PDA

View Full Version : Βοηθεια για psp slim



seven77
05-10-2011, 10:52
παιδια εχω το εξης προβλημα: εχω ενα πσπ με cfw το οποιο επεσε και μου εσπασε ..απο την αλλη εχω ενα αλλο psp το οποιο δεν ειναι με cfw.ΥΠΑΡΧΕΙ τροπος απλα να βαλω π.χ την μεμορυ στικ η την μπαταρια στο αχακαριστο πσπ η πρεπει να το παω σε μαγαζι για να το φτιαξουν απο την αρχη?Επισης υπαρχει καποιος ευκολος οδηγος για να περασω cfw απο σλιμ σε σλιμ?
ευχαριστω.

kabamaru
09-10-2011, 20:40
Μπορεις να ξανα-χακαρεις το καλο psp. Ειτε μονος σου, ειτε σε μαγαζι οπως λες. Δεν περναει το cfw απ το ενα στο αλλο. Τα παιχνιδια ή ο,τι αλλο ειχες ειναι στο Memory Stick.

seven77
11-10-2011, 14:47
ναι το ξερω απλα ελεγα μηπως υπηρχε καποιος ευκολος τροπος να το κανω μονος μου..γιατι απ`οτι κοιταξα πρεπει να εχεις φατ πσπ...και πρεπει να κανω καποιου ειδους downgrade στο ασπαστο πσπ γι`αυτο λεω αν ξερει καποιος καποιο ευκολο τροπο για να το κανω..

gdskate
11-10-2011, 17:16
Λοιπόν, μπες ΕΔΩ (http://www.pspgr.net/index.php) και θα βρεις λύση.

Eddy_Gordo
28-10-2011, 04:52
ναι το ξερω απλα ελεγα μηπως υπηρχε καποιος ευκολος τροπος να το κανω μονος μου..γιατι απ`οτι κοιταξα πρεπει να εχεις φατ πσπ...και πρεπει να κανω καποιου ειδους downgrade στο ασπαστο πσπ γι`αυτο λεω αν ξερει καποιος καποιο ευκολο τροπο για να το κανω..

μπορω να στο κανω εγω, απλα στειλε πμ να κανονισουμε διοτι εχω μπαταρια πανδωρα με καρτα ετοιμη...