hakoo
09-12-2012, 23:36
Zησαμε να διαβασουμε οτι το ελληνικο πρωταθλημα με τα παραρτηματα σε ολα τα γεωγραφικα διαμερισματα της Ελλαδος ειναι μαραθωνιος. :a036:
Ο Παναθηναικος νομιζω προσπαθησε σημερα να παιξει μπαλα και επιθετικα τουλαχιστον τα καταφερε με αρκετες τελικες και ωραιες προσπαθειες απεναντι σε μια ομαδα με πολυ πλουσιοτερο παγκο και περισσοτερες λυσεις.
Αμυντικα ομως τα εκανε θαλασσα με απειρα λαθη ατομικα και ομαδικα, τραγικες επιλογες και οπως ηταν φυσικο απεναντι σε ικανους αντιπαλους δεν εμειναν ατιμωρητα.
Παντως αν μια ομαδα αξιζε να κερδισει αυτη νομιζω πως ηταν ο Παναθηναικος που εβγαλε πολυ περισσοτερη ενεργεια.

Nikoladim
09-12-2012, 23:36
Βασικά η ομάδα απέδειξε ότι δεν είμασταν περιοδεύον θίασος κατά την αρχή της σεζόν. Μεγάλος ο Φερέιρα που δεν χρησιμοποιούσε τον Μαυρία...
Ωραίο το ντέρμπι, σωστή κατά το μεγαλύτερο μέρος η διαιτησία με κάποια λαθάκια κυρίως σε κάρτες.
Τέλος ναι κάτι έπαιξε με τους πανηγυρισμούς του ΟΣΦΠ, δεν πιστεύω να μας θεωρούν τόσο καφενείο, έτσι και αλλιώς είχε λυσάξει ο χοντρός.

nikon
10-12-2012, 11:32
ο αλαφουζος μιλαει για διαιτησια σημερα,για κατι πεναλντυ λεει,ας το μαζεψει καποιος.To είχε έτοιμο εδώ και μέρες το κείμενο τσάμπα να πάει;;;;

ezio_auditore
10-12-2012, 19:30
Παντως κ χθες κ σημερα ολοι οι παλαιμαχοι βαζελοι εξεθεσαν αλαφουζο οχι μονο για το χθεσινο αλλα κ γενικοτερα για το αν ειμαστε δικαια οι οχι πρωτοι,κατι ειναι κ αυτο.

PDS
10-12-2012, 19:34
Καλα για το δευτερο,αν γεννηθηκε καποιος τον φετινο Σεπτεμβριο λογικο θα ειναι να θεωρει δικαια πρωτο τον γαυρο.Οχι με αυτην την διαφορα βεβαια.

Για την διαιτησια,οι σφαγες κτλ ειναι βλακειες.Ως οπαδος του ΠΑΟ ειμαι ευχαριστημενος απο την διαιτησια κυρως γιατι εχουμε δει πολυ χειροτερα.Λεμε και ευχαριστω δηλαδη που δεν μας σφαξανε.Οχι οτι ηταν εξαιρετικη.

ezio_auditore
10-12-2012, 19:37
50-50 ηταν χθες κ παλι εχετε παραπονα,για το μπασκετ τι πρεπει να πουμε εμεις?60-40 κ λεγαμε κ ευχαριστω.

PDS
10-12-2012, 19:42
50-50 δεν ηταν αλλα ουτε και διαιτησια για να φωναζουμε.Μακαρι να ηταν ολα τα παιχνιδια οπως το χθεσινο.

Το μπασκετ ειναι αλλη κουβεντα.Στο ποδοσφαιρο μια φορα να παρεις μουφα τιτλο,παιζει να υπαρχει μια καποια αλλοιωση μεχρι και την επομενη 5ετια(χωρις να ελεγχεις την διαιτησια σε αυτα τα 5 χρονια).Οχι να παρεις 15 και να την ελεγχεις καθε χρονο..

ezio_auditore
10-12-2012, 19:51
αφου δεν αρνηθηκες την αβαντα που ειχατε στο μπασκετ,ειμαστε σε καλο δρομο,θα βρεις το αγιο φως κ στο ποδοσφαιρο κ θα συνελθεις εντελως.:a050:

PDS
10-12-2012, 19:58
Στο ποδοσφαιρο η αλλοιωση ειναι τοσο τιτανοτεραστια απο οποια πλευρα και να το δεις ,που μονο αν μου δωσεις οτι σας δινουν(σε καποιους απο σας) θα δω το φως το...παραμυθενιο.:ice:

kostasb13
13-12-2012, 22:24
78-77 πριν λιγο Χιμκι-Παο...οριστικα τριτοι στον ομιλο και με Ρεαλ αντι Φενερ στον επομενο.
Μιλαμε για σφαγη απο τη διαιτησια, χωρις καμια υπερβολη, στις τελευταιες επιθεσεις εγιναν φοβερα πραγματα...

grip
13-12-2012, 23:26
Οι αγώνες πως είναι τώρα σε αυτήν την φάση?

kostasb13
14-12-2012, 00:00
2 ομιλοι των 8 ομαδων και περνουν οι 4 πρωτες απο τον καθε ομιλο στη φαση των 8

kostasb13
15-12-2012, 00:28
"Σοκ με Σοφο!"

Οι φόβοι της πελματιαίας απονευρωσίτιδας στο αριστερό πόδι επιβεβαιώθηκαν κι ο Σοφοκλής Σχορτσανίτης θα μείνει εκτός για σημαντικό διάστημα! Τουλάχιστον 2 μήνες ο συνήθης χρόνος απουσίας!

Με δική του ευθύνη, όπως αποκάλυψε στην ΕΡΑ Σπορ, ο «Σόφο» επέστρεψε νωρίτερα στη δράση, αλλά μόνο σε καλό δε βγήκε στον ίδιο και στον Παναθηναϊκό. Έπειτα ελάχιστα δευτερόλεπτα συμμετοχής απέναντι στην Κίμκι αποχώρησε με νέους πόνους στο αριστερό πέλμα και κατά την επιστροφή της ομάδος απ' τη Μόσχα άπαντες πληροφορήθηκαν αυτό που φοβόντουσαν: πελματιαία απονευρωσίτιδα!

Ο παίκτης θα ακολουθήσει θεραπεία κι η κατάστασή του θα επανεκτιμηθεί σε 15 ημέρες, αλλά στον Παναθηναϊκό γνωρίζουν πολύ καλά πως ο τραυματισμός του μόνο απλός δεν είναι. Ο συνήθης χρόνος αποθεραπείας υπολογίζεται τουλάχιστον στους 2 μήνες, ενώ υπάρχουν παραδείγματα με μεγαλύτερο διάστημα απουσίας, έστω κι αν όχι συνεχόμενα (βλ. Ναβάρο).

Η ατυχία χτύπησε την πόρτα σε μία εξαιρετικά κρίσιμη καμπή, αφού σε σχεδόν δύο εβδομάδες κάνει τζάμπολ το ΤΟΡ 16 (27/12) κι η παρουσία του 27χρονου κρίνεται απαραίτητη."

Η ευθυνη δεν ειναι δικη σου Σοφο αλλα αυτων που σε αφησαν να μπεις χθες ενω δεν ησουν ετοιμος...και οφειλαν να ξερουν και να σε προστατευσουν. Τα χουμε πει ομως, εχουν αλλαξει πολλα πραγματα πλεον στον μπασκετικο ΠΑΟ...

kostasb13
16-12-2012, 21:56
Ντροπη αηδια σιχαμα...στημμενα κωλοπαιδα, μηδεν σεβασμος στη φανελα που φορατε

AriStos13
16-12-2012, 22:47
Και θα βγει ο αλαφουζος μετα και θα λεει οτι φταει η διαιτησια..

grip
16-12-2012, 22:58
Αν ήταν στημένο πάντως,τα έβγαλε τα λεφτάκια του ο Αλαφούζος και κάθε Αλαφούζος για να σας σώσει.

nikon
17-12-2012, 07:53
Και θα βγει ο αλαφουζος μετα και θα λεει οτι φταει η διαιτησια..Γιατί δεν κατάλαβα ποιος άλλος φταίει;;;;


Αν ήταν στημένο πάντως,τα έβγαλε τα λεφτάκια του ο Αλαφούζος και κάθε Αλαφούζος για να σας σώσει.Καραστημένο ήταν τι αν....με ένα από τα παραρτήματα βορείου Ελλάδος του Ολυμπιακού τι άλλο θα ήταν;;;;

Υ.Γ.: Mια λαμπάδα στο ύψος του Καρνέζη ανάψτε αφού δεν αρπάξατε 5-6 στο τέλος.

