PDA

View Full Version : 1st UEFA Europa League



aloialone
22-06-2011, 18:45
http://img155.imageshack.us/img155/4009/zzzpm.jpg
http://img708.imageshack.us/img708/1715/teliko.jpg
http://img3.imageshack.us/img3/569/oleir.jpg
http://img830.imageshack.us/img830/4084/manchestercity1491810.jpg

Οι κανονισμοι ειναι οι εξης:

-4 Γκρουπ των 4 ομαδων.
-Control settings : assisted-semi Οπως αρεσει στον καθενα.
-Συστηματα: default

-Οι πρωτοι 2 απο καθε γκρουπ περνανε σε διπλους αγωνες νοκ αουτ.
-Τα ματς θα ειναι ranked και 7 λεπτα.
-2 αγώνες με κάθε αντίπαλο σε ομιλους και νοκουτ παιχνιδια.
-Συνάντηση στα online League τα οποια θα δημιουργήσω εγω και θα σας δωθουν οι κωδικοι.
-Σε περίπτωση disconnect ο αγώνας θα ξαναγίνεται από το χρονικό σημείο που σταμάτησε και με το ίδιο σκορ.Θα μπορειτε εως και 4 αγωνες απο το league.Εαν δεν φτασουν η δεν μπορειτε να παιξετε μεσω του league τοτε θα πατε σε head to head!
-Οι συμμετοχες θα κλεισουν αυτοματα μολις συμπληρωθουν οι πρωτοι 16 συμμετεχοντες.
-Αγωνες που δεν θα γινονται μεσα στο χρονικο οριο θα λογιζονται ως ισοπαλιες με σκορ 0-0
-Για τις Κοκκινες ισχυει το εξης:
Αν σε ενα παιχνιδι καποιος παρει 1 κοκκινη τοτε δεν θα εχει καμια επιπτωση.
Στις 2 κοκκινες σε ενα παιχνιδι εχει -2 βαθμους!
Στις 3 κοκκινες σε ενα παιχνιδι εχει -3 βαθμους!



-Προκρίνονται οι 2 πρώτοι κάθε ομίλου.
-Σε περίπτωση ισοβαθμίας θα ισχύσουν τα εξής:
α) Αποτέλεσμα του μεταξύ τους αγώνα
β) Διαφορα τερματων στα μεταξυ τους ματς
γ) Καλύτερη συνολική διαφορά τερμάτων
δ) Καλύτερη επίθεση

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΟΝ ZOUPAN ΠΟΥ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΟΥΣ ΠΙΝΑΚΕΣ.

Στο τελος καθε αποτελεσματος θα ηθελα να γραφετε ΝΙΚΕΣ-ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ-ΗΤΤΕΣ\ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ-ΚΑΤΑ\ ΒΑΘΜΟΥΣ.

ΕΝΑΡΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ
ΟΙ ΚΩΔΙΚΟΙ ΕΙΝΑΙ:
1ος Ομιλος - 1steuropagr - Password -123456 -ABBREVIATION -1st
2ος Ομιλος - 2ndeuropagr- Password -123456 -ABBREVIATION -2nd
3ος Ομιλος - 3rdeuropagr - Password -123456 -ABBREVIATION -3rd
4ος Ομιλος - 4theuropagr - Password -123456 -ABBREVIATION -4th

Οι Αγωνες ειναι 7 λεπτα.
ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

lostmangr
22-06-2011, 18:48
ε οχι δεν αντεχω να εχω τον βαζελο οποιος τον θελει ας μου πει σας παρακαλω :(

aloialone
22-06-2011, 18:50
ε οχι δεν αντεχω να εχω τον βαζελο οποιος τον θελει ας μου πει σας παρακαλω :(


Θες να αλλαξουμε μαζι? Αν ναι στειλε μου πμ.

lostmangr
22-06-2011, 18:52
Θες να αλλαξουμε μαζι?
και το ρωτας αρης ειμαι οχι βαζελος δεν μπορω να εχω τον βαζελο :) μεσα....

aloialone
22-06-2011, 19:00
ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΟΜΑΔΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΞΑΝΑ ΔΕΧΤΗ. ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΤΕ ΠΙΟ ΠΑΝΩ. ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ!
DONE!!

katsouras
22-06-2011, 23:55
Καλο ξεκινημα λοιπον!Θα με πετυχετε μεσημερι και νωρις το απογευμα μεσα,οποιος δεν με βρισκει μιλαμε μεσω p.m

pokemaniac
23-06-2011, 00:21
Καλο ξεκινημα και καλη τυχη σε ολους τους συμμετεχοντες

marcojohn 13
23-06-2011, 00:47
marcojohn13 - phirlo_milaneze:3-4
phirlo_milaneze - marcojohn13:2-4

χωρις κοκκινες..στο πρωτο ματς η τυχη γυρισε την πλατη στη μιλαν καθως ο ιμπρα σημαδεψε το δοκαρι και αντι να γινει το 4-2 το ματς τουμπαρε εντελως,στο δευτερο οι ροσονερι δεν αφησαν περιθωρια με σκορ ημιχρονου 0-4! η γιουβε στο β ημιχρονο αντεπιτεθηκε αλλα μεχρι εκει.. ματσαρες παντως και τα δυο!

tzikevan
23-06-2011, 03:38
Hamburger 1 - 6 Porto

Porto 4 - 1 Hamburger
k mia kokkini i Porto

Me poli agries diatheseis xekinisan tin dioraganosoi oi drakoi tis lisavonas k fainetai oti me autes tis nikes tous xrizontai apo ta favoroi me to xekinima gia tin prokrisi apo ton omilo tous....o Hulk k Moutihnio apla evgazan foties san sostoi drakoi....o Villas Boas fanike sigkentomenos sta paixnidia k den edixe epireasmenos apo tis fimes pou lene gia epikimeni metakomisi tou sto Londino..

marcojohn 13
23-06-2011, 04:05
dinos_maitre - marcojohn13:0-2
marcojohn13 - dinos_maitre:3-2 χωρις κοκκινες

τελικοι πλεον τα ματς με τους δρακους του οπορτο!

phirlo
23-06-2011, 04:21
marcojohn13 - phirlo_milaneze:3-4
phirlo_milaneze - marcojohn13:2-4

phirlo_milanese - dinos_maitre:5-2
dinos_maitre - phirlo_milanese:1-4

aloialone
23-06-2011, 09:39
Στο τελος καθε αποτελεσματος θα ηθελα να γραφετε ΝΙΚΕΣ-ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ-ΗΤΤΕΣ\ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ-ΚΑΤΑ\ ΒΑΘΜΟΥΣ.

Π.Χ

ΝΙΚΕΣ - 2
ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ - 3
ΗΤΤΕΣ - 1
ΓΚΟΛ 14-7

ΒΑΘΜΟΙ - 9

KwstasLeon
23-06-2011, 10:56
Hamburger 1 - 6 Porto

Porto 4 - 1 Hamburger
k mia kokkini i Porto

Me poli agries diatheseis xekinisan tin dioraganosoi oi drakoi tis lisavonas k fainetai oti me autes tis nikes tous xrizontai apo ta favoroi me to xekinima gia tin prokrisi apo ton omilo tous....o Hulk k Moutihnio apla evgazan foties san sostoi drakoi....o Villas Boas fanike sigkentomenos sta paixnidia k den edixe epireasmenos apo tis fimes pou lene gia epikimeni metakomisi tou sto Londino..

Αγοραρε για να μαθαινουν οι νεοι και να θυμουνται οι παλιοι η Πορτο δεν ειναι απο την Λισαβονα ειναι απο ενα λιμανι πιο πανω που λεγεται Οπορτο.Η Λισαβονα εχει την ομαδαρα Μπενφικα και την Σπορτιγκ τα οποια τα γηπεδα τους ειναι πανομοιοτυπα απλα το ενα ειναι κοκκινο και το αλλο πρασινο.:pao:

dmaitre
23-06-2011, 12:24
Ολοκλήρωσα τη συμμετοχή μου και σε αυτό το τουρνουά.
Θα διατυπώσω κανά δυο παρατηρήσεις και όποιος θέλει τις λαμβάνει υπόψιν για το μέλλον

