PDA

View Full Version : Exclusive Reality fighters



PDS
15-06-2011, 03:52
YouTube - ‪PS Vita - Reality Fighters‬‏

Nek_Food
15-06-2011, 13:29
Γενικά δεν είμαι πολύ των fighting παιχνιδιών, τόνοι από κουμπιά και συνδυασμούς που κάποτε μπορούσα να θυμάμαι όλους αλλά όχι πια, χώρια που είχα δύο τόμους με κινήσεις και κόλπα του Yoshimitsu και πολλές φορές ξαφνικά όλα έσβηναν εμπρός στο μανιασμένο button smashing άλλων παικτών.
Αυτό όμως δείχνει πολύ ενδιαφέρον αλλά κυρίως πολύ ξεχωριστό. Αν έχει και multi κονσόλας vs. κονσόλας θα έχει πολύ χαβαλέ. Θα ξεχωρίσει κάπως από τα πολύ βαριά Tekken/Streetfighter/Soul Calibur/κλπ μέσα από το προσωπικό κυριολεκτικά αυτό στυλ. Κανείς για fight στην παραλιακή, επάνω στην άμμο ανάμεσα στις ξαπλώστρες;

antoniss
19-05-2013, 22:15
παίδες θα χρειαστώ μια μικρή βοήθεια , όποιος το έχει το game , να παίξω μαζί του online ένα ματσάκι (δεν κρατάει πάνω από 1-2 λεπτά στην κυριολεξία) γιατί δεν υπάρχει ψυχή !!

με τα βίας σήμερα έπαιξα με έναν, μετά από 3-4 μέρες που δεν έβρησκα κανέναν , τον νίκησα αλλά θέλω το τρόπαιο που πρέπει να νικήσεις 5 μέσα σε μια ώρα !

(για την ώρα υπάρχει κόλπο γυρνάς το ρολόι του vita αν δεν βρεις κάποιον όπως εγώ μέσα σε μια ώρα...)

όποιος μπορεί να βοηθήσει ας μου στείλει ένα π,μ

tnx !

odytsak
20-05-2013, 20:32
Αντώνη μάλλον ο Σταύρος θα σε βοηθήσει, εγώ το πούλησα ήδη, το παιχνίδι είναι σαβούρα για τα αποβλήματα, κοινώς για τα μπάζα.

antoniss
20-05-2013, 23:03
^^ χαχα γιατι ρε φίλε τί σου έκανε ? χαχα

κοίτα ναι δεν είναι κάτι τρομερό αλλά πιστεύω απλά παίζεται χωρίς να ξεχωρίζει !

Τελικά το έβγαλα χθες μόνος μου και legit γιατί έψαχνα κανένα 3ωρο και βρήκα σύνολο 5 άτομα , απλά γύρναγα όλο την ώρα του vita πίσω για να είμαι μέσα στην 1 ώρα που θέλει το τρόπαιο...λολ οπότε είμαι οκ πήρα και την πλατίνα !

ΥΓ. Τωρα άρχισα το wrc3 (είχα βγάλει μόνο το online) και όντως είναι αρκετά καλό τελικά όπως είπες !

odytsak
20-05-2013, 23:37
Μου την έσπασε που πατάς τα κουμπιά να παίξεις κι επειδή κουνιέται το Vita, κουνιέται και το φόντο της πίστας, ζαλάδα μ'έπιανε...

Gazof
20-05-2013, 23:43
Καλά αυτό που λέει ο Οδυσσέας είναι πολύ τραγικό πραγματικά, ξεκινάς παίζεις ευθεία και έχεις γυρίσει 180 μοίρες στο τέλος. Είπα και εγώ στο παιχνίδι ένα "άντε γεια" και σκονίζεται τώρα. Η μπούρδα.

Αντώνη, αφού τα κατάφερες οκ. Θα κανονίζαμε σουβλακοκατάσταση πάλι :D

Gokussjin
21-05-2013, 00:09
Αντώνη μάλλον ο Σταύρος θα σε βοηθήσει, εγώ το πούλησα ήδη, το παιχνίδι είναι σαβούρα για τα αποβλήματα, κοινώς για τα μπάζα.

Το ξέρεις ότι με αυτό το ποστ , δεν πρόκειται να το πιάσω..

odytsak
21-05-2013, 01:02
Mε 5 ευρώ τι περίμενες να πάρεις?:hysterical:

antoniss
21-05-2013, 01:14
Μου την έσπασε που πατάς τα κουμπιά να παίξεις κι επειδή κουνιέται το Vita, κουνιέται και το φόντο της πίστας, ζαλάδα μ'έπιανε...
ναι κατάλαβα οτι αυτό θα εννοούσες ! βέβαια δεν κουνιέται ακριβώς η πίστα , απλά αν ο χαρακτήρας σου πάει π.χ. τέρμα δεξιά θα πρέπει με το γυροσκόπιο του vita να κάνεις και εσύ κίνηση προς τα δεξιά για να τον βλέπεις τον χαρακτήρα σου , αλλιώς θα είναι "εκτός κάδρου" ας πούμε..


Καλά αυτό που λέει ο Οδυσσέας είναι πολύ τραγικό πραγματικά, ξεκινάς παίζεις ευθεία και έχεις γυρίσει 180 μοίρες στο τέλος. Είπα και εγώ στο παιχνίδι ένα "άντε γεια" και σκονίζεται τώρα. Η μπούρδα.

Αντώνη, αφού τα κατάφερες οκ. Θα κανονίζαμε σουβλακοκατάσταση πάλι :D

καλά ήτανε ! κοίτα σίγουρα θα το ξανα οργανώσουμε και σουβλάκια και πίτσες και ότι θες ! άσε που με vita δεν έχω πολλούς γνωστούς οπότε ένας λόγος παραπάνω...χαχα
ειδικά στο modnation με βοήθησες πολυ΄με το ad hoc που έχουνε βάλει....
(καρτούλα που λέγαμε βρήκα 32gb στα 64€ περίπου , οπότε θα γεμίσω games από το plus που δεν έχω καν κατεβάσει , ετοιμάσου... )


Το ξέρεις ότι με αυτό το ποστ , δεν πρόκειται να το πιάσω..

Σταύρο , πίστεψέ με έχουμε παίξει πολύ χειρότερα απλά για πλατίνα ! χαχα
μόνο η κάμερα όπως είπα πιο πάνω είναι ένα θέμα αλλά οκ εγώ το συνήθισα... αν το έχεις δεν χάνεις τίποτα να δοκιμάσεις , γούστα είναι αυτά !λολ

Gazof
21-05-2013, 20:48
Ναι, αλλά στο επόμενο παιχνίδι δε θα σε αφήσω σε φάση modnation, θα παίξουμε κανονικά... χαχαχα :P Τι λέω, μετά δε θα μου δίνεις σουβλάκι, οπότε... χούμορ, χούμορ :D
Καλά την πήρες την κάρτα, πολύ καλά.