PDS
17-12-2012, 12:38
Γιατί δεν κατάλαβα ποιος άλλος φταίει;;;;


Δωστε μας λιγα απο τα κλεμμενα να παρουμε καναν παιχτη.Στο ειχα ξαναπει.Να τα αποτελεσματα.

djpar
17-12-2012, 12:49
σε εκαψε παλι η διαιτησια...

PDS
17-12-2012, 12:51
Οχι αλλα εσενα σου εδωσε την νικη στο αντιστοιχο παιχνιδι της βεροιας.Το ιδιο πραγμα ειναι ειτε σε ευνοησει ειτε με αδικησει.+3 εισαι στο τελος/ταμειο στο περασμα των 2 ομαδων απο αυτην την εδρα..

Πολύ χαμηλός είναι βαθμός του επόπτη Τσολάκη για τις διαιτητικές του αποφάσεις στο παιχνίδι του Ολυμπιακού με την Βέροια, όπου μεταξύ άλλων ακύρωσε λανθασμένα και γκολ των γηπεδούχων ως οφσάιντ.
http://www.sportdog.gr/article/122518/stin-sentra-o-epoptis-toy-beroia-%E2%80%93-osfp
Δεν εγραψα αυτο ομως.

djpar
17-12-2012, 13:19
θυμασαι το 1984 το εντος εδρας που δεν εδωσε ενα offside στο ματς ολυμπιακος παναθηναικος....ΕΛΑ ΡΕ ΦΙΛΕ

PDS
17-12-2012, 13:28
Για φετινο παιχνιδι μιλαω.Μαλλον δεν παρακολουθεις μπαλα.

djpar
17-12-2012, 14:13
το ξερω αλλα αν ειναι να βρισκεις ματς ολυμπιακου βεροια να συγκρινεις με το ποσα offside εδωσε ο διαιτητης τοτε...ΚΡΙΜΑ. Πες οτι δεν εχετε ομαδα κ τελος αφηστε την διαιτησια κ τα αλλα

PDS
17-12-2012, 14:23
Αυτο λεω και εγω.Κριμα..

msnes7
17-12-2012, 17:43
H μόνη διαφορά βαγγέλη είναι ότι εσείς είσασταν για 6-0 ενώ εμείς είχαμε περισσότερες φάσεις από την βέροια(για το καθαρά αγωνιστικό πάντα)

PDS
17-12-2012, 17:45
Την προηγουμενη αγωνιστικη της μετρησες τις ευκαιριες των ''ανυπαρκτων'' vs γκαλακτικος?:ice:

msnes7
17-12-2012, 17:48
Ναι σαν τότε με τον νταρμπισαίρ θυμάμαι,κάθε ομάδα προσαρμόζεται φίλε με την ροή του αγώνα,είδες το 1-0 για πότε έγινε 1-2,μετά χαλαρώσανε τα παιδιά και φάνηκαν τα δικά σας παληκάρια γιατί αντικειμενικά αν παίζανε με τον ίδιο ρυθμό θα μέτραγες ακόμα.Άλλωστε μετά από μια εβδομάδα φάνηκε το μεγαλείο σας και ο νέος σαραβάκος

PDS
17-12-2012, 17:50
Μα απο την αρχη ηταν καλυτερος ο ΠΑΟ.Δεν στεκει αυτο που λες.Ειχες κωλοφαρδια οπως τοτε με Νταμπισαιρ.Και η τυχη μεσα στο ποδοσφαιρο ειναι βεβαια.

msnes7
17-12-2012, 17:56
Ναι βαγγέλη μας ισοπεδώσατε πάλι,πως γίνεται συνέχεια να είστε καλύτεροι και ποτέ να μην νικάτε.............εγώ αυτό που είδα στο ντέρμπι ήταν 2 τραγικές άμυνες που όποτε ήθελες έβαζες γκολ,εσείς απλά δεν είχατε επιθετικό εμείς απλά σταματήσαμε σε ένα σημείο.Προσωπικά σε κανένα σημείο του ματς δεν πίστευα ότι ο παο θα έπαιρνε κάτι άλλο περισσότερο από το χ,αλλά επειδή είναι ποδόσφαιρο όλα μέσα είναι.Το ότι είχες πάθος(το οποίο και αυτό βγήκε σε συγκεκριμένα σημεία στο ματς )δεν διαφωνώ
Πάντως το ρεζουμέ είναι "και του χρόνου πάλι"

hakoo
17-12-2012, 18:04
To ρεζουμε εννοειται οτι ειναι αυτο τα τελευταια 15 χρονια. Και του χρονου παλι να κλεψουμε κανα πρωταθληματακι να παρουμε τα λεφτα απο το ch. l, να κανουμε σικε εκλογες στην ΕΠΟ, να ανεβασουμε καναν "Πλατανια", να κερδαμε γενικως με καθε τροπο. Εχει γινει κομματακι proficient η ομαδα σου στην κλεψια τοσα χρονια οποτε συνηθεια δευτερη φυση.

Για τα αγωνιστικα ενταξει, τετοια στραπατσα μια ομαδα οπως ειναι ο ποδοσφαιρικος Παναθηναικος ειναι λογικο να τα παθαινει. Με το ουτως η αλλως μικρο και περιορισμενων δυνατοτητων ροστερ και ολα αυτα τα προβληματα στην διοικηση (απληρωτοι παικτες, ανοργανωσια) δεν ειναι τοσο απιθανα οσα ειδαμε χθες.
Αν δεν λυθουν τα διοικητικα προβληματα αγωνιστικα δεν νομιζω οτι θα δουμε κατι καλυτερο.

PDS
17-12-2012, 18:06
Αλλο παιχνιδι ειδες Μενιο.Ο ΠΑΟ ηταν πολυ ανωτερος.Μην μενεις στο αποτελεσμα,Απο την αρχη ηταν ανωτερος,ακομα και πριν προηγηθεις με 2 δωρα μας.

gtakis
17-12-2012, 18:09
-19 μπρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ ρρρρρ

Βαγγέλη ντύσου καλά αγόρι μου έχει ψύχος.....μην μας κρυώσεις και έχουμε άλλα......χε χε χε χε χε....

the master
17-12-2012, 18:11
δε πειραζει ερχεται ο φαιζαλ...

msnes7
17-12-2012, 18:12
Αλλο παιχνιδι ειδες Μενιο.Ο ΠΑΟ ηταν πολυ ανωτερος.Μην μενεις στο αποτελεσμα,Απο την αρχη ηταν ανωτερος,ακομα και πριν προηγηθεις με 2 δωρα μας.

Τα δικά σου γκολ με τα 2 τσαφ από τους αμυντικούς δεν ήταν δώρα.Εντάξει ότι βλέπει κανείς εσείς πράσινα γυαλιά εμείς κόκκινα δεν είναι δυνατόν να βλέπουμε το ίδιο.
Τσάμπα χρόνος το ποστάρισμα πάλι

Για τα 15 χρόνια φιλαράκι δυστυχώς ή ευτυχώς έζησα και τα προηγούμενα 15 και έκανες χειρότερα πράγματα αλλά υπήρχε μόνο η ερτ και καμία μετάδοση αγώνα για να δείχνουν τα αίσχη.Φτιάξε διοίκηση να πάρεις πρωτάθλημα πολύ απλά.Με πορδές δεν παίρνεις τίποτα

PDS
17-12-2012, 18:16
Και τα 2 γκολ μου ηταν απο πασες στον κενο χωρο που δεν προλαβαν οι αμυντικοι σας.Η πρωτη σεντρα ηταν καταπληκτικη για τα δεδομενα σπυροπουλου και το γκολ σουταρα του Μαυρια,το ιδιο και η πασα του Ζεκα.