1) Controls : Πολύς λόγος έχει γίνει για το αν πρέπει να είναι semi ή assisted. Δεν μπορώ να απαντήσω στο ερώτημα και προσωπικά επειδή θέλω να παίζω fifa δεν με απασχολεί. Αρκεί οι κανόνες να είναι ίδιοι για όλους. Προτείνω λοιπόν σε επόμενα τουρνουά ο διοργανωτής να ορίζει συγκεκριμένο τρόπο παιχνιδιού ο οποίος θα ακολουθείται από όλους.
2) Ορισμός Ομάδας : Δεν μπόρεσα να καταλάβω το σκεπτικό της έξτρα κλήρωσης για τις ομάδες. Έγινε μια κλήρωση προτεραιότητας και ο καθένας πρότεινε κάποιες ομάδες. Τι νόημα έχει να γίνεται κλήρωση και να παίζω εγώ με μια ομάδα την οποία πρότεινε άλλος και την οποία ούτε έχω ξαναδεί ούτε μου αρέσει. Σε κάθε περίπτωση το σωστό είναι ο καθένας να αγωνίζεται με μία ομάδα της αρεσκείας του.Και θέλει προσοχή σε αυτό τον χειρισμό γιατί μπορεί να υποθέσει κάποιος ότι υπάρχει και σκοπιμότητα. Αφού το όλο σύστημα βασίζεται στην εμπιστοσύνη στο διοργανωτή δεν πρέπει αυτή να κλονιστεί με τίποτα.
3) Σύνδεση στο ίντερνετ. Σε ένα από τους αγώνες που έπαιξα χθες προηγήθηκα νωρίς και να πω ότι ήλπιζα παρότι ο φίλος είναι πολύ καλός παίκτης(έχουμε ξαναπαίξει, βέβαια πάντα με παίζει με ποιοτικότερη ομάδα) ότι μπορούσα να πάρω το ματς. Κοντά στο 20' έγινε διακοπή. Όταν αρχίσαμε πάλι ο φίλος ήταν πολύ δυνατός όμως : 1) Παίχτηκε ένα ματς καρέ καρέ, με διακοπές και κόντρα διακοπές. Εγώ προσωπικά δεν έχω συνηθίσει να παίζω έτσι και δεν το απολαμβάνω.Νομίζω ότι θα πρέπει να βρεθεί φόρμουλα να επαναλαμβάνεται το ματς ή κατι παρόμοιο.
2) Στο 77' διεκόπη εκ νέου το ματς. Το σκορ ήδη ήταν ψηλό εις βάρος μου αλλά και έτσι να μην ήταν πως θα μπορούσα να διεκδικήσω οποιαδήποτε ανατροπή; Δεν γίνεται με συνεχείς διακοπές.
Δεν ξέρω ποια λύση έχει το πρόβλημα πάντως εγώ το θέτω.

Ευχαριστώ για την υπομονή σας και ραντεβού στο επόμενο πρωτάθλημα με ομάδα της αρεσκείας μου.

freakygeo
23-06-2011, 14:54
Kwstasleon20vt-freakygeo 1-3
freakygeo-kwstasleon20vt 3-1

NΙΚΕΣ - 2
ΗΤΤΕΣ-0
ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ-0

ΓΚΟΛ 6-2

ΒΑΘΜΟΙ- 6

KwstasLeon
23-06-2011, 15:11
freakygeo(Napoli) - KwstasLeon20vt(Lyon) 3-1
KwstasLeon20vt(Lyon) - freakygeo(Napoli) 1-3

Θα συμφωνησω με τον παραπανω για την επιλογη τις ομαδας.Απαραδεκτη η Λυον και δεν θα την επαιζα ποτε στο φιφα.Εναι μια ομαδα που αντιπαθω!!!Για τους αγωνες 2 λογια.
Στον 1 ο φιλος εκανε 2 σουτ στην εστια απο τα οποια το ενα μπηκε γκολ.1 Αυτογκολ δικο μου.Μια σεντρα σουτ εκανε και χωρις να αναψει ο παικτης του την βρηκε με το κεφαλι και γκολ.Ειχα 7 σουτ στην εστια και 2 δοκαρια.Φιλε freakygeo πιστευω οτι εκανες λαθος που μου εδωσες την μπαλα με τον τερματοφυλακα(με τα χερια) και γι'αυτο και δεν εβαλα γκολ και σ'αφησα να την μπαρεις.Απο μενα να ξερετε τετοια γκολ δεν θα τα βαζω και αν γινει κατα λαθος να ξερετε οτι στα καπακια θα βαλω αυτογκολ.
Στον αλλο αγωνα ανεβηκε ο φιλος 4 σουτ 3 γκολ και ενα δοκαρι και εγω κλασικα 8 σουτ 1 γκολ.Και δεν μου εδωσε και πεντακαθαρο πεναλτι.
Συνεχιζουμε και οτι βγει...

freakygeo
23-06-2011, 15:13
σε καταλαβαινω κωστα και σου πα αμεσως και στους δυο αγωνες οτι ησουν ατυχος πολυ ομως και εγω ημουν τυχερος γτ ο τερματοφυλακας μου επιασε τα απιαστα...καλη συνεχεια να εχεις!!

lostmangr
23-06-2011, 15:14
παιδια μετα της 22:00 θα ειμαι μεσα ας μπει καποιος να κανουμε αγωνες γιατι αυριο θα ειμαι κετος ολη μερα και σκ δεν θα μπω καθολου..

katsouras
23-06-2011, 15:24
Ολοκλήρωσα τη συμμετοχή μου και σε αυτό το τουρνουά.
Θα διατυπώσω κανά δυο παρατηρήσεις και όποιος θέλει τις λαμβάνει υπόψιν για το μέλλον

1) Controls : Πολύς λόγος έχει γίνει για το αν πρέπει να είναι semi ή assisted. Δεν μπορώ να απαντήσω στο ερώτημα και προσωπικά επειδή θέλω να παίζω fifa δεν με απασχολεί. Αρκεί οι κανόνες να είναι ίδιοι για όλους. Προτείνω λοιπόν σε επόμενα τουρνουά ο διοργανωτής να ορίζει συγκεκριμένο τρόπο παιχνιδιού ο οποίος θα ακολουθείται από όλους.
2) Ορισμός Ομάδας : Δεν μπόρεσα να καταλάβω το σκεπτικό της έξτρα κλήρωσης για τις ομάδες. Έγινε μια κλήρωση προτεραιότητας και ο καθένας πρότεινε κάποιες ομάδες. Τι νόημα έχει να γίνεται κλήρωση και να παίζω εγώ με μια ομάδα την οποία πρότεινε άλλος και την οποία ούτε έχω ξαναδεί ούτε μου αρέσει. Σε κάθε περίπτωση το σωστό είναι ο καθένας να αγωνίζεται με μία ομάδα της αρεσκείας του.Και θέλει προσοχή σε αυτό τον χειρισμό γιατί μπορεί να υποθέσει κάποιος ότι υπάρχει και σκοπιμότητα. Αφού το όλο σύστημα βασίζεται στην εμπιστοσύνη στο διοργανωτή δεν πρέπει αυτή να κλονιστεί με τίποτα.
3) Σύνδεση στο ίντερνετ. Σε ένα από τους αγώνες που έπαιξα χθες προηγήθηκα νωρίς και να πω ότι ήλπιζα παρότι ο φίλος είναι πολύ καλός παίκτης(έχουμε ξαναπαίξει, βέβαια πάντα με παίζει με ποιοτικότερη ομάδα) ότι μπορούσα να πάρω το ματς. Κοντά στο 20' έγινε διακοπή. Όταν αρχίσαμε πάλι ο φίλος ήταν πολύ δυνατός όμως : 1) Παίχτηκε ένα ματς καρέ καρέ, με διακοπές και κόντρα διακοπές. Εγώ προσωπικά δεν έχω συνηθίσει να παίζω έτσι και δεν το απολαμβάνω.Νομίζω ότι θα πρέπει να βρεθεί φόρμουλα να επαναλαμβάνεται το ματς ή κατι παρόμοιο.
2) Στο 77' διεκόπη εκ νέου το ματς. Το σκορ ήδη ήταν ψηλό εις βάρος μου αλλά και έτσι να μην ήταν πως θα μπορούσα να διεκδικήσω οποιαδήποτε ανατροπή; Δεν γίνεται με συνεχείς διακοπές.
Δεν ξέρω ποια λύση έχει το πρόβλημα πάντως εγώ το θέτω.

Ευχαριστώ για την υπομονή σας και ραντεβού στο επόμενο πρωτάθλημα με ομάδα της αρεσκείας μου.


Φιλε dmaitre,
Οταν καποιος αναλαμβανει να κανει ενα πρωταθλημα θετει καποιους ορους συμφωνα με την δικη του λογικη και φαντασια.Ο Τρυφωνας λοιπον ειχε ενα σκεπτικο δικο του,σε αλλους αρεσει σε αλλους οχι.Αν λοιπον ειχες παραπονα επρεπε να το πεις εξ αρχης και ειτε να βρισκοταν μια λυση ειτε να απειχες απο το εν λογω πρωταθλημα.Επειδη ησουν και στα δικα μου πρωταθληματα εχεις δει οτι δεν γινεται να συμφωνουν και οι 20,30,40 παιχτες.Ορισμενοι δε θα πανε κοντρα μονο και μονο για να κανουν την διαφορα.Το θεμα ειναι να γινεται πριν η συζητηση και οχι κατοπιν εορτης..

*Το μεσημερι θα ειμαι μεσα.

KwstasLeon
23-06-2011, 15:38
σε καταλαβαινω κωστα και σου πα αμεσως και στους δυο αγωνες οτι ησουν ατυχος πολυ ομως και εγω ημουν τυχερος γτ ο τερματοφυλακας μου επιασε τα απιαστα...καλη συνεχεια να εχεις!!
Γιωργο δεν τα εχω με σενα με την σκατο ομαδα τα εχω.Ισα ισα σε θεωρω καλο παικτη και μενα μ'αρεσει να παιζω με δυνατους παικτες γιατι μονο ετσι γινεσαι καλητερος.Gomis τα τουβλακια που παιζαμε μικροι να τον βαλεις να πηδηξει ουτε αυτα δεν μπορει :bang: χειροτερος και απο τον big sofo ειναι.Καλη συνεχεια σ'ολους μας....

dmaitre
23-06-2011, 16:19
Παιδιά όπου συμμετέχω διαβάζω τους κανόνες και συμμετέχω αποδεχόμενος αυτούς. Απλά στην πράξη διαπίστωσα ότι το να παίζεις με ομάδα άσχετη με σένα τουλάχιστον για μένα είναι Ξενέρωμα. Και το πρόβλημα δεν το βάζω στη δυναμικότητα αλλά στο δέσιμο με μια ομάδα.

