PDA

View Full Version : 1ος ΟΜΙΛΟΣ fifa11 championship



geoponos13
16-05-2011, 16:35
-οι αγωνες θα διεξαγονται σε head to head mode
online leagues->head to head match->custom match->play a friend
Για αυτο το λογο ολοι πρεπει να γινουν φιλοι μεταξυ τους για να μπορουν να βρουν ο ενας τον αλλο με αυτες τις επιλογες.
-control settings : semi
Αυτος που κανει την προσκληση θα επιλεγει και το semi στα control settings
-οι αγωνες θα ειναι διαρκειας 7 λεπτων
-Συστηματα default

-Οι 4 πρωτοι απο καθε ομιλο θα διασταυρωνονται μεταξυ τους και θα αναμετριουνται σε μονους αγωνες (κανονικη διαρκεια αγωνα-παραταση-πεναλντι αν χρειαστει )
-Ποινή Κόκκινων Καρτών: -1 βαθμός ανα 2 κόκκινες κάρτες
-Διάρκεια Πρωταθλημάτων: 2 εβδομάδες για τους αγωνες των ομιλων
1 εβδομαδα για τους αγωνες των playoffs.
-Οι συμμετοχες θα κλεισουν αυτοματα μολις συμπληρωθουν οι πρωτοι 20 συμμετεχοντες.
-Αγωνες που δεν θα γινονται μεσα σε αυτο το χρονικο οριο θα λογιζονται ως ισοπαλιες με σκορ 0-0
-Απαραιτητη προύποθεση συμμετοχης στα επομενα πρωταθληματα η ολοκληρωση των αγωνων σε ποσοστο ανω του 80%

ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ
ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ ΕΩΣ ΚΑΙ 31 ΜΑΙΟΥ

ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ





http://www.freeimagehosting.net/uploads/de785db929.jpg (http://www.freeimagehosting.net/)


http://www.freeimagehosting.net/uploads/1f6eb47898.jpg (http://www.freeimagehosting.net/)
http://www.freeimagehosting.net/uploads/a3a888bb36.jpg (http://www.freeimagehosting.net/)

lostmangr
16-05-2011, 21:11
αντε καλη μας αρχη παιδια εγω να ξερετε θα μπαινω μονο βραδυ μετα της 22:00 παμε γερα ολοι...

aloialone
16-05-2011, 21:37
Καλη αρχη σε ολους αλλα με το μαλακο μην πεσει παλι το PSN ΑΠΟ ΥΠΕΡΦΟΡΤΩΣΗ!!!!

Traboukos.13
17-05-2011, 20:42
παιδιά λόγω ενός τεχνικού προβλήματος με τον παλιό λογαριασμό αναγκάστηκα να φτιάξω καινούριο.τα invite οπότε να γίνονται στον trabouko14.

lostmangr
18-05-2011, 01:37
geoponos13(cska moscow)-lostman-greece(hamburger sv):1-0
lostman-greece(hamburger sv)-geoponos13(cska moscow):1-0

katsouras
18-05-2011, 22:37
Καλη αρχη και απο μενα παιδια!Καλη προσπαθεια!

lostmangr
19-05-2011, 03:43
lostman-greece(hamburger sv)-johnlit7(οσφπ):1-2
johnlit7(οσφπ)-lostman-greece(hamburger sv):2-0

freakygeo
19-05-2011, 15:11
freakygeo(lazio)-lostman(hamburg) 0-0
lostman(hamburg)-freakygeo(lazio)1-3

lostmangr
19-05-2011, 16:49
lostman-greece(hamburger sv)-freakygeo(lazio):1-3
freakygeo(lazio)-lostman-greece(hamburger sv):0-0
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ:
ΝΙΚΕΣ:1
ΗΤΤΕΣ:4
ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ:1
ΚΟΚΚΙΝΕΣ:0

geoponos13
19-05-2011, 19:28
Καλη αρχη και απο μενα παιδια!Καλη προσπαθεια!

ευχαριστουμε Αλεξη και περιμενουμε και εσενα στο επομενο αν ολα πανε καλα :)









πωπω αυτο με το semi χαλαει ολη την ομορφια του ποδοσφαιρου......

Ναι ομως Σακη ειναι πιο δυσκολο μεν αλλο πολυ πιο ρεαλιστικο δε,μην νομιζεις και εγω τωρα παιζω πρωτη φορα με semi και μου φαινεται πιο αληθοφανες..

aloialone
19-05-2011, 20:02
Εχω ενα πολυ σοβαρο προβλημα. Μετα το ανοιγμα του psn πλεον οταν παιζω φιφα online με το που τελειωσει το παιχνιδι και παταω να παω στο menu κολαει στο loading, καθε φορα. Και αν δοκιμασω να κανω rematch με τον αντιπαλο παλι κολαει. Το εχει παθει κανεις αυτο?

lostmangr
19-05-2011, 20:31
Ναι ομως Σακη ειναι πιο δυσκολο μεν αλλο πολυ πιο ρεαλιστικο δε,μην νομιζεις και εγω τωρα παιζω πρωτη φορα με semi και μου φαινεται πιο αληθοφανες..ναι οντως δεν λεω αλλα ετσι σου σπαει τα νευρα και δεν βγαζεις φασεις πιστευω οτι assisted ειναι ποιο καλα αλλα αφου αρχισε το πρωταθλημα μια χαρα φιλε μου... αλλα πιστευω το επομενο πρεπει να ειναι assisted..

lostmangr
19-05-2011, 20:33
Εχω ενα πολυ σοβαρο προβλημα. Μετα το ανοιγμα του psn πλεον οταν παιζω φιφα online με το που τελειωσει το παιχνιδι και παταω να παω στο menu κολαει στο loading, καθε φορα. Και αν δοκιμασω να κανω rematch με τον αντιπαλο παλι κολαει. Το εχει παθει κανεις αυτο?
εγω οχι δεν ξερω για τους αλλους

lostmangr
20-05-2011, 02:30
lostman-greece(hambruger sv)-traboukos14(bordeaux):2-1
traboukos14(bordeaux)-lostman-greece(hambruger sv):0-1
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ:
ΝΙΚΕΣ:3
ΗΤΤΕΣ:4
ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ:1
ΚΟΚΚΙΝΕΣ:0

geoponos13
20-05-2011, 03:23
geoponos13-Dimkar24_05 2-1
Dimkar24_05-geoponos13 2-0

Δεν τους πανε τα εκτως εδρας παιχνιδια των Ρωσων...στη Μοσχα μονο αδερφια...στη Μοσχα!!!! :P

marcojohn 13
20-05-2011, 12:40
συμφωνω με τον φιλο lostman για τα κοντρολ..εχω παιξει 4 ματς κ εχουν βγαλει καρουμπαλα τα χερια μου!το χειροτερο ειναι οτι πεφτει παρα πολυ η ποιοτητα των ματς και κατανταει τουρλουμπουκι η υποθεση..στο επομενο νομιζω οτι πρεπει τουλαχιστον να μπορει να επιλεξει ο καθενας πως θελει να παιξει..

aloialone
20-05-2011, 13:07
Μια απο τα ιδια και εγω. Συμφωνω με τα παιδια. Το προβλημα μας ηταν τα περιεργα συστηματα και οχι τα controls. Εχουμε πει οτι πανω απο ολα ειναι να το ευχαριστιομαστε και οχι να ζορισομαστε!