Στο πρωτο γκολ σας μονο χωρο δεν εκαναν στον Τζιμπουρ.Το ιδιο και στο δευτερο.Τα πιο ευκολα γκολ της καριερας του.
Αλλα αφου ειδες οτι ο ΟΣΦΠ κυριαρχουσε...

Για τα χρονια του Βαρδ. τα εχουμε ξαναπει.Οι αριθμοι(τα πρωταθληματα) και τα 20-30 εκατομυρια λιγοτερα που τσιμπαγε ο πρωταθλητης απο τον σημερινο, δειχνουν ευκολα ποια ειναι η πραγματικοτητα.

msnes7
17-12-2012, 18:17
καλά βαγγέλη χαιρετίσματα................:surfing:

nikon
17-12-2012, 18:18
Παιδιά (γαύροι) αντίπαλος μας είναι ο ΠΑΟΚ πλέον γιατί συζητάτε σοβαρά με πεθαμένους;;;;;

PDS
17-12-2012, 18:20
Παιδιά (γαύροι) αντίπαλος μας είναι ο ΠΑΟΚ πλέον γιατί συζητάτε σοβαρά με πεθαμένους;;;;;

Τους ειδαμε τους πεθαμενους λεμεε και τους γκαλακτικος.
Δωσε και κανα εκατομμυριο σου ειπα...

ΥΓ.Λυπαμαι τον ΠΑΟΚ,αν τολμησει και πλησιασει στην βαθμολογια.

msnes7
17-12-2012, 18:21
Έλα ντε χαμένος χρόνος έτσι και αλλιώς τα ίδια λένε 15 χρόνια

hakoo
17-12-2012, 18:22
Νikon ολο δεν συζητας με πεθαμενους κι ολο εδω μεσα εισαι, να το προσεξεις.




Φτιάξε διοίκηση να πάρεις πρωτάθλημα πολύ απλά.Με πορδές δεν παίρνεις τίποτα

Με κλεψιες ομως παιρνεις, σωστα?
Πρωταθλημα κανοντας πλατη σε εγκληματικες οργανωσεις να μου λειπει.

nikon
17-12-2012, 18:23
^^Ολο δεν συζητας με πεθαμενους κι ολο εδω μεσα εισαι, να το προσεξεις.Για σοβαρή συζήτηση μίλησα εδώ μπαίνω για πλακίτσα πλέον....δεν το προσέχεις.

hakoo
17-12-2012, 18:33
Σοβαρες συζητησεις στο τοπικ του Παοκ απο εσενα δεν εχω δει παντως οποτε δεν μπορω να πω οτι με πειθεις.
Επισης εκτος απο αυτο το thread αν θες πλακιτσα μπορεις να κανεις αφθονη στο τοπικ του καφενειου εκτος αν εκει δεν μπαινεις επειδη κανει τζιζ καμια φορα με τα απλυτα της ομαδας σου, τις παραγκες και τα κλοπιμαια.

lykos7
17-12-2012, 18:34
κλεμμενο σχολιο απο αλλου


.....συμφωνα με τις αναλυσεις των πρασινων επιστημόνων τη προηγουμενη εβδομάδα..... η μπανάθα επειδή επαιξε καλυτερα απο το θρυλο απεδειξε οτι ητνα πλασματική η
διαφορά των 16 βαθμών...... λογικά σήμερα η Βέροια απέδειξε οτι επρεπε να ήταν καμμιά 10αριά βαθμούς πάνω απο τους πράσινους κελεμπιασμένους..........
η ΜΑΛΑΚΙΑ αυτων των ανθρώπων ειναι απιστευτη..... το χορτο στη μπεεεεανία ατελείωτο.....


ποσο γουσταρω οταν η ηλιθια ποδοσφαιρικη λογικη καποιων βαζελων γυρναει μπουμερανγκ..

PDS
17-12-2012, 18:50
Δεν χρειαζοταν το προηγουμενο παιχνιδι για να μας αποδειξει οτι παντα ειναι πλασματικη λιγο πολυ η βαθμολογια.Ουτε καν ενδειξη δεν ειναι.Απλα μετα απο κατι τετοια παιχνιδια γελας οταν σε βγαζουν πεθαμενο και ομαδουλα.

Αλλα η λογικη των γαυρων ειναι εκπληκτικη.
-Δεν παιζεις μπαλα,αρα δεν υπαρχει παραγκα.
-Την λες στους γαυρους για το γεγονος οτι ησουν καλυτερος σε μεταξυ τους παιχνιδι,''αρα υποστηριζεις οτι εισαι χειροτερος απο την βεροια γιατι παρουσιαστηκες χαλια''.Λες και ειναι το ιδιο ενα ντερμπι με το παιχνιδι με την Βεροια.
Μιλαμε τεραστια λογικη.

lykos7
17-12-2012, 19:03
Δεν χρειαζοταν το προηγουμενο παιχνιδι για να μας αποδειξει οτι παντα ειναι πλασματικη λιγο πολυ η βαθμολογια.Ουτε καν ενδειξη δεν ειναι.Απλα μετα απο κατι τετοια παιχνιδια γελας οταν σε βγαζουν πεθαμενο και ομαδουλα.

Αλλα η λογικη των γαυρων ειναι εκπληκτικη.
-Δεν παιζεις μπαλα,αρα δεν υπαρχει παραγκα.
-Την λες στους γαυρους για το γεγονος οτι ησουν καλυτερος σε μεταξυ τους παιχνιδι,''αρα υποστηριζεις οτι εισαι χειροτερος απο την βεροια γιατι παρουσιαστηκες χαλια''.Λες και ειναι το ιδιο ενα ντερμπι με το παιχνιδι με την Βεροια.
Μιλαμε τεραστια λογικη.
ναι εκανες καλυτερη εμφανιση στο ντερμπυ.οι παικτες σου εδωσαν το 150% των δυνατοτητων τους.οι παικτες του ολυμπιακου δεν προσπαθησαν καν.να σου θυμησω ειχε γινει κατι παρομοιο με ενα 1-1 στο καραισκακη πριν 3-4 χρονια.μετα απο εκεινο το παιχνιδι μεχρι κ ο γκουμας ειχε βγει κ ειχε πει οτι επρεπε να ριξουμε 4 γκολ.την ιδια εβδομαδα ειχαμε αγωνα κυπελου κ τα 4 τα φαγατε εσεις...

PDS
17-12-2012, 19:10
Mα ντερμπι ειναι.
Και ειδικα ο γαυρος που εχει σιγουρο το πρωταθλημα,ενα πραγμα ειχε να κανει.Να νικησει αυτους που τον κραζουν καθε Κυριακη.Οχι μονο δεν νικησε αλλα ηταν πολυ χειροτερος και επρεπε να χασει.Στο μοναδικο παιχνιδι που επρεπε να δωσει τα παντα.Γι αυτο και δεν δεχομαι οτι δεν προσπαθησαν.
Ντερμπι ηταν οπως τα παλια.
Κανεις ΠΑΟ δεν ηταν ανυπαρκτος,πεθαμενος,για β εθνικη κ.α που ακουγαμε.Εγω εκει στεκομαι.
Δεν μου απεδειξε(εμενα τουλαχιστον) αυτο το συγκεκριμενο παιχνιδι οτι η βαθμολογια δεν θα επρεπε να ειναι αυτη.

lykos7
17-12-2012, 19:18
τα σχολια που λες οτι λεγανε για τον παο οτι ειναι πεθαμενος κλπ τα λεγατε κ εσεις για την ομαδα σας.δεν τα ελεγαν μονο οπαδοι αντιπαλων ομαδων.
το οτι εκανε μια καλη εμφανιση δεν σημαινει οτι ειναι καλυτερος.
αν το ματς ειχε βαθμολογικη σημασια θα ηταν εντελως διαφορετικα τα πραγματα.

PDS
17-12-2012, 19:21
Μπορει ναι μπορει και οχι.
Παντως στο μεγαλυτερο ντερμπι της Ελλαδας ποτε κανεις δεν καθετε να χασει.Δινουν τα παντα και οι 2 ομαδες.

lykos7
17-12-2012, 19:26
οι παικτες του ολυμπιακου σου εδωσαν την εντυπωση οτι εδωσαν τα παντα?