Τέλος ότι λέω το λέω ως άποψη για τη συνέχεια γιατί προφανώς και κάποιος άλλος θα αναλάβει να διοργανώσει κάτι άλλο(πιθανότατα κι εγώ κάποια στιγμή). Αν δεν λέγονται και κάποιες παρατηρήσεις δεν έχει νόημα. Δεν υπάρχει καμμιά μομφή στους διοργανωτές. Ίσα ίσα τους ευχαριστώ.

Ευχαριστώ. Καλή συνέχεια και αναμένω με αγωνία να ξεκινήσει το επόμενο τουρνουά.

katsouras
23-06-2011, 17:04
Αποτελεσματα με traboukos14

1-1 , 1-1 Χωρις κοκκινες

Παιχνιδια 2
Ισσοπαλιες 2
Βαθμοι 2

Ωραια παιχνιδια αλλα με πολλα κολληματα οπως παντα..

aloialone
23-06-2011, 17:41
Παιδια απλα κανουμε ενα πρωταθλημα. Δεν εχουμε ουτε επαθλο ουτε σκοπο που το κανουμε. Ο μονος λογος που το κανουμε ειναι η διασκεδαση μας. Ακομα και ο τροπος που βγηκαν οι ομαδες (κληρωση) εχει το χαβαλε της. Γι αυτο και το κανω με λιγες ομαδες και μικρο σε διαρκεια. Στο 1ο πρωταθλημα φιφα2011 πηρα με κληρωση Liverpool την οποια ουτε που την ηθελα. Ο Κατσουρας την εβγαλε με κληρωση. Τελικα ομως με αυτη την ομαδα πηρα το πρωταθλημα.

aloialone
23-06-2011, 17:53
Ολοκλήρωσα τη συμμετοχή μου και σε αυτό το τουρνουά.
Θα διατυπώσω κανά δυο παρατηρήσεις και όποιος θέλει τις λαμβάνει υπόψιν για το μέλλον

1) Controls : Πολύς λόγος έχει γίνει για το αν πρέπει να είναι semi ή assisted. Δεν μπορώ να απαντήσω στο ερώτημα και προσωπικά επειδή θέλω να παίζω fifa δεν με απασχολεί. Αρκεί οι κανόνες να είναι ίδιοι για όλους. Προτείνω λοιπόν σε επόμενα τουρνουά ο διοργανωτής να ορίζει συγκεκριμένο τρόπο παιχνιδιού ο οποίος θα ακολουθείται από όλους.
2) Ορισμός Ομάδας : Δεν μπόρεσα να καταλάβω το σκεπτικό της έξτρα κλήρωσης για τις ομάδες. Έγινε μια κλήρωση προτεραιότητας και ο καθένας πρότεινε κάποιες ομάδες. Τι νόημα έχει να γίνεται κλήρωση και να παίζω εγώ με μια ομάδα την οποία πρότεινε άλλος και την οποία ούτε έχω ξαναδεί ούτε μου αρέσει. Σε κάθε περίπτωση το σωστό είναι ο καθένας να αγωνίζεται με μία ομάδα της αρεσκείας του.Και θέλει προσοχή σε αυτό τον χειρισμό γιατί μπορεί να υποθέσει κάποιος ότι υπάρχει και σκοπιμότητα. Αφού το όλο σύστημα βασίζεται στην εμπιστοσύνη στο διοργανωτή δεν πρέπει αυτή να κλονιστεί με τίποτα.
3) Σύνδεση στο ίντερνετ. Σε ένα από τους αγώνες που έπαιξα χθες προηγήθηκα νωρίς και να πω ότι ήλπιζα παρότι ο φίλος είναι πολύ καλός παίκτης(έχουμε ξαναπαίξει, βέβαια πάντα με παίζει με ποιοτικότερη ομάδα) ότι μπορούσα να πάρω το ματς. Κοντά στο 20' έγινε διακοπή. Όταν αρχίσαμε πάλι ο φίλος ήταν πολύ δυνατός όμως : 1) Παίχτηκε ένα ματς καρέ καρέ, με διακοπές και κόντρα διακοπές. Εγώ προσωπικά δεν έχω συνηθίσει να παίζω έτσι και δεν το απολαμβάνω.Νομίζω ότι θα πρέπει να βρεθεί φόρμουλα να επαναλαμβάνεται το ματς ή κατι παρόμοιο.
2) Στο 77' διεκόπη εκ νέου το ματς. Το σκορ ήδη ήταν ψηλό εις βάρος μου αλλά και έτσι να μην ήταν πως θα μπορούσα να διεκδικήσω οποιαδήποτε ανατροπή; Δεν γίνεται με συνεχείς διακοπές.
Δεν ξέρω ποια λύση έχει το πρόβλημα πάντως εγώ το θέτω.

Ευχαριστώ για την υπομονή σας και ραντεβού στο επόμενο πρωτάθλημα με ομάδα της αρεσκείας μου.


Φιλε μου. Να σου απαντησω και στα 3 θεματα. Καταρχην κανεις πολυ καλα που λες την αποψη σου.
Για τα controls. Ενας μπορει να εχει μαθει στο semi αλλος σε manual αλλος σε assisted. Δεν νομιζω να ειναι ωραιο να αναγκαζω καποιον να παιζει οπως θελω εγω. Τα αφησα ελευθερα. Οποιος θελει semi βαζει semi στα controls του και ουτοκαθεξης.
Για τις ομαδες. Εγινε επιλογη απο 16 ατομα για να εχουμε 16 σχεδον ισοδυναμες ομαδες. Θα μπορουσα να διαλεξω εγω 16 ομαδες και να τις κληρωσω αλλα ηθελα να γινει χαβαλες οπως και εγινε. Π.χ κατσουρας και giannislazy τους ετυχε αυτη που ηθελαν.
Για τα κολληματα. Δεν ειμαι υπερ στις διακοπες του αγωνα. Για μενα επρεπε με συννενοηση μεταξυ σας να κανετε το παιχνιδι απο την αρχη. Ειδικα οπως τα λες οτι εγιναν τοτε ειμαι 100% υπερ του να ξαναγινει ο αγωνας. Οπως ειμαι υπερ στο να μην κανει καθυστερησεις και πασουλες στην αμυνα καποιος που νικαει η παει για το αποτελεσμα. Ολα αυτα τα αναφερουμε εδω φυσικα.
Αυτα απο μενα και πραγματικα στεναχωρηθηκα που δεν το απολαυσες.

aloialone
23-06-2011, 17:59
freakygeo(Napoli) - KwstasLeon20vt(Lyon) 3-1
KwstasLeon20vt(Lyon) - freakygeo(Napoli) 1-3

Θα συμφωνησω με τον παραπανω για την επιλογη τις ομαδας.Απαραδεκτη η Λυον και δεν θα την επαιζα ποτε στο φιφα.Εναι μια ομαδα που αντιπαθω!!!Για τους αγωνες 2 λογια.
Στον 1 ο φιλος εκανε 2 σουτ στην εστια απο τα οποια το ενα μπηκε γκολ.1 Αυτογκολ δικο μου.Μια σεντρα σουτ εκανε και χωρις να αναψει ο παικτης του την βρηκε με το κεφαλι και γκολ.Ειχα 7 σουτ στην εστια και 2 δοκαρια.Φιλε freakygeo πιστευω οτι εκανες λαθος που μου εδωσες την μπαλα με τον τερματοφυλακα(με τα χερια) και γι'αυτο και δεν εβαλα γκολ και σ'αφησα να την μπαρεις.Απο μενα να ξερετε τετοια γκολ δεν θα τα βαζω και αν γινει κατα λαθος να ξερετε οτι στα καπακια θα βαλω αυτογκολ.
Στον αλλο αγωνα ανεβηκε ο φιλος 4 σουτ 3 γκολ και ενα δοκαρι και εγω κλασικα 8 σουτ 1 γκολ.Και δεν μου εδωσε και πεντακαθαρο πεναλτι.
Συνεχιζουμε και οτι βγει...
Αν εκανες στο 1ο παιχνιδι 9 ευκαιριες και στο 2ο 8 και δεν νικησες δεν νομιζω οτι φταιει η ομαδα που σου ετυχε.......πιο πολυ η αναπηρια σου θα ελεγα εγω....:bang:

lostmangr
23-06-2011, 18:03
Οπως ειμαι υπερ στο να μην κανει καθυστερησεις και πασουλες στην αμυνα καποιος που νικαει η παει για το αποτελεσμα. Ολα αυτα τα αναφερουμε εδω φυσικα
δεν μιλαω και πολυ για κανονες και τετοια θεματα αλλα πραγματικα ομως μου εχουν σπασει τα νευρα καποια ατομα δεν θελω να πω ποια ειναι που κανουν αυτο το πραγμα αμα ομως μου το ξανακανουν τους εχω δωσει με την μια....οσο για τα αλλα που ειπε ο ντινος παιδια ενα μετραει ο χαβαλες ολα τα αλλα στα αρχιδια σας αμα θα κανετε ηττα η νικη το θεμα ειναι οτι αυτος που κανει το πρωταθλημα αυτος θα βγαζει του ορους εγω π.χ λεμε θελω να κανε ενα πρωταθλημα απο κορεα τι θα γυρισεις και θα μου πεις δεν μου αρεσε η ομαδα αφου ηξερες οτι η ομαδες απο κορεα ειναι χαλια γιατι μπηκες...