KwstasLeon
20-05-2011, 14:58
Μια απο τα ιδια και εγω. Συμφωνω με τα παιδια. Το προβλημα μας ηταν τα περιεργα συστηματα και οχι τα controls. Εχουμε πει οτι πανω απο ολα ειναι να το ευχαριστιομαστε και οχι να ζορισομαστε!
Ενας πρωταθλητης δεν ψαχνει για δικαιολογιες :a050: κοιτα να μαθεις και αυτο και ασε τα παραπονα χαχαχα.Τεσπα θα συμφωνησω με τα παιδια γιατι μου θυμιζει λιγο το PRO.Αστε να τελειωσουμε αυτο και μετα βλεπουμε μην δημιουργουμε προβλημα ακομα δεν ξεκινησαμε:pao::pao:

geoponos13
20-05-2011, 15:14
Ενταξει παιδια,ειπαμε να δοκιμασουμε και αυτη την επιλογη να δουμε πως λειτουργει.Προσωπικα εμενα επειδη ειναι κατι καινουργιο και αυτοματα ο δειχτης δυσκολιας εχει ανεβει κατα πολυ με ντοπαρει στο να το μαθω ακομα καλυτερα.Τωρα βεβαια αν η πλειοψηφια εχει προβληματα και ειναι υπερ στο να το αλλαξουμε και να το κανουμε παλι με assisted δεν εχουμε κανενα προβλημα,αλλα ολα αυτα απο το επομενο.

lostmangr
20-05-2011, 15:14
εχουμε ολοι δικαιο παιδια αλλα δεν λεει να δημιουργουμε προβλημα στα παιδια τωρα το θεμα ομως ειναι ενα οτι τωρα που εχουμε semi τα control ειναι σαν να παιζουμε ραγκμπι η το αρχιζουμε απο την αρχη και αλλαζουμε μονο τα control η απλα τελιωνουμε το πρωταθλημα και βλεπουμε μετα....

lostmangr
20-05-2011, 15:16
Ενταξει παιδια,ειπαμε να δοκιμασουμε και αυτη την επιλογη να δουμε πως λειτουργει.Προσωπικα εμενα επειδη ειναι κατι καινουργιο και αυτοματα ο δειχτης δυσκολιας εχει ανεβει κατα πολυ με ντοπαρει στο να το μαθω ακομα καλυτερα.Τωρα βεβαια αν η πλειοψηφια εχει προβληματα και ειναι υπερ στο να το αλλαξουμε και να το κανουμε παλι με assisted δεν εχουμε κανενα προβλημα,αλλα ολα αυτα απο το επομενο.
φιλε μου το κακο ειναι οτι ολοι εχουν προβλημα αλλα μπορω να πω οτι ετσι οπας καναμε τα control ειναι και καλο γιατι δεν γινονται ολα ευκολα....

pankal6
20-05-2011, 19:05
δηλαδή ρε παιδιά συγγνώμη...σας φαίνεται ποίο λογικό ένα match να τελειώνει με ποσοστό επιτυχίας στις πάσες πάνω απο 80% όπως γίνεται με το assisted?συμφωνώ ότι είναι πολύ ποιο δύσκολο αλλά αυτό είναι που το κάνει ποίο ρεαλιστικό και αυτόματα το διαφοροποιεί από το pro.δεν νομίζω να έχετε δεί πολλά match με τέτοια ποσοστά ακρίβειας στην πάσα,όσο για τα σουτ και την σέντρα.....δεν κάνω καν λόγο...άλλωστε η προηγούμενη προσπάθεια πρωταθλήματος ένας από τους λόγους που ναυάγησε ήταν και αυτός.αν ο καθένας παίζει με ότι controls θέλει αυτομάτως όσοι παίζουν assisted έχουν μεγάλο πλεονέκτημα..ήταν ένα σφάλμα που έκανε και η ea στα ea challenge.ήταν όλα χύμα.στην τελική βέβαια δεν χρειάζεται να πείσει κάνεις κανέναν για το τρόπο που του αρέσει να παίζει, είναι υποκειμενικά τα γούστα αλλά σε ένα πράγμα θα πρέπει να συμφωνήσουμε όλοι.... οτι σε μία "διαγωνιστική" διαδικασία πρέπει να συγκρίνουμε "μήλα" με "μήλα". τέλος οι κανόνες εφόσον δίνουν συγκριτικό πλεονέκτημα πρέπει να είναι κοινοί για όλους.

καλό πρωτάθλημα σε όλους.

pixel einai!

pol_xalandri13
20-05-2011, 19:33
Το πρωταθλημα θα συνεχιστει με semi control και απο το επομενο βλεπουμε πως θα το κανουμε.Ειναι αρχη και γι αυτο υπαρχουν γκρινιες ,ας το μαθουμε πρωτα και μετα ας αποκτησουμε ολοκληρωμενη αποψη,καθε αρχη και δυσκολη λενε...

καλη συνεχεια!

freakygeo
22-05-2011, 13:04
trifs2000(pao)-freakygeo(lazio) 0-2
lazio-pao 2-0

johnlit7
22-05-2011, 20:18
johnlit (osfp) - tzikevan (besiktas) 0-1
tzikevan - johnlit 0-2

johnlit - traboukos(bordeaux) 4-1
traboukos - johnlit 0-1

Traboukos.13
22-05-2011, 23:42
Επιβεβαιωνω τα αποτελέσματα που έχουν αναρτήσει ο τζονλιτ και ο λοστμαν και θέλω να πω ότι παρά τις ήττες μου τα ματς ήταν πίστη αντιγραφή αγώνων Ελληνικού ποδοσφαίρου:ξύλο,ατομικά λάθη και προσπάθειες,ξύλο.Προσωπικα δεν τα απολαμβανω τα ματς και ούτε οι νικητές πιστεύω...πάντως μόλις τελειώσει το πρωτάθλημα καλό θα ήταν να συζητηθεί το θέμα με τα κοντρόλ,χωρίς παρεξήγηση.:a020:

pol_xalandri13
23-05-2011, 00:07
Επιβεβαιωνω τα αποτελέσματα που έχουν αναρτήσει ο τζονλιτ και ο λοστμαν και θέλω να πω ότι παρά τις ήττες μου τα ματς ήταν πίστη αντιγραφή αγώνων Ελληνικού ποδοσφαίρου:ξύλο,ατομικά λάθη και προσπάθειες,ξύλο.Προσωπικα δεν τα απολαμβανω τα ματς και ούτε οι νικητές πιστεύω...πάντως μόλις τελειώσει το πρωτάθλημα καλό θα ήταν να συζητηθεί το θέμα με τα κοντρόλ,χωρίς παρεξήγηση.:a020:


βεβαιως φιλε φυσικα και θα το κοιταξουμε κανεις δεν ειπε το αντιθετο.Προς το παρον ομως θα το συνεχισουμε ετσι,αφου ετσι το ξεκινησαμε μια εβδομαδα εμεινε ετσι κι αλλιως.

lostmangr
23-05-2011, 16:20
παιδια εγω μετα της 22:00 θα ειμαι μεσα μακαρι να ειναι καποιος μεσα να κανουμε κανεναν αγωνα....

