PDA

View Full Version : Despinas Papadopoulou "Confession"-PAO in Wembley



sav
02-11-2007, 13:27
hmmm :wave:
YouTube - Despinas Papadopoulou "Confession"-PAO in Wembley

ProEvo
02-11-2007, 13:51
χωρίς παρεξήγηση όλοι ψάχνουν λίγα λεπτά δημοσιότητας. όπως μπορεί ο καθένας... έτσι προσπάθησε και αυτή η κυρία.

ALEO
02-11-2007, 13:57
"dixws logia"

PDS
02-11-2007, 14:53
Noμιζω εχει αποδειχθει οτι ελεγε παπαριτσες:p

grscream
02-11-2007, 15:58
kai apo piso photo o papadopoulos! lol..

ALEO
02-11-2007, 17:03
giati den svinei afto to thread ..

den boro na katalavo se ti mas hrisimevei.

gtakis
02-11-2007, 19:27
χωρις να θελω να θιξω τους φιλους οπαδους του παο οντως ετσι εφτασε στα τελικα η ομαδα,με ''βοηθεια'' απο την χουντα.ολοι το ξερουν αυτο,(οσοι ειναι αντικειμενικοι τουλαχιστον)
φιλικα!

PDS
02-11-2007, 19:32
χωρις να θελω να θιξω τους φιλους οπαδους του παο οντως ετσι εφτασε στα τελικα η ομαδα,με ''βοηθεια'' απο την χουντα.ολοι το ξερουν αυτο,(οσοι ειναι αντικειμενικοι τουλαχιστον)
φιλικα!

Πλακα κανεις?:notsay:

Ω ρε τι χουντα,ελεγχε ολη την Ευρωπη,ημασταν η μεγαλυτερη δυναμη!:rofl:
Αυτα ειναι μεγαλες παπαριες και φιλε gtakis πραγματικα απορω που τα πιστευεις...
Νομιζα οτι εν ετη 2007 μονο ο Τσουκαλας τα πιστευε αυτα...:notsay:

jorgedept
02-11-2007, 19:38
(οσοι ειναι αντικειμενικοι τουλαχιστον)

diskola na sou pei kapios oti nai etsi egine, poli diskola

sav
02-11-2007, 19:40
Πλακα κανεις?:notsay:

Ω ρε τι χουντα,ελεγχε ολη την Ευρωπη,ημασταν η μεγαλυτερη δυναμη!:rofl:
Αυτα ειναι μεγαλες παπαριες και φιλε gtakis πραγματικα απορω που τα πιστευεις...
Νομιζα οτι εν ετη 2007 μονο ο Τσουκαλας τα πιστευε αυτα...:notsay:

den xreiazetai na elenxeis olh thn eurwph gia na sthseis ena mats
htane sthmeno man kias se stenaxwrei h alh8eia

p.s. ton Gotzo giati ton psaxnoun oi organwmenoi tou pao? lati tetoio akouga ston spor fm xtes vrady

PDS
02-11-2007, 19:44
den xreiazetai na elenxeis olh thn eurwph gia na sthseis ena mats
htane sthmeno man kias se stenaxwrei h alh8eia

Ψαξ'το λιγο το θεμα και θα δεις οτι οχι μονο δεν ηταν στημενο αλλα εγινε και σφαγη κατα του παναθηναικου,ειδικα στον ημιτελικο;)

To να τα ισοπεδωνουμε ολα επειδη μας ποναει που ο ΠΑΟ πηγε σε τελικο δεν ειναι και το καλυτερο.
Αντε πες το αυτο σε αυτους τους παιχτες που εφτασαν ως εκει...

Επαναλαμβανω οτι ειναι ανοητο να πιστευει κανεις κατι τετοιο.