KwstasLeon
23-06-2011, 19:38
Αν εκανες στο 1ο παιχνιδι 9 ευκαιριες και στο 2ο 8 και δεν νικησες δεν νομιζω οτι φταιει η ομαδα που σου ετυχε.......πιο πολυ η αναπηρια σου θα ελεγα εγω....:bang:
Το θες το κραξιμο σου κουμπαρακι.Στο πρωταθλημα του Αλεξη εσυ δεν ησουν που ελεγες οτι η Μαντσεστερ unit. ηταν χαλια;Οτι δεν μπορουσες να τιν παιξεις ε το ιδιο λεω και εγω με τιν Λυον.Α και μην ξεχνας οτι εσυ μου τα εμαθες αυτα:a045fgf: απλα ο μαθητης αρχιζει και περναει τον δασκαλο:bike:.χαχαχααα

lostmangr
23-06-2011, 19:54
κωστα σε περιμενω σημερα το βραδυ να κανουμε τα ματς μας εχω βαρεθει να παντα να ειμαστε στον ιδιο ομιλο :) αλλα εχουν χαβα τα ματς τα δικα μας...

iou21
23-06-2011, 21:22
Παιδια και παιζουμε τουρνουα τετοια εποχη ειναι μεγαλη επιτυχια δεν υπαρχει λογος για διαμαχες εξαλου η παρεα θα συνεχιστει σε 99 μερες στο φιφα 12

freakygeo
23-06-2011, 21:53
giorgo arxises apo twra thn antistrofh metrhsh? bravo re thirio...

iou21
23-06-2011, 21:58
Ultimate edition giorgo mou

KwstasLeon
23-06-2011, 22:50
Το εχει η μοιρα μας Σακη αλλα οντως εχουν χαβαλε!!!Ελα και εσυ το βραδυ τωρα που εχω αυτη την ομαδα γιατι δεν θα με ξαναβρειτε μποσικο.

lostmangr
24-06-2011, 01:00
lostman-greece(fiorentina)-kwstasleon20vt(lyon):0-3
oti kai na pw einai ligo h omada ths lyon ekane oti ithele sto ghpedo mhn blepete to skor eprepe na htan 0-8 bravo ston kwsta!!!!
kwstasleon20vt(lyon)-lostman-greece(fiorentina):1-0
enw h omada mou arxise dynata to mats kai ekane eukairies den mporese na balei to goal antithetos o megalos gomis me enan kerayno sto 91 ekane to 1-0 kai xarhse thn nikh sthn lyon den pirazeis pame SKATA lene h paiktes mou

ΒΑΘΜΟΙ:0
ΝΙΚΕΣ:0
ΗΤΤΕΣ:2
ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ:0
ΓΚΟΛ
ΥΠΕΡ:0
ΚΑΤΑ:4

KwstasLeon
24-06-2011, 02:02
lostman-greece(fiorentina) - KwstasLeon20vt(Lyon) 0-3
KwstasLeon20vt(Lyon) - lostman-greece(fiorentina) 1-0

Σακη ο Gomis ειναι χοντροκολης οτι κανει ο Lopez και ο Curcouf οι αλλοι ειναι για τα μπαζα.Βλεπε Γκοβου για να καταλαβεις.Η ομαδα ειναι απαραδεκτη.....

lostmangr
24-06-2011, 02:18
Σακη ο Gomis ειναι χοντροκολης οτι κανει ο Lopez και ο Curcouf οι αλλοι ειναι για τα μπαζα.Βλεπε Γκοβου για να καταλαβεις.Η ομαδα ειναι απαραδεκτη.....
καλα οτι και να πεις εχεις απολυτο δικαιω αλλα νομιζεις οτι η δικια μου ηταν καλη ομαδα χαλια μαυρα ηταν αλλα δεν με χαλαει και ξερω οτι ουτε και εσενα σε χαλαει γιατι κανουμε χαβα οποτε μακαρι και στον επομενο πρωταθλημα να ειμαστε στον ιδιο ομιλο :)

aloialone
24-06-2011, 08:05
lostman-greece(fiorentina)-kwstasleon20vt(lyon):0-3
oti kai na pw einai ligo h omada ths lyon ekane oti ithele sto ghpedo mhn blepete to skor eprepe na htan 0-8 bravo ston kwsta!!!!

Ηταν που δεν του αρεσε η Lyon του Κωστα. Α ρε ξυλο που θελει!:a122:

Το πρωι θα εχουμε ενημερωση βαθμολογιας.

ele80
24-06-2011, 09:07
Τρυφωνα επειδη οταν μπηκα στο league εβαλα λαθος ομαδα και απο επιπολαιοτητα βγηκα. Προσπαθησα να ξαναμπω αλλα δεν με εβαζε και μου εβγαζε μυνημα οτι πρεπει να τελειωσει το πρωταθλημα ή να μου κανεις invite εσυ σαν GM. Σου ειχα στειλει και pm στο playstation.

aloialone
24-06-2011, 09:16
Τρυφωνα επειδη οταν μπηκα στο league εβαλα λαθος ομαδα και απο επιπολαιοτητα βγηκα. Προσπαθησα να ξαναμπω αλλα δεν με εβαζε και μου εβγαζε μυνημα οτι πρεπει να τελειωσει το πρωταθλημα ή να μου κανεις invite εσυ σαν GM. Σου ειχα στειλει και pm στο playstation.
Δεν μπορω να σε κανω add οποτε πρεπει να κανεις τα παιχνιδια σου σε head to head η να διαγραψω τον ομιλο σας. Η 1η λυση μου φαινεται πιο λογικη :P

aloialone
24-06-2011, 09:46
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ.

KwstasLeon
24-06-2011, 12:50
Ηταν που δεν του αρεσε η Lyon του Κωστα. Α ρε ξυλο που θελει!:a122:

Το πρωι θα εχουμε ενημερωση βαθμολογιας.
Και εξακολουθει να μην μ'αρεσει ασχετως αποτελεσματος:nono: Οσο για την Φιορεντινα του Σακη και λιγα λεει το παιδι αλλη μπουρδ... ομαδα.Ρε τσιλαρντινο;;;;Κανει κεφαλια ψαρακι και τρωει και το γρασιδι. Hμαρτον ρε αδερφακι μου.

Traboukos.13
24-06-2011, 16:59
traboukos14-maniakosgr 4-1
maniakosgr-traboukos14 2-4

επιβεβαιωνω τα αποτελέσματα με τον katsoura


αγώνες:4
νίκες:2
ισοπαλίες:2
ήττες:0
βαθμοί:8

απομένουν τα ματς με τον ele.

giannislazy
24-06-2011, 19:44
Sevilla (tsakos21) - Man. City (giannislazy) 1-5

Man. City - Sevilla 0-1

χωρίς κόκκινες.

Τρομερά ματς

giannislazy
24-06-2011, 23:10
Δημήτρη και Τρυφωνα πείτε μου ποτέ μπορείτε το σκ να κάνουμε τα ματς μας...

phirlo
24-06-2011, 23:49
tzikevan χτες σορρυ που δεν απανταγα αλλα ελειπα και το χα αφησει ανοιχτο να κανει ενα update. εγω τωρα ειμαι μεσα και θα ειμαι για λιγο ακομα το βραδυ. αν μπορεις να το κανουμε σημερα γιατι το σκ δεν ξερω αν θα μποορεσω.

Dimkar2405
25-06-2011, 01:46
Δημήτρη και Τρυφωνα πείτε μου ποτέ μπορείτε το σκ να κάνουμε τα ματς μας...

Aπο αυριο το απογευμα μεχρι και βραδυ Κυριακης θα μπορω συνεχεια! Παλι στον ιδιο ομιλο ειμαστε!!!!

ele80
25-06-2011, 09:05
Παιδια επειδη θα λειπω το Σ/Κ και δεν εχω παιξει κανενα παιχνιδι λογω του θεματος που προαναφερα σε προηγουμενο ποστ μου θα ηθελα εαν ειναι δυνατον απο Δευτερα (μιας και δεν ειδα χρονο ληξης του πρωταθληματος) να μου πειτε μετα τις 16:00 (εως 24:00) και καθε μερα ποτε θα μπειτε για να μπω και εγω να κανουμε τα ματς ολα.....!!!! Ευχαριστω για την κατανοηση.

Τρυφωνα ,επειδη δεν μπηκα χθες στο ps3 , ηθελα να μαθω αν μου εκανες invitation?

aloialone
25-06-2011, 10:51
Παιδια επειδη θα λειπω το Σ/Κ και δεν εχω παιξει κανενα παιχνιδι λογω του θεματος που προαναφερα σε προηγουμενο ποστ μου θα ηθελα εαν ειναι δυνατον απο Δευτερα (μιας και δεν ειδα χρονο ληξης του πρωταθληματος) να μου πειτε μετα τις 16:00 (εως 24:00) και καθε μερα ποτε θα μπειτε για να μπω και εγω να κανουμε τα ματς ολα.....!!!! Ευχαριστω για την κατανοηση.