Dimkar2405
23-05-2011, 22:10
traboukos14 - dimkar2405 1 - 1

dimkar2405 - traboukos14 1 - 0

Καλη συνεχεια!!!

tzikevan
24-05-2011, 03:08
lostman(hamburg) 1-0 tzikevan(besiktas)
tzikevan(besiktas) 1-0 lostman(hamburg)

Kala milame gia poli pono ta matakia mas......de palevetai..

lostmangr
24-05-2011, 14:26
lostman-greece(hamburger sv)-dimkar2405_gr(lille):2-1
dimkar2405_gr(lille)-lostman-greece(hamburger sv):1-1
--------------------------------------------------------
lostman-greece(hamburger sv)-tzikevan(besiktas):1-0
tzikevan(besiktas)-lostman-greece(hamburger sv):1-0
--------------------------------------------------------
geoponos13(cska moscow)-lostman-greece(hamburger sv):1-0
lostman-greece(hamburger sv)-geoponos13(cska moscow):1-0
--------------------------------------------------------
lostman-greece(hamburger sv)-johnlit7(οσφπ):1-2
johnlit7(οσφπ)-lostman-greece(hamburger sv):2-0
--------------------------------------------------------
lostman-greece(hamburger sv)-freakygeo(lazio):1-3
freakygeo(lazio)-lostman-greece(hamburger sv):0-0
--------------------------------------------------------
lostman-greece(hambruger sv)-traboukos14(bordeaux):2-1
traboukos14(bordeaux)-lostman-greece(hambruger sv):0-1
--------------------------------------------------------
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ:
ΝΙΚΕΣ:5
ΗΤΤΕΣ:5
ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ:2
ΚΟΚΚΙΝΕΣ:0
ΒΑΘΜΟΙ:17

tzikevan
24-05-2011, 15:35
kwstasLeon 0-1 tzikevan
tzikevan 1-2 kwstasLeon

KwstasLeon
24-05-2011, 16:08
tsikevan(Besiktas) - KwstasLeon20vt(Wolfsburg) 1-2
KwstasLeon20vt(Wolfsburg) - tsikevan(Besiktas) 0-1

1 κοκκινη καρτα KwstasLeon20vt.

geoponos13
24-05-2011, 16:23
geoponos13 - freakygeo 1-1

freakygeo - geoponos13 2-1

geoponos13
24-05-2011, 16:32
ΑΝΕΒΗΚΕ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΕΩΣ ΚΑΙ 34# POST

freakygeo
24-05-2011, 16:52
johnlit7-freakygeo 1-1
freakygeo-johnlit7 3-2

traboukos14-freakygeo 2-1
freakygeo-traboukos14 1-0

na pw oti twra me to semi oi agwnes sthrizontai sthn tuxh kai oxi sthn ikanothta tou kathenos..pisteuw oti einai megalo spasimo neurwn!!!apopsi mou einai auth pantws!!!

niko gia koita ligo thn bothmologia mou pali mhpws exeis kanei kanena lathos...

lostmangr
24-05-2011, 17:19
παιδια θα μπει κανεις να κανουμε κανα αγωνα εχω ακομα με kwstasleon,tris2000.,carpe_diem_rj αλλα απο οτι βλεπω ο carpe_diem_rj δεν εχει κανει κανεναν οποτε....

geoponos13
24-05-2011, 18:07
niko gia koita ligo thn bothmologia mou pali mhpws exeis kanei kanena lathos...

Εχεις δικιο Γιωργο εχεις 14 βαθμους,θα το διορθωσω το βραδυ γιατι τωρα ειμαι στη δουλεια.


Υπενθυμιζω τον ορο της συμμετοχης του 80% ολοκληρωσης των αγωνων ως προυποθεση για τα επερχομενα πρωταθληματα.

lostmangr
24-05-2011, 19:13
lostman-greece(hamburger sv)-dimkar2405_gr(lille):2-1
dimkar2405_gr(lille)-lostman-greece(hamburger sv):1-1
--------------------------------------------------------
lostman-greece(hamburger sv)-tzikevan(besiktas):1-0
tzikevan(besiktas)-lostman-greece(hamburger sv):1-0
--------------------------------------------------------
geoponos13(cska moscow)-lostman-greece(hamburger sv):1-0
lostman-greece(hamburger sv)-geoponos13(cska moscow):1-0
--------------------------------------------------------
lostman-greece(hamburger sv)-johnlit7(οσφπ):1-2
johnlit7(οσφπ)-lostman-greece(hamburger sv):2-0
--------------------------------------------------------
lostman-greece(hamburger sv)-freakygeo(lazio):1-3
freakygeo(lazio)-lostman-greece(hamburger sv):0-0
--------------------------------------------------------
lostman-greece(hambruger sv)-traboukos14(bordeaux):2-1
traboukos14(bordeaux)-lostman-greece(hambruger sv):0-1
--------------------------------------------------------
lostman-greece(hamburger sv)-kwstasleon(wolfsburg):1:2
kwstasleon(wolfsburg)-lostman-greece(hamburger sv):2-0
--------------------------------------------------------
lostman-greece(hamburger sv)-trifs2000(παο):2-2
trifs2000(παο)-lostman-greece(hamburger sv):0-2
--------------------------------------------------------
λογικα τελος για εμενα οι αγωνες ραγκμπι γιατι μονο μπαλα δεν ειδα!!!!απο οτι βλεπω ο carpe_diem_rj εχει να μπει 58 ημερες οποτε εκεινα τα ματς για εμενα ειναι ισοπαλια καλη τυχη σε ολους αρκει να μπω στην τετραδα....
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ:
ΝΙΚΕΣ:6
ΗΤΤΕΣ:7
ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ:3
ΚΟΚΚΙΝΕΣ:0
ΒΑΘΜΟΙ:21

KwstasLeon
24-05-2011, 20:06
lostman-greece(Hamburger sv) - KwstasLeon20vt(Wolfsburg) 1-2
KwstasLeon20vt(Wolfsburg) - lostman-greece(Hamburger sv) 2-0

χωρις κοκκινες

KwstasLeon
25-05-2011, 01:38
traboukos14(Bordeaux) - KwstasLeon20vt(Wolfsburg) 3-1
KwstasLeon20vt(Wolfsburg) - traboukos14(Bordeaux) 1-0

1 κοκκινη καρτα για traboukos14(Bordeaux)

Στον πρωτο αγωνα εχασα τα αχαστα και ολα αυτα για το semi.Ουτε στο ενα μετρο δεν εμπαινε.Θα συμφωνησω για αλλη μια φορα με τα παιδια παρα πανω.Απορω αφου ρε παιδια κανενας δεν ηθελε semi για το διαλεξαμε;Τεσπα μια βδομαδα εμεινε ελπιζω να το αλλαξουμε.