PDS
17-12-2012, 19:30
Ναι.
Αλλα δεν περιμεναν τον ΠΑΟ καλο.

Δεν εχει λογικη το δεν ειχαμε διαθεση,ειδικα σε τετοια παιχνιδια.2 τετοια παιχνιδια παιζεις καθε χρονο.Και ο Μαρινακης ολοι ξερουμε ποσο θα ηθελε να νικησει.
Στον δευτερο γυρο αν χασω θα σου πω δεν υπηρχε καποιο ενδιαφερον και καθησα να χασω.Γιατι πιθανοτατα δεν θα υπαρχει.
Ετσι παει?
οχι.

lykos7
17-12-2012, 19:41
ο μαρινακης επαιζε μπαλα?τι σημασια εχει το ποσο ηθελε να νικησει?
οι παικτες το ειδαν πολυ υπεροπτικα κ σε συνδυασμο με την πολυ καλη εμφανιση του παο που τους ξαφνιασε εγινε ετσι το παιχνιδι.
και οχι βεβαια δεν θα κατσουν να χασουν οι παικτες σου στο καραισκακη,γιαυτους η νικη εκει μεσα ισοδυναμει με τιτλο.
τεσπα δεν επρεπε να σου απαντησω στο τελος γιατι εισαι ο μονος ισως σε ολον τον πλανητη που ειδε οτι οι παικτες του ολυμπιακου τα εδωσαν ολα,μεχρι κ στο σκαι του αλ αφουζ το ελεγαν οτι την ειδαν πολυ υπεροπτες και δεν μπηκαν καν στην ψυχολογια του ντερμπυ..
αντε τσαγια

Dragonpaul
17-12-2012, 19:53
@Βαγγελη/PDS

Βαγγελη, σκεφτομουν τωρα πως εχεις το σθενος, τη αντοχη και την ηρεμια, να συμμετεχεις σε τοσα "μετωπα", καθε μερα και ταυτοχρονα!!!! Χα χα....

Κλεινει το off topic (σκεψη ηταν και δεν εχει να κανει με τα αθλητικα, αλλα γενικοτερα).

PDS
17-12-2012, 19:54
Και γιατι ισοδυναμει με πρωταθλημα το να νικησουμε στο Καραισκακης?Εσυ εχεις ενα συμπερασμα και δουλευεις με αυτο ασχετα αν ειναι εντελως λαθος.
Αν χασουμε θα ειναι γιατι κατσαμε να χασουμε.
(αυτο θα λεω την λογικη σου θα χρησιμοποιησω:p)

Τεσπα αλλο υπεροψια αλλο αδιαφορια.Ακομα και ετσι ειχαν ολο τον χρονο μπροστα τους αφου ''ξαφνιαστηκαν'' απο την αποδοση του ΠΑΟ να αρχισουν να δειχνουν το κανονικο τους προσωπο...Αλλα το κανονικο τους προσωπο το ειδαμε.Ο ΠΑΟ πιεζε ολο και περισσοτερο.

Αυτες ειναι δικαιολογιες της πλακας για μενα,οχι η διαιτησια και οι αλλες πραγματικοτητες.


@Βαγγελη/PDS

Ισως γιατι εγω δεν τα βλεπω ''μετωπα''.Ειμαι ηρεμος γενικα,γι αυτο μαλλον.Φανταζομαι οτι αυτος(γενικα μιλαω) που εκνευριζεται ευκολα δεν αντεχει και την κουβεντα.

djpar
17-12-2012, 20:57
η καραμελα σαπισε και ο παναθηναικος ειναι ευρωπαιος αλλα δεν του καθετε η διαιτησια καθε φορα...αντε καληνυχτα μαγκες και του χρονου να μαστε καλα!

Gazof
17-12-2012, 21:04
Κατά τη γνώμη μου από ένα και μόνο ματς αν κρίνεις το αν ο μεν ή ο δε είναι καλύτερος, την πάτησες. Να θυμίσω στο τέλος του 2007 ή αρχές του 2008 δε θυμάμαι πολύ καλά, στο πρωτάθλημα στο Καραϊσκάκης που ήρθαμε 1-1 και όλοι έλεγαν (για το επερχόμενο ματς με διαφορά μίας βδομάδας και πάλι μεταξύ μας για το κύπελλο) "τρόμος στο λιμάνι", "ο ανύπαρκτος Ολυμπιακός", "κλείστε τους το σπίτι" και μετά έφαγε ο ΠΑΟ 4? Όχι ένα, ούτε δύο, τέσσερα έφαγε. Η ίδια ομάδα που πριν λίγες μέρες ίσως και να νικούσε.


edit τώρα είδα το ποστ του lykos7 παραπάνω που λέει το ίδιο..

nikon
17-12-2012, 21:36
Σοβαρες συζητησεις στο τοπικ του Παοκ απο εσενα δεν εχω δει παντως οποτε δεν μπορω να πω οτι με πειθεις. Άσχετο.
Επισης εκτος απο αυτο το thread αν θες πλακιτσα μπορεις να κανεις αφθονη στο τοπικ του καφενειου εκτος αν εκει δεν μπαινεις επειδη κανει τζιζ καμια φορα με τα απλυτα της ομαδας σου, τις παραγκες και τα κλοπιμαια.Για να κάνεις πλάκα πρέπει να υπάρχει μια αφορμή και συνήθως είναι τα "σοβαρά" που λέτε είτε εδώ είτε στο καφενείο......όπως αυτό για τα άπλυτα τις παράγκες και τα κλοπιμαία που ως γνωστό φταίει για το χάλι σας ειδικά με την Βέροια.:a050:

hakoo
17-12-2012, 22:24
Tι ασχετο βρε συ? Εσυ δεν ειπες οτι σοβαρος αντιπαλος ειναι πλεον ο Παοκ κι οτι εδω μεσα εισαι για πλακα? Να υποθεσω τοτε οτι δεν εχεις ουτε ενα σοβαρο post μιας και ολα τα posts σου ειναι εδω μεσα? Μαλλον.
Δεν μεταφερετε ομως την πλακιτσα καλυτερα στο καφενειο απο το να καθεστε να τρολαρετε εδω μεσα ομαδικως?
Και οταν την μεταφερετε εκει απαντηστε επι τη ευκαιρια και στις αλλες "πλακιτσες" για τις κλεψιες της ομαδας σας. Καταλαβαινω οτι κανει τζιζ και το αποφευγετε αλλα τι να κανουμε, εδω μεσα τουλαχιστον θα τα ακουτε.

nikon
18-12-2012, 07:54
Όλα μου τα ποστ δεν είναι εδώ μέσα και τα σοβαρά ήταν όταν είχατε σοβαρή ομάδα και λόγο για σοβαρή συζήτηση τώρα πως να μιλήσεις σοβαρά για κάποιον που είναι στο -19 κάτω από Πανθρακικό και Γιάννενα και γλυτώνει από 5-6 γκολ με την Βέροια;;;;

Anyway αν υπάρχει θέμα τρολαρίσματος ή κάνουν τζιζ αυτά που λέω ή σας χαλάνε μετέφερε τα, σβήσε τα, κάνε τα ότι θες.

muku
18-12-2012, 15:10
Εγώ κάτι άλλο θέλω να πω. Είναι σοβαρός ο Αλαφούζος? Πάει να σας διαλύσει εντελώς μου φαίνεται. Μόνο μ@λ@κίες έχει κάνει αυτός ο άνθρωπος. Πρώτη και καλύτερη κράτησε τη Φουρέιρα μέχρι πριν ένα μήνα. Πάει αυτό. Τώρα φάγατε το τρίμπαλο και πάει να κάνει εκκαθάριση από τόσους ποδοσφαιριστές στα μέσα της σεζόν. Δηλαδή θα διαλύσει την ισορροπία και το κλίμα για να αποδείξει τι?

