PDA

View Full Version : Αγορα φθηνου headset για το PS3!



lebron15
03-12-2011, 02:17
Γεια σας παιδια, ενδιαφερομαι για την αγορα ενος headset για το PS3, παιζω πολυ F1 2011 και μου εχει χρειαστει πολλες φορες ενα headset για να μιλαω με αλλα παιδια που παιζουμε μαζι! Εχετε να μου προτεινετε κατι φθηνο αξιοπιστο μεχρι 20Ε max?

aiakos81
03-12-2011, 16:07
Μπορεις να συνδεσεις το bluetooth του κινητου σου στο ps3, αν δεν σε πειραζει η αισθηση.
Εγω ειχα παρει αυτα στις 25 λιρες απο το αμαζον, αλλα τα θελω και για βραδινη χρηση...Αν εσυ θες απλα να μιλας, συνδεσε το bt του κινητου σου.

Ignition
05-12-2011, 10:34
Μπορεις να συνδεσεις το bluetooth του κινητου σου στο ps3, αν δεν σε πειραζει η αισθηση.
Εγω ειχα παρει αυτα (http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004322VJO) στις 25 λιρες απο το αμαζον, αλλα τα θελω και για βραδινη χρηση...Αν εσυ θες απλα να μιλας, συνδεσε το bt του κινητου σου.

Από ήχο πως είναι ? Έχει surround κλπ ?

aiakos81
05-12-2011, 16:11
Κοιτα, για να μην κανω τον ειδικο ενω δεν ειμαι, προσωπικα μου φαινονται υπερ-αψογα. Καλα υλικα, πολυ καλη ανεση και ο ηχος του παιχνιδιου μου φαινεται αψογος. Βεβαια, ειναι το πρωτο headset που ειχα στη ζωη μου, οποτε...Τα ειχα παρει για να παιζω βραδυ και να μην ενοχλω τη γυναικα και μου φαινοται αψογα...Για surround εχουν, αλλα καλυτερα μπες και διαβασε reviews του προϊοντος στο amazon..Στις 25 λιρες (απο 75) λιρες που τα ειχα παρει μου ειχε φανει και μ@μω τις προσφορες και ειμαι ακομη πολυ ικανοποιημενος...Πολυ καλη αγορα!
Πολυ καλο chatting ενω εχει διακοπτη που ρυθμιζεις ενταση ακουστικων(για το παιχνιδι) και ενταση μικροφωνου (για συνομιλιες) για να εχεις καθε φορα τον ηχο-ενταση που θες..

Dinos
05-12-2011, 16:15
παρτο Αντωνη καλο μου ακουγεται

jason22
17-01-2012, 00:56
ψαχνω και εγω ενα φθηνο bluetooth για συνομιλιες με φιλους στο psn.
ειναι ικανοποιητικα ομως τα bt ή αργοτερα θα χρειαζομαι κατι καλυτερο?

jason22
24-01-2012, 20:52
βρηκα αυτο της gioteck >> http://www.gioteck.com/wordpress/?page_id=1612
15ευρω κανει περιπου. ειναι καλο, προτεινετε καποιο αλλο?

Ignition
24-01-2012, 21:02
βρηκα αυτο της gioteck >> http://www.gioteck.com/wordpress/?page_id=1612
15ευρω κανει περιπου. ειναι καλο, προτεινετε καποιο αλλο?

Άμα κάνει την τιμή που λες, είναι τσάμπα !!! Χτυπά το πριν αλλάξουν γνώμη..

jason22
24-01-2012, 21:23
το θεμα ειναι αν η μπαταρια του ειναι καλη οσο του αυθεντικου ή και αλλων headset.
στο επισημο site λεει το εξης:
Rechargeable battery
7 Hours+ continuous game time, rechargable via micro USB connector.
ειναι καλα?

επισης θα μπορω να το χρησιμοποιησω με το Nokia N8 και το laptop που εχουν bluetooth?

Ignition
24-01-2012, 21:47
το θεμα ειναι αν η μπαταρια του ειναι καλη οσο του αυθεντικου ή και αλλων headset.
στο επισημο site λεει το εξης:
Rechargeable battery
7 Hours+ continuous game time, rechargable via micro USB connector.
ειναι καλα?

Καλά ακόμα δεν τα παραγγειλες? Αν δίνει 7 ώρες αυτονομία είναι super !! Συνήθως στις 3 ώρες τα παίζουν. ΧΤΥΠΆ ΤΑ ....

jason22
24-01-2012, 22:14
Αντωνη, εστειλα ενα message στην εταιρια για το αν θα μπορω να τα χρησιμοποιησω με το Νokia N8 και το λαπτοπ.
Ελπιζω να μου απαντησουν θετικα αυριο για να τα αγορασω!

jason22
25-01-2012, 01:27
μου απαντησαν θετικα και το πηρα!


Hello, thank you for contacting Gioteck Customer Services.

As the EX-03 is a Bluetooth headset, it can be paired with a mobile phone. Simply put the headset into pairing mode, and set your phone to scan for Bluetooth devices. Enter the passcode 0000 (four zeros) if prompted to do so.

Kind regards,

David Lamprelll
Customer Support Adviser
support@gioteck.com

Ignition
25-01-2012, 10:26
Αντωνη, εστειλα ενα message στην εταιρια για το αν θα μπορω να τα χρησιμοποιησω με το Νokia N8 και το λαπτοπ.
Ελπιζω να μου απαντησουν θετικα αυριο για να τα αγορασω!

Αν είναι Bluetooth κανουν για όλες τις συσκευές .

modecris
25-01-2012, 14:20
Η τιμή είναι χώμα, δεν με ενδιέφερε ιδιαίτερα αλλά δεν μπόρεσα να αντισταθώ και το παράγγειλα!

jason22
25-01-2012, 15:36
μακαρι να μας βγει καλο το ακουστικο.

ilias78
23-09-2012, 12:07
θελω να αγορασω ενα headset για το Online. ψαχνω λοιπον κατι οικονομικο (προς στιγμην κοιταξα και τα επισημα σκουστικα αλλα τα 100 ευρω απο ελλαδα και 84 απο αγγλια γρηγορα με απομακρυναν). βρηκα και εγω τα giotech σε πολυ χαμηλη τιμη (18 ευρω) οποτε ρωταω αν οσοι τα εχουν ειναι ευχαριστημενοι απο την καθαροτητα του ηχου που βγαζουν.

Pixiedust
12-09-2014, 21:15
Γεια σας παιδια, αγορασα χθες αυτο http://www.e-shop.gr/madrics-communicator-3-bluetooth-headset-for-mobile-phones-ps3-p-TEL.014130, οχι απτο e-shop.gr, απο αλλο καταστημα, εκανε 17.90 αλλα δεν ειμαι ευχαριστημενη, εχω ολους τους ηχους τερμα εκτος της τηλεορασης και παλι δεν ακουω καλα και οταν ακουω τη φωνη του αλλου κανει σαν παρασιτα. Ηθελα να ρωτησω αν ισως με καποιες ρυθμισεις μπορει να βελτιωθει λιγο η ολη εμπειρια? Πως μπορω να κανω τις φωνες των αλλων να ακουγονται μονο απτη TV, οποτε να μπορω να αυξησω την ενταση οσο θελω για να ακουω? Ευχαριστω!