geoponos13
25-05-2011, 19:26
ΛΟΙΠΟΝ ΤΕΡΜΑ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΕ ΤΟ SEMI,EIΠAME NA KANOYME MIA ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ.ΑΥΤΟ ΕΓΙΝΕ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΔΙΕΞΑΓΕΙ Ο ΦΙΛΟΣ ZOUPAN ΕΙΧΑΜΕ ΨΗΦΙΣΕΙ ΣΕ ΣΥΝΤΡΙΠΤΙΚΗ ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥ SEMI,ΤΩΡΑ ΞΑΦΝΙΚΑ ΟΛΟΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΠΟΣΟ ΧΑΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΛΛΑΓΗ.
ΑΛΛΑΓΗ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΑΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ.ΕΧΟΥΜΕ ΒΓΑΛΕΙ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝ ΝΑ ΣΥΝΗΘΙΣΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ.
ΣΕΒΑΣΤΕΣ ΟΙ ΓΝΩΜΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΤΙΡΡΗΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΑΝΑΦΟΡΑ ΣΤΟ SEMI ΚΑΤΑΝΤΑΕΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΑΝΕΤΕ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΝΟΧΟΙ ΠΟΥ ΒΑΛΑΜΕ ΚΙΟΛΑΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ.
ΣΤΟ ΕΞΗΣ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΜΟΝΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΛΛΗ ΓΚΡΙΝΙΑ.

johnlit7
26-05-2011, 01:43
johnlit - trisf2000 2-2
trifs - john 2-2

john - dimkar 1-1
dimkar - john 0-0

john - geoponos 6-2
geoponos - john 0-1

1 kokkini o nikos

tzikevan
26-05-2011, 04:02
traboukos14(Bordeaux) 2-1 tzikevan
tzikevan 1-1 traboukos14(Bordeaux)

tzikevan 1-1 geoponos
geoponos 1-1 tzikevan

aloialone
26-05-2011, 09:31
johnlit - trisf2000 2-3
trifs - john 2-2

Μαλλον φιλε john κανεις καποιο λαθος για το πρωτο ματς. ΞΕΧΝΑΣ ΕΝΑ ΓΚΟΛ.

Το παιχνιδι κολλησε στο 50 λεπτο οταν και εβαλα γκολ και μετα στους πανυγηρισμους κολλησε. και μετα παιξαμε ενα ημιχρονο και ηρθαμε 2-2. Τωρα αυτα που μου ελεγες οτι κολλησε και εσσενα και τετοια εγω φιλε χωρις παρεξηγηση μεχρι που εβαλα το γκολ με επαιζες αμυνα κανονικα. δεν μου εστειλες κανενα μυνημα παρα μονο οταν εκανα το 1-0.

johnlit7
26-05-2011, 13:19
johnlit - trisf2000 2-3
trifs - john 2-2

Μαλλον φιλε john κανεις καποιο λαθος για το πρωτο ματς. ΞΕΧΝΑΣ ΕΝΑ ΓΚΟΛ.

Το παιχνιδι κολλησε στο 50 λεπτο οταν και εβαλα γκολ και μετα στους πανυγηρισμους κολλησε. και μετα παιξαμε ενα ημιχρονο και ηρθαμε 2-2. Τωρα αυτα που μου ελεγες οτι κολλησε και εσσενα και τετοια εγω φιλε χωρις παρεξηγηση μεχρι που εβαλα το γκολ με επαιζες αμυνα κανονικα. δεν μου εστειλες κανενα μυνημα παρα μονο οταν εκανα το 1-0.

φιλε μου δεν μπορεις ν καταλαβεις οτι ειχε κολλησει απο την αρχη του δευτερου στο 46?? πως γινεται ν σκοραρες εσυ ενω ημουν εγω κατοχος της μπαλας?? γτ νμζεις οτι σου εστειλα οτι σκοραρα με τον μιραλας κατευθειαν στο λεπτο που κολλησε???
κ εσυ μου ειπες οτι τ εβαλες με το νινη???
δν τ καταλαβαινεις οτι σε εκεινο τ σημειο εδειχνε αλλα η οθονη σου κ αλλα η δικη μου??
συνεπως δεν μετραει ουτε τ γκολ σου ουτε τ γκολ μου....τη στιγμη που λες οτι πανηγυριζες εσυ με τον νινη την ιδια στιγμη πανηγυριζα εγω για το γκολ του μιραλας!! εμενα εδειχνε 1-0 υπερ μου σε εκεινο τ σημειο κ εσενα 0-1 υπερ σου..μετα τους πανηγυρισμους απλα κολλησε εντελως...ο συγχρονισμος των 2 γραμμων ειχε χαθει απο το 46 οταν και πρωτοβγηκε το κυκλακι πανω αριστερα(αυτο που βγαινει οταν χανεται η συνδεση)....απλα υπαρχει ενα διαστημα 5-10 δευτερολεπτων που νμζεις οτι παιζεις κανονικα μεχρι ν χαθει κ να κολλησει τελειως...
οσο κ να σου φαινεται περιεργο εχει συμβει απειρες φορες αυτο τ κολλημα και εχει αναφερθει χιλιαδες φορες και στο επισημο φορουμ της ΕΑ ....προκειται για bug- freeze του online!

aloialone
26-05-2011, 13:29
Εμενα δεν μου εχει τυχει ποτε και δεν εχω δει ποτε καποιον να λεει κατι τετοιο. Τωρα αν καποιος απο το φορουμ του εχει τυχει ας μας το πει. Απλα μου φαινεται περιεργο αφου εκανες εσυ επιθεση και ειχε κολλησει πως με μαρκαρες....... τελοσπαντων Ασ βαλει οτι θες σκορ. Μια η αλλη για μενα.....

johnlit7
26-05-2011, 13:38
Εμενα δεν μου εχει τυχει ποτε και δεν εχω δει ποτε καποιον να λεει κατι τετοιο. Τωρα αν καποιος απο το φορουμ του εχει τυχει ας μας το πει. Απλα μου φαινεται περιεργο αφου εκανες εσυ επιθεση και ειχε κολλησει πως με μαρκαρες....... τελοσπαντων Ασ βαλει οτι θες σκορ. Μια η αλλη για μενα.....

μα δεν ειδες το μνμ που σου εστειλα κατευθειαν στους πανηγυρισμους
" σου κολλησε??σκορερ ο Μιραλας, εσενα τι σου εδειξε??":scratch:
γι αυτο τ εστειλα! για να προλαβω ολο αυτο τ μπερδεμα...
ειναι οντως πολυ κουλο αλλα δυστυχως ισχυει....κ μου χει τυχει πολλες φορες ειδικα οταν προηγουμαι στο σκορ....στην αρχη νμζα οτι μ το εκαναν επιτηδες αλλα μου ετυχε και οταν ημουν πισω στο σκορ οποτε πιο πιθανο ειναι να ειναι θεμα του server...

και ενα σχετικο βιντεακι
YouTube - ‪FIFA 11 freeze glitch‬‏

giannislazy
26-05-2011, 13:49
Δυστυχώς συμβαίνει αυτό, όχι συχνά αλλά συμβαίνει. Σε μένα έχει συμβεί εδώ στο φόρουμ 2 φορές. Μια με τον tsako21 σε πιο παλιό πρωτάθλημα και στο τελευταίων με τον toumpa.