Τον Κατσουράνη καλά έκανε και τον έδιωξε γιατί είναι ότι χειρότερο κυκλοφορεί στο ελληνικό ποδόσφαιρο. Ο τύπος απλά περπατούσε και έριχνε γιόμες από την άμυνα στην επίθεση ενώ παίζει σε κομβική θέση που πρέπει να ξεκινάει τις επιθέσεις αυτός. Και στην ουσία τις καταστρεφει. Είναι ο κύριος λόγος που δεν βλέπω ποτέ παιχνίδια της εθνικης. Έχει μια καλή κάθετη που θυμάται να την χρησιμοποιεί μια φορά στις 20 γιόμες και τον έχετε κάνει παιχταρά. Θυμίζει περίπτωση Blizzard-Toche. Κλείνω αυτή την παρένθεση για τον Κατσουράνη, απλά ήθελα να το βγάλω από μέσα μου :P

Διώχνει λοιπόν Λάζαρο Βύντρα ο Αλαφούζος. Σίγουρα δεν είναι οι παιχταράδες που θα κάνουν τη διαφορά. Αλλά ο μεν Λάζαρος ξέρει μπάλα και σίγουρα από τα παιδιά στις ακαδημίες είναι καλύτερος. Αν σκοπεύει να κάνει μεταγραφές που δεν το βλέπω, μπορεί απλά να τον κρατήσει για μια αξιόπιστη λύση από τον πάγκο Ο δε Βύντρα, μου θυμίζει λιγο περίπτωση Πάντου αλλά καλύτερος τεχνικά. Εντάξει είναι λίγο αστείος και άμπαλος αλλά την ματώνει τη φανέλα. Έχει ακούσει τα πάντα από την κερκίδα και δίνει το 100% κάθε φορά. Γιατί να το διώξεις αυτόν το παίχτη. Για τους άλλους τρεις, Μπουμσονγκ, Φορναρολι και Σπυρόπουλο συμφωνώ. Οι 2 είναι για τα πανηγύρια και ο Μπουμσονγκ κάνει τα δικά του επειδή είναι απλήρωτος. Αλλά και πάλι, στη μέση της σεζόν εκκαθάριση?

nikon
18-12-2012, 16:53
Τζιιιιιιζζζζζζζζζζζζ.......

ezio_auditore
18-12-2012, 20:01
Eχουν τρελαθει οι βαζελοι σε διαφορα σαιτ,ο αλαφουζος διωχνει 6 παικτες κ ολοι γραφουν οτι ειναι υπαλληλος του μαρινακη,παραρτημα μας κ ο βαζελος,τρελιο γελιο.

hakoo
18-12-2012, 20:19
Εγώ κάτι άλλο θέλω να πω. Είναι σοβαρός ο Αλαφούζος? Πάει να σας διαλύσει εντελώς μου φαίνεται. Μόνο μ@λ@κίες έχει κάνει αυτός ο άνθρωπος.

Κατ' αρχας δεν ειναι κρυφο οτι ο Αλαφουζος μπορει να εχει την καλυτερη προθεση στον κοσμο να βοηθησει τον Παναθηναικο σε μια δυσκολη στιγμη αλλα απο μπαλα δεν εχει ιδεα. Ιδεα ομως.
Πριν ασχοληθει με τα διοικητικα του Παναθηναικου ζητημα να ηξερε ποιο ειναι το αθροισμα των παικτων ενος ποδοσφαιρικου αγωνα.
Fact αυτο και δεν το αμφισβητει κανεις.
Απο κει και περα νομιζω ολες οι αντιδρασεις του εξηγουνται πολυ ευκολα με το παραπανω ως δεδομενο, πεφτει απο το ενα λαθος του πρωταρη/ασχετου στο επομενο λογω αγνοιας του αντικειμενου. Προσωπικα δεν του καταλογιζω κακη προθεση αλλα απλα αγνοια.
Αν με ρωτας αν ειναι ιδανικος για την θεση του προεδρου στον Παναθηναικο, οχι σε καμια περιπτωση. Ομως νομιζω πως τουλαχιστον 1-2 θετικα μπορουν να του "χρεωθουν", οπως το οτι ενεργοποιηθηκε σε μια περιοδο που η ομαδα μετα την λαιλαπα Βαρδινογιαννη πηγαινε ολοταχως για πρωτοδικειο και επισης οτι δεν ειναι ο κλασικος μαφιοζος που ασχολειται με το ποδοσφαιρο και δεν εχει καμια σχεση με ολη τη μποχα.
Τωρα για το ψαλιδι που υποτιθεται οτι θα παρει, δεν υπαρχει περιπτωση να γινουν ολα αυτα που γραφονται, να φυγουν δλδ τοσοι παικτες. Για να κανεις εκκαθαριση σε μια ομαδα με επαγγελματικα συμβολαια σε πληρη ισχυ πρεπει να εχεις και λεφτα για να αποζημιωσεις κατι που στον Παναθηναικο δε υπαρχει ουτε για αστειο.
Οποτε μην δινεις και τοσο μεγαλη σημασια στα δημοσιευματα, καποια πραγματα γραφονται ειτε για εκφοβισμο η ασκηση πιεσης, ειτε για τις εντυπωσεις.


Τζιιιιιιζζζζζζζζζζζζ.......

Μπα καμια σχεση με τζιζ το ποστ του Muku, εσυ τρολαρεις. Μην προσπαθεις να εξισωσεις τον τροπο που γραφει με τον δικο σου, καμια σχεση.


Eχουν τρελαθει οι βαζελοι σε διαφορα σαιτ,ο αλαφουζος διωχνει 6 παικτες κ ολοι γραφουν οτι ειναι υπαλληλος του μαρινακη,παραρτημα μας κ ο βαζελος,τρελιο γελιο.

Τρολολολολολολολολολ, σε λαθος τοπικ ομως.

muku
18-12-2012, 20:43
Φυσικά μακάρι για την ομάδα σας να μην γίνουν όλα αυτά και απλά να είναι παιχνίδι εντυπώσεων. Αλλά σκέψου ότι για να βγαίνει προς τα έξω αυτό υπάρχουν οι προθέσεις. Και μετά σκέψου πόσο κακό κάνει αυτό στην ομάδα. Περισσότερο στους ίδιους τους παίχτες που ακούνε το όνομα τους ως υποψήφιο για φυγή, πλην του Μπουμ, αλλά και στην υπόλοιπη ομάδα. Δηλαδή ακόμα και να μην γίνει άντε να βρει διάθεση ο Χριστοδουλόπουλος ή οι άλλοι να παίξουν μπάλα. Ειδικά αν ήμουν ο Βύντρα δεν θα έμπαινα καν να ξαναπαίξω. Τεράστια αχαριστία.

Και επίσης με την οικονομική σας κατάσταση πως θα αναπληρωθούν τα κενά κυρίως Λάζαρου και Βύντρα? Ειδικά ο Λάζαρος είναι καλός παίχτης και με το μπατζετ σας δεν παίζει να βρείτε κάτι αξιόλογο για αντικατάσταση του.

hakoo
18-12-2012, 20:59
Kαλα για τον Βυντρα μη τρελαθουμε ρε Vlad, ο Τριανταφυλλοπουλος απο την ακαδημια ειναι πολυ καλυτερος. Μιλαμε για εναν ποδοσφαιριστη που ειναι αυτη τη στιγμη ο υψηλοτερα αμοιβομενος μετα τον Λετο, ελεος που θα κατηγορησει τον Παναθηναικο για αχαριστια. Ουτε στα πιο τρελα του ονειρα ενας τοσο χαμηλου επιπεδου ποδοσφαιριστης δεν θα το φανταζονταν οχι μονο οτι θα αγωνιζοταν βασικος τοσα χρονια στον Παναθηναικο αλλα οτι θα επαιρνε και τοσα λεφτα. Μακραν ο πιο αμπαλος ποδοσφαιριστης που εχει κανει καριερα στον Παναθηναικο.
Για τους αλλους παικτες δεν διαφωνω.

ilias78
19-12-2012, 22:17
μαλλον διωχνει κ το ροτσα!!!!!!!! http://www.sport-fm.gr/article/601565
αυτος σε λιγο θα διωξει κ ολους του πρασινους φιλαθλους που τον κραζουνε!!!!

