PDA

View Full Version : Password στο Pes2008 για Registration.



grsaint13
27-10-2007, 17:25
Παιδιά να ρωτήσω κάτι.Πάω να κάνω το registration στο PES2008 και εκτός του registration code,από κάτω μου ζητάει και ένα password.Ποιο password είναι αυτό που ζητάει και από που το βρίσκω;

Συγνώμη για την αφελή ερώτηση αλλά δεν το έχω ξανακάνει...:tiphat:

NonBorn
27-10-2007, 17:30
Παιδιά να ρωτήσω κάτι.Πάω να κάνω το registration στο PES2008 και εκτός του registration code,από κάτω μου ζητάει και ένα password.Ποιο password είναι αυτό που ζητάει και από που το βρίσκω;

Συγνώμη για την αφελή ερώτηση αλλά δεν το έχω ξανακάνει...:tiphat:

Ο κωδικός αυτός είναι δικός σου, τον επιλέγεις και είναι αυτός που θα χρησιμοποιείς μαζί με τον registration code για να κάνεις log in στο pes network! Οπότε διαλέγεις έναν κωδικό τον βάζεις, βάζεις mail(προαιρετικό), secret question και answer για παν ενδεχόμενο, και κάνεις submt :)

mg1980
27-10-2007, 17:31
φιλε,ειναι το password ,που εσυ επιλεγεις που ,ειναι για να μπαινεις online στο pro evo 2008 network..ειναι προσωπικο το τι θα επιλεξεις για password...

grsaint13
27-10-2007, 17:34
Μισό λεπτάκι.Εννοέιτε ότι βάζω το PSN ID μου εκεί ή το password που έχω επιλέξει για να εισέρχομαι;

NonBorn
27-10-2007, 17:36
Μισό λεπτάκι.Εννοέιτε ότι βάζω το PSN ID μου εκεί ή το password που έχω επιλέξει για να εισέρχομαι;

Τίποτα απ τα δύο... Βάζεις ένα password που θα χρησιμοποείς κάθε φορά που θα κάνεις login στο pes για να παίζεις online! Δεν έχει σχέση ούτε με το psn ούτε με κανέναν άλλο κωδικό! Δεν είναι δηλαδή απαραίτητο να βάλεις τον ίδιο!

grsaint13
27-10-2007, 17:38
κατανοητό και ευχαριστώ,αλλά το θέμα είναι γιατί δεν μου το δέχεται και δε μου συνεχίζει τη διαδικασία...

blizard
27-10-2007, 17:42
Πρώτα θα κάνεις registration στην δέυτερη επιλογή (αυτή με τον browser) και μετά στην πρώτη επιλογή θα κάνεις το login.
(με το pass που είχες βάλει στο registration.)

NonBorn
27-10-2007, 17:42
κατανοητό και ευχαριστώ,αλλά το θέμα είναι γιατί δεν μου το δέχεται και δε μου συνεχίζει τη διαδικασία...

Έχει κάποιους περιορισμούς... Νομίζω μόνο γράμματα και αριθμοί και 6+ χαρακτήρες... Για κοίταξε το αυτό!