KwstasLeon
26-05-2011, 16:34
KwstasLeon20vt(Wolfsburg) - geoponos13(Cska Moscow) 0-1
geoponos13(Cska Moscow) - KwstasLeon20vt(Wolfsburg) 0-1

χωρις κοκκινες

Παιχνιδι δεν παιξαμε και πιστευω δεν το ευχαριστηθηκε κανενας.Τρελο κολλημα!!!

gigis
26-05-2011, 16:38
pedia mporo na mpo tora sto protathlima i sto epomeno?

geoponos13
26-05-2011, 18:58
Οντως ο Κωστας εχει δικιο,μονο παιχνιδι δεν παιξαμε σημερα λογο lag,εν παση περιπτωση τα αποτελεσματα ηταν δικαια και στα δυο παιχνιδια.



pedia mporo na mpo tora sto protathlima i sto epomeno?

Φιλε gigo θα μπορεις να δηλωσεις στο επομενο πρωταθλημα μολις τελειωσει αυτο,χαρα μας να εχουμε παλι κοντα μας παλια μελη απο το φιφα 08. :D

aloialone
26-05-2011, 19:08
Tzikevan-trifs2000 0-1
Επιτελους και μια νικη. Αν μετραγαν οι ευκαιριες θα ημουν στην τετραδα αλλα μετρανε τα γκολ και οι επιθετικοι μου τον εχουν κανει λαστιχο.... Με τον φιλο ειχαμε 14-2 ευκαιριες. Εχασα κ πεναλτι και παραλιγο να χασω και την νικη. Α ρε Παναθα τι μου κανεις... Στις χαρες και στις λυπες μαζι...

giannislazy
26-05-2011, 19:50
Α ρε Παναθα τι μου κανεις... Στις χαρες και στις λυπες μαζι...

Aυτό ξαναπέστο.

ΥΓ:: Γ@μιόλη Βγενόπουλε δεν θα πάρουνε άδεια οι μπράβοι σου?...

freakygeo
26-05-2011, 20:26
oxi prepei na peis dn tha pane kamia fora sthn toualeta,dn tha pane na fane kana ntonats?

geoponos13
26-05-2011, 23:19
ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ

KwstasLeon
27-05-2011, 01:06
Θα αναψω λιγο τα αιματα.johnlit ετοιμασου να παιξουμε τα 2 ματσακια.Δεν εχουμε βρεθει ποτε αντιμετωποι και θελω να δω αν οντως αξιζεις την πρωτια...οχι τιποτα αλλο μου πληγωνεις και τον κουμπαρο!!!

johnlit7
27-05-2011, 01:14
να μπω ν παιξουμε?αν κ δν ειμαι σε καλη ψυχολογικη κατασταση μετα την ηττα στο μπασκετ!! :P

Dimkar2405
27-05-2011, 02:14
Ειμαι μεσα, οποιος μπορεις ας μπει να παιξουμε!

KwstasLeon
27-05-2011, 08:07
να μπω ν παιξουμε?αν κ δν ειμαι σε καλη ψυχολογικη κατασταση μετα την ηττα στο μπασκετ!! :P

Μια απο τα ιδια.Στο ιδιο στρατοπεδο ειμαστε:a022::a022:

KwstasLeon
27-05-2011, 16:13
freakygeo(Lazio) - KwstasLeon20vt(Wolfsburg) 0-0
KwstasLeon20vt(Wolfsburg) - freakygeo(Lazio) 0-0

χωρις κοκκινες

Υ.Γ johnlit7 ερχομαιιιι....

aloialone
27-05-2011, 17:50
να μπω ν παιξουμε?αν κ δν ειμαι σε καλη ψυχολογικη κατασταση μετα την ηττα στο μπασκετ!! :P

Γιατι δεν εισαι σε καλη ψυχολογικη κατασταση; Περιμενες καποιο αλλο αποτελεσμα; :hysterical: .... Δεν το εχετε συνηθισει 9 χρονια τωρα; :a010:
ΥΓ :Εννοειται οτι σε πειραζω να μην εχουμε παρεξηγησεις!

Dimkar2405
27-05-2011, 18:32
dimkar - tzikevan 2 - 1

tzikevan - dimkar 1 - 1

Dimkar2405
27-05-2011, 19:28
Θα μπει κανεις τωρα? Για λιγο δε σας προλαβαινω!

Carpe_Diem_Rj
28-05-2011, 17:38
Ειναι κανεις για να παιξουμε τωρα?

lostmangr
28-05-2011, 18:45
lostman-greece(hamburger sv)-dimkar2405_gr(lille):2-1
dimkar2405_gr(lille)-lostman-greece(hamburger sv):1-1
--------------------------------------------------------
lostman-greece(hamburger sv)-tzikevan(besiktas):1-0
tzikevan(besiktas)-lostman-greece(hamburger sv):1-0
--------------------------------------------------------
geoponos13(cska moscow)-lostman-greece(hamburger sv):1-0
lostman-greece(hamburger sv)-geoponos13(cska moscow):1-0
--------------------------------------------------------
lostman-greece(hamburger sv)-johnlit7(οσφπ):1-2
johnlit7(οσφπ)-lostman-greece(hamburger sv):2-0
--------------------------------------------------------
lostman-greece(hamburger sv)-freakygeo(lazio):1-3
freakygeo(lazio)-lostman-greece(hamburger sv):0-0
--------------------------------------------------------
lostman-greece(hambruger sv)-traboukos14(bordeaux):2-1
traboukos14(bordeaux)-lostman-greece(hambruger sv):0-1
--------------------------------------------------------
lostman-greece(hamburger sv)-kwstasleon(wolfsburg):1:2
kwstasleon(wolfsburg)-lostman-greece(hamburger sv):2-0
--------------------------------------------------------
lostman-greece(hamburger sv)-trifs2000(παο):2-2
trifs2000(παο)-lostman-greece(hamburger sv):0-2
--------------------------------------------------------
lostman-greece(hamburger sv)-carpe_diem_Rj(everton):0-0
carpe_diem_Rj(everton)-lostman-greece(hamburger sv):0-1
--------------------------------------------------------
επιτελους τελος για εμενα πραγματικα δεν λεω καλο το semi αλλα ενταξει ειπαμε......
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ:
ΝΙΚΕΣ:7
ΗΤΤΕΣ:7
ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ:4
ΚΟΚΚΙΝΕΣ:0
ΒΑΘΜΟΙ:25

Dimkar2405
28-05-2011, 22:32
dimkar - carpe_diem 2 - 0

carpe_diem - dimkar 1 - 2

Dimkar2405
29-05-2011, 01:03
Βραδυνο ματσακι κανεις?

Dimkar2405
29-05-2011, 15:16
Μου εχουν μεινει freakygeo, kwstasleon20vt και trifs2000. Οποιος μπορεις ας γραψει εδω για να μπω να παιξουμε!

johnlit7
29-05-2011, 15:19
kwstasleon k carpe pote boreite?