Nikoladim
19-12-2012, 22:26
Καλά μιας και χρησιμοποιεί το twitter o Aλαχφουζος μάλλον τρολαρει ο ανθρωπος. ΑΙΣΧΟΣ

kostasb13
19-12-2012, 23:33
Ε να βαλει τοτε τον Μπαμπη, τον Πορτοσαλτε, τον Ευαγγελατο και λοιπους δικους του ανθρωπους που εμπιστευεται να παιξουν στον ΠΑΟ...με προπονητη τον ιδιο
Για γελια και για κλαματα, ειλικρινα πολλες φορες αναρωτιεμαι με τον εαυτο μου γιατι ακομα ασχολουμαι με αυτο το πραγμα...

Nikoladim
20-12-2012, 01:47
Βασικα θα γουσταρα να ελεγε: Kυριοι το ταμειο ειναι -. Λεφτα δεν γουσταρω να βαλω. Πρεπει να διωξω παιχτες. Δεν θα το πει ομως.

ilias78
20-12-2012, 01:48
εμενα παλι, με εχει φερει στο σημειο να γελαω με ολα αυτα που γινονται τον τελευταιο χρονο.

Steel_Havoc
20-12-2012, 02:11
μην ψαρωνετε ο αλ-αφουζ υπαλληλος του βαρδινογιαννη ειναι που τον εβαλε για προεδρο για τον ιδιο λογο που εβαλε και για προεδρους κατι φιλλιπιδη-μητσου και πηρε και για παικτες κατι ταβερνιαρηδες τυπου βυντρα-ντεμπα-μπασινα κτλ, για να ρεζιλεψει τον Παναθηναικο και να παρει την εκδικιση του απο τον κοσμο του που τοσο πολυ μισει

PDS
20-12-2012, 02:55
Καλα αν διωξει και ροτσα ,νομιζω οτι το εχασε το παιχνιδι.Ηδη το εχει ξεφτιλισει.

ilias78
20-12-2012, 11:42
ηδη το εχει χασει το παιχνιδι. ο τυπος καταφερε οσα δεν μπορεσε κανεις σε λιγους μηνες.
κ επειδη ο ροτσα μαλλον θα φυγει, εχει ετοιμη τη λυση..... κ ακουει στο ονομα "σαγωνιας".........

http://www.sport-fm.gr/article/601636

ilias78
23-12-2012, 22:36
λετε να δουμε το μιχαλακη παλι στα πρασινα????

http://www.sport-fm.gr/article/602341

Dragonpaul
23-12-2012, 22:43
Mακαρι, για εσας, λεω εγω, αλλα και για το ελληνικο μπασκετ. Αλλα τι εχει αλλαξει τοσο στον Παναθηναϊκο που να τον κανει να ερθει πισω;

ilias78
23-12-2012, 22:48
ισως η αγαπη του για την ομαδα να τον φερει πισω. συν οτι η ομαδα ψαχνει 5αρι.

Dragonpaul
23-12-2012, 22:56
ισως η αγαπη του για την ομαδα να τον φερει πισω. συν οτι η ομαδα ψαχνει 5αρι.
Ηλια, ακου να δεις... Πιστεψε με, θελω κι εγω να γυρισει σε εσας ο Μπατιστ. Πες επειδη τον θεωρω, αν οχι τον καλυτερο, σιγουρα απο τους 2-3 κορυφαιους ξενους που εχουν περασει απο την Ελλαδα, πες επειδη θελω να γινετε λιγο πιο ανταγωνιστικοι για να μας κοντραρετε λιγο και να μην παρουμε το πρωταθλημα περπατωντας (δεν ειναι flame αυτο, ειναι οπως τα βλεπω τα πραγματα, οσο το δυνατον αποποιουμενος την οπαδικη μου ιδιοτητα), παντως θελω να γυρισει. Αλλα...
...δεν ειναι καιροι για "ερωτες" και "αγαπες". Πρωτον επειδη το χρημα -καλως ή κακως- ειναι για τους περισσοτερους η "μοναδικη αγαπη και παντοτινη". Οκ, καλα τα συναισθηματα, αλλα αυτα δεν αγοραζουν σπιτια, σπορ αυτοκινητα, κλπ κλπ. Και δευτερον, η αγαπη του για την ομαδα ειναι αδιαμφισβητητη, αλλα ποια ομαδα;;;; Μα δεν εχει μεινει και κανεις απο την τοτε ομαδα, πλην 2-3 παικτων. Αρα, να γυρισει που;;;; Αγαπα την ομαδα που αφησε, οχι την καινουργια. Αντε να το τραβηξω λιγο και να πω οτι αγαπα και τον κοσμο. Μεχρι εκει... Δε φτανουν αυτα για να γυρισει ενας τετοιος παικτης.
Ωστοσο, μακαρι να κανω λαθος....

ilias78
23-12-2012, 23:42
Ηλια, ακου να δεις... Πιστεψε με, θελω κι εγω να γυρισει σε εσας ο Μπατιστ. Πες επειδη τον θεωρω, αν οχι τον καλυτερο, σιγουρα απο τους 2-3 κορυφαιους ξενους που εχουν περασει απο την Ελλαδα, πες επειδη θελω να γινετε λιγο πιο ανταγωνιστικοι για να μας κοντραρετε λιγο και να μην παρουμε το πρωταθλημα περπατωντας (δεν ειναι flame αυτο, ειναι οπως τα βλεπω τα πραγματα, οσο το δυνατον αποποιουμενος την οπαδικη μου ιδιοτητα), παντως θελω να γυρισει. Αλλα...
...δεν ειναι καιροι για "ερωτες" και "αγαπες". Πρωτον επειδη το χρημα -καλως ή κακως- ειναι για τους περισσοτερους η "μοναδικη αγαπη και παντοτινη". Οκ, καλα τα συναισθηματα, αλλα αυτα δεν αγοραζουν σπιτια, σπορ αυτοκινητα, κλπ κλπ. Και δευτερον, η αγαπη του για την ομαδα ειναι αδιαμφισβητητη, αλλα ποια ομαδα;;;; Μα δεν εχει μεινει και κανεις απο την τοτε ομαδα, πλην 2-3 παικτων. Αρα, να γυρισει που;;;; Αγαπα την ομαδα που αφησε, οχι την καινουργια. Αντε να το τραβηξω λιγο και να πω οτι αγαπα και τον κοσμο. Μεχρι εκει... Δε φτανουν αυτα για να γυρισει ενας τετοιος παικτης.
Ωστοσο, μακαρι να κανω λαθος....

παυλο σε μενα θα το πεις αυτο? ημουν απο τους πρωτους που θεωρουσα πως ο λογος φυγης του μαικ ηταν πρωτα το οικονομικο και μετα ολα τα αλλα (μερικες σελιδες πιο πισω αν πας). οπως το ιδιο πιστευω κ για το σπανουλη. αλλα ειπα να το δω αλλιως αυτη τη φορα. να βαλω λιγο συναισθημα μιας κ ειναι γιορτινες μερες.
το συμβολαιο του ειναι βαρυ. χλωμο να γινει κατι. θα πρεπει να ριξει πολυ το κασε του ή να ανεβει πολυ ο τρακης.

kostasb13
23-12-2012, 23:50
Δεν προκειται να γυρισει, μολις πηραμε τον Γκιστ και εκτος των αλλων ο βασικος λογος για τον οποιο εφυγε ειναι ακομα στην ομαδα και ηγειται αυτης...και σιγουρα δεν ηταν το οικονομικο ο κυριος λογος που εφυγε, αν ισχυε αυτο θα ειχε φυγει καιρο πριν

Desmond
24-12-2012, 00:08
Παύλο ο Μιχάλης έχει απορρίψει στο παρελθόν ακριβότερα συμβόλαια από αυτά που του προσέφερε ο Παναθηναϊκός.

Dragonpaul
24-12-2012, 00:16
Ναι, για να μείνει στο Παναθηναϊκό που, όντως, αγαπούσε. Με τον τωρινό Παναθηναϊκό τι τον συνδέει;

kostasb13
05-01-2013, 22:24
Οι επομενοι αγωνες θα ειναι κρισιμοι, ολοι κοντα στην ομαδα για να πετυχουμε το ονειρο της παραμονης......

gtakis
05-01-2013, 22:46
τι έγινε ρε παιδιά η παράγκα του χοντρού ξαναχτύπησε???

