PDA

View Full Version : Aγορά Pes2008 (Αύριο) - Σε ποιά κονσόλα?



klepidas
25-10-2007, 20:54
Loipon den antexa alla telika kai aurio tha pao na agoraso to pro to thema einai gia pia konsola????(parakalo psifiste)se pio tha to xaro pio polli???ektos apo to protathlima tou forum thelo na mou peite an axizei pragmatika na exo kai ta dio podosferakia gia to ps3 mou...parakalo grigora thelo apantiseis simera....

:hide:sorry gia ta greeklish alla viazomoun

tasioskis
25-10-2007, 21:26
φιλε κλεπιδα εγω δεν θα ψηφισω γιατι δεν το εχω ακομα,αλλα απο αυτα που εχω διαβασει στο φορουμ το παιχνιδι δεν παρουσιαζει προβληματα στο ps3 μονο.που σημαινει οτι η κοναμι το εβγαλε καπως προχειρα.

SeLanmere
25-10-2007, 22:20
Στο play λόγω πολύ καλύτερου χειρισμού για το συγκεκριμένο game

Darth_Ioannis
25-10-2007, 22:20
παιδια το εχω και στα δυο και στο 360 υπερεχει σε ολους τους τομεις.-

SeLanmere
25-10-2007, 22:22
Mε την ίδια λογική εγώ λέω οτι υπερέχει στο play σε όλους τους τομείς.Αν μπορείς γίνε πιο κατατοπιστικος

PDS
25-10-2007, 22:28
Κλεπιδα αν ειχες ασχοληθει στο παρελθον με PES δεν θα εκανες καν αυτη την ερωτηση και θα επερνες την PS3 εκδοση χωρις δευτερη σκεψη.
Προφανως δεν εχεις ασχοληθει,οποτε σου προτεινω να το παρεις για ps3.:)
Και αυτο γιατι το χειριστηριο του PS3 ειναι to ιδανικο για αυτο το GAME.

klepidas
25-10-2007, 23:24
pezo pes apo tin ekdosi pes3 imoun trela poromenos alla den xero perisi mou arese to pro 6 sto 360 gia auto kano tin erotisi

baphomet
26-10-2007, 10:23
Mε την ίδια λογική εγώ λέω οτι υπερέχει στο play σε όλους τους τομείς.Αν μπορείς γίνε πιο κατατοπιστικος

να γίνω εγώ;

Interview (http://www.winningelevenblog.com/2007/10/another-seabass-interview-on-igncom.html)

IGN: In the PS3 version we've played we noticed some slow-down in the game, plus the crowd and stadiums aren't as polished as some of the on-pitch features. Will you look to rectify this in the next game?

Seabass: Of course. To be honest I don't think the slow-down is that bad compared to the 360 and as I said, we don't create just a PS3 game, we created both together. But when we compared them directly we were shocked because the PS3 has a little bit more slowdown and we don't really know why.


:1appl: ρε Seabass,τα κατάφερες πάλι :rant:.Άντε και του χρόνου :mad:

WolfRathmA
26-10-2007, 10:45
Ρε παιδες αυτος o Seabass ποιος ειναι; Με ολο το συμπαθιο δηλαδη...
Παντος ειναι και πολυ καραγκιοζης...LoL...

Δεν τρεπονται λιγο που βγαινουν και λενε αυτα τα πραγματα; Ντροπη τους. Αυτο που εχω καταλαβει εγω ειναι οτι η ΚΟΝΑΜΙ και η ομαδα που φτιαχνει το pro εχει μεινει πισω στην δεκαετια του 90! Δεν γνωριζουν απο nextgen gaming οι κυριοι εκει και δεν ξερουν καθολου τι παει να πει αυτη η εννοια. Παρ'ολα αυτα ομως και εμεις κανουμε την βλακεια και αγοραζουμε το παιχνιδι τους και τους λεμε και ευχαριστω απο πανω αντι να ξεσηκωθουμε. Κουτοχορτο τρομε; Ελεος...

baphomet
26-10-2007, 10:56
o Seabass είναι ο "πατέρας" του PES τρομάρα του

WolfRathmA
26-10-2007, 11:00
ΤΡΟΜΑΡΑ ΤΟΥ!!! ΕΛΕΟΣ!!!!

ps4
26-10-2007, 12:04
τι ειπε;;;;; οτι δεν ξερουν γιατι ειναι πιο αργο στο 3;;;;;;;;;;;;;:rant:

grscream
26-10-2007, 12:46
ρε αυτή η konami είναι η ίδια που θα βγάλει και το metal gear 4?!

georgios
26-10-2007, 13:39
ps3 giati to exume oloi emis ke tha pezis mazi mas ke giati o stauros sto ps3 pad ine poli kaliteros apo tu 360. ase pu to ps3 bori na su vgali death ring ke na min boris na peksis

muku
26-10-2007, 14:14
ρε αυτή η konami είναι η ίδια που θα βγάλει και το metal gear 4?!

Η Konami σαν εταιρεία η ίδια είναι, ευτυχώς οι developers που φτιάχνουν το παιχνίδι είναι διαφορετικοί, άλλο department, Kojima Productions. Αλλιώς παίζει να αυτοκτονούσα κιόλας... Πάντως στο θέμα μας, Klepidas θα πρότεινα να το νοικιάσεις και στις 2 κονσόλες και να πάρεις αυτό που θα σου αρέσει καλύτερα. Εγώ αυτό θα έκανα. Αν έπαιρνα πάντως την έκδοση για xbox360 θα έπαιρνα και αντάπτορα για να παίζω με το dualshock....

klepidas
26-10-2007, 22:54
pedi telika pira to pro alla gia to pc giati mou legane ola ta magazia oti gia ps3 tha erthei se mia evdomada

NonBorn
26-10-2007, 22:59
pedi telika pira to pro alla gia to pc giati mou legane ola ta magazia oti gia ps3 tha erthei se mia evdomada

Βάζει όλο το forum να απαντάει για να του δώσει feedback για να επιλέξει και τελικά πάει και αγοράζει κάτι άσχετο που δεν υπήρχε καν στο poll !! :rofl::rofl::rofl: Άρε αθάνατε klepidas!!:bowdown::bowdown:

Καλό παιχνίδι και ελπίζω σε cross-platform servers για να σου μάθω λίγη μπάλα :p

klepidas
26-10-2007, 23:00
koita min patheis tpt xekourasou mexri na se pexo gt tha fas kala...mallon tha to paro kai gia ps3 alla apo www.games-asia.com

WolfRathmA
27-10-2007, 09:53
Ωραια. Οποτε αλλο ενα θεμα κλεινει αφου λυθηκε το προβλημα του klepida μας... Μπραβο! :p

Thread Closed!