Τρυφωνα ,επειδη δεν μπηκα χθες στο ps3 , ηθελα να μαθω αν μου εκανες invitation?
Θα κανεις τα παιχνιδια σου σε head to head οπως θα γινουν και τα δικα μου παιχνιδια.

aloialone
25-06-2011, 10:58
Δημήτρη και Τρυφωνα πείτε μου ποτέ μπορείτε το σκ να κάνουμε τα ματς μας...
Θα ειμαι μεσα λογικα μεσημερακι και μετα απογευματακι κατα τις 8.

aloialone
25-06-2011, 17:31
Tsakos21 - TrifS2000. 3-3 . Τρομερο ματς. Η ομαδα μου βρεθηκε πισω στο σκορ στο ημιχρονο με 2-0 αλλα με μια αντεπιθεση διαρκειας εφτασε να ειναι μπροστα στο σκορ στο 86' με 2-3 . Η μεγαλη προσπαθεια ομως των παικτων μου ειχε ως αποτελεσμα να φερει κουραση στα τελευταια λεπτα και στο 88' εγινε το αναποφευκτο...

TrifS2000 - Tsakos21. 1-1 . Ενα πεναλτι που ουτε ο Αχιλλεας Μπεος δεν μπορουσε να το παρει εκρινε το παιχνιδι και τους 3 βαθμους για την ομαδα μου. Ο προπονητης ομως ειπε οτι δεν πρεπει να ασχολουμαστε με την διαιτησια...

giannislazy
25-06-2011, 21:10
cska (dimkar) - Man. City (giannislazy) 1-2

Man. City - Cska 1-1

ΝΙΚΕΣ - 2
ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ - 1
ΗΤΤΕΣ - 1
ΓΚΟΛ 8-4

ΒΑΘΜΟΙ - 7

tzikevan
26-06-2011, 21:30
Porto 5 - 4 Juventus

TRomero paixnidi..apisteuto...oxi gia kardiakous!!!anatropoi apo tous Drakous tou oporto sto 90+ me ton Hulk..xamenes eukairies ekaterothen..dipla dokaria..Para poli kalo paixnidi..i KArdia mou pige na spasei..Sinxaritiria ston filo poli kalos..


Juventus 0 - 1 Porto

Poli kalo paixnidi k auto alla se auto itan kata ti gnomi mou poli anoteroi oi portogaloi xoris na kindinepsoun idiaitera...
Meta k apo auto to paixnidi oi Portogaloi theloun mia niki gia na paroun tin proti thesi ston omilo tous perimenontas ton antipalo tous..gia na doume tha kanoun to apolito ston omilo tous??

Nikes - 4
Isopalies - 0
Ittes - 0
Goal - 16 - 6

Vathmoi - 12

giannislazy
26-06-2011, 21:51
Man. City (giannislazy) - Panathinaikos (trifs2000) 1-0

Panathinaikos - Man. City 2-5

ΝΙΚΕΣ - 4
ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ - 1
ΗΤΤΕΣ - 1
ΓΚΟΛ 14-6

ΒΑΘΜΟΙ - 13

KwstasLeon
26-06-2011, 22:11
Τρυφωνα μηπως πρεπει να βαλεις χρονο για τους αγωνες γιατι δεν βλεπω να το τελειωνουμε;Ο haralabos δεν εχει μπει καν στον ομιλο και δεν εχει στειλει μηνυμα!!!

katsouras
26-06-2011, 23:45
ele και maniakos αυριο μεσημερακι θα ειμαι μεσα λογικα,αν οχι στειλτε p.m εδω και αν μπορω να μπω.

tzikevan
27-06-2011, 03:29
Porto 2 - 1 Milan

Poli kalo paixnidi arketa mirasmeno me mikri iperoxi tis Porto.Proigithike noris i Milan alla den katafere na kratisei to score k me antepithesi diarkeias oi drakoi kataferan na feroun t paixnidi sta metra tous k na paroun tous 3 vathmous pou tous edose tin protoi thesi tou omilou..

Milan 1 - 2 Porto

Ena tromero oso k tragiko paixnidi tha mporousame na poume..oi drakoi dextikan pali protoi goal to opoio omos fanike oti tous pismose..o Ibraimovic me to goal mexri k to 80 edine tous polipothitous vathous pou xreiazontan i omada tou gia tin prokrisi...alla oi drakoi den eixan pei tin teleutatia tous kouventa k piezan asfixtika tous milanezous ta dokari tou moutihnio itan mono i proidopoiisi mexri na erthei i isofarisi apo to Hulk, akoma k etsi omos pernousan oi milanezoi ospou irthe o Otamendi k me karfoti kefalia diamorfose to teliko 1 - 2 pou afinei tin Milan ektos sinexeias..I Porto rdixe gt theorite megali omada afou se ena entelos adiaforo gia afti match etroge gia alli mia fora sidera!!!


Pao sti Nion gia tin klirosi...elate........

Nikes - 6
Isopalies - 0
Ittes - 0
Goal - 20 - 8

Vathmoi - 18

marcojohn 13
27-06-2011, 03:58
tzikevan - marcojohn13:2-1
marcojohn13 - tzikevan:1-2 χωρις κοκκινες


τραγικα πραγματα..αφου δεν εσπασε σημερα ο μοχλος δε θα σπασει ποτε!ενα χ ηθελα σε δυο ματς αλλα η τυχη ειχε αλλη αποψη..στο δευτερο ματς ο φιλος δεν ειχε κανει ουτε σουτ στο τερμα μεχρι το 80 εγω ειχα χασει τα αχαστα κ ξαφνικα μετα το 80 εκανε 3 φασεις και εβαλε 2 γκολ στο 86 κ το 88!για να μη σκοτιζομαι τζαμπα κ για να μη ζαλιζω κι εσας θα ολοκληρωσω τα ματς κ στο πρωταθλημα του γιαννη και τελος...

υγ.φιλε τρυφωνα πως γινεται να μετρανε ως πρωτο κριτηριο τα μεταξυ δυο ομαδων ματς κ να μη μετραει αμεσως μετα η διαφορα τερματων στα μεταξυ τους ματς?σε ολες τις διοργανωσεις που ξερω εγω τουλαχιστον οπου υπαρχει το πρωτο ακολουθει παντα το δευτερο..εγω ας πουμε αποκλειομαι οντας καλυτερος απο τον πιρλο(στη διαφορα τερματων) στα μεταξυ μας ματς..φυσικα θα μου πεις οτι απο τι στιγμη που εσυ διοργανωνεις το πρωταθλημα εσυ φτιαχνεις τους κανονες και πρεπει να ειναι σεβαστοι απλα νομιζα οτι ο στοχος ηταν τα πρωταθληματα να προσομοιαζουν την πραγματικοτητα..

tzikevan
27-06-2011, 04:08
tzikevan - marcojohn13:2-1
marcojohn13 - tzikevan:1-2 χωρις κοκκινες


τραγικα πραγματα..αφου δεν εσπασε σημερα ο μοχλος δε θα σπασει ποτε!ενα χ ηθελα σε δυο ματς αλλα η τυχη ειχε αλλη αποψη..στο δευτερο ματς ο φιλος δεν ειχε κανει ουτε σουτ στο τερμα μεχρι το 80 εγω ειχα χασει τα αχαστα κ ξαφνικα μετα το 80 εκανε 3 φασεις και εβαλε 2 γκολ στο 86 κ το 88!για να μη σκοτιζομαι τζαμπα κ για να μη ζαλιζω κι εσας θα ολοκληρωσω τα ματς κ στο πρωταθλημα του γιαννη και τελος...

υγ.φιλε τρυφωνα πως γινεται να μετρανε ως πρωτο κριτηριο τα μεταξυ δυο ομαδων ματς κ να μη μετραει αμεσως μετα η διαφορα τερματων στα μεταξυ τους ματς?σε ολες τις διοργανωσεις που ξερω εγω τουλαχιστον οπου υπαρχει το πρωτο ακολουθει παντα το δευτερο..εγω ας πουμε αποκλειομαι οντας καλυτερος απο τον πιρλο(στη διαφορα τερματων) στα μεταξυ μας ματς..φυσικα θα μου πεις οτι απο τι στιγμη που εσυ διοργανωνεις το πρωταθλημα εσυ φτιαχνεις τους κανονες και πρεπει να ειναι σεβαστοι απλα νομιζα οτι ο στοχος ηταν τα πρωταθληματα να προσομοιαζουν την πραγματικοτητα..


Simfono me to filo apolitos prepei na ginei esto k kathisterimena mia allagi se auto ton kanona..pithanon na egine k kapoio lathos kata topothetisi ton kanonon...einai adikia..:a098:

aloialone
27-06-2011, 12:32
tzikevan - marcojohn13:2-1
marcojohn13 - tzikevan:1-2 χωρις κοκκινες


τραγικα πραγματα..αφου δεν εσπασε σημερα ο μοχλος δε θα σπασει ποτε!ενα χ ηθελα σε δυο ματς αλλα η τυχη ειχε αλλη αποψη..στο δευτερο ματς ο φιλος δεν ειχε κανει ουτε σουτ στο τερμα μεχρι το 80 εγω ειχα χασει τα αχαστα κ ξαφνικα μετα το 80 εκανε 3 φασεις και εβαλε 2 γκολ στο 86 κ το 88!για να μη σκοτιζομαι τζαμπα κ για να μη ζαλιζω κι εσας θα ολοκληρωσω τα ματς κ στο πρωταθλημα του γιαννη και τελος...