PDS
05-01-2013, 23:02
Σημερα?
16 χρονια τωρα.Με εκπληκτικα αποτελεσματα οπως φαινεται.

hakoo
07-01-2013, 20:42
Καλως ηρθες, δεν ξεκινησαμε καλα ομως φιλε μου.
Ασε τις λοβοτομες κατα μερος και αν εχεις κατι να πεις/συζητησεις καντο χωρις απαραδεκτα σχολια οπως το παραπανω, αλλιως δεν χρειαζεται να γραφεις απλα για να γραφεις.

gtakis
07-01-2013, 23:22
πολύ ωραία σχόλια επιτρέπεται εδώ μέσα...μπράβο και εις ανώτερα......βέβαια κατα το δοκούν διαγράφουμε/επιτρέπουμε ποσταρίσματα εδώ πέρα...συνεχίστε έτσι αν θέλετε να μας κόψετε εντελώς το να γράφουμε στα αθλητικά threads.....

german
07-01-2013, 23:51
ειναι τοσο το κρυο στο -22 που τα σχολια '' κατα δοκουν'' ειναι η μονη λυση φιλε μου!αν καθησω και γραψω παρομοιες ατακες που εχουν γραφει εδω μεσα δε θα φτανουν 3-4 σελιδες!αν αντιθετος ψαξω σχολια συμμόρφωσης στα ''δικα μας'' παιδια ..... τα δαχτυλα του ενος χεριου ισος ειναι πολλα!καλα κρασια ηθικολόγε του....

hakoo
08-01-2013, 02:28
Του?...
Συνεχιζεις να ποσταρεις ασκοπα βλεπω, την συσταση σου την πηρες οπως κανω παντα, δεν θα υπαρξει αλλη να εισαι σιγουρος.
Τακη παντα κανω μια συσταση, το κατα το δοκουν δεν το καταλαβα.

gtakis
08-01-2013, 11:49
έχουν διαγραφεί-μεταφερθεί πόστ δικά μου στο παρελθόν πολύ πιο light....κατάλαβες τώρα hakoo?τέσπα αν νομίζετε ότι αυτός είναι τρόπος να ποστάρει κάποιος που μόλις έχει ξεκινήσει να γράφει στο forum τότε πάω πάσο......δεν έχω όρεξη να το συνεχίσω....

hakoo
08-01-2013, 13:35
Eγινε η προειδοποιηση/παρατηρηση εξ αρχης αλλα γραφεις σαν να μην εκανα απολυτως τιποτα. Αν πιστευα οτι αυτος ειναι ο τροπος δεν θα ελεγα τιποτα, ειναι τοσο δυσκολο να κανεις τον συνειρμο η απλα πρεπει να κραξεις για κατι απο συνηθεια?
Εσβησα και το επιμαχο post αφου καταλαβε ο ενδιαφερομενος.

ilias78
08-01-2013, 19:31
ποτε εδιωξε το ροτσα και πηρε τον "απιστευτο" φαμπρι(κα)????


Φάμπρι: 28 χρόνια προπονητής, 22 ματς στη μεγάλη κατηγορία (http://www.sport-fm.gr/article/626925)


μιας κ εχει τεραστια εμπειρια στις μικρες κατηγοριες, φενεται πως εκει στην παιναια προετοιμαζουν το εδαφος.........

msnes7
08-01-2013, 20:06
Σαν ουδέτερος έχω μια απορία.Που τους βρίσκουν??????Δηλαδή τέτοια άτομα ούτε μέσω fb δεν τους βρίσκεις.Μάλλον ο κυρ γιάννης έχει πολλές επαφές στο twitter..........Και μη χειρότερα

Nikoladim
08-01-2013, 20:25
Δεν μπορώ να καταλάβω ποιό είναι το πλάνο στην ομάδα. Δηλαδή τι ακριβώς ζητάνε από τον φετινό Παναθηναικό?

ilias78
08-01-2013, 20:28
δεν μπορεις να το καταλαβεις επειδη πολυ απλα δεν υπαρχει πλανο.

Nikoladim
08-01-2013, 21:04
με αερο-πλανο βλεπω να τους διωχνουμε...

nikon
08-01-2013, 21:10
ποτε εδιωξε το ροτσα και πηρε τον "απιστευτο" φαμπρι(κα)????


Φάμπρι: 28 χρόνια προπονητής, 22 ματς στη μεγάλη κατηγορία (http://www.sport-fm.gr/article/626925)


μιας κ εχει τεραστια εμπειρια στις μικρες κατηγοριες, φενεται πως εκει στην παιναια προετοιμαζουν το εδαφος.........Και ο κύριος με τα μπλε ο βοηθός του.

http://www.newsit.gr/files/Image/000000000TELIKOS/resized/KINGIONIKOS_533_355.jpg

kostasb13
08-01-2013, 22:09
Δεν μπορώ να καταλάβω ποιό είναι το πλάνο στην ομάδα. Δηλαδή τι ακριβώς ζητάνε από τον φετινό Παναθηναικό?

Τιποτα...
Λεφτα δεν υπαρχουν, πλανο δεν υπαρχει, η ομαδα αγωνιστικα παει κατα διαολου, γεναρης και ηδη παμε στον τριτο προπονητη, παικτες απληρωτοι, παικτες τελειωμενοι, αμπαλοι και αχρηστοι και μεσα σε ολα αυτα το βαρδινογιανεεικο ακομα να ειναι εδω και να δρα υπογειως απο τη μια και ενας twitterακιας μεγαλοκαναλαρχης που εμαθε μαλλον φετος οτι το ποδοσφαιρο παιζεται με 11 παικτες να το παιζει μαμιας και αρχηγος χωρις χρηματα απο την αλλη...

hakoo
09-01-2013, 00:01
Τα ασχετα posts σβηστηκαν (και θα συνεχισουν να σβηνονται), για λιβελογραφηματα υπαρχουν αλλα topics (παραπονα/προβληματα για εκθεση ιδεων περι καταχρησης εξουσιας, καταραμενη εξουσια που αλλαζεις τους ανθρωπους κτλ).
Εδω μονο on topic.

msnes7
09-01-2013, 01:11
«Από σήμερα είναι μαζί μας ο κύριος Φαμπριθιάνο Γκονθάλεθ. Είναι ο νέος μας προπονητής και θέλω να τον βοηθήσετε και να τον θωρακίσετε. Είναι ένας πολύ καλός προπονητής και απολαμβάνει το σεβασμό στην Ισπανία. Διακρίνεται για τη σκληρή δουλειά του και θα προσπαθήσει να περάσει τη φιλοσοφία του στον Παναθηναϊκό. Όλοι μαζί να προσπαθήσετε να πετύχετε το καλύτερο και να διεκδικήσετε τους στόχους που μας έχουν απομείνει», ήταν τα λόγια του προέδρου της ΠΑΕ για τον νέο προπονητή.
----------------------------
Μεγάλο ενδιαφέρον συγκεντρώνουν τα σχόλια των αναγνωστών των ιστοσελίδων στις σχετικές ειδήσεις για τον ενδεχόμενο «γάμο» του τριφυλλιού με τον Ισπανό τεχνικό με το γενικότερο συμπέρασμα να μην κολακεύει τον νέο τεχνικό του ΠΑΟ.

Συμπέρασμα; Εάν οι άνθρωποι του Παναθηναϊκού τα διάβαζαν, τότε θα το ξανασκέφτονταν.

Ενδεικτικά αναφέρουμε κάποια από τα σχόλια των αναγνωστών…

-«Αν ο Παναθηναϊκός δεν ήταν σε κρίση, τότε σίγουρα μπαίνει».

-«Κρίμα για τον Παναθηναϊκό»

-«Λοιπόν, ο κόσμος είναι γεμάτος από τρελούς»

-«Γρανάδα, Ουέσκα, Σανταντέρ… και τώρα Αθήνα. Ο Φάμπρι κάνει φίλους».

-«Λυπάμαι για τους Έλληνες. Αυτός ο τύπος δεν είναι καλός για πρώτος. Είναι δειλός στις προσεγγίσεις του και ξέρει λίγα πράγματα από το ποδόσφαιρο. Αν είστε σε κρίση, αυτός θα σας οδηγήσει στην καταστροφή».

-«Απίστευτο. Ο χειρότερος προπονητής στην ιστορία της Ρασίνγκ (Σανταντέρ) και όχι μόνο ως προπονητής. Φίλοι Έλληνες».