gtakis
02-11-2007, 19:49
καθολου πλακα δεν κανω και απορω πως εισαι τοσο σιγουρος οτι δεν ειναι ετσι τα πραγματα.δεν ειπα οτι ειχε μεγαλη δυναμη στην ευρωπη αλλα μπορουσε να δωροδοκησει οποιους επρεπε για να καταφερει να παει για πρωτη φορα μια ελληνικη ομαδα στα τελικα και να προσπαθησει με αυτον τον τροπο να αντιστρεψει το αρνητικο κλιμα που υπηρχε τοτε στην ελλαδα εναντιον της.εγω απλως πιστευω αυτα που εχω ακουσει και επειδη η χουντα ειχε κανει παρα πολλα τοτε ειναι σιγουρο οτι ηταν ικανη και για αυτο...δεν προσπαθω να σε κανω να το πιστεψεις αυτο,εισαι νοημων ανθρωπος και εχεις δικαιωμα να πιστεψεις οτι θελεις οπως κι εγω εχω δικαιωμα να λεω ελευθερα την γνωμη μου γιατι εχουμε δημοκρατια και οχι χουντα..
υ.γ δεν νομιζω να ειναι μονο ο τσουκαλας για ρωτα κανεναν που να ειχε ζησει εκεινη την εποχη..

NonBorn
02-11-2007, 19:50
Ψαξ'το λιγο το θεμα και θα δεις οτι οχι μονο δεν ηταν στημενο αλλα εγινε και σφαγη κατα του παναθηναικου,ειδικα στον ημιτελικο;)

To να τα ισοπεδωνουμε ολα επειδη μας ποναει που ο ΠΑΟ πηγε σε τελικο δεν ειναι και το καλυτερο.
Αντε πες το αυτο σε αυτους τους παιχτες που εφτασαν ως εκει...

Επαναλαμβανω οτι ειναι ανοητο να πιστευει κανεις κατι τετοιο.

Αχχχχ...... Θα λέω και εγώ ότι νικήσαμε δίκαια τη Santos με τον Pele στο Καραϊσκάκη... PDS, κι όμως τα πράγματα δεν είναι τόσο ρόδινα όσο νομίζεις... Δε το χω ψάξει πάρα πολύ το θέμα αλλά αυτό που ξέρω είναι ότι ο Παναθηναϊκός "έφυγε" για Ευρώπη νομίζω χωρίς να είναι καν πρωταθλητής? ή κάτι τέτοιο με τελείως αδιαφανείς διαδικασίες... Όσο και να σε πικραίνει κάπως ύπουλα είχε παιχτεί τότε... Εμένα δε με νοιάζει όπως έλεγα και τότε στην καλή πορεία του ΠΑΟ στο UEFA να το πάρει και να το φέρει στην Ελλάδα!

gtakis
02-11-2007, 19:51
Ψαξ'το λιγο το θεμα και θα δεις οτι οχι μονο δεν ηταν στημενο αλλα εγινε και σφαγη κατα του παναθηναικου,ειδικα στον ημιτελικο;)

To να τα ισοπεδωνουμε ολα επειδη μας ποναει που ο ΠΑΟ πηγε σε τελικο δεν ειναι και το καλυτερο.
Αντε πες το αυτο σε αυτους τους παιχτες που εφτασαν ως εκει...

Επαναλαμβανω οτι ειναι ανοητο να πιστευει κανεις κατι τετοιο.

Μαλλον εσενα σε ποναει επειδη πηγε με αυτον τον τροπο στον τελικο...

sav
02-11-2007, 19:52
Ψαξ'το λιγο το θεμα και θα δεις οτι οχι μονο δεν ηταν στημενο αλλα εγινε και σφαγη κατα του παναθηναικου,ειδικα στον ημιτελικο;)

To να τα ισοπεδωνουμε ολα επειδη μας ποναει που ο ΠΑΟ πηγε σε τελικο δεν ειναι και το καλυτερο.
Αντε πες το αυτο σε αυτους τους παιχτες που εφτασαν ως εκει...

Επαναλαμβανω οτι ειναι ανοητο να πιστευει κανεις κατι τετοιο.

dhladh h despoina papadoppoulou ta phre apo ton kokkalh h apo alous gavrous gia na to pei auto? .... ... kati gounes pali sthn eurwph tis 8ymasai? (kai ekei stous 4 phgate )...
oso gia tous paixtes den me noiazei kai toso ... kai tou olympiakou na htan 8a elega oti htan rezilia (ektos an den to 3erane)
tespa
perasmena 3exasmena

PDS
02-11-2007, 19:55
Δε το χω ψάξει πάρα πολύ το θέμα αλλά αυτό που ξέρω είναι ότι ο Παναθηναϊκός "έφυγε" για Ευρώπη νομίζω χωρίς να είναι καν πρωταθλητής?