υγ.φιλε τρυφωνα πως γινεται να μετρανε ως πρωτο κριτηριο τα μεταξυ δυο ομαδων ματς κ να μη μετραει αμεσως μετα η διαφορα τερματων στα μεταξυ τους ματς?σε ολες τις διοργανωσεις που ξερω εγω τουλαχιστον οπου υπαρχει το πρωτο ακολουθει παντα το δευτερο..εγω ας πουμε αποκλειομαι οντας καλυτερος απο τον πιρλο(στη διαφορα τερματων) στα μεταξυ μας ματς..φυσικα θα μου πεις οτι απο τι στιγμη που εσυ διοργανωνεις το πρωταθλημα εσυ φτιαχνεις τους κανονες και πρεπει να ειναι σεβαστοι απλα νομιζα οτι ο στοχος ηταν τα πρωταθληματα να προσομοιαζουν την πραγματικοτητα..
Εγινε η αλλαγη. Εχεις δικιο και φυσικα το αλλαξα αμεσως.

aloialone
27-06-2011, 12:42
Η ΦΑΣΗ ΤΩΝ ΟΜΙΛΩΝ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 3/7.
ΟΣΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΟΥΝ ΩΣ 0-0.ΕΚΤΟΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΩΝ Π.Χ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑ ΜΠΕΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΤΕ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΘΑ ΥΠΟΛΙΣΤΟΥΝ ΩΣ ΝΙΚΕΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ.

katsouras
27-06-2011, 17:55
katsouras21 - ele1980 1-0
ele1980 - katsouras21 2-0

Στο πρωτο ο φιλος ενω ηταν καλυτερος πληρωσε ενα τραγικο λαθος στο 90 και με κενη εστια η μπαλα κατεληξε στα διχτυα απο 40 μετρα..
Στο δευτερο υπηρχε μια ισσοροπια και αφου δεν ισσοφαρισα στο 90 με τετ α τετ(δοκαρι) το δεχτηκα στην επομενη επιθεση..

Με semi χειρισμο δεν θα παω και μακρια αλλα ειπαμε,χαβαλε να κανουμε!

Παιχνιδια 4
Νικες 1
Ηττες 1
Ισσοπαλιες 2
Βαθμοι 5

Χωρις κοκκινες

ele80
28-06-2011, 08:55
katsouras21 - ele1980 1-0
ele1980 - katsouras21 2-0

καμια κοκκινη

Παιχνιδια 2
Νικες 1
Ηττες 1
Ισσοπαλιες 0
Βαθμοι 3

ele80
28-06-2011, 09:10
Στο πρωτο ο φιλος ενω ηταν καλυτερος πληρωσε ενα τραγικο λαθος στο 90 και με κενη εστια η μπαλα κατεληξε στα διχτυα απο 40 μετρα..


Και σκεψου οτι χτυπησε στο δεξι καθετο δοκαρι και μεσα!!!! Τι νιλα θα ετρωγες αν χτυπουσε και εξω!!!
Οσο αφορα στο δευτερο ματς ειναι η αποδειξη του νομου της μπαλας....οποιος χανει ευκαιρια δεχεται γκολ, ετσι και εγινε.

katsouras
28-06-2011, 19:28
Μονο ο maniakos μου εμεινε,ποτε μπορεις φιλε να κανονισουμε μια ωρα να παιξουμε?

aloialone
28-06-2011, 21:50
Αυριο το πρωι θα γινει ανανεωση βαθμολογιας.

ele80
29-06-2011, 08:47
katsouras21 - ele1980 1-0
ele1980 - katsouras21 2-0

Maniakos_gr - ele1980 1-0
ele1980 - Maniakos_gr 4-0

ele1980 - traboukos14 4-2 ? (δεν θυμαμαι καλα)
traboukos14 - ele1980 3-2


Παιχνιδια 6
Νικες 3
Ηττες 3
Ισσοπαλιες 0
Βαθμοι 9

aloialone
29-06-2011, 10:32
ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ

Traboukos.13
29-06-2011, 10:55
ele1980-traboukos14 4-2
traboukos14-ele1980 3-2

αγώνες:6
νίκες:3
ισοπαλίες:2
ήττες :1
βαθμοί:11

katsouras
30-06-2011, 00:58
katsouras21 - Maniakos_gr 0-1
Maniakos_gr - katsouras21 1-1

Τελειωσα και απο οτι φαινεται καπου εδω χαιρεταω..Εχασα πολλες κλασσικες ευκαιριες λογω semi με αποκορυφωμα το πεναλτυ στο 2o παιχνιδι οπου σημαδεψα στο πρασινο,εβαλα λιγη δυναμη και πηγε στου διαολου τη μανα...Ωρες ωρες δεν το καταλαβαινω..

maniakos
30-06-2011, 11:56
επιβεβαιωνω τα αποτελεσματα με katsoura21

νομιζω οτι κ εγω μενω εκτος επομενης φασης λογικα κ εγω λογω πολλων χαμενων λογω semi...δεν πειραζει μπαλα ειναι και γυριζει...

καλη συνεχεια στα παιδια

Dimkar2405
30-06-2011, 12:35
Tsakos21 - Dimkar2405 1 - 1

Dimkar2405 - Tsakos21 5 - 2

Παιχνιδια 4
Νικες 1
Ηττες 1
Ισσοπαλιες 2
Βαθμοι 5

Δε θυμαμαι το πρωτο ματς ποσο ηρθε!!! Λογικα ηρθε ισοπαλια 1 - 1!

Ας το επιβεβαιωσει και ο Γιωργος!!

iou21
30-06-2011, 18:38
Dimkar2405 - Tsakos21 5 - 2

Παιχνιδια 3
Νικες 1
Ηττες 1
Ισσοπαλιες 1
Βαθμοι 4

Δε θυμαμαι το πρωτο ματς ποσο ηρθε!!! Λογικα ηρθε ισοπαλια 1 - 1!

Ας το επιβεβαιωσει και ο Γιωργος!!

Nai mitsara 1-1

aloialone
01-07-2011, 10:40
ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ

Η ΦΑΣΗ ΤΩΝ ΟΜΙΛΩΝ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 3/7.
ΟΣΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΟΥΝ ΩΣ 0-0.ΕΚΤΟΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΩΝ Π.Χ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑ ΜΠΕΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΤΕ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΘΑ ΥΠΟΛΙΣΤΟΥΝ ΩΣ ΝΙΚΕΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ.

freakygeo
01-07-2011, 10:45
με τον haralabo που δεν εχει μπει καθολου τι γινεται?

aloialone
01-07-2011, 11:29
Ολα τα ματς Χ.

lostmangr
01-07-2011, 15:46
freak ειμαι μεσα για να ξερεις..

freakygeo
01-07-2011, 20:44
pote tha beis pali?egw apo tis 8 kai meta..

freakygeo
01-07-2011, 23:12
freakygeo-lostman 2-1
lostman-freakygeo 2-4

lostmangr
02-07-2011, 11:33
lostman-greece-freakygeo:2-4
freakygeo-lostman-greece:2-1
λογικα τελος και για εμενα τα παιχνιδια καλη τυχη σε ολους..

Dimkar2405
02-07-2011, 19:29
Τρυφωνα ειμαι μεσα τωρα, εαν και οποτε μπορεις, μπες να παιξουμε!

aloialone
02-07-2011, 21:31
Η ΕΚΠΛΗΞΗ ΕΓΙΝΕ.
Ο Παναθηναικος ηθελε μια ισοπαλια και μια νικη οπωσδηποτε για να παρει την προκριση και τελικα τα καταφερε.

Pao-Cska 3-3 Τρομερο ματς και απο τις 2 μεριες με το σκορ να αλλαζει 2 φορες υπερ και των δυο. Θα μπορουσε με λιγο τυχη να ειχε περαει η ομαδα μου την νικη αν κρατουσε το 3-2 μεχρι το τελος. Με εναν αντιπαλο ομως τοσο καλο,δυσκολο.

Cska-Pao 3-4 Οτι δεν καταφερε η ομαδα στο πρωτο παιχνιδι το καταφερε με την βοηθεια του Θεου της τυχης και το ποδι του Leto που σκοραρε 2 φορες και εκανε την ανατρωπη. Ο Παναθηναικος εχανε μεχρι το 70' με 3-2 αλλα με αντεπιθεση διαρκειας και ενα καταπληκτικο σουτ του Leto στο 86' (με την βοηθεια και της τυχης) πηρε την νικη που τον εφερε στην φαση των 8.

Δευτερα πρωι θα ετοιμασω και την φαση των 8 περιμενοντας τι θα γινει στον 1ο ομιλο.

aloialone
02-07-2011, 21:55
ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ.

Δειτε τι πανικος εγινε στον 3ο ομιλο!!!!

aloialone
03-07-2011, 22:11
Εγινε η φαση των 8.
Οπως περιμεναμε ο haralabos δεν μπηκε ουτε για εναν αγωνα οποτε μηδενιζεται και ολοι οι αλλοι παιρνουν απο 2 ισοπαλιες.
Οι κωδικοι για τους προημιτελικους ειναι
europafasi8 - Password -123456 -ABBREVIATION - fasi8.
Τα παιχνιδια θα γινουν με βαση το προγραμμα για την εδρα του αντιπαλου.
Χρονικη διαρκεια μεχρι και 8/7.