-«Ο Παναθηναϊκός θα πέσει κατηγορία με αυτόν»

-«Αυτοί οι τύποι πάντα είναι τυχεροί στη ζωή τους»

-«Αυτός θα σκοτώσει τους Έλληνες»

-«Κρίμα. Δεν ήξερα ότι ο Παναθηναϊκός ήταν σε τόσο κακή κατάσταση»

-«Τα συγχαρητήριά μου στον ατζέντη του Φαμπριθιάνο. Είναι πραγματικά τεράστιος»

kostasb13
09-01-2013, 01:42
Ολα αυτα φανταζομαι ειναι σχολια Ισπανων αναγνωστων.
Γερο ατομαχι να εχουμε συντεχνοι...

kostasb13
11-01-2013, 00:41
Οσυν τραυματισμους ειχε ολα αυτα τα χρονια τους επαθε φετος μεσα σε 20 μερες...
Διαστρεμμα στον αστραγαλο αυτη τη φορα, πατωντας σε διεκδικηση ριμπαουντ πανω σε ποδι αντιπαλου, 5 λεπτα πριν τη ληξη. Και με το ΟΑΚΑ να παγωνει βλεποντας τον να τον μεταφερουν χωρις να μπορει καν να πατησει το ποδι του
Ευτυχως τα πρωτα νεα ειναι καλα, λενε οτι απεφυγε τα χειροτερα.
Τι να πω, ποση ακομα ατυχια ρε Μητσαρα, μακαρι να ειναι η τελευταια.
Και γρηγορα πισω γιατι χωρις αυτον και με τον κατι σαν μπασκετμπολιστας που ειναι ο σαλτιμπαγκος Κροατης και τον ικανο αλλα μη οργανωτη Μπανκς δεν εχουμε καμια τυχη

Nikoladim
16-01-2013, 20:22
http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/cisse/sto-katar-o-sise.2088436.html
Πάει και ο Σισέ. Ειλικρινά δεν πίστεψα ούτε λεπτό το σενάριο να έρθει. Μεταξύ μας καλύτερα κιόλας, θα γινόταν ρεζίλι από την μπόχα που βγάζει η ομάδα φέτος.

FotisGRC
16-01-2013, 20:28
Με 500.000 πήγε στο Κατάρ?

Δηλαδή ο ΠΑΟ πόσα θα έδινε??

ilias78
17-01-2013, 00:11
o παο δεν θα εδινε λεφτα στην ΚΠΡ. θα εδινε 700.000 για τον συμβολαιο του παιχτη.
η Αλ Αραμπι ομως, εδωσε 500.000 στην ΚΠΡ συν το υπολοιπο συμβολαιο του γαλλου (1.2000.000)

kostasb13
17-01-2013, 01:33
Καλυτερα...απο σεβασμο και μονο για τον Τζιμπριλαρο θα επρεπε να μην του ζηταμε να ερθει σε αυτον τον ΠΑΟ. Ας τον αφησουμε τον ανθρωπο στην ησυχια του...


Στο μπασκετ Αλμπα-ΠΑΟ 73-79 με σουπερ Ματσιουλις

kostasb13
19-01-2013, 20:28
Χωρις πλακα τωρα και χωρις καμια δοση ειρωνειας, με βαση οτι βλεπουμε απο την ομαδα στο γηπεδο, την κατασταση εξωαγωνιστικα και το προγραμμα που εχει στη συνεχεια ειμαστε φαβορι για υποβιβασμο...

ezio_auditore
19-01-2013, 22:37
αν και δεν προκειται να υποβιβαστειτε,εχετε πολυ δυσκολο προγραμμα,εκτος αεκ,παοκ,αρη,οσφπ,αστερα,ατρομητο δεν νομιζω πως θα μπειτε πλει-οχ.

kostasb13
24-01-2013, 18:01
Τελειωνει και ο Φαμπρι απ΄οτι διαβαζω και πανε για τον τεταρτο φετος προπονητη...αντλιφθηκαν το λαθος τους λενε με τον Ισπανο τσελιγκα και θα τον σουταρουν. Για γελια....

muku
24-01-2013, 18:38
Τον Αλαφούζο να δω ποιος θα τον σουτάρει...

kostasb13
26-01-2013, 01:18
Πεδουλακη επειδη το αλλο το κομπλεξικο δεν προκειται να σε στειλει, αν εχεις τη στοιχειωδη ευθιξια παραιτησου μονος σου. Αυτο που εγινε αποψε δε χωνευεται με τιποτα

ezio_auditore
26-01-2013, 01:47
τα ιδια λεμε και για τον μπαρτζωκα στις ηττες,κανενας απο τους 2 δεν ειναι τοσο κακος προπονητης,δεν εμπαινε τπτ στο τελος για σας κ εχετε προβλημα στους ψηλους σας εκανε πλακα η ρεαλ,δεν φταιει ο πεδουλακης πιστευω.
'

kostasb13
26-01-2013, 03:56
Για την ακριβεια δεν εμπαινε τιποτα για 6μιση λεπτα. Δεν βαλαμε ποντο....
Οκ το να χασεις καποια κρισιμα σουτ ή να εισαι ατυχος συμβαινει, δεν ειναι κατι περιεργο.
Οταν ομως επι 6μιση λεπτα η ομαδα παθαινει ολοκληρωτικο μπλακαουτ και δεν λειτουργει τιποτα τοτε προφανως και ειναι θεμα προπονητη.
Και δεν ειναι η πρωτη φορα που τραβαγαμε τα μαλλια μας με αυτα που βλεπαμε, σε πολλα ματς εχει συμβει αυτο φετος....
Το ροστερ και μετα τις αλλαγες που εγιναν ειναι καλο, εχει δυνατοτητες, ποσο μαλλον για μια Ευρωλιγκα οπως η φετεινη που το επιπεδο της ειναι στην καλυτερη μετριοτατο.
Προπονητη δεν εχουμε και ετσι δεν παμε πουθενα...

Eddy_Gordo
27-01-2013, 01:39
η ομαδα εχει αρχισει και ρολλαρει αλλα πλεον ειναι εμφανες οτι ο Πεδουλακης ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ.. εχει κανει ακομα και τα ευκολα ματς ντερμπι και ολα αυτα στα τελευταια λεπτα..

ilias78
27-01-2013, 18:24
ε οχι ρε παιδια!!!!!!


Ο Φάμπρι διανύει ίσως τις τελευταίες του ώρες στον πάγκο του Παναθηναϊκού (http://www.onsports.gr/soccer/Panathhnaikos) και ήδη οι άνθρωποι της ομάδας έχουν αρχίσει έρευνα για την αντικατάστασή του και μέσα στους υποψήφιους βρίσκεται ο πρώην τεχνικός του Ολυμπιακού.
Όπως αναφέρει δημοσίευμα του «Έθνους της Κυριακής», οι ιθύνοντες του «τριφυλλιού» εξετάζουν τα ενδεχόμενα για την επόμενη… μέρα στην ομάδα, η οποία, όπως όλα δείχνουν, δεν είναι… συνδεδεμένη με τον Φάμπρι και η απομάκρυνσή του θεωρείται δεδομένη.
Άλλωστε, στον έμπειρο τεχνικό χρεώνεται η αδυναμία επιβολής στα αποδυτήρια, με τα σχόλια των παικτών να είναι αρνητικά για την παρουσία του Ίβηρα προπονητή. Έτσι, στο «τριφύλλι» έχουν ήδη αρχίσει έρευνα για τον άνθρωπο που θα τον διαδεχθεί στον πάγκο της ομάδας και σύμφωνα με τα όσα αναφέρεται στο εν λόγω άρθρο, στη λίστα βρίσκεται και το όνομα του Λεονάρντο Ζαρντίμ, ο οποίος αποχώρησε από την τεχνική ηγεσία του Ολυμπιακού.



http://www.onsports.gr/Podosfairo/Super-League/item/289898-Panathhnaikos-Skepseis-gia-Zarntim

ilias78
02-02-2013, 00:32
ο πεδουλακης δεν κανει για την ομαδα. γιατι δεν τον στελνουν σπιτι του?