Αυτο δεν το ξερω,αλλα αλλο αυτο και αλλο οτι εφοσον βγηκε στην Ευρωπη του το εδωσαν...
εγω για το 2ο διαφωνω.
Δεν αμφιβαλω οτι μπορει να εγινε οπως τα λες και να βγηκε χωρις να ειναι πρωταθλητης.Στην Ελλαδα βρισκομαστε.:)

NonBorn
02-11-2007, 19:57
Αυτο δεν το ξερω,αλλα αλλο αυτο και αλλο οτι εφοσον βγηκε στην Ευρωπη του το εδωσαν...
εγω για το 2ο διαφωνω.
Δεν αμφιβαλω οτι μπορει να εγινε οπως τα λες και να βγηκε χωρις να ειναι πρωταθλητης.Στην Ελλαδα βρισκομαστε.:)

Για να το έβγαλε ο Παπαχελάς μάλλον αλήθεια είναι και καλά θα κάνεις να αρχίσεις να το συνειδητοποιείς :p

PDS
02-11-2007, 19:58
Μαλλον εσενα σε ποναει επειδη πηγε με αυτον τον τροπο στον τελικο...


Ναι εχεις δικιο η Ελλαδα ηταν οπως ειναι τωρα η Αμερικη ενα πραγμα.

Φαινεται ποιος ποναει και ποιος οχι.;)

PDS
02-11-2007, 20:01
dhladh h despoina papadoppoulou ta phre apo ton kokkalh h apo alous gavrous gia na to pei auto? .... ... ..

H Δεσποινα ειχε καλοοο ονομα τοτε(με την κακη εννοια):angry::angry:
Οποιαδηποτε κατινα(η οποια εχεις σαφως μεγαλυτερη ποιοτητα απο την δεσποινα) ρωτησεις σημερα για τον ποιος θα παρει το πρωταθλημα,θα σου πει ...ο Ολυμπιακος,αφου ειναι στημενο.

Καταλαβαινεις λοιπον την αξια της μαρτυριας της;)...

sav
02-11-2007, 20:04
H Δεσποινα ειχε καλοοο ονομα τοτε(με την κακη εννοια):angry::angry:
Οποιαδηποτε κατινα(η οποια εχεις σαφως μεγαλυτερη ποιοτητα απο την δεσποινα) ρωτησεις σημερα για τον ποιος θα παρει το πρωταθλημα,θα σου πει ...ο Ολυμπιακος,αφου ειναι στημενο.

Καταλαβαινεις λοιπον...

ti to vlepeis tote? :)

gtakis
02-11-2007, 20:05
Ναι εχεις δικιο η Ελλαδα ηταν οπως ειναι τωρα η Αμερικη ενα πραγμα.

Φαινεται ποιος ποναει και ποιος οχι.;)

Δεν εχω κανενα λογο να ποναω,δεν ειμαι παναθηναικος βλεπεις...:p

PDS
02-11-2007, 20:15
ti to vlepeis tote? :)

Δεν καταλαβες το ποστ μου φιλε μου.

Με λιγα λογια ...
εσυ αν παρεις το πρωταθλημα φετος και ερθει μια κατινα μετα απο 30 χρονια,μια γκομενα του πετρου κοκκαλη ας πουμε που την παρατησε μετα και βγει να πει οτι το πρωταθλημα του 2007 ηταν στημενο...
Πως θα σου φανει αν ενας ''sav'' του 2037 ερθει και σου φερει σαν αποδειξη την μαρτυρια αυτης της γυναικας οτι ηταν στημενο το πρωταθλημα εκεινης της χρονιας?

Θα τον παρεις στα σοβαρα?

grsaint13
02-11-2007, 20:29
Δεν καταλαβες το ποστ μου φιλε μου.

Με λιγα λογια ...
εσυ αν παρεις το πρωταθλημα φετος και ερθει μια κατινα μετα απο 30 χρονια,μια γκομενα του πετρου κοκκαλη ας πουμε που την παρατησε μετα και βγει να πει οτι το πρωταθλημα του 2007 ηταν στημενο...
Πως θα σου φανει αν ενας ''sav'' του 2037 ερθει και σου φερει σαν αποδειξη την μαρτυρια αυτης της γυναικας οτι ηταν στημενο το πρωταθλημα εκεινης της χρονιας?

Θα τον παρεις στα σοβαρα?

Απ'ότι φαίνεται,ναι...

sav
02-11-2007, 20:30
Δεν καταλαβες το ποστ μου φιλε μου.