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

marcojohn 13
04-07-2011, 15:14
milan - napoli:3-1
napoli - milan:1-1 χωρις κοκκινες


στο δευτερο ματς ο freaky το εβγαλε στις καθυστερησεις,αλλος χρονος δεν ειχε μεινει παντως ουτως η αλλως..

tzikevan
05-07-2011, 02:16
kostaLeon simera triti ektos apo 4-10 pou doulevo oles tis alles orestha to exo anoixto...ela exoume polla metopa!!!!

aloialone
05-07-2011, 12:40
Ο Κωστας κανει μαθηματα αυτοσυγκεντρωσης και YOGA,μπας και παρει καμια νικη γιατι στο αλλο πρωταθλημα που παιζει δεν εχει σταυρωσει ουτε ΜΙΑ.... χα0χα0χα0χα00χα0χαχα0

giannislazy
05-07-2011, 17:51
Marseille (ele1980) - Manchester City (giannislazy) 0-2

Manchester City - Marseille 2-1

tzikevan
06-07-2011, 02:07
Porto 3 - 0 Lyon

Lyon 2 - 5 Porto

E einai malakia na apolkisto apo tin omada pou protina................
Gia na doume akoma aitiiti i Porto k xoris isopalia k sta nockout k stous omilous......:bike::bike:

KwstasLeon
06-07-2011, 04:01
Porto 3 - 0 Lyon

Lyon 2 - 5 Porto

Φιλε σε ηθελε τρελα σημερα εβαλες 3 γκολ απο ριμπαουντ μετα απο σουτ στον τερματοφυλακα.Ειχες 10 σουτ στο 2 αγωνα και εβαλες τα 5 και ειχα 15 και εβαλα 2.Ελπιζω να ξανα βρεθουμε για να παρω την ρεβανς με λιγο τυχη σε μενα αυτη τη φορα.

ele80
06-07-2011, 08:47
Marseille (ele1980) - Manchester City (giannislazy) 0-2

Manchester City - Marseille 2-1

Δικαιη η προκριση αφου Γιαννης ηταν πολυ καλυτερος και στα δυο παιχνιδια....Ειδικα στο δευτερο παιχνιδι το σκορ ισως επρεπε να ηταν μεγαλυτερο....( man of match ηταν ο τερματοφυλακας μου!!!!!!)

aloialone
06-07-2011, 18:23
Η μεγαλυτερη Ελληνικη ομαδα εκανε παλι την εκπληξη αφου παρα την ηττα της μεσα στο καυτο Ο.Α.Κ.Α με 1-2 καταφερε να βρει την δυναμη και με ενα μαγικο παιχνιδι μεσα στο Ολίμπικο να παρει την νικη και την προκριση με 0-2.
Φοβερες σκηνες εξελιχθηκαν στα αποδυτηρια με Cisse και Νινη να κυκλοφορουν οπως τους γεννησε η μητερα τους :P ,να τραγουδουν τον υμνο του Παναθηναικου και να αφιερωνουν την προκριση στον κουμπαρο μου τον Kwstaleon20vt που δεν εχει δει ακομα ποτε προκριση ουτε καν στους 8.....
Θες πολλα ψωμια ακομα να φτασεις αυτον που σε διδαξε :a045fgf:αλλα εισαι σε πολυ καλο δρομο!!!

Panathinaikos-Roma 1-2
Roma-Panathinaikos 0-2

aloialone
06-07-2011, 18:30
ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ.

Οι κωδικοι για τους ημιτελικους ειναι
europafasi4 - Password -123456 -ABBREVIATION - fasi4

Τα παιχνιδια θα γινουν με βαση το προγραμμα για την εδρα του αντιπαλου.
Χρονικη διαρκεια μεχρι και 13/7.

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

marcojohn 13
06-07-2011, 18:50
τρυφωνα παω να μπω στη καινουρια λιγκα κ μου λει οτι το dnf μου ειναι πολυ ψηλο κ δε μαφηνει τι ειναι αυτο?

aloialone
06-07-2011, 19:04
Το εψαξα λιγο και βρηκα αυτο.
dnf = (did ot finish) rating στα παιχνιδια. Με αλλα λογια αν καθε φορα που καποιος χανει στο online, κλεινει το ps3 πριν τελειωσει το παιχνιδι τοτε του ανεβαινει το dnf%.

giannislazy
06-07-2011, 19:07
Πρέπει εσύ τρύφωνα να ξαναδείς τις ρυθμίσεις της νέας λίγκας. Έχεις βάλει περιορισμό στα παιχνίδια που θα έχει παίξει ο παίκτης ονλάιν και δεν έχουν τελειώσει. έαν δεν διορθώνεται τώρα φτιάξε νέα λίγκα.

aloialone
06-07-2011, 19:19
Ναι το εψαξα και το ειδα θα το κοιταξω σε λιγο.

Το εφτιαξα τωρα μπορεις να μπεις. Ονομα κωδικοι ιδια.

giannislazy
06-07-2011, 20:24
Milan (marcojohn) - Manchester City (giannislazy) 0-1

Manchester City - Milan 3-1

Ωραία παιχνίδια και τα δύο ανοιχτά αλλά οι Πολίτες βρήκαν ανοιχτούς χώρους και εκμεταλεύτηκαν τις αντεπιθέσεις πήραν την μεγάλη πρόκριση για τον τελικό.

marcojohn 13
06-07-2011, 20:49
milan - man city:0-1
man city - milan:3-1


παναξια στο τελικο η σιτι!στο πρωτο ματς το ενα ητανε και λιγο στο δευτερο ο ιμπρα και ο πατο εχασαν 2 ευκαιριες που θα αλλαζαν τη ροη του ματς αλλα γενικα η σιτι ειδικα με την αμυνα της στραγγαλισε τους ροσονερι..

υ.γ δε βλεπω πως μπορει να το χασει ο γιαννης..

tzikevan
07-07-2011, 04:32
milan - man city:0-1
man city - milan:3-1


παναξια στο τελικο η σιτι!στο πρωτο ματς το ενα ητανε και λιγο στο δευτερο ο ιμπρα και ο πατο εχασαν 2 ευκαιριες που θα αλλαζαν τη ροη του ματς αλλα γενικα η σιτι ειδικα με την αμυνα της στραγγαλισε τους ροσονερι..

υ.γ δε βλεπω πως μπορει να το χασει ο γιαννης..

υ.γ tha paixei me tin Porto poli aplo file mou.........makran i kaliteri epithesi...oute isopalia mono nikes....iparxei allo favori ektos apo tin idi tropeouxo?? plakitsa kano elpizo na pao telikoo k na to parei o kaliteros...

marcojohn 13
07-07-2011, 04:40
ας το παρει ο καλυτερος!με τον trifs δεν επαιξα και δεν εχω αποψη αλλα εσεις οι δυο ησασταν πραγματι οι καλυτεροι..

tzikevan
07-07-2011, 23:13
aloialone mpes meta tis 12 na kanoume ta matchakia mas an theleis....

aloialone
08-07-2011, 00:21
Μαλλον αυριο θα μπορεσω αλλα οχι 100% γιατι δεν ειμαι αθηνα αλλα εχω παρει το πσ3 μαζι. Αν το βαλω τοτε θα μπω.

giannislazy
08-07-2011, 17:02
Άντε ρε παίδες γιατί από το δικό μου πρωτάθλημα έφαγα πόρτα......

aloialone
08-07-2011, 18:47
Αυτη τη στιγμη φιλε Γιαννη ειμαι παραλια με το ipad και απολαμβανω φρεντο καπουτσινο πολυ γλυκο και θαλασσα.... Το βραδακι σπιτι οταν παω θα προσπαθησω να μπω.

katsouras
08-07-2011, 18:59
Αυτη τη στιγμη φιλε Γιαννη ειμαι παραλια με το ipad και απολαμβανω φρεντο καπουτσινο πολυ γλυκο και θαλασσα.... Το βραδακι σπιτι οταν παω θα προσπαθησω να μπω.

Ετσι ειναι οι εφοπλιστες...!:c030:

giannislazy
08-07-2011, 20:19
Στη θέση σου κι εγω αυτο θα έκανα... Αλλα δεν είμαι.... Το φελεκι μου...

KwstasLeon
08-07-2011, 20:28
Αυτη τη στιγμη φιλε Γιαννη ειμαι παραλια με το ipad και απολαμβανω φρεντο καπουτσινο πολυ γλυκο και θαλασσα.... Το βραδακι σπιτι οταν παω θα προσπαθησω να μπω.
Ειχες και στο χωριο σου φρεντο καπουτσινο σκατοβλαχε:d040g:Πιες μια βυσσιναδα ρεεεεεε:surfing:

aloialone
08-07-2011, 21:07
Ετσι ειναι οι εφοπλιστες...!:c030:


Ειχες και στο χωριο σου φρεντο καπουτσινο σκατοβλαχε:d040g:Πιες μια βυσσιναδα ρεεεεεε:surfing:
Αν ηταν Αλεξη ολοι οι εφοπλιστες ετσι τοτε θα ειχε γεμισει η Ελλαδα. Χαχαχα

Οσο για σενα σιχαμερη οχια κωστα στο χωριο μου πρωτα εφεραν το φρεντο καπουτσινο και μετα την βυσσιναδα. Χαχαχαχαχα:doh:

KwstasLeon
09-07-2011, 01:51
Μωρη παλιο σκουλικαντερα να μου πεις για το λαδι να σου πω ενταξει αλλα οχι και φρεντο.....

aloialone
09-07-2011, 09:53
Το λαδι ρε κοκοβιε υπηρχε πριν καν γινει χωριο το χωριο μου. Ειμαστε IN!!!!! Ασε που δεν ειναι χωριο αλλα η τελεια πολη!!!

aloialone
09-07-2011, 21:31
Tzike σημερα ημουν ολη μερα μεχρι τωρα μεσα αλλα δεν σε πετυχα. Σου εχω στειλει και μηνυμα στο πσ3. Ποιες ωρες περιπου μπορεις εσυ;

tzikevan
09-07-2011, 22:15
kata tis 8 misi mpika...an mporeis se ligo allios kathe mera meta tis 12 to vrady

aloialone
11-07-2011, 10:43
Pao-porto 2-5
Porto-Pao 0-1

Θα μπορουσα παρα την βαρια ηττα του πρωτου αγωνα να ειχα παρει την προκριση στο δευτερο παιχνιδι με λιγη τυχη,αλλα ο τερματοφυλακας της πορτο ειχε αλλη αποψη.... Ο Djibril Cisse εχασε 4 κλασικα τετ α τετ και ετσι ο Παναθηναικος εμεινε μονο με την γλυκα της νικης και οχι της προκρισης.

