PDA

View Full Version : Παιχνίδια από Εξωτερικό



renegades
05-11-2007, 11:31
Αν αγοράσω οποιοδήποτε παιχνίδι από εξωτερικό (USA) θα παίζει στο ps3?

denni77
05-11-2007, 12:38
file mou kat arhin kalos irthes stin parea mas.ne tha pezi apo opou kai an agorasis giati ine region free.apo tin ameriki isa isa pou ine kai pio ftina giati me tin diafora tou dolariou to game anti na kani 69 euro pou kani edo kani 42.ego molis agorasa 4 pehnidia apo ameriki kai pezoun telia.to mono pou prepi na prosexis ine pia pehnidia thes na pezis online me ellada kai pia den se niazi.giati polla(ohi ola) apo ameriki,pezoun online me ameriki.ego diladi dialexa apo ameriki ta pehnidia pou den me endiaferi na pexo online kai tp pes2008 kai to 2k8 as poume ta eskasa kai ta pira apo edo gia na boro na pezo me ellines.elpizo na se voithisa.kalimera

akibaba
05-11-2007, 13:38
καλησπερα !! ρε παιδια ξερετε κανενα σαιτ απο αμερικη η καναδα να στελνει στην χωρα μας παιχνιδια ?? πχ ψαχνω το 2κ8 και δεν το βρισκω εδω !!

blizard
05-11-2007, 15:51
Δες εδώ..
http://www.ps3forums.gr/VB3/showthread.php?t=29
(Το nba2k8 μπορείς να το πάρεις από το εδώ ή από το play.com σε λίγες μέρες με 47 ευρώ ώστε να μην έχεις πρόβλημα με το online)

NonBorn
05-11-2007, 16:47
To θέμα έχει συζητηθεί πάρα πολλές φορές υπάρχει και sticky ειδικά με προσφορές και καταστήματα τόσο εντός Ελλάδος όσο και εξωτερικού (thanx Blizzard)! Καλό είναι να γίνεται και ένα search πριν ανοίγουμε post...

Κλειδώνεται! Ευχαριστώ!