Με λιγα λογια ...
εσυ αν παρεις το πρωταθλημα φετος και ερθει μια κατινα μετα απο 30 χρονια,μια γκομενα του πετρου κοκκαλη ας πουμε που την παρατησε μετα και βγει να πει οτι το πρωταθλημα του 2007 ηταν στημενο...
Πως θα σου φανει αν ενας ''sav'' του 2037 ερθει και σου φερει σαν αποδειξη την μαρτυρια αυτης της γυναικας οτι ηταν στημενο το πρωταθλημα εκεινης της χρονιας?

Θα τον παρεις στα σοβαρα?


kai engrafo na sou ferw apo thn uefa 8a peite oti ta phre kai o Platini ...

PDS
02-11-2007, 20:36
Εγγραφο απο την Ουεφα ειναι η δεσποινα:rofl:
Ξαναδιαβασε προσεχτηκα το παραπανω ποστ μου και αν εχεις απαντηση πες μου.
Πολυ αξια δωσαμε στο τι λεει αυτη η γυναικα.

YΓ.Παντως εγγραφο απο την Ουεφα δεν υπηρξε,το μονο που εχουμε στα χερια μας ειναι η εξομολογηση της δεσποινας που μαλλον ειναι περισσοτερο χωμενη μεσα στα πραγματα απο την Ουεφα και σαφως αποτελει εγγυρη πηγη:giggle::giggle::rofl:

gtakis
02-11-2007, 20:40
Δεν καταλαβες το ποστ μου φιλε μου.

Με λιγα λογια ...
εσυ αν παρεις το πρωταθλημα φετος και ερθει μια κατινα μετα απο 30 χρονια,μια γκομενα του πετρου κοκκαλη ας πουμε που την παρατησε μετα και βγει να πει οτι το πρωταθλημα του 2007 ηταν στημενο...

Γιατι?ο παπαδοπουλος ηταν προεδρος του παο τοτε???αν ναι ωραιο προεδρο ειχατε...:giggle: και δεν νομιζω να την παρατησε απλα σαπισε στο κελι οπου και επρεπε...

PDS
02-11-2007, 20:42
Γιατι?ο παπαδοπουλος ηταν προεδρος του παο τοτε???αν ναι ωραιο προεδρο ειχατε...:giggle: και δεν νομιζω να την παρατησε απλα σαπισε στο κελι οπου και επρεπε...

E αυτο σε πειραξε,πες μια γκομενα του Καραμανλη(αν και ειναι πιστος μαλλον:p)

ProEvo
02-11-2007, 21:10
Παιδιά εγώ πιστεύω ότι ήταν στημένο που πήγε ο Παο στα ημιτελικά 2 φορές. Μου το είπε η περιπτερού. Και επίσης η σουβλατζού μου είπε ότι ήταν στημένο το ευρω κύπελλο που πήρε η εθνική από τους book. Ακόμα και η κυρία που πουλάει μαλλί της γριάς μου το επιβεβαίωσε.

gtakis
02-11-2007, 21:54
με το να γελιοποιουμε το θεμα παντως δεν το καλυπτουμε οσο για τα ημιτελικα θυμισου τι εγινε με την κροασια,χασατε,αποκλειστηκατε και μετα απο κανα μηνα βγηκε ο διαιτητης και ειπε οτι ''τα πηρε'' απο μονος του και σας περασανε στην επομενη φαση...

PDS
02-11-2007, 22:01
με το να γελιοποιουμε το θεμα παντως δεν το καλυπτουμε οσο για τα ημιτελικα θυμισου τι εγινε με την κροασια,χασατε,αποκλειστηκατε και μετα απο κανα μηνα βγηκε ο διαιτητης και ειπε οτι ''τα πηρε'' απο μονος του και σας περασανε στην επομενη φαση...


Αλλο αυτο τωρα?:angry:

Αντε παμε παλι...
Ηταν η Δυναμο Κιεβου και οχι η Κροασια,και ειχαμε περασει γιατι ο διαιτητης τα ειχε παρει απο παραγοντα της δυναμο.Τον μαζεψανε με λιγα λογια ...