Καλη επιτυχια και στους 2.
Ο τελικοσ θα γινει σε head to head για να μην υπαρχει εδρα, τα λεπτα θα ειναι 7 και τα controls. Any.

giannislazy
11-07-2011, 12:40
Να μου πει ο φίλος tzikevan τι ώρα θα είναι σήμερα μέσα για τον μεγάλο τελικό.

tzikevan
11-07-2011, 21:50
file pame to teliko?

tzikevan
11-07-2011, 22:02
Pao-porto 2-5
Porto-Pao 0-1

Θα μπορουσα παρα την βαρια ηττα του πρωτου αγωνα να ειχα παρει την προκριση στο δευτερο παιχνιδι με λιγη τυχη,αλλα ο τερματοφυλακας της πορτο ειχε αλλη αποψη.... Ο Djibril Cisse εχασε 4 κλασικα τετ α τετ και ετσι ο Παναθηναικος εμεινε μονο με την γλυκα της νικης και οχι της προκρισης.

Καλη επιτυχια και στους 2.
Ο τελικοσ θα γινει σε head to head για να μην υπαρχει εδρα, τα λεπτα θα ειναι 7 και τα controls. Any.

Xoris na thelo na mioso tin prospathia tou filou distixos i prokrisi krithike sto 1o paixnidi...me 0-4 pernages..4 tet a tet xamena o cisse dld k pali oriaka an tha pernouses k to 0 - 1 sto 90....ara mallon file mou de pernages...kali prospathia axioprepeis alla milise i diafora dinamikis ton omadon poli kalos o filos alla kapoia pragmata prepei na legontai opos einai..

aloialone
12-07-2011, 00:20
Εννοειτε οτι πρεπει να λεγονται οπως ειναι τα πραγματα. Στο 1ο παιχνιδι οι ευκαιριες ηταν 11-6 υπερ σου στο 2ο ηταν 8-2 υπερ μου. Αρα δεν κριθηκε μονο στο 1ο αλλα και στον καλο τερματοφυλακα σου στο 2ο παιχνιδι. Αλλο Παναθηναικος αλλο Πορτο. 1 αστερι παραπανω δυναμικοτητα. Ουσιαστικα αφου δεν μπορεσα να εκμεταλευτω το 2ο παιχνιδι ημουν αξιος της μοιρας μου........

tzikevan
12-07-2011, 02:55
Εννοειτε οτι πρεπει να λεγονται οπως ειναι τα πραγματα. Στο 1ο παιχνιδι οι ευκαιριες ηταν 11-6 υπερ σου στο 2ο ηταν 8-2 υπερ μου. Αρα δεν κριθηκε μονο στο 1ο αλλα και στον καλο τερματοφυλακα σου στο 2ο παιχνιδι. Αλλο Παναθηναικος αλλο Πορτο. 1 αστερι παραπανω δυναμικοτητα. Ουσιαστικα αφου δεν μπορεσα να εκμεταλευτω το 2ο παιχνιδι ημουν αξιος της μοιρας μου........

Ma k ego auto leo oti i diafora dinamikotitas epaixe simantiko rolo..opos k na exei k oi 2 ftasame psila ara kati leei k auto..ALLA to thema einai na to sikoso gt kaneneas de thimatai oute to 2o oute ton 3o oute ton 4o ALLA mono ton proto...auto mono edo stin ellada ginetai pou pame mia fora stous 4 alles k alles 2 fores stous 16 k tous exoume G@@@sei olous..aporo an xeroun oi perissoteroi poia omada to pire otan apoklistike apo ton Ajax o Panathinaikos...

marcojohn 13
12-07-2011, 03:47
Ma k ego auto leo oti i diafora dinamikotitas epaixe simantiko rolo..opos k na exei k oi 2 ftasame psila ara kati leei k auto..ALLA to thema einai na to sikoso gt kaneneas de thimatai oute to 2o oute ton 3o oute ton 4o ALLA mono ton proto...auto mono edo stin ellada ginetai pou pame mia fora stous 4 alles k alles 2 fores stous 16 k tous exoume G@@@sei olous..aporo an xeroun oi perissoteroi poia omada to pire otan apoklistike apo ton Ajax o Panathinaikos...


το πηρε η αγαπημενη ομαδα ολων των παναθηναικων..η μεγαλη,η ανυπερβλητη 7σφαιρη γιουβε!!!

giannislazy
12-07-2011, 15:40
Έγινε και ο μεγάλος τελικός του 1ou Europa League.

Manchester City - Porto 2-0

Με μεγάλο πρωταγωνιστή τον Τζέκο που πέτυχε 2 γκολ, ένα σε κάθε ημίχρονο, η Σίτυ η μεγάλη ομάδα του Μάνστεστερ έφερε δίκαια τον τίτλο στο νησί. Με άμυνα μπετόν κράτησε στο μηδέν την καλύτερη επίθεση της διοργάνωσης και με οργανωμένες επιθέσεις επικράτησε κατά των δράκων. Ωραίο παιχνίδι...

ΥΓ. Δεν το πήρα στο δικό μου που έχω βάλει semi controls και το σήκωσα εδώ... Χμμμ...

giannislazy
12-07-2011, 16:07
http://img195.imageshack.us/img195/5382/manchestercityfacup2596.jpg


Oι πρώτες φώτο από την απονομή...

aloialone
12-07-2011, 18:04
Έγινε και ο μεγάλος τελικός του 1ou Europa League.

Manchester City - Porto 2-0

Με μεγάλο πρωταγωνιστή τον Τζέκο που πέτυχε 2 γκολ, ένα σε κάθε ημίχρονο, η Σίτυ η μεγάλη ομάδα του Μάνστεστερ έφερε δίκαια τον τίτλο στο νησί. Με άμυνα μπετόν κράτησε στο μηδέν την καλύτερη επίθεση της διοργάνωσης και με οργανωμένες επιθέσεις επικράτησε κατά των δράκων. Ωραίο παιχνίδι...

ΥΓ. Δεν το πήρα στο δικό μου που έχω βάλει semi controls και το σήκωσα εδώ... Χμμμ...
Τα controls αν το ξερεις καλα και εχεις και καλη ομαδα δεν παιζουν μεγαλο ρολο. Να ξεκινησω europa league 2 τι λετε;:cheer2: τα συγχαρητηρια μου!!

KwstasLeon
12-07-2011, 18:07
Ωραιος, συγχαρητηρια Γιαννη.

giannislazy
12-07-2011, 18:33
Τρύφωνα μπράβο που κι ΕΣΥ διεθεσες προσωπικό χρόνο για online διοργανώσεις. Εγω δεν νομίζω να συμμετάσχω σε άλλο φέτος. Θα ξεκινήσω αποθεραπεία για να είμαι έτοιμος τον χειμώνα χωρίς τον φόβο τραυματισμών. Οι θλασεις στα δάχτυλα παραμονευουν.
Στο poll σου τι εννοείς; Προσωπικά πιστεύω ότι το καλύτερο είναι μα κλήρωση να βγαίνει σειρά κατάταξης και απο αυτήν να διαλέγει ο καθένας οποία ομάδα θέλει.

Ty Κώστα. Έστω και στο τέλος σηκωσα κι εγω μια κούπα...

aloialone
12-07-2011, 21:37
http://img830.imageshack.us/img830/4084/manchestercity1491810.jpg

tzikevan
13-07-2011, 01:43
Polla sigxaritiria sto filo!!!
distixos to kako match tis xronias egine ston teliko..parousiastika katoteros ton peristaseon....Polla Bravo se olous k ton diorganoti!!!

kippy18
13-07-2011, 15:17
συγχαριτηρια σε ολους παιδια!! αν γινει και αλλο πρωταθλημα αν γινεται θα συμετασχω και εγω..

katsouras
14-07-2011, 17:41
Τι συγχαρητηρια ρε παιδια στημενο ηταν λεμε!Γινεται ο Γιαννης να μην παρει το δικο του και να παρει αυτο??Α,ρε Μπεο...

aloialone
14-07-2011, 20:51
Μην τα βγαζεις ολα στην φορα ρε Αλεξ... Νομιζα οτι ημασταν φιλοι!!!