KwstasLeon
29-05-2011, 20:48
Παιδια σημερα δεν μπορω.Πειτε μου ποτε μπορειτε την Δευτερα και την Τριτη δεν εχω προβλημα ουτε στην ωρα!!!Μου εχει μηνει ο trifs2000,dimkar,johnlit7 και carpe_diem.

Carpe_Diem_Rj
29-05-2011, 21:20
Mporei kaneis twra gia agwna???

aloialone
30-05-2011, 15:17
Απο τις 4 και μετα θα ειμαι μεσα σημερα οποιος μπορει να κανομε τα παιχνιδια μας. Ευχαριστω!

Dimkar2405
30-05-2011, 17:04
Dimkar - Trifs2000 2 - 1

Trifs2000 - Dimkar 1 - 1

freakygeo
30-05-2011, 18:18
dimkar-freakygeo 1-1
freakygeo-dimkar 2-1

geoponos13
30-05-2011, 18:42
Απο τις 4 και μετα θα ειμαι μεσα σημερα οποιος μπορει να κανομε τα παιχνιδια μας. Ευχαριστω!

μετα τις 8 θα εισαι μεσα?αμα ειναι για να τελειωνουμε και εμεις..

lostmangr
30-05-2011, 18:58
παιδια αυριο τελιωνουν οι αγωνες!!!!και οσοι δεν εχουν γινει θα μετρησουν σαν ισοπαλιες τελικα?

geoponos13
30-05-2011, 19:13
ναι αυριο μεχρι το βραδυ ειναι η προσθεμια-ΔΕΝ ΘΑ ΔΩΘΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ-ισοπαλιες θα μετρησουν οι αγωνες για τα παιαδια που θα εχουν συμπληρωσει το 80% των αγωνων δηλ. για 2-3 αγωνες λογικα.Γιαυτους που δεν θα εχουν συμπληρωσει αυτο το ποσοστο δεν θα μετρησει τπτ κ κανενας αγωνας,ακομη και αν εχουν παιξει 5-6 αγωνες.

lostmangr
30-05-2011, 19:28
ναι αυριο μεχρι το βραδυ ειναι η προσθεμια-ΔΕΝ ΘΑ ΔΩΘΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ-ισοπαλιες θα μετρησουν οι αγωνες για τα παιαδια που θα εχουν συμπληρωσει το 80% των αγωνων δηλ. για 2-3 αγωνες λογικα.Γιαυτους που δεν θα εχουν συμπληρωσει αυτο το ποσοστο δεν θα μετρησει τπτ κ κανενας αγωνας,ακομη και αν εχουν παιξει 5-6 αγωνες.
και αυτο ειναι το σωστο αντε τελιωνουμε να αρχισουμε αλλο..... :)

johnlit7
30-05-2011, 20:11
carpe k kwstasleon mporei kanenas kata tis 8?

lostmangr
30-05-2011, 20:14
αυριο οι server θα ειναι close οποτε οτι γινει σημερα με λιγα λογια..

KwstasLeon
30-05-2011, 22:31
carpe k kwstasleon mporei kanenas kata tis 8?

john και οι 2 ειμασταν μεσα.θα μπω ξανα κατα τις 11 αν μπορεις και πιο μετα πεσ μου

KwstasLeon
30-05-2011, 23:01
carpe_diem_Rj(Everton) - KwstasLeon20vt(Wolfsburg) 0-1
KwstasLeon20vt(Wolfsburg) - carpe_diem_Rj(Everton) 1-0

1 κοκκινη στον carpe_diem_Rj(Everton)

aloialone
30-05-2011, 23:08
carpe_diem sou stelnw re file alla den mou apantas. kai meta se blepw logout. pote tha ta kanoyme ta games?

johnlit7
30-05-2011, 23:25
ok mpainw twra Kwsta..opote mporeis paizoume...

tzikevan
31-05-2011, 00:22
lazio 4 -1 besiktas
besuktas 0 - 5 lazio

besiktas 2-1 panathinaikos
panathinaikos 1-0 besiktas

lostmangr
31-05-2011, 01:00
as kanei kapoios mia ananewsh bathmologias

aloialone
31-05-2011, 01:06
Trifs2000-tzikevan 2-0
1-2.
Στο 2ο παιχνιδι παιζει να εκανα και 10 τετ α τετ με το τερμα με κεφαλιες και με σουτ αλλα η π....α η μπαλα δν ηθελε να μπει. Παναθηναικος βλεπεις. Δεν πειραζει.

Κατι σημαντικο που θελω να πω.
Την επομενη που θα παιξω με καποιον και κανουμε το ενα παιχνιδι και μ πει στο τελος το αλλο αλλη φορα δεν προκειται να παιξω το αλλο. Ειναι τραγικο να ψαχνω τελευταια στιγμη να βρω καποιον για 15 λεπτα που δεν ειχε. Αν δεν μπορει καποιος μαζι μου και τα 2 παιχνιδια σας παρακαλω να μου το λετε να μην τα κανουμε εκεινη τη στιγμη αλλα καποια αλλη ευχαριστω πολυ.

KwstasLeon
31-05-2011, 01:46
KwstasLeon20vt(Wolfsburg) - trifs2000(ΠΑΟ) 0-1
trifs2000(ΠΑΟ) - KwstasLeon20vt(Wolfsburg) 1-0

johnlit7(ΟΣΦΠ) - KwstasLeon20vt(Wolfsburg) 1-1
KwstasLeon20vt(Wolfsburg) - johnlit7(ΟΣΦΠ) 1-3

Σημερα δεν με πηγε καθολου.Τα χειροτερα παιχνιδια μου.Δεν εβγαινε τιποτα!!!Δεν πηραζει ελπιζω να κανω το come back!!!
Μου εχει μεινει μονο ο dimkar2405_gr(lille).Φιλε οποτε θες στειλε μου μια ωρα να παιξουμε τα ματς

lostmangr
31-05-2011, 02:02
pwpw xamos ginete sthn bathmologia kwsta!!!!!

aloialone
31-05-2011, 10:54
Ολα μου τα παιχνιδια.

TrifS2000-Frakygeo 0-2 ΗΤΤΑ
2-0 ΗΤΤΑ

TrifS2000-Dimkar2405 2-1 ΗΤΤΑ
1-1

TrifS2000-Lostman 0-2 ΗΤΤΑ
2-2

TrifS2000-Johnlit 2-2
2-2

TrifS2000-Geoponos13 3-1 NIKH
2-4 NIKH

TrifS2000-Traboukos14 0-3 ΗΤΤΑ
1-0 ΝΙΚΗ

TrifS2000-Kwstasleon 1-0 ΝΙΚΗ
0-1 ΝΙΚΗ

TrifS2000-Tzikevan 0-1 NIKH
2-1 ΗΤΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΑΙΞΑΜΕ..... ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ!!!!


ΝΙΚΕΣ : 6
ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ : 4
ΗΤΤΕΣ : 6

ΒΑΘΜΟΙ : 22

ΓΚΟΛ 20/23


2 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΕ Capre_Diem εχω ελπιζω να μου απαντησει στα μηνυματα που του στελνω...