Οσο για εκεινη την ομαδα(τον ΠΑΟ)...αν δεν την εχεις δει φιλε gtakis δεν πρεπει να μιλας.
Ρωτα τον Ajax?:giggle:

Kαι φυσικα μιλαμε για Ajax καλυτερη ομαδα ευρωπης οχι τον σημερινο.

gtakis
02-11-2007, 22:14
ενταξει γραψε λαθος για την κροασια δεν εκατσα να το ψαξω κιολας ειπα κατι με βαση οσα θυμομουν.ειχατε καλη ομαδα ναι,και νικησατε τον αγιαξ με 0-1 στην ολλανδια αλλα ποσα φαγατε στο οακα???απλα θελω να πω οτι εφοσον ξερετε να κατηγορειτε τον γαυρο για στημενα πρωταθληματα,κυπελλα,φιλικα,champions league,πολεμο στο ιρακ,πυρηνικο ολοκαυτωμα :rofl: πρεπει να ξερετε να δεχεστε και καποια πραγματα για την ομαδα σας και οχι να βγαινεται παντα ''λαδι'' και ως ''η μονη πραγματικη εκπροσωπος ομαδα της ελλαδας στην ευρωπη''οσο για τον διαιτητη,και εμας μας εχουν σφαξει πολλες φορες στην ευρωπη με αποτελεσμα να αποκλειστουμε αλλα ποτε δεν βγηκε καποιος να πει κατοπιν εορτης ''περαστε τους'';)

jorgedept
02-11-2007, 22:16
kerdisate ton Ajax ma fora k kati egine

edo o gauros nikise tin Werder :P

edo o Paok epeze aneta tin Arsenal & tin Napoli tou maradona

min akouw twra tetioa

logo xountas pigate ekei pou pigate oso k na se pligoni

PDS
02-11-2007, 22:23
ειχατε καλη ομαδα ναι,και νικησατε τον αγιαξ με 0-1 στην ολλανδια αλλα ποσα φαγατε στο οακα???

Ε το ενα μπηκε στο πρωτο λεπτο και το αλλο στο 90,ειχαμε και απουσιες,τεσπα.


απλα θελω να πω οτι εφοσον ξερετε να κατηγορειτε τον γαυρο για στημενα πρωταθληματα,κυπελλα,φιλικα,champions league,πολεμο στο ιρακ,πυρηνικο ολοκαυτωμα

Μιλαμε για αποδειξεις(Ντριανταφυλλοπουλος) που περασαν στο ντουκου.


πρεπει να ξερετε να δεχεστε και καποια πραγματα για την ομαδα σας

Τι να δεχομαι ρε συ? την Δεσποινα?Η οτι περασαμε τα προκριματικα επειδη η ουεφα απεκλεισε την Δυναμο?


και οχι να βγαινεται παντα ''λαδι'' και ως ''η μονη πραγματικη εκπροσωπος ομαδα της ελλαδας στην ευρωπη'

Ειμαστε μεχρι στιγμης.Για το μελλον βλεπουμε...



'οσο για τον διαιτητη,και εμας μας εχουν σφαξει πολλες φορες στην ευρωπη με αποτελεσμα να αποκλειστουμε αλλα ποτε δεν βγηκε καποιος να πει κατοπιν εορτης ''περαστε τους'';)

Εχεις καταλαβει την διαφορα?:confused::confused:
Αλλο δεν σε επαιξε καλα ο διαιτητης(Με Real)....και αλλο αποδεδειγμενα τα πηρε για να με αποκλεισει:badpc:(Με Δυναμο)

PDS
02-11-2007, 22:26
kerdisate ton Ajax ma fora k kati egine

edo o gauros nikise tin Werder :P

Το ιδιο ειναι:rofl:

Εκτος αν εισαι κατω απο 23-24 για να δεχτω οτι μπορει να μην εχεις δει τον τοτε Αjax.





logo xountas pigate ekei pou pigate oso k na se pligoni

Kαι εσεις λογο Καραμανλη πηρατε το πρωτο διπλο στην ιστορια σας μου το ειπε η περιπτερου που ξερει και ο proevo:angry::rofl:

gtakis
02-11-2007, 22:42
Ε το ενα μπηκε στο πρωτο λεπτο και το αλλο στο 90,ειχαμε και απουσιες,τεσπα.

καλα καλα σε λιγο θα μας πεις οτι τους παιξατε με τα δευτερα...:giggle:


Μιλαμε για αποδειξεις(Ντριανταφυλλοπουλος) που περασαν στο ντουκου.

