PDA

View Full Version : World of Warcraft: Mists of Pandaria



Noobios
25-10-2011, 19:37
Ανακοινωθηκε λοιπον το νεο expansion του World of Warcraft.

Κανιουριο race τα Pandaren, καινουριο class o Monk (οχι ο ντετεκτιβ), level cap 90 και καινουριο pet battle system (βλεπε Pokemon).

Γενικα, δεν με ψηνει ουτε το Pokemon feature ουτε το Kung-Fu Panda. Τι λετε οι υπολοιποι βετερανοι του WoW?

piterakos
25-10-2011, 21:06
Πιστευώ ότι αν το βγάλουν το expansion τέλος του 2012 θα ειναι κατι σαν να καταστρέφονται μόνοι τους. γιατι release diablo 3 και expansion του wow στον ιδιο χρονο δεν ειναι καλό. Εγώ προσωπικα έκανα apply ήδη για την προσφορα που έχει για ενα χρονο wow δωρο το diablo 3 και τα άλλα.

Chill
12-09-2012, 18:49
Επέστρεψα στο παιχνίδι 1+κάτι χρόνο μετά και έχω ενθουσιαστεί με τα όσα βρήκα. Νομίζω ότι το game μου μεταφέρει συναισθήματα vanilla μετά από 5 ολόκληρα χρόνια. Απόλαυση.

Είμαι στην beta του MOP ωστόσο δεν ασχολήθηκα πολύ γιατί θέλω να δω το game όταν έρθει η ώρα του. Το πρώτο mission alliance side είναι η επικούρα της επικούρας (μην ψάξετε στο youtube τα videos που υπάρχουν είναι από early beta)

Αυτή η πόλη μαγεία από άκρη σε άκρη και με το καλύτερο gaming theme που έχω ακούσει όσα χρόνια ασχολούμε με το gaming. 7 χρόνια μετά....κάθε φορά το απολαμβάνω

Jason Hayes - Stormwind (City Theme) (World of Warcraft Soundtrack) - YouTube

Το νέο μου UI, χωρίς mods ακόμα....
http://i212.photobucket.com/albums/cc90/PanosGre/LUI.jpg

Το μόνο που με ξενερώνει είναι ότι είμαι σε pve server και δεν πρόκειται να μεταφερθώ σε pvp γιατί έχω 5(!!!) chars εκεί. Το world pvp πάντα με εξίταρε και αν και έχει φύγει από εποχές vanilla, τα launch των xpac είναι μια ευκαιρία να θυμόμαστε τα παλιά.

12+σήμερα :)

Chill
02-10-2012, 11:07
Ίσως το καλύτερο xpansion ever....το παιχνίδι μας έδειξε η blizzard ότι έχει πάρα μα πάρα πολλά να δώσει ακόμα.

7 μέρες τώρα, είμαι με κόκκινα μάτια και ελάχιστες ώρες ύπνο. Τόσο addicted περιεχόμενο, τόσο καλοστημένο setting, τόσο balanced classes δεν έχει ξαναγίνει πραγματικά.