KwstasLeon
31-05-2011, 11:01
pwpw xamos ginete sthn bathmologia kwsta!!!!!

Δεν ξερω αλλα απο εκει που νομιζα οτι εχω περασει αρχιζουν και με ζωνουν τα φιδια:a030:.Νικο αν μπορεις κανε μια ανανεωση βαθμολογιας.Ευχαριστω!!!

KwstasLeon
31-05-2011, 11:32
Η βαθμολογια μου μεχρει στιγμης: 16/18

ΝΙΚΕΣ : 7
ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ : 3
ΗΤΤΕΣ : 6

ΒΑΘΜΟΙ : 24

ΓΚΟΛ 13/13

1 κοκκινη καρτα

Dimkar2405
31-05-2011, 16:05
Νομιζω πως εχω 26 βαθμους σε 16 αγωνες.

Dimkar2405
31-05-2011, 17:19
Eιμαι μεσα τωρα!

lostmangr
31-05-2011, 17:32
logika exeis 25 kai oxi 26!!!!!

Carpe_Diem_Rj
31-05-2011, 17:42
Carpe_Diem_Rj trampoukos14 0-0
trampoukos - Carpe_Diem_Rj 0-1

As epivevewsei kai o filos giati de thimami polu kala


Yparxei kaneis gia kanena matsaki?

Exw logika 5 vathmous se 8 agwnes...prepei na paixw me tous
johnlit7
freakygeo
tzikevan
geoponos13
Trifs2000-Pao

Parakalw na mpeite tha eimai mesa gia na sumplirwsw tous agwnes.

aloialone
31-05-2011, 18:22
Carpe εισαι μεσα σου στελνω αλλα πα...ρια!!

geoponos13
31-05-2011, 18:37
Παιδια βαθμολογια δεν γινεται να βγαινει καθε 3 και λιγο μεσα σε 2 εβδομαδες.Ακομη και για μια αλλαγη θεσης στο βαθμολογικο πινακα σου τρωει ποση ωρα..ποσο μαλλον αν θες να περασεις και γκολ και νικες και ολα.(το λιγοτερο 2 ωρες)
Ανανεωση βαθμολογιας θα γινει μια και θα ειναι η τελικη καταταξη.Το αργοτερο μεχρι αυριο θα εχει βγει.
Ας ενημερωσει καποιος, σημερα το PSN λειτουργει κανονικα?Γτ δεν ειμαι στη δουλεια τωρα και θα γυρισω αργα το βραδυ σημερα και δεν μπορω να το τσεκαρω.

Dimkar2405
31-05-2011, 18:41
Dimkar2405 - KwstasLeon 0 - 3

KwstasLeon - Dimkar2405 1 - 2

Ολοκληρωσα τους αγωνες μου.

KwstasLeon
31-05-2011, 19:16
dimkar2405_gr(Lille) - KwstasLeon20vt(Wolfsburg) 0-3
KwstasLeon20vt(Wolfsburg) - dimkar2405_gr(Lille) 1-2

χωρις κοκκινες

Nικο μια χαρα ειναι το PSN

KwstasLeon
31-05-2011, 19:20
Τελος και για μενα: 18/18

ΝΙΚΕΣ : 8
ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ : 3
ΗΤΤΕΣ : 7

ΒΑΘΜΟΙ : 27

ΓΚΟΛ 16/15

1 κοκκινη καρτα

Καλη συνεχεια σε οποιον περασει!!!

geoponos13
31-05-2011, 19:23
Ευχαριστω Κωστα, οποτε οτι αγωνες γινουν μεχρι σημερα το βραδυ οτι ωρα και να ειναι..Αυριο μεχρι τις 10 το Βραδυ θα βγουν και τα ζευγαρια των playoffs.

υ.γ
carpe_Diem αργα το βραδυ μετα τις 12 θα μπω μηπως σε πετυχω να παιξουμε μπας και συμπληρωσεις τους αγωνες.

aloialone
31-05-2011, 22:03
Τελος και για μενα τα παιχνιδια.
TrifS2000-Capre_diem 0-0
3-0

ΝΙΚΕΣ : 7
ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ : 5
ΗΤΤΕΣ : 6

ΒΑΘΜΟΙ : 26

ΓΚΟΛ 23/23

Θελω να πω κατι.
Υπαρχουν καποιοι που παιζουν φιφα για ευχαριστηση και καποιοι για τα αποτελεσματα(ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ).Θελω να πιστευω οτι ειμαι στους πρωτους.... Δεν ειναι δυνατον να παιζω με καποιον και επειδη τον εχω μονοτερμα απο το 1ο λεπτο χωρις να εχει δει καν την περιοχη μου, να μου κραταει την μπαλα πισω μεχρι το 80' με πασουλες και μετα να κανει 2 φασεις απλα μπας και παρει τη νικη και να τελειωνει το παιχνιδι με 12-2 φασεις. Τα λεγομενα μου εχουν ΒΑΣΗ. Γιατι στο 2ο παιχνιδι μας, εφαγε γκολ απο το 5ο λεπτο και μετα ετρεχε και δεν εφτανε και ξεχασε τις πασουλες με τους αμυντικους μεχρι το 80' του προηγουμενου αγωνα. Ψαχνουμε που ψαχνουμε τον καθενα τις 3 τελευταιες μερες που του ηρθε να μπει....Αν το εγραφα το 1ο παιχνιδι σε βιντεο θα καταλαβαινατε γιατι τα λεω ολα αυτα. Μου χαλασε την διαθεση μου.... Αυτα... Ονοματα δεν λεμε. Ο νοών νοείτο!

Carpe_Diem_Rj
31-05-2011, 22:29
File den axizei na asxolithw mazi sou pragmatika.....emena etsi einai o tropos paixnidiou mou oute kathisteriseis kanw epithdes oute tot prospathw na paixw mpala me pases kai oxi me giomes opws esu sunexeia gia na valw to goal .
An de sou aresei auto na mhn xanapaixeis ...giati exoume pei oti den tha anaferomaste sto pws paizei o allos.
Sto 1o mats mallon evlepes allo mats ekanes 1-2 eukairies opws kai egw kai den kataferame na valoume goal...auto einai olo siga mh mas peis oti sou xalaga kai to paixidi epeidh prospathouses na paizeis mpala (giomes)...

Ante kalh sunexeia .....

Ap oti eida molis vgike to assisted polloi de mporoun na allaxoun mia pasa kai protimoun tis giomes.

aloialone
31-05-2011, 23:20
File den axizei na asxolithw mazi sou pragmatika.....emena etsi einai o tropos paixnidiou mou oute kathisteriseis kanw epithdes oute tot prospathw na paixw mpala me pases kai oxi me giomes opws esu sunexeia gia na valw to goal .
An de sou aresei auto na mhn xanapaixeis ...giati exoume pei oti den tha anaferomaste sto pws paizei o allos.
Sto 1o mats mallon evlepes allo mats ekanes 1-2 eukairies opws kai egw kai den kataferame na valoume goal...auto einai olo siga mh mas peis oti sou xalaga kai to paixidi epeidh prospathouses na paizeis mpala (giomes)...

Ante kalh sunexeia .....

Ap oti eida molis vgike to assisted polloi de mporoun na allaxoun mia pasa kai protimoun tis giomes.
Καποιος εχει τη μυγα μαλλον...... Και αφου ρε παιχταρα μου ετσι ειναι ο τροπος παιχνιδιου σου γιατι στο 2ο παιχνιδι τον αλλαξες;
Ευτυχως που δεν μπορουμε να παιξουμε με δικα μας συστηματα. Το 8-1-1 θα ηταν το καλυτερο σου!(εσυ ειπες οτι ειναι ο τροπος παιχνιδιου σου) αν το λες παιχνιδι αυτο!:a042:
ΥΓ. Δεν ξερω αν το ξερεις αλλα το παιχνιδι παιζεται σε 2 περιοχες και οχι μονο στην δικη σου!

Carpe_Diem_Rj
31-05-2011, 23:54
Oson afora to poios exei thn miga file auta pou lew gia tis giomes sou ta lene polloi alloi den ta lew mono egw .Thn miga mallon thn exeis esu pou mpike se semi kai den mporeis na kaneis eukola tis kaminades sou.
Paixe opws xereis na paizeis ase kai tous allous opws paizoun.
Den exeis tpt allo na asxolitheis sthn zwh sou pragmatika...... Eisai paiktaras bravo giayto kerdises sto 2o eisai ikanopoihmenos....? Ante ase mas twra giati pragmatika exw polu shmantikotera pragmata na asxolithw.

tzikevan
01-06-2011, 02:07
kala o TrifS2000 den iparxei se katalavaino file vlepei pragmata vgazei pragmata apo to mialo tou.. kanei 10 sentres k ta metraei gia 10 tet a tet ti na leme tora.....Edo exei parapono apo to paixnidi mas to deutero pou vgike ektos sindeseis 3 fores k ftaio kiolas epeidi de paixame k ta 2 paixnidia mazemena epeidi eprepe na figo sto proto ti na leme tora.......... Vazelos + adikia + gkrinia = L.F.E!!!!

geoponos13
01-06-2011, 02:07
Η συζητηση κομμενη και οι προσωπικες σας αντιπαραθεσεις αν θελετε να το συνεχισετε για πολυ σε p.m , δεν θα κατσω να δω πιος φταιει και ποιος , το μονο που δεν θελω ειναι να χαλασει το κλιμα που επικρατει σε ολη την διαρκεια του πρωταθληματος.
Οποιος ξαναναφερθει απο τους δυο σας σε αυτην την αντιπαραθεση θα ειναι εκτως τουρνουα..γιαυτο θα σας παρακαλουσα να το σταματησετε.
ΤΕΛΟΣ

geoponos13
01-06-2011, 02:11
kala o TrifS2000 den iparxei se katalavaino file vlepei pragmata vgazei pragmata apo to mialo tou.. kanei 10 sentres k ta metraei gia 10 tet a tet ti na leme tora.....Edo exei parapono apo to paixnidi mas to deutero pou vgike ektos sindeseis 3 fores k ftaio kiolas epeidi de paixame k ta 2 paixnidia mazemena epeidi eprepe na figo sto proto ti na leme tora.......... Vazelos + adikia + gkrinia = L.F.E!!!!

Αυτο που να αναφερω γιαα τους παραπανω ισχυει για ολους και μην ξανακουσω αναφορες σε οπαδικες πεποιθησεις, προσβαλει και εμας τους διοργανωτες αυτο που λες.
ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΤΟ ΛΕΩ ΟΠΟΙΟΣ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΤΗΝ ΑΝΑΦΟΡΑ ΣΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΘΑ ΑΠΟΒΛΗΘΕΙ.

aloialone
01-06-2011, 11:13
Oson afora to poios exei thn miga file auta pou lew gia tis giomes sou ta lene polloi alloi den ta lew mono egw .Thn miga mallon thn exeis esu pou mpike se semi kai den mporeis na kaneis eukola tis kaminades sou.
Paixe opws xereis na paizeis ase kai tous allous opws paizoun.
Den exeis tpt allo na asxolitheis sthn zwh sou pragmatika...... Eisai paiktaras bravo giayto kerdises sto 2o eisai ikanopoihmenos....? Ante ase mas twra giati pragmatika exw polu shmantikotera pragmata na asxolithw.
Εχεις δικιο φιλε δεν μου ειναι ευκολο με semi γι αυτο εχασες μονο με 3-0. Παλι καλα σου εκατσε να λες......
Για σενα tzikevan την επομενη που θα π[αιξουμε μαζι θα το γραψω σε βιντεο και μετα ελα να μου λες. Οσο για το αν δεν μπορουσες το 2ο παιχνιδι μαλλον ειχες νευρα που εχασες την 1η φορα και εφυγες παρα δεν μπορουσες. Εγω αν δεν με παει καλα στο ημιχρονο θα λεω δεν μπορω τωρα το αλλο ημιχρονο την αλλη εβδομαδα........:respect7:

geoponos13
01-06-2011, 23:40
ΒΓΗΚΕ Η ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Ο trifs2000 αποβαλλεται απο αυτο το πρωταθλημα και συνεπως δεν θα μετρησουν τα παιχνιδια που επαιξε,δεν θα εχει δικαιωμα συμμετοχης στο επομενο αλλα θα μπορει απο το μεθεπομενο να λαβει κανονικα μερος

Επισης κ ο Carpe_Diem δεν θα εχει δικαιωμα συμμετοχης στο επομενο αλλα και αυτος απο το μεθεπομενο καθως δεν συμπληρωσε το ποσοστο παιχνιδιων.

Τελος στον πινακα δεν εγινε αναννεωση στα γκολ (λογω πιεσης χρονου) αλλα εγινε μονο για τα παιδια που βρισκονται στη 3η και 4η θεση καθως ισοβαθμουσαν και επρεπε να δουμε την διαφορα των γκολ.

Θα ανοιχτει σε λιγο νεο thread με τα ζευγαρια των playoffs

tzikevan
03-06-2011, 03:06
sorry re paidia lla gt exo 10 points?

kanonika exo 17 points me 4 nikes k 5 isopallies ek ton opoion oi 2 einai apo ta paixnidia me tin everton pou den paixtikan...
apla thema goitrou einai..oxi k teleutaios!!!!

geoponos13
03-06-2011, 03:31
sorry re paidia lla gt exo 10 points?

kanonika exo 17 points me 4 nikes k 5 isopallies ek ton opoion oi 2 einai apo ta paixnidia me tin everton pou den paixtikan...
apla thema goitrou einai..oxi k teleutaios!!!!

Εχω κανει ενα λαθος,εχεις 13 βαθμους.Σου χρεωσα μια ηττα αντι για νικη.Τα παιχνιδια με τον trifs2000 δεν μετρανε καθολου αλλα ουτε με τον Carpe..απο αυτους τους 2 μην υπολογιζεις τπτ.Αν θες τσεκαρε τα παιχνιδια στον πινακα με τα αποτελεσματα αλλα μην βαζεις μεσα αυτα με τον Trifs2000.