ναι τι να σου πω ο πλεον αξιοπιστος ρουφιανος εχχμ σορυ δημοσιογραφος ηθελα να πω

Τι να δεχομαι ρε συ? την Δεσποινα?Η οτι περασαμε τα προκριματικα επειδη η ουεφα απεκλεισε την Δυναμο?.

ολως τυχαιως εγιναν ολα αυτα παντα ε???

Ειμαστε μεχρι στιγμης.Για το μελλον βλεπουμε....
καλα παιξτε με την κολοπετινιτσα σας τωρα γιατι το σεντονακι εχετε χρονια να το κουνησετε και αφηστε εμας να παιζουμε με την ρεαλ και τις αλλες ομαδιτσες,τα καφενεια οπως λετε

Εχεις καταλαβει την διαφορα?:confused::confused:
Αλλο δεν σε επαιξε καλα ο διαιτητης(Με Real)....και αλλο αποδεδειγμενα τα πηρε για να με αποκλεισει:badpc:(Με Δυναμο)
δεν μιλησα μονο για την ρεαλ αλλα και για τον αγωνα με την λιλ που ο διαιτητης εκανε οργια και δεν περασαμε,για τον αγωνα με την ρεαλ και το πεναλντι και την κοκκινη του ρομπερτο καρλος....

PDS
02-11-2007, 23:45
καλα καλα σε λιγο θα μας πεις οτι τους παιξατε με τα δευτερα...:giggle:


Μονο ο Μπορελι που απουσιαζε ηταν σαν να παιζαμε με τα δευτερα;)



ναι τι να σου πω ο πλεον αξιοπιστος ρουφιανος εχχμ σορυ δημοσιογραφος ηθελα να πω

Tα στοιχεια του ηταν αξιοπιστα,για αυτο και εκοψαν την εκπομπη,δεν με ενδιαφερει η γνωμη σου για τον δημοσιογραφο.



ολως τυχαιως εγιναν ολα αυτα παντα ε???

Οχι.
Με την αξια των παιχτων που εφτασαν ως εκει,ψαξε βρες τα παιχνιδια,δες τα και πες μου μετα την αποψη σου για διαιτησιες,αξια παιχτων κτλ;)
Aρκει να σου πω οτι ο Αντωνιαδης βγηκε πρωτος σκορερ στην Ευρωπη,Για το Δομαζο ο προπονητης του ερυθρου αστερα(νομιζω) ειπε οτι τετοιον παιχτη δεν εχω ξαναδει,και τον Ελευθερακη τον ζητησε επισημα η Ρεαλ;)



καλα παιξτε με την κολοπετινιτσα σας τωρα γιατι το σεντονακι εχετε χρονια να το κουνησετε και αφηστε εμας να παιζουμε με την ρεαλ και τις αλλες ομαδιτσες,τα καφενεια οπως λετε

Μα δεν αξιζουμε να παιξουμε Ch.league φετος,δεν ειμαι κολλημενος για να μην το παραδεχτω.;)

modecris
03-11-2007, 04:16
μια χαρά κουβέντα έχετε περί παναθηναϊκού,μίζες,στημένα παιχνίδια κτλ.
μην κάνετε το λάθος όμως και ανακατέψετε τον ολυμπιακό με όλα αυτά...;):angry:

TopGunZ
04-11-2007, 20:35
άσχετο, μια και δεν ασχολούμαι με το ποδόσφαιρο: από τότε δεν εμπιστεύονταν να στείλουν τον ολυμπιακό στην ευρώπη?

ProEvo
04-11-2007, 20:42
άσχετο, μια και δεν ασχολούμαι με το ποδόσφαιρο: από τότε δεν εμπιστεύονταν να στείλουν τον ολυμπιακό στην ευρώπη?

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

jorgedept
04-11-2007, 20:53
Το ιδιο ειναι:rofl:

Εκτος αν εισαι κατω απο 23-24 για να δεχτω οτι μπορει να μην εχεις δει τον τοτε Αjax.

Kαι εσεις λογο Καραμανλη πηρατε το πρωτο διπλο στην ιστορια σας μου το ειπε η περιπτερου που ξερει και ο proevo:angry::rofl:


ton Ajax to exo dei perisoteres fores apo esena pistepseme

k oson afora ton Karamanli sorry den ksero

pote den ipostirizA elliniki omada